Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksander Michał Paweł ks. Sapieha h. Lis, bohater PSB 1730-1793
&1757 Agnieszka Magdalena Anna ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, bohater PSB 1739-1780 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amelia ks. Sapieha h. Lis (odm.), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1762-1835 |
|
|
Anna Teofila ks. Sapieha h. Lis, dama [z_order] order krzyża gwiaździstego 1758-1813 |
|
|
Seweryn Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1762-1829 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, chorąży powiatowy [wil] Wilno 1748-
&ca 1770 Zaloguj się ?1750- |
|
|
Jerzy hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., hr. [tytuł] nadany 1756-1836
&1793 Karolina Giedrojć h. wł. ?1760- |
|
|
Karolina Jelska h. Pielesz, artykuł w Nekrologii ca 1789-1859 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Stefan Daszkiewicz h. Korybut, marszałek szlachty powiatu [min] Bobrujsk 1782-
&ca 1810 Ludwika Nowicka ?1790- |
|
|
Tekla Bielińska h. Junosza ?1790- |
|
|
Józef Bieliński h. Junosza, prezes sądu głównego [wil] Wilno ?1780-1831 |
|
|
Anna Wicencja hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Józef Plater lu.22129) 1794-1851 |
|
|
Stefan Emeryk hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., artykuł w Nekrologii 1799-1864 |
|
|
Jadwiga hr. Gołąbek-Jezierska h. Prus (II), artykuł w Nekrologii ca 1827-1901 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Tytus Daszkiewicz h. Korybut, (linia: Ignacy Daszkiewicz 4.197.88) 1817- |
|
|
Stefania Daszkiewicz h. Korybut, (linia: Ignacy Daszkiewicz 4.197.88) ca 1818- |
|
|
Walens Rzewuski ca 1815- |
|
|
Ignacy Bieliński h. Junosza 1808-1863 |
|
|
Apolonia Piłsudska h. Kościesza (odm.), (linia: Jan Piłsudski sw.12248) 1821-1898 |
|
|
Adam Alfred Gustaw hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., bohater PSB 1836-1910 |
|
|
Genowefa hr. Pusłowska h. Szeliga (odm.), artykuł w Nekrologii 1852-1935 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konstanty Daszkiewicz h. Korybut, (linia: Ignacy Daszkiewicz 4.197.88) ?1850- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi