Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michał Madaliński z Niedzielska h. Larysza, podsędek ziemski [sie] Ostrzeszów ?1700-/1753
&ca 1710 Teresa Pruszkowska ?1690-1755 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ignacy Manugiewicz h. Wiernik ?1750-
&ca 1780 Anna Helena Moradowicz ?1760- |
|
|
Tadeusz Błociszewski z Błociszewa h. Ostoja, generał-major wojsko koronne ca 1721-1807
& ? ?
&1794 Joanna Dąbrowska ?1760-1808 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakub Madaliński z Niedzielska h. Larysza, (linia: Ludwik Madaliński 16.310.200) ?1720- |
|
|
Ludwik Ignacy Madaliński z Niedzielska h. Larysza, konsyliarz Konfederacji Targowickiej ca 1724-1805 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1835-
&1855 Zaloguj się ca 1836- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Michał Apoloniusz Manugiewicz h. Wiernik, artykuł w Nekrologii ca 1791-1864 |
|
|
Anna Manugiewicz h. Wiernik ?1790-1832 |
|
|
Stanisław Leonard Błociszewski z Błociszewa h. Ostoja, major wojsko polskie 1795-1862 |
|
|
Franciszka Błociszewska z Błociszewa h. Ostoja, (linia: Tadeusz Błociszewski 1.1106.19) ca 1760-1828 |
|
|
Gabriel Bieniewski z Bieniewa h. Korczak ca 1752-1823
&ca 1790 Agnieszka Chądzyńska z Chądzyna h. Ciołek ?1760- |
|
|
Ksawery Madaliński z Niedzielska h. Larysza, (linia: Ludwik Madaliński 16.310.200) ?1750- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1850-
&1883 Zaloguj się ?1850- |
|
|
Zaloguj się ?1860- |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1862-1898 |
|
|
Zaloguj się ca 1862-
&1887 Zaloguj się ?1860- |
|
|
Zaloguj się, urzędnik Królestwa Polskiego ca 1820-1899 |
|
|
|
|
|
Wincenty Eliasz Rafał Niemirycz h. Klamry, artykuł w Nekrologii 1794-1854 |
|
|
Karolina Bieniewska z Bieniewa h. Korczak ca 1794-1825 |
|
|
Ignacy Piotr Bieniewski z Bieniewa h. Korczak 1799-1844 |
|
|
Ludwika Madalińska z Niedzielska h. Larysza, (linia: Ludwik Madaliński 16.310.200) ?1800-1856 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1870- |
|
|
Zaloguj się ?1870- |
|
|
Zaloguj się 1884-1948 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1895-1937 |
|
|
Zaloguj się ca 1888- |
|
|
Zaloguj się ca 1885- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi