Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michał Grocholski z Grabowa h. Syrokomla, pułkownik [cen] dwór królewski 1705-
&ca 1720 Anna Radzimińska h. Lubicz ?1700- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Justyna Grocholska z Grabowa h. Syrokomla, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) ?1730- |
|
|
Marcin Grocholski z Grabowa h. Syrokomla, bohater PSB 1727-1807 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antonina Kordysz h. wł., (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) ?1750-1788..1792 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Feliks Pstrokoński z Bużenina h. Poraj ?1760-
&/1803 Rozalia Jarmułt-Mlicka h. Dołęga, (linia: Kajetan Mlicki dw.53726) ?1780-1834/ |
|
|
Antoni Onufry Skarzyński h. Bończa ca 1767-1824
&1804 Karolina Florentyna Tekla Nieżychowska h. Pomian /1782-1828
&1797 Katarzyna Turno h. wł. (Kotwice), (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) ca 1772-1800 |
|
|
Franciszka Kamieńska na Peredelu i Tuszebinie h. Ślepowron, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) ?1780- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Florentyna Pstrokońska z Bużenina h. Poraj, (linia: Kajetan Mlicki dw.53726) ?1800-1857 |
|
|
Leon Pstrokoński z Bużenina h. Poraj, (linia: Kajetan Mlicki dw.53726) 1803- |
|
|
Teresa Nepomucena Skarzyńska h. Bończa, (linia: Augustyn Gorzeński 6.645.93) 1799- |
|
|
Michał Szymon Skarzyński h. Bończa, bohater PSB 1807-1887 |
|
|
Julia Russanowska z Russanowiec h. Trąby, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1810-1875 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Artur Gałczyński z Gałczyna h. Sokola, okręg wartski Tow. Rolniczego ?1830- |
|
|
|
|
|
Maria Skarzyńska h. Bończa, artykuł w Nekrologii 1851-1912 |
|
|
Aleksander Krusenstern, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1841-1895 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zygmunt Bielski ?1850- |
|
|
Maria Gałczyńska z Gałczyna h. Sokola, (linia: Kajetan Mlicki dw.53726) ?1860- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi