Sejm-Wielki.pl [start]
M.J. Minakowski, Genealogy of the Descendants of the Great Sejm
Zaloguj się contact
Name Surname: 

Ż Elżbieta Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz (ID: cz.I047254)

Koligacja (szukanie pokrewieństwa) z: najkrótsza linia przodkowie
n.p. Mieszko I, Czesław Miłosz, Maria Skłodowska-Curie, Karol Wojtyła, Bronisław Komorowski, Marek Minakowski
Potomek uczestnika Sejmu Wielkiego
Ranking WGM: 21.882 (top 2%), Liczba łóżek od MJM: 17 [wyłącz kolorowanie] [?]

(linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) , (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943)

ilustracja

Rodzice

ilustracja
 
Przodkowie: drzewo "16"drzewo "32"drzewo "64"

pradziadkowie Michał Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz
1797-1848
   Oskar hr. Milewski h. Ślepowron (Korwin), hr. [tytuł] nadany
?1820-
   Antoni Józef Tomasz hr. Potocki z Chrząstowa h. Pilawa (Złota), okręg jędrzejowski Tow. Rolniczego
1834-1863
   Józef Franciszek hr. Bniński z Łodzi h. Łodzia, artykuł w Nekrologii
1845-1883
&    &    &    &
Paulina Wawrzecka h. Rola, (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943)
?1800-1861
   Weronika Wołk-Łaniewska h. Korczak (odm.), artykuł w Nekrologii
1823-1891
   Izabela Maria Józefa hr. Borch h. Trzy Kawki, artykuł w Nekrologii
1837-1918
   Aniela Maria Nat hr. Mycielska z Mycielina h. Dołęga, artykuł w Nekrologii
1848-1915
|    |    |    |
8 | 9    10 | 11    12 | 13    14 | 15
|    |    |    |
dziadkowie Szymon Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz, artykuł w Nekrologii
1830-1888
   Maria hr. Korwin-Milewska h. Ślepowron (Korwin), artykuł w Nekrologii
1847-1934
   Tomasz Ludwik hr. Potocki z Chrząstowa h. Pilawa (Złota), bohater PSB
1860-1912
   Ludwika hr. Bnińska z Łodzi h. Łodzia, artykuł w Nekrologii
1870-1899
|    |    |    |
4    5    6    7



 


|    |
rodzice Michał Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz, artykuł w Nekrologii
1868-1919
   Maria Magdalena Florentyna hr. Potocka z Chrząstowa h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Szydłowski 13.214.551)
1895-1964
|    |
2    3



|
Elżbieta Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551), ?1920

śluby i dzieci, wnuki, i do prawnuków

ilustracja
  • Mąż (ślub: około 1930): Aleksander Adolf Maria Bocheński h. Rawicz (odm.), bohater Kto jest kim 1904-2001 , (Rodzice : Adolf Józef Bocheński h. Rawicz (odm.), artykuł w Nekrologii 1870-1936 & Maria Małgorzata hr. Dunin-Borkowska z Borkowic h. Łabędź, bohater PSB 1882-1931) , dzieci
    1. M Franciszek (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Hieronim Sanguszko dw.9286) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Ludwik Wilga dw.16134) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Prot Potocki 15.105.392) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) , (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1935
       & Krystyna Skarzyńska h. Bończa (linia: Celestyn Sokolnicki dw.19901) , (linia: Jan Suchorzewski le.3586.2.1) ?1940 dzieci
       & Xirena Gąsiorowska h. Ślepowron ?1950 dzieci
    2. Ż Olga Bocheńska h. Rawicz (odm.) (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Hieronim Sanguszko dw.9286) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Ludwik Wilga dw.16134) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Prot Potocki 15.105.392) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) , (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1937
       & Leszek Iwanowski h. Rogala ?1930 dzieci
  • Inne małżeństwa i dzieci matki: Maria Magdalena Florentyna hr. Potocka z Chrząstowa h. Pilawa (Złota), rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice

    Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki

    1. M Michał Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz artykuł w Nekrologii , (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1868-1919
      ■  & Maria Magdalena Florentyna hr. Potocka z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1895-1964 dzieci | Ż Elżbieta Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz ?1920 |
    2. Ż Helena Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1873-1942
      ■  & Henryk Lipkowski z Krasnosiółki h. Brochwicz artykuł w Nekrologii , (linia: Onufry Szczeniowski psb.2873.11) 1866-1930 dzieci | Ż Maria Stanisława Lipkowska z Krasnosiółki h. Brochwicz 1896-1978| M Stanisław Lipkowski z Krasnosiółki h. Brochwicz 1901-1986| Ż Magdalena Lipkowska z Krasnosiółki h. Brochwicz 1904-ca 1985| M Andrzej Lipkowski z Krasnosiółki h. Brochwicz 1906-1979 |
    3. M Oskar Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1874-1939
      ■  & Florentyna Kęszycka z Kęszyc h. Nałęcz (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) , (linia: Franciszek Kwilecki 13.565.82) , (linia: Jan Kwilecki 13.565.84) 1887-1964 dzieci | Ż Maria Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz 1907-1984| M Jan Stefan Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz 1910-1997| Ż Krystyna Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz 1913-1990| M Paweł Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz 1915-1941| M Oskar Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz 1917-2004| Ż Barbara Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz 1923-2017 |
    4. M Edward Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz artykuł w Nekrologii , (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1876-1915
      ■  & Teresa Czacka z Czacza h. Świnka (linia: Antoni Małachowski 5.367.323) , (linia: Franciszek Sapieha dw.14737) , (linia: Jacek Małachowski 9.522.619) , (linia: Michał Czacki 3.529.132) , (linia: Stanisław Małachowski 3.598.213) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) ?1880- dzieci | Ż Maria Honorata Gabriela Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz 1911-2000 |
    5. M Szymon Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1876-1940
      □  & Antonina Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) artykuł w Nekrologii , (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) , (linia: Feliks Łubieński 16.78.421) , (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) , (linia: Hieronim Sanguszko dw.9286) , (linia: Jerzy Tyszkiewicz 15.105.954) , (linia: Józef Mikorski 14.2.205) , (linia: Kazimierz Łempicki 15.431.567) , (linia: Prot Potocki 15.105.392) , (linia: Stanisław Tyszkiewicz 1.787.353) 1881-1939
    6. Ż Aniela Maria Izabella hr. Potocka z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) artykuł w Nekrologii , (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1891-1924
      ■  & Stefan Karol Wereszczaka h. Kościesza artykuł w Nekrologii , (linia: Stefan Wereszczaka sw.11727) 1871-1925 dzieci | M Tomasz Wereszczaka h. Kościesza 1914-ca 1943| Ż Maria Ludwika Wereszczaka h. Kościesza 1916-2005 |
      ■  & Witold Maria Aleksander hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Józef Plater lu.22129) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Stanisław Kossecki 11.435.746) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1893-1962 dzieci | Ż Maria Irena «Krystyna» hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1919-2003| M Ignacy hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1921-1922| M Witold hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. 1922-1944 |
    7. Ż Elżbieta Maria hr. Potocka z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1893-1983 □  & Zygmunt Wojnicz-Sianożęcki h. Nałęcz (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Robert Brzostowski 2.503.135) ca 1880-1939
      ■  & Karol Wagner 1880-1956 dzieci | Ż Zofia Wagner ca 1920-1939| M Andrzej Wagner ca 1923-1941 | □  & Zygmunt Bogumił Kaszowski z Kaszowa h. Janina (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) , (linia: Hieronim Sanguszko dw.9286) , (linia: Marcin Grocholski 7.114.149) , (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) 1876-1943
    8. Ż Maria Magdalena Florentyna hr. Potocka z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: August Kicki 10.16.41) , (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) , (linia: Jan Lipski 14.431.142) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) , (linia: Maksymilian Mielżyński 3.598.295) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Onufry Kicki 10.16.40) , (linia: Teodor Szydłowski 7.8.73) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) 1895-1964
      ■  & Michał Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz artykuł w Nekrologii , (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1868-1919 dzieci | Ż Elżbieta Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz ?1920 |
      ■  & Mieczysław Szemiot h. Łabędź (odm.) student Uniwersytetu Jagiellońskiego , (linia: Adam Rzyszczewski 3.124.134) , (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) , (linia: Ignacy Chołoniewski 3.124.126) , (linia: Marcin Grocholski 7.114.149) 1879-1955 dzieci | Ż Zofia Szemiot h. Łabędź (odm.) 1924-2016| Ż Maria Szemiot h. Łabędź (odm.) 1927| Ż Ludwika Szemiot h. Łabędź (odm.) 1930| Ż Aleksandra Szemiot h. Łabędź (odm.) 1936 |
    9. Ż Róża hr. Potocka z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Józef Czartoryski 3.662.559) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.140) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) , (linia: Wojciech Pusłowski 15.50.263) 1901-1903
    10. Ż Pelagia hr. Potocka z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Józef Czartoryski 3.662.559) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.140) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) , (linia: Wojciech Pusłowski 15.50.263) 1902-1948 □  & Czesław hr. Zabiełło ze Starzów Zbylutów na Chrzczowie h. Topór (linia: Ignacy Zabiełło 1.787.256) , (linia: Wojciech Pusłowski 15.50.263) ca 1900-1942
    11. Ż Irena Elżbieta Maria hr. Potocka z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Józef Czartoryski 3.662.559) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.140) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) , (linia: Wojciech Pusłowski 15.50.263) 1905..1905-1984
      ■  & Stanisław Sobański z Sumówki h. Junosza (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) , (linia: Bazyli Walicki 5.371.48) , (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) , (linia: Grzegorz Grotowski 7.223.174) , (linia: Hieronim Sanguszko dw.9286) , (linia: Ignacy Chołoniewski 3.124.126) , (linia: Józef Czartoryski 3.662.559) , (linia: Marcin Grocholski 7.114.149) , (linia: Roch Kossowski 11.449.141) 1902..1902-1986 dzieci | M Hieronim Sobański z Sumówki h. Junosza 1947 |
    12. M Krzysztof hr. Potocki z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) , (linia: Antoni Ledóchowski 14.63.144) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Borch 2.34.20) , (linia: Józef Czartoryski 3.662.559) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.140) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) , (linia: Michał Borch 2.34.19) , (linia: Michał Ogiński 3.662.313) , (linia: Michał Przezdziecki psb.19077.8) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tomasz Aleksandrowicz 1.83.111) , (linia: Tomasz Ostrowski 6.390.180) , (linia: Wojciech Pusłowski 15.50.263) 1906-1940
      ■  & Aniela Skibniewska h. Ślepowron 1908-1995 dzieci | M Tomasz Józef hr. Potocki z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) 1937 |

    Najbliżsi sławni ludzie (wg kryterium PSB)

    W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej;
    wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.

    1. POTOCKI Tomasz Ludwik (1860-1912) współtwórca podstaw finansowych Teatru Polskiego w Warszawie
    2. BOCHEŃSKA Maria Małgorzata (1882-1931) działaczka społeczna
    3. SZEMIOTH Stanisław (1799-1866) wiceprezes Banku Polskiego
    4. MILEWSKI Ignacy Karol (1846-1926) zbieracz obrazów, pisarz, podróżnik
    5. POTOCKI Tomasz (1809-1861) ziemianin, oficer, działacz społeczny, ekonomista, publicysta
    6. MILEWSKI Hipolit (1848-1932) członek rosyjskiej Rady Państwa, publicysta
    7. DZIEDUSZYCKI Aleksander Stanisław (1813-1879) polityk galicyjski
    8. CIEŃSKI Tadeusz (1856-1925) polityk
    9. BOCHEŃSKI Tadeusz (1791-1849) ziemianin
    10. MYCIELSKI Teodor (1804-1874) powstaniec 1831, działacz społeczny
    11. RADZIMIŃSKI Zygmunt Feliks (1843-1928) ziemianin, archeolog, historyk, genealog, heraldyk
    12. DZIEDUSZYCKI Izydor (1842-1888) pisarz historyczny i polityczny
    13. DZIEDUSZYCKI Włodzimierz (1825-1899) przyrodnik, organizator przemysłu ludowego
    14. GROCHOLSKI Włodzimierz (1857-1914) polityk
    15. MYCIELSKI Ludwik (1837-1863) ziemianin, powstaniec 1863
    16. PLATER-ZYBERK Michał (1777-1862/63) wice gubernator cywilny wileński
    17. PRUSZYŃSKI Franciszek Ksawery (1907-1950) publicysta, literat, dyplomata
    18. CIEŃSKI Ludomir (1822-1917) ziemianin, polityk
    19. BRZOZOWSKA Eliza (zm. 1857) działaczka patriotyczna
    20. BRZOZOWSKI Zenon Irydor (1806-1887) ziemianin

    Uwagi

    ...

    Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
    Baza jest uzupełniana codziennie
    — bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


    Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

    Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

    Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 21.04.2024.
    © 2002-2024 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
    IP: 3.238.71.155