Sejm-Wielki.pl [start]
M.J. Minakowski, Genealogy of the Descendants of the Great Sejm
Zaloguj się contact
Name Surname: 

Ż Sonja Ciundziewicka h. Następ-Rudnica (ID: sw.49880)

Koligacja (szukanie pokrewieństwa) z: najkrótsza linia przodkowie
n.p. Mieszko I, Czesław Miłosz, Maria Skłodowska-Curie, Karol Wojtyła, Bronisław Komorowski, Marek Minakowski
Potomek uczestnika Sejmu Wielkiego
Ranking WGM: 600.413 (top 51%), Liczba łóżek od MJM: 23 [wyłącz kolorowanie] [?]

korespondent M.J.M., (linia: Marcin Szczytt sw.3846)

ilustracja

Rodzice

ilustracja
 
Przodkowie: drzewo "16"drzewo "32"drzewo "64"

pradziadkowie Michał Jan Ciundziewicki h. Następ-Rudnica, artykuł w Nekrologii
1867-1927
   Eugeniusz Maksymilian Janota
1875-
   ?    ?
&    &    &    &
Jadwiga ks. Juraha h. Giedrojć, (linia: Marcin Szczytt sw.3846)
1873-1965
   Jadwiga Piwowońska
ca 1876-
   ?    ?
|    |    |    |
8 | 9    10 | 11    12 | 13    14 | 15
|    |    |    |
dziadkowie Stefan Ciundziewicki h. Następ-Rudnica, (linia: Marcin Szczytt sw.3846)
1901-1983
   Elżbieta Janota
1906-1998
   Friedrich Pacher von Theinburg
1912
   Maria Pachta-Rayhofen
1913
|    |    |    |
4    5    6    7



 


|    |
rodzice Tadeusz Ciundziewicki h. Następ-Rudnica, korespondent M.J.M.
1935
   Marika Pacher von Theinburg
1940
|    |
2    3



|
Sonja Ciundziewicka h. Następ-Rudnica, korespondent M.J.M., 1965

śluby i dzieci, wnuki, i do prawnuków

ilustracja
  • Mąż (ślub: około 1990): Lorenz Mrkos 1958 , (Rodzice : Heinrich Mrkos 1924 & Inez Dorothea ks. Schönaich-Carolath 1925) , dzieci
    1. M Leonard (linia: Marcin Szczytt sw.3846) 1996
    2. Ż Clara (linia: Marcin Szczytt sw.3846) 1998
  • Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice

    1. **Sonja Ciundziewicka h. Następ-Rudnica**
    2. Ż Isabella Ciundziewicka h. Następ-Rudnica (linia: Marcin Szczytt sw.3846) 1969
      ■  & Karl Holzer 1966 dzieci | M Simon Holzer 2004 |

    Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki

    1. Ż Hanna Ciundziewicka h. Następ-Rudnica (linia: Marcin Szczytt sw.3846) 1931-1999
      ■  & Antoni Krupa 1930 dzieci | M Tomasz Krupa 1956| M Stanisław Krupa 1961 |
    2. M Tadeusz Ciundziewicki h. Następ-Rudnica korespondent M.J.M. , (linia: Marcin Szczytt sw.3846) 1935
      ■  & Marika Pacher von Theinburg 1940 dzieci | Ż Sonja Ciundziewicka h. Następ-Rudnica 1965| Ż Isabella Ciundziewicka h. Następ-Rudnica 1969 |
    3. Ż Marika Pacher von Theinburg 1940
      ■  & Tadeusz Ciundziewicki h. Następ-Rudnica korespondent M.J.M. , (linia: Marcin Szczytt sw.3846) 1935 dzieci | Ż Sonja Ciundziewicka h. Następ-Rudnica 1965| Ż Isabella Ciundziewicka h. Następ-Rudnica 1969 |

    Najbliżsi sławni ludzie (wg kryterium PSB)

    W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej;
    wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.

    1. CIUNDZIEWICKI Michał (1839-1863) powstaniec
    2. JURAHA Giedroyć Franciszek (zm. po 1803) regent ziemski i grodzki wileński
    3. SZCZYTT NIEMIROWICZ Marcin (1749- w lub po 1800) sędzia ziemski połocki, poseł sejmowy
    4. RADZIWIŁŁ Konstanty Mikołaj (1902-1944) ziemianin, oficer AK
    5. MONTWIŁŁ Józef (1850-1911) społecznik, bankier, filantrop, poseł
    6. ŚLIZIEŃ Józef (zm. ok. 1856), marszałek powiatu borysowskiego, kolekcjoner 10°
    7. JURAHA Giedroyć Jan (1697-1757) rektor Akademii Wileńskiej 10°
    8. SZCZYTT NIEMIROWICZ Justynian (zm. 1677) podkomorzy połocki, poseł na sejmy 10°
    9. LEDNICKA-SZCZYTT Maryla (1893-1947) rzeźbiarka 10°
    10. POGORZELSKI Stefan Teofil (1881-1961) działacz socjalistyczny, publicysta, nauczyciel 10°
    11. ŚLIZIEŃ Michał (zm. 1803?), sędzia ziemski smoleński 10°
    12. BUDNY Stanisław (1797-1853) prawnik 10°
    13. RADZIWIŁŁ Maciej Mikołaj (1873-1920) ziemianin, działacz gospodarczy i polityczny 10°
    14. SAPIEHA Adam (1828-1903) polityk galicyjski 10°
    15. PLATER Władysław Ewaryst (1808-1889) poseł, dziennikarz, polityk 10°
    16. SAPIEHA Eustachy Kajetan (1881-1963) minister spraw zagranicznych 10°
    17. LUBECKI Franciszek (zm. 1806) poseł, marszałek i kasztelan piński 10°
    18. POTOCKA Katarzyna (1825-1907) arystokratka, działaczka społeczna 10°
    19. POTOCKI Adam (1822-1872) właściciel dóbr i zakładów przemysłowych, polityk konserwatywny 10°
    20. CHOJECKI Jan Nepomucen (1748-1817) poseł na sejm czteroletni 10°

    Uwagi

    ...

    Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
    Baza jest uzupełniana codziennie
    — bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


    Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

    Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

    Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 14.04.2024.
    © 2002-2024 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
    IP: 44.201.97.0