Sejm-Wielki.pl [start]
M.J. Minakowski, Genealogy of the Descendants of the Great Sejm
Zaloguj się contact
Name Surname: 

M Maciej Aleksander Rau (ID: sw.75387)

Koligacja (szukanie pokrewieństwa) z: najkrótsza linia przodkowie
n.p. Mieszko I, Czesław Miłosz, Maria Skłodowska-Curie, Karol Wojtyła, Bronisław Komorowski, Marek Minakowski
Potomek uczestnika Sejmu Wielkiego
Ranking WGM: 391.054 (top 33%), Liczba łóżek od MJM: 20 [wyłącz kolorowanie] [?]

(linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.122) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.140) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Puzyna sw.1463) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Michał Kossakowski 11.434.120) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943)

ilustracja

Rodzice

ilustracja
 
Przodkowie: drzewo "16"drzewo "32"drzewo "64"

pradziadkowie Zaloguj się
1878-1939
   Zaloguj się
?1870-
   Stefan Dunin-Szostakowski h. Łabędź, (linia: Józef Puzyna sw.1463)
1891-1973
   Czesław Marian Karwowski, bohater Czy wiesz kto to jest
1887-1963
&    &    &    &
Zaloguj się
1890-1939
   Zaloguj się
?1870-
   Helena Meysztowicz z Pojościa h. Rawicz, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121)
1906-1984
   Janina Michałowska h. Trzaska
1896-1968
|    |    |    |
8 | 9    10 | 11    12 | 13    14 | 15
|    |    |    |
dziadkowie Henryk Rau
1913-1966
   Eleonora Kotkowska
1917-1980
   Henryk Aleksander Dunin-Szostakowski h. Łabędź, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121)
1926
   Maria Krystyna «Wisłoka» Karwowska, uczestnik Powstania Warszawskiego
1926-2014
|    |    |    |
4    5    6    7



 


|    |
rodzice Zdzisław Rau
1952
   Janina Teresa Dunin-Szostakowska h. Łabędź, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121)
1951
|    |
2    3



|
Maciej Aleksander Rau, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121), 1987

Rodzeństwo, bratankowie lub siostrzeńcy/bratanice lub siostrzenice

  1. Ż Magdalena Eleonora korespondent M.J.M. , (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.122) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.140) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Puzyna sw.1463) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Michał Kossakowski 11.434.120) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1981
    ■  & Bernard de Maere d'Aertrycke 1978 dzieci | Ż Maria Janina de Maere d'Aertrycke 2013 |
  2. Ż Agnieszka Maria (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.122) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.140) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Puzyna sw.1463) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Michał Kossakowski 11.434.120) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1984
  3. M Marek Henryk (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.122) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.140) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Puzyna sw.1463) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Michał Kossakowski 11.434.120) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1985
  4. **Maciej Aleksander **

Stryjowie lub wujowie oraz ciotki, i kuzynki

  1. M Zaloguj się 1938-2001
  2. M Zaloguj się ca 1942-ca 1942
  3. Ż Zaloguj się ca 1943-ca 1943
  4. M Zaloguj się 1952
    ■  & Zaloguj się 1950 dzieci | Ż Zaloguj się 1978| Ż Zaloguj się 1984| M Zaloguj się 1986| M Zaloguj się 1992 |
  5. M Zdzisław Rau 1952
    ■  & Janina Teresa Dunin-Szostakowska h. Łabędź (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.122) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.140) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Puzyna sw.1463) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Michał Kossakowski 11.434.120) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1951 dzieci | Ż Magdalena Eleonora Rau 1981| Ż Agnieszka Maria Rau 1984| M Marek Henryk Rau 1985| M Maciej Aleksander Rau 1987 |
  6. Ż Janina Teresa Dunin-Szostakowska h. Łabędź (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.122) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.140) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Puzyna sw.1463) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Michał Kossakowski 11.434.120) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1951
    ■  & Zdzisław Rau 1952 dzieci | Ż Magdalena Eleonora Rau 1981| Ż Agnieszka Maria Rau 1984| M Marek Henryk Rau 1985| M Maciej Aleksander Rau 1987 |
  7. M Stefan Czesław Dunin-Szostakowski h. Łabędź (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.122) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.140) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Puzyna sw.1463) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Michał Kossakowski 11.434.120) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1952
    ■  & Anna Maria Okońska 1956 dzieci | Ż Teresa Maria Dunin-Szostakowska h. Łabędź 1990| M Tomasz Henryk Dunin-Szostakowski h. Łabędź 1992 |
  8. M Paweł Andrzej Dunin-Szostakowski h. Łabędź (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.122) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.140) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Puzyna sw.1463) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Michał Kossakowski 11.434.120) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1956
  9. M Jerzy Piotr Dunin-Szostakowski h. Łabędź (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) , (linia: Jan Syberg dw.57633) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.122) , (linia: Józef Kossakowski 11.434.140) , (linia: Józef Olizar psb.20705.21) , (linia: Józef Puzyna sw.1463) , (linia: Józef Szczytt sw.10777) , (linia: Kasper Walewski lu.4762) , (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) , (linia: Michał Kossakowski 11.434.120) , (linia: Michał Walewski 8.192.199) , (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) , (linia: Tomasz Wawrzecki dw.16943) 1960
    ■  & Małgorzata Teresa Polańska 1961 dzieci | M Aleksander Dunin-Szostakowski h. Łabędź 1987| M Michał Dunin-Szostakowski h. Łabędź 1989 |

Najbliżsi sławni ludzie (wg kryterium PSB)

W stopniach ° wyrażona liczba ogniw w łańcuchu, w którym każda następna osoba jest dzieckiem, rodzicem lub małżonkiem poprzedniej;
wersja pełna (przy opłaconym abonamenice) pokazuje wykres powiązania; w wersji darmowej kliknięcie prowadzi do strony o danej osobie.

  1. KARWOWSKI Czesław Marian (1887-1963) lekarz-analityk
  2. SZOSTAKOWSKI Leon (1850-1904), adwokat, działacz polityczny
  3. MEYSZTOWICZ Aleksander Michał (1864-1943) członek rosyjskiej Rady Państwa, minister sprawiedliwości RP, emigrant
  4. KOSSAKOWSKI Stanisław Kazimierz (1837-1905) heraldyk
  5. KOSSAKOWSKI Stanisław Szczęsny (1795-1872) dyplomata, literat, kolekcjoner
  6. KOSSAKOWSKI Michał Stanisław (1883-1962) ziemianin, dyplomata, bankowiec
  7. OLIZAR Gustaw Henryk (1798-1865) poeta, publicysta, pamiętnikarz
  8. GÓRSKI Paweł (1870-1921) polityk
  9. GOLICYNOWA Karolina Teresa z Walewskich (1778-1846) córka Michała, wojewody sieradzkiego
  10. CHODKIEWICZ Aleksander (1776-1838) generał, literat, technolog
  11. CYWIŃSKI Zenon (1832-1904) okulista
  12. KOSSAKOWSKI Józef Dominik (1771-1840) pułkownik, poseł, targowiczanin
  13. CHODKIEWICZ Jan Mikołaj (1738-1781) starosta żmudzki
  14. SZYRYN Ignacy (zm. 1796), koniuszy brasławski, poseł sejmowy
  15. OLIZAR Filip Nereusz (ok. 1750-1816) podczaszy litewski
  16. KOSSAKOWSKI Michał (1733-1798) wojewoda witebski i brasławski
  17. HAUKE Aleksander (1814-1868) generał-major, prezes teatrów warszawskich
  18. ROZDEICZER-KRYSZKOWSKI Tadeusz (1905-1984) prawnik, ekonomista, oficer AK
  19. PUZYNA Józef Edward (1878-1949) historyk, poeta
  20. GÓRSKI Konstanty (1827-1901) ziemianin, polityk

Uwagi

...

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 13.04.2024.
© 2002-2024 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 44.200.27.215