Następna ścieżka
|
|
|
|
Waldemar hr. Gołąbek-Jezierski h. Prus (II), artykuł w Nekrologii 1822-1855
&1851 Julia Bobryńska h. Bobrinski, artykuł w Nekrologii 1823-1899 |
|
|
Cezar August hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., bohater PSB 1810-1869
&1843 Stefania Małachowska h. Nałęcz, artykuł w Nekrologii 1819-1852
&1859 Julia Bobryńska h. Bobrinski, artykuł w Nekrologii 1823-1899 |
|
|
Konstanty Mikołaj ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby, okręg centralny Tow. Rolniczego 1793-1869
&1840 Adela Siestrzanek-Karnicka z Karnic h. Kościesza (odm.), artykuł w Nekrologii 1811-1883 |
|
|
Ignacy Maurycy Stanisław Dembowski h. Jelita, oficer Powstania Listopadowego 1789-1861
&1819 Eleonora hr. Zboińska z Ossówki h. Ogończyk, artykuł w Nekrologii ca 1797-1874 |
|
|
Stanisław Lanckoroński z Brzezia h. Zadora 1810-1867
&ca 1830 Maria Rojewska ?1810- |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Aleksander hr. Gołąbek-Jezierski h. Prus (II), artykuł w Nekrologii 1852-1895 |
|
|
Zaloguj się, student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1861-1942 |
|
|
Jadwiga Stefania hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., artykuł w Nekrologii 1848-1929 |
|
|
Karol Wilhelm Michał ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby, (linia: Maciej Radziwiłł 9.138.72) 1848-1904 |
|
|
Antonina Maria Teresa ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby, artykuł w Nekrologii 1844-1924 |
|
|
Zygmunt Dembowski h. Jelita, bohater PSB 1823-1896 |
|
|
Tytus Dembowski z Nacpolska h. Jelita, okręg płocki Tow. Rolniczego ca 1824-1889 |
|
|
Adela Karolina Lanckorońska z Brzezia h. Zadora, artykuł w Nekrologii 1840-1891 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Irena hr. Gołąbek-Jezierska h. Prus (II), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1887-1964 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grit Veronika Erhard 1936
&ca 1950 Hann Erdmann Hans Berthold 1930 |
|
|
Krzysztof Maria Stanisław hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1911-1977 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrea Nicola Berthold 1958 |
|
|
Krzysztof Jan hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa, korespondent M.J.M. 1942 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi