Następna ścieżka
|
|
|
|
Józef ks. Lubomirski z Lubomierza h. Drużyna, wojewoda [cze] Czernihów 1676-1732
&1715/ Teresa Mniszech z Wielkich Kończyc h. Kończyc ca 1693-1746 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Apolonia Ustrzycka z Unichowa h. Przestrzał, bohater Wiki 1736-1813
&1751 Kazimierz Jakub ks. Poniatowski h. Ciołek, bohater PSB 1721-1800 |
|
|
Zaloguj się, bohater PSB 1718-1782 |
|
|
Anna ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna ?1720-1763 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Stanisław ks. Poniatowski h. Ciołek, bohater PSB 1754-1833 |
|
|
Stanisław Ferdynand Beydo-Rzewuski h. Krzywda, bohater PSB 1737-1786 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Isabelle ks. Poniatowska h. Ciołek, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1806-1896 |
|
|
Franciszka Beydo-Rzewuska h. Krzywda, (linia: Adam Rzewuski 7.508.157) ca 1775-1836 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Marie Anne Alexandrine de Ricci, (linia: Michał Poniatowski dw.4862) 1823-1912 |
|
|
Zofia Obuchowicz h. Jasieńczyk, artykuł w Nekrologii ca 1797-1866 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Eugénie Louise Irene hr. Colonna-Walewska, (linia: Dionizy Łączyński 15.413.163) 1856-1884 |
|
|
Marian Hutten-Czapski h. Leliwa, bohater PSB 1816-1875 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Mikołaj Hutten-Czapski h. Leliwa, artykuł w Nekrologii 1851-1919 |
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi