Następna ścieżka
|
|
|
|
Zaloguj się ?1680-
&ca 1710 Zaloguj się ?1690- |
|
|
Zaloguj się ?1680-/1742
&1712 Zaloguj się ?1680- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1700- |
|
|
Zaloguj się ?1710- |
|
|
Zaloguj się ?1710- |
|
|
Zaloguj się ?1710- |
|
|
Zaloguj się ?1730- |
|
|
|
|
|
Franciszek Antoni Budziszewski na Budziszewicach h. Grzymała, sekretarz [cen] dwór królewski ?1710-
&ca 1740 Magdalena Weronika Suska h. Pomian 1723-1768 |
|
|
Jan Kanty Skarzyński h. Bończa, podstoli [maz] Łomża 1738-1806
&1769 Teresa Oborska z Obór h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Józef Oborski psb.20353.7) 1746-1814
&1767 Magdalena Weronika Suska h. Pomian 1723-1768 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1780-1849
&1814 Zaloguj się ca 1788-1862 |
|
|
Zaloguj się ca 1772-
&1808 Zaloguj się ca 1788- |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcin Kęszycki z Kęszyc h. Nałęcz, kawaler [z_order] order świętego Stanisława ?1770- |
|
|
Anna Józefa Komar h. Korczak 1768-1813 |
|
|
Michał Edward Dionizy Budziszewski na Budziszewicach h. Grzymała, szambelan [cen] dwór królewski 1757- |
|
|
Tekla Skarzyńska h. Bończa, (linia: Tomasz Budziszewski 2.626.19) 1768-1771 |
|
|
Tomasz Adam Jan Skarzyński h. Bończa, (linia: Józef Oborski psb.20353.7) 1772-1836 |
|
|
Onufry Jan Konstanty Cielecki z Cielczy h. Zaremba, (linia: Kazimierz Biernacki 1.943.81) 1784-1852
&1828 Aniela Chybowska ca 1800-1852/
&1810 Małgorzata Maria Glinka z Glinek h. Trzaska, (linia: Michał Karski 9.503.249) ?1800- |
|
|
Teofil Niemyski ?1820-1894
&ca 1830 Marianna Grzechmil ?1810- |
|
|
Zaloguj się 1821-1899 |
|
|
Zaloguj się 1816-1865 |
|
|
Zaloguj się ?1820- |
|
|
Zaloguj się ?1820-1872 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Izabela Marianna Skarzyńska h. Bończa, (linia: Józef Oborski psb.20353.7) 1814-1870/ |
|
|
Ignacy Cielecki z Cielczy h. Zaremba, artykuł w Nekrologii ca 1813-1884 |
|
|
Maksymilian Maciej Cielecki z Cielczy h. Zaremba, okręg szadkowski Tow. Rolniczego 1828-1891 |
|
|
Józefa Niemyska, artykuł w Nekrologii ca 1838-1909 |
|
|
Zaloguj się ca 1850-1892 |
|
|
Zaloguj się 1861-1894 |
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1851-1856 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi