|
Antoni Dybowski h. Nałęcz, rotmistrz [now] Słonim ?1730-
&ca 1750 Helena Naruszewicz h. Wadwicz, (linia: Adam Naruszewicz psb.19600.1) ?1730-
|
|
|
Józef Jakub Sobieski z Sobieszyna h. Janina, miecznik [maz] Liw 1741-/1830
&ca 1770 Wiktoria Hilaria Buyno h. Ślepowron ca 1761-1830
|
|
|
Józef Wojciech Czarnowski z Czarnowa h. Grabie, urzędnik Królestwa Polskiego ca 1770-1842
&ca 1790 Marianna Paschalis-Jakubowicz h. wł. ?1780-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michał Straszewicz h. Odrowąż, bohater PSB 1750-1818
&1781 Marianna Oskierka h. Murdelio (odm.), (linia: Antoni Oskierka psb.21062.7) ?1740-
&ca 1800 Kazimiera Koszczyc ?1770-
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Katarzyna Dybowska h. Nałęcz, (linia: Adam Naruszewicz psb.19600.1) ?1770-
&1795 Feliks Franciszek Abramowski h. Waga ?1760-
|
|
|
Ksawery Franciszek Dybowski z Dybówki h. Nałęcz, stolnik [bel] Bełz ca 1773-1841
|
|
|
Anna Sobieska z Sobieszyna h. Janina 1780-1814
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1790-1865
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1798-1878
|
|
|
Jan Benedykt Paschalis Czarnowski z Czarnowa h. Grabie, okręg orłowski Tow. Rolniczego 1803-1884
&1832 Emilia Ewa Swiętosławska h. Rola, (linia: Dezydery Leszczyński 14.192.112) 1806-1862
|
|
|
Stanisław Franciszek Czarnomski z Czarnomina h. Jastrzębiec, okręg radomskowski Tow. Rolniczego ca 1820-1894
&ca 1850 Helena Czarnomska z Czarnomina h. Jastrzębiec, artykuł w Nekrologii ?1820-1904
|
|
|
Tekla Straszewicz h. Odrowąż, artykuł w Nekrologii ca 1807-1875
&1830 Jan Kapistran Tadeusz Tomicki h. Łodzia, bohater PSB 1786-1847
|
|
|
Aleksandra Straszewicz h. Odrowąż, (linia: Antoni Oskierka psb.21062.7) ?1800-
&1801 Michał Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, bohater PSB 1769-1839
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się, asesor sądu [bli] Pińsk 1790-
&ca 1820 Zaloguj się ?1790-
|
|
|
Joanna Abramowska h. Waga, (linia: Adam Naruszewicz psb.19600.1) ?1800-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eugeniusz Jan Adolf Czarnowski z Czarnowa h. Grabie, artykuł w Nekrologii 1840-1909
|
|
|
Anna Czarnomska z Czarnomina h. Jastrzębiec, artykuł w Nekrologii ca 1854-1931
|
|
|
Maria Michalina Czarnomska z Czarnomina h. Jastrzębiec, artykuł w Nekrologii 1857-1938
|
|
|
Zdzisław Jan Tomicki h. Łodzia, artykuł w Nekrologii 1841-1894
|
|
|
Szymon Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, artykuł w Nekrologii 1812-1882
|
|
|
Weronika Bogdanowicz ?1830-
&ca 1860 Szymon Syruć h. Doliwa, bohater PSB 1809-1871
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
Zaloguj się 1823-
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józefa Syruć h. Doliwa, (linia: Florian Syruć sw.10735) 1863-1954
&ca 1880 Zygmunt Kunat h. Topór 1858-1935
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Weronika Kunat h. Topór, (linia: Florian Syruć sw.10735) 1887-1945
&ca 1910 Aleksander Miłosz h. Lubicz 1883-1959
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Czesław Miłosz h. Lubicz, laureat Nagrody Nobla 1911-2004
|
|