Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1710-
&ca 1700 Zaloguj się ?1680- |
|
|
Zaloguj się ?1690-
&ca 1720 Zaloguj się ?1700- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1730- |
|
|
Zaloguj się ?1710- |
|
|
Zaloguj się ?1720- |
|
|
Zaloguj się ?1720- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1750- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józef Kazimierz Piotr hr. Borch h. Trzy Kawki, (linia: Jan Syberg dw.57633) 1807-1881
&1830 Emma Hołyńska z Hołyna h. Klamry (odm.), artykuł w Nekrologii ?1820-1868
&1868 Dorothea Staleidsan-Borek-Brock 1838-1933 |
|
|
Józef Wawrzyniec Maciej hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), bohater PSB 1783-1845
&1810 Emilia Anna Marianna Ossolińska z Balic h. Topór, artykuł w Nekrologii 1790-1868 |
|
|
Józef Nikodem hr. Mycielski z Mycielina h. Dołęga, hr. [tytuł] nadany 1794-1867
&1820 Karolina Ludwika hr. Wodzicka z Granowa h. Leliwa, bohater PSB 1800-1849 |
|
|
Zaloguj się, okręg zamojski Tow. Rolniczego 1789-1871 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Woldemar Glasenapp 1849-1906
&ca 1880 Kamila Naszyńska ca 1856-1919 |
|
|
Stanisław Edward hr. Borch h. Trzy Kawki, (linia: Jan Syberg dw.57633) 1860-1937 |
|
|
Maria Teresa Eleonra hr. Borch h. Trzy Kawki, artykuł w Nekrologii 1834-1875 |
|
|
Stanisław Kostka Aleksy hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), oficer Powstania Listopadowego 1811-1849 |
|
|
Adam Henryk Kajetan hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), okręg błoński Tow. Rolniczego 1821-1903 |
|
|
Karolina hr. Mycielska z Mycielina h. Dołęga, artykuł w Nekrologii 1825-1912 |
|
|
Zaloguj się, bohater PSB 1829-1916 |
|
|
Zaloguj się, bohater PSB 1839-1899 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1880- |
|
|
Piotr Włodzimierz Glasenapp, bohater Wiki 1882-1951 |
|
|
Mary hr. Borch h. Trzy Kawki, (linia: Jan Syberg dw.57633) 1895-1969 |
|
|
Emma Maria Elżbieta hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł., (linia: Jan Syberg dw.57633) 1863- |
|
|
Zygmunt Malatesta, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1856- |
|
|
Maria hr. Korwin-Krasińska z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), dama [z_order] order Krzyża Gwiaździstego 1847-1912 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi