Następna ścieżka
|
|
|
|
Zaloguj się, rotmistrz [cen] dwór królewski ?1610-
& ? ? |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, podczaszy [wil] Brasław ?1620- |
|
|
Zaloguj się ?1650- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1660- |
|
|
Zaloguj się ?1650- |
|
|
Zaloguj się ?1700- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, miecznik [wil] Wiłkomierz ?1740- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wiktoryn Benedykt Bogusławski h. Prus (III), artykuł w Nekrologii ca 1782-1856
&1837 Michalina Kamieńska, artykuł w Nekrologii ca 1816-1896 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Józef Komar z Bejsagoły h. wł., prezydent sądu głównego [wil] Wilno ?1770-1847 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Henryk Ludwik Apoloniusz Bogusławski h. Prus (III), okręg radziejowski Tow. Rolniczego 1838-1912 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1841-1910 |
|
|
Zaloguj się ?1820-
&1853 Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1853-1860 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Eleonora Komar z Bejsagoły h. wł. ?1810- |
|
|
Antoni Chrapowicki z Datnowa h. Gozdawa, bohater PSB ca 1775-1851
&ca 1810 Ewelina Światopełk-Mirska h. Białynia (odm.), (linia: Bogusław Mirski psb.18480.1) ?1790- |
|
|
Gustaw Joachim Zieliński z Zielonej h. Świnka, okręg pułtuski Tow. Rolniczego 1825-1905
&1850 Aniela Antonina Paulina Tykel h. Cholewiec, artykuł w Nekrologii 1830-1877 |
|
|
Janina Bogusławska h. Prus (III), (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) ?1880- |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1863-1931 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1856-1926 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kamila Gorska z Góry h. Nałęcz, (linia: Stanisław Gorski 6.607a.580) 1835-1855 |
|
|
Adam Chrapowicki z Datnowa h. Gozdawa, (linia: Bogusław Mirski psb.18480.1) ?1820-1873 |
|
|
Stanisława Chrapowicka z Datnowa h. Gozdawa, (linia: Bogusław Mirski psb.18480.1) ca 1820-1869 |
|
|
Wanda Zielińska z Zielonej h. Świnka, artykuł w Nekrologii 1858-1923 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Kłobukowski z Siemichowic h. Oksza, bohater PSB 1852-1917 |
|
|
Eleonora Olena Kurnatowska-Łodzia z Kurnatowic h. Łodzia, (linia: Józef Wołłowicz le.4170.2.2) 1887-1978 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi