Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Bożeniec-Jełowicki h. wł., bohater PSB 1742-1811
&1776 Klara Urszula Ursyn-Pruszyńska z Pruszyna h. Rawicz, (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) 1751-1816 |
|
|
Andrzej Orłowski z Orłowa h. Lubicz, konsyliarz Konfederacji Targowickiej ?1740-
&1767 Agnieszka Komorowska z Komorowa h. Korczak ?1720- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ignacy Kasper Gotfryd Bożeniec-Jełowicki h. wł., (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) ca 1792-1868 |
|
|
Jan Felicjan Bożeniec-Jełowicki h. wł., marszałek [wol] Krzemieniec ca 1786-1869 |
|
|
Cecylia Orłowska z Orłowa h. Lubicz 1786-1874 |
|
|
Wiktoria Orłowska z Orłowa h. Lubicz, bohater PSB 1772-1858 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1818-
&1839 Zaloguj się 1817- |
|
|
Zaloguj się 1804-1848..1849
&1824 Zaloguj się 1807..1808-1841 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Henryk Tomasz Aleksander Bożeniec-Jełowicki h. wł., (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) 1835-1903 |
|
|
|
|
|
Idalia Adelajda Sobańska h. Junosza, artykuł w Nekrologii 1808-1891 |
|
|
Maria Niezabytowska h. Lubicz, artykuł w Nekrologii 1841-1926
&1867 Rodryk Rodryg Ludwik hr. Potocki h. Pilawa (Złota), okręg jędrzejowski Tow. Rolniczego 1834-1910 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Zaloguj się 1852- |
|
|
Zaloguj się 1839- |
|
|
Zaloguj się, głowa w spisie ludn. Krakowa 1837-1906 |
|
|
Zaloguj się 1831- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Stefania Bożeniec-Jełowicka h. wł., (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) 1860-ca 1930 |
|
|
|
|
|
Feliks Witold Marian hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., artykuł w Nekrologii 1849-1924 |
|
|
Elżbieta hr. Potocka h. Pilawa (Złota), (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1874-1960 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, głowa w spisie ludn. Krakowa 1872-1942 |
|
|
Zaloguj się 1878- |
|
|
Zaloguj się 1869- |
|
|
Menasse Tigner 1878-1929/
&1906 Laura Goldwasser 1881-1950/ |
|
|
Halina Reutt, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) 1900-1954 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1904-1947/ |
|
|
Zaloguj się 1907-1947/ |
|
|
Aleksander Tigner 1915 |
|
|
Maria Wyrzyńska, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) ?1920 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi