Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 140.
- rząd 1, miejsce 1: Kazimiera Zdanowicz [inw. 31185] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 2,3: Łopacińscy, Plebańscy [inw. 31189] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 4: Pole Grobowe [inw. 31195] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Zofia Szlaszewska [inw. 31196] (mat. inw.)
- Janusz Szlaszewski (ID: ut.6.2.173), 1926–1992 × Irena Teresa ks. Podhorska h. wł.
- rząd 1, miejsce 6: Antonina Febronja Puchniewska [inw. 31201] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 7: Józefa Dydiuk [inw. 31203] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Fastowie [inw. 31204] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Mieczysław Barcz [inw. 31205] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Wańdziunia Rohozińska [inw. 31206] (mat. inw.)
- Wanda Rohozińska h. Leliwa (ID: sw.243875), artykuł 175006 w Nekrologii 1917–1921 (r.: Zygmunt i Stanisława Chamiec)
- Teresa Rohozińska h. Leliwa (ID: sw.243898), 1926–1929 (r.: Zygmunt i Stanisława Chamiec)
- Zygmunt Rohoziński h. Leliwa (ID: sw.243863), artykuł 74892 w Nekrologii 1880–1939 (r.: Ernest i Konstancja Podhorska) × Stanisława Jaxa-Chamiec h. Gryf
- Ernest Rohoziński h. Leliwa (ID: sw.243874), 1913–1942 (r.: Zygmunt i Stanisława Chamiec)
- Stanisława Jaxa-Chamiec h. Gryf (ID: sw.243864), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1890–1982 (r.: Leon i Jadwiga Giedrojć) × Zygmunt Rohoziński h. Leliwa
- Jadwiga Rohozińska h. Leliwa (ID: sw.243866), 1912–2008 (r.: Zygmunt i Stanisława Chamiec) × Aleksander Kelus
- rząd 1, miejsce 11,12,13: Szejmanowie [inw. 31207] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14,15: Stanisław Trabsza [inw. 31208] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16,17: Rostkowscy [inw. 31210] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18,19: Juljan Eysmond [inw. 31211] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20: Eufemia Bernatt [inw. 31213] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Izabela Bohuszewiczowa [inw. 31215] (mat. inw.)
- Izabella Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: zi.2.107.r8), artykuł 64908 w Nekrologii 1871–1931 (r.: Szymon i Katarzyna Kalkstein) × Antoni Bohuszewicz
- Helena Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: zi.2.107.a3), 1908–1940 (r.: Michał i Bronisława Mieczkowska)
- Anna Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.37345), 1902–1958 (r.: Zygmunt i Zofia Mieczkowska) × Julian Prądzyński h. Grzymała
- Zygmunt Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: zi.5.115.b), 1906–1975 (r.: Zygmunt i Zofia Mieczkowska) × Danuta Zofia Mieczkowska z Dzierżoniowa h. Zagłoba
- Danuta Zofia Mieczkowska z Dzierżoniowa h. Zagłoba (ID: zi.5.115.probant), 1915–2003 (r.: Stefan i Helena Chamska) × Stanisław Dziewanowski z Dziewanowa h. Boleścic, Zygmunt Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy)
- Krzysztof Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.37349), 1949–2008 (r.: Zygmunt i Danuta Mieczkowska) × Grażyna Rudecka, Natasza N.
- rząd 1, miejsce 22: Zosia Rudowska [inw. 31220] (mat. inw.)
- Zofia Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.111477), artykuł 51638 w Nekrologii 1903–1918 (r.: Leon i Janina Jaroszewska)
- Janina Irena Jaroszewska (ID: sw.111470), 1873–1951 (r.: Jan i Tekla Bęska) × Leon Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy)
- Leon Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: zi.2.107.r10), 1873–1954 (r.: Szymon i Katarzyna Kalkstein) × Janina Irena Jaroszewska
- Jan Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.111479), 1911–1960 (r.: Leon i Janina Jaroszewska) × Stefania Tyszko
- Tekla Rudowska z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.111471), 1901–1973 (r.: Leon i Janina Jaroszewska) × Leszek Tyszko
- Zbigniew Rudowski z Rumoki h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.111478), 1906–1992 (r.: Leon i Janina Jaroszewska)
- rząd 1, miejsce 23: Błażejewiczowie [inw. 31223] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 24,25: Stanisław Cederbaum [inw. 31224] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 26,27: Paweł Antoni Okoński [inw. 31229] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 28: Pole Grobowe [inw. 31233] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Aleksander Kutner [inw. 31234] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 30: Wojciech Błaszczuk [inw. 31236] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1,2: Bronisława Jarzębska [inw. 31243] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 3: Pole Grobowe [inw. 31245] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Antoni Hyliński [inw. 31246] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Skanderbeg-Czaka [inw. 31247] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Antoni Puchniewski [inw. 31248] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 7,8: Gruszczyńscy [inw. 31250] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9,1: Wincenty Bulzacki [inw. 31252] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 11: Jadwiga Chamcowa [inw. 31253] (mat. inw.)
- Jadwiga ks. Giedrojć h. wł. (ID: ut.2.5.27), artykuł 58625 w Nekrologii 1859–1922 (r.: Jarosław i Paulina Orda) × Leon Jaxa-Chamiec h. Gryf
- Bronisława Jaxa-Chamiec h. Gryf (ID: sw.243865), artykuł 71649 w Nekrologii ~1890–1936 (r.: Leon i Jadwiga Giedrojć) × Bolesław Jaksa-Chamiec h. Gryf
- Leon Jaxa-Chamiec h. Gryf (ID: ut.2.5.28), 1860–1944 (r.: Stanisław i Bronisława Moszyńska) × Jadwiga ks. Giedrojć h. wł.
- rząd 2, miejsce 12: Wacława Kalicka [inw. 31254] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13,14,15: Marja Piotrowska [inw. 31256] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 16: Anonim [inw. 31258] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17,18: Lubienieccy [inw. 31259] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 19,2: Kontkiewiczowie [inw. 31261] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 21: Witold i Aleksandra Olszakowscy [inw. 31263] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Henryk Wardzyński [inw. 31289] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Anonim [inw. 31294] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Wojciech Gorczycki [inw. 31296] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Łukasz Borkowski [inw. 31298] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Karolina Gradowska [inw. 31300] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Maryla Kuźmicka [inw. 31302] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 28: Stanisław Sęczykowski [inw. 31305] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 29: Rojkiewiczowie [inw. 31308] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 30: Rojkiewiczowie [inw. 31309] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 1: Eugeniusz Wiśniewski [inw. 31265] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Wanda Ejsmont [inw. 31266] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 3: Feliks Domaszowski [inw. 31267] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Maria Gustowska [inw. 31268] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Marian Józef Pisarski [inw. 31269] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 6: Raczyńscy i Bursztyńscy [inw. 31270] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7,8: Stanisław Gordowski [inw. 31271] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9,1: Edmund Struś [inw. 31272] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 11: Konrad Kelus [inw. 31273] (mat. inw.)
- Konrad Kelus (ID: sw.149992), artykuł 89773 w Nekrologii ~1880–1933 × Cecylia Mianowska
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Aleksander Kelus (ID: sw.243867), 1902–1946 (r.: Konrad i Cecylia Mianowska) × Jadwiga Rohozińska h. Leliwa
- rząd 3, miejsce 12: Stanisław Kelus [inw. 31276] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 13: Anonim [inw. 31277] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14,15: Majewscy [inw. 31279] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 16: Florian Hipolit Neuman [inw. 31281] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Zygadlewicz-Delon [inw. 31282] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18,19: Żelazowscy [inw. 31319] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 20: Franciszek i Helena Drabarkowie [inw. 31321] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Marja Dolińska [inw. 31324] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Julja Wesołowska [inw. 31326] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 23: Zenobia Borkowska [inw. 31328] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24,25: Anonim [inw. 31332] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Pole Grobowe [inw. 31334] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Zielińscy [inw. 31336] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Anonim [inw. 31337] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Witold Turski [inw. 31340] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Julia Sztremer [inw. 31344] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 1,2: Krygierowie [inw. 31291] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 3: Wiktor Jachimowicz [inw. 31330] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 4: Wiera Lewicka [inw. 31333] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Feliks Antoni Jakuszewski [inw. 31338] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 6: Roch Badowski [inw. 31341] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Hieronim Kieniewicz [inw. 31347] (mat. inw.)
- Hieronim Kieniewicz h. Rawicz (ID: 10.57.50), bohater PSB 1867–1925 (r.: Hieronim i Jadwiga Horwatt) × Adela Narkiewicz-Jodko z Jodek h. Lis
→ PSB: KIENIEWICZ Hieronim (1866-1925) ziemianin, działacz społeczny
- Stefan Kieniewicz h. Rawicz (ID: psb.30680.15), bohater Kto jest kim 1907–1992 (r.: Antoni i Magdalena Grabowska) × Zofia Maria Waleria Sobańska h. Junosza
- Zofia Maria Waleria Sobańska h. Junosza (ID: psb.30680.14), 1911–1997 (r.: Oskar i Janina Domaniewska) × Stefan Kieniewicz h. Rawicz
- Marzena Amborska (ID: sw.60766), 1943–2005 (r.: Jan i Krystyna Chwastniewska) × Antoni Michał Kieniewicz h. Rawicz
- rząd 4, miejsce 8: Eugenia Mackiewicz [inw. 31348] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Aniela Izdebska [inw. 31349] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Kazimierz Rymaszewski [inw. 31353] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Ludwik Herbert [inw. 31354] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Bolesław Berger [inw. 31356] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Feliks Gołaszewski [inw. 31359] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 14: Janina Repeczko [inw. 31361] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15: Antoni Jan Sitkowski [inw. 31363] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16,17: Konstanty Brayczewski [inw. 31370] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 31374] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Anonim [inw. 31375] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20,21: Pole Grobowe [inw. 31377] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Franciszek Górski [inw. 31378] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 23: Zeno Maruszewski [inw. 31380] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Andrzej Flechner [inw. 31384] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25,26: Wierzbowscy [inw. 31391] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 27: Józefa Nieniecka [inw. 31397] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Robert Otton Rosen [inw. 31400] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 29,3: Stanisław Reinschmidt [inw. 31403] (mat. inw.)
- Stanisław Kostka Aleksander Reinschmidt (ID: le.3066.1.12), artykuł 35104 w Nekrologii 1842–1901 (r.: Józef i Klara Magnuszowska) × Paulina Kuczalska h. Prawdzic
- Wanda Schummer (ID: sw.299666), artykuł 62239 w Nekrologii 1874–1929 (r.: Wilhelm i Maria Szermentowska) × Leon Reinschmidt
- Leon Reinschmidt (ID: psb.14211.5), 1880–1967 (r.: Stanisław i Paulina Kuczalska) × Wanda Schummer, Halina Janina Szabłowska h. Bończa
- rząd 5, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 31274] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2,3: Anna Buszek [inw. 31275] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 4: Grzesiakowie [inw. 31278] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Bronisław Wiśniewski [inw. 31280] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Waldemar Rzewuski [inw. 31287] (mat. inw.)
- rząd 5,6, miejsce 7,8,9: Kalinowscy [inw. 31288] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 10: Janina Gren [inw. 31290] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Stefan Kopciński [inw. 31292] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 12: Teodora Jezierska [inw. 31293] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Ostoja-Miklaszewscy [inw. 31295] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Jan Prejzner [inw. 31297] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Walenty Hartwig [inw. 31299] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 16: Bolesław Fisz [inw. 31301] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 17: Maria Polakowska [inw. 31303] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Edmund Wiśniewski [inw. 31304] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Roman i Zofia Kwiatkowscy [inw. 31306] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Amelia Skwarczewska [inw. 31307] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 21: Stanisław Wolski [inw. 31310] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Maria Saryusz Bielska [inw. 31312] (mat. inw.)
- Maria Eleonora Przesmycka h. Kuszaba (Paprzyca) (ID: cz.I031496), artykuł 73302 w Nekrologii ~1860–1938 (r.: Wacław i Cezaryna Kosacka) × Tomasz Bielski z Biały i Woli Bielskiej h. Jelita
- Tomasz Bielski z Biały i Woli Bielskiej h. Jelita (ID: cz.I031495), 1858–1947 (r.: Antoni i Jadwiga Le Brun) × Maria Eleonora Przesmycka h. Kuszaba (Paprzyca)
- rząd 5, miejsce 23: Ludwik Keck [inw. 31314] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 24: Stanisław Dudzic [inw. 31315] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Mikołaj Tański [inw. 31316] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Irena Bobińska [inw. 31318] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Władysław Przanowski [inw. 31323] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 28: Wacław Tański [inw. 31327] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29,3: Antonina Tańska [inw. 31329] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1,2: Anonim [inw. 31311] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3,4: Karol Szteinbok [inw. 31313] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 5: Jan Baranowski [inw. 31317] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Jan Rzewuski [inw. 31320] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Stefan Zalicki [inw. 31322] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11,12,13: Ficenesowie [inw. 31325] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Pole Grobowe [inw. 31331] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15,16: Helena Klopsch [inw. 31335] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 17,18: Helenka Słupińska [inw. 31339] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 19: Tadeusz Łysakowski [inw. 31343] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Zakrzewscy [inw. 31345] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Stanisław Stefański [inw. 31346] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22,23: Stanisław Kulesza [inw. 31351] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Sawiccy [inw. 31358] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 25: Tadeusz Kornel Sawicki [inw. 31360] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26,27: Piotr Kulwiec [inw. 31362] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 28: Halina Rudzińska [inw. 31367] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Michał Chrempiński [inw. 31369] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Julia Kubaczewska [inw. 31371] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi