Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 151.
- rząd 1, miejsce 1,2: Chojnaccy [inw. 64913] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Ludwika Zielińska [inw. 64914] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Zofia Chojnacka [inw. 64915] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 5: Anonim [inw. 64916] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Zygmunt Jelnicki [inw. 64917] (mat. inw.)
- Zygmunt Teodor Jelnicki h. Nowina (ID: zi.7.26.probant), 1873–1963 (r.: Teodor i Salomea Kulikowska) × Maria Zaborowska h. Grzymała
- rząd 1, miejsce 7: Jadwiga Statut [inw. 64918] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Dmochowie [inw. 64920] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9,1: Pole Grobowe [inw. 64921] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11,12: Waleria i Józef Gardeccy [inw. 64922] (mat. inw.)
- Józef Gardecki (ID: iirp.428o), ~1840–1916 (r.: Wojciech i Józefa Wiertwicka) × Waleria Korytowska
- Waleria Korytowska (ID: iirp.428m), ~1840–1916 (r.: Andrzej i Ludwika Dobrowolska) × Józef Gardecki
- Józef Gardecki (ID: sw.117686), bohater Czy wiesz kto to jest 1880–1952 (r.: Józef i Waleria Korytowska) × Jadwiga Wiktoria Rudnicka h. Jastrzębiec
- Jadwiga Wiktoria Rudnicka h. Jastrzębiec (ID: sw.117685), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1879–1964 (r.: Mieczysław i Katarzyna Brzezińska) × Józef Gardecki
- rząd 1, miejsce 13: Pole Grobowe [inw. 64923] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14,15: Władysław Norbert [inw. 64924] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Turkiewiczowie [inw. 64925] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Barbara Kędzińska [inw. 64926] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 64927] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Karolina Ringler [inw. 64928] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Aleksander Przybysz [inw. 64929] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Władysława Chyczewska [inw. 64930] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22,23: Emilja Przybyszewska [inw. 64931] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Maria Tomczak [inw. 64932] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25,26: Dziewulscy i Kaczorowscy [inw. 64933] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 27: Franciszka Pełczyńska [inw. 64934] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Tekla Talat Kiełpsz [inw. 64935] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29,3: Pole Grobowe [inw. 64936] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1,2: Czesław Pawłowski [inw. 64937] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Felicjan Sokołowski [inw. 64938] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 4,5: Florian Stachewicz [inw. 64939] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 6: Helena Pękosławska [inw. 64940] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Stanisław Grabowski [inw. 64941] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Anonim [inw. 64942] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Włodzimierz Jerzy Kizlich [inw. 64943] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Władysław Marcisz [inw. 64944] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11,12: Szymańczuk [inw. 64945] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Anonim [inw. 64946] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Franciszek Kwaśniewski [inw. 64947] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Agnieszka Piątkowska [inw. 64948] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Białobłoccy [inw. 64949] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 64950] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Julia Pisznoth [inw. 64951] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Witold Racino [inw. 64952] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Anonim [inw. 64953] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Wawrzyniec Zawierucha [inw. 64954] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Mularczykowie [inw. 64955] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Bałbaszewscy [inw. 64956] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 24: Franciszka Tomczakowa [inw. 64957] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Emilia Nałęcz [inw. 64958] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 26: Kazimierz Schreyer [inw. 64959] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27,28: Pole Grobowe [inw. 64960] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29,3: Beata Martyna Szewielow [inw. 64961] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Pole Grobowe [inw. 64963] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Weronika Segało [inw. 64964] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Kazimiera Skrzeszewska [inw. 64965] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: De Makay [inw. 64966] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Anonim [inw. 64967] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Helena Kacprzak [inw. 64968] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Zabłoccy [inw. 64969] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 8: Włodzimierz Chyliński [inw. 64970] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Maksym Mikulski [inw. 64971] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10,11: Niewiarowscy [inw. 64972] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Anna Smarzyńska [inw. 64973] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Pole Grobowe [inw. 64974] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Tadzio Sosnowski [inw. 64975] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Tadeusz Marat [inw. 64976] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Malwina Karpowicz [inw. 64977] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Sabina Fajęcka [inw. 64978] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 18: Antoni Białobłocki [inw. 64979] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Franciszek Boniecki [inw. 64980] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Kazimiera Fogt [inw. 64981] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Jadwiga Jasińska [inw. 64982] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Jan Polikarp Zalewski [inw. 64983] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23,24: Bogumiłowie [inw. 64984] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Feliks Bernard Białobrzeski [inw. 64985] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 26: Antoni Karczewski [inw. 64986] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 27,28: Wacław Gawarecki [inw. 64987] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Halina Szaplińska [inw. 64988] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1: Bożenna Teresa Białozierska-Passamo... [inw. 64989] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Stanisław Mazur [inw. 65015] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Antoni Jaranowski [inw. 65016] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Antoni Pomorski [inw. 65017] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Anonim [inw. 65018] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Wanda Gawrońska [inw. 65019] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Ryszard Wachowski [inw. 65020] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Pole Grobowe [inw. 65021] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9,1: Wanda Lubert [inw. 65022] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 11: Anonim [inw. 65023] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12,13: Pole Grobowe [inw. 65024] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Edmund Dutkowski [inw. 65025] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 15: Zosieńka Łada [inw. 65026] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16,17: Janusz Możdziński [inw. 65027] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Anonim [inw. 65028] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Euzebiusz Ociepa [inw. 65029] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Anna Kudłacik [inw. 65030] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Jasiunia Jaworska [inw. 65031] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Bronisława Dmoch [inw. 65032] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Anonim / Lucyna Massalska Deman [inw. 65033] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Pole Grobowe [inw. 65034] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Marja Radwańska [inw. 65035] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Kazimierz Hajduk [inw. 65036] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Ludwika Tańska [inw. 65037] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 28: Zofia Sikorska [inw. 65038] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Czesław Wyrzykowski [inw. 65039] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Feliks Konopka [inw. 64990] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 2: Halina Zaniewska - Pastwa [inw. 64991] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Franciszka Hańska [inw. 64992] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Rozalia Borkowska [inw. 64993] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Bronisława Tejszerska [inw. 64994] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 6: Anonim [inw. 64995] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Zbigniew Dobrowolski [inw. 64996] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Olszewscy [inw. 64997] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Eljaszowie [inw. 64998] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Aniela Wojtulewicz [inw. 64999] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11,12: Gabrysiakowie [inw. 65000] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Jan Pawluć [inw. 65001] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 14: Hanna Ferens [inw. 65002] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Irena Barczewska [inw. 65003] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Stanisława Chendyńska [inw. 65004] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Pole Grobowe [inw. 65005] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18,19: Jasińscy [inw. 65006] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Lambert Szymczak [inw. 65007] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Stanisława Rumijowska [inw. 65008] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Melania Dudkiewicz [inw. 65009] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23,24,25: Pole Grobowe [inw. 65010] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Tadzio Napiórkowski [inw. 65011] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Anonim [inw. 65012] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Karol Jeżyk [inw. 65013] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 29: Korneliusz Jackowski [inw. 65014] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 1: Wacława Okolska [inw. 65040] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Teresa Sawicka [inw. 65041] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Wiraszkowie [inw. 65042] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 4: Waśkiewiczowie [inw. 65043] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Stanisława Usiądek [inw. 65044] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6: Bronisława Majcher [inw. 65045] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 7,8: Edward Żychowski [inw. 65046] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Kazimiera Karpińska [inw. 65047] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 10: Roman Zaręba [inw. 65048] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Idzi Stefan Grochulski [inw. 65049] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Pole Grobowe [inw. 65050] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13,14: Józefa Ziejewska [inw. 65051] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 15: Helena Ogrodzińska [inw. 65052] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Karolina Ziembińska [inw. 65053] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Anna Kowalska [inw. 65054] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Pole Grobowe [inw. 65055] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Maria Główka [inw. 65056] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 20: Julian Markowski [inw. 65057] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Pole Grobowe [inw. 65058] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Zygmunt Kazimierz Dunin [inw. 65059] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 23: Pole Grobowe [inw. 65060] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Regina Begocka [inw. 65061] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Pole Grobowe [inw. 65062] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Józef Eug. Świątkowski [inw. 65063] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Łyczewscy [inw. 65064] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28,29: Skowrońscy [inw. 65065] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi