Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 150.
- rząd 1, miejsce 1: Ignaczewscy [inw. 20134] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 2: Franciszek Mindziukiewicz [inw. 20135] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Henryk Zygmunt [inw. 20137] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Irena Błędowska [inw. 20138] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 5: Stanisław Rokicki [inw. 20139] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Stefan Zygadło [inw. 20143] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Stanisława Malinowska [inw. 20146] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 8: Roman Szkutowicz [inw. 20149] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Wanda Jadwiga Białkowska [inw. 20153] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 10: Stefan Rudziński [inw. 20156] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Jan Tymiński [inw. 20160] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Sabina Stanisławska [inw. 20168] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Karpińscy [inw. 20170] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Janusz Malinowski [inw. 20175] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Józefa Gradkowska [inw. 20179] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 16: Walentyna Burzyńska [inw. 20185] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Stefania Krystyna Zawadzka [inw. 20192] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Adam Grzelski [inw. 20194] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Henryk Sowiński [inw. 20198] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 20: Matylda Bedyńska [inw. 20200] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Waśkiewiczowie [inw. 20204] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Helena Burdzińska [inw. 20206] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Jakowiczowie I Wojciechowscy [inw. 20207] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Stanisław Stanisławski [inw. 20208] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Czesław Żmudziński [inw. 20236] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Jadwiga Januszewska [inw. 20239] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Jerzy Wilner [inw. 20242] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Władysław Szymczak [inw. 20244] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29: Janina Lechowicz [inw. 20246] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Feliksa Władysława Rożek [inw. 20154] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Stanisława Małek [inw. 20157] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Antonina Bohdanowicz [inw. 20159] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Włodzimierz Cyryl Łukasiewicz [inw. 20162] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Julia Otorowska [inw. 20164] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Zbigniew Polak [inw. 20166] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Kazimierz Burakowski [inw. 20167] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 8: Władysław Struszczak [inw. 20169] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Kazimierz Czapiewski [inw. 20172] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Józef Mołczanowicz [inw. 20173] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Lucyna Kamińska [inw. 20174] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Janina Lipińska [inw. 20176] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 13: Jan Karczewski [inw. 20177] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Witold Czarnowski [inw. 20178] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 15: Klemens Nejno [inw. 20181] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Leonarda Majchrzak [inw. 20182] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Antonina Olszewska [inw. 20184] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Wawrzyniec Bulando [inw. 20186] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 19: Sabina Dawidowicz [inw. 20187] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Stefania Mokrzykowska [inw. 20189] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Tobiaszowie [inw. 20191] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Leon Dębski [inw. 20193] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 23: Józef Felker [inw. 20195] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 24: Zbigniew Słotwiński [inw. 20197] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Ewa Zielewska [inw. 20199] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26: Józef Małczak [inw. 20202] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 27: Jan Kowalik [inw. 20203] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Jan Mazur [inw. 20205] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Helena Wicijowska [inw. 20165] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Waldemar - Ryszard Presch [inw. 20171] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Sylwester Gzowski [inw. 20180] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Franciszek Dymnicki [inw. 20183] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Afinogen Zawadzki [inw. 20190] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 6: Roman Jamiński [inw. 20196] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Jan Łukasiewicz [inw. 20201] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Zofia Skarbek Malczewska [inw. 20211] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 9: Adam Bidziński [inw. 20215] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Henryk Muszyński [inw. 20216] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Ewa Dobrzyńska Albinowaska [inw. 20218] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Józef Cieślak [inw. 20220] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Helena Pomazańska [inw. 20223] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Zofia Krzyżanowska [inw. 20226] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Józef Kampel [inw. 20227] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Aniela Paduch [inw. 20229] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Zofia Kobylińska [inw. 20231] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Stanisława Jóźwiakowa [inw. 20233] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Gabriela Karcz [inw. 20235] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Roman Pilachowski [inw. 20238] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Dionizy Markuze [inw. 20243] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Maria Wanda Szwer [inw. 20247] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Stanisława Prochowska [inw. 20250] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 24: Zygmunt Małachowski [inw. 20251] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Franciszek Wasiński [inw. 20256] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Anna Maria Porazińska [inw. 20257] (mat. inw.)
- N. Madanowski (ID: sw.37331), 1907–1992 × Wanda Taczanowska h. Jastrzębiec
- Wanda Taczanowska h. Jastrzębiec (ID: sw.37329), 1908–2000 (r.: Gustaw i Janina Bacciarelli) × N. Madanowski, Mieczysław Zajda
- rząd 4, miejsce 1: Anonim [inw. 20209] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 2: Mojkowscy [inw. 20210] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Jan Grabowski [inw. 20212] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Józef Stokowski [inw. 20213] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Marian Wronka [inw. 20214] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Władysława Turbacka [inw. 20217] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Stanisław Stankiewicz [inw. 20219] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Henryka Wielowieyska [inw. 20221] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 9: Bolesław Jakrzewski [inw. 20222] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Maria Weilowa [inw. 20224] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Anonim [inw. 20225] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 12: Lewandowscy I Osińscy [inw. 20228] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Janina Kiersnowska [inw. 20230] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Sygutowie [inw. 20232] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Stanisław Moczulski [inw. 20234] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 16: Edward Czyż [inw. 20237] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Tomasz Mackiewicz [inw. 20240] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Pagórscy [inw. 20241] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Kazimierz Łochocki [inw. 20245] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- Józef Jakubowski h. Topór (ID: sw.16436), 1899–1984 (r.: Józef i Karolina Falęcka) × Zofia Arlitewicz
- Zofia Arlitewicz (ID: sw.16437), 1900–1987 (r.: Ziemowit i Maria Pleszczyńska) × Józef Jakubowski h. Topór
- rząd 4, miejsce 20: Zofia Łakowska [inw. 20248] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 21: Maria Ornatowska [inw. 20252] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Maria Anacka-Jaroszewska [inw. 20253] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Adam W. Gac [inw. 20255] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Michalina Maksimczyk [inw. 20258] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 25: Mirosława Bylina [inw. 20259] (mat. inw.)
- Mirosława Lenkiewicz (ID: sw.150045), 1907–1969 × Piotr Bylina
- Piotr Bylina (ID: sw.150044), uczestnik Powstania Warszawskiego 1903–1992 × Mirosława Lenkiewicz
- rząd 5, miejsce 1,2: Pole Grobowe [inw. 20249] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Franciszek Szyller [inw. 20254] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Zofia Stachura [inw. 20267] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Irena Wesołowska [inw. 20270] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Józef Ostafil [inw. 20277] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Piotruś Matuszczak [inw. 20283] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Jan Mieczysław Pobóg - Żerański [inw. 20287] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Tytus Muchel [inw. 20291] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Adam Piotr Kargol [inw. 20299] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Władysław Boratyński [inw. 20301] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Stanisława Biskupska [inw. 20303] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Feliks Sokołowski [inw. 20317] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Maria Lubieniecka [inw. 20321] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 15: Jan Krębuszewski [inw. 20333] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Henryk Stępień [inw. 20339] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Jerzy Korpowski [inw. 20342] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Marian Ćwik [inw. 20344] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Czesław Kępka [inw. 20348] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Antonina Desko [inw. 20351] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 21: Gustaw Łopaciuk [inw. 20815] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Anonim [inw. 20355] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Anonim [inw. 20356] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Wiktor Smolski [inw. 20358] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1,2,3: Marian I Terezia Majewscy [inw. 20261] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Bolesław Siedlarski [inw. 20262] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5: Zygmunt Noakowski [inw. 20264] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 6,7: Woźniakowscy [inw. 20266] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Helena Pociejewska [inw. 20268] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Mieczysław Zwierkowski [inw. 20269] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Stanisław Bryk [inw. 20274] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 11: Maria Strzemińska [inw. 20276] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Stanisław Nawrocki [inw. 20278] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 13: Bolesław Stankiewicz [inw. 20280] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Anonim [inw. 20284] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Wacław Januszewski [inw. 20286] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Rogińscy, Słomka-Słomińscy [inw. 20292] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Irena Białowiejska [inw. 20294] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Józef Tepiński [inw. 20295] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Maria Chudek [inw. 20297] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Aleksander Szadkowski [inw. 20302] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Marian Klimczyk [inw. 20304] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Henryk Świerczewski [inw. 20305] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi