Lista i numeracja grobów na podstawie materiałów inwentaryzacyjnych dostępnych na stronach Miasta Stołecznego Warszawy i stanowiących informację publiczną. Identyfikacja osób w genealogii - Marek Jerzy Minakowski.
Jest tu grobów 181.
- rząd 1, miejsce 1,2: Julian Wachowicz [inw: 47904] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 3: Krystyna Zalewska Rutkowska [inw: 47909] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 4: Maria Wyrostkowa [inw: 47912] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 5: Maria Bielawska [inw: 47915] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 6: Romuald Tenerowicz [inw: 47916] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 7: Wanda Błaszczyk [inw: 47920] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 8: Jan Mosiejewicz [inw: 47921] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 9: Wiktoria Szpakowa [inw: 47938] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 10: Maria Wandrej [inw: 47944] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 11: Henryk Jerzy Górowski [inw: 47948] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 12: Edmund Kamiński [inw: 47950] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 13: Stefan Chilewski [inw: 47952] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 14: Stanisław Horniak [inw: 47956] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 15: Edward Michalski [inw: 47958] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 16: Jarosław Czechowski [inw: 47960] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 17: Ludwika Sepieta [inw: 47964] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 18: Stanisław Radecki-Mikulicz [inw: 47966] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 19: Morawscy [inw: 47968] (mat. inw.)
- Maria Elżbieta Teresa Mieczkowska z Nieciszewa h. Bończa (ID: dw.52045), 1930– (r.: Tadeusz i Aleksandra Wichlińska) × Henryk Maurycy Morawski h. Dąbrowa
- Jan Morawski h. Dąbrowa (ID: psb.18872.1), bohater PSB 1878–1940 (r.: Władysław i Kazimiera Leszczyńska) × Maria Henryka Reyss
→ PSB: MORAWSKI Jan (1878-1940) adwokat, prezes Najwyższego Trybunału Administracyjnego
- Maria Henryka Reyss (ID: psb.18872.5), 1880–1956 × Jan Morawski h. Dąbrowa
- Henryk Maurycy Morawski h. Dąbrowa (ID: dw.52044), 1905–1959 (r.: Jan i Maria Reyss) × Maria «Lula» Turnau z Dobczyc h. wł., Maria Elżbieta Teresa Mieczkowska z Nieciszewa h. Bończa
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 1, miejsce 20: Michał Kaczyński [inw: 47971] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 21: Henryka Zagórska [inw: 47975] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 22: Irena Puczniewska [inw: 47976] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 23: Zbysio Skala [inw: 47977] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 24: Stefania Rywik [inw: 47980] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 25: Pole Grobowe [inw: 47982] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 26: Zofia Urban-Sienkiewicz [inw: 47983] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 27: Adam Chechliński [inw: 47986] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 28: Maria Chechlińska [inw: 47988] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 29,30: Pruszyńscy [inw: 47991] (mat. inw.)
- rząd 1, miejsce 31: Anonim [inw: 47995] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 1: Helena Popławska [inw: 47996] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 2: Jan Ryszard Wójcik [inw: 48000] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 3: Jerzy Stefan Niementowski [inw: 48005] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 4: Korytkowscy [inw: 48010] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 5: Michał Lis [inw: 48012] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 6: Jan Małachowski [inw: 48015] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 7: Jan Zaorski [inw: 48017] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 8: Tadeusz Paszkowski [inw: 48018] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 9: Florentyna Wieczorkiewicz [inw: 48021] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 10: Bielscy [inw: 48022] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 11: Anna Sieczkowska [inw: 48023] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 12: Jerzy Michalski [inw: 48027] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 13: Olga Pawlikiewiczowa [inw: 48030] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 14: Władysława Lemańska [inw: 48031] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 15: Stefan Brodziński [inw: 48032] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 16: Józef Dubnowski [inw: 48034] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 17: Antoni Ziemniak [inw: 48036] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 18: Elżbieta Dzierzkowska [inw: 48040] (mat. inw.)
- Elżbieta Marianna Zieleniewska (ID: sw.222041), 1883–1956 (r.: Michał i Martyna Mysłowska) × Kazimierz Julian Antoni Weryha-Darewski h. Śreniawa, Jerzy Dzierzkowski
- rząd 2, miejsce 19: Zygmunt Sierka [inw: 48042] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 20: Zofia Kowalska [inw: 48044] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 21: Stanisław Więcek [inw: 48046] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 22: Zofia Żeleńska [inw: 48047] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 2, miejsce 23: Edward Kisielewski [inw: 48048] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 24: Tomasz Surwiłło [inw: 48051] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 25: Mieczysław Nierojewski [inw: 48054] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 26,27: Anastazja Zakrzewska [inw: 48056] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 28: Anonim / Andrzej Chęczmanowski [inw: 48062] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 29: Henryk Szadkowski [inw: 48063] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 30: Janina Mann [inw: 48069] (mat. inw.)
- rząd 2, miejsce 31: Janusz Cielecki [inw: 48070] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 1: Edward Łaszkiewicz [inw: 48071] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 2: Jastrzębiec Mączyńscy [inw: 48072] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 3: Zygmunt Guizot [inw: 48074] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 4: Bronisława Rutkowska [inw: 48075] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 5: Micutowie [inw: 48076] (mat. inw.)
- Leonard Micuta (ID: sw.351963), 1885–1916 × Wanda Pawłowicz h. Przyjaciel
- Aleksandra Micuta (ID: sw.364193), 1911–1940 (r.: Leonard i Wanda Pawłowicz) × Zadgierd Tynowski
- Wanda Pawłowicz h. Przyjaciel (ID: sw.351962), 1880–1956 (r.: Edward i Maria Szaniawska) × Leonard Micuta
- Maria Micuta (ID: sw.364192), 1914–1962 (r.: Leonard i Wanda Pawłowicz)
- Janina Ilona Wojciechowska (ID: sw.364286), 1915–1997 (r.: Jan i Janina Tymek) × Wacław «Wacek» Micuta
- Wacław «Wacek» Micuta (ID: sw.364194), uczestnik Powstania Warszawskiego 1915–2008 (r.: Leonard i Wanda Pawłowicz) × Janina Ilona Wojciechowska
- rząd 3, miejsce 6: Maria Nowakowska [inw: 48077] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 7: Pole Grobowe [inw: 48079] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 8: Adela Kozłowska [inw: 48084] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 3, miejsce 9: Krystyna Sterczewska [inw: 48087] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 10: Władysław Malinowski [inw: 48089] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 11: Jan Ciągliński [inw: 48090] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 12: Halina Żęcin [inw: 48093] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 13: Maria Guranowska [inw: 48097] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 14: Stefan Bancerz [inw: 48100] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 15: Leopold Cichosz [inw: 48102] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 16: Leokadia Lizoń [inw: 48103] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 17: Helena Brzezińska-Iwanowska [inw: 48105] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 18: Stanisław Feller [inw: 48107] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 19: Aleksandra Białecka [inw: 48109] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 20: Stefan Dudziewicz [inw: 48112] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 21: Krzyś Brandt [inw: 48114] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 22: Zdzisław Dąbrowski [inw: 48115] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 23: Lucjan Jackowski [inw: 48116] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 24: Anna Wołłowiczowa [inw: 48118] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 25: Anonim / Michał Władysław Ossojski, Ewa Bzymek-Ossojska [inw: 48119] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 26: Wacław Kieniewicz [inw: 48120] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 27: Kazimierz Matuszecki [inw: 48121] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 28: Tadeusz Koperczyński [inw: 48122] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 29: Anna Natalia Senktas [inw: 48123] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 30: Buraczewscy [inw: 48125] (mat. inw.)
- rząd 3, miejsce 31: Wanda Rodziewicz [inw: 48126] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 1,2: Jadwiga Gantnerowa [inw: 48129] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 3: Gromkowie [inw: 48133] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 4: Wanda Dug [inw: 48134] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 5: Tadeusz Bartoszewicz [inw: 48135] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 6: Franciszka Kuryło [inw: 48138] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 7: Zygmunt Flakiewicz [inw: 48141] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 8: Genowefa Kazimierczak [inw: 48144] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 9: Jan Nowacki [inw: 48146] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 10: Maria Terajewicz [inw: 48149] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 11: Marian Turski [inw: 48153] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 12: Charkiewiczowie [inw: 48154] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 13: Elżbieta Starkówna [inw: 48159] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 14: Anna Guć [inw: 48160] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 15: Stefania Prokopiak [inw: 48162] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 16: Kowarscy [inw: 48166] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 17: Marian Węgrowski [inw: 48168] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 18: Stefania Kempf [inw: 48170] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 19: Bolesław Piotr Kurzawa [inw: 48171] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 20: Marcinek Nikiel [inw: 48173] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 21: Pole Grobowe [inw: 48174] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 22: Feliks Sośnicki [inw: 48307] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 23: Józefa Denys [inw: 48309] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 24: Eugeniusz Staworzyński [inw: 48311] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 4, miejsce 25: Tadeusz Łukasiak [inw: 48312] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 26: Fabjańscy [inw: 48313] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 27: Waleria Kurjańska [inw: 48314] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 28: Aniela Rogowska [inw: 48317] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 29: Jan Gańko [inw: 48319] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 30: Irena Byszek [inw: 48324] (mat. inw.)
- rząd 4, miejsce 31: Stefania Malwina Mika [inw: 48326] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 1: Bronisław Juliusz de Michelis [inw: 48327] (mat. inw.)
- Bronisław Juliusz Michelis (ID: psb.17901.5), 1900–1956 (r.: Bronisław i Stanisława Wagner) × Felicja Gużkowska h. Lubicz
- Felicja Gużkowska h. Lubicz (ID: sw.254906), 1903–1968 (r.: Józef i Helena Marynowska) × Tadeusz Ostaszewski h. Ostoja, Bronisław Juliusz Michelis
- Teresa Ostaszewska h. Ostoja (ID: sw.254908), 1926–2006 (r.: Tadeusz i Felicja Gużkowska) × Tadeusz Mazur
- rząd 5, miejsce 2: Katarzyna Kawecka [inw: 48329] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 3: Aniela Geisler [inw: 48333] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 4: Zygmunt i Anna Szeliga-Szafrańscy [inw: 48334] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 5: Wacław Świętochowski [inw: 48336] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 6: Stanisław Ostrowski [inw: 48338] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 7: Zdzisław Julian Kołakowski [inw: 48339] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 8: Zofia Garbowska [inw: 48343] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 9: Aurelia Mawiło [inw: 48346] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 10: Teofil Hagel [inw: 48347] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 11: Pole Grobowe [inw: 48348] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 12: Józefa Kobyłecka [inw: 48349] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 13: Aleksander Kossuth [inw: 48350] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 14: Zygmunt Krawczyk [inw: 48356] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 15: Zdzisław de Plassilier [inw: 48357] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 16: Stefan Kwaśniewski [inw: 48358] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 17: Stanisław Kępski [inw: 48360] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 18: Anna Grotowska [inw: 48361] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 19: Józefa Grodzicka [inw: 48363] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 20: Eugenia Miklaszewska [inw: 48365] (mat. inw.)
- Eugenia Gadomska z Gadomca h. Rola (ID: psb.18097.4), 1882–1956 (r.: Romuald i Maria Dunin) × Jan Miklaszewski
- Wanda Janina Miklaszewska (ID: psb.18097.9), ~1900–1989 (r.: Jan i Eugenia Gadomska) × Henryk Rzepecki
- rząd 5, miejsce 21: Mieczysław Szczypuła [inw: 48367] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 22: Albin Fronczak [inw: 48368] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 23: Zbigniew Szuszkiewicz [inw: 48369] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 24: Stanisław Ullmann [inw: 48370] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 25: Bogdan Domosławski [inw: 48373] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 26: Janina Majewska [inw: 48375] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 27: Waleria Lewandowska [inw: 48378] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 28: Marianna Żytowiecka [inw: 48379] (mat. inw.)
- Bruno Andrzej Sikorski (ID: psb.29487.1), bohater PSB 1896–1976 (r.: Andrzej i Balbina Szatkowska) × Zofia Żytowiecka
→ PSB: SIKORSKI Brunon Andrzej (1896-1976) działacz gospodarczy, poseł
- Zofia Żytowiecka (ID: psb.29487.4), 1905–1994 × Bruno Andrzej Sikorski
- rząd 5, miejsce 29: Pole Grobowe [inw: 48381] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 5, miejsce 30: Henryk Groniowski [inw: 48382] (mat. inw.)
- rząd 5, miejsce 31: Zofia Sawicka [inw: 48384] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 1: Zofia Wiśniewska [inw: 48392] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 2: Alina Woźny [inw: 48393] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 3: Regina Kwiecień [inw: 48394] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 4: Anna Zagrajska [inw: 48395] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 5,6: Stanisław Kunatowski [inw: 48397] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 7: Jola Miętkiewicz [inw: 48398] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 8: Aleksander Pawłowicz [inw: 48399] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 9: Henryk Trociński [inw: 48401] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 10: Aleksander Kaczyński [inw: 48402] (mat. inw.)
- Aleksander Kaczyński h. Pomian (ID: sw.11843), 1890–1956 (r.: Piotr i Zofia Gutowska) × Franciszka Świątkowska
- Franciszka Świątkowska (ID: sw.11844), 1893–1960 (r.: Paweł i Maria Bakowiecka) × Aleksander Kaczyński h. Pomian
- Rajmund «Irka» Kaczyński h. Pomian (ID: sw.11841), uczestnik Powstania Warszawskiego 1922–2005 (r.: Aleksander i Franciszka Świątkowska) × Jadwiga Jasiewicz h. Rawicz
- rząd 6, miejsce 11: Józef Grein [inw: 48403] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 12: Maria Tripplin [inw: 48404] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 13: Anonim [inw: 48405] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 14: Stefan Kwaśnicki [inw: 48406] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 15: Kazimierz Piątkowski [inw: 48407] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 16: Marian Kurman [inw: 48408] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 17: Lesław Doerman [inw: 48409] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 18: Jan Marian Łuczkowski [inw: 48410] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 19: Zofia Omiecka [inw: 48413] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 20: Jeske [inw: 48414] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 21: Maria Konstencka [inw: 48415] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 22: Helena Szpilewska [inw: 48418] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 23: Anna Jastrzębska [inw: 48420] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 24: Aurelia Jastrzębska [inw: 48422] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 25: Romana Janicka [inw: 48423] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 26: Franciszek Pliszka [inw: 48425] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 27: Maria Kwiatuszyńska [inw: 48427] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 28: Bączalscy [inw: 48428] (mat. inw.)
- (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
- rząd 6, miejsce 29: Emilia Jędrzejewska [inw: 48429] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 30: Ludwik Chodorski [inw: 48430] (mat. inw.)
- rząd 6, miejsce 31: Franciszek Łobzowski [inw: 48431] (mat. inw.)
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi