Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
Rewolucja! Mamy tu pierwszy milion Polaków / Top million of Poles are here now!

Miejscowość: Krotoszyn

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Krotoszyn. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Wolenice (1), Smoszew (1), Zduny (14), Jasne Pole (1), Czarny Sad (2), Chwaliszew (3), Rozdrażew (2), Staniew (2), Trzebicko Dolne (1), Kuklinów (6), Koźmin Wielkopolski (7), Sulmierzyce (11), Bestwin (1), Roszki (1), Borzęciczki (5), Wziąchów (1), Pogorzałki Małe (1), Borzęcice (2), Daniszyn (1), Łagiewniki, pow. krotoszyński (1), Starkowiec (6), Kobylin (17), Milicz (10), Dobrzyca (10), Pogorzela (6), Siedlemin (4), Zalesie Wielkie (2), Trzebowa (1), Elżbietków (1), Odolanów (11), Okoliczne parafie (niektóre): Sulmierzyce (katol.), dawny pow. Odolanów (33), Baszków (2), Borzęciczki (5), Wałków (4), Janków Zaleśny (1), Pogrzybów (4), Pępowo (47), Mieszków (6), Ostrów Wielkopolski (5), Konary (3), Okoliczne cmentarze: Jutrosin, krypta kościoła św. Elżbiety (2), Gostyń, klasztor filipinów na Św. Górze (16), Krobia, kościół św. Mikołaja, krypta (4), Dolsk, cm. Parafialny (3), Środa Wielkopolska, cm. Parafialny (2),

1620

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1727

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1747

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1825

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1826

Urodzenia

  1. Józef Antoni Langiewicz (ID: dw.48727), 1826– (r.: Wojciech i Eleonora Kluczewska)

1827

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1828

Urodzenia

  1. Florentyna Michalina Aniela Zbąska (ID: dw.61878), ma nekrolog w Dzien. Pozn. 1828–1882 (r.: Łukasz i Marianna Skąpska)

1829

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1835

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1837

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1838

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1840

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1841

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1842

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1843

Urodzenia

  1. Waleria Brzeska h. Oksza (ID: 2.310.43), 1843–1906 (r.: Amilkar i Rozalia Karska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1845

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1847

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1848

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1849

Urodzenia

  1. Józef Julian Brzeski h. Oksza (ID: 3.240.70), 1849–1929 (r.: Amilkar i Rozalia Karska)
  2. Marian Stanisław Robiński (ID: sw.21355), 1849–1909 (r.: Antoni i Prakseda Weichman)

1851

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1852

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1853

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1854

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1855

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1858

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1860

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1879

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1880

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1885

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1886

Urodzenia

  1. Józefa Emilia Brzeska h. Oksza (ID: dw.41065), 1886–1959 (r.: Józef i Józefa Węsierska)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1888

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1889

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1890

Urodzenia

  1. Wanda Stanisława Robińska (ID: gr.2733), 1890– (r.: Hipolit i Kornelia Skaławska)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1892

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1893

Urodzenia

  1. Halina Maria Robińska (ID: sw.8169), 1893–1919 (r.: Hipolit i Kornelia Skaławska)

1894

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1896

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1897

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1898

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Kazimiera Guć (ID: sw.262017), 1898–1936

1908

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1910

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1911

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1913

Urodzenia

  1. Aniela Robińska (ID: sw.50630), 1913–1992 (r.: Władysław i Ludwika Karłowska)

1914

Urodzenia

  1. Kazimiera Maria Robińska (ID: sw.50629), 1914–2003 (r.: Władysław i Ludwika Karłowska)

1916

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1918

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1919

Zgony

  1. Halina Maria Robińska (ID: sw.8169), 1893–1919 (r.: Hipolit i Kornelia Skaławska)

1920

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Izabela Robińska (ID: sw.50628), 1920–1985 (r.: Władysław i Ludwika Karłowska)

Zgony

  1. Władysława Tekla Sokolnicka h. Nowina (ID: zi.7.83.a3), 1875–1920 (r.: Bartłomiej i Lucyna Moszczeńska)

1922

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1923

Urodzenia

  1. Marian Hieronim Robiński (ID: sw.50631), 1923–1988 (r.: Władysław i Ludwika Karłowska)

Zgony

  1. Maksymilian Dalbor (ID: psb.3856.1), bohater PSB 1839–1923
    → PSB: DALBOR Maksymilian (1839-1923) powstaniec, sybirak

1924

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1929

Zgony

  1. Józef Swinarski z Wybranowa h. Poraj (ID: sw.32863), 1889–1929 (r.: Karol i Jadwiga Kozierowska)

1930

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1931

Zgony

  1. Stefania Plewkiewicz (ID: sw.44463), 1883–1931 (r.: Maksymilian i Waleria Grabowska)

1933

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1934

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1936

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1939

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1940

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1941

Urodzenia

  1. Olaf von Mohrenschildt (ID: sw.269454), 1941–1978 (r.: Berendt i Nora von Harpe)
  2. Bernd hr. Borch h. Trzy Kawki (ID: ut.11.1.103), 1941– (r.: Victor i Herta Leeping)

1950

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1956

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1958

Małżeństwa

  1. Kazimierz Marian Józef hr. (primog.) Czarnecki h. Prus (III) (ID: cz.I017463), 1933–1962 × Irena Stróżewska (ID: cz.I017464), 1936–

1959

Urodzenia

  1. Przemysław hr. (primog.) Czarnecki h. Prus (III) (ID: cz.I017467), korespondent M.J.M. 1959– (r.: Kazimierz i Irena Stróżewska)

1960

Urodzenia

  1. Agnieszka Czarnecka h. Prus (III) (ID: cz.I017468), korespondent M.J.M. 1960– (r.: Kazimierz i Irena Stróżewska)

1963

Zgony

  1. Zofia N. (ID: sw.220412), 1906–1963

1967

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1971

Urodzenia

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1973

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1978

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

2013

Zgony

  1. Wojciech Sumiński h. Leszczyc (ID: sw.220418), 1938–2013 (r.: Tadeusz i Zofia N.)

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1000.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 21.06.2021.
© 2002-2020 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie