Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
Seweryn Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1762-1829
&1786 Anna Teofila ks. Sapieha h. Lis, dama [z_order] order krzyża gwiaździstego 1758-1813 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Wanda Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1788-1876 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Seweryn Maciej Leon hr. Uruski h. Sas, urzędnik Królestwa Polskiego 1817-1890 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Wanda Felicja hr. Uruska h. Sas, bohater PSB 1853-1931 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
Rudolf hr. Baworowski z Baworowa h. Prus (II - Wilczekosy), artykuł w Nekrologii 1865-1931
&1901 Fanny Chorińsky von Ledske 1876-1963 |
|
|
Wanda Jadwiga ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska, (linia: Aleksander Sapieha 15.105.929) 1890-1979 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Matylda Władysława hr. Baworowska z Baworowa h. Prus (II - Wilczekosy), (linia: Adam Rzyszczewski 3.124.134) 1905-1977 |
|
|
Emil Maksymilian hr. Baworowski z Baworowa h. Prus (II - Wilczekosy), (linia: Adam Rzyszczewski 3.124.134) 1909-1965 |
|
|
Elżbieta «Betka» Żółtowska z Godurowa h. Ogończyk, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1915 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi