Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Franciszek Ksawery Grocholski z Grabowa h. Syrokomla, bohater PSB 1730-1792
&1766 Helena Justyna Bożeniec-Leśnicka z Leśnej i Andruhy ?1730- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
Robert Brzostowski z Brzostowa h. Strzemię, bohater PSB 1748-
&ca 1770 Anna Jadwiga hr. Plater z Broelu h. wł., (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) 1750- |
|
|
Józef Dominik hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, bohater PSB 1771-1840
&1817 Ludwika Zofia Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), artykuł w Nekrologii 1779-1850 |
|
|
Julia Grocholska z Grabowa h. Syrokomla, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) ?1770- |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Wincenty Brzostowski z Brzostowa h. Strzemię, marszałek powiatowy [inf] Lucyn ?1780- |
|
|
Maria Izabela Brzostowska z Brzostowa h. Strzemię, (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) 1776-1843 |
|
|
Stanisław Szczęsny Feliks hr. Korwin-Kossakowski z Kossaków h. Ślepowron, bohater PSB 1795-1872 |
|
|
Adela hr. Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1801-ca 1865 |
|
|
Eugeniusz Poniatowski h. Ciołek, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1794-1848 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Edward Romuald Ignacy Brzostowski z Brzostowa h. Strzemię, (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) 1832- |
|
|
Zygmunt Adam Michał hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., artykuł w Nekrologii 1816-1882 |
|
|
Aleksandra hr. Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron, artykuł w Nekrologii 1831-1901 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Marian Wincenty Piotr hr. Brzostowski z Brzostowa h. Strzemię, hr. [tytuł] nadany 1860-1917 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Aldona hr. Brzostowska z Brzostowa h. Strzemię, (linia: Józef Szczytt sw.10777) 1895-1975 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Paweł Czechowicz, (linia: Józef Szczytt sw.10777) 1923-2004 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Wacław Czechowicz, (linia: Józef Szczytt sw.10777) 1951 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Małgorzata Czechowicz, (linia: Józef Szczytt sw.10777) 1974 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zuzanna Mulińska, (linia: Józef Szczytt sw.10777) 1999 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi