Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
Rewolucja! Mamy tu pierwszy milion Polaków / Top million of Poles are here now!

„zgromadzeni nie innym tchnący duchem, iako tylko gorącego żądania naydokładnieyszego ubezpieczenia i ulepszenia Oyczyzny naszey”

Who is Who w Polsce: współczesne osoby z bazy Potomków Sejmu Wielkiego

Osoby mające biogram w (Hübner's) Who is Who w Polsce, wydanie 2008 (papierowe i CD): www.whoiswho.com.pl.

  1. Abakanowicz Magdalena
  2. Abgarowicz Łukasz Maria mgr inż. zootechn. - menedżer, poseł na Sejm RP.
  3. Adamczyk Andrzej - radny Rady Powiatu Krakowskiego, technik budowlany, poseł na Sejm RP.
  4. Adamiak Jan Kazimierz prof. dr hab. - nauczyciel akademicki.
  5. Adamik Laco wł. Ladislav mgr - reżyser teatralny, operowy, telewizyjny, filmowy.
  6. Adamowicz Andrzej Stanisław inż. roln. - zastępca dyrektora Zespołu Nadpilicznych Parków Krajobrazowych w Moszczenicy.
  7. Adamski Jerzy mgr - ekonomista, senator RP.
  8. Ajdukiewicz Andrzej Bronisław prof. dr - inżynier budownictwa, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  9. Ajewski Marcin Józef dr n. med. - dyrektor medyczny.
  10. Albrzykowski Grzegorz - speleolog, ratownik TOPR, farmaceuta, prezes.
  11. Aleksandrzak Leszek Grzegorz - mgr historii, starosta.
  12. Althamer Paweł Piotr mgr szt. - rzeźbiarz, nauczyciel.
  13. Ambroziak Mariusz Tomasz - prezes zarządu, broker ubezpieczeniowy.
  14. Andrykiewicz Jan dr n. polit. - polityk, członek komitetu.
  15. Andrzejewski Piotr Łukasz Juliusz mgr prawa - prawnik, adwokat.
  16. Andzel Waldemar mgr polit. - specjalista pracy socjalnej, poseł na Sejm RP.
  17. Antczak Barbara Olga mgr ekonomii - dyrektor, ekonomista.
  18. Antochowski Jan Józef inż. - poseł na Sejm RP IV Kadencji, Klub Parlamentarny SLD.
  19. Antolski Zdzisław Henryk mgr - poeta, prozaik, wydawca.
  20. Antoszewski Bogusław dr - lekarz medycyny, chirurg, farmaceuta, adiunk.
  21. Antoszewski Zbigniew Edward dr hab. filol. ros. - senator, nauczyciel.
  22. Antoszkiewicz Jan Daniel prof. zw. dr hab. - nauczyciel akademicki, profesor zw. zarządzania, współwłaściciel, prezes.
  23. Anusz Andrzej Karol mgr - polityk.
  24. Arciszewska-Mielewczyk Dorota mgr zarządz. i ekon. - ekonomista.
  25. Ardanowski Jan Krzysztof mgr inż. roln. - właściciel.
  26. Arendarski Andrzej dr n. humanist. - Prezes.
  27. Arent Iwona mgr - poseł na Sejm RP V kadencji, politolog.
  28. Arkit Tadeusz mgr inż. - inżynier górnik, działacz samorządowy, burmistrz.
  29. Arkuszewski Wojciech mgr - fizyk, polityk.
  30. Arłukowicz Bartosz lek. med. - lekarz pediatra.
  31. Arndt Paweł mgr inż. - dyrektor, inżynier budownictwa lądowego.
  32. Ast Robert dr hab. inż. arch. - dziekan.
  33. Aszkiełowicz Mieczysław - rolnik, poseł na Sejm RP.
  34. Augustyn Mieczysław mgr filol. - dyrektor DPS, prezes Banków Żywności w Poznaniu i Pile, organizator pomocy społecznej.
  35. Augustynowicz Jan dr n. techn. - starszy specjalista, inż. mechanik.
  36. Aumiller Andrzej mgr inż. ogrodn. - etatowy poseł.
  37. Aziewicz Tadeusz mgr - działacz polityczny i gospodarczy, ekonomista, od 2005 poseł na Sejm RP.
  38. Babinetz Piotr - poseł na Sejm RP, historyk.
  39. Bacciarelli Ryszard mgr szt. - aktor.
  40. Bachalski Dariusz Jacek - przedsiębiorca, współwłaściciel grupy firm, dyrektor generalny JDJ Bachalski Sp. z o.o., Zielony Horyzont Sp. z o.o., Jarbud Sp. z o.o.
  41. Bachleda-Curuś Adam mgr inż. ogrodn. - prywatny przedsiębiorca, działacz samorządowy.
  42. Badeni Joachim, hrabia, mgr prawa - ojciec Dominikanin.
  43. Badowski Leszek mgr - ekonomista, manager, dyrektor sprzedaży.
  44. Bagiński Adam mgr - artysta malarz.
  45. Bagrowski Jan lek. - lekarz weterynarii.
  46. Bajer Jerzy mgr inż. - prezes zarządu.
  47. Bajon Filip - reżyser filmowy, pisarz.
  48. Baka Władysław prof. zw. - profesor.
  49. Balazs Artur mgr inż. roln. - polityk, właściciel gospodarstwa rolnego.
  50. Balcerowicz Leszek prof. dr hab. MBA
  51. Balcerowski Tadeusz - prezes zarządu.
  52. Balicki Marek - lekarz, polityk, poseł na Sejm VI kadencji.
  53. Balicki Szczepan Stanisław dr - radca prawny.
  54. Banach Jolanta Maria mgr filol. pol. - poseł na Sejm RP, przewodnicząca Klubu Parlamentarnego Socjaldemokracji Polskiej.
  55. Banaś Grzegorz mgr inż. - wojewoda świętokrzyski.
  56. Bar Ewa Anna - technik elektryk, dyrektor.
  57. Barańska Liliana mgr politol. - dyr., organ. szkoleń.
  58. Barański Marek dr hab. n. hist. - adiunkt, historyk.
  59. Barański Ziemowit Leopold mgr - jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, instruktor żeglarstwa.
  60. Barcikowski Andrzej dr - politolog, manager, dyrektor biura.
  61. Barcikowski Kazimierz dr
  62. Barczyk Kazimierz mgr prawa - przewodniczący.
  63. Barecka Maria - bioenergoterapeuta.
  64. Bargieł Janusz Lucjan mgr - działacz polityczny, senator RP, sekretarz.
  65. Bartmańska Jolanta dr n. przyrodniczych - adiunkt, nauczyciel akademicki.
  66. Bartnicki Jerzy mgr inż. - dyrektor.
  67. Bartodziej Gerhardt prof. dr hab. inż. - prezes, nauczyciel akademicki.
  68. Bartos Tadeusz mgr - senator.
  69. Bartosik Marek prof. dr hab. - inż. elektryk, nauczyciel akademicki, dyr. instytutu.
  70. Bartosz Waldemar Józef mgr - przew.
  71. Bartyzel Jacek dr hab. n. humanist. - teatrolog, historyk idei, publicysta.
  72. Bartyzel Małgorzata dr n. humanist. - dziennikarz, krytyk teatralny, nauczyciel akademicki, poseł na Sejm RP V kadencji.
  73. Barwik-Schramm Alicja dr hab. n. med. - lekarz, ordynator, kier.
  74. Barzowski Jerzy - zastępca burmistrza.
  75. Basta Józef Jan mgr filologii - emeryt, nauczyciel.
  76. Basta Renata Walentyna - animator kultury, dyrektor, poseł.
  77. Baszczyński Krzysztof Andrzej - poseł.
  78. Batóg Tadeusz prof. dr hab. - logik.
  79. Bauc Jarosław dr - ekonomista, pracownik naukowy, urzędnik państwowy.
  80. Baum Jan Tadeusz - ogrodnik, właściciel.
  81. Baum Szczepan Karol prof. dr - architekt, profesor.
  82. Bazała Teresa mgr hist. - redaktor naczelny, nauczyciel, przewodniczący komisji.
  83. Bednarkiewicz Maciej Józef mgr prawa - adwokat.
  84. Behrendt Jerzy Henryk - prezes.
  85. Beksiak Janusz Michał prof. dr hab.
  86. Belka Marek prof. n. ekon. - premier RP w latach 2004-2005.
  87. Belok-Konior Angelika Magdalena - lekarz stomatolog.
  88. Bełza Krzysztof - przedsiębiorca.
  89. Bem Henryk prof. dr hab.
  90. Bender Ryszard Janusz prof. - historyk, polityk.
  91. Bentkowski Aleksander mgr - adwokat, poseł.
  92. Bentkowski Wacław lek. - lekarz, specjalista chorób wewnętrznych i nefrologii, ordynator, prezes.
  93. Berent Przemysław mgr filol. germ. - prezes zarządu.
  94. Bereś Stanisław prof. dr hab. - filolog polski, nauczyciel akademicki, medioznawca.
  95. Berezowski Maria Adam mgr - wiceprezes zarządu ds. operacyjno-technicznych.
  96. Bereźnicki Kiejstut prof. - emeryt, malarz artysta.
  97. Bergier Józef dr hab. n. o kult. fiz. - rektor, nauczyciel akademicki.
  98. Berkowski Leopold prof. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki.
  99. Bernacki Włodzimierz dr n. humanist. - adiunkt, nauczyciel akademicki, politolog, historyk doktryn politycznych.
  100. Berwertz-Smolana Izabella mgr - artysta rzeźbiarz.
  101. Będkowska Barbara mgr naucz. początk. - dyr.
  102. Biedroń Robert mgr - politolog, działacz społeczny, prezes.
  103. Biela Adam prof. dr hab. - kierownik katedry, nauczyciel akademicki.
  104. Bielak Izabella Katarzyna - stomatolog, specjalista protetyki stomatologicznej, właściciel.
  105. Bielański Adam prof. dr - chemik, pracownik naukowy, profesor.
  106. Bielawski Janusz Stefan prof. nadzw. dr hab. n. med. - senator RP 4 i 5 kadencji, chirurg, ortopeda, emerytowany nauczyciel akademicki.
  107. Bielecki Czesław dr - architekt, polityk, publicysta.
  108. Bielewicz Antoni mgr - prezes, socjolog.
  109. Bieniasz Andrzej Wiesław mgr rehab. - specjalista z dziedziny rehabilitacji, tekściarz i kompozytor, lider zespołu.
  110. Bień Andrzej mgr inż. - kierownik biura, inżynier mechanik.
  111. Bień Jarosław mgr inż. bud. - prezes zarządu, dyr.
  112. Bień Mirosław mgr - dyrektor, emeryt.
  113. Bień Tadeusz Włodzimierz inż. - mgr inż. mechanik.
  114. Bieńkowska Elżbieta mgr - filolog orientalny, specjalista od administracji i zarządzania, dyrektor biura, minister rozwoju regionalnego.
  115. Bieńkowski Lech dr n. techn., inż. - dyrektor ds. rozwoju.
  116. Biernacki Marek mgr - wicemarszałek województwa pomorskiego, prawnik, urzędnik samorządowy, b. minister MSWiA, poseł na Sejm RP.
  117. Biernat Andrzej Zbigniew mgr - pedagog, dyrektor.
  118. Biernat Jadwiga - inżynier zootechnik, wiceprezes.
  119. Biesiadka Eugeniusz prof. n. przyr. - nauczyciel akademicki, profesor zwyczajny.
  120. Biesiekierski Tadeusz doc. dr inż. - architekt.
  121. Bietkowski Marian dr inż. - właściciel, inżynier budownictwa, architekt wnętrz, plastyk.
  122. Bikont Anna mgr - publicysta, psycholog.
  123. Bilicki Edmund Jan inż. elektryk
  124. Biliński Piotr - architekt, właściciel.
  125. Biliński Tadeusz prof. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki, kierownik Zakładu Budownictwa.
  126. Birkenmajer Iwo Maria - malarz, renowator dzieł sztuki.
  127. Birkenmajer Krzysztof Ludwik prof. dr - geolog, badacz polarny, emerytowany pracownik nauk., prof. zw.
  128. Bisping Barbara mgr - adwokat, właściciel.
  129. Blajerski Włodzimierz Jan mgr prawa - prokurator.
  130. Blanik Leszek - gimnastyk, zawodnik.
  131. Blikle Andrzej Jacek prof. dr hab. n. mat. - matematyk, przedsiębiorca, prezes, główny informatyk firmy Blikle.
  132. Blikle Łukasz mgr prawa - prawnik, marketing manager.
  133. Błachnio Jan Ryszard dr hab. - profesor, filozof, wykładowca, kierownik katedry.
  134. Błaszczyk Janusz mgr inż. budownictwa - przewodniczący Rady Gminy.
  135. Błaszczyk Józef - technik budowlany, poseł.
  136. Błoch Andrzej mgr inż. - inżynier mechanik, menedżer, współwłaściciel i prezes.
  137. Błoch Jadwiga Grażyna mgr mat. - matematyk, pełnomocnik marszałka województwa ds. turystyki, kierownik oddziału.
  138. Błochowiak Jerzy Stanisław mgr adm. - prezes zarządu.
  139. Błociszewska-Jankowska Grażyna mgr - radca prawny, Wicedziekan Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych.
  140. Boba Bogumiła Maria lek. med.
  141. Bobak Zbigniew Bronisław mgr - emeryt, informatyk.
  142. Bober Andrzej - dziennikarz, właściciel firmy konsultingowej.
  143. Bober Andrzej inż. zootechn. - dyrektor.
  144. Bobiński Krzysztof inż. technol. drewna - inż. technologii drewna, prezes rady nadzorczej.
  145. Bobrowski Franciszek - senator RP, technik mechanik.
  146. Bobrowski Michał (Michał Maciej Jastrzębiec Bobrowski) - literat, redaktor, reżyser.
  147. Bobrzyński Michał Justyn mgr hist. - dyr., nauczyciel.
  148. Bobusia Bogusław - dyrektor archiwum, etnograf, archiwista, historyk.
  149. Bochenek Andrzej prof. zw. - kierownik Kliniki, lekarz medycyny.
  150. Bochenek Krystyna mgr filol. pol. - dziennikarz.
  151. Bocheński Adolf - biznesmen.
  152. Bocheński Jacek - pisarz.
  153. Bocheński Józef inż. elektr. - dyrektor.
  154. Bochwic Teresa Maria - starszy asystent, nauczyciel akademicki.
  155. Bocian Ewa Barbara prof. dr hab. - zastępca kierownika ds. cytogenetyki.
  156. Bogdani-Czepita Maria mgr inż. - rzeczoznawca majątkowy, doradca inwestycyjny, właściciel.
  157. Bogdanowicz Piotr Maria mgr - dyrektor, artysta malarz, nauczyciel.
  158. Bogucka Ewa Maria mgr sztuki - dyrektor szkoły, muzyk, pianistka, pedagog.
  159. Bogucka-Skowrońska Anna mgr prawa - adwokat.
  160. Bogucki Andrzej Leonard dr n. humanist. - były nauczyciel, działacz publiczny, prezes honorowy związku.
  161. Bogucki Jacek mgr - inż. mechanik, poseł.
  162. Bogusławski Janusz doc. dr inż. - emeryt.
  163. Bogusławski Jerzy Witold mgr inż. - prezes, architekt.
  164. Bogusławski Lech Włodzimierz mgr inż. chem. - inżynier papiernik.
  165. Bogusławski Piotr dr hab. - docent, fizyk.
  166. Bogusławski Rafał mgr - mgr sztuki, artysta plastyk, dyrektor.
  167. Bojanowska Agnieszka - reż. montażu filmowego.
  168. Bojanowska Anna - współwłaściciel, inżynier architekt.
  169. Bojanowski Andrzej mgr inż. - menedżer, prezes, współwłaściciel.
  170. Bojanowski Antoni Edmund - prezes zarządu.
  171. Bojanowski Jacek mgr prawa - adwokat.
  172. Bojanowski Łukasz - współwłaściciel.
  173. Bojko Bogdan - poseł zawodowy do Sejmu RP V i VI kadencji.
  174. Bojko Danuta Emilia - właścicielka.
  175. Bolek Elżbieta mgr pedag. - poseł RP.
  176. Bolewski Jacek ks. prof. dr hab. - ksiądz-jezuita, teolog.
  177. Bołoz Tadeusz mgr inż. budownictwa lądowego - przedsiębiorca, prezes spółki.
  178. Boniecki Adam MIC mgr filoz. - kapłan Zgromadzenia Księży Marianów (marianin), redaktor naczelny.
  179. Boniecki Janusz Aleksander mgr inż. - dyrektor.
  180. Bonisławski Ryszard mgr - filolog, menedżer turystyki, dyrektor.
  181. Boral Marek mgr inż. - zastępca dyrektora, radny miasta.
  182. Borawski Jakub Ludwik mgr hist. - dyrektor.
  183. Borcz Jerzy mgr - matematyk, wykładowca.
  184. Borelowski Marcin dr inż. - nauczyciel akademicki, inżynier elektryk.
  185. Borkowski Adam prof. dr hab. - kierownik Zespołu Badawczego Systemów Inteligentnych w Zakł. Dynamiki i Sterowania Systemów; Kancelaria PAN, z-ca przew. IV Wydz. Nauk Technicznych.
  186. Borkowski Jan - pracownik naukowy.
  187. Bornus-Szczyciński Marcin mgr - muzyk.
  188. Boroń Piotr mgr hist. - historyk, nauczyciel, senator RP.
  189. Borowczak Jerzy Stanisław - poseł, wiceprzewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ Solidarność.
  190. Borowiec Bogusława Kazimiera mgr inż. - zastępca dyrektora, architekt.
  191. Borowik Wojciech Jan - wiceprezes, prawnik.
  192. Borowski Jan mgr inż. - właściciel.
  193. Borsuk Stanisław Jerzy prof. nadzw. ATR, dr n. przyrodniczych - kierownik katedry, prezes, pracownik naukowy, międzynarodowy instruktor nurkowania swobodnego.
  194. Borusewicz Bogdan mgr - marszałek.
  195. Boruszewska Ina mgr filol. pol. - dziennikarz polityczny i ekonomiczny, specjalista ds. public relations, właściciel i dyr. generalny.
  196. Borys-Damięcka Barbara - reżyser telewizyjny i teatralny, dyrektor naczelny i artystyczny.
  197. Borzuchowska Agnieszka prof. dr hab. n. med. - kier. Zakł. Medycyny Rodzinnej i Pielęgniarstwa Środowiskowego.
  198. Borzymowski Andrzej Marek prof. dr hab. n. matematycznych - prof., matematyk.
  199. Borzyszkowski Józef prof. dr hab. - prof. historii, działacz społeczny.
  200. Bosak Krzysztof - polityk.
  201. Brachmański Andrzej mgr n. polit. - polityk, poseł na Sejm RP.
  202. Bral Grzegorz - pedagog, dyrektor.
  203. Brandt Andrzej M. prof. dr hab. inż. dr h.c. - pracownik naukowy.
  204. Bratkowski Andrzej Wojciech dr inż. bud.
  205. Bratkowski Stefan Tadeusz Aleksander mgr prawa - dziennikarz.
  206. Braun Andrzej Marian mgr - pisarz.
  207. Braun Ewa mgr - scenograf.
  208. Braun Juliusz Jan mgr geologii - dziennikarz.
  209. Braunek Małgorzata Krystyna - aktorka.
  210. Brąglewicz Elżbieta mgr - właściciel, handlowiec.
  211. Brendel János mgr - historyk sztuki, kierownik.
  212. Brodowski Leon dr prawa - przewodniczący, działacz społeczny.
  213. Brodowski Paweł mgr lingwistyki stos. - redaktor naczelny, krytyk muzyczny, publicysta, prezenter radiowy.
  214. Brodzińska Grażyna - śpiewaczka (sopran).
  215. Bromowicz Jan dr hab. inż. - profesor nadzwyczajny, nauczyciel akademicki.
  216. Bronarski Janusz dr hab. n. med. - ordynator Oddz. Ortopedycznego, specjalista chirurg ortopeda - traumatolog.
  217. Broszkowski Paweł h.Brochwicz mgr inż. - prezes.
  218. Brych Janusz inż. lotnictwa - emeryt.
  219. Brykczyński Jerzy inż. - specjalista w zakresie automatyki, przedsiębiorca, właściciel, manager.
  220. Brykczyński Marcin Antoni - poeta, pisarz, copywriter.
  221. Brykczyński Mirosław dr hab. - kierownik kliniki, lekarz kardiochirurg.
  222. Bryłowski Paweł mgr prawa - Poseł Ziemi Lubelskiej Klub Parlamentarny Unii Wolności.
  223. Brzezinka Jacek mgr inż. - wiceprzewodniczący.
  224. Brzeziński Maciej dr inż. - inżynier odlewnictwa, przedsiębiorca, prezes zarządu.
  225. Brzeziński Robert mgr - magister wf, licencjonowany kaskader, koordynator scen kaskaderskich.
  226. Brzostowski Edward mgr ekonomii - burmistrz miasta Dębicy, ekonomista.
  227. Brzózka Andrzej Romuald - emeryt, lekarz weterynarii.
  228. Brzuzy Ryszard - przewodniczący związku, technik elektromonter.
  229. Bubel Leszek - wydawca, złotnik.
  230. Buchacz Jacek mgr ekonomii - ekonomista, prezes zarządu.
  231. Buchner Andrzej dr hab. - architekt, prof.
  232. Buchner Zbigniew mgr inż. - architekt, właściciel.
  233. Buchowska-Ruszkowska Maria dr hab. n. agronomicznych - docent.
  234. Buchwald Jan - reżyser, dyrektor teatru.
  235. Buczkowska-Szlenkier Małgorzata - aktorka.
  236. Budkiewicz Jan Edward mgr - reżyser filmowy i teatralny, dziennikarz.
  237. Budnik Jerzy mgr prawa - poseł na sejm RP.
  238. Budny Jerzy Władysław mgr inż. zootechnik - prezes.
  239. Budyta-Czerwińska Anna Małgorzata - właściciel, przedsiębiorca.
  240. Budzanowska Elżbieta mgr hist. - dyr.
  241. Budzyński Wojciech mgr inż. - przedsiębiorca, właściciel, manager, prezes zarządu.
  242. Bugaj Ryszard dr n. ekon. - ekonomista, doc., nauczyciel akad.
  243. Bugajski Andrzej dr - lekarz medycyny, chirurg, specjalista od medycyny sportowej, nauczyciel akademicki, rektor.
  244. Bujak Bogdan mgr inż. - inż. mechanik, polityk, poseł na sejm.
  245. Bujak Małgorzata - psycholog kliniczny.
  246. Bukiewicz Bożenna mgr inż. mech. - poseł na Sejm RP V i VI kadencji.
  247. Bukowczyk Paweł lek. med. - dyrektor.
  248. Bukowska-Floreńska Irena prof. dr hab. - etnolog i antropolog kulturowy.
  249. Buks Florian S. - dyrektor.
  250. Bulski Wojciech dr n. medycznych - kierownik Zakładu Fizyki Medycznej.
  251. Bułka Władysław mgr pedag. - senator RP, pedagog, literat.
  252. Burian Tomasz mgr inż. inżynierii środ. - dyrektor handlowy.
  253. Burski Andrzej dr n. medycznych - specjalista chorób wewnętrznych, ordynator.
  254. Bury Jan mgr prawa - poseł, prezes zarządu Agrotechnika Leasing Sp. z o.o., prezes zarządu wojewódzkiego PSL.
  255. Butkiewicz Karol Maciej prof. dr hab. - wiceprezes zarządu.
  256. Buyko Piotr Krzysztof mgr - ekonomista, pośrednik w obrocie nieruchomościami, doradca ds. inwestycji w nieruchomości.
  257. Buzek Jerzy Karol prof. - prorektor ds. nauczania.
  258. Buzek Ludgarda Maria dr hab. inż. - chemiczka, pracowniczka naukowa, docent.
  259. Bylicki Maksymilian mgr - manager, wiceprezes zarządu.
  260. Byliński Janusz Józef
  261. Byszewska Erika mgr - nauczyciel historii, dyrektor.
  262. Byszewski Roman mgr - prawnik, nauczyciel dyplomowany, dyrektor.
  263. Byszewski Władysław mgr inż. roln. - główny specjalista ds. hodowli koni.
  264. Cebula Jan Kleofas lek. - specjalista położnictwa i chorób kobiecych, cytolog, emeryt.
  265. Cebula Marek Jerzy mgr inż - prezes Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych Skarpa, właściciel.
  266. Cekiera Krzysztof mgr inż. inżynierii oprogram. - menedżer, właściciel.
  267. Celiński Andrzej mgr - polityk, publicysta, socjolog.
  268. Celiński Wojciech Andrzeji lek. med. - lekarz, prezes zarządu.
  269. Cencek Krystyna - technik mechanik, technik BHP.
  270. Cepil Józef inż. roln. - poseł na Sejm RP.
  271. Cęckiewicz Witold Aleksander prof. - architekt, urbanista, prof. zw. Politechniki Krakowskiej.
  272. Chabiera Anna Gabriela - dyrektor.
  273. Chajduga Kazimierz inż. techniki rolniczej i leśnej - komendant.
  274. Chaładaj Jan mgr - poseł na Sejm, zastępca Dyrektora Generalnego.
  275. Chałasińska-Macukow Katarzyna prof. dr hab. - fizyk, nauczyciel akademicki, profesor zwyczajny.
  276. Chałasiński Grzegorz prof. nadzw. dr hab. - chemik, dziekan, kierownik.
  277. Chałoński Marcin Michał mgr prawa - sędzia.
  278. Chałoński Michał Hubert mgr - wicekanclerz.
  279. Chałoński Rafał Łukasz mgr historii - archiwista, kierownik oddziału opracowania akt współczesnych.
  280. Chądzyński Piotr Marian mgr elektr., mgr meteorol. - prezes zarządu, społecznie.
  281. Chełkowska Grażyna Krystyna z d. Wnętrzak dr hab. - fizyk, profesor UŚl w Katowicach.
  282. Chełkowska-Wolczyńska Maria Izabela mgr sztuki - scenograf i kostiumograf teatralno-filmowy, operowy.
  283. Chełkowski Jerzy Michał prof. dr hab. n. roln. - dyrektor.
  284. Chełmicki Wojciech prof. dr hab. - geograf, nauczyciel akademicki, kier. Zakładu Hydrologii.
  285. Chełmicki-Tyszkiewicz Leon prof. dr hab. - prawnik, specjalista prawa karnego i kryminologii, nauczyciel akademicki.
  286. Chłapowski Antoni - właściciel.
  287. Chłapowski Franciszek - przedsiębiorca, właściciel firmy.
  288. Chłapowski Stanisław mgr inż. - prywatny przedsiębiorca.
  289. Chłopicka Regina prof. AM - teoretyk muzyki, nauczyciel akademicki, b. dziekan Wydziału Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki.
  290. Chłopicki Władysław Grzegorz dr - filolog angielski, adiunkt.
  291. Chmielewski Henryk Mikołaj prof. zw. dr hab. n. med. - generał brygady.
  292. Chmielewski Jan Roman mgr - fizyk, działacz społeczny i polityczny, poseł do parlamentu, radny, specjalista.
  293. Chmielewski Stanisław Marcin mgr - poseł na Sejm V kadencji, radca prawny.
  294. Chmielowski Piotr mgr inż. - właściciel.
  295. Chmura Jerzy mgr - adwokat, prywatny przedsiębiorca.
  296. Chojecki Andrzej prof. dr hab. inż. - prof. nadzw., nauczyciel akademicki.
  297. Chojecki Lucjan Feliks mgr inż. - nadleśniczy.
  298. Chojka Joanna dr - teatrolog, nauczyciel akademicki.
  299. Chojnacki Jan inż. - poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.
  300. Chojnacki Janusz Zdzisław inż. - inżynier architekt, b. wieloletni dyrektor i nauczyciel szkół średnich w Olsztynie.
  301. Chojnacki Jerzy Wojciech inż. - konstruktor lotniczy, artysta fotografik.
  302. Chojnacki Piotr Antoni mgr - mgr prawa, notariusz, prawnik.
  303. Chomiczewska Wanda Maria mgr inż. rolnik - z-ca wójta, agronom.
  304. Chramiec Jerzy Andrzej prof. nadzw. - pracownik nauk.-dydaktyczny.
  305. Chrapkiewicz Daniela lek. med. - poseł na Sejm RP V kadencji, lekarz anestezjolog i pediatra.
  306. Christowa Czesława dr hab. - nauczyciel akademicki, prof. ndzw. Akademii Morskiej w Szczecinie, Kierownik Zakładu Organizacji i Zarządzania, prof. ndzw. Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie.
  307. Chromy Bronisław prof. zw. dr hab. - artysta rzeźbiarz, medalier, rysownik, malarz.
  308. Chromy Kinga mgr - artysta malarz.
  309. Chrzanowski Jerzy mgr prawa - prawnik, rzecznik patentowy.
  310. Chrzanowski Kazimierz mgr n. polit. - poseł zawodowy.
  311. Chrzanowski Wiesław prof. dr hab. - prawnik, polityk, działacz niepodległościowy.
  312. Chrzanowski Zbigniew - wiceminister, sekretarz stanu, poseł.
  313. Chwalibóg Maria Teresa mgr szt. herbu Strzemie - aktorka teatralna i filmowa.
  314. Chwat Leszek Piotr mgr - fizyk, wiceprezydent Szczecina.
  315. Chwierut Janusz mgr - ekonomista, menedżer, etatowy członek zarządu miasta, poseł na Sejm RP.
  316. Chybicka Alicja Paulina prof. dr hab. n. med. - nauczyciel akademicki, lekarz, kierownik Kliniki Onkologii i Hematologii.
  317. Ciborowska Danuta mgr - nauczycielka, polityk.
  318. Cichalewski Jerzy mgr - pracownik ochrony, nauczyciel - instruktor, naturoterapeuta.
  319. Cichoń Zbigniew mgr - mgr prawa i administracji, adwokat.
  320. Ciechanowicz Anna Maria dr psychol. - dyrektor.
  321. Cielecki Jerzy Józef - plastyk, projektant biżuterii.
  322. Ciemniak Grażyna Jolanta dr - chemik, poseł na Sejm RP.
  323. Ciemniewski Jerzy dr hab. - prawnik, konstytucjonalista, pracownik naukowy, sędzia Trybunału Konstytucyjnego.
  324. Ciemniewski Zbigniew dr hab. - lekarz medycyny, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog, adiunkt.
  325. Cieński Andrzej prof. dr hab. - filolog polski, pracownik naukowy, emeryt.
  326. Cieński Jan Stanisław Wawrzyniec bachelor - szef biura warszawskiego, dziennikarz.
  327. Ciepiela Andrzej mgr inż. mech. - przedsiębiorca, manager, dyrektor.
  328. Ciesielski Wiesław dr ekonomii - sekretarz stanu, generalny inspektor Kontroli Skarbowej.
  329. Cieszyński Andrzej - artysta plastyk.
  330. Cieśla Stefan mgr - prawnik, menadżer, wiceprezes zarządu, I zastępca prezesa.
  331. Cieślak Czesław - poseł na Sejm RP, prezes.
  332. Cieślak Jerzy Edmund - senator, lekarz.
  333. Cieślik Leszek Stanisław mgr prawa - burmistrz miasta, radca prawny.
  334. Cioch Henryk, prof. dr hab. - adwokat.
  335. Ciosek Stanisław - sekretarz generalny Stowarzyszenia Wspierania Współpracy Gospodarczej ze Wschodem Klub Wschodni.
  336. Costa Hubert Ranjan lek. med. - poseł na Sejm RP V kadencji, chirurg.
  337. Cugowski Krzysztof - piosenkarz, wokalista zespołu Budka Suflera.
  338. Cwojdziński Andrzej prof. n. muz. - kompozytor, dyrygent, pedagog.
  339. Cybulka Anna z d. Chrzanowska mgr - rzecznik patentowy, trener edukacji międzykulturowej.
  340. Cybulski Piotr inż. - leśnik, nadleśniczy.
  341. Cybulski Zygmunt Alojzy - nauczyciel akademicki.
  342. Cycoń Marian mgr - burmistrz, pedagog.
  343. Cywińska Izabella - reżyser teatralny, filmowy, TV.
  344. Czajka Andrzej mgr inż. - inżynier rolnik, menedżer, prezes zarządu.
  345. Czaplicka Barbara lek. - lekarz pediatra, kierownik.
  346. Czapski Andrzej Antoni mgr ekon. - prezydent miasta.
  347. Czaputowicz Jacek dr n. polit. - z-ca szefa służby cywilnej.
  348. Czarnecka-Dąbek Maria, mgr - bibliotekarz, dyrektor.
  349. Czarnecki Janusz - artysta fotografik, czł. Szarych Szeregów, AK, uczestnik Powst. Warszawskiego.
  350. Czarnecki Kazimierz - emeryt, przewodniczący.
  351. Czarnecki Krzysztof Władysław - poseł na Sejm V kadencji.
  352. Czarnecki Piotr Paweł - działacz związkowy i polityczny, menedżer, prezes zarządu.
  353. Czarnecki Ryszard - historyk, wiceprezes.
  354. Czarnobaj Leszek mgr inż. - inżynier technologii drewna, wicemarszałek woj. pomorskiego.
  355. Czarny Leszek Maciej mgr prawa - radca prawny.
  356. Czarny Ryszard Michał prof. dr hab. - skandynawista, politolog, prawnik, Ambasador Nadzwyczajny i Pełnomocny RP w Królestwie Szwecji.
  357. Czartoryska Barbara - stylistka.
  358. Czartoryski Arkadiusz - Prezydent Miasta Ostrołęka, od 2005 poseł na Sejm RP.
  359. Czartoryski Kazimierz Jerzy h. Pogoń Litewska - współwłaściciel ośrodka.
  360. Czartoryski Stanisław Jan mgr prawa - dyplomata.
  361. Czartoryski Tytus Henryk mgr inż. - radny, działacz AWS, leśnik.
  362. Czech Jerzy - kustosz, tłumacz, poeta, publicysta.
  363. Czech Mirosław mgr historii - sekretarz generalny.
  364. Czechmeszyńska-Skowron Barbara mgr inż. ochr. środ. - dyrektor marketingu i komunikacji, dziennikarz, specjalista ds. public relations.
  365. Czechowski Włodzimierz mgr inż. - poseł na Sejm RP.
  366. Czechyra Czesław lek. - pediatra, ordynator Oddziału Pediatrycznego.
  367. Czekaj Jacek mgr inż. - architekt, współwłaściciel, członek zarządu i dyrektor studia.
  368. Czekalski Stanisław prof. dr hab. n. med. - lekarz, kierownik Katedry i Kliniki Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych.
  369. Czelej Grzegorz dr n. med. - prezes zarządu, lekarz stomatolog, wydawca.
  370. Czemplik Marek Jan mgr prawa - adwokat.
  371. Czerkawski Maciej mgr inż. - dyrektor, wiceprezes.
  372. Czernek Joachim mgr inż. - inżynier energetyk, starosta.
  373. Czerniak Jacek mgr politol. - dyrektor, polityk.
  374. Czerniawski Mieczysław - polityk, menadżer.
  375. Czernicka-Kupras Barbara lek. med. - lekarz medycyny.
  376. Czernow Zofia mgr - dyrektor.
  377. Czerwiński Aleksander mgr szt. - konserwator militariów, kpt. rezerwy WP.
  378. Czerwiński Andrzej mgr inż. - inżynier elektryk, zawodowy poseł do parlamentu.
  379. Czerwiński Leszek dr n. med. - ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej.
  380. Czetwertyński Albert mgr biochem. - dyrektor, współwłaściciel.
  381. Członkowska Bożena mgr inż. arch. - architekt, właściciel.
  382. Czosnowska Anna mgr - adwokat.
  383. Czucha Zdzisław mgr inż. - burmistrz, inż. budownictwa.
  384. Czudowska Dorota mgr - lekarz medycyny, internista, onkolog, dyrektor.
  385. Czuma Andrzej mgr - prawnik, dziennikarz, poseł na Sejm.
  386. Czuma Beata mgr - z-ca redaktora naczelnego.
  387. Ćwiąkalski Zbigniew prof. UJ, prof. UR, dr hab. - adwokat, partner spółki prawniczej, nauczyciel akademicki, minister sprawiedliwości.
  388. Ćwierz Andrzej Bogusław dr - poseł na Sejm RP.
  389. Dajek Dariusz mgr - dyrektor, menedżer wydawca.
  390. Dalgiewicz Jan Zdzisław mgr inż. - prezes holdingu, dyr. generalny, inż. mechanik.
  391. Damięcki Damian Maria - aktor teatralny i filmowy.
  392. Damięcki Maciej - aktor filmowy, teatralny i estradowy.
  393. Dancewicz Dorota mgr - nauczyciel wychowania fizycznego.
  394. Danielak Jolanta mgr - senator RP, psycholog, polityk.
  395. Daniłowicz Witold Adam mgr prawa - partner zarządzający.
  396. Dankowska Adela mgr inż. - emerytka.
  397. Dankowski Bronisław - przedsiębiorca, poseł na Sejm RP.
  398. Daszewski Adam - dziennikarz.
  399. Dąbek Zbigniew dr hab. inż. - nauczyciel akademicki, prof. nadzw. ATR w Bydgoszczy.
  400. Dąbrowa-Kostka Bogusław - operator filmowy, reżyser filmów dokumentalnych, realizator tv.
  401. Dąbrowska Zuzanna - pełnomocnik rządu.
  402. Dąbrowski Marcin Jan mgr filol. ang. - prezes zarządu.
  403. Dąbrowski Mariusz Jerzy mgr inż. - inżynier mechanik, prezes.
  404. Dąbrowski Stanisław - przewodniczący, sędzia.
  405. Dąmbska-Śmiałowska Elżbieta Maria dr hab. inż. architekt - architekt, nauczyciel akademicki.
  406. de Mezer Witold - ekonomista, dziennikarz.
  407. de Virion Tadeusz mgr - sędzia, adwokat.
  408. de Werszowiec Rey Krzysztof prof. dr hab.
  409. Dembiński Michał dr n. techn. - prezes zarządu.
  410. Dembiński Piotr prof. - pracownik naukowy, dyrektor.
  411. Dembowski Bronisław Jan Maria h. Jelita bp prof. dr hab. - biskup diecezji włocławskiej.
  412. Deptuła Leszek lek. wet. - marszałek województwa.
  413. Derech-Krzycki Jakub mgr - ekonomista, poseł na sejm RP.
  414. Dernałowicz Maria dr filol. pol. - historyk literatury, edytor.
  415. Derwich Bogdan Adam mgr inż. mechanik - poseł na Sejm RP.
  416. Deskur Zbigniew Krzysztof prof. US dr hab. n. med. - kierownik Zakładu Rehabilitacji i Traumatologii Sportowej USz.
  417. Deskur-Komorowska Maria - Wiceprezes Zarządu, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.
  418. Dębicki Piotr Stanisław dr hab.inż. - prof.nadzw.
  419. Dębicki Tadeusz - wiceprzewodniczący, przewodniczący zarządu wojewódzkiego.
  420. Dietl Jerzy prof. zw. - prezes fundacji.
  421. Długoborski Wojciech mgr - od 2001 Poseł na Sejm RP (SLD).
  422. Długońska Henryka prof. dr hab. - mikrobiolog, immunolog, nauczyciel akademicki, kierownik zakładu.
  423. Długoński Jerzy Aleksy prof. dr hab. - mikrobiolog, biotechnolog, nauczyciel akademicki, kierownik katedry i dyrektor instytutu.
  424. Długosz Henryk - polityk, poseł.
  425. Dmochowska Maria dr n. med. - lekarz, specj. w zakresie chorób wewn. i org. ochrony zdrowia, działacz społeczny, były opozycjonista, wiceprezes instytutu.
  426. Dobielińska-Eliszewska Teresa Katarzyna lek. - specjalista położnictwa i ginekologii, radioterapii i chemioterapii, onkologii klinicznej oraz medycyny społecznej.
  427. Dobrosz Janusz Konrad - prawnik.
  428. Dobrowolski Tomasz Adam mgr - operator filmowy, reżyser.
  429. Dobrzeniecki Józef inż. mech. - specjalista technologii budowy maszyn.
  430. Doerffer Karol dr - prezes zarządu.
  431. Dojka Marian dr inż. - chemik.
  432. Dojka Stanisław - technik mechanik.
  433. Doktorowicz Krystyna dr n. polit. - kierownik Zakładu Zarządzania Mediami i Organizacji Produkcji Telewizyjno-Filmowej.
  434. Doleżal Marian Antoni prof. dr hab. - lekarz medycyny, mikrobiolog, emerytowany nauczyciel akademicki.
  435. Doleżal Urszula Marta prof. dr hab. - mikrobiolog, emerytowany nauczyciel akademicki, profesor.
  436. Dolniak Grzegorz Maciej mgr - ekonomista, poseł zawodowy.
  437. Dołowy Krzysztof prof. dr hab. - kierownik Katedry.
  438. Domagalski Alfred - ekonomista dyplomowany, przewodniczący, działacz polityczny.
  439. Domańska-Maćkowiak Krystyna prof. - muzyk, pedagog, kierownik zakładu muzyki kościelnej.
  440. Domański Maciej - reżyser, dramaturg.
  441. Domżał Tomasz Tadeusz mgr inż. - informatyk, dyr.
  442. Donimirski Stanisław Paweł h. Brochwicz odm., dr inż. - chemik, nauczyciel akademicki, emeryt.
  443. Dorn Ludwik Stanisław mgr - poseł na Sejm RP, wiceprezes Rady Ministrów.
  444. Dorosz Stanisław dr inż. - dyrektor, współwłaściciel firmy.
  445. Doroszewski Jan Witold prof. dr hab. - emeryt.
  446. Dowbor Katarzyna mgr pedag. specj. - publicysta, dziennikarz.
  447. Dowgiałło Jan Roman prof. - geolog, emeryt, kierownik Samodzielnej Pracowni Hydrogeologii.
  448. Dowgiałło Krzysztof Maria mgr inż. - architekt.
  449. Drabek Halina - przewodnicząca.
  450. Drapella Andrzej - emerytowany kapitan żeglugi wielkiej.
  451. Dreszer Edward Paweł mgr inż. - prezes zarządu, mgr inżynier poligraf.
  452. Drews Krzysztof dr hab. med. - lekarz, specjalista w położnictwie i ginekologii.
  453. Drews Michał prof. dr hab. n. med. - lekarz, kierownik Katedry i Kliniki Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej.
  454. Drozd Ewa mgr - dyrektor.
  455. Drozdowski Stanisław mgr inż. - inżynier górnictwa odkrywkowego, menedżer, wicestarosta.
  456. Droździuk Waldemar mgr - wójt, prawnik.
  457. Drożański Wincenty Jan prof. dr hab. - nauczyciel akademicki.
  458. Drygas Andrzej dr n. med. - kierownik studium wychowania fizycznego, nauczyciel akademicki.
  459. Drzewiecki Maciej dr hab. - nauczyciel akademicki, specjalista z zakresu gospodarki przestrzennej zwłaszcza w turystyce.
  460. Drzewiecki Mirosław mgr prawa i adm. - prywatny przedsiębiorca, minister sportu i turystyki.
  461. Dubiella Zdzisław dr - nauczyciel akademicki, rektor.
  462. Dubieniecki Marek Staniwsław mgr - adwokat, administratywista.
  463. Dubois Jacek Jakub mgr prawa - adwokat.
  464. Dubois Maciej Jerzy mgr prawa - adwokat.
  465. Duda Jan Tadeusz dr hab. - profesor AGH.
  466. Dudkiewicz Jan prof. dr hab. - lekarz medycyny, ginekolog i położnik, emerytowany nauczyciel akademicki, właściciel gabinetu.
  467. Dulias Stanisław - poseł na Sejm RP, ekonomista.
  468. Dulińska Iwona mgr inż. - prezes.
  469. Duliński Jerzy dr - prezes.
  470. Dunin-Karwicka Teresa dr hab. - emerytowany prof.
  471. Dunin-Kwinta Izabela Alina prof. dr hab. n. przyr.
  472. Dunin-Suligostowski Piotr - zastępca dyrektora, główny księgowy.
  473. Dunin-Wąsowicz Krzysztof prof. dr hab. - historyk.
  474. Dunin-Wąsowicz Paweł mgr - dziennikarz, wydawca.
  475. Dunin-Wąsowicz Stefan mgr ekonomii - prezes zarządu.
  476. Durczak Mirosław - dziennikarz, wydawca, właściciel.
  477. Durski Jacek Mirosław - pisarz, artysta malarz, rzeźbiarz, grafik.
  478. Dutka Bronisław mgr inż. - ekonomista, rolnik, poseł na Sejm RP.
  479. Dutkiewicz Maria Teresa - poseł na Sejm X i I kadencji.
  480. Dvorak-Gryglaszewska Halina - aktorka, reżyserka.
  481. Dwernicki Stanislaw mgr - prawnik, prezes zarządu.
  482. Dybowska-Dubois Marita mgr prawa - master of european studies, adwokat.
  483. Dyduch Marek mgr prawa - prawnik, polityk, poseł.
  484. Dylągowa Hanna prof. dr hab. - historyk.
  485. Dynowski Antoni mgr prawa - adwokat.
  486. Działocha Kazimierz Jan prof. dr hab. - prawnik, konstytucjonalista, polityk, nauczyciel akademicki, emerytowany profesor zw.
  487. Działoszyński Karol mgr ekon. - właściciel firmy, działacz gospodarczy.
  488. Dzieciuchowicz Bohdan Grzegorz dr n. społ. - specjalista w dziedzinie marketingu i public relations, wykładowca.
  489. Dzieciuchowicz Łukasz dr n. medycznych - adiunkt.
  490. Dzieciuchowicz Stanisław Maciej dr n. med. - lekarz prowadzący prywatną praktykę.
  491. Dzieduszycka Izabela mgr - ekonomista, społecznik.
  492. Dzieduszycka Joanna Maria Rose herbu Róże - właściciel, tłumacz.
  493. Dzieduszycka Natalia mgr biol.
  494. Dzieduszycka-Jędrach Justyna Elżbieta mgr - właściciel, animator kultury, specjalista PR.
  495. Dzieduszycka-Rycerska Krystyna Maria mgr - historyk sztuki, specjalista ds. promocji i public relations.
  496. Dzieduszycki Alexander Maria h. Sas, lek. wet. - prezes Zarządu.
  497. Dzieduszycki Mateusz mgr - dziennikarz.
  498. Dzieduszycki Piotr Andrzej Maria mgr - prezes zarządu.
  499. Dzieduszycki Wojciech - inżynier rolnictwa i budowy maszyn rolniczych i młyńskich, mgr sztuki, krytyk muzyczny.
  500. Dziedzic Stanisław Zbigniew dr filozofii - dyrektor ds. rozwoju inwestycji, członek zarządu.
  501. Dziekońska Ewa z d. Sędzikowska mgr inż. architekt - prezes Koła Tychy.
  502. Dziekoński Bohdan mgr inż. - architekt, właściciel biura.
  503. Dziekoński Olgierd Roman mgr inż. architekt - dyrektor ds. rozwoju.
  504. Dzielska Maria prof. dr hab. n. humanist. - historyk, filolog klasyczny, nauczyciel akademicki, profesor zwyczajny.
  505. Dziemdziela Józef mgr - senator RP.
  506. Dzierżanowski Jerzy ks. dr - ksiądz katolicki, doktor n. teologicznych, diecezjalny duszpasterz rodzin, adiunkt, dyrektor.
  507. Dzierżanowski Leszek Marian h. Grzymała mgr - ekonomista, księgowy rewident, działacz społeczny, emeryt, główny księgowy.
  508. Dzierżykraj-Lipowicz Anna - ekonomistka.
  509. Dzierżykraj-Lipowicz Tomasz - działacz związkowy.
  510. Dzierżykraj-Lipowicz Witold mgr - tłumacz jęz. niem.
  511. Dziewanowski Stanisław mgr inż. - dyrektor ds. technicznych i członek Zarządu.
  512. Dziewoński Roman - architekt, reżyser.
  513. Dziewulski Jerzy mgr - specjalista taktyki i techniki walki z terroryzmem i bandytyzmem, b. poseł na Sejm RP.
  514. Dzięgielewski Stanisław prof. - nauczyciel akademicki.
  515. Dzikowska Elżbieta mgr historii szt. i filol. chin. - dziennikarka, historyk i krytyk sztuki, podróżnik, reżyser reportaży filmowych i filmów dokumentalnych.
  516. Dzikowski Waldy mgr inż. chem. - wójt gminy, chemik.
  517. Dziubalska-Kołaczyk Katarzyna prof. dr hab. - profesor tytularny, filolog angielski, dyrektor instytutu.
  518. Eichelberger Wojciech mgr psychol. - psycholog, psychoterapeuta.
  519. Eisler Jerzy Krzysztof dr hab. - historyk, dyrektor Oddziału IPN w Warszawie.
  520. Elminowska-Wenda Gabriela Maria dr inż. - nauczyciel akademicki, naukowiec, kierownik Zakładu Histologii Zwierząt.
  521. Eminowicz Marek h. Dołęga - historyk.
  522. Eminowicz-Jaśkowska Teresa dr hab. - dyrektor, literaturoznawca hispanista.
  523. Englert Tomasz - Dyrektor zarządzający.
  524. Engling Bodo Jan mgr inż. - prezes.
  525. Erhardt Ludwik - redaktor naczelny.
  526. Fabian Jan Willibald - przewodniczący zarządu.
  527. Falfus Jacek mgr inż. - polityk, samorządowiec, poseł.
  528. Falkiewicz Andrzej - pisarz, eseista, krytyk.
  529. Falkowska Teresa lek. med. - lekarz, specjalista pediatrii i anestezjologii.
  530. Falkowski Tomasz Maria - lek. stomatolog, właściciel.
  531. Fangor Aleksander mgr - prezes.
  532. Faryna Jan Józef dr n. med. - z-ca kier. Zakładu Patomorfologii.
  533. Fąfrowicz Anna lek. stom. - współwłaściciel.
  534. Fedak Oktawian - filmowiec, fotograf, czł. zarządu.
  535. Fedorowicz Andrzej - poseł, technik weterynarii.
  536. Fedorowicz Filip mgr prawa - adwokat.
  537. Fedorowicz Jerzy Feliks mgr - aktor, reżyser, pedagog, dyrektor naczelny i artystyczny.
  538. Fedorowicz-Jackowski Witold dr - prezes zarządu, współwłaściciel, geograf.
  539. Fedorowski Jerzy Andrzej prof.
  540. Felicki Jan prof. kontraktowy dr - emeryt.
  541. Fenrych Przemysław mgr hist. - z-ca dyrektora ds. szkoleń.
  542. Ferenc Genowefa mgr ekon. - Senator RP.
  543. Ferenc Tadeusz mgr - Prezydent Miasta Rzeszowa, ekonomista.
  544. Ferency Adam mgr - aktor, reżyser.
  545. Ferster Piotr Andrzej - dyrektor, mendżer.
  546. Fiałkowski Krzysztof prof. dr hab. - fizyk, nauczyciel akademicki, kierownik zespołu zakładów.
  547. Fiałkowski Tomasz Karol mgr - prawnik, dziennikarz, zastępca redaktora naczelnego.
  548. Fiedler Arkady Radosław - dziennikarz, podróżnik.
  549. Fiedler Marek - podróżnik, prawnik, dyrektor.
  550. Fiedorowicz Czesław inż. - urzędnik administracji rządowej i samorządowej, prezes konwentu stowarzyszenia.
  551. Figiel Henryk prof. dr hab. - fizyk, profesor zwyczajny.
  552. Figura Grzegorz mgr inż. mech. roln. - działacz samorządowy, członek zarządu powiatu.
  553. Fikus Magdalena prof. zw. - biochemik, profesor zwyczajny.
  554. Filar Marian prof. - kierownik Katedry Prawa Karnego i Polityki Kryminalnej.
  555. Filek Anna Maria mgr inż. - inżynier mechanik, działacz społeczny i polityczny, poseł na Sejm.
  556. Filek Janina dr hab. - profesor filozofii, prodziekan Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych.
  557. Filipkowski Zbigniew Jan
  558. Findeisen Władysław prof. - nauczyciel akademicki.
  559. Firak Witold - poseł na Sejm RP IV kadencji.
  560. Firlej-Jackowska Hanna - prezes, lekarz weterynarii.
  561. Firlit Maciej mgr - prezes Zarządu i właściciel firmy.
  562. First Jan - właściciel elektryk.
  563. Flak Edward adwokat - burmistrz.
  564. Fleszar Bolesław prof. dr hab. - kierownik Katedry Chemii, nauczyciel akademicki.
  565. Florek Sebastian Andrzej mgr inż. - poseł na Sejm RP IV kadencji, mgr rolnik.
  566. Florek Stefan Henryk prof. dr hab. - kierownik Zakładu Gospodarki Paszowej, mgr inż. hodowli zwierząt.
  567. Fogler Marta - filolog angielski, polityk, wydawca.
  568. Fogler Piotr mgr filoz. i dziennik. - przewodniczący Sejmiku Mazowieckiego.
  569. Forlicz Stefan prof. dr hab. n. ekon. - rektor.
  570. Fortecka Zofia inż. - właściciel, artysta malarz, plastyk.
  571. Fortecki Janusz mgr - były trener mistrza olimpijskiego, trener.
  572. Forycka Anna mgr szt. - artysta plastyk, właścicielka galerii sztuki.
  573. Frank Wojciech Włodzimierz - dyrektor ds. inwestycji, czł. zarządu.
  574. Frank-Niemczycka Katarzyna mgr psychol. - psycholog, społecznik, prezes, współwłaściciel.
  575. Frankiewicz Ewa mgr inż. arch. - właściciel, mgr inż. arch.
  576. Frankiewicz Ryszard prof. - matematyk.
  577. Frankiewicz Zygmunt dr hab. inż. - inżynier elektronik, nauczyciel akademicki, prezydent miasta.
  578. Frasyniuk Władysław - technik samochodowy, przedsiębiorca, polityk, przewodniczący.
  579. Frącki Mieczysław Eugeniusz dr inż. - inżynier elektronik, prezes.
  580. Frączek Piotr Józef mgr inż. - architekt, współwłaściciel.
  581. Fredro-Boniecki Tadeusz mgr - filolog, dziennikarz, publicysta, doradca zarządu.
  582. Frelek Ryszard Jan prof. nadzw. dr n. politycznych - wykładowca.
  583. Freyberg Ewa dr hab. - podsekretarz Stanu, ekonomista, pracownik naukowy, pracownik administracji publicznej.
  584. Freyberg Piotr Jerzy dr - dyrektor generalny, ekonomista.
  585. Fryczkowski Andrzej Witold prof. dr hab. n. med. - specjalista chorób oczu, profesor, kierownik.
  586. Fudakowski Stanisław Jan mgr - psycholog, współwłaściciel.
  587. Fuglewicz Piotr W. mgr inż. - informatyk, prezes.
  588. Fundament-Karśnicka Ewa mgr inż. - dziennikarz, starszy redaktor.
  589. Fundowicz Stefan lek. med. - pediatra, kierownik, wiceprezes.
  590. Gabryjelska Renata mgr prawa - modelka, aktorka, specjalistka PR, media relations manager.
  591. Gaca Michał lek. med. - anestezjolog, kierownik Zakładu Medycyny Ratunkowej AM.
  592. Gadowski Krzysztof mgr inż. - wiceprezydent miasta Jastrzębie Zdrój.
  593. Gadzinowski Piotr - dziennikarz, poseł na sejm RP, delegat Sejmu RP do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy.
  594. Gaik Franciszek Janusz dr n. ekon. - prezes zarządu.
  595. Gaj Jacek Konrad prof. - grafik, profesor zwyczajny.
  596. Gajda Tadeusz Stanisław - technik rolnik, poseł na Sejm RP.
  597. Gajecka-Bożek Maria dr n. med. - ordynator szpitala Zawiercie, poseł na Sejm RP.
  598. Gajewicz Józef Wojciech dr inż. bud. ląd. - inż. budownictwa lądowego, instruktor wykładowca narciarstwa, prezes stowarzyszenia sportowego.
  599. Gajl Tadeusz mgr sztuki - artysta plastyk, heraldyk.
  600. Gałaj Marek mgr socjologii - specjalista do projektów unijnych, enolog.
  601. Gałażewski Andrzej Józef mgr inż. - menadżer, poseł.
  602. Gałkowski Janusz mgr - prawnik, adwokat, działacz samorządu terytorialnego i adwokackiego, właściciel kancelarii.
  603. Ganowicz Grzegorz - współwłaściciel firmy PERFEKT, mgr inż. budownictwa lądowego.
  604. Garapich Andrzej Michał dr - prezes zarządu, menedżer.
  605. Garbaj Wacław - dyrektor oddziału, ekonomista.
  606. Garbowski Tomasz mgr - poseł na Sejm RP.
  607. Garztecki Marek mgr - dziennikarz, socjolog, afrykanista.
  608. Gawęda Adam mgr inż. górnictwa i geologii - kierownik.
  609. Gawin Tadeusz inż. - przewodniczący.
  610. Gawiński Tomasz - dziennikarz, reporter, publicysta.
  611. Gawlicki Piotr mgr inż. - dyrektor, współwłaściciel.
  612. Gawlik Radosław mgr inż. - ekonomista, ekolog, działacz społeczny, prezes.
  613. Gawłowski Andrzej - poseł, ekonomista, administratywista.
  614. Gawrońska Agata z d. Zarzycka mgr ekonomii - ekonomista, właściciel.
  615. Gawski Ziemowit Bartłomiej Dionizy mgr - przew.
  616. Gayny Piotr mgr - tłumacz przysięgły przy Sądzie Okręgowym w Warszawie oraz Sądzie Krajowym w Lubece (Niemcy), lektor języka niemieckiego, licencjonowany przewodnik po Warszawie, pilot wycieczek.
  617. Gądek Lidia lek. med. - dyrektor.
  618. Gąsienica Makowski Andrzej mgr inż. - polityk, starosta.
  619. Gąsienica-Gładczan Maria - współwłaściciel, twórca ludowy, technik budowlany.
  620. Gąsienica-Wawrytko Stanisław - kuśnierz, właściciel.
  621. Gąsiorowski Piotr - przedsiębiorca, właściciel firmy.
  622. Gąssowski Wojciech Krzysztof - prezenter radiowy, prawnik, lektor, spiker, dziennikarz, pełnomocnik Zarządu PR ds. Karty Mikrofonowej.
  623. Gburek Tadeusz dr n. med. - ordynator, kardiochirurg.
  624. Gburek Zbigniew Ryszard prof. dr hab. n. med. - specjalista chorób wewnętrznych, reumatolog, emerytowany nauczyciel akademicki oraz kierownik katedry i kliniki.
  625. Gebert Konstanty - dziennikarz, psycholog.
  626. Gebethner Robert - artysta malarz.
  627. Gebethner Stanisław prof. n. humanist. - prof.
  628. Gebethner Zygmunt
  629. Gedliczka Adam prof. - emerytowany kierownik katedry, projektant wzornictwa przemysłowego, specjalność: projektowanie ergonomiczne.
  630. Gelert Elżbieta mgr - pielęgniarka, dyrektor szpitala.
  631. Geringer d'Oedenberg Lidia - dyrektor generalny.
  632. Geringer de Oedenberg Henryk prof. dr hab. - genetyk, zootechnik, kierownik.
  633. Gerlicz Anna dr n. techn. - wiceprezes, dyrektor ds. marketingu i jakości.
  634. Gerlicz Witold Wojciech dr inż. arch. - inż. aparatury przemysłowej, dyrektor.
  635. Gerlicz-Pruszyńska Zofia - lekarz medycyny, dermatolog, społecznik.
  636. Gertych Zbigniew Stanisław prof. - przew. Rady Fundacji, przyrodnik, biolog.
  637. Gessler Magda dr n. plast. - właścicielka.
  638. Gęsicka Grażyna dr - minister rozwoju regionalnego.
  639. Gierada Artur mgr - radny.
  640. Gierczak Jarosław Wiesław inż. automatyk - dyrektor.
  641. Gierek Adam prof. dr hab. - inżynier materiałoznawca, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  642. Gierko Teresa Maria lek. - lekarz psychiatra, emeryt.
  643. Gierowski Józef Andrzej prof. zw. dr - historyk, doktor honoris causa, emerytowany nauczyciel akademicki.
  644. Giertych Maciej Marian prof. dr hab. - leśnik, pracownik naukowy.
  645. Giertych Roman mgr - wicepremier i minister edukacji narodowej, poseł na Sejm RP.
  646. Gieryn-Ignatowicz Zofia dr. n. hum. - psycholog, działacz społeczny, wiceprezes.
  647. Gieysztor Jerzy, mgr inż. - senior, inżynier.
  648. Gil Mieczysław - działacz związkowy, rzecznik prasowy, szef działu informacji.
  649. Gilowska Zyta prof. n. ekon. - ekonomistka, poseł, wiceprezes Rady Ministrów, minister finansów.
  650. Ginko Tadeusz mgr - artysta grafik, wydawca, właściciel firmy.
  651. Ginter Maria mgr sztuki, Master of Arts. - malarka, pisarka.
  652. Gintowt-Dziewałtowski Witold mgr - poseł.
  653. Girtler Ryszard mgr inż. architekt, mgr sztuki - architekt, właściciel.
  654. Girzyński Zbigniew dr n. humanistycznych, historyk - adiunkt, poseł na Sejm RP.
  655. Giza Andrzej mgr prawa - adwokat.
  656. Glińska Maria - starszy wykładowca historii sztuki, emerytka.
  657. Gliński Piotr prof. dr hab. - kierownik.
  658. Gliński Robert dr szt. film. - reżyser, scenarzysta, wykładowca.
  659. Gliński Wieńczysław - aktor, reżyser.
  660. Gładysz Andrzej Paweł Roman mgr - sędzia sądów powszechnych w stanie spoczynku, prawnik.
  661. Głębocki Robert prof. dr hab. - profesor, nauczyciel akademicki.
  662. Głogowski Tomasz mgr - filolog polski, działacz społeczny i samorządowy, wiceprzewodniczący.
  663. Głowa Józef - przedsiębiorca, poseł na Sejm RP.
  664. Gmoch Jacek Wojciech mgr inż. budowy dróg i mostów - trener piłki nożnej, menedżer.
  665. Gmoch Paweł Jacek - prezes, właściciel.
  666. Goczoł Jan Ignacy mgr - poeta, prozaik.
  667. Godzik Jerzy Stanisław mgr inż. - chemik, starosta powiatu kwidzyńskiego.
  668. Goetzendorf-Grabowska Monika mgr sztuki - asystent.
  669. Goetzendorf-Grabowski Janusz mgr sztuki - projektant-plastyk.
  670. Gogolewska Erazma Janina lek. med. - dermatolog wenerolog.
  671. Gogoliński Wojciech mgr - redaktor naczelny, dziennikarz, tłumacz, konsultant ds. wina.
  672. Golba Mieczysław - technik budowlany.
  673. Goldmann Andrzej dr nauk ekon. - skarbnik, finansista.
  674. Golec Wiesław Włodzimierz - inżynier elektronik, właściciel firmy.
  675. Goliński Marian Tomasz mgr inż. - burmistrz miasta, poseł na Sejm RP.
  676. Golis Jerzy Włodzimierz mgr ekonomii - członek zarządu.
  677. Gołaski Janusz prof. dr hab. - geodeta, kartograf, emerytowany nauczyciel akademicki.
  678. Gołaś Andrzej Ignacy - członek zarządu.
  679. Gołaś Andrzej prof. dr hab. inż. - prezydent Krakowa, inż. technik sterowniczy.
  680. Gołdynia Janusz - z-ca komendanta.
  681. Gołębiewski Maciej mgr - ekonomista, doradca-konsultant, dyrektor i szef.
  682. Gorczyca Stanisław Andrzej mgr ekon. - poseł na Sejm RP.
  683. Gorecki Jarosław mgr inż. naw. mors., mgr prawa - dyrektor, menadżer.
  684. Gorski Marek Hubert mgr praw - sędzia NSA, prawnik.
  685. Gorski Stanisław - emeryt, kpt. w stanie spoczynku.
  686. Gorywoda Manfred dr n. ekonomicznych - dyrektor.
  687. Gos Marek mgr inż. - członek zarządu powiatu.
  688. Gosiewska Małgorzata Maria - poseł RP V kadencji.
  689. Gosiewski Przemysław Edgar mgr - poseł na Sejm RP, minister - członek Rady Ministrów.
  690. Gostkowski Aleksander Michał lek. med. - neurolog, asystent.
  691. Gościej Janina mgr - właściciel, dyrektor, nauczyciel.
  692. Goździewski Stanisław dr hab. n. przyr. prof. n. med. - neurolog, anatom, antropolog na emeryturze.
  693. Góralska Ewa mgr pedagogiki specjalnej - dyrektor.
  694. Górecki Adrian Wojciech mgr inż. - artysta plastyk, prezes zarządu, architekt, plastyk, menedżer.
  695. Górecki Dariusz prof. dr hab. - kierownik katedry, prawnik, senator RP.
  696. Górecki Ryszard Józef prof. - rektor.
  697. Górska Ewa dr inż. org. przem. - profesor WSEiZ, WSE, PW, adiunkt.
  698. Górska Gabriela h. Boża Wola mgr prawa - literat.
  699. Górska Marzena - technik dentystyczny, właściciel.
  700. Górska Monika mgr - dziennikarz, reżyser.
  701. Górski Artur dr n. humanist. - pracownik administracji publicznej, dziennikarz, publicysta, wykładowca akademicki.
  702. Górski Dominik mgr inż. - przewodniczący.
  703. Górzyński Sławomir - historyk, wydawca, red. nacz.
  704. Góźdź Andrzej prof. dr hab.
  705. Grabałowski Wojciech Józef dr n. ekon. - dyrektor, ekonomista.
  706. Grabczan Zofia Anna - dyrektor biura poselskiego, polityk.
  707. Grabkowski Jan inż. - wicestarosta poznański.
  708. Graboś Witold mgr - dziennikarz.
  709. Grabowiecki Krzysztof dr inż. mechanik - prezes zarządu.
  710. Grabowska Danuta z d. Konopka mgr pedagogiki - poseł.
  711. Grabowski Mikołaj prof. szt. teatr. - aktor, reżyser, dyrektor.
  712. Grabowski Wojciech - właściciel.
  713. Grabska Stanisława Halina dr teol. - emerytka, teolog artysta plastyk.
  714. Grabski Maciej prof. - prezes.
  715. Gradowski Michał Stanisław mgr historii sztuki - historyk sztuki.
  716. Graham Margot - socjolog, filozof, astrolog, popularyzatorka ezoteryki.
  717. Gramała Aleksandra mgr prawa - poseł RP, radca prawny.
  718. Graś Paweł mgr - poseł na Sejm, politolog, przedsiębiorca.
  719. Gregoraszczuk Ewa Łucja prof. dr hab. - profesor zwyczajny, endokrynolog, kierownik.
  720. Grela Leon dr - politolog, nauczyciel akademicki, adiunkt.
  721. Greniewski Marek Józef dr hab. - profesor, dziekan, nauczyciel akademicki, informatyk.
  722. Greń Krzysztof - prezes.
  723. Grochala Lech - muzyk, perkusista.
  724. Grodek Marek mgr prawa - adwokat, partner.
  725. Grodzicki Andrzej Filip prof. dr hab. - kierownik.
  726. Grodzicki Antoni prof. - profesor nadzwyczajny, chemik.
  727. Grodzicki Józef mgr - emeryt, radca prawny.
  728. Grodzicki Tadeusz mgr - notariusz.
  729. Grodzińska Krystyna prof. dr hab. - prof., biolog.
  730. Grotowski Kazimierz prof. dr hab. - emerytowany pracownik naukowy.
  731. Grottel Tomasz - lekarz medycyny.
  732. Gruber Iwona lek. med. - ordynator Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii.
  733. Grupiński Rafał - prezes zarządu Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych.
  734. Gruszczyński Leszek dr n. medycznych - specjalista medycyny pracy i medycyny przemysłowej oraz ratownictwa medycznego, kierownik.
  735. Gruszka Adam mgr inż. - senator RP.
  736. Gruszka Grzegorz Stefan mgr - poseł.
  737. Grynia Maria Anna prof. dr hab. - profesor zwyczajny.
  738. Grzbiela Czesław Andrzej dr inż. - nauczyciel akademicki.
  739. Grzebisz-Nowicka Zofia mgr - ekonomistka, posłanka III, IV, VIII kadencji Sejm PRL (w 1961 r. najmłodszy poseł na świecie), II, III, IV kadencji Sejmu RP.
  740. Grzegorczyk Andrzej prof. - filozof, logik.
  741. Grzegorski Stanisław mgr - prawnik, specjalista organizacji pomocy społecznej, prezes.
  742. Grzegorski Tadeusz - przedsiębiorca, właściciel firmy.
  743. Grzelakowska-Sztabert Barbara prof. dr hab. - biochemik, kierownik pracowni.
  744. Grzesik Andrzej - poseł RP.
  745. Grzeszkowiak Jan dr n. med. - okulista chirurg.
  746. Grzyb Andrzej - Starosta Starogardzki.
  747. Grzyb Andrzej mgr inż. - poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.
  748. Grzyb-Jarodzka Bożena Ewa mgr - artysta malarz.
  749. Grzybkowski Tomasz mgr - prawnik, adwokat, współwłaściciel.
  750. Grzybowski Stanisław Aleksander Ambroży prof. dr hab. - historyk, pisarz, poeta, nauczyciel akademicki, profesor.
  751. Grzywa Edward Jan prof. dr inż. - prof. zw. PW, prof. zw. Inst. Chemii Przemysłowej.
  752. Grzywacz Waldemar Henryk prof. zw. dr hab. - kier. Katedry Ekonomii i Polityki Gospodarczej.
  753. Grzywiński Konrad mgr - historyk sztuki, antropolog kultury, specjalista od reklamy i wizerunku osobistego, konsultant.
  754. Gucwińska Hanna mgr inż. - zootechnik, główny specjalista ds. hodowli.
  755. Gucwiński Antoni dr - lekarz weterynarii, dyrektor.
  756. Gudzowski Stanisław - polityk, poseł na Sejm RP.
  757. Guillet Magdalena mgr filol. pol. - prezes zarządu.
  758. Gulbinowicz Henryk Roman abp dr teol. - arcybiskup metropolita wrocławski, kardynał.
  759. Gumowski Bohdan - kierownik redakcji literackiej, filologia polska.
  760. Gut-Mostowy Andrzej mgr - ekonomista, przedsiębiorca, właściciel.
  761. Gutkowski Witold prof. dr hab. n. techn. - profesor w IPPT i w IMBiGS, mgr inż. mechanik.
  762. Gutowski Michał Mieczysław - generał brygady w stanie spoczynku.
  763. Guttnerówna-Pręgowska Janina Anna mgr pedag. - śpiewaczka, aktorka, primadonna operetki.
  764. Guzowska Iwona - sportsmenka, pierwsza polska MŚ w kickboxingu i boksie zawodowym.
  765. Guzy Jarosław - doradca ds. rynków Europy Środkowo - Wschodniej.
  766. Gwincińska Felicja mgr - nauczycielka, przewodnicząca Rady Miasta.
  767. Gwinciński Tomasz - kompozytor, wykonawca, instrumentalista, wydawca, prezes fundacji.
  768. Gwiżdż Jerzy mgr prawa - adwokat, polityk.
  769. Gwiżdż Wiesław - prezes.
  770. Gzowski Jacek mgr inż. arch. - architekt, projektant, właściciel firmy.
  771. Hackemer Jan Krzysztof mgr inż. - architekt, właściciel.
  772. Hagemejer Mirosław Wacław mgr inż. arch. - architekt.
  773. Hager-Małecka Bożena Maria prof. dr hab. - lekarz, pediatra, nauczyciel akademicki, dyrektor.
  774. Hajduk Henryk Paweł mgr inż. górnik - nadsztygar.
  775. Halber Adam inż. mech. - czł. Rady Krajowej, inż. mechanik.
  776. Halicki Andrzej - dyrektor zarządu, współwłaściciel.
  777. Hall Aleksander mgr - historyk, polityk.
  778. Hall Katarzyna mgr - pełnomocnik zarządu, nauczyciel, minister edukacji narodowej.
  779. Haller de Hallenburg Adam - trener, terapeuta, dyrektor.
  780. Haller de Hallenburg Ewa Janina h. Łodzia inż. rolnictwa - działacz kulturalny, popularyzator historii rodu gen. J. Hallera.
  781. Haller de Hallenburg Maria Barbara - filolog, właściciel.
  782. Haładyj Michał Antoni mgr inż., lek. med. - starszy asystent.
  783. Hałasa Józef Marian prof. dr hab.
  784. Hałasa Maciej dr n. med. - adiunkt w Zakładzie Patologii Ogólnej PAM.
  785. Hanczakowski Piotr prof. - biolog.
  786. Handke Mirosław Józef prof. dr hab. - chemik, były minister, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  787. Handzlik Stanisław - przewodniczący.
  788. Hanuszkiewicz Adam dr - aktor, reżyser.
  789. Harasymowicz Jan prof. zw. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki.
  790. Hartman Jan dr hab. - wykładowca filozofii, wydawca.
  791. Hatka Helena Halina mgr - dyrektor.
  792. Hauke-Ligowski Kornel Aleksander mgr - zakonnik.
  793. Hausner Jerzy prof. dr hab. - profesor zwyczajny, kierownik katedry.
  794. Hausner Włodzimierz Kazimierz mgr ekonomii - z-ca sekretarza generalnego FSNT-NOT - dyrektor Centrum Innowacji NOT.
  795. Hayn Ryszard dr n. humanist. - poseł RP.
  796. Hebanowski Witold Stanisław - socjolog, właściciel firmy.
  797. Heine Adam Karol mgr inż. - inżynier-konsultant, specjalność kontrakty budowlane i przetargi, rozstrzyganie sporów.
  798. Hejmanowska Stefania - kierownik, działacz społeczny.
  799. Hejno Wiesław prof. szt. teatralnej - dyrektor naczelny, artystyczny, reżyser, nauczyciel akademicki.
  800. Helak Henryk mgr n. agrotechn. - specjalista w zakresie hodowli zwierząt.
  801. Hellmann Andrzej Włodzimierz prof. dr hab. med. - lekarz, specjalista chorób wewnętrznych, hematologii i transplantologii klinicznej, kierownik Kliniki Hematologii.
  802. Helsztyński Przemysław mgr prawa - adwokat, wspólnik, prezes zarządu.
  803. Henclewska Barbara lek. med. - specjalista chorób kobiecych i położnictwa, właściciel.
  804. Hennel Jacek Witold prof. dr hab. - profesor emerytowany, doradca.
  805. Hennelowa Józefa Maria mgr - polonistka, dziennikarka, redaktorka.
  806. Hensel Zdzisław Andrzej dr inż. - szef Kancelarii PAN, kier. Zakł. Nauk Pomocniczych Inst. Archeologii i Etnologii.
  807. Herman Krystyna Janina - posłanka na Sejm RP, czł. Komisji Odpowiedzialności Konstytucyjnej, Komisji Zdrowia, czł. Parlamentarnej Grupy Kobiet.
  808. Hermaszewski Mirosław gen. - generał, pilot.
  809. Herniczek Ewa Zofia dr - historyk sztuki, adiunkt.
  810. Herniczek Grzegorz mgr inż. bud. ląd. - prezes zarządu.
  811. Herudziński Bolesław mgr inż. mechanik - sekretarz Rady Nadzorczej, inżynier.
  812. Heydel Maciej mgr inż. - inżynier, menedżer, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu.
  813. Heydel Magda dr n. humanistycznych - filolog, adiunkt.
  814. Hibner Jolanta Emilia mgr inż. - dyr.
  815. Hinz Łucja Teresa - ogrodnik, współwłaściciel gospodarstwa.
  816. Hoc Czesław lek. med. - specjalista chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej i endokrynologii, poseł na Sejm RP.
  817. Hodorowicz Stanisław prof. - profesor zwyczajny, nauczyciel akademicki.
  818. Hojarska Danuta - poseł, rolnik.
  819. Holland-Łazarkiewicz Magdalena mgr kulturozn. - reżyser filmowy, telewizyjny i teatralny.
  820. Holnicki-Szulc Jan Karol prof. dr hab. inż. - kierownik pracowni, inż. matematyk, pracownik naukowy.
  821. Holuk Janusz mgr inż - leśnik, dyrektor, menedżer ochrony przyrody, animator środowiskowy.
  822. Hopfer Jerzy - kierownik Nadzoru Wodnego, prawnik.
  823. Hoppe Teresa mgr - współwłaściciel, dyrektor.
  824. Horoch-Hackemer Zofia lek. med. - specjalista neurolog, konsultant.
  825. Hoser Piotr Jacek lek. wet. - powiatowy lekarz weterynarii, kierownik.
  826. Hrybacz Jerzy dr n. ekon. - ekonomista, dyrektor.
  827. Hulimka Jacek dr inż. - adiunkt.
  828. Humnicki Chris mgr inż. arch. (Ingenieur Civil Architecte) - dyrektor ds. budowy i projektu.
  829. Hüpsch-Marzec Hanna dr - stomatolog, naukowiec.
  830. Ikonowicz Mirosław Kazimierz mgr - publicysta.
  831. Ikonowicz Piotr Igor mgr - dziennikarz, tłumacz i wykładowca.
  832. Iłowiecki Maciej - dziennikarz, biochemik.
  833. Imiołczyk Barbara Maria mgr filologii romańskiej - prezes zarządu, romanistka.
  834. Infeld Eryk prof. dr hab. - prof. fizyki teoretycznej.
  835. Ingarden Jacek dr n. wet. - lekarz weterynarii, nauczyciel akademicki, adiunkt.
  836. Ingarden Janusz mgr inż. arch. - projektant.
  837. Ingarden Krzysztof prof. KSW dr inż. arch. - architekt, prezes.
  838. Ingarden Roman Stanisław prof. dr hab. - emerytowany prof. zw.
  839. Issel Małgorzata Barbara mgr - nauczycielka dyplomowana, członek Zarządu Powiatu Żarskiego.
  840. Iwan Stanisław Antoni dr inż. - manager.
  841. Iwaniszewski Jan dr n. fizycznych - st. wykładowca.
  842. Iwanowski Lech płk, dr hab. n. med. - lekarz neurolog, neuropatolog.
  843. Iwaszkiewicz-Wojdowska Maria Anna
  844. Jabłecki Jerzy dr n. med. - asystent chirurg.
  845. Jabłońska-Deptuła Ewa Maria prof. dr hab. - profesor historyk.
  846. Jach Michał mgr, MBA - poseł na Sejm RP V kadencji, ekonomista.
  847. Jackiewicz Dawid mgr - poseł, wiceprzewodniczący Komisji Skarbu Państwa.
  848. Jackowski Antoni h. Gozdawa prof. zw. dr hab. - geograf turyzmu i religii, profesor tytularny, dyrektor.
  849. Jackowski Jan Maria mgr - polityk, pisarz, dziennikarz.
  850. Jackowski Przemysław dr nauk humanistycznych - nauczyciel akademicki, wicedyrektor.
  851. Jackowski Tadeusz Maksymilian - artysta grafik, kierownik pracowni.
  852. Jackowski Tomasz mgr inż.
  853. Jacków Mieczysław mgr fiz. - burmistrz, poseł na Sejm RP.
  854. Jacobson Stanisław Krzysztof - ekspert diamentów, pereł, kamieni kolorowych, substancji organicznych, bursztynu i monet.
  855. Jacobson Wojciech Krzysztof mgr inż. - chemik.
  856. Jacyna-Onyszkiewicz Zbigniew prof. dr hab. - profesor zw., b. poseł na Sejm RP.
  857. Jaeschke Andrzej Paweł prof. dr hab. - senator, prawnik, politolog.
  858. Jagieliński Roman inż. ogr. - poseł na Sejm RP.
  859. Jagiełło Andrzej Idzi mgr - poseł na Sejm RP, Komisja Spraw Społecznych i Rodziny, Komisja Sprawiedliwości i Praw Człowieka, Komisja Zdrowia, Podkomisja ds. Osób Niepełnosprawnych.
  860. Jagodziński Tomasz mgr - wiceprezes zarządu, dziennikarz.
  861. Jakimiec Jerzy prof. dr hab. - fizyk, astronom, nauczyciel akademicki, kierownik zakładu.
  862. Jakimiec Maria Beata z dr hab. - prof. UWr, nauczyciel akademicki.
  863. Jakób Lech M. - poeta, powieściopisarz, aforysta.
  864. Jakóbczak-Zathey Barbara Maria - dyrygent chóralny.
  865. Jakubiak Bolesław Józef mgr mat. - kierownik przychodni, matematyk, przedsiębiorca.
  866. Jamróz Adam prof.dr hab. - nauczyciel akademicki, prawnik, rektor.
  867. Janas Andrzej dr
  868. Janas Stanisław mgr inż. - przewodniczący Federacji, działacz związkowy, polityk.
  869. Janczewska Radwan Anna - ekonomista, menedżer, specjalista ds. techniki medycznej.
  870. Janczewski Szymon mgr inż. - dyrektor zarządu.
  871. Janicka-Smajkiewicz Anna mgr inż. - zootechnik, menedżer, kierownik administracyjno-handlowy.
  872. Janicki Czesław prof. dr hab. - inżynier rolnik, działacz polityczny, pracownik naukowy, emeryt, pełnomocnik zarządu.
  873. Janicki Marian mgr ekon. - poseł na Sejm RP.
  874. Janik Grzegorz Piotr mgr - dyrektor, nauczyciel dyplomowany.
  875. Janik Jerzy prof. zw. dr - fizyk, konsultant.
  876. Janin Zuzanna z d. Antoszkiewicz mgr sztuki - artysta, rzeźbiarka.
  877. Janiszewski Jacek
  878. Janiszewski Wacław mgr szt. - instruktor muzyczny.
  879. Jankiewicz Paweł - prawnik, polityk, poseł na Sejm.
  880. Jankowska Elżbieta mgr pedag. - poseł na Sejm RP.
  881. Jankowski Henryk Ks. Prałat - proboszcz, kanonik honorowy Kapituły Gdańskiej, kapelan Jego Świątobliwości.
  882. Jankowski Jerzy dr ekonomii - przewodniczący.
  883. Jankowski Maciej - działacz związkowy.
  884. Jankowski Witold Szczepan - dyrektor, menedżer.
  885. Janowska Zdzisława prof. nadzw. - kierownik Zakładu Zarządzania Personelem.
  886. Janowska-Zabłocka Alina - aktorka.
  887. Janowski Piotr Aleksander mgr inż. mech. - przedsiębiorca, współwłaściciel.
  888. Janowski Zbigniew Tadeusz mgr inż. elektr. - poseł na Sejm RP.
  889. Januła Eugeniusz - nauczyciel akademicki, poseł na Sejm RP, pułkownik rezerwy WP.
  890. Jaraczewski Krzysztof mgr szt. - architekt, właściciel.
  891. Jarczewska Dorota lek. med. - psychiatra, dyrektor, właściciel.
  892. Jarmuziewicz Tadeusz mgr inż. elektr. - poseł na Sejm RP.
  893. Jarnuszkiewicz Marcin - scenograf, reżyser, adiunkt II stopnia.
  894. Jarodzki Paweł - malarz, grafik, performer, scenograf.
  895. Jaromski Marek mgr sztuki - grafik.
  896. Jaros Paweł dr nauk prawnych - sędzia, prawnik, rzecznik praw dziecka.
  897. Jaroszewicz Andrzej mgr - prezes zarządu, prawnik.
  898. Jaroszewicz Barbara Katarzyna mgr - nauczyciel dyplomowany, wicedyrektor.
  899. Jaroszewska Teresa, dr hab. - nauczyciel akademicki.
  900. Jarota Jan mgr - poseł na Sejm RP V kadencji, lekarz weterynarii.
  901. Jaruga-Nowacka Izabela mgr - polityk.
  902. Jaruzelska Ewa mgr - dyrektor, organizator struktur pomocowych i wyznaniowych, pedagog.
  903. Jaruzelska Monika Anna mgr - filolog polski, stylistka, menedżer, dyrektor kreatywny i wiceprezes zarządu.
  904. Jaruzelski Jacek Wacław h. Ślepowron mgr inż. - prezes zarządu.
  905. Jaruzelski Jerzy Maria dr - dziennikarz, historyk.
  906. Jaruzelski Wojciech oficer dyplomowany - wojskowy.
  907. Jarzembowski Ryszard mgr dziennikarstwa - wicemarszałek Senatu RP.
  908. Jarzębski Andrzej B. prof. dr hab. - inżynier chemik, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  909. Jasieński Ksawery - spiker i lektor Polskiego Radia.
  910. Jasiński Stanisław mgr ekonomii - wójt.
  911. Jaskuła Andrzej mgr inż. - redaktor naczelny, nauczyciel, dziennikarz.
  912. Jastrzębski Sławomir Jerzy herbu Ślepowron dr n. med. - lekarz chirurgii stomatologicznej.
  913. Jaszewski Marian lek. med. - specjalista chirurg, dyrektor.
  914. Jasztal Teresa mgr historii - poseł na Sejm RP.
  915. Jaworowski Henryk dr inż. arch. - architekt, nauczyciel akademicki.
  916. Jaworski Kazimierz - żeglarz o międzynarodowej sławie, dyrektor.
  917. Jaworski Kazimierz Wiesław mgr filozofii - przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego Kujawsko-Pomorskiego Oddziału w Toruniu, dyrektor.
  918. Jazłowiecka Danuta inż. - poseł na Sejm V kadencji, urzędnik administracji samorządowej.
  919. Jedoń Mieczysław mgr ekon. - poseł.
  920. Jeleńska-Hombek Wiesława Czesława mgr hist. - redaktor, wydawca.
  921. Jeleński Andrzej prof. dr hab. inż. - fizyk, inż. łączności, pracownik naukowo-badawczy, dyr. naukowy.
  922. Jełowicki Karol mgr prawa - adwokat, właściciel.
  923. Jendrośka Jan prof. - prawnik, pracownik naukowo-dydaktyczny.
  924. Jendrośka Jerzy dr - prawnik, nauczyciel akademicki, współwłaściciel kancelarii.
  925. Jerschina Joanna Elżbieta mgr - nauczyciel języków obcych, tłumaczka, wicedyrektor ds. matury międzynarodowej.
  926. Jerzak Michał Andrzej prof. dr hab. - pracownik nauki, menedżer.
  927. Jeske Hanna mgr inż. - dyrektor, manager, specj. w zakr. marketingu.
  928. Jeszka Jeremiasz Krzysztof dr hab. - profesor, fizyk.
  929. Jezierski Jacek Paweł mgr - biolog, urzędnik państwowy, prezes.
  930. Jeżak Tadeusz mgr - operator.
  931. Jeżowski Wojciech Marceli mgr inż. - właściciel, rzeczoznawca, biegły sądowy.
  932. Jędrusik Wiesław Leszek - poseł na Sejm RP.
  933. Jędrzejczak Tadeusz - prezydent miasta Gorzowa, nauczyciel.
  934. Jędrzejowicz Piotr Tomisław prof. zw. dr hab. - dziekan Wydz. Administracyjnego, kier. Katedry Systemów Informacyjnych.
  935. Jordan Paweł
  936. Józefiak Cezary
  937. Jóźwiak Janusz dr - konsultant, lekarz.
  938. Jucha Lesław dr - ordynator, lekarz-neurolog.
  939. Jujka Zbigniew - dziennikarz, karykaturzysta.
  940. Junk Jan mgr prawa - adwokat.
  941. Jurcewicz Stanisław mgr inż. telekomunikacji - dyrektor sprzedaży, wiceprzew. Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.
  942. Jurczyk Marian
  943. Jurek Janusz mgr pedagogiki specjalnej - dyrektor.
  944. Jurgiel Krzysztof inż. - geodeta, poseł.
  945. Jurgielaniec Seweryn - lekarz medycyny, zastępca głównego inspektora sanitarnego.
  946. Jurkowlaniec Ewa Barbara mgr - lekarz stomatolog, protetyk II st.
  947. Jurkowlaniec Przemysław mgr inż. elektryk - właściciel.
  948. Juszkiewicz Ryszard prof. dr hab. - prorektor.
  949. Jutrzenka-Trzebiatowski Antoni prof. - profesor nadzwyczajny, ekolog, fitosocjolog, geobotanik.
  950. Kabacińska-Knapik Danuta prof. dr hab. - lekarz specjalista II st. chorób wewn., nauczyciel akademicki, profesor.
  951. Kaczanowski Andrzej prof. - cytobiolog, nauczyciel akademicki.
  952. Kaczmarek Bogusław mgr administracji - dyrektor, członek zarządu.
  953. Kaczmarek Filip mgr hist. - poseł do Parlamenu Europejskiego, kadencja 2004-09.
  954. Kaczmarek Henryk Jan mgr inż. - dyrektor, prezes zarządu.
  955. Kaczmarek Jan Marian prof. zw.
  956. Kaczmarek Seweryn - Główny Inspektor Transportu Drogowego, inż. budownictwa lądowego.
  957. Kaczmarski Krzysztof Konstanty mgr inż. - czł. zarządu, dyrektor ds. technologii i rozwoju.
  958. Kaczyński Adam prof. nadzw. - profesor nadzwyczajny, kierownik katedry, wykładowca, dyrektor Ensamble MW2, pianista, kompozytor.
  959. Kaczyński Jarosław Aleksander dr - poseł na Sejm RP, 2006-07 prezes Rady Ministrów.
  960. Kaczyński Lech Aleksander dr hab. - Prezydent RP.
  961. Kadłubowski Lech Dymitr prof. - architekt.
  962. Kadow Marian - prezes.
  963. Kaiser Jolanta Anna mgr inż. - inżynier sanitarny, dyrektor.
  964. Kaj Stanisław Hubert mgr - socjolog, politolog.
  965. Kalemba Stanisław inż. rolnik - prezes Zarządu Wojewódzkiego Polskiego Stronnictwa Ludowego, poseł na Sejm RP.
  966. Kaleniecki Tadeusz - przewodniczący.
  967. Kalinowski Jarosław inż. - poseł na Sejm RP.
  968. Kalinowski Stanisław Bernard - poseł na Sejm RP, rolnik, technik budowlany.
  969. Kalisz Ryszard Roman mgr - prawnik, adwokat, poseł na Sejm, polityk.
  970. Kaliszewska Elżbieta dr n. techn. - współwłaściciel wydawnictwa i drukarni, biolog.
  971. Kaliszewski Andrzej Antoni mgr inż. - prezes zarządu.
  972. Kalwaryjski Erazm mgr sztuki - malarz artysta.
  973. Kalwas Andrzej mgr prawa - radca prawny.
  974. Kałamaga Grażyna mgr - nauczyciel, dyrektor.
  975. Kałasa Aleksander Jan mgr inż. architekt - współwłaściciel.
  976. Kamela-Sowińska Aldona prof. zw. - ekonomista, prawnik.
  977. Kamieńska-Żyła Maria dr hab. - profesor AGH.
  978. Kamińska Krystyna lek. med. - okulista, ordynator.
  979. Kamińska Teresa mgr inż. biologicznej ochrony wód - doradca ds. programów europejskich.
  980. Kamińska-Mitkiewicz Maria lek. - emerytowany ordynator zakopiańskiego szpitala, alpinistka, lekarz.
  981. Kamiński Adam - manager, ekonomista, przedsiębiorca, właściciel.
  982. Kamiński Bronisław dr inż. n. techn. - prezes Zarządu.
  983. Kania Stanisław - polityk, ekonomista, emeryt, w czasie okupacji uczestnik ruchu oporu w BCh (łącznik) na Podkarpaciu, po wojnie działacz młodzieżowy ZWM (1945-48) i ZMP (1948-57) oraz działacz partyjny PPR (1945-48) i PZPR (1948-90).
  984. Kapera Kazimierz dr n. med. - adiunkt, lekarz.
  985. Kapiszewski Andrzej prof. dr hab. - rektor Krakowskiej Szkoły Wyższej im. A. Frycza Modrzewskiego (2000-2002), kierownik Katedry Bliskiego i Dalekiego Wschodu UJ.
  986. Karasiewicz Lucjan Dominik mgr - poseł na Sejm VI i V kadencji, politolog, prawnik.
  987. Karbowiak Małgorzata mgr - dziennikarka, redaktor naczelny.
  988. Karczewski Paweł Stanisław mgr - adwokat.
  989. Kardaszewicz Ewa Elżbieta prof. nadzw. - specjalista chorób wewnętrznych w zakresie hematologii; immunohematologii.
  990. Karłowska Sylwia - prezes.
  991. Karnicka-Młodkowska Hanna Maria dr n. med. - specjalista onkolog, radioterapeuta, chemioterapeuta.
  992. Karnicki Zbigniew Stefan dr inż. - zastępca dyrektora do spraw naukowych.
  993. Karocki Andrzej mgr - fizykochemik.
  994. Karolak Tomasz mgr inż. - prezes, menedżer.
  995. Karpiel-Bułecka Bolesław Stanisław
  996. Karpiel-Bułecka Jan - architekt, muzyk, współwłaściciel firmy.
  997. Karpiel-Bułecka Zofia - animator kultury, ekonomista, właściciel.
  998. Karpiński Maciej mgr - historyk sztuki, literat, scenarzysta, zastępca dyrektora.
  999. Karpiński Włodzimierz mgr inż. - wiceprezydent miasta.
  1000. Karpowicz Andrzej Józef mgr - historyk, bibliotekarz, starszy kustosz dyplomowany.
  1001. Karski Juliusz mgr - geolog.
  1002. Karwowski Andrzej Maria prof. dr hab. n. med. - lekarz, specjalista radiolog, kierownik.
  1003. Kasprzak Mieczysław - poseł, wiceprezes zarządu.
  1004. Kasprzyk Jacek mgr - poseł.
  1005. Kastory Andrzej prof. dr hab. - prof., kier. Katedry Najnowszej Historii Powszechnej, nauczyciel akademicki.
  1006. Kastory Paweł mgr - przedsiębiorca, prezes zarządu Grupy Corporate Profiles DDB.
  1007. Kasznia Arkadiusz mgr - politolog, poseł na Sejm IV kadencji, rzecznik prasowy SDLP.
  1008. Kasztańska-Komorowska Ełła mgr prawa - adwokat.
  1009. Kawa Marek dr - poseł na Sejm RP, nauczyciel.
  1010. Kawa Marian - pedagog, przewodniczący, poseł.
  1011. Kawecki Czesław - dyrektor, lekarz.
  1012. Kawiak Jerzy prof. dr hab. n. medy. - pracownik naukowo-dydaktyczny.
  1013. Kawiński Andrzej - prezes.
  1014. Kazimierska Beata - właściciel.
  1015. Kazimierski Grzegorz Marek mgr prawa - członek zarządu.
  1016. Kazimierski Leszek - prezes.
  1017. Kaźmierczak Andrzej - kierownik, technik budowlany.
  1018. Kątna Mirosława mgr psychologii - poseł zawodowy.
  1019. Keller Maria mgr prawa - adwokat, właściciel kancelarii, konsul honorowy Królestwa Danii.
  1020. Kelles-Krauz Michał Jerzy prof. dr hab. - dziekan.
  1021. Kempka Dorota Maria mgr - Senator RP, pedagog.
  1022. Kędzierski Zbigniew Bogusław prof. dr hab. - profesor, kierownik.
  1023. Kędziorek Kamil Henryk lek. wet. - weterynarz, instruktor szkolenia psów, właściciel.
  1024. Kęszycki Wojciech - ekonomista, prezes.
  1025. Kidawa-Błońska Małgorzata mgr - socjolog, społecznik, samorządowiec, poseł na Sejm.
  1026. Kidawa-Błoński Jan - prezes zarządu, reżyser, scenarzysta, producent.
  1027. Kielar Jerzy mgr - wykładowca.
  1028. Kielian Władysław - przewodniczący.
  1029. Kiełczewski Stanisław Antoni prof. zw. dr hab. n. ekonomicznych - ekonomista, nauczyciel akademicki, kierownik.
  1030. Kieniewicz Jan prof. dr hab. - historyk dziejów nowożytnych i najnowszych.
  1031. Kieniewicz Piotr Hieronim dr - kapłan w zgromadzeniu księży Marianów, adiunkt, teolog moralista, dziennikarz.
  1032. Kieres Leon prof. zw. dr hab. - prezes, nauczyciel akademicki.
  1033. Kiermaszek Leszek mgr - wiceprezes Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, sędzia NSA.
  1034. Kierwiński Andrzej mgr inż. bud. - manager, czł. zarządu.
  1035. Kierwiński Marcin mgr inż. - IT Manager, czł. zarządu włądz warszawskich PO, inż. elektronik, inż. zarządzania produkcją, manager.
  1036. Kiestrzyn Wojciech Mateusz mgr - dyrektor ds. sprzedaży na rynkach zagranicznych, mgr filozofii.
  1037. Kiestrzyń Małgorzata mgr inż. architekt - prezes zarządu, właściciel.
  1038. Kieszkowski Zdzisław inż. rolnik - starosta radomski.
  1039. Kieżun Witold prof. zw dr hab. - profesor teorii organizacji.
  1040. Kijowski Janusz mgr - dyrektor, producent filmowy, autor licznych scenariuszy, publicysta.
  1041. Kijowski Jerzy Juliusz prof. dr
  1042. Kilian Adam - artysta plastyk, scenograf, grafik, ilustrator.
  1043. Kilian Jarosław dr - reżyser, dyrektor artystyczny.
  1044. Kilian Tadeusz mgr prawa - adwokat.
  1045. Kilian Wiesław mgr - prawnik, członek Zarządu Miasta.
  1046. Kilian-Micheletti Joanna mgr - kustosz malarstwa włoskiego.
  1047. Kindler Janusz prof. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki.
  1048. Kisielewski Henryk inż. - wójt.
  1049. Kisieliński Jan - górnik, związkowiec, poseł na Sejm.
  1050. Kisielnicki Józef - oficer mechanik PMH, przedsiębiorca w branży chłodniczo-klimatyzacyjnej.
  1051. Kisiliczyk Jan Wacław mgr inż. - geodeta, naczelnik Wydziału Mienia i Gospodarki Przestrzennej, b. poseł na Sejm RP I i X kadencji.
  1052. Kiszczak Czesław - emerytowany generał broni.
  1053. Kizińska Bożena mgr - poseł na Sejm RP.
  1054. Klawe Stanisław - autor małych form literackich.
  1055. Kleiber Michał prof. dr hab. - doradca społeczny prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
  1056. Kleina Kazimierz mgr - poseł, dyrektor, ekonomista, historyk.
  1057. Kleiner Witold dr hab. - matematyk, emerytowany profesor nadzwyczajny.
  1058. Klemp Andrzej ks. mgr prawa kanonicznego - dziekan Dekanatu Toruń 3, proboszcz Parafii Św. Maksymiliana.
  1059. Klepacka Anna mgr - nauczyciel, właściciel.
  1060. Klepacka Krystyna dr inż. - adiunkt.
  1061. Klepacki Bogdan mgr inż. - współwłaściciel.
  1062. Klepacki Ryszard dr n. med. - ordynator Oddziału Okulistycznego.
  1063. Klepacz Apolonia dr n. techn. - senator, inżynier.
  1064. Klich Adam prof. zw. dr hab. inż. - pracownik naukowy.
  1065. Klich Bogdan - minister obrony narodowej RP, b. poseł do Parlamentu Europejskiego, b. poseł na Sejm RP, b. wiceminister obrony narodowej, założyciel Instytutu Studiów Strategicznych, wykładowca w Instytucie Europeistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  1066. Klima Maciej - lekarz medycyny, senator RP.
  1067. Klimczak Feliks - dyplomowany ekonomista, prezes, polityk.
  1068. Klimek Jan dr n. ekon. - prezes, poseł.
  1069. Klimek Kazimierz prof. dr hab. - profesor zw., nauczyciel akademicki.
  1070. Kloc Izabela mgr pedag. - konsultant ds. edukacji regionalnej, europejskiej i przedsiębiorczości, poseł na Sejm RP.
  1071. Klukowski Wacław - poseł na Sejm RP, zastępca przewodniczącego Komisji Europejskiej, członek Komisji Ustawodawczej.
  1072. Kluska Adam - dyrektor, bibliotekarz, animator kultury.
  1073. Kłoczko Marek mgr inż. elektronik - manager, elektronik, ekonomista, tłumacz, polityk, Sekretarz Generalny KIG.
  1074. Kłoczowski Jan Andrzej prof. dr hab. - zakonnik, dominikanin, regens prowincji, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  1075. Kłoczowski Jerzy Kazimierz prof. dr hab. - dyrektor, prof. zwyczajny, nauczyciel akademicki.
  1076. Kłopotek Eugeniusz - zootechnik, poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.
  1077. Kłosińska Jadwiga - przewodniczący, artysta malarz, poetka, budowlaniec.
  1078. Kłosiński Andrzej Janusz h. Lubicz - działacz społeczny, technik handlowy, budowlaniec.
  1079. Kłosiński Edward - operator filmowy.
  1080. Kłosowski Sławomir mgr hist. - nauczyciel.
  1081. Knapowski Jan prof. dr hab. - lekarz medycyny.
  1082. Knosala Ryszard Antoni prof. dr hab. inż. n. techn. - senator RP VII kadencji, rektor, wykładowca akademicki.
  1083. Knysok Anna mgr psych. - dyrektor.
  1084. Kobiak Andrzej inż. mechanik - prezes zarządu.
  1085. Kobielusz Antoni dr n. humanist. - poseł na Sejm RP.
  1086. Kobos Józef Wieńczysław dr hab. n. med. - adiunkt z tytułem dr hab., kierownik Pracowni Diagnostyki Patomorfologicznej.
  1087. Kobusiewicz Michał prof. - archeolog, kierownik Poznańskiego Oddziału Instytutu Archeologii i Etnologii PAN.
  1088. Kobuszewska - Faryna Maria Aleksandra prof. dr hab. medycyny - patomorfolog.
  1089. Kobuszewski Jan mgr sztuki - aktor.
  1090. Kobylińska Zdzisława dr n. humanist. - poseł RP, adiunkt.
  1091. Kobyliński Lech Konrad prof. zw. - instruktor, przew. Rady, organizator Ośrodka Manewrowania Statkami w Iławie.
  1092. Kobyliński Zbigniew Kazimierz mgr prawa - adwokat, właściciel.
  1093. Kochan Halina mgr - pianistka, pedagog.
  1094. Kochan Witold mgr - wicestarosta, były wojewoda, socjolog.
  1095. Kochanowski Jan mgr - politolog, poseł na sejm RP.
  1096. Kochanowski Stanisław mgr - wójt, mgr administracji.
  1097. Kocjan Jacek mgr inż. hut. - prezes zarządu, dyrektor spółki.
  1098. Kocjan Stanisław inż. - emeryt.
  1099. Kogut Stanisław - przew. sekcji krajowej kolejarzy.
  1100. Kolanowski Jan Stanisław mgr - projektant wzornictwa przemysłowego.
  1101. Kolasa Jan prof. zw. dr hab. n. prawnych - nauczyciel akademicki.
  1102. Kolasiński Sebastian Karol - łyżwiarz figurowy, reprezentant Polski w tańcach na lodzie.
  1103. Kolenda-Łabuś Brygida mgr - zastępca prezydenta miasta.
  1104. Kołacz-Leszczyńska Agnieszka mgr - radna Rady Miejskiej.
  1105. Kołaczkiewicz Elżbieta Małgorzata z d. Zakrzewska dr - kierownik pracowni.
  1106. Kołodziejczyk Piotr - wiceadmirał, przewodniczący.
  1107. Komeda Zofia
  1108. Komender Janusz prof. dr hab. - lekarz, transplantolog, przewodniczący wydziału.
  1109. Komołowski Longin inż. - właściciel, doradztwo gospodarcze.
  1110. Komornicki Piotr mgr - zootechnik, burmistrz.
  1111. Komornicki Tomasz dr hab. - kierownik Zakładu Przestrzennego Zagospodarowania i Badań Regionalnych, geograf, pracownik naukowo-badawczy, nauczyciel akademicki.
  1112. Komorowska Agnieszka - projektant wnętrz, współwłaściciel.
  1113. Komorowska-Sławiec Anna mgr sztuki - konserwator dzieł sztuki.
  1114. Komorowska-Tyszkiewicz Maja prof. - aktorka.
  1115. Komorowski Bronisław h. Korczak mgr - historyk, polityk, poseł.
  1116. Komorowski Stanisław Jerzy dr - dyplomata, ambasador.
  1117. Komorowski Szymon mgr - konsultant, właściciel.
  1118. Konarska Agata mgr ekon., master HEC - dziennikarka, ekonomistka.
  1119. Konarska Alexandra - historyk sztuki, business manager.
  1120. Konarska Maria Ludwika - właściciel, hodowca koni pełnej krwi angielskiej, prezes.
  1121. Konarski Grzegorz Jacek mgr inż. - właściciel, hodowca koni pełnej krwi angielskiej, prezes.
  1122. Konarski Henryk Stanisław dr ekon. - socjolog, rolnik, przewodnik miejski.
  1123. Konarski Jan Michał mgr teol. - wykładowca Papieskiego Wydz. Teologicznego w W-wie.
  1124. Konarski Tomasz mgr sztuki - artysta plastyk, malarz, przedsiębiorca, współwłaściciel.
  1125. Konarski Włodzimierz mgr - zawodowy dyplomata.
  1126. Konarski Xawery mgr - adwokat, wspólnik.
  1127. Konic Andrzej Dominik - aktor.
  1128. Konieczka Ryszard mgr inż. - właściciel, projektant.
  1129. Konieczny Marian prof. szt. pięknych - artysta rzeźbiarz.
  1130. Konior Aleksandra z d. Korzeniowska artysta grafik
  1131. Konopka Leszek Wojciech h. Nowina - prezes zarządu, manager, broker.
  1132. Konopka Piotr Krzysztof mgr - przewodnik wysokogórski.
  1133. Konopka Przemysław Maciej mgr inż. - inżynier budowlany, broker, menadżer.
  1134. Konwiński Zbigniew Marek mgr - przewodniczący Rady Miejskiej w Słupsku, historyk, menedżer.
  1135. Kończal Antoni mgr - dyrektor naczelny.
  1136. Koński Robert Leszek MPA - country manager.
  1137. Kopacz Ewa lek. med. - minister zdrowia.
  1138. Kopaczewski Jerzy Franciszek dr n. med. - ordynator.
  1139. Kopczyk Jan lek. med. - wicemarszałek województwa wielkopolskiego.
  1140. Kopeć Aleksander dr n. ekon. - przewodniczący rady.
  1141. Kopeć Stanisław mgr techn. - poseł na Sejm RP.
  1142. Kopeć Tadeusz mgr inż. - górnik, samorządowiec.
  1143. Kopińska Grażyna mgr - dyrektor programu.
  1144. Kopyciński Jan dr - nauczyciel, pedagog, emeryt.
  1145. Korfanty Bronisław mgr - senator, wiceprezes, dyrektor, prezes, ekonomista.
  1146. Korliński Władysław prof. dr hab. inż. - profesor nadzwyczajny, nauczyciel akademicki.
  1147. Kornasiewicz Alicja dr n. ekon. - bankier, finansista.
  1148. Kornecka Ewa - dyrektor muzyczny, kompozytor, pedagog.
  1149. Kornecka Halina mgr - nauczyciel, przedsiębiorca i menedżer, prezes zarządu.
  1150. Korniewicz Janusz Andrzej inż. - prezes.
  1151. Korniłowicz Jan dr - pracownik naukowo-badawczy, kierownik programu.
  1152. Korowicz-Bilińska Agata Hanna dr - lekarz medycyny, ginekolog i położnik, nauczyciel akademicki, kierownik Zakladu Fizjopatologii Narzadu Rodnego,zastępca ordynatora w klinice.
  1153. Korpak Józef mgr inż. - starosta.
  1154. Korpal Aleksandra mgr inż. - nauczyciel, rolnik.
  1155. Kortz Jerzy prof. n. roln.
  1156. Korus Andrzej mgr inż. - inżynier mechanik, właściciel, radny.
  1157. Korwin-Kochanowski Piotr Tadeusz - technik mechanik, działacz polityczny i samorządowy, właściciel gospodarstwa rolnego i firmy przetwórstwa mięsnego.
  1158. Korwin-Mikke Janusz Ryszard mgr filoz.
  1159. Kosecki Roman Jacek - sportowiec, właściciel, szkoleniowiec, poseł na Sejm RP.
  1160. Kosiniak Kamysz Zenon Henryk mgr inż. - ekonomista, podsekretarz stanu.
  1161. Kosiniak-Kamysz Andrzej dr n. med. - dyrektor, ordynator, lekarz medycyny.
  1162. Koskowski Jacek - dyrektor.
  1163. Kossakowski Dariusz dr n. prawnych - właściciel.
  1164. Kossecki Józef doc. dr - emerytowany docent na Wydziale Zarządzania i Administracji.
  1165. Kossowski Marek Zygmunt h. Dołęga, mgr - artysta plastyk.
  1166. Kostro Robert mgr - zastępca dyrektora Instytutu, dziennikarz, manager.
  1167. Koszada Aleksandra - senator RP, fizyk.
  1168. Koszada Karol Sławomir - lekarz, ordynator.
  1169. Koszutski Oskar mgr historii - starszy kustosz, dyrektor.
  1170. Kościelniak Jacek mgr - właściciel, ekonomista, doradca podatkowy.
  1171. Kośmider Joanna Maria prof. dr hab. n. techn. inż. - chemik, nauczyciel akademicki, kierownik Zakładu Ekologicznych Podstaw Inżynierii Środowiska.
  1172. Kotarbiński Adam dr hab. - architekt.
  1173. Kotarbiński Jan - adiunkt II st., plastyk.
  1174. Koter-Michalak Maria prof. dr hab. n. przyr. - biofizyk, membranolog, profesor.
  1175. Kotkowska Bożena mgr - resocjalizator, nauczyciel.
  1176. Kotlarski Paweł Jerzy lek. med. - prezes zarządu.
  1177. Kotliński Roman mgr prawa kanon. - lider ruchu antyklerykalnego w Polsce, prezes zarządu, redaktor naczelny.
  1178. Kotula Tadeusz prof. dr hab. - historyk, emerytowany nauczyciel akademicki.
  1179. Kotwica Kazimierz dr inż. - dyrektor, radny wojewódzki.
  1180. Kowal Paweł mgr - historyk, manager, dyrektor.
  1181. Kowalczyk Henryk mgr - wójt, matematyk.
  1182. Kowalczyk Krystyna mgr sztuki - dziennikarz.
  1183. Kowalska Bożena dr n. humanist. - krytyk i teoretyk sztuki.
  1184. Kowalski Bogusław mgr historii - historyk, dziennikarz, wydawca.
  1185. Kowalski Jerzy mgr - adwokat, radca prawny, emeryt.
  1186. Kowalski Kacper Jan mgr inż. architekt - współwłaściciel, asystent, architekt, paralotniarz, fotografik.
  1187. Kowalski Paweł Wład mgr inż. - architekt, projektant systemów CAD, menadżer, prezes zarządu.
  1188. Kowalski Tadeusz dr inż. - dyr., inż. mechanik.
  1189. Kowalski Wiesław J. K. mgr inż. - emeryt, inżynier budowlany, geolog.
  1190. Kowalski Wojciech Wiktor prof. dr hab. n. prawn. - profesor tytularny, prawnik, nauczyciel akademicki, dyplomata, ambasador tytularny.
  1191. Kowalski Zbigniew mgr inż. - inżynier leśnictwa, nadleśniczy.
  1192. Kowolik Stanisław mgr - samorządowiec, polityk, z-ca dyrektora.
  1193. Kozak Wojciech mgr inż. - prezydent.
  1194. Kozak Zbigniew mgr inż. - menedżer serwisu, Systems Engineer, elektryk.
  1195. Kozakowska Stefania h. Donabiet dr - historyk sztuki, muzealnik, kustosz.
  1196. Kozdroń Barbara mgr - notariusz, prawnik.
  1197. Kozdroń Jerzy mgr - radca prawny, poseł na Sejm RP V i VI kadencji.
  1198. Kozioł Andrzej mgr - prawnik.
  1199. Kozioł Dorota mgr - filolog polski, poeta.
  1200. Kozioł Józef dr n. ekonomicznych - prezes zarządu, nauczyciel akademicki.
  1201. Kozłowska-Rajewicz Agnieszka dr - adiunkt, pracownik naukowo-dydaktyczny; od. 11. 2007 urlopowana w celu wypełnienia mandatu poselskiego; poseł na Sejm RP VI kadencji.
  1202. Kozłowski Jacek dr psychologii - adiunkt, członek zarządu, psycholog.
  1203. Kozłowski Jerzy Marek mgr - antykwariusz, właściciel antykwariatu.
  1204. Kozłowski Krzysztof dr filoz. - filozof, dziennikarz, były minister spraw wewnętrznych RP i szef UOP.
  1205. Kozłowski Stefan prof. dr hab. inż. - geolog.
  1206. Koźlakiewicz Mirosław mgr ekon.
  1207. Kóčka-Krenz Hanna prof. - archeolog.
  1208. Kracik Stanisław mgr inż. - burmistrz miasta, polityk.
  1209. Kraczkowski Maks mgr prawa - sekretarz Zarządu Głównego PiS.
  1210. Kraińska Anna Katarzyna mgr - prezes zarządu, dyrektor generalny.
  1211. Kraiński Maciej mgr - restaurator.
  1212. Krajczy Norbert dr - dyrektor, lekarz, senator RP.
  1213. Krajewska Ligia mgr - pedagog, psycholog, działacz samorządowy, wiceprzew. Rady Miasta Stołecznego warszawy.
  1214. Krajewski Andrzej mgr ekon. - dziennikarz, freelancer, b. dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy SDP.
  1215. Krajewski Mirosław prof. zw. dr hab. - historyk XIX i XX w., biograf, politolog - europeista, polityk społ. i dydaktyk, nauczyciel akademicki, prof. zw. UKW w Bydgoszczy, prof. zw. Szkoły Wyższej P. Włodkowica w Płocku.
  1216. Krajewski Stanisław dr hab. - pracownik naukowy.
  1217. Krajewski Władysław prof. zw. - emeryt, profesor.
  1218. Krajewski Włodzimierz mgr inż. - spółdzielca, działacz społeczny i polityczny, manager.
  1219. Krasicka Delfina Maria - właściciel galerii, artysta plastyk (tkactwo i haft).
  1220. Krasicki Kacper Konsyliusz - dyr. ds. koordynacyjnych, manager.
  1221. Krasicki Szymon dr hab. n. o kult. fiz. - profesor nadzwyczajny.
  1222. Krasowski Edmund mgr - dyrektor, astronom.
  1223. Krawczak Krzysztof - adwokat, wolny zawód.
  1224. Krawczyc Tytus gen. dyw. - pilot wojskowy w stanie spoczynku.
  1225. Krawczyk Kazimierz - prezes.
  1226. Krawczyński Marcin - lekarz SPZOZ w Kalwarii Zebrzydowskiej; kierownik WOZ Leńcze, radny.
  1227. Kropiwnicki Jerzy dr - prezydent, ekonomista.
  1228. Krotkiewski Marcin Jerzy herbu Radwan, prof. dr n. med. - profesor, przedsiębiorca, lekarz medycyny.
  1229. Król Jan Władysław mgr - ekonomista, polityk.
  1230. Król Krzysztof Jakub - dziennikarz, kier. działu intermedia.
  1231. Król Marcin prof. dr hab.
  1232. Król Marek - dziennikarz, redaktor naczelny, prezes zarządu.
  1233. Król Marian dr n. roln. - prezydent Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego.
  1234. Królewski Bogdan Józef dr inż. n. roln. - wiceprezes zarządu, inżynier rolnik, menadżer.
  1235. Królikowski Wojciech prof. dr hab. - profesor fizyki teoretycznej.
  1236. Kruk Erwin mgr filol. pol. - poeta, prozaik, publicysta.
  1237. Kruk Wojciech mgr - przedsiębiorca, właściciel firmy, senator.
  1238. Krupa-Szafran Barbara Maria dr - lekarz okulista, ordynator.
  1239. Krupski Janusz mgr hist. - zastępca prezesa.
  1240. Kruś Paweł mgr - właściciel.
  1241. Krutczenko Zbigniew mgr administracji - prezes, poseł na Sejm RP.
  1242. Krużewski Bartosz Marek mgr prawa - adwokat.
  1243. Krysiak Sławomir mgr - radny, przewodniczący Komisji Budżetu i Finansów, ekonomista, trener l.a., nauczyciel, samorządowiec.
  1244. Krysiewicz Adam Karol mgr inż. nawigacji - komandor podporucznik, rzecznik prasowy dowódcy Marynarki Wojennej RP.
  1245. Kryszewski Andrzej Józef prof. - kierownik Kliniki Gastroenterologii, nauczyciel akademicki.
  1246. Krzak Andrzej Stanisław dr n. med. - dyrektor.
  1247. Krzaklewski Marian dr - przewodniczący, inż. automatyk, adiunkt Politechniki Śląskiej.
  1248. Krzanowski Maciej Wacław dr - doktor n. medycznych.
  1249. Krząkała Marek mgr - przewodniczący.
  1250. Krzeptowski Andrzej - emerytowany kierownik schroniska, hotelarz, ratownik GOPR.
  1251. Krzych Robert mgr - referent prawny.
  1252. Krzymuska-Fafius Zofia mgr filoz. - emerytka, były kustosz działu sztuki dawnej.
  1253. Krzyworzeka Józef inż. - inżynier zootechnik, starosta krakowski, działacz społeczny i samorządowy.
  1254. Krzyżanowska Elżbieta - dziennikarz, sekretarz redakcji.
  1255. Krzyżanowska Olga Teresa lekarz medycyny - senator RP, lekarz.
  1256. Krzyżanowski Andrzej Jan - właściciel.
  1257. Krzyżanowski Henryk dr - filolog, nauczyciel akademicki, publicysta.
  1258. Krzyżanowski Jerzy Andrzej prof. dr hab. inż. - pracownik naukowy, emeryt.
  1259. Krzyżanowski Jóżef mgr - filolog, emerytowany dyrektor.
  1260. Kubiak Henryk Marcin prof. dr hab. - paleontolog.
  1261. Kubiak Marcin Antoni prof. - prof. zw., dyr. Inst., astronom.
  1262. Kubiak Róża Maria dr n. przyr. - pracownik naukowo-dydaktyczny.
  1263. Kubicka Jolanta - piosenkarka.
  1264. Kubik Jan mgr - ekonomista, poseł na Sejm RP.
  1265. Kucharski Cezary - piłkarz.
  1266. Kucharski Stanisław lek. medycyny - senator RP, obecnie emeryt.
  1267. Kuchciński Marek - poseł na Sejm RP.
  1268. Kuczmowski Jacek Mirosław mgr inż. budownictwa lądowego - prezes zarządu.
  1269. Kuczyńska Irena dr hab. - nauczyciel.
  1270. Kuczyńska Katarzyna mgr - rzecznik prasowy, kierownik Biura Prasowego, dziennikarka.
  1271. Kuczyńska Teresa Halina - lekarz dermatolog, wenerolog.
  1272. Kuczyński Paweł dr n. humanist. - dyrektor.
  1273. Kudelski Stanisław - emerytowany ksiądz.
  1274. Kufel Zenon Stanisław dr - prorektor — prof. Grudziądzkiej Szkoły Wyższej.
  1275. Kujawski Maciej h. Rawicz - architekt.
  1276. Kuklińska Ewa Elżbieta - tancerka, piosenkarka, aktorka, choreograf.
  1277. Kula Jan Marcin prof. dr hab. - historyk.
  1278. Kulak Wojciech mgr inż. - inżynier ogrodnictwa, menedżer, dyrektor.
  1279. Kulak Zbigniew dr n. med. - specjalista chirurg, senator RP III, IV, V kadencji.
  1280. Kulas Jan Edward mgr hist. - samodzielny pracownik NSZZ Solidarność.
  1281. Kulig Jan prof. dr hab. n. med. - chirurg, gastroenterolog.
  1282. Kuligowski Jan dr nauk ekonomicznych - sekretarz programu współpracy VASAB 2010, ekonomista.
  1283. Kuliński Bogdan Eugeniusz mgr inż. rolnictwa - prezes zarządu, dyrektor.
  1284. Kunce Piotr Jerzy prof. - grafik, projektant, profesor zw. ASP.
  1285. Kurczewski Jacek Maria Antoni prof. zw. - socjolog, publicysta.
  1286. Kurczuk Grzegorz dr nauk prawnych - poseł na Sejm RP.
  1287. Kurkowiak-Grocholska Barbara herbu Syrokomla - była olimpijka, była mistrzyni Polski, trener.
  1288. Kurnatowska (Hilczer) Zofia prof. dr hab. - archeolog, emerytowany profesor Instytutu Archeologii i Etnologii PAN.
  1289. Kurnatowski Jacek Adam dr inż. - nauczyciel akademicki, prodziekan.
  1290. Kurnatowski Stanisław prof. dr hab. - archeolog, prahistoryk, emerytowany profesor Instytutu Archeologii i Etnologii PAN.
  1291. Kuroń Maciej - dyr.
  1292. Kuropatwiński Lech Stefan - poseł na Sejm RP.
  1293. Kuropatwiński Piotr - dr nauk ekonomicznych.
  1294. Kurowski Andrzej Stefan mgr prawa - wojewoda lubelski, prawnik.
  1295. Kurska Anna mgr - senator RP, sędzia.
  1296. Kurski Jacek mgr ekonomii - dziennikarz, polityk, wicemarszałek Województwa Pomorskiego.
  1297. Kurski Jarosław mgr - dziennikarz, z-ca red. naczelnego.
  1298. Kurtis Milo - muzyk, multiinstrumentalista, wydawca płytowy muzyki niekomercyjnej; uprawia jazz, punk, rock, folk.
  1299. Kuryłowicz Ewa prof. nadzw. dr hab. inż. Architekt - architekt, nauczyciel akademicki.
  1300. Kurzawa Jarosław mgr inż. - zootechnik, działacz polityczny i samorządowy, przewodniczący.
  1301. Kurzbauer Roman prof. AWF - profesor, kierownik Zakładu Medycyny Sportowej, lekarz.
  1302. Kus Bernard - przewodniczący.
  1303. Kusior Stanisław mgr - burmistrz, geodeta.
  1304. Kuś Marek Marcin prof. dr hab. - prof.
  1305. Kuty Piotr Krzysztof - dziennikarz, historyk.
  1306. Kutz Kazimierz - senator, reżyser.
  1307. Kuzdrowski Dariusz Antoni mgr inż. - leśniczy, adiunkt III stopnia, leśnik.
  1308. Kuziński Stanisław Henryk prof. - profesor.
  1309. Kuźmiuk Zbigniew dr - europarlamentarzysta, nauczyciel akademicki.
  1310. Kuźniar Jerzy dr - lekarz medycyny, ordynator.
  1311. Kwaśniewski Aleksander - Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej w latach 1995-2005.
  1312. Kwiatek Leszek Adam mgr filologii romańskiej - dyr. generalny.
  1313. Kwiatkowski Krzysztof mgr prawa - zastępca prezydenta miasta.
  1314. Kwiatkowski Marek Zdzisław mgr - współwłaściciel, finansista.
  1315. Kwiatkowski Marian - poseł.
  1316. Kwiatkowski Paweł mgr - filolog, manager, dyrektor.
  1317. Kwieciński Tomasz Jerzy dr n. prawnych - radca prawny.
  1318. Kwilecka Irena prof. - filolog, edytorstwo, biblistyka.
  1319. Kwilecki Andrzej prof. - socjolog struktury społecznej.
  1320. Kwitowski Tadeusz - laborant chemiczny, ratownik wodny i działacz sportowy, emeryt.
  1321. Labuda Aleksander Wit prof. dr hab. - filolog polski i romański, nauczyciel akademicki, dyrektor instytutu.
  1322. Labuda Gerard prof. dr hab. - historyk, emeryt.
  1323. Lachiewicz-Złotowska Agata dr inż. - inżynier budowlany, nauczyciel akademicki.
  1324. Laga Krzysztof Piotr mgr - członek zarządu powiatu PO, poseł na Sejm RP II kadencji.
  1325. Laidler Piotr Maria prof. dr hab. - biochemik, nauczyciel akademicki, prodziekan Wydziału Lekarskiego, kierownik katedry i zakładu.
  1326. Lamentowicz Wojciech dr hab. - profesor nadzwyczajny, rektor.
  1327. Landau Zbigniew Władysław prof. zw. - profesor, prorektor Uczelni Warszawskiej im. M. Skłodowskiej-Curie.
  1328. Langowska Grażyna mgr - poseł.
  1329. Lassota Józef mgr inż. - inżynier mechanik.
  1330. Latała Krzysztof dr hab. - artysta muzyk - organista, pedagog.
  1331. Latała Zbigniew dr inż. - nauczyciel akademicki, dziennikarz, fotoreporter, dyrektor.
  1332. Lato Grzegorz - technik mechanik, trener piłki nożnej, senator RP, wiceprezes klubu.
  1333. Latos Tomasz lekarz med. - st. asystent.
  1334. Lazar Wojciech mgr - prezes zarządu, prawnik.
  1335. Lebet-Minakowska Anna mgr - kustosz.
  1336. Lech Lesław mgr - przewodniczący.
  1337. Ledóchowska Eleonora dr - chemik, nauczyciel akademicki, adiunkt.
  1338. Ledóchowski Henryk mgr inż. - chemik, prezes, urzędnik państwowy.
  1339. Ledóchowski Stanisław hr. - dziennikarz, publicysta kulturalny, krytyk.
  1340. Ledóchowski Wincenty - kapitan.
  1341. Lefeld Jerzy Ludwik prof. dr hab. - geolog, emerytowany pracownik naukowy, profesor.
  1342. Legutko Janusz dr - lekarz medycyny, chirurg, nauczyciel akademicki, starszy wykładowca.
  1343. Legutko Ryszard Antoni prof. dr hab. - wicemarszałek Senatu, senator VI kadencji, profesor UJ, filozof, nauczyciel akademicki.
  1344. Leitgeber Sławomir Maria mgr - prawnik, ekonomista, pisarz, publicysta.
  1345. Lemański Janusz - przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Polskich Hut Stali S.A.
  1346. Lenz Tomasz - współwłaściciel.
  1347. Leopold Antoni Adam dr - emerytowany docent.
  1348. Leraczyk Andrzej Jan - projektant komunikacji wizualnej.
  1349. Leraczyk Zbigniew mgr inż. - inżynier chemik, menedżer, działacz samorządowy, polityk, członek rady krajowej partii.
  1350. Leszczyc Grabianka Stanisław Grzegorz inż. - inż. elektronik.
  1351. Leszczyc-Zielonacki Janusz mgr - właściciel, redaktor naczelny, dziennikarz.
  1352. Leszczyłowski Bazyli dr hab. n. farmaceut. - farmaceuta.
  1353. Leśnodorski Krzysztof dr inż. arch. - architekt, współwłaściciel biura projektów.
  1354. Lewandowska Lidia lek. weterynarii - współwłaściciel, kierownik.
  1355. Lewandowska Mirella Anna - menedżer, dekoratorka, właścicielka.
  1356. Lewandowska-Grabowska Krystyna mgr inż. - chemik, radna, działacz społeczny.
  1357. Lewandowska-Harasimowicz Marta mgr inż. - właściciel, artysta fotograf.
  1358. Lewandowski Marek - prawnik, poseł.
  1359. Lewandowski Bogdan Andrzej dr n. polit. - poseł na Sejm RP.
  1360. Lewandowski Janusz dr ekon. - deputowany do Parlamentu Europejskiego.
  1361. Lewandowski Józef Bogumił dr hab. inż. - emerytowany prof. nadzwyczajny.
  1362. Lewandowski Piotr Adam dr inż. - kpt. żeglugi wielkiej, nauczyciel akademicki, adiunkt, prezes.
  1363. Lewandowski Tadeusz inż. Elektronik - poseł RP.
  1364. Lewenstam Wojciech Kazimierz lek. med. - współudziałowiec, prezes, lekarz chorób wewnętrznych.
  1365. Libera Antoni - pisarz, tłumacz, reżyser.
  1366. Liberadzki Bogusław prof. dr hab. - kierownik katedry, polityk, nauczyciel akademicki.
  1367. Libicki Jacek dr n. techn. - Konsul Honorowy Francji.
  1368. Libicki Marcin mgr - historyk sztuki, biznesmen, poseł.
  1369. Libicki Piotr mgr - historyk sztuki, publicysta.
  1370. Lichniak Zygmunt - krytyk filmowy i literacki, publicysta.
  1371. Lipczyńska Barbara Maria mgr - właścicielka gospodarstwa agroturystycznego, mgr filologii romańskiej.
  1372. Lipczyński Jan inż. - inżynier zootechnik, trener jeździectwa II klasy, właściciel ośrodka jeździeckiego.
  1373. Lipiec Edward mgr inż. - działacz samorządowy, radny.
  1374. Lipiec Krzysztof mgr - poseł na Sejm RP V kadencji, nauczyciel.
  1375. Lipińska Jadwiga prof. dr hab. - emerytowany archeolog, kierownik zbiorów sztuki starożytnej.
  1376. Lipiński Adam mgr ekon. - poseł na Sejm RP.
  1377. Lipiński Dariusz dr - fizyk, przewodniczący Rady Miasta Poznania.
  1378. Lipiński Jerzy prof. dr hab. n. med. - lekarz, specjalista chirurg, nauczyciel akademicki.
  1379. Lipiński Rafał mgr inż. - przedsiębiorca, właściciel, prezes zarządu.
  1380. Lipowicz Włodzimierz inż. - konstruktor.
  1381. Lipowicz Wojciech mgr hist. szt. - specjalista w zakresie mebli i wnętrz zabytkowych, kustosz w Dziale Mebli.
  1382. Lipowski Grzegorz Marek mgr inż. włók. - senator RP.
  1383. Lipski Stanisław mgr inż. mech. - dyr.
  1384. Lis Bogdan Jerzy - właściciel firmy, przedsiębiorca.
  1385. Lisak Janusz dr inż. - adiunkt, nauczyciel akademicki.
  1386. Lisicki Paweł mgr prawa - kierownik Działu Opinii.
  1387. Lisowska Hanna - śpiewaczka operowa, sopran dramatyczny, specjalizacja: repertuar wagnerowski.
  1388. Lisowski Jerzy Konstanty doc. dr n. techn., inż. - inżynier mechanik, docent, sekretarz naukowy, zastępca dyrektora, członek rady Naukowej.
  1389. Liszcz Teresa dr hab. - prawnik, nauczyciel akademicki.
  1390. Litwiniec Bogusław Bogdan mgr fiz. teoret., dypl. reż. - animator kultury, b. senator RP oraz deputowany do Parlamentu Europejskiego, szef.
  1391. Litwiński Arkadiusz mgr prawa - Dyrektor.
  1392. Lityński Jan - matematyk, polityk.
  1393. Lohmann Kinga mgr - historyczka, działaczka organizacji pozarządowych, koordynatorka programów, dyrektorka Koalicji Karat.
  1394. Longchamps de Berier-Walewska Katarzyna dr psych. - psychoanalityk, prezes Instytutu Psychoanalizy i Psychoterapii, kierownik ambulatorium Psychoanalitycznego.
  1395. Lorenz Janusz Józef dr inż. - Senator RP, manager, polityk.
  1396. Loroch Kazimierz (Kim) J. dr - dr nauk ekonomicznych.
  1397. Lothe Jolanta mgr szt.
  1398. Lubczyński Maciej Grzegorz doc dr inż., dr n. technicznych - dziekan Wydziału Zarządzania Inform. Stosow. Wyższej Szkoły Handlowej w Kielcach, adiunkt na Politechnice Świętokrzyskiej w Kielcach, Katedra Pojazdów i Sprzętu Mechanicznego.
  1399. Lubicz-Łapiński Łukasz mgr historii - archiwista.
  1400. Lubiński Mirosław lek. med. - senator RP.
  1401. Lubowska Iwona Barbara mgr - dyrektor, nauczyciel, filolog klasyczny.
  1402. Ludwiczuk Roman Edward - z-ca prezydenta Wałbrzycha.
  1403. Luft Krzysztof mgr szt. - rzecznik prasowy rządu.
  1404. Luft Monika mgr - dziennikarka.
  1405. Luft Stanisław Leon prof. dr hab. med. - lekarz reumatolog, konsultant.
  1406. Lukas Katarzyna Maria dr - tłumacz przysięgły j. niemieckiego.
  1407. Luks Krzysztof prof. - nauczyciel akademicki.
  1408. Lutomski Jerzy prof. dr hab. dr h.c. - zastępca dyrektora ds. naukowo - badawczych.
  1409. Łangowska-Szczęśniak Urszula dr hab. - profesor, dziekan Wydziału Ekonomicznego.
  1410. Łapicki Andrzej prof. - aktor, reżyser, wykładowca.
  1411. Łapiński Mariusz prof. - dyrektor.
  1412. Łaszkiewicz Krzysztof Hubert dr prawa - konsultant prawny.
  1413. Łatas Marek Jerzy mgr - poseł na Sejm RP V kadencji, nauczyciel.
  1414. Ławniczakowa Agnieszka - historyk sztuki, kurator Galerii Sztuki Polskiej, zastępca dyrektora.
  1415. Ławrynowicz Zofia mgr - wicedyrektor, pedagog, animator kultury.
  1416. Łazarska Helena prof. zw. - śpiewaczka, prof. śpiewu solowego.
  1417. Łączkowski Paweł dr - socjolog, polityk, profesor kontraktowy.
  1418. Łączkowski Wojciech prof. dr hab. n. praw. - prawnik, sędzia Trybunału Konstytucyjnego w stanie spoczynku, były członek Rady Polityki Pieniężnej, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  1419. Łączny Jan - technik mechanik, ogrodnik, poseł Samoobrony RP IV kadencji sejmu.
  1420. Łebkowski Andrzej h. Dąbrowa mgr inż. - bioenergoterapeuta.
  1421. Łenyk Zygmunt mgr - dyrektor, właściciel.
  1422. Łepkowski Andrzej h. Dąbrowa - artysta plastyk.
  1423. Łęcki Włodzimierz dr inż. n. techn. - dr inż. nauk technicznych, senator RP V kadencji.
  1424. Łętowska Ewa prof. zw. n. praw. - prawnik.
  1425. Łoch Eugenia prof. dr hab. - pracownik naukowo-dydaktyczny, profesor doktor habilitowany, historyk literatury polskiej.
  1426. Łodziana Tadeusz prof. - rzeźbiarz.
  1427. Łopata Jan mgr inż. mech. - wicewojewoda lubelski.
  1428. Łopatkowa Maria - nauczycielka, pisarz, pedagog, polityk.
  1429. Łopiński Maciej Jan mgr polonistyki - prezes, manager, dziennikarz.
  1430. Łopuski Jan Zygmunt prof. zw. dr hab. prawa cyw. - em. nauczyciel akademicki, konsultant ubezpieczeniowy.
  1431. Łopuszański Jan Tadeusz prof. dr - fizyk.
  1432. Łoskot Krzysztof mgr inż. urz. sanit. - prezes zarządu.
  1433. Łossan Adam Zdzisław mgr ekon. - burmistrz.
  1434. Łoś Andrzej Antoni dr hab. - historyk, nauczyciel, urzędnik samorządowy.
  1435. Łoś Marek Jarosław dr inż. - hydrotechnik, projektant, współwłaściciel.
  1436. Łoziński Adam - przewodniczący Rady Miasta.
  1437. Łoziński Jan mgr prawa - dziekan Izby Radców Prawnych, prawnik, radca prawny.
  1438. Łoziński Zygmunt Jerzy mgr prawa - właściciel, adwokat.
  1439. Łubieński Tomasz mgr - dziennikarz, pisarz, publicysta, redaktor naczelny, filolog.
  1440. Łuczak Aleksander Piotr prof. dr hab. - pracownik naukowy.
  1441. Łuczak Krystian Walery mgr politol. - poseł.
  1442. Łuczak Mieczysław Marcin - administratywista, starosta.
  1443. Łuczkiewicz Tadeusz prof. dr hab. - pracownik naukowo-dydaktyczny, kierownik.
  1444. Łuczycki Andrzej mgr prawa - senator.
  1445. Łukaciejewska Elżbieta mgr - przewodnicząca, ekonomistka.
  1446. Łukasiewicz Ryszard mgr filol. pol. - prezes zarządu.
  1447. Łukaszczyk Władysław - technik mechanik, nauczyciel, radny.
  1448. Łukaszewicz Józef, prof.nadzw., dr hab. - emerytowany prof. UWr., naucz. akadem., matematyk.
  1449. Łukaszewicz Justyna dr hab. - adiunkt, romanista, tłumacz.
  1450. Łukaszewicz Kazimierz prof. dr hab. - prof. dr. hab. nauk fizycznych w zakr. krystalografii.
  1451. Łukaszewicz Marcin Ziemowita dr inż. - kierownik.
  1452. Łukaszewicz Marian Andrzej dr - inżynier elektronik, emerytowany pracownik naukowo-dydaktyczny.
  1453. Łukaszewicz Piotr Feliks Karol dr n. humanist. - historyk sztuki, kurator galerii.
  1454. Łukomska Izabella - modelka.
  1455. Łukomski Jerzy mgr inż. - zootechnik, przedsiębiorca, właściciel firmy.
  1456. Łużniak Karol Antoni - górnik, poseł na Sejm RP III kadencji.
  1457. Łybacka Krystyna dr n. mat. - pracownik nauk. Instytutu Matematyki Politechniki Poznańskiej, poseł na Sejm RP.
  1458. Łyczywek Krystyna - romanistka, tłumacz przysięgły j. francuskiego, artysta fotografik, dziennikarz.
  1459. Łyczywek Włodzimierz mgr - adwokat, Senator VI kadencji Senatu RP.
  1460. Łysak Paweł - reżyser teatralny, wicedyrektor.
  1461. Machałek Marzena mgr - poseł na Sejm RP V i VI kadencji.
  1462. Macharski Franciszek ks. kard. dr - teolog, ksiądz katolicki, kardynał, emerytowany arcybiskup krakowski.
  1463. Machnik Zygmunt mgr inż. - polityk, społecznik.
  1464. Machnik-Słomka Joanna dr inż. - dyrektor Regionalnego Centrum Innowacji i Transferu Technologii, nauczyciel akademicki.
  1465. Machowska-Kaczmarek Beata mgr - dziennikarz.
  1466. Maciejewicz Janusz Tomasz inż. mechaniz. górn. - emeryt.
  1467. Maciejewski Krzysztof mgr inż. - poseł na Sejm RP V kadencji, przedsiębiorca.
  1468. Maciejewski Witold prof. dr hab. - kierownik zakładu języków skandynawskich.
  1469. Maciejowski Jan prof. - reżyser, profesor na Wydziale Reżyserii.
  1470. Macierewicz Antoni mgr - były poseł na Sejm RP, historyk.
  1471. Maciszewski Jarema prof. dr hab. - historyk, nauczyciel akademicki, prof.
  1472. Maćkała Tadeusz mgr prawa - radca prawny, poseł.
  1473. Maćkowiak Krzysztof mgr - prezes zarządu.
  1474. Madej Jerzy Stanisław dr hab. inż. - nauczyciel akademicki, profesor nadzwyczajny.
  1475. Madeyska-Pilchowa Anna mgr filol. pol. - muzyk-lutnistka, wokalistka, wiceprezes fundacji artystycznej.
  1476. Madeyski Jerzy - historyk i krytyk sztuki.
  1477. Madyda-Legutko Renata dr hab. - archeolog, nauczyciel akademicki, adiunkt.
  1478. Majcher-Witczak Grażyna dr n. med. - lekarz medycyny, kierownik.
  1479. Majcherek Mirosław Kazimierz - aktor, pszczelarz, właściciel.
  1480. Majerczyk-Owczarek Zofia
  1481. Majewski Andrzej Piotr mgr prawa - adwokat, radca prawny.
  1482. Majewski Jan prof. dr hab. - ekonomista.
  1483. Majewski Maciej mgr - prawnik, manager, wiceprezes, czł. zarządu.
  1484. Majewski Tomasz prof. dr hab. - botanik, nauczyciel akademicki, profesor zwyczajny.
  1485. Makowiecki Jan Marcin mgr - filolog polski, dziennikarz, zastępca redaktora naczelnego.
  1486. Makowski Edward Władysław - technik odzieżowy, właściciel.
  1487. Makowski Tomasz lek. med. - specjalista ginekolog-położnik, ordynator Oddziału Położniczo-Ginekologiczno-Noworodkowego.
  1488. Maksymowicz Stanisław dr - instruktor I klasy sportów lotniczych, nauczyciel akademicki, kierownik zespołu.
  1489. Malak Tadeusz prof. - aktor, reżyser, nauczyciel akademicki, profesor.
  1490. Malanowski Robert mgr prawa - płk, wojskowy prokurator garnizonowy, prawnik.
  1491. Malecki Ignacy prof. dr hab. - emeryt, prof. Akustyki, naukoznawca.
  1492. Malik Ewa z d. Marszałek mgr inż. metalurg - pełnomocnik partii Prawo i Sprawiedliwość.
  1493. Malinowska-Petelenz Beata mgr - architekt, artysta malarz, pracownik naukowo-dydaktyczny.
  1494. Malinowski Andrzej dr - manager, ekonomista.
  1495. Malinowski Eugeniusz dr inż. n. roln. - prezes zarządu.
  1496. Malinowski Janusz - publicysta.
  1497. Malinowski Roman dr n. ekon. - emerytowany ekonomista.
  1498. Malinowski Ryszard Józef mgr inż. mechanik - przedsiębiorca, właściciel, prezes.
  1499. Malko Jacek Maria prof. dr hab. n. techn. - prof. zwyczajny.
  1500. Małecka Libera Beata dr - lekarz medycyny, laryngolog, p.o. dyrektora naczelnego.
  1501. Małłek Janusz M.M. prof. - historyk.
  1502. Mamiński Marcin Maria mgr prawa - adwokat.
  1503. Mamoń Marcin mgr - historyk, reżyser filmów dokumentalnych, właściciel firmy.
  1504. Maniura Edward Makary mgr - mgr techniki, poseł RP.
  1505. Mann Wojciech mgr - dziennikarz, aktor, tłumacz.
  1506. Manturzewska Maria prof. dr hab. - psycholog muzyki.
  1507. Mańkiewicz-Cudny Ewa mgr fiz. - dziennikarz, wiceprezes FSNT NOT, redaktor naczelna Przeglądu Technicznego.
  1508. Mańkowska Ewa Maria dr inż. n. rolniczych - dyrektor.
  1509. Mańkowski Andrzej Marian mgr socjol. - dyrektor, socjolog.
  1510. Mańkowski Jerzy Maria Andrzej Marek hr. mgr ekonomii i n. społecznych - zarządca, właściciel Pałacu w Brodnicy, konsultant w dziedzinie środowiska i energetyki.
  1511. Mańkowski Stanisław prof.dr hab.inż. - nauczyciel akademicki, inż. środowiska.
  1512. Mańkut Władysław mgr - dyrektor, ekonomista, manager.
  1513. Marasek Mariusz mgr - elektroenergetyk, historyk, socjolog, polityk, działacz samorządowy, prorektor.
  1514. Marcinek Jerzy prof. - emerytowany kierownik.
  1515. Marciniak Roman prof. dr hab. - stały członek doradczy.
  1516. Marcinkiewicz Kazimierz mgr - b. prezes Rady Ministrów i poseł na Sejm RP, fizyk, dyrektor w Europejskim Banku Odbudowy i Rozwoju w Londynie.
  1517. Marcinkowska Beata - wróżka.
  1518. Marcyniuk Janusz - prezes zarządu.
  1519. Marczewski Marian Mirosław mgr - poseł RP.
  1520. Marczułajtis Jagna Kinga - snowbordzistka.
  1521. Marczyńska Janina lek. - emeryt, lekarz.
  1522. Marecki Jacek prof. - profesor, nauczyciel akademicki.
  1523. Marek Kazimierz prof. zw. dr hab. med. - lekarz, internista i toksykolog, emerytowany pracownik naukowy.
  1524. Marianowska Barbara mgr - poseł na Sejm RP IV i V kadencji, ekonomistka, pracownik Naczelnej Izby Kontroli.
  1525. Markiewicz Marek mgr prawa - dziennikarz, adwokat.
  1526. Markowiak Andrzej inż. mech. - inżynier mechanik, poseł na Sejm RP.
  1527. Markowski Andrzej mgr - psycholog, właściciel poradni.
  1528. Markowski Jerzy dr n. techn. - inż. górnik.
  1529. Markowski Tomasz Maciej mgr - poseł Rzeczpospolitej.
  1530. Martusewicz Jacek dr - artysta plastyk, nauczyciel akademicki, adiunkt, prodziekan.
  1531. Marusarz-Gądek Magdalena - specjalistka od rehabilitacji i narciarstwa, malarka.
  1532. Masłowska Ewa Jadwiga dr n. humanistycznych - właściciel.
  1533. Masłowski Jerzy Marian mgr hist. - senator RP.
  1534. Massalski Adam prof. dr hab. - rektor, nauczyciel akademicki, historyk.
  1535. Maszkiewicz Zdzisław - przewodniczący.
  1536. Mateja-Torbiarz Maria mgr - radna, publicystka, poetka, malarka na szkle, pedagog kultury;
  1537. Materna Jerzy Marian mgr inż. budownictwa lądowego - poseł na Sejm RP, menedżer.
  1538. Matusiak Grzegorz inż. - przewodniczący Zarządu Osiedla Zofiówka.
  1539. Matuszak Grzegorz dr hab. n. humanistycznych - socjolog, nauczyciel akademicki, senator RP.
  1540. Matuszewski Krzysztof mgr inż. - prezes zarządu.
  1541. Matuszkiewicz Jan Marek dr hab. - geobotanik.
  1542. Matuszny Kazimierz mgr inż. - poseł na Sejm RP.
  1543. Mauberg Marta mgr - politolog, manager.
  1544. Mazan Andrzej Zenon mgr fiz. - przewodniczący.
  1545. Mazurek Beata mgr - poseł na Sejm RP, członek PiS, menedżer administracji i rynku pracy.
  1546. Mazurek Janusz Andrzej dr n. prawnych - z-ca prezydenta, nauczyciel akad., prawnik.
  1547. Mazurkiewicz Marek Karol dr hab. - profesor nadzwyczajny.
  1548. Mączka Zbigniew Jan - naczelnik Delegatury Pd-Wsch. Urzędu Lotnictwa Cywilnego.
  1549. Mączyński Andrzej prof. dr hab. - prawnik, profesor zwyczajny UJ, sędzia.
  1550. Mądzik Leszek - reżyser, scenograf, malarz, dyrektor artystyczny.
  1551. Mąsior Bogusław mgr - chemik, menedżer, polityk, senator.
  1552. Meisenr Jan Krzysztof prof. dr hab. - emeryt prof., artysta plastyk, inż. mechanik, wykładowca akademicki.
  1553. Meissner Jakub - organizator imprez, były właściciel firmy.
  1554. Meissner Krystyna mgr - filolog polski, reżyser, dyrektor naczelny i artystyczny.
  1555. Meizel Józef lek. med. - emerytowany specjalista chorób wewnętrznych.
  1556. Mencina Jacek Witold mgr inż. budownictwa - prezes zarządu.
  1557. Mendys Wacław dr prawa - adwokat, pracownik naukowo-dydaktyczny.
  1558. Meres Zbigniew gen. brygadier - zastępca prezydenta miasta.
  1559. Merkel Jacek - przedsiębiorca.
  1560. Messner Zbigniew prof. dr hab. - ekonomista, naukowiec, nauczyciel akademicki, działacz społeczny i polityczny, kierownik.
  1561. Meysztowicz Jerzy - przedsiębiorca, polityk, członek Zarządu Krajowego UW, przewodniczący Regionu Małopolskiego.
  1562. Mężydło Antoni mgr inż. - Poseł RP.
  1563. Mężyk Ewa Maria lek. med. - specjalista neurolog.
  1564. Michalec Iwonna Wiesława mgr - ekonomistka, właścicielka.
  1565. Michalewicz Janusz Ireneusz mgr ekonomii - przedsiębiorca, właściciel.
  1566. Michalik Marek mgr historii - historyk, przewodniczący, członek rady nadzorczej.
  1567. Michalska-Dembińska Barbara mgr prawa - producent filmowy.
  1568. Michalska-Szaybo Alicja mgr - producent TV.
  1569. Michalski Eugeniusz inż. - rolnik, właściciel gospodarstwa rolnego, większościowy współwłaściciel gospodarstwa Witkowice k. Poznania.
  1570. Michalski Jan mgr inż. - inżynier elektronik, działacz sportowy i samorządowy, właściciel firmy.
  1571. Michałek Jan Jakub prof. dr hab. n ekonomicznych - profesor, kierownik Katedry Makroekonomii i Teorii Handlu Zagranicznego.
  1572. Michałek Rudolf prof. dr hab. - inżynier rolnictwa, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  1573. Michałowska-Gorywoda Krystyna prof.zw. - kierownik Katedry Międzynarodowych Organizacji Gospodarczych.
  1574. Michałowski Jacek mgr psychologii - psycholog, manager, urzędnik.
  1575. Michałowski Janusz mgr - aktor.
  1576. Michałowski Tomasz mgr filol. pol. - Senator Ziemi Częstochowskiej IV Kadencji, 1997-2001.
  1577. Michna Waldemar prof. dr hab. inż. - prezes, profesor nauk ekonomicznych.
  1578. Michniewicz Jolanta Katarzyna mgr - dziennikarka, publicystka polityczna.
  1579. Michniewicz Marian prof. - emeryt.
  1580. Michniewicz Zbigniew Sławomir dr n. medycznych - z-ca ordynatora Oddziału Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej.
  1581. Mieczkowski Jerzy mgr prawa
  1582. Mielcarek Ewa - ekonomista, prezes zarządu i dyrektor.
  1583. Mielewczyk Krzysztof - prezes zarządu.
  1584. Mier-Jędrzejowicz Edward mgr inż., MBA - prezes zarządu.
  1585. Mierzejewski Jerzy prof. - artysta malarz.
  1586. Mierzejewski Michał Paweł prof. dr hab. - kierownik.
  1587. Mierzwa Zbigniew mgr - Starosta Powiatu Przeworskiego, inżynier mechanizacji rolnictwa.
  1588. Migdalski Stefan lek. med. - główny specjalista ds. marketingu.
  1589. Mika Stanisław prof. - emerytowany profesor UW, dziekan, psycholog.
  1590. Mikucka-Oramus Marta Jadwiga mgr - dyrektor, nauczyciel.
  1591. Mikucki Jan - dyrektor, organizator turystyki.
  1592. Mikucki Jerzy prof. dr. hab. - lekarz medycyny, mikrobiolog, nauczyciel akademicki, profesor i pełnomocnik rektora.
  1593. Mikuła Krzysztof mgr - prawnik, działacz społeczny i polityczny, asystent wicemarszałka.
  1594. Mikułowski Pomorski Jerzy prof. dr hab. - socjolog, prof. emerytowany.
  1595. Milcarz Henryk mgr - wiceprezes.
  1596. Milczanowski Andrzej mgr prawa - notariusz.
  1597. Milewska-Duda Janina prof. dr hab. - inżynier chemik, nauczyciel akademicki, dziekan i kierownik zakładu.
  1598. Milewska-Zawada Anna - aktorka.
  1599. Milewski Zdobysław mgr - dyplomata.
  1600. Miller Leszek mgr n. polit. - polityk, b. premier RP.
  1601. Milner Danuta z d. Helbin - dyrektor.
  1602. Milowicz Elżbieta mgr - artysta plastyk, architekt wnętrz.
  1603. Miłek Marian prof. dr hab. inż. n. techn. - nauczyciel akademicki, rektor.
  1604. Miłobędzki Maciej mgr inż. architekt - współwłaściciel i partner.
  1605. Minakowski Dariusz Stefan dr - Nauczyciel akademicki.
  1606. Minakowski Jerzy Ryszard mgr - bibliotekarz.
  1607. Minakowski Marek Jerzy dr - filozof, historyk, genealog, dyrektor działu.
  1608. Miodek Jan prof. dr hab. - polonista, nauczyciel akademicki, dyrektor instytutu.
  1609. Miodońska-Brookes Ewa Janina prof. - filolog, prof. nadzw.
  1610. Miodoński Adam Jan prof. dr hab. - kierownik Pracowni Mikroskopii Skaningowej (1993-2005; emerytowany we wrześniu 2005).
  1611. Miodowicz Konstanty Bronisław mgr etnografii - poseł.
  1612. Mioduszewski Józef herbu Ostoja mgr inż. ekonomiki rolnictwa - poseł na Sejm RP.
  1613. Mironowicz Krzysztof mgr - dziennikarz, trener i konsultant public relations, redaktor.
  1614. Misiak Tomasz mgr - ekonomista, wiceprezes zarządu, menedżer.
  1615. Misiołek Andrzej dr chemii - nauczyciel akademicki, chemik, filozof.
  1616. Misiołek Kazimierz mgr chemii - dyrektor administracyjny, kierownik Zakładu Praktyk Pedagogicznych.
  1617. Misior-Molicka Anna Maria - właściciel firmy.
  1618. Miszczuk Piotr mgr filol. pol. - dyrektor Biura Prac Senackich.
  1619. Misztal Piotr - biznesmen, właściciel.
  1620. Miśkiewicz Stanisław - prezes.
  1621. Mitręga Jan mgr inż. - były wicepremier, długoletni Minister Górnictwa.
  1622. Mitura Stanisław Feliks prof. dr hab., prof. zw. - fizyk, specjalista w dziedzinie inżynierii materiałowej, nauczyciel akademicki, prorektor Politechniki Łódzkiej, zastępca dyrektora instytutu, kierownik zakładu.
  1623. Mitzner Piotr dr hab. - teatrolog, historyk literatury, nauczyciel akademicki, pisarz, dziennikarz.
  1624. Młokosiewicz Grzegorz - dziennikarz.
  1625. Młynarczyk Jerzy prof. dr hab. - profesor tytularny, kierownik.
  1626. Młynarski Wojciech Marian mgr filol. pol. - literat, reżyser, wykonawca estradowy.
  1627. Młyńczak Aldona Janina mgr inż. - architekt.
  1628. Modzelewski Karol prof. - historyk.
  1629. Modzelewski Kazimierz Edward inż. - prezes.
  1630. Mogiła Lisowski Zygmunt mgr inż. - inż. chemik, działacz polityczno-społeczny.
  1631. Mokry Włodzimierz prof. n. humanist. - ukrainista, prezes.
  1632. Mokrzycki Jerzy Władysław mgr prawa - doradca Wojewody Zachodniopomorskiego.
  1633. Molicki Zbigniew Andrzej - technik poligraf, właściciel firmy.
  1634. Moll Jacek J. dr hab. n. med. - lekarz kardiochirurg, kierownik kliniki.
  1635. Moll Jadwiga dr hab. n. med. - lekarz, kier. pracowni echokardiografii, z-ca kier. kliniki.
  1636. Mondeschein-Komornicka Małgorzata - szefowa, agent.
  1637. Moraczewski Wojciech inż. - prezes.
  1638. Morawiec Magdalena - manager, dyrektor.
  1639. Morawiecki Kornel dr - fizyk, polityk, nauczyciel matematyki, st. wykładowca.
  1640. Morawińska Agnieszka dr hist. szt. - dyrektor.
  1641. Morawska-Nowak Barbara mgr biol. - redaktor naczelna Informatora Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego Co słychać.
  1642. Morawski Jerzy - muzykolog.
  1643. Morawski Kazimierz herbu Nałęcz - działacz społeczny, polityk, prezes.
  1644. Moskal Kazimierz mgr - poseł na Sejm RP, historyk, polityk, pedagog, urzędnik samorządowy.
  1645. Mossakowska Bibiana prof. dr hab. med. - emer. ordynator, chirurg dziecięcy.
  1646. Mossakowski Stanisław Maria prof. dr hab. - kierownik Zakładu Historii Sztuk Plastycznych Instytutu Sztuki Polskiej Akademii Nauk, przewodniczący Wydziału I Nauk Społecznych PAN.
  1647. Mostowski Jan prof. dr hab. - kierownik zakładu, fizyk.
  1648. Moszyński Leszek prof. zw. - emeryt, nauczyciel akademicki.
  1649. Motowidło Tadeusz - poseł na Sejm RP.
  1650. Motyka Lucjan - emeryt.
  1651. Mroczkowski Maciej płk dr inż. - adiunkt, kierownik Zakładu Systemów Optoelektronicznych, oficer WP, pracownik naukowo-dydaktyczny.
  1652. Mrozowicki Michał Piotr prof. - prof. nadzw., prodziekan, kier.
  1653. Mrożek Andrzej mgr - fizyk, właściciel.
  1654. Muchacki Rafał lek. med. - dyrektor.
  1655. Mueller-Malesińska Małgorzata dr n. med. - kier. Kliniki, otolaryngolog, spec. audiolog.
  1656. Mularczyk Andrzej mgr - prozaik, autor literatury faktu, scenarzysta filmowy i TV, dramaturg radiowo-tv.
  1657. Munyama Killion Munzele dr - adiunkt.
  1658. Murawska Beata mgr malar. - artysta malarz.
  1659. Murawska Elżbieta mgr szt. - artysta plastyk.
  1660. Murawski Marian mgr szt. - artysta plastyka.
  1661. Murias Halina mgr ekon. - ekonomistka, radna miejska, menedżer.
  1662. Murynowicz Alicja - poseł na Sejm RP II kadencji, nauczycielka języka rosyjskiego.
  1663. Murynowicz Janusz - dziennikarz, dyrektor oddziału, kierownik redakcji rejonowej.
  1664. Musiał Jan mgr - kanclerz.
  1665. Musiał Zbigniew Andrzej - poseł.
  1666. Musioł Karol prof. dr hab. - dziekan Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UJ, prof. zwyczajny UJ.
  1667. Muszyński Marek mgr - poseł na Sejm RP IV kadencji.
  1668. Mycielska-Dowgiałło Elżbieta prof. dr hab. - geograf, nauczyciel akademicki, rektor.
  1669. Mycielski Andrzej prof. - prof., fizyk.
  1670. Mycielski Roman Edward prof. - prof., nauczyciel akademicki.
  1671. Myczkowski Tadeusz Kalikst dr n. med. - lekarz, ordynator Oddziału Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej.
  1672. Myjak Jarosław, mgr - adwokat, radca prawny, prezes zarządu spółki.
  1673. Myler Tadeusz Józef - poseł na Sejm RP, właściciel firmy, mechanik.
  1674. Myszkowski Grzegorz mgr - trener żeglarstwa, przedsiębiorca, właściciel firmy.
  1675. Myszkowski Teodor - mistrz Polski i Europy Centralnej w klasie Superbike.
  1676. Myślik Konrad mgr - dziennikarz, publicysta, scenarzysta, specjalista PR, kierownik projektów.
  1677. Naganowski Tomasz prof. dr n. humanist. - prof. WSUS, nauczyciel akademicki, arbiter, eseista.
  1678. Naimski Piotr dr - nauczyciel akademicki, polityk.
  1679. Nałęcz Maciej prof. zw. dr inż. - dyrektor Międzynarodowego Centrum Biocybernetyki.
  1680. Nałęcz Tomasz prof. dr hab. - historyk, nauczyciel akademicki, pracownik naukowy.
  1681. Nałęcz-Komornicki Stanisław - gen. brygady.
  1682. Namysłowski Zbigniew - kompozytor, solista jazzowy.
  1683. Namyślak Witold mgr - burmistrz Lęborka, ekonomista.
  1684. Napieralski Grzegorz mgr politol. - sekretarz.
  1685. Napierała Konrad mgr - dziennikarz, menadżer.
  1686. Naskalski Jerzy prof. dr hab. - biochemik, nauczyciel akademicki, kierownik katedry i zakładu.
  1687. Nawara Marek mgr inż. - inż. hutnik, działacz samorządowy i polityczny, marszałek.
  1688. Nekanda-Trepka Włodzimierz Maria h. Topór - właściciel firmy, inż. chłodnik.
  1689. Nemś Anna mgr - ekonomistka, wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej.
  1690. Neumann Sławomir mgr - starosta, ekonomista.
  1691. Ney Roman prof. - dyrektor.
  1692. Nicieja Stanisław Sławomir prof. dr hab. n. humanist. - rektor, senator RP.
  1693. Niebrój Lesław dr n. humanistycznych - kierownik zakładu.
  1694. Nieć Marek prof. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki.
  1695. Niemcewicz Janusz Marian mgr prawa - sędzia, wiceprezes Trybunału.
  1696. Niemczewski Stanisław inż. - właściciel, inż.elektryk, biznesmen.
  1697. Niemiec Szymon dr n. med. - chirurg, ordynator Oddziału Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Specjalistycznym w Jaśle.
  1698. Niemirowicz-Szczytt Katarzyna prof. dr hab. - prorektor ds. nauki i współpracy z zagranicą, nauczyciel akademicki.
  1699. Niemirycz Aleksandra Magdalena mgr - polonista, filozof, tłumacz konferencyjny.
  1700. Niemkiewicz Adam lek. med. - lekarz, członek zarządu.
  1701. Niepokulczycka Małgorzata dr n. ekon. - prezes Rady Krajowej.
  1702. Nieporęt Włodzimierz mgr inż. - ppłk rezerwy, nauczyciel, przewodniczący.
  1703. Niesiołowski Maciej mgr szt. - muzyk, dyrygent.
  1704. Niewiadomski Wojciech Maria mgr - ekonomista, prezes zarządu.
  1705. Niewiarowski Ireneusz - poseł na Sejm RP.
  1706. Niewodniczański Jerzy Wiktor prof. zw. - prezes Państwowej Agencji Atomistyki, nauczyciel akademicki Akademii Górniczej.
  1707. Niezabitowski Michał mgr - dyrektor.
  1708. Nieżychowski Tomasz Kazimierz h. Pomian mgr inż. elektryk - właściciel.
  1709. Nikolski Lech Stanisław mgr hist. - historyk, polityk, sekretarz.
  1710. Nocznicki Tomasz Lech mgr prawa - właściciel.
  1711. Noga Beniamin dr n. ekonomicznych - wiceprezes zarządu.
  1712. Noga Marian prof. dr hab. n. ekon. - rektor, kierownik Katedry Makroekonomii.
  1713. Novak Zbigniew Tadeusz mgr inż. - artysta rzeźbiarz, chemik.
  1714. Nowacka Zofia Romana z d. Lewicka mgr inż. zootechnik
  1715. Nowaczyk Wojciech mgr - prawnik, burmistrz.
  1716. Nowak Andrzej dr - redaktor naczelny, historyk.
  1717. Nowak Czesław - dyrektor.
  1718. Nowak Edward Edmund inż. - wiceprezes zarządu ds. strategii i rozwoju, dyrektor strategii, inż. elektryk, manager.
  1719. Nowak Jacek Przemysław ks. dr hab. - prof. nadzw., teolog liturgii.
  1720. Nowak Maria mgr - poseł RP.
  1721. Nowak Tadeusz mgr inż. - dyrektor, nauczyciel.
  1722. Nowak Tomasz Piotr mgr - poseł na Sejm V kadencji.
  1723. Nowakowski Sławomir mgr prawa - prezes.
  1724. Nowakowski Waldemar mgr inż. - poseł na Sejm RP V kadencji.
  1725. Nowiak Joanna dr politol. - zawodowy poseł, politolog.
  1726. Nowicki Andrzej Rusław prof. - filozof kultury, twórca systemu filozofii spotkań w rzeczach, historyk filozofii, italianista, religioznawca.
  1727. Nowicki Janusz Zygmunt mgr - pedagog, wydawca, dyrektor.
  1728. Nowicki Maciej Władysław prof. dr hab. inż. - prezes, minister środowiska.
  1729. Nowicki Marek Maciej prof. - reżyser filmowy, operator, scenarzysta, kierownik.
  1730. Nowińska Ewa prof. dr hab. - prof. nadzwyczajny, nauczyciel akademicki, prawnik, radca prawny.
  1731. Nowocień Jerzy dr hab. prof. AWF - dziekan Wydz. Wychowania Fizycznego, kierownik Katedry Nauk Humanistycznych, nauczyciel akademicki.
  1732. Nowodworska-Grohmann Hanna Maria mgr prawa - adwokat.
  1733. Nowosad-Litwin Eleonora Danuta lek. med. - specjalista medycyny przemysłowej, lekarz optymalny, lekarz chorób wewnętrznych.
  1734. Nurowski Marcin mgr
  1735. Nykiel Mirosława mgr - poseł na Sejm RP.
  1736. Obertyński Edward kmdr mgr - emeryt, makler giełdowy.
  1737. Oborska-Malinowska Helena mgr inż. arch. - projektant.
  1738. Obrycki Norbert Piotr mgr - filolog, marszałek województwa zachodniopomorskiego.
  1739. Ochendowski Eugeniusz Hubert prof. - prof. zw., prawnik, nauczyciel akademicki.
  1740. Odlanicka-Poczobutt Teresa herbu Bożezdarz mgr - właściciel, filolog.
  1741. Odrowąż-Pieniążek Janusz - pisarz, historyk literatury, muzeolog.
  1742. Ogrodowicz Anna mgr - emerytowana nauczycielka, prezes.
  1743. Ojrzyński Wiktor ks. kanonik mgr teologii - proboszcz Parafii p.w. św. Huberta.
  1744. Okińczyc Andrzej - malarz.
  1745. Okińczyc-Rzepka Maria mgr - właściciel, adwokat.
  1746. Okła Michał lek. med. - dyr.
  1747. Okoński Jan Józef - prywatny przedsiębiorca, prawnik.
  1748. Okoński Wiesław inż. bud. ląd. - poseł na Sejm RP.
  1749. Okrasa Witold dr - proboszcz, duchowny.
  1750. Okrzesik Janusz mgr - dziennikarz, polityk, nauczyciel akademicki, prodziekan.
  1751. Oksiuta Krzysztof mgr n. polit. - poseł.
  1752. Oktawiec Krzysztof Damian mgr - politolog, działacz samorządowy, przewodniczący.
  1753. Okularczyk Stanisława prof. dr hab. - poseł na Sejm RP, sekretarz stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, ekonomista, pracownik naukowy, kierownik zakładu.
  1754. Okulicz-Sługocka Barbara Maria h. Oksza mgr filol. pol. - dziennikarka, prezydent.
  1755. Olas Stanisław - wicemarszałek.
  1756. Olczak-Roniker Joanna - literat.
  1757. Olejniczak Cezary mgr ekonomii - dyrektor, ekonomista, rolnik.
  1758. Oleksy Józef dr n. ekon. - polityk, członek SLD.
  1759. Oleksy Maria mgr - politolog, wiceprezes Zarządu Głównego.
  1760. Olesiak Kazimierz Piotr prof. nadzw. dr hab. - prorektor ds. naukowo-badawczych, inż. rolnik, ekonomista.
  1761. Oleś Marek mgr inż. - inżynier elektryk, prezes zarządu.
  1762. Olex Tomasz mgr inż. - właściciel.
  1763. Olędzka-Frybesowa Aleksandra mgr
  1764. Ollick Maria Helena mgr pedagogiki - prezes.
  1765. Olszewska Maria Joanna prof. dr hab. - biolog, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  1766. Olszewski Andrzej Kazimierz prof. dr hab. - historyk sztuki, profesor zwyczajny (emerytowany).
  1767. Olszewski Jan mgr prawa - polityk, przewodniczący ROP.
  1768. Olszewski Mariusz Jacek - czł. zarządu.
  1769. Olszewski Paweł mgr - poseł na Sejm V kadencji, ekonomista.
  1770. Olszewski Ryszard - administrator.
  1771. Olszewski Ryszard Jan mgr geografii - Radny Rady Miasta w Toruniu.
  1772. Olszewski Wiesław dr inż. - dyrektor firmy.
  1773. Olszowska Martyna mgr - współwłaściciel.
  1774. Olszowski Rafał Maciej mgr - przedsiębiorca.
  1775. Ołdakowski Adam inż. - poseł na Sejm RP.
  1776. Ołdakowski Jan Łukasz mgr filologii polskiej - dyrektor.
  1777. Onyszkiewicz Janusz mgr dr - matematyk.
  1778. Opacki Władysław Jan dr n. med. - zastępca ordynatora.
  1779. Opala Grzegorz Maciej dr hab. n. med. - prof. nadzw. Śląskiej AM, kier. Katedry i Kliniki Neurologii Wieku Podeszłego, lek. med.
  1780. Opaliński Krzysztof mgr filoz. - fotografik.
  1781. Opara Ryszard Zbigniew
  1782. Opawski Krzysztof Marek dr n. ekon. - ekonomista, polityk.
  1783. Opoczyński Aleksander mgr inż. - inżynier mechanik, general manager.
  1784. Opolski Adam Romuald dr hab. - docent, kierownik Zakładu Onkologii Doświadczalnej.
  1785. Orgelbrand Jan dr n. prawnych - wydawca, publicysta, działacz chrześcijańsko-społeczny, sekretarz generalny.
  1786. Orkisz Andrzej prof. - wiolonczelista, prof. nadzw.
  1787. Orkisz Jacek mgr inż.
  1788. Orkisz Janusz prof. dr hab. inż. - pracownik naukowo-dydaktyczny, kierownik.
  1789. Orłoś Andrzej inż. - trener, hodowca.
  1790. Orłoś Maciej Henryk mgr - prezenter, aktor filmowy i teatralny, prezes zarządu, udziałowiec Niezależnej Oficyny Wydawniczej Nowa.
  1791. Orłowski Jan dr hab. - specjalista chirurg-ortopeda, specjalista medycyny sportowej, prof. nadzw., kier. kliniki.
  1792. Orłowski Tadeusz prof. n. med. - profesor, lekarz, nauczyciel akademicki.
  1793. Orsetti Wilhelm Mieczysław Henryk dr inż. - inż. mechanik, adiunkt.
  1794. Orzeł Jerzy mgr inż. - właściciel.
  1795. Osęka Andrzej Konrad mgr - krytyk sztuki, publicysta.
  1796. Osiatyński Epaminondas Jerzy prof. dr hab. - profesor PAN, ekonomista.
  1797. Osik Wiktor Jerzy mgr adm. - poseł, polityk.
  1798. Osika Mieczysław - radny.
  1799. Ossowski Jacek dr n. technicznych - hydrogeolog.
  1800. Osterwa-Czekaj Maria mgr - niezależny dziennikarz.
  1801. Ostoja-Owsiany Andrzej mgr prawa - prawnik, literat.
  1802. Ostrowska Małgorzata mgr politol. - poseł.
  1803. Ostrowski Artur - politolog, nauczyciel, działacz samorządowy i polityczny, przewodniczący rady.
  1804. Ostrowski Henryk - rolnik, poseł na Sejm RP.
  1805. Ostrowski Ryszard - przewodniczący, poseł.
  1806. Osuchowski Juliusz Gustaw herbu Gozdawa
  1807. Ośko Edward mgr - poseł na Sejm RP V kadencji, prawnik, adwokat.
  1808. Oświęcimski Konstanty Tomasz, mgr admin. - Wójt Gminy Rewal.
  1809. Oświęcimski Włodzimierz dr n. rolniczych - doradca techniczny, inżynier ogrodnik.
  1810. Otmianowski Tomasz prof. - nauczyciel akademicki, prof.
  1811. Otrębski Wojciech Stanisław dr n. med. - emerytowany lekarz pułkownik.
  1812. Owczarek Andrzej mgr - historyk, nauczyciel, polityk, senator RP.
  1813. Owoc Alfred dr hab. - lekarz medycyny, anastezjolog, menedżer służby zdrowia, prawnik, nauczyciel akademicki, działacz związkowy i polityczny, poseł na Sejm RP.
  1814. Owsiak Jerzy - witrażysta, psychoterapeuta, producent telewizyjny.
  1815. Owsianik Bogusław mgr prawa - adwokat.
  1816. Owsianowski Krzysztof - rzeczoznawca majątkowy.
  1817. Owsiński Jan Wojciech dr - adiunkt, kierownik pracowni, informatyk, nauczyciel akademicki.
  1818. Ożegalska Izabela mgr - ekonomista, prezes.
  1819. Ożegalski Jerzy mgr inż. - inżynier automatyki i informatyki, prezes zarządu.
  1820. Ożóg Irena dr n. ekonomicznych - doradca podatkowy, przedsiębiorca, większościowy udziałowiec, prezes zarządu.
  1821. Ożóg Stanisław mgr inż. - poseł na Sejm RP VI kadencji, geodeta.
  1822. Pac Pomarnacki Mikołaj mgr inż. - trener szermierki, olimpijczyk.
  1823. Pacelt Zbigniew mgr - wiceprezes, trener klasy mistrzowskiej.
  1824. Pacewicz Piotr dr - z-ca red. nacz., dziennikarz, psycholog.
  1825. Paczkowski Andrzej prof. dr hab. - historyk.
  1826. Pająk Andrzej mgr inż. - urzędnik struktur samorządowych, starosta powiatowy.
  1827. Pałubicki Janusz - historyk sztuki, działacz związkowy.
  1828. Pałys Andrzej inż. ogrodnictwa, mgr inż. środowiska - wójt.
  1829. Pałys Marek prof. nadzw. dr hab. n. telekom. - kier. Zakładu, geofizyk.
  1830. Pańczyk-Pozdziej Maria mgr filol. pol. - dziennikarz.
  1831. Papée Marek mgr inż. - informatyk, prezes zarządu, wiceprezes.
  1832. Paprzycki Lech dr - sędzia, prezes SN.
  1833. Papużyński Władysław - senator pierwszej kadencji.
  1834. Parandowski Zbigniew prof. - architekt.
  1835. Parda Radosław mgr prawa - przewodniczący, prezes.
  1836. Pasoń Jolanta lek. stom. - stomatolog, właściciel.
  1837. Passini Barbara dr - dyrektor, pedagog, pracownik naukowy.
  1838. Pasternak Agnieszka mgr - radca prawny, przewodniczący, poseł na Sejm RP.
  1839. Pastuszewski Stefan mgr - pisarz, publicysta, pedagog, polityk.
  1840. Paszczyk Stanisław Stefan dr n. wych. fiz. - trener, działacz sportowy, nauczyciel, doradca Prezydenta RP, prezes.
  1841. Paszkiewicz Tadeusz prof. dr hab. - kierownik, dziekan, fizyk.
  1842. Paszkowski Mariusz dr - adiunkt, geolog.
  1843. Paturalska Grażyna - współwłaściciel.
  1844. Paturalski Janusz inż. - właściciel.
  1845. Patyk Eugeniusz mgr historii - przewodniczący Rady Miejskiej, historyk, nauczyciel.
  1846. Pawelski Włodzimierz Jacek dr - lekarz medycyny, internista, kardiolog, zastępca ordynatora.
  1847. Pawlak Andrzej prof. dr hab. n. med. - kier Laboratorium Patologii Polimorfizmów Genetycznych.
  1848. Pawlak Jacek dr hab. - chirurg, docent.
  1849. Pawlak Józef mgr - ekonomista, wiceprezes.
  1850. Pawlina-Meducka Marta Otolia prof. dr hab.
  1851. Pawłowicz Zbigniew dr n. med. - dyr. naczelny.
  1852. Pawłowiec Daniel mgr - poseł na Sejm RP, sekretarz stanu w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej.
  1853. Pawłowska Regina - działacz społeczny.
  1854. Pawłowski Krzysztof dr - fizyk, nauczyciel akademicki, rektor.
  1855. Pawłowski Krzysztof Kazimierz prof. dr hab. inż. arch. - architekt, urbanista, konserwator zabytków, dyrektor.
  1856. Pawłowski Zbigniew Stanisław prof. dr hab. n. med. - nauczyciel akademicki, lekarz medycyny.
  1857. Paździor Helmut - poseł RP.
  1858. Pągowska-Tomaszewska Teresa prof. - artysta malarz.
  1859. Pągowski Andrzej - dyr. generalny, artysta grafik.
  1860. Pedziński Marcin - bankowiec inwestycyjny, dyrektor departamentu.
  1861. Pelczar Andrzej prof. n. mat. - profesor zwyczajny, nauczyciel akademicki.
  1862. Pelczar Maria Rita dr n. przyr. - dyrektor, kartograf.
  1863. Pełczyński Zbigniew mgr inż. elektronik - właściciel firmy.
  1864. Perepeczko Andrzej Wincenty dr mgr inż. - st. wykładowca.
  1865. Person Andrzej mgr - prawnik, dziennikarz, prezes.
  1866. Petelenz Jerzy dr - architekt (status twórcy).
  1867. Petelenz Marcin dr inż. arch. - architekt, nauczyciel akademicki, adiunkt.
  1868. Petelenz Michał Ignacy dr n. med. - wykładowca, specjalista chorób wewnętrznych.
  1869. Petelenz Piotr prof. dr hab. - chemik teoretyk, badacz, nauczyciel akademicki.
  1870. Petelenz Tadeusz prof. dr hab. - lekarz medycyny, internista, kardiolog, emerytowany nauczyciel akademicki, prezes zarządu.
  1871. Petelenz-Łukasiewicz Jacek prof. dr hab. - historyk literatury, b. nauczyciel akademicki, kierownik zakładu.
  1872. Petrusewicz Aleksandra Anna z Robakowskich - pisarka.
  1873. Petryna Irena mgr inż. - dyrektor, nauczyciel, rolnik.
  1874. Pęczak Andrzej dr ekon. - poseł.
  1875. Pęk Bogdan Marek - polityk, poseł na Sejm RP.
  1876. Pękalski Andrzej Jan prof. dr hab. - fizyk, nauczyciel akademicki, kierownik zakładu.
  1877. Pfeiffer Andrzej mgr - dyr., nauczyciel.
  1878. Piasecki Krzysztof - satyryk.
  1879. Piątkowski Jerzy mgr inż. leśn. - dyrektor.
  1880. Piątkowski Wiesław prof. zw. dr hab. - historyk, ekonomista, kierownik Katedry Historii Myśli Ekonomicznej i Historii Gospodarczej.
  1881. Piątkowski Włodzimierz dr n. humanist. - kierownik pracowni.
  1882. Picheta Wojciech lek. - lekarz.
  1883. Piecha Bolesław lek. med. - poseł.
  1884. Piechniczek Antoni Krzysztof mgr wf - szef Rady Trenerów PZPN, wiceprezes ds. szkolenia, piłkarz, trener.
  1885. Piechociński Janusz - ekonomista, poseł na Sejm, prezes WFOŚiGW.
  1886. Piechota Jacek Jan mgr inż. - wieloletni poseł na Sejm.
  1887. Piechotka Kazimierz Maciej - architekt.
  1888. Piechotka Maria - architekt.
  1889. Pieczkowska Zofia mgr inż. - zastępca prezydenta Nowego Sącza.
  1890. Pieczykolan Zbigniew prof. zw. - wykładowca.
  1891. Piekara Andrzej Przemysław prof. zw. dr hab.
  1892. Piekarska Katarzyna Maria mgr - poseł, prawnik, radca prawny.
  1893. Piekarski Jan Piotr mgr inż. budownictwa lądowego - prezes zarządu, dyrektor.
  1894. Piekarski Jerzy - stomatolog, lekarz kontraktowy, dyrektor.
  1895. Piela-Mielczarek Elżbieta mgr - poseł.
  1896. Pieniądz Jan inż. - inżynier rolnictwa, działacz społeczny, polityk, samorządowiec, radny sejmiku.
  1897. Pieniążek Antoni prof. ndzw. dr hab. - nauczyciel akademicki, profesor prawa.
  1898. Pieniążek Jerzy mgr - senator.
  1899. Piesiewicz Krzysztof Marek - senator RP, adwokat, scenarzysta, publicysta.
  1900. Pietkiewicz Stefan Krzysztof dr hab. n. rolniczych - adiunkt.
  1901. Pietrasiewicz Adam mgr dziennikarstwa - właściciel firmy informatycznej.
  1902. Pietraszewska Danuta Róża mgr - wiceprezydent, nauczyciel.
  1903. Pietrewicz Mirosław prof. - prezes.
  1904. Pietrzak Tadeusz gen. bryg. prof. - wojskowy, profesor akademicki.
  1905. Pietrzak Wiesław Michał płk dypl. - senator RP.
  1906. Pietrzyk Kazimierz mgr inż. - mechanik-energetyk, poseł.
  1907. Pietrzykowski Zbigniew - sportowiec, bokser, emeryt.
  1908. Pięta Jarosław mgr - radca prawny, st. inspektor pracy.
  1909. Pięta Stanisław mgr - prawnik, poseł na Sejm RP.
  1910. Pihan Marian mgr inż. - dyrektor Publicznego Gimnazjum w Pyrzycach.
  1911. Pijanowska Grażyna - poseł na Sejm RP.
  1912. Pijanowski Tomasz - operator filmowy, producent filmowo-telewizyjny, współwłaściciel, prezes zarządu.
  1913. Pijarowski Marek Michał prof. - dyrygent, dyrektor.
  1914. Pilarczyk Adam Jerzy mgr inż. elektr. - kierownik działu.
  1915. Pilarczyk Jan prof. dr hab. inż. - dyrektor.
  1916. Pilarczyk Michał Piotr dr hab. inż. - prodziekan, prof. nadzw. PG, przewodniczący uczelnianej komisji rekrutacyjnej.
  1917. Pilawski Lech Józef mgr fizyki - I zastępca dyrektora generalnego.
  1918. Pilch Jacek mgr - dyrektor, radny.
  1919. Pilniakowski Stanisław mgr - prawnik, polityk.
  1920. Piłat Andrzej mgr - prezes zarządu, ekonomista.
  1921. Pintowski Krzysztof Piotr lek. - lekarz, dyrektor, menedżer.
  1922. Piosik Stanisław mgr - nauczyciel, poseł na Sejm RP.
  1923. Piotrowicz Joanna mgr inż. arch. - przedsiębiorca, właściciel pracowni projektowej.
  1924. Piotrowska Maria dr hab. - ekonomista, nauczyciel akademicki.
  1925. Piotrowska Teresa mgr hist. - urzędnik, historyk.
  1926. Piotrowski Jarosław Włodzimierz mgr - kierownik Działu Sprzedaży.
  1927. Piotrowski Leszek mgr prawa - adwokat.
  1928. Piotrowski Walerian mgr - adwokat prowadzący własną kancelarię.
  1929. Piskorski Jan mgr - adwokat, właściciel.
  1930. Piskorski Mateusz Andrzej mgr politologii i nauk społecznych - poseł do Sejmu V kadencji.
  1931. Piskorz-Nałęcki Jerzy Wojciech dr n. techn.
  1932. Piszel Andrzej Justyn inż. - prywatny przedsiębiorca, informatyk.
  1933. Pitera Julia mgr - prezes, radna.
  1934. Piwoński Zbyszko mgr - senator RP.
  1935. Plater-Zyberk Anna mgr biologii - inspektor.
  1936. Pleśniarowicz Krzysztof prof. dr hab. - prof. nadzwyczajny, teatrolog, kulturoznawca.
  1937. Plewako Stanisław Gustaw lek. med. - lekarz, prezes spółki, dyrektor szpitala, ordynator Oddziału Wewnętrznego.
  1938. Plezia Bogusław - lekarz medycyny, ordynator.
  1939. Plocek Gabriel mgr inż. - rolnik, prezes.
  1940. Plocke Kazimierz Florian dr n. rolniczych - inżynier rolnik, poseł Platformy Obywatelskiej.
  1941. Plura Marek mgr pedagogiki społecznej - prezes.
  1942. Pluta Bożena mgr - dyrektor, nauczyciel dyplomowany.
  1943. Pluta Mirosław mgr - burmistrz, nauczyciel.
  1944. Płaneta-Małecka Izabela prof. dr hab. - lekarz, nauczyciel akademicki, organizator służby zdrowia.
  1945. Płonka Elżbieta Teresa lek. - lekarz, wicemarszałek województwa lubuskiego, b. senator RP.
  1946. Płotkowiak Piotr Michał mgr - artysta plastyk, grafik.
  1947. Pociej Aleksander mgr prawa - adwokat, felietonista.
  1948. Podemski Krzysztof dr - socjolog, adiunkt.
  1949. Podemski Stanisław mgr prawa - dzienikarz.
  1950. Podgórski Jan Krzysztof prof. dr hab. n. med., płk. W.P. - lekarz neurochirurg, kier., naczelny chirurg.
  1951. Podkański Krzysztof Piotr mgr - historyk, kierownik Biura Kontroli, radny Miasta Lublin.
  1952. Podoska-Filipowicz Elżbieta dr n. humanist. - nauczyciel akademicki.
  1953. Podraza Zbigniew - lekarz, poseł na Sejm RP, członek Komisji Zdrowia.
  1954. Podsiadło Paweł mgr inż. - inżynier elektronik, dyrektor.
  1955. Pogoda Czesław mgr - politolog, poseł na Sejm RP.
  1956. Pogonowski Andrzej Maria mgr - emeryt, szef eksportu i importu.
  1957. Pojda Ryszard mgr inż. - inż. górnik, poseł.
  1958. Polaczek Jerzy Jan mgr - radca prawny, poseł na Sejm, minister transportu i budownictwa.
  1959. Polaczek Marek mgr inż. - właściciel.
  1960. Polańska Aurelia prof. dr hab. - emerytowany prof., nauczyciel akademicki, ekonomista.
  1961. Polańska Małgorzata - reżyser dźwięku, współwłaściciel wydawnictwa płytowego.
  1962. Polewka Jan mgr szt. - malarz, scenograf, reżyser, kierownik literacki teatru.
  1963. Polkowski Andrzej mgr filoz. - tłumacz.
  1964. Polnar Józef dr inż. - specjalista eksploatacji pojazdów samochodowych, adiunkt.
  1965. Połomski Franciszek prof. dr hab. - kierownik Katedry Historii Państwa i Prawa Polski.
  1966. Pomarnacka Elżbieta prof. nadzw. dr hab. - profesor AMG, chemik.
  1967. Pomaska Agnieszka Dominika - wiceprzewodnicząca, przewodnicząca.
  1968. Poncyljusz Paweł - poseł, doradca wojewody.
  1969. Ponikiewska Anna mgr chemii - współwłaściciel firmy.
  1970. Ponikiewski Augustyn prof. n. roln. i leśn.
  1971. Ponińska Irmina Hanna mgr filol. pol. - właściciel.
  1972. Poppe Czesław Paweł mgr inż. elektr. - wiceprezes, producent filmowy.
  1973. Potępa Maria dr n. med. - poseł RP.
  1974. Potocka Maria Anna mgr filol. pol. - dyrektor, właściciel.
  1975. Potocka Natalia - technik muzyk, właścicielka.
  1976. Potocki Adam Ignacy mgr ekon. - dyrektor marketingu, ekonomista, manager.
  1977. Potocki Jerzy Władysław mgr inż. inform. - partner, inżynier informatyki, doradca, top manager.
  1978. Potocki Krzysztof - bankowiec, top management.
  1979. Potocki Stefan Aleksander hr. herbu Złota Pilawa inż. mechanik-automatyk - właściciel.
  1980. Potocki Władysław Maria mgr inż. - inżynier mechanik, ekspert, sekretarz generalny.
  1981. Powalisz-Bardońska Maria mgr - artysta plastyk, witrażysta.
  1982. Półtawska Wanda dr med. - wykładowca.
  1983. Preiss Sławomir mgr - mgr sztuki, dyrektor, projektant wzornictwa przemysłowego.
  1984. Prokop Bernard Andrzej mgr inż. ogrodnik - emeryt.
  1985. Prokop Jan Maria prof. dr hab. - polonista, romanista, nauczyciel akademicki, profesor.
  1986. Prokopiak Janusz Maciej mgr inż. - prezes zarządu.
  1987. Prokopowicz-Tokarska Krystyna Bogumiła lek. wet. - lekarz weterynarii.
  1988. Pronicka Ewa prof. dr hab. - kier. Kliniki Chorób Metabolicznych.
  1989. Proszkowska Anna - aktorka-lalkarz, reżyser, nauczyciel akademicki.
  1990. Proszkowski Andrzej - wójt.
  1991. Protasowicki Mieczyslaw lek., mgr inż. - lekarz weterynarii, mgr inż. rybactwa, emeryt, senator RP III kadencji, wiceprezes Okregowej Rady Łowieckiej, prezes Gorzowskiego Klubu Kolekcjonera i Kultury Łowieckiej im. W. Korsaka.
  1992. Protasowicki Mikołaj prof. dr hab. inż. - profesor zwyczajny.
  1993. Pruszkowski Krzysztof Tadeusz inż. arch. - architekt urbanista.
  1994. Pruszyńska Anna mgr - emerytowany ekonomista, radosny chrześcijanin, działacz katolicki.
  1995. Pruszyńska-Witkowska Joanna - prezes, dyrektor generalny.
  1996. Pruszyński Stanisław - współwłaściciel, przedsiębiorca.
  1997. Przeciszewski Marcin Michał mgr hist. - dziennikarz, prezes.
  1998. Przecławska Anna prof. dr hab. - nauczyciel akademicki, prof. zwyczajny.
  1999. Przeczek Bogusław mgr inż. - mgr inż. górnik, mgr ekonomii, członek stowarzyszenia.
  2000. Przeworska-Rolewicz Danuta prof. dr hab. - matematyk.
  2001. Przybylski Jerzy Antoni prof. dr hab. n. med. - specjalista z zakresu ortopedii, traumatologii i rehabilitacji.
  2002. Przypkowski Piotr Maciej mgr hist. szt. - dyrektor, historyk sztuki.
  2003. Ptak Bernard Adam - poseł na Sejm RP V kadencji, technik rolnik, technik prawa i administracji.
  2004. Ptaszycka-Jackowska Danuta prof. dr hab. - architekt krajobrazu - ochrona i kształtowanie przyrodniczych obszarów chronionych i turystycznych, regionów transgranicznych; planowanie i zagospodarowanie przestrzenne.
  2005. Pucek Zbigniew Maria dr hab. - socjolog, antropolog kultury, nauczyciel akademicki, kierownik zakładu naukowego uczelni wyższej.
  2006. Puciata Jerzy mgr - artysta malarz, intelektualista, działacz społeczny, animator życia kulturalnego Bydgoszczy.
  2007. Pułaski Michał prof. dr hab. - historyk, nauczyciel akademicki, kierownik zakładu.
  2008. Purski Karol dr n. medycznych - adiunkt.
  2009. Pusz Sylwia mgr prawa - poseł, prawnik.
  2010. Pusz Zbigniew Antoni mgr mat. - prezes zarządu.
  2011. Putowska-Tomaszewska Agnieszka mgr - architekt wnętrz, projektant, emeryt.
  2012. Puza Adam Jan mgr inż. - starosta Ełcki, inż. środowiska.
  2013. Puzyna Włodzimierz dr - rektor, poseł na Sejm.
  2014. Puzyna Wojciech dr n. medycznych - dyr. szpitala, lekarz, manager, trener.
  2015. Pyka Krystian Paweł dr - geodeta województwa marszałkowskiego.
  2016. Pytel Maciej Wojciech - właściciel.
  2017. Pytel-Nawalany Magdalena Joanna - restaurator, właściciel, licencjat zarządzania i marketingu.
  2018. Pyzel Joanna Grażyna mgr inż. architekt - architekt, właściciel i prezes firmy, MBA.
  2019. Rachel Tadeusz lek. med. - otolaryngolog, prezes.
  2020. Rachoń Janusz prof. dr hab. inż. - rektor Politechniki Gdańskiej.
  2021. Racki Józef mgr inż. geod. - wicemarszałek.
  2022. Raczkowska Maria Mirosława lek. med. - pediatra.
  2023. Raczkowski Jan W. dr n. med. - lekarz specjalista rehabilitacji medycznej, ortopedii i traumatologii.
  2024. Radomska-Deutsch Ewa mgr germ. - właściciel, nauczyciel, menadżer.
  2025. Radomski Wojciech Antoni prof. dr hab. inż. - prof. zwyczajny, inż. budownictwa lądowego, nauczyciel akademicki, dyrektor Instytutu Dróg i Mostów PW, przewodniczący Związku Mostowców RP.
  2026. Radwan Andrzej dr hab. - adiunkt, z-ca prezesa zarządu, nauczyciel akademicki, specjalista w zakr. ekonomiki i ekonomiki leśnictwa, ochrony środowiska i usług.
  2027. Radwan Krzysztof Jan - właściciel firmy, manager.
  2028. Radwan Leszek mgr inż. geod. - właściciel.
  2029. Radziewicz Edward - prezes, dyrektor naczelny.
  2030. Radziwiłł Anna Maria dr - historyk, nauczyciel, emeryt.
  2031. Radziwiłł Joanna mgr inż. arch. - prezes.
  2032. Radziwiłł Konstanty - lekarz medycyny.
  2033. Radziwiłł Krzysztof Konstanty - dyr. ds. marketingu, doradca finansowy.
  2034. Radziwiłł Krzysztof mgr - dyrektor.
  2035. Raj Andrzej mgr inż. chem. - menażer, przedsiębiorca, prezes zarządu.
  2036. Rak Władysław Jan mgr ekon. - poseł na Sejm RP.
  2037. Rakoczy Stanisław mgr inż. - starosta powiatowy.
  2038. Rakowiecki Jacek - dziennikarz, redaktor naczelny Przekroju.
  2039. Rakowski Gustaw Tadeusz prof. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki, prodziekan ds. naukowych, kierownik katedry.
  2040. Rakowski Mieczysław dr - dziennikarz, polityk.
  2041. Rappe Jadwiga prof. nadzw. - śpiewaczka oratoryjno-kantatowa.
  2042. Raś Ireneusz mgr hist. - historyk, przewodniczący.
  2043. Ratajczak Elżbieta Teresa mgr - poseł na Sejm RP.
  2044. Ratman Zygmunt mgr prawa i adm. - poseł na Sejm RP.
  2045. Rau Zbigniew dr hab. - profesor.
  2046. Rawski Tadeusz prof. dr hab. - naukowiec, wykładowca, pułkownik dyplomowany w stanie spoczynku.
  2047. Reczek Helena Hanna mgr bibliotekozn. i inform. nauk., kpt służby więziennej - kierownik domu, rzecznik prasowy zakładu karnego.
  2048. Regulski Jerzy prof. zw. - profesor nauk ekonomicznych, prezes.
  2049. Reiff Ryszard - działacz polityczny, publicysta, prezes.
  2050. Rejczak Jan dr inż. - radny Rady Miejskiej w Radomiu, inż., nauczyciel akademicki.
  2051. Reklewski Zygmunt prof. dr hab. - dyrektor.
  2052. Religa Zbigniew prof. dr hab. n. med. - minister zdrowia.
  2053. Reszke Radomir prof. - dziekan, muzyk artysta.
  2054. Rewaj Tadeusz
  2055. Rey Jerzy mgr socjol. - prezes zarządu.
  2056. Rey Maria z d. Uranowicz mgr matematyki
  2057. Rey Mikołaj Andrzej mgr inż. zootechniki - prezes zarządu, inż. zootechniki.
  2058. Rey Paweł mgr inż. - prezes zarządu.
  2059. Robiński Wojciech mgr inż. - elektronik, właściciel.
  2060. Robotycki Czesław prof. dr hab. - etnolog, nauczyciel akademicki, dyrektor instytutu.
  2061. Robowski Jerzy Wojciech mgr prawa - adwokat.
  2062. Rocki Marek Dariusz dr hab. - profesor nadzwyczajny, dziekan kolegium, nauczyciel akademicki, ekonomista, dyrektor handlowy.
  2063. Rodacki Tadeusz prof. dr hab. - inżynier elektryk, nauczyciel akademicki, profesor i wicedyrektor instytutu.
  2064. Rodowicz Piotr Kazimierz - muzyk, kompozytor, nauczyciel.
  2065. Rodowicz Wanda mgr szt. - artysta plastyk, poetka, nauczyciel TAI-KI-KUNG stylu San Feng.
  2066. Rodowicz Władysław - emeryt, wykładowca organizacji i zarządzania.
  2067. Rodziewicz Dobrosław Tadeusz - dziennikarz, tłumacz.
  2068. Rogalińska Lidia Bronisława mgr - artysta fotografik, geograf, właściciel.
  2069. Rogaliński Tomasz mgr inż. - analityk zarządzania, inż. zootechnik, wykładowca akademicki, prezes.
  2070. Rogatko Bogdan - wydawca, krytyk literacki, dyrektor zarządzający Krakowskiego Instytutu Nieruchomości, prezes Krakowskiej Fundacji Kultury.
  2071. Rogowski Jerzy Bolesław prof. dr hab. - prodziekan ds. dydaktycznych.
  2072. Rogowski Stanisław Antoni dr prawa - prawnik, rzecznik ubezpieczonych.
  2073. Rogoziński Wojciech Marek mgr prawa - adwokat.
  2074. Roguski Eugeniusz Wojciech dr inż. - specj. bezpieczeństwa publicznego, nauczyciel akademicki, z-ca komendanta ds. naukowych, prorektor.
  2075. Rojek Józef mgr inż. - inżynier mechanik, specjalista od zarządzania i marketingu, prezydent.
  2076. Rojszyk Marek - prezes.
  2077. Rokita Jan Maria mgr - polityk, poseł na Sejm, przewodniczący Klubu Parlamentarnego PO, mgr prawa.
  2078. Rokosz-Kuczyński Gniewomir Gwidon Ireneusz Juda-Tadeusz mgr - filolog polski, dziennikarz, działacz publiczny, prezes.
  2079. Rolewicz Stefan Henryk prof. dr hab. - matematyk, pracownik naukowy.
  2080. Roman Marek dr fiz. - fizyk, menedżer, doradca w zakresie zarządzania strategicznego i corporate finance.
  2081. Romanek Andrzej mgr - prawnik, pedagog, wicemarszałek, radca prawny.
  2082. Romanowska Bank Marta mgr - historyk sztuki, muzealnik, kierownik.
  2083. Romanowski Leszek dr hab. n. med. - lekarz ortopeda, zastępca kierownika Kliniki Chirurgii Ręki.
  2084. Romanowski Wiesław dr n. med. - dyrektor.
  2085. Romanowski Wojciech dr n. med. - dyrektor, lekarz medycyny, reumatolog.
  2086. Romański Krzysztof Waldemar prof. - profesor.
  2087. Romaszewski Zbigniew - senator, fizyk.
  2088. Romaszkan Anna Maria lek. med. - specjalista chorób dziecięcych, starszy asystent w Przychodni Dziecięcej.
  2089. Romaszkan Lesław lek. med. - specjalista w zakresie pediatrii i diagnostyki laboratoryjnej, z-ca dyrektora ds. medycznych.
  2090. Romer Adam Andrzej - red. naczelny, dziennikarz, historyk.
  2091. Romer Anna Maria mgr inż. - architekt.
  2092. Ronikier Aleksander Jan prof. dr hab. rehab. - pracownik naukowo-dydaktyczny.
  2093. Ronikier Jadwiga mgr inż. inżynierii środ. - kierownik Oddziału Gliwice.
  2094. Ronikier Jerzy dr - historyk, działacz społeczny, nauczyciel akademicki.
  2095. Roqueplo-Swieżawska Maria - artysta plastyk.
  2096. Rosati Dariusz Kajetan dr hab. - prof.
  2097. Rosiewicz Andrzej Wacław mgr inż. melior. wodn. - meliorant, piosenkarz.
  2098. Rosner Katarzyna prof. dr hab. filoz. kult. - profesor, kierownik Zespołu Filozofii Kultury.
  2099. Ross Tadeusz mgr - aktor, satyryk, scenarzysta, kierownik literacki.
  2100. Rostworowski Andrzej inż. - ogrodnik, prezes.
  2101. Rostworowski Ludwik Stanisław mgr prawa - adwokat.
  2102. Rostworowski Stanisław Jan h. Nałęcz mgr
  2103. Rostworowski Wojciech mgr inż. mechanik, MBA - dyrektor ds. inwestycji, czł. zarządu.
  2104. Roszak Grzegorz Michał mgr historii - dyrektor.
  2105. Roszkowska Elżbieta Maria mgr - architekt wnętrz.
  2106. Roszkowski Maciej Władysław mgr - prezes zarządu, Towarzystwo Oświatowe im. C. Plater-Zyberkówny, socjolog, kierownik Działu Obsługi Ekspozycji.
  2107. Roszkowski Piotr Ireneusz dr hab. - specjalista chorób kobiecych i położniczych.
  2108. Roszkowski Wojciech prof. - kierownik Zakładu Europy Środkowo Wschodniej.
  2109. Rościszewska Maria Teresa prof. dr hab. - zoolog, nauczyciel akademicki.
  2110. Rościszewski Krzysztof Ludwik mgr szt. - reżyser dramatu.
  2111. Rotnicka Jadwiga dr hab. n. przyr. - profesor, dyrektor oddziału.
  2112. Rotnicki Karol prof. zw. dr hab. n. przyrodniczych - nauczyciel akademicki, kierownik.
  2113. Rotter Tadeusz dr hab. - psycholog, nauczyciel akademicki, kierownik zakładu i pracowni.
  2114. Rottermund Andrzej prof. dr hab. - historyk sztuki, dyrektor Królewskiego Zamku w Warszawie.
  2115. Rowiński Olgierd Ksawery dr hab. n. medycznych - kierownik zakładu.
  2116. Rowiński Wojciech prof. dr hab.
  2117. Rozciszewski Jan Emeryk MA, IEP de Paris - prezes Zarządu.
  2118. Rozhin Andrzej mgr filol. pol. - reżyser, aktor.
  2119. Rozpondek Halina Leokadia mgr bibliotekozn. - wiceprezes, radna.
  2120. Rozwadowski Antoni mgr zarządz. - dyrektor zarządzający na centralną i wschodnią Europę.
  2121. Rozwadowski Piotr mgr inż. - inżynier elektryk, menedżer, członek zarządu i dyrektor handlowy.
  2122. Różański Andrzej mgr inż. - elektronik, zarządca nieruchomości.
  2123. Różkowski Andrzej prof. zw. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki.
  2124. Rubach Maryna dr n. med. - specj. chemioterapeuta, onkolog kliniczny, adiunkt i kier. Oddziału Chemioterapii Dziennej.
  2125. Rudnicka Jadwiga Julia mgr inż. - wiceprezes zarządu.
  2126. Rudnicki Konrad Maria Paweł prof. dr hab. - astronom, teolog.
  2127. Rudnicki Maciej dr n. prawn. - radca prawny.
  2128. Rudowski Marek - instruktor pilotażu, instruktor motolotniowy I klasy, technolog poligrafii.
  2129. Rulewski Jan - inżynier mechanik, działacz związkowy, polityk.
  2130. Rusecki Jerzy Andrzej mgr - adwokat, radca prawny.
  2131. Rusiecki Jarosław mgr - poseł na Sejm RP V kadencji, socjolog.
  2132. Rustanowicz Andrzej mgr prawa - prawnik, dyrektor ds. eksportu.
  2133. Rusznica Stanisław mgr fiz. - podkarpacki kurator oświaty, nauczyciel.
  2134. Rutkowska Dorota - dziennikarz, redaktor naczelny.
  2135. Rutkowska Elżbieta mgr inż. - wojewoda, chemik.
  2136. Rutkowski Andrzej prof. dr hab. - inż. zootechnik, nauczyciel akademicki, kier. katedry, prof. nadzw.
  2137. Rutkowski Krzysztof - Poseł na Sejm RP, czł. Komisji Administracji i Spraw Wewnetrznych, czł. Komisji Kultury i Środków Przekazu, Przew. Polsko - Austriackiej Grupy Parlamentarnej, czł. Grupy Parlamentarnej Polska - Azja Płd-Wsch., detektyw.
  2138. Rutkowski Roman mgr inż. chem. - przewodniczący.
  2139. Rybicki Arkadiusz - historyk, polityk.
  2140. Rybicki Jacek poseł - poseł RS AWS.
  2141. Rybicki Sławomir Piotr mgr prawa - poseł na Sejm RP.
  2142. Rybiński Adam Krzysztof h. Radwan dr n. humanist. - adiunkt, etnolog, specjalista od kultur ludów afrykańskich, szczególnie od kultur ludów saharyjskich.
  2143. Rychliczek Adam mgr inż. - senator RP.
  2144. Rychlik Andrzej dr inż. - adiunkt, nauczyciel akademicki.
  2145. Ryczer Andrzej dr inż. - nauczyciel akademicki, rzeczoznawca z zakresu ochrony osób i mienia systemami alarmowymi, wiceprezes zarządu.
  2146. Rydzoń Stanisław mgr prawa - poseł, prawnik.
  2147. Rymar Stanisław - adwokat.
  2148. Rymkiewicz Jarosław Marek prof. - profesor, poeta, prozaik, dramaturg, eseista, historyk literatury, krytyk literacki.
  2149. Rynkowski Jacek prof. dr hab. - inżynier chemik, nauczyciel akademicki, dyrektor instytutu.
  2150. Ryszka Andrzej - członek zarządu, inż. mechanik.
  2151. Ryszka Czesław - dziennikarz, teolog, pisarz.
  2152. Rzepka Edward mgr prawa - adwokat.
  2153. Rzeszutko Włodzimierz Jakub prof. dr hab. - prof. nadzwyczajny, kierownik katedry.
  2154. Rzeźnik Stanisław mgr inż. mechanik - prezes, specjalista w zakresie klimatyzacji.
  2155. Rzymełka Jan dr - poseł od 1989, ekodoradca, gemmolog.
  2156. Sabat Tadeusz - prezes PZP, pszczelarz.
  2157. Sadowski Roman lek., lek dent. - specjalista chirurgii szczękowo - twarzowej, ordynator.
  2158. Sadowski Sławomir mgr - senator RP, historyk, nauczyciel.
  2159. Sadowski Zdzisław Lech prof. dr hab. - ekonomista.
  2160. Salamon Zbigniew Witold dr n. med. - asystent.
  2161. Saletra Wojciech Jarosław dr - pracownik naukowo - dydaktyczny.
  2162. Salij Jacek prof. dr hab. - członek zakonu, wykładowca.
  2163. Salmonowicz Stanisław Antoni prof. dr hab. - profesor.
  2164. Samborski Antoni mgr inż. - rolnik, radny powiatowy.
  2165. Samborski Leszek Piotr mgr pedagogiki - poseł, wiceprezes.
  2166. Samborski Tadeusz dr n. hist. - poseł na sejm II i IV kadencji, nauczyciel, historyk.
  2167. Samek Andrzej prof. dr hab. inż. - pracownik naukowo-techniczny.
  2168. Samsonowicz Henryk prof. dr hab. - historyk.
  2169. Sanakiewicz Marcin - lektor radia i telewizji, pianista, artysta Piwnicy pod Baranami.
  2170. Sanakiewicz Paweł Maria mgr szt. - aktor.
  2171. Sandauer Adam dr - prezes stowarzyszenia.
  2172. Sandorski Jan prof. dr hab. n. prawn. - prawnik, profesor Wydziału Prawa.
  2173. Sankowski Adam mgr filol. rom., master HEC/SGH - wiceprezes zarządu, partner, romanista, menedżer, doradca.
  2174. Sapetto Marek prof. - artysta malarz, grafik, nauczyciel akademicki, profesor.
  2175. Sarankiewicz-Konopka Barbara dr n. med. - lekarz medycyny, wiceprzewodnicząca.
  2176. Sawaszyńska-Ignatjew Izabella Maria lek. med. - radiolog.
  2177. Sawczuk Włodzimierz Tadeusz mgr ekonomii - księgowy, prezes i wiceprezes zarządu firm.
  2178. Sawicka Ewa dr hab. - specj. II st.w zakresie chirurgii dzieci, docent, z-ca kier. Kliniki.
  2179. Sawicki Marek Wacław mgr inż. - inż. rolnik, minister rolnictwa i rozwoju wsi.
  2180. Sąsiadek Eugeniusz prof. zw. - emerytowany nauczyciel akademicki, artysta muzyk.
  2181. Sąsiadek Marek dr hab. n. med., prof. nadzw. - lekarz, nauczyciel akademicki, kierownik Zakładu.
  2182. Sąsiadek Maria Małgorzata prof. dr hab. - lekarz medycyny, kierownik zakładu.
  2183. Schetyna Grzegorz Juliusz mgr - historyk, polityk, wiceprezes Rady Ministrów, minister spraw wewnętrznych i administracji.
  2184. Schild Romuald prof. dr hab. - dyr. Inst.
  2185. Schneider Piotr mgr szt. - artysta grafik, malarz, fotografik.
  2186. Schoen Henryk Jacek mgr inż. - reżyser, scenarzysta, aktor, dyrektor.
  2187. Schoen Tomasz mgr socjol. - prezes zarządu.
  2188. Schramm Ryszard Wiktor prof. dr hab. - emerytowany profesor UAM, biochemik.
  2189. Schramm Tomasz prof. dr hab. n. hist. - historyk.
  2190. Schreiber Grzegorz mgr - polityk.
  2191. Sedlaczek Andrzej prof. dr hab. - kierownik Katedry Pneumonologii.
  2192. Sellin Jarosław Daniel mgr hist. - czł. Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, historyk, dzienikarz, polityk.
  2193. Semeniuk Daniel - technik żywienia zbiorowego, właściciel.
  2194. Semetkowska-Jurkiewicz Ewa dr med. - lekarz medycyny.
  2195. Sempoliński Jacek prof.zw - artysta malarz.
  2196. Senyszyn Bolesław mgr prawa - adwokat.
  2197. Senyszyn Joanna prof. - profesor zwyczajny, ekonomista.
  2198. Sepioł Janusz mgr inż. arch. - wicemarszałek województwa małopolskiego.
  2199. Serafin Władysław - prezes, rolnik.
  2200. Serocka Ewa Aleksandra mgr prawa - senator, prawnik.
  2201. Seroczyński Jerzy Tadeusz mgr inż. - mgr inż. budownictwa, przedsiębiorca budowlany.
  2202. Setnik Ryszard dr nauk humanist., filoz. i socjol. - wykładowca, nauczyciel akademicki.
  2203. Seweryn Maria mgr szt. - aktorka.
  2204. Sędziwy Ludwik prof. dr hab. - kardiolog, specjalista chorób wewnętrznych.
  2205. Sękowski Andrzej Edward prof. dr hab. - prof. zw.
  2206. Sękowski Stefan mgr chem. - doradca, pomiarowiec, konserwator, popularyzator chemii, redaktor działu chemia.
  2207. Siarka Edward mgr - poseł na Sejm RP, nauczyciel.
  2208. Siciński Andrzej Antoni prof. - pracownik naukowy, socjolog.
  2209. Sidorowicz Władysław - dyrektor Wydziału Zdrowia, lekarz miejski.
  2210. Siedlaczek Henryk Piotr mgr - starosta raciborski, nauczyciel historii i katechezy.
  2211. Siekierski Czesław Adam dr n. ekon.-roln. - adiunkt, nauczyciel akademicki.
  2212. Siemek Marek Jan prof.dr hab. - kierownik Zakładu Filozofii Społecznej w Instytucie Filozofii.
  2213. Sienkiewicz Anna h. De Julli - lekarz, kierownik.
  2214. Sienkiewicz Bartłomiej Henryk mgr hist. - właściciel.
  2215. Sienkiewicz Juliusz Maria mgr etnogr. - emeryt.
  2216. Sienkiewicz-Bitka Joanna mgr prawa - wiceprezes, prawnik.
  2217. Sienkiewicz-Zielińska Teresa Maria z d. Mroczkowska lek. med. - lekarz, specjalista II st., ginekolog-położnik.
  2218. Sieńko Jan dr n. humanist. - poseł na Sejm RP.
  2219. Sieńkowska-Zyskowska Ewa dr - emeryt, nauczyciel.
  2220. Sierakowska-Tomaszewska Izabela Maria
  2221. Sierotwińska-Rewicka Maria Muzia - rzecznik prasowy, prof. literatury w liceum.
  2222. Sikora Andrzej mgr prawa - dyrektor.
  2223. Sikorska Magdalena doc. dr hab. - docent.
  2224. Sikorski Andrzej Brunon mgr fiz. - prezes zarządu.
  2225. Sikorski Radosław - minister spraw zagranicznych.
  2226. Sikorski Ryszard Tadeusz prof. dr hab. - chemik, nauczyciel akademicki, profesor.
  2227. Sikorski Witold dr - adiunkt, inżynier elektronik, informatyk, nauczyciel akademicki.
  2228. Simonides Dorota prof. dr hab. - profesor zwyczajny etnologii, filologii polskiej i folklorystyki, polityk, senator RP przez pięć kolejnych kadencji (1990-2005).
  2229. Sitarska Ewa prof. dr hab. - prof. zw.
  2230. Sitek Włodzimierz dr n. techn. - wiceprezydent miasta Łodzi.
  2231. Siuta Jan prof. dr hab. - kierownik, prezes.
  2232. Siwek Andrzej dr inż. - pracownik naukowo-dydaktyczny.
  2233. Siwek Sławomir mgr ekon. - prezes, dziennikarz.
  2234. Skalski Krzysztof dr hab. arch. - adiunkt, urbanista.
  2235. Skalski Władysław mgr inż. - inż. mechanik, publicysta, działacz związkowy.
  2236. Skarbek Borowski Józef Edward mgr inż. ceramik - prezes.
  2237. Skarga Barbara Krystyna prof. zw. - nauczycielka akademicka.
  2238. Skarżanka Ewa mgr sztuki - aktorka.
  2239. Skarżyński Jerzy prof. - artysta malarz, scenograf, prof. ASP.
  2240. Skarżyński Marek inż. elektr. - dyr. generalny.
  2241. Skarżyński Mirosław prof. dr hab. - prof. n. humanist.
  2242. Skarżyński Wojciech - właściciel.
  2243. Skąpski Rafał Grzegorz mgr - prawnik, dyrektor.
  2244. Skoczylas Anna - poetka, prozaik, fotograf, podróżnik.
  2245. Skoczylas Zbigniew - emeryt, oficer Wojska Polskiego.
  2246. Skołyszewski Jan Franciszek prof. dr hab. - lekarz medycyny, onkolog, konsultant medyczny.
  2247. Skorupa Aleksander Marek mgr inż. - burmistrz, polityk.
  2248. Skorupa Tadeusz h. Leliwa - technik mechanik, współwłaściciel, pełnomocnik powiatowy PiS.
  2249. Skorupska-Górska Joanna mgr psychol. - menedżer ds. doradztwa personalnego.
  2250. Skoryna-Żukowska Helena mgr inż. - architekt, rzeczoznawca.
  2251. Skotnicki Aleksander prof. dr hab. n. med. - kierownik Katedry i Kliniki Hematologii Centrum Medycznego Uniwersytetu Jagiellońskiego, doktor hab. medycyny.
  2252. Skórzańska Katarzyna
  2253. Skrzyński Andrzej Ludwik mgr - współwłaściciel, ekonomista.
  2254. Skrzyński Władysław - technik budowlany, właściciel firmy, prezes, zarządca nieruchomości.
  2255. Skrzypczak Michał mgr - ekonomista.
  2256. Skubalanka Teresa Maria prof. zw dr hab. - profesor zwyczajny.
  2257. Skudniewska Teresa Alicja mgr - wychowawca, dyrektor, menedżer, wiceprzewodnicząca fundacji.
  2258. Skulmowski Jan Paweł dr - burmistrz miasta.
  2259. Skupiński Wincenty Antoni prof. dr hab. - docent: Zakład Materiałów Wysokoenergetycznych, Wydział Chemiczny, Politechnika Warszawska; profesor: kierownik Zespołu Polimeryzacji Katalicznej, Zakład Polimerów Konstrukcyjnych i Specjalnych, Instytut Chemii Przemysłowej.
  2260. Skutecki Józef - Poseł RP.
  2261. Skwierczyński Grzegorz Krzysztof - redaktor naczelny miesięcznika Samoobrona na Mazowszu.
  2262. Skwirczyński Przemysław Artur - operator filmowy.
  2263. Sławecki Tadeusz mgr inż. mechanizacji rolnictwa - podsekretarz stanu, nauczyciel.
  2264. Sławiński Ryszard Józef mgr - Senator RP, dziennikarz.
  2265. Sławiński Tomasz dr - urbanista, mgr inż. architekt, mgr inż. bud. lądowego, historyk, z-ca dyrektora.
  2266. Słomiński Tadeusz Antoni - zasłużony obywatel Krosna Odrzańskiego, emeryt.
  2267. Słomka Adam Andrzej mgr pedag. - mgr pedagogiki.
  2268. Słoniewski Michał Artur dr n. o kult. fiz. - prezes zarządu, dyrektor generalny, dyplomata, nauczyciel akademicki, menedżer, historyk kultury fizycznej.
  2269. Słowikowski Jan prof. dr hab. n. med. dr h.c. - lekarz medycyny, chirurg ogólny, chirurg dziecięcy, urolog i onkolog dziecięcy, emerytowany nauczyciel akademicki.
  2270. Sługocki Ryszard dr n. polit. - dziennikarz, politolog, dyplomata, nauczyciel akademicki.
  2271. Służewski Tomasz mgr sztuki - dyrektor.
  2272. Smereczyńska Maria W. - lekarz internista, działaczka polityczna.
  2273. Smereczyński Jan mgr inż. arch. - inż. architekt, restaurator, przedsiębiorca.
  2274. Smirnow Piotr mgr inż. elektr. - prezes zarządu.
  2275. Smoczyński Andrzej Mieczysław prof. - dyrektor Centrum Sitodruku, kierownik, malarz, grafik, fotograf, rysownik.
  2276. Smoczyński Mikołaj artysta, prof. - artysta malarz, nauczyciel akademicki.
  2277. Smoktunowicz Robert mgr prawa - adwokat.
  2278. Smolar Eugeniusz - członek zarządu, dziennikarz.
  2279. Smolarz Henryk Józef dr inż. - wójt.
  2280. Smoleń Bronisław - technik hotelarz, właściciel.
  2281. Smoleń Robert mgr politol. - politolog, poseł na Sejm RP.
  2282. Smoliński Andrzej - poseł.
  2283. Sobański Henryk dr farm. - właściciel firmy, farmaceuta.
  2284. Sobczak Andrzej mgr inż. bud. wodnego - wiceprezes.
  2285. Sobczak Bogusław Stanisław mgr - pracownik administracyjny, ekonomista, elektronik.
  2286. Sobczyk Lucjan prof. dr hab. - chemik, emerytowany profesor.
  2287. Sobiech Krzysztof Andrzej prof. dr hab. - prof. dr hab. nauk przyrodniczych z zakresu biochemii, lekarz weterynarii, nauczyciel akademicki.
  2288. Sobiecki Zenon - właściciel.
  2289. Sobieszczański Stanisław Wojciech mgr - adwokat, wicedziekan.
  2290. Sobolewski Piotr Kazimierz dr - lekarz neurolog.
  2291. Sobucki Antoni mgr - reżyser dźwięku, dyrektor organizacyjny, manager.
  2292. Socha Jacek Franciszek mgr n. ekon. - ekonomista, przew.
  2293. Sochor Andrzej - inż. mechanik, właściciel firmy.
  2294. Soczyńska Mirosława mgr - filolog polski, dyrektor, nauczyciel dyplomowany.
  2295. Sokalski Krzysztof prof. dr hab. n. fiz. - profesor zwyczajny.
  2296. Sokołowska Teresa z d. Majlert prof. - emerytowany prof., nauczyciel akademicki.
  2297. Sokołowska-Żuk Halina Maria mgr - współwłaściciel, ekonomista.
  2298. Sokołowski Krzysztof mgr - tłumacz literatury anglojęzycznej.
  2299. Solerewicz Wojciech mgr prawa - adwokat, właściciel.
  2300. Sołdaczuk Jan - ekonomista, prezes zarządu.
  2301. Sołdaczuk Józef - profesor emerytowany.
  2302. Sołtan Adam dr - fizyk, dyrektor departamentu.
  2303. Sołtan Andrzej Maria prof. dr hab. - astronom.
  2304. Sołtysiewicz Marian A. mgr socjologii - dyrektor, socjolog.
  2305. Sondel Janusz prof. dr hab. - prawnik, nauczyciel akademicki, kierownik katedry.
  2306. Sonik Bogusław mgr - prawnik, poseł.
  2307. Sopliński Aleksander lek. med. - ginekolog-położnik, ordynator.
  2308. Soska Jacek mgr inż. - polityk, działacz chłopski, prezes.
  2309. Sosnowska Honorata prof. - nauczyciel akademicki, kierownik.
  2310. Sosnowski Mirosław Gabriel dr - dyrektor, nauczyciel j. polskiego, komparatysta literatury.
  2311. Sosnowski Ryszard prof. dr hab. - fizyk.
  2312. Sosnowski Stefan mgr prawa - adwokat, wcześniej sędzia i radca prawny.
  2313. Sosnowski Zbigniew mgr historii - poseł na Sejm RP.
  2314. Soszka Grzegorz dr n.biol. - wiceprezes, biolog.
  2315. Sośnierz Andrzej lek. med. - dyrektor naczelny, specj. neurolog.
  2316. Sowiński Jerzy Tadeusz - lekarz medycyny, kierownik przychodni specjalistycznej.
  2317. Sowiński Paweł dr - kier. laboratorium, inż. chemik.
  2318. Sowiński Roman mgr inż. - architekt, były sportowiec, trener, właściciel i prezes klubu.
  2319. Sprawka Lech Stanisław mgr inż. mechanik - dyr., naczelnik.
  2320. Spychalski Andrzej Kazimierz mgr - senator RP.
  2321. Spychała Małgorzata dr - doktor n. humanistycznych, wykładowca, właściciel Agencji Public Relations.
  2322. Srebro Maciej mgr prawa - businessman.
  2323. Sroczyński Roman dr n. humanistycznych - filolog, ekonomista, prezes zarządu.
  2324. Sroka Edmund Karol mgr inż. - inżynier koksochemik, były prezydent miasta, pracownik administracji państwowej.
  2325. Sroka Grażyna Barbara mgr inż. - inżynier metalurg, właściciel.
  2326. Stachowicz Edmund Kazimierz mgr politologii - prezydent miasta.
  2327. Stadtmüller Ryszard Andrzej mgr ekonomii - właściciel.
  2328. Stanisławski Jan Tadeusz - aktor, satyryk.
  2329. Stanisz Tadeusz prof. dr hab. - matematyk, ekonomista, nauczyciel akademicki, kierownik katedry i zakładu.
  2330. Staniszewska Anna mgr - artystka malarz.
  2331. Staniszkis Andrzej mgr inż. zootechnik - dyrektor.
  2332. Staniszkis Jadwiga Maria prof. - socjolog.
  2333. Staniszkis Jerzy mgr n. techn., inż. arch. - architekt.
  2334. Staniszkis Witold Kazimierz dr n. ekon. - prezes zarządu.
  2335. Stankowski Jan prof. zw. - fizyk.
  2336. Stanowski Krzysztof mgr hist. - prezes.
  2337. Staręga-Piasek Joanna Małgorzata dr - dyr.. Inst. Rozwoju Służb Społecznych, red. nacz.
  2338. Starmach Janusz prof. dr hab. - inżynier rolnik, hydrobiolog, ichtiolog, pracownik naukowy, dyrektor.
  2339. Starnawski Jerzy prof. dr - filolog polski, literaturoznawca, nauczyciel akademicki, emeryt.
  2340. Starosta Waldemar mgr inż. technolog żywności - poseł na Sejm RP.
  2341. Starowieyski Kazimierz prof. dr hab. - profesor, inż. chemik, prac. naukowo-badawczy, nauczyciel akademicki.
  2342. Starowieyski Marek ks. prof. dr hab. - ksiądz, filolog klasyczny, wykładowca akademicki.
  2343. Starowieyski von Bieberstein Franciszek mgr szt. - artysta malarz, rysownik, plakacista, wykładowca EAS.
  2344. Starownik Marian Roman mgr inż. roln., mgr wych. fiz. - Starosta Lubartowski, polityk.
  2345. Starzyk Jerzy prof. dr hab. - entomolog, kierownik Katedry Entomologii Leśnej.
  2346. Stasiński Ryszard Maciej dr hab. inż. - inżynier elektryk, nauczyciel akademicki, profesor nadzwyczajny.
  2347. Stawikowski Antoni dr. hab. - astrofizyk.
  2348. Stawiński Piotr - artysta plastyk.
  2349. Stawujak Maciej Piotr mgr szt. - dyrygent, kompozytor.
  2350. Stawujak Marek mgr - wiceprezes zarządu.
  2351. Stec Stanisław - były poseł na Sejm RP, Klub Parlamentarny SLD.
  2352. Steca Janusz inż. - właściciel, manager, przedsiębiorca.
  2353. Stecewicz Andrzej dr - pedagog.
  2354. Stecki Adam Piotr mgr fizyki - prezes.
  2355. Stecki Wojciech inż. - technolog przemysłu spożywczego, kierownik Grupy Rzeczoznawców w Poznaniu, biegły skarbowy.
  2356. Steczyński Andrzej - lekarz stomatolog.
  2357. Stefaniuk Franciszek Jerzy - poseł, polityk.
  2358. Stefańska Elżbieta prof. zw. - muzyk, prof. zw., kier. katedry.
  2359. Steffen Jan Andrzej prof. dr hab. med. - kierownik Zakładu Immunologii, pełnomocnik dyrektora Centrum Onkologii ds. badań podstawowych; specjalność: genetyka, immunologia, onkologia.
  2360. Steffen-Batogowa Maria prof. dr hab. n. humanist. - językoznawca, nauczyciel akademicki, kierownik zakładu.
  2361. Steifer Tomasz mgr - magister historii i magister sztuki, artysta plastyk, konserwator dzieł sztuki, własna działalność twórcza.
  2362. Steindel Marek dr inż. - inżynier mechanik, pracownik naukowy, dyrektor.
  2363. Steinhagen Czeladzka Maria Eliza mgr geol.
  2364. Steinhoff Janusz Wojciech dr inż. - przewodniczący.
  2365. Stella-Sawicki Tomasz mgr inż. - prezes zarządu, dyrektor, projektant.
  2366. Stelmachowski Andrzej prof. zw. dr hab. prawa - prezes Zarządu Krajowego.
  2367. Stelmasiak Zbigniew prof. dr hab. n. med. - profesor zwyczyjny, kierownik Katedry i Kliniki, lekarz.
  2368. Stelmaszak Marek Kazimierz - współwłaściciel, manager, licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami.
  2369. Stemplowski Ryszard Marian dr hab. n. hist. - prawnik i historyk, prof. nadzw. w UJ.
  2370. Stengert Piotr Krzysztof lek. med. - lekarz medycyny, mgr filozofii, starszy asystent OITiA, dyrektor hospicjum.
  2371. Stępień Jerzy mgr prawa - sędzia, prezes Trybunału.
  2372. Stępień Marian Stanisław - poseł na Sejm RP.
  2373. Stępień Piotr Paweł prof. dr hab. - profesor zwyczajny, biochemik, biolog molekularny.
  2374. Stęszewski Jan Maria prof. nadzw. - prof. muzykologii UAM, muzykolog.
  2375. Stobiecki Janusz mgr - mgr sztuki, projektant wzornictwa przemysłowego i grafiki użytkowej, wolny zawód.
  2376. Stobiecki Stanisław mgr chemii - kierownik oddziału.
  2377. Stobierski Ludosław dr hab. inż. - profesor AGH, nauczyciel akademicki.
  2378. Stockinger Tomasz - aktor, mgr sztuki.
  2379. Stoczyński Sławomir Stanisław mgr pedagogiki - zastępca burmistrza.
  2380. Stojałowski Stefan Andrzej dr - adiunkt, nauczyciel akademicki.
  2381. Stokłosa Henryk Tadeusz mgr inż. - właściciel kompleksu firm rolno-spożywczych, przedsiębiorca.
  2382. Stokowska Joanna mgr - artysta plastyk.
  2383. Stokowski Jerzy mgr inż. - inżynier elektryk, prawnik, właściciel.
  2384. Stolzman Maria Jolanta dr n. rolniczych
  2385. Stopka-Słowińska Anna - hotelarz, właściciel, twórca ludowy, malarka na szkle.
  2386. Strażewicz Wacław Jan mgr
  2387. Strąk Robert mgr prawa - poseł, inspektor pracy.
  2388. Stroba Marek lek. weterynarii - właściciel.
  2389. Stróżewski Władysław prof. dr hab. n. humanist. - filozof, kierownik Zakładu Ontologii.
  2390. Stryjak Cezary - muzyk i menedżer zespołów muzycznych, mechanik pojazdów samochodowych, działacz polityczny, poseł.
  2391. Stryjewski Antoni Stanisław mgr - geolog, pracownik muzeum, działacz społeczny i polityczny, poseł RP.
  2392. Stryjska Małgorzata lek. med. - polityk, lekarz interista, specj. medycyny pracy, poseł do Sejmu RP.
  2393. Strzałkowski Piotr mgr - socjolog, manager, prezes zarządu.
  2394. Strzelecki Tomasz lekarz medycyny - lekarz pediatra, neonatolog, ordynator.
  2395. Strzembosz Adam profesor - sędzia, nauczyciel akademicki.
  2396. Strzyżewski Krzysztof Andrzej mgr prawa - radca prawny.
  2397. Styczeń Mirosław - polityk, działacz samorządowy, społeczny doradca partii.
  2398. Styrczula-Maśniak Edward mgr - etnolog, radny.
  2399. Suchański Jerzy Zdzisław dr inż. - senator RP, nauczyciel akademicki, polityk, przewodn. Parlamentarnego Zespołu ds. Restrukturyzacji Energetyki, przewodn. Komisji Skarbu Państwa i Infrastruktury.
  2400. Suchar Elżbieta dr - prezes, doradca personalny.
  2401. Suchar Jolanta Teresa mgr szt. - specjalista projektnat architektury wnętrz, właściciel.
  2402. Suchar Marek dr - psycholog.
  2403. Suchocka-Gajewska Elżbieta mgr prawa - właściciel, urzędnik.
  2404. Suchorzewska Janina dr hab. - prof. nadzw., lekarz, nauczyciel akademicki.
  2405. Sudoł Adam ks. prałat - ksiądz.
  2406. Sujkowski Ziemowid prof. dr hab. inż. - dyrektor generalny, fizyk.
  2407. Suliga Jan Witold dr n. hum. - etnograf, antropolog kultury, znawca tarota, kabały.
  2408. Sulik Bolesław Andrzej - starszy redaktor prowadzący.
  2409. Sulikowski Jerzy prof. zw. - kierownik katedry, muzyk-pianista.
  2410. Sulimierski Włodzimierz - prezes.
  2411. Sułek-Kowalska Barbara mgr - wykładowca, dziennikarka.
  2412. Sumiński Michał dr - dziennikarz, literat.
  2413. Surowiec Jerzy mgr inż. - dyrektor.
  2414. Suski Marek Witold - Poseł na Sejm RP z ramienia Partii Prawo i Sprawiedliwość.
  2415. Suski Wojciech Michał prof. dr hab. - chemik.
  2416. Suszczewicz Zygmunt - poseł na Sejm RP II kadencji, kierownik adm.-gosp.
  2417. Sutkowski Stefan mgr - muzykolog, dyrektor naczelny i artystyczny.
  2418. Suzin Piotr - aktor pantonimy, reżyser, choreograf.
  2419. Swatoń Jerzy mgr inż. automatyk - ekspert, ekolog.
  2420. Swoszowski Mirosław mgr - nauczyciel, b. poseł.
  2421. Sycz Miron mgr - matematyk, nauczyciel, dyrektor Zespołu Szkół z Ukraińskim Językiem Nauczania, przewodniczący Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
  2422. Syczewski Jan - nauczyciel, poseł.
  2423. Syczyło Andrzej Witold mgr inż. mechanik - b. dyrektor, rencista.
  2424. Syczyło Tadeusz inż. roln. - współwłaściciel firmy, prezes.
  2425. Sypniewski Jerzy Mieczysław prof. zw., prof. dr n. roln. - profesor, nauczyciel akademicki, emeryt.
  2426. Syryjczyk Tadeusz dr - informatyk, polityk, prezes, dyrektor.
  2427. Szaban Elżbieta Irena - nauczyciel historii, dyrektor.
  2428. Szablewski Alojzy mgr inż. - emeryt.
  2429. Szadkowski Andrzej - prawnik, prezes.
  2430. Szafer Tadeusz Przemysław prof. dr hab. arch. - architekt.
  2431. Szafran Zdzisław prof. dr hab. - biochemik, nauczyciel akademicki, emerytowany profesor, p.o. kierownika zakładu.
  2432. Szafraniec Jan dr n. med. - lekarz psychiatra, działacz społeczny, senator.
  2433. Szafrański Ferdynand dr n. przyrod. - Wojewódzki Konserwator Przyrody, biolog, botanik.
  2434. Szajna Józef prof. - malarz, reżyser, autor scenariuszy teatralnych, scenograf.
  2435. Szajnocha-Kokocińska Otylia - prezes, nauczyciel.
  2436. Szaleniec Zbigniew mgr sportu - zastępca burmistrza miasta.
  2437. Szałkowska Anna - redaktor naczelny.
  2438. Szaniawski Ryszard K. dr - biolog, prezes zarządu.
  2439. Szańkowski Stefan Tadeusz mgr inż. chemii - inż. chemik, nauczyciel, dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego w Siedlcach.
  2440. Szarejko Piotr Wojciech mgr inż. - architekt.
  2441. Szarota Tomasz Marceli prof. hist. - historyk.
  2442. Szaszkiewicz Maciej dr - psycholog sądowy, specjalista od profilowania sylwetek psychologicznych nieznanych sprawców zabójstw, adiunkt.
  2443. Szaszkiewicz Wanda mgr - psycholog kliniczny, psychoterapeuta rodzinny, indywidualny młodzieży i dorosłych, nauczyciel akademicki, kierownik.
  2444. Szatkowska Maria - emeryt, trener narciarstwa.
  2445. Szatkowski Radosław Jan mgr - rolnik, dyrektor.
  2446. Szatkowski Sławomir Kazimierz - prezes, technik ogrodnik.
  2447. Szatkowski Wojciech mgr - historyk, publicysta, kierownik, dziennikarz sportowy.
  2448. Szczeklik Andrzej prof. dr hab. - profesor zwyczajny UJ, kierownik.
  2449. Szczepańczyk Józef mgr - poseł.
  2450. Szczepański Marian Stanisław - lekarz dentysta, specjalista protetyk.
  2451. Szczepański Piotr mgr inż. - prezes.
  2452. Szczepański Wiesław mgr ekon. - ekonomista.
  2453. Szczepkowska Joanna mgr szt. - aktorka, pisarka, scenarzystka.
  2454. Szczerski Andrzej dr n. humanist. - historyk sztuki.
  2455. Szczerski Krzysztof dr n. polit. - politolog, adiunkt.
  2456. Szczot Jacek prawnik - prawnik, nauczyciel akademicki.
  2457. Szczuka Kazimiera dr n. społ. - historyk, krytyk literatury.
  2458. Szczuka Stanisław Andrzej mgr prawa - adwokat.
  2459. Szczygielski Jan mgr historii - starosta, urzędnik samorządowy.
  2460. Szczygielski Kazimierz dr geogr. - nauczyciel akademicki.
  2461. Szczygielski Wojciech prof. zw. dr hab. - nauczyciel akademicki.
  2462. Szczygieł Krzysztof prof. dr hab. - lekarz medycyny-chirurg, teolog, ksiądz katolicki, Kapelan Ojca Św., emerytowany pracownik naukowy, instruktor harcerski.
  2463. Szczygieł Mieczysław - specjalista ds. sprzedaży, mechanik.
  2464. Szczygieł Stefan - właściciel, artysta fotografik.
  2465. Szczygieł Wiesław Zygmunt lek. - lekarz, specjalista chirurgii dziecięcej, zastępca ordynatora, przewodniczący Rady Powiatu.
  2466. Szczypiński Tomasz dr n. mat. - matematyk, poseł na Sejm RP.
  2467. Szempliński Adam mgr inż. leśn. - dyr. nacz.,mgr inż. leśnik.
  2468. Szeptycki Andrzej prof. dr hab. - pracownik naukowy.
  2469. Szeremietiew Romuald dr hab. - polityk, prawnik, publicysta, pracownik naukowy, oficer rezerwy WP.
  2470. Szewczyk Grażyna Barbara prof. dr hab. - profesor n.
  2471. Szkarłat Jacek - właściciel, technik leśnictwa, handlowiec.
  2472. Szkop Władysław Eugeniusz dr n. med. - lekarz, poseł na Sejm RP IV kadencji.
  2473. Szlachta Andrzej dr n. techn. - prezydent miasta.
  2474. Szłapka Konrad mgr inż. - przedsiębiorca, prezes zarządu, właściciel firmy.
  2475. Szmit Jerzy mgr inż. - prezes.
  2476. Szostek Andrzej Ryszard Maria MIC prof. dr hab. n. humanistycznych - duchowny katolicki Zgromadzenia Księży Marianów, nauczyciel akademicki.
  2477. Szostek Mieczysław prof. dr hab. n. medycznych - specjalista chirurg, konsultant krajowy ds. chirurgii naczyniowej, kierownik kliniki.
  2478. Szostek Teresa prof. dr hab. n. humanist. - profesor nadzwyczajny, nauczyciel akademicki, kierownik.
  2479. Szóstek Andrzej mgr inż. - dyrektor.
  2480. Szprynger Elżbieta Mieczysława - lekarz stomatolog, specjalista stomatologii ogólnej i protetyki.
  2481. Szteliga Jerzy mgr filoz. - poseł.
  2482. Sztorc Józef mgr inż. elektr. - senator RP, prezes, właściciel.
  2483. Sztwiertnia Jan mgr inż. - samorządowiec, polityk, przewodniczący Rady Powiatu.
  2484. Szudejko Bolesław lek. med. - chirurg ortopeda, ordynator Oddziału Urazowo-Ortopedycznego.
  2485. Szulc Wojciech Jan mgr inż. elektr. - właściciel przedsiębiorstwa, technik farmacji.
  2486. Szułdrzyński Andrzej mgr - wice prezes, ekonomista.
  2487. Szułdrzyński Michał mgr - filozof, nauczyciel akademicki, wykładowca.
  2488. Szuman Krzych Dorota mgr prawa - radca prawny.
  2489. Szura Mirosław dr - lekarz medycyny, chirurg, nauczyciel akademicki.
  2490. Szurkowski Ryszard Jan - przedsiębiorca, trener kolarstwa.
  2491. Szurmiej Szymon - reżyser, dyrektor naczelny i kierownik artystyczny.
  2492. Szwarc Jan mgr - poseł na Sejm RP.
  2493. Szwed Ryszard prof. dr hab. n. humanist. - nauczyciel akademicki.
  2494. Szwed Stanisław - wiceprzewodniczący Zarządu Regionu Podbeskidzie; technik elektryk, działacz związkowy.
  2495. Szweykowski Zygmunt Marian prof. dr hab. - muzykolog, emeryt.
  2496. Szyc Hans - wieloletni pracownik i dyrektor generalny Stoczni Gdańskiej, prezes Zarządu Wojewódzkiego.
  2497. Szydło Beata mgr - burmistrz, etnograf.
  2498. Szydło Edward mgr hist. - dyrektor, pedagog.
  2499. Szydłowska Bożena mgr - ekonomista, właściciel.
  2500. Szydłowski Krzysztof mgr - działacz gospodarczy polityk, działacz samorządowy, senator.
  2501. Szyga Krzysztof mgr inż. mechanik - zastępca prezydenta.
  2502. Szyke Bartosz mgr - ekonomista, przedsiębiorca, współwłaściciel i prezes zarządu.
  2503. Szyke Grażyna mgr filologii angielskiej - właściciel, dyrektor, tłumacz przysięgły.
  2504. Szyke Jacek Henryk - prezes.
  2505. Szymanderski Jacek - socjolog, dyrektor.
  2506. Szymanek Andrzej Władysław mgr inż. - mgr inż. mechanizacji rolnictwa, wicestarosta.
  2507. Szymanowski Teodor prof. dr hab. - prof.
  2508. Szymańczak Tadeusz inż. - inżynier rolnik, właściciel gospodarstwa rolnego.
  2509. Szymańska-Klich Anna Monika mgr - politolog, dziennikarz, dyrektor.
  2510. Szymański Antoni mgr - czł. zarządu.
  2511. Szymański Jan mgr ekon. - ekonomista, działacz związkowy.
  2512. Szymański Janusz Henryk dr n. prawnych - prezes, nauczyciel akademicki, prawnik.
  2513. Szymański Józef prof. dr hab. nauk hist. - profesor, nauczyciel akademicki.
  2514. Szymański Leonard mgr inż. - doradca zarządu, inż.mechanik.
  2515. Szymański Paweł mgr - dyrektor, inspektor pracy.
  2516. Szymański Przemysław Franciszek - mgr inż. elektryk, mgr teologii, współwłaściciel.
  2517. Szymański Zbigniew inż. - architekt, poeta.
  2518. Szymański Zygmunt Jerzy mgr - poseł na Sejm RP, właściciel.
  2519. Szymborski Wojciech Józef mgr inż. - architekt.
  2520. Szymiec-Raczyńska Halina Jadawiga lek. med. - lekarz ginekolog-położnik.
  2521. Szymkiewicz Czesław Józef prof. dr hab.
  2522. Szymura Jerzy mgr inż. - informatyk, prezes zarządu.
  2523. Szyszko Andrzej Henryk mgr - ekonomista, polityk samorządowiec, radny, trener klasy mistrzowskiej, przewodniczący Rady m. st. Warszawy, prezes.
  2524. Szyszko Feliks Jan prof. dr hab. n. leśnych - minister środowiska.
  2525. Szyszko Wojciech Jerzy mgr inż. mechanik - dyrektor zarządzający.
  2526. Szyszto Tomasz mgr - manager, indywidualna działalność gospodarcza.
  2527. Ścierska Renata mgr hist. - kierownik.
  2528. Ścierski Klemens mgr inż. energetyk - dyrektor, inżynier.
  2529. Ślaski Krzysztof dr - lek. dent., specjalista chirurgii szczękowej i chirurgii stomatologicznej, ordynator.
  2530. Ślawska-Szalewicz Jadwiga mgr - prezes, top manager sportu.
  2531. Śledzińska-Katarasińska Iwona mgr - posłanka Platformy Obywatelskiej.
  2532. Śleziak Czesław mgr hist. - historyk, nauczyciel akad., poseł na sejm RP.
  2533. Śliwiński Marian Zdzisław prof. dr hab. n. med. - kardiochirurg.
  2534. Śniadek Janusz mgr inż. mech. - przewodniczący Komisji Krajowej.
  2535. Śniegula Krzysztof mgr inż. - dyrektor.
  2536. Śpiewak Jakub - prezes, przedsiębiorca społeczny.
  2537. Śpiewak Paweł dr hab. - adiunkt, socjolog, historyk idei.
  2538. Świat Jacek - rzecznik prasowy, dziennikarz.
  2539. Świątkowski Maciej dr hab. n. med. prof.nadzw. - lekarz medycyny, Kierownik Katedry, polityk, senator RP IV Kadencji.
  2540. Świątkowski Piotr Jan mgr prawa - adwokat.
  2541. Świderski Gerwazy ppłk. WP prof. dr hab. - chirurg kręgosłupa i filozof.
  2542. Świdziński Jan prof. dr hab. - artysta malarz, performer, twórca kontekstualizmu.
  2543. Świeykowski Aleksander mgr inż. - dziennikarz, przedsiębiorca, właściciel.
  2544. Świeżyńska Renata Elżbieta lek. med. - ordynator, lek. med. specj. pediatrii i neonatologii.
  2545. Święcicki Marcin dr - przewodniczący Komitetu, ekonomista, polityk, działacz społeczny.
  2546. Świętochowska Ewa Waleria mgr socjologii - przewodnicząca rady.
  2547. Świętochowski Leszek Jan mgr inż. ekon. roln. - poseł, polityk.
  2548. Świtka Jan Eugeniusz prof.dr hab. - dziekan Wydziału Zamiejscowego Nauk Prawnych i Ekonomicznych w Tomaszowie Lubelskim, nauczyciel akademicki.
  2549. Świtoń Kazimierz - działacz polityczny i związkowy.
  2550. Taborska Hanna Ewa prof. dr hab.
  2551. Tacakiewicz-Lipińska Jolanta - artysta malarz.
  2552. Taczanowski Antoni - bibliotekarz, działacz społeczny i kulturalny, dyrektor.
  2553. Taczanowski Tomasz - przedsiębiorca, mgr inż. ogrodnik ekonomista.
  2554. Tanaś Maciej R. dr hab. - pedagog, nauczyciel akademicki, prof. nadzw.
  2555. Tański Adam Jerzy mgr inż. ekon. roln. - prezes.
  2556. Taranczewski Mateusz Maciej mgr inż. - architekt, właściciel.
  2557. Taranczewski Paweł prof. dr hab. - artysta malarz, nauczyciel akademicki, kierownik.
  2558. Tarnowski Aleksander dr inż. - pracownik nauk., emeryt.
  2559. Tarnowski Grzegorz Tomasz - kaletnik, właściciel firmy.
  2560. Tarnowski Jacek mgr - ekonomista, dyrektor ekonomiczny.
  2561. Tarnowski Tomasz mgr oceanogr. biol. - dyrektor.
  2562. Taylor Jacek mgr prawa - adwokat.
  2563. Taylor Zbigniew dr hab. - docent, geograf.
  2564. Tchórzewski Krzysztof Józef mgr inż. elektryk - czł. zarządu, dyr. ds. ekonomiczno-finansowych, menadżer.
  2565. Tejchma Józef mgr
  2566. Telus Robert inż. - inż. środowiska, prezes.
  2567. Terlecki Andrzej mgr - filolog polski, dziennikarz, restaurator, działacz opozycyjny lat 80., przewodniczący Rady Krajowej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Bezrobotnych, właściciel restauracji.
  2568. Terlecki Ryszard prof. dr hab. - historyk, publicysta, poseł na sejm RP.
  2569. Thiel Kazimierz prof. dr hab. inż. - inżynier budownictwa.
  2570. Thun Barbara mgr filologii angielskiej - tłumacz przysięgły, nauczycielka, przewodniczka.
  2571. Tkaczow Jan - lekarz medycyny, członek Rady Nadzorczej.
  2572. Tobolewski Jarosław Kazimierz lek. wet. - lekarz, właściciel firmy.
  2573. Tobolewski Wojciech - dziennikarz.
  2574. Toczek Józef Mieczysław dr n. ekonomicznych - właściciel i dyrektor firmy doradczej Exportal, członek Rady Nadzorczej Kredyt Bank S.A.
  2575. Toeplitz Jerzy Leopold Teodor dr - teolog, dziennikarz, tłumacz.
  2576. Toeplitz Krzysztof Teodor mgr - historyk, scenarzysta, publicysta, krytyk.
  2577. Tokarski Jan Christian lek. wet. - lekarz weterynarz, właściciel.
  2578. Tołkacz Konrad dr - prezes.
  2579. Tomaka Jan Walenty mgr inż. - poseł na Sejm RP.
  2580. Tomaszewicz Andrzej Konstanty dr n. humanistycznych - historyk.
  2581. Tomaszewska Ewa mgr fizyki - fizyk, informatyk, menedżer, działacz związkowy, czł. prezydium.
  2582. Tomaszewski Bohdan - dziennikarz sportowy, publicysta, pisarz.
  2583. Tomaszewski Jan - komentator sportowy, trener dyplomowany.
  2584. Tomaszewski Janusz Teofil - doradca.
  2585. Tomaszewski Krzysztof mgr inż. zootech. - prezes.
  2586. Tomaszewski Mieczysław prof. dr hab. - muzykolog, edytor muzyczny, teoretyk muzyki.
  2587. Tomaszewski Tomasz - komentator sportowy, aktor, właściciel ekskluzywnego sklepu ubrań męskich Twins w hotelu Bristol.
  2588. Tomaszewski Tomasz - artysta fotografik.
  2589. Tomaszewski Władysław - radny rady powiatu, przewodniczący komisji.
  2590. Tomawska Daromiła lek. medycyny - stomatolog, prezes.
  2591. Tomawski Lech dr hab. inż. - profesor Uniwersytetu Śląskiego, pełnomocnik rektora, nauczyciel akademicki.
  2592. Tomczak Grzegorz Jan mgr filologii polskiej - autor tekstów piosenek, kompozytor.
  2593. Tomczewski Ryszard mgr prawa - właściciel.
  2594. Tomski Lech Tadeusz prof. dr hab. inż. - dyrektor Instytutu Mechaniki i Podstaw Maszyn.
  2595. Toth Krzysztof dr n.med - kierownik.
  2596. Trafas Kazimierz Józef dr hab. - geograf, kartograf, profesor Uniwersytetu Jagiellońskiego.
  2597. Trautman Andrzej Mariusz prof. dr hab. - fizyk, nauczyciel akademicki, profesor zwyczajny.
  2598. Trawicki Krzysztof Gabriel lek. wet. - wójt gminy.
  2599. Trela Jerzy prof. zw. - prof. PWST w Krakowie, aktor.
  2600. Troński Marcin mgr - aktor.
  2601. Truskolaski Zbigniew Lech mgr inż. - prezes.
  2602. Trzaskowski rafał mgr stosunków międzynarodowych - analityk.
  2603. Trzcińska-Tacik Helena prof. dr hab. - botanik, ekolog roślin.
  2604. Trzciński Janusz Stanisław prof. - prawnik, przew. Rady Legislacyjnej, prezes Naczelnego Sądu Administracyjnego.
  2605. Trzciński Maciej Marcin dr - zastępca dyrektora.
  2606. Trzciński Marek dr inż. elektr. - właściciel firmy, prezes spółki, radny Rady Miasta.
  2607. Trzeciak Franciszek - aktor, reżyser, scenarzysta, producent.
  2608. Trzeciak Teresa mgr - przewodnicząca Komisji Rewizyjnej Ogólnopolskiego Forum Ruchu Hospicyjnego.
  2609. Trzeciakowski Andrzej - dyrektor generalny, prezes zarządu.
  2610. Trznadel Marek Tadeusz dr inż. - inżynier, specjalność fizyka techniczna.
  2611. Trzynadlowski Jan Jerzy mgr hist. szt. - kierownik Oddziału Muzeum Miejskiego Wrocławia.
  2612. Trzynadlowski Przemysław Atanazy mgr inż. - automatyk, właściciel firmy.
  2613. Tuczapski Krzysztof Józef lek. med. - laryngolog, specjalista ds. lecznictwa specjalistycznego.
  2614. Tuderek Grzegorz inż.
  2615. Tukałło Konstanty prof. dr hab.
  2616. Turczyński Jacek mgr prawa - prawnik, manager.
  2617. Turek Krzysztof Jan dr - dr fizyki, dr filozofii, właściciel, prezes zarządu.
  2618. Turkowska Anna mgr - artysta plastyk.
  2619. Turkowski Tadeusz Marian mgr - artysta plastyk.
  2620. Turnau Grzegorz - kompozytor, piosenkarz, artysta, poeta.
  2621. Turnau Jan Henryk - dziennikarz.
  2622. Turnau Stanisław Tomasz mgr - wydawca.
  2623. Turnau Stefan prof. dr hab. - pracownik naukowo-dydaktyczny.
  2624. Turno Paweł mgr socjologii - prezes zarządu.
  2625. Turos Andrzej prof. dr hab. inż. - fizyk, kierownik Zakładu Badań Mikrostrukturalnych.
  2626. Turski Janusz Andrzej - inż., dyr.
  2627. Tusk Donald mgr - prezes Rady Ministrów.
  2628. Tuszyński Zdzisław - przewodniczący, b. wieloletni poseł.
  2629. Twardowski Jan Dobrogost inż. - rolnik, założyciel.
  2630. Tworkowski Jacek mgr inż. hutn. - Główny Specjalista Kontroli Państwowej NIK.
  2631. Tyc Andrzej prof. n. matematycznych - profesor nadzwyczajny.
  2632. Tyczka Antoni Krzysztof - doradca zarządu.
  2633. Tymowski Maciej - prezes zarządu, ekonomista.
  2634. Tynel Andrzej Ludwik dr n. prawnych - radca prawny.
  2635. Tyrna Marcin - frezer, działacz związkowy, przewodniczący.
  2636. Tyszkiewicz Beata Maria Helena - aktorka.
  2637. Tyszkiewicz Janusz Antoni h. Leliwa inż. rolnictwa - właściciel.
  2638. Tyszkiewicz Krzysztof - działacz samorządowy, polityk, przedsiębiorca, radny.
  2639. Tyszkiewicz Paweł mgr filoz. - menedżer, dyrektor generalny.
  2640. Tyszkiewicz Stanisław Michał prof. dr hab. n. techn. - technolog żywności.
  2641. Tyszkiewicz Zbigniew Janusz herbu Leliwa mgr fizyki - dyrektor generalny.
  2642. Tyszkiewicz-Łącka-Chedeau Janina mgr - specjalista ds. stosunków międzynarodowych wschodnich.
  2643. Uczkiewicz Jacek Mirosław dr n. techn. - członek Europejskiego Trybunału Obrachunkowego w Luksemburgu, inż. elektryk, urzędnik.
  2644. Ujazdowski Kazimierz Michał dr n. prawnych - prawnik, polityk, minister kultury i dziedzictwa narodowego, b. wicemarszałek Sejmu, współzałożyciel Prawa i Sprawiedliwości.
  2645. Ulicki Ryszard Jan mgr - poseł na sejm RP, wiceprzewodniczący Komisji ds. Kontroli Państwowej, polityk, dziennikarz.
  2646. Umer Magda (Małgorzata) mgr - reżyser, scenarzystka, piosenkarka.
  2647. Umiastowski Andrzej - artysta malarz.
  2648. Umiastowski Jerzy dr med. - lekarz internista.
  2649. Umiński Marek dr med. - ordynator.
  2650. Uniechowska-Dembińska Krystyna - tłumaczka, dialogistka.
  2651. Urban Cezary mgr mat. - dyrektor.
  2652. Urban Stanisław Ludwik prof. dr hab. - kierownik katedry, dyrektor instytutu.
  2653. Urbanek Henryk prof. dr hab. n. biol. - biochemik, nauczyciel akademicki, kierownik.
  2654. Urbaniak Andrzej prof. dr hab. inż.
  2655. Urbańska Bożenna mgr - filolog polski, działacz społeczny, prezes zarządu.
  2656. Urbański Andrzej Janusz mgr - członek Rady Krajowej Stronnictwa Konserwatywno - Ludowego, socjolog.
  2657. Uruska-Sobkowicz Izabela mgr polonistyki - radiowiec, dziennikarz radiowy.
  2658. Ustasiak Mieczysław Andrzej dr n. techn.
  2659. Vetulani Grażyna prof. nadzw. dr hab. - filolog, nauczyciel akademicki.
  2660. Vetulani Zygmunt prof. nadzw. dr hab. - nauczyciel akademicki, kierownik Zakładu Lingwistyki Informatycznej i Sztucznej Inteligencji.
  2661. Vogt Andrzej dr chem. - chemik, adiunkt.
  2662. von Mauberg Wacław mgr inż. chemik - inżynier.
  2663. Wach Piotr prof. dr hab. inż. - rektor, senator RP VI kadencji.
  2664. Wagner Marek prof. dr hab. - historyk.
  2665. Wais Andrzej - prezes Związku Zawodowego Górników Naftowców w ZUN Naftomet, technik, wiceprezes Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa.
  2666. Wajda Karolina
  2667. Walczuk Piotr Krzysztof dr n. prawnych - prawnik, adwokat.
  2668. Walecki Wacław Józef prof. dr hab. - kierownik Centrum Badawczego, historyk literatury, edytor tekstów, nauczyciel akademicki.
  2669. Walendziak Wiesław Waldemar mgr - Poseł na Sejm RP.
  2670. Walendzik Grzegorz Marcin doktor n. techn. - doradca ekonomiczny.
  2671. Walentynowicz Sławomir Lech mgr inż. - przedsiębiorca.
  2672. Waligórski Ewaryst mgr inż. ekonomii - radca Ministerstwa Infrastruktury w Ambasadzie RP na Słowacji, b. minister transportu i gospodarki morskiej.
  2673. Walkowiak Andrzej mgr wych. fiz., dziennikarstwa - pełnomocnik prezydenta ds. walki z korupcją.
  2674. Walkowiak Władysław prof. dr hab. inż. - profesor zw., nauczyciel akademicki.
  2675. Wałęsa Lech - działacz związkowy, polityk, Prezydent RP w latach 1990-95, noblista.
  2676. Wałkówska Hanna Maria prof. dr hab. - orientalistyka ze specjalnością indologia.
  2677. Wańkowicz-Marczak Agnieszka mgr - artysta malarz, plastyk.
  2678. Warchałowski Andrzej prof. dr hab. - entomolog.
  2679. Wargocka Teresa mgr - dyrektor, socjolog, pedagog.
  2680. Warszawski Henryk Jan - mgr inż., prezes zarządu, dyrektor spółki.
  2681. Wartak Jarosław mgr - dyrektor.
  2682. Wasiak Marek mgr socjol. - kierownik Oddziału Prezydialnego.
  2683. Wasilewska-Kita Regina lek. med. - poseł, lekarz.
  2684. Wasilewski Tadeusz Ludwik prof. dr - kierownik Katedry Średniowiecza.
  2685. Wasiutyński Aleksander prof. dr hab. - kier.
  2686. Wassermann Zbigniew Franciszek mgr - prawnik, polityk, poseł RP, minister koordynator ds. służb specjalnych, członek Rady Ministrów.
  2687. Wasylikowa Krystyna prof. dr hab. - paleobotanik, emerytowany profesor.
  2688. Waszak Mariusz - właściciel firmy, kupiec, podróżnik, felietonista.
  2689. Waszkiewicz Krzysztof mgr hist. - historyk, nauczyciel, burmistrz.
  2690. Waszkowiak Marek Henryk dr n. roln. - wykładowca.
  2691. Wawryniewicz Ryszard Jan mgr hist. - z-ca prezydenta miasta Świdnicy.
  2692. Wawrzecki Paweł mgr szt. teatralnej - aktor.
  2693. Wawrzyniak Zbigniew - mgr prawa, wykładowca.
  2694. Wawrzynowicz Krystyna Maria mgr inż. - emeryt, działaczka społeczna.
  2695. Wądołowski Stanisław - specjalista spawalnik.
  2696. Wąsacz Emil mgr inż. - automatyk, były minister, prezes zarządu i dyrektor generalny.
  2697. Wąsicki Jan Wojciech prof. dr hab. - fizyk.
  2698. Weber Jerzy prof. dr hab. - pracownik naukowo-dydaktyczny.
  2699. Wedler Stanisław mgr - prezes zarządu, menedżer, przedsiębiorca.
  2700. Weidner Stanisław prof. dr hab. - profesor nadzwyczajny, profesor nauk biologicznych.
  2701. Wejchert Jan - przedsiębiorca, menadżer.
  2702. Welfe Aleksander prof. dr hab. n. ekon. - pracownik naukowy, profesor zwyczajny.
  2703. Welfe Władysław Krzysztof prof. dr hab. n. ekon. - profesor, ekonomista.
  2704. Wenderlich Jerzy Jan mgr - dziennikarz, polityk.
  2705. Werblan Andrzej prof. - prof.
  2706. Werblan-Jakubiec Hanna dr n. biol. - dyrektor.
  2707. Werner Jerzy dr inż. mech. - b. nauczyciel akademicki, b. st, wykładowca w Instytucie Pojazdów, emeryt.
  2708. Werner Mariusz mgr - em. ksiądz ewangelicki.
  2709. Werner Zbigniew dr hab. - fizyk, pracownik naukowo-badawczy, docent, kier. zakładu.
  2710. Wesołowski Antoni mgr prawa - działacz społeczno-polityczny, emeryt.
  2711. Wesołowski Marian prof. dr hab. n. rolniczych - prof. zw., nauczyciel akad.
  2712. Weyssenhoff Antoni dr - pedagog, nauczyciel akademicki, dyrektor.
  2713. Wędrychowicz Adam dr n. med. - lek. naczelny, ordynator.
  2714. Wędrychowicz Lech - lekarz medycyny, internista, zastępca dyrektora ds. organizacyjnych.
  2715. Węgleński Jan dr hab. - dziekan Wydziału Filozofii i Socjologii, profesor nazwyczajny.
  2716. Węgleński Piotr prof. zw. dr hab. - genetyk.
  2717. Wężyk Władysław dr inż. - dyrektor, metalurg.
  2718. Wiatr Antoni - dyrektor.
  2719. Wiatr Jerzy Józef prof. dr hab. - socjolog.
  2720. Wiatr Kazimierz prof. zw. dr hab. - profesor zwyczajny, pracownik naukowo-dydaktyczny.
  2721. Wiąckowski Stanisław Kazimierz prof.zw.dr.hab. - profesor.
  2722. Wiązowski Waldemar mgr inż. - burmistrz, od 2005 poseł na Sejm RP.
  2723. Wicherek Antoni - dyrygent, dyrektor teatrów operowych w kraju i za granicą, współtwórca licznych wydarzeń artystycznych.
  2724. Widuch Marek mgr - specjalista ds. zarządzania i marketingu, polityk, poseł.
  2725. Widzyk Jerzy Jacek mgr inż. elektr. automatyki
  2726. Wiechecki Rafał Sylwester - poseł na Sejm RP V kadencji, adwokat.
  2727. Wiecheć Krzysztof mgr inż. mech. - wiceprzewodniczący Rady Miasta.
  2728. Wieczorek Zbigniew Marian mgr - politolog, wiceprezes.
  2729. Wieczorkiewicz Andrzej Stanisław prof. dr hab. n. ekon. - prof. ekonomista.
  2730. Wielopolska Ewa mgr - prezes zarządu, fizyk.
  2731. Wielopolski Wojciech dr n. humanist. - filolog polski w zakresie literaturoznawstwa, hrabia, herbu Stary Koń.
  2732. Wielowieyska Dominika Maria mgr - dziennikarz.
  2733. Wielowieyski Andrzej Jan prawnik - działacz społeczny i polityczny, senator RP.
  2734. Wielowieyski Stanisław Jan inż. - wiceprezes, inż. mechanik.
  2735. Wierciński Andrzej Michał dr hab. n. prawnych - adwokat, współwłaściciel kancelarii.
  2736. Wierzbicki Andrzej Piotr prof. dr hab. inż. - dyr., prof.
  2737. Wierzejski Tomasz Antoni mgr - fotograf, fotoedytor.
  2738. Wierzejski Wojciech mgr fil. - wicemarszałek, dziennikarz.
  2739. Wierzyński Maciej Roman - dziennikarz radiowy, prasowy i telewizyjny, redaktor naczelny największej polskojęzycznej gazety wydawanej zagranicą.
  2740. Więckowska Ewa dr n. med. - kierownik, współwłaściciel.
  2741. Więckowski Remigiusz dr n. przyrodniczych - geolog, prezes.
  2742. Więcław Józef mgr inż. - dyrektor.
  2743. Więcławska Elżbieta mgr - dziennikarka TV.
  2744. Wiktor Andrzej Hubert prof. dr hab. - biolog, pracownik naukowy.
  2745. Wilczur-Garztecki Juliusz - dziennikarz, tłumacz, literat, artysta fotografik i historyk fotografii, Prezydent Kapituły.
  2746. Wildstein Bronisław - komentator.
  2747. Wilkanowicz Stefan mgr inż. - inżynier mechanik, magister filozofii, nauczyciel, dziennikarz, wydawca, prezes zarządu.
  2748. Wilkanowicz-Devoud Marzena - romanista, iberysta, dziennikarz, redaktor naczelny.
  2749. Wilkowski Eugeniusz dr - nauczyciel, dziekan Szkoły Wyższej im. B. Jańskiego w Chełmie.
  2750. Wilska-Jeszka Jadwiga prof. - profesor, chemik.
  2751. Wilski Ignacy Hubert mgr inż. - inżynier konstrukcji budowlanych, prezes zarządu.
  2752. Winiarska Halina - aktorka.
  2753. Winiarska-Gotowska Maria Magdalena mgr - rzeźbiarka, ceramik.
  2754. Winiarski Bolesław Marian prof. - ekonomista, profesor.
  2755. Winiowska Grażyna mgr inż. - inżynier organizacji produkcji, prezes zarządu.
  2756. Winkowski Tadeusz Jan - prezes zarządu.
  2757. Wipler Przemysław mgr - doradca, prezes.
  2758. Wiszniewski Andrzej prof. zw. dr hab. - inż. elektryk, nauczyciel akademicki, urzędnik państwowy.
  2759. Wiśliński Michał mgr inż. - właściciel firmy, projektant i rzeczoznawca budowlany.
  2760. Wiśniewska Maria mgr ekon. - prezes zarządu.
  2761. Wiśniewski Jerzy mgr inż. - burmistrz miasta i gminy Oborniki Śląskie, ekonomista.
  2762. Wiśniowiecka Maria - poseł na Sejm RP.
  2763. Wiśniowska Genowefa - poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej.
  2764. Wita Tadeusz mgr inż. bud. - inspektor ds. inwestycji, przewodniczący Rady Miejskiej, od 2005 poseł na Sejm RP.
  2765. Witek Elżbieta mgr - dyrektor, nauczyciel.
  2766. Witkiewicz Maciej prof. dr hab. - śpiewak (bas, baryton), nauczyciel akademicki.
  2767. Witkowska Hanna lek. med. - emerytowany lekarz pediatra.
  2768. Witkowska Małgorzata Maria dr teologii, mgr pedagogiki - z-ca przewodniczącego Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zielonej Górze.
  2769. Wittbrodt Edmund prof. dr hab. - senator RP, kierownik.
  2770. Włodek Jan Marian prof. dr hab. - emerytowany pracownik naukowo-dydaktyczny.
  2771. Włodek Zofia prof. dr hab. - historyk filozofii, prof. emerytowany.
  2772. Włosowicz Jacek Władysław mgr inż. inżynierii sanitarnej i wodnej, mgr ekonomii - radny miejski, przewodniczący kluby, przedsiębiorca.
  2773. Wnuk Jan prof. dr hab. - konsultant ds. badań i rozwoju, emeryt.
  2774. Wnuk Marcin mgr prawa - poseł na sejm.
  2775. Wodyńska Stanisława Irena - pielęgniarka dyplomowana, oddziałowa, wiceprzew. Rady Miejskiej.
  2776. Wodzicka Teresa Katarzyna mgr - dyrektor, polonistka, pedagog, animator kultury, reżyser widowisk estradowych i teatralnych.
  2777. Wodziński Andrzej - prezes zarządu, przedsiębiorca.
  2778. Wojciak Jerzy dr n. humanist. - nauczyciel.
  2779. Wojciechowicz Jacek mgr - burmistrz.
  2780. Wojciechowski Marian prof. dr hab. - nauczyciel akademicki, emeryt.
  2781. Wojciechowski Piotr Konstanty mgr hist. - historyk w czwartym pokoleniu, archiwista.
  2782. Wojnarowski Michał Lucjan mgr inż. - hodowca koni, prezes zarządu, dyrektor.
  2783. Wojtalik Michał Antoni prof. dr hab. - kierownik Kliniki Kardiochirurgii Dziecięcej.
  2784. Wojtas Edward mgr ekon. - członek Zarządu, ekonomista.
  2785. Wojtczak Józef Michał mgr pedag.
  2786. Wojtczak Michał - przedsiębiorca, właściciel firmy.
  2787. Wojtkiewicz Michał dr inż. - poseł na Sejm RP, geodeta.
  2788. Wojtkowiak Tadeusz Józef - poseł na Sejm RP.
  2789. Wojtuń Dariusz Andrzej lek. med. - st. asystent, p.o. ordynatora Oddz. Internistyczno - Kardiologicznego, lekarz.
  2790. Wojtyła Andrzej Franciszek lek. med. - poseł na Sejm RP.
  2791. Wolak Ewa Wanda mgr - geolog, nauczyciel, zastępca dyrektora.
  2792. Wolfram Krzysztof inż. - dyrektor, ekolog.
  2793. Wolnik Wilhelm - wójt gminy, nauczyciel.
  2794. Wolski Bolesław Józef mgr inż. - plastyk, architekt wnętrz, właściciel pracowni.
  2795. Wołek Jan - przewodniczący rady.
  2796. Wołk-Jezierska Witomiła Maria mgr szt. - artysta plastyk, konserwator dzieł sztuki.
  2797. Wołowicz Franciszek mgr - polityk, poseł na Sejm RP.
  2798. Wontor Adam Sylwester mgr inż. - specjalista w zakresie metaloznawstwa i obróbki cieplnej, mgr inż. metalurg, dyrektor.
  2799. Wontor Bogusław mgr inż. - manager, poseł na Sejm RP.
  2800. Wontor Tomasz mgr - naczelnik.
  2801. Woszczerowicz Lech mgr - poseł na Sejm RP, ekonomista.
  2802. Woszczyk Andrzej Stefan prof. - astrofizyk, prezes.
  2803. Woynarowska Barbara prof. dr hab. med. - kier. Katedry, prof. zw.
  2804. Woźniak Jacek Krzysztof dr - konsultant, trener.
  2805. Woźniak Maria mgr - dyrektor, nauczyciel.
  2806. Woźniak Tadeusz Jacek mgr - wójt.
  2807. Woźniakowski Jacek prof. dr hab. - historyk sztuki, eseista.
  2808. Woźnicki Andrzej Maciej mgr - mgr chemii, mgr fizyki, parlamentarzysta.
  2809. Woźny Grzegorz Marian mgr inż. mech. - poseł na Sejm RP.
  2810. Wódka Bogusław - pianista, profesor AM w Łodzi.
  2811. Wójcik Dariusz Aleksander - konsultant, menedżer.
  2812. Wójcik Kazimierz - poseł na Sejm, przewodniczący Związku Zawodowego Rolnictwa Samoobrona Województwa Małopolskiego, przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego partii Samoobrona Rzeczypospolitej Polskiej, polityk.
  2813. Wójcik Michał mgr - prawnik, organizator działalności politycznej, dziennikarz, dyrektor naczelny.
  2814. Wójcik Tomasz dr n. chem. - adiunkt, pracownik naukowo-dydaktyczny, specjalista międzynarodowych standardów pracy, polityk.
  2815. Wójcik-Olszewska Grażyna mgr psychologii - psycholog kliniczny, seksuolog.
  2816. Wójtowicz Jan mgr - nauczyciel, artysta rzeźbiarz, radny.
  2817. Wóycicki Kazimierz Tadeusz dr - publicysta, historyk.
  2818. Wrabec Filip mgr prawa - adwokat, właściciel.
  2819. Wrabec Jan Dominik prof. dr hab. - historyk sztuki, nauczyciel akademicki, dyrektor instytutu.
  2820. Wrabec Krzysztof Władysław prof. dr hab. - lekarz, nauczyciel akademicki.
  2821. Wrona Tadeusz dr - polityk, prezydent miasta.
  2822. Wroniszewska Maria Marta z d. Bornus mgr - koordynator programu.
  2823. Wroniszewski Michał lek. med. - trener, psychoterapeuta.
  2824. Wróbel Jan Józef dr n. leśn. - dyr. Depart. Ochrony Przyrody.
  2825. Wróblewska-Blikle Małgorzata mgr sztuki - artysta plastyk, manager.
  2826. Wróblewski Bohdan - malarz, grafik.
  2827. Wujec Henryk - fizyk, polityk.
  2828. Wuttke Jerzy Józef mgr - prof. ASP, kierownik Katedry Wzornictwa Przemysłowego.
  2829. Wybrański Andrzej Wiesław mgr matematyki - doradca ekonomiczny.
  2830. Wycisło Eugeniusz mgr inż. mech.-energ. - poseł.
  2831. Wyczański Andrzej prof. zw. - historyk, emerytowany prof., czł. Prezydium PAN.
  2832. Wyganowski Stanisław dr - urbanista.
  2833. Wyględowski Mieczysław lek. med. - chirurg, senator RP.
  2834. Wyka Marta prof. zw. - profesor.
  2835. Wyrowiński Jan mgr inż. elektr. automatyki - doradca, negocjator.
  2836. Wyrzykowski Jerzy mgr inż. mech. - czł. zarządu, dyr. współpracy zewnętrznej.
  2837. Wyrzykowski Krzysztof dr n. fiz. - przedsiębiorca, właściciel, dyrektor.
  2838. Wysłouch Seweryna prof. - kierownik.
  2839. Wysłouch Zenon Wiktor Antoni inż. - emeryt.
  2840. Wysoczański Jan mgr prawa administracyjnego - burmistrz.
  2841. Wziątek Mirosław - kierownik.
  2842. Wziątek Stanisław mgr - poseł na Sejm, samorządowiec, polityk.
  2843. Zabielska-Cieciuch Joanna lek. Med. - lekarz rodzinny, kierownik.
  2844. Zabłocki Janusz Zbigniew mgr - dziennikarz - publicysta, emeryt.
  2845. Zabłocki Michał mgr - poeta, reżyser.
  2846. Zabłocki Wojciech Mikołaj prof. dr hab. - profesor, właściciel, prezes, inż. architekt, nauczyciel akademicki.
  2847. Zaborowski Paweł Tadeusz Jerzy mgr transportu - właściciel.
  2848. Zaborowski Zbyszek mgr politol. - poseł.
  2849. Zacharewicz Jacek Paweł mgr - ekonomista, prezes zarządu.
  2850. Zachorowska Maria mgr - etnograf, dyrektor.
  2851. Zachorowski Jerzy dr fiz. - fizyk, nauczyciel akademicki.
  2852. Zachwatowicz-Jasieńska Katarzyna mgr - artysta muzyk.
  2853. Zachwieja Zofia prof. - pracownik naukowy.
  2854. Zagórny Rafał mgr prawa - poseł na sejm RP.
  2855. Zając Andrzej mgr - ekonomista, poseł na Sejm RP.
  2856. Zajączek Stanisław dr hab. n. med. - adiunkt, genetyk, anestezjolog.
  2857. Zajączkowska Maria mgr inż. chem. - emeryt.
  2858. Zakrzewska-Czerwińska Jolanta prof. dr hab. - profesor.
  2859. Zakrzewski Andrzej Mieczysław mgr inż. chemik - prezes zarządu.
  2860. Zakrzewski Jakub prof. dr hab. - fizyk teoretyk, nauczyciel akademicki.
  2861. Zakrzewski Krzysztof Aleksander - radca prawny, wspólnik zarządzający.
  2862. Zalewska Agnieszka prof. dr hab. - kierownik zakładu, fizyk eksperymentator, specjalista w zakresie fizyki cząstek eksperymentalnych.
  2863. Zalewska Teresa Anna mgr - starszy kustosz.
  2864. Zamachowski Zbigniew mgr - aktor.
  2865. Zamorski Wojciech Jerzy mgr - iberysta, dziennikarz, znawca muzyki.
  2866. Zamoyski Jan - ekonomista.
  2867. Zamoyski Marcin - własna działalność gospodarcza.
  2868. Zaorski Andrzej Adam mgr - aktor, reżyser, satyryk.
  2869. Zaorski Janusz mgr - reżyser filmowy, teatralny i TV, scenarzysta, aktor, producent, działacz społeczny.
  2870. Zapałowski Andrzej mgr - poseł do Parlamentu Europejskiego (od 2005) Grupa Niepodległość i Demokracja, wykładowca akademicki i nauczyciel szkół niższego szczebla.
  2871. Zapart Zbigniew - technik chemik, prezydent miasta.
  2872. Zarańska-Jackowska Joanna. - pedagog.
  2873. Zaremba Piotr mgr - niezależny publicysta.
  2874. Zaremba Renata mgr - politolog, radna, właścicielka.
  2875. Zarębski Andrzej mgr filol. - publicysta, polityk.
  2876. Zarzycki Kazimierz mgr ekon. - dziennikarz, poseł.
  2877. Zarzycki Paweł Andrzej mgr filologii klasycznej - prezes zarządu, przedsiębiorca, naczelnik ZHP.
  2878. Zarzycki Wojciech Szczęsny inż. roln. - poseł na Sejm RP.
  2879. Zasztowt Leszek Olgierd dr hab. - profesor UW, docent PAN, kierownik.
  2880. Zathey Bronisław Jan mgr - geograf, nauczyciel, prezes oddziału.
  2881. Zathey Tadeusz Stefan prof. - dyrygent, klawesynista.
  2882. Zathey-Tom Irena Maria mgr - starszy wykładowca, muzyk, pedagog, muzykoterapeuta.
  2883. Zawadzki Juliusz Ludwik mgr inż. - inżynier melioracji wodnych, rzeczoznawca, kierownik.
  2884. Zawadzki Ryszard mgr - dyrektor.
  2885. Zawisza Artur Wojciech mgr - poseł, polityk, polonista.
  2886. Zbiegieni Adam - architekt - artysta plastyk, prezes.
  2887. Zborowski Wiktor - aktor.
  2888. Zbrzyzny Ryszard mgr inż. - inżynier górnik, ekonomista, poseł zawodowy, działacz związkowy.
  2889. Zdanowska Hanna mgr inż. - inżynier środowiska, dyrektor biura.
  2890. Zdrada Jerzy prof. dr hab. - profesor nadzwyczajny, historyk.
  2891. Zdrojewski Bogdan Andrzej mgr - minister kultury i dziedzictwa narodowego.
  2892. Zdrojewski Jacek - ekonomista, wiceprezes Miasta St. Warszawy.
  2893. Zdziebło Adam mgr - prawnik, dyrektor, radny Sejmiku.
  2894. Zdzitowiecki Krzysztof Stanisław prof. dr hab. n. biologicznych - prof., kierownik Zakładu Różnorodności Biologicznej.
  2895. Zechenter-Spławińska Elżbieta dr n. humanist. - poeta, pisarz, tłumacz, autor tekstów piosenek.
  2896. Zegar Józef S. prof. dr hab. n. ekonomicznych - ekonomista, kierownik zakładu.
  2897. Zeliaś Aleksander prof. zw. dr hab. n. ekon. - kierownik katedry i zakładu.
  2898. Zemke Janusz Władysław dr n. polit. - Sekretarz Stanu, I Zastępca Ministra Obrony Narodowej.
  2899. Ziejka Franciszek prof. dr hab. - rektor.
  2900. Zielińska Lidia dr - kompozytor, nauczyciel akademicki.
  2901. Zielińska Monika Maria mgr - tłumacz.
  2902. Zielińska-Głębocka Anna prof. zw. - kier. Katedry Ekonomiki i Integracji Europejskiej na Wydz. Ekonomicznym.
  2903. Zieliński Juliusz Zygmunt mgr inż. elektron. - specjalista akustyk; dyrektor techniczny.
  2904. Zieliński Krzysztof W. prof. dr hab. n. med. - pułkownik WP, kierownik, naczelny patolog WP.
  2905. Zieliński Leszek - poseł na Sejm RP, członek Klubu Parlamentarnego PSL, przedstawiciel Sejmu do Zgromadzenia Parlamentarnego Europy, członek Sejmowej Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz Komisji Europejskiej.
  2906. Zieliński Maciej - przewodniczący Komisji Sportu i Rekreacji, właściciel pubu, koszykarz.
  2907. Zieliński Wojciech prof. dr hab. inż. - nauczyciel akademicki, prorektor ds. dydaktyki.
  2908. Zielonka Andrzej Leon mgr inż. - radny sejmiku, inżynier budownictwa wodnego.
  2909. Zielonka Lech Stefan - poseł, rolnik.
  2910. Zielonka Teresa Zuzanna mgr - przewodnicząca, polonistka, od 2005 poseł na Sejm RP.
  2911. Ziemiański Wojciech mgr - aktor, reżyser.
  2912. Ziemniak Wojciech Stanisław mgr - poseł na Sejm RP, nauczyciel wychowania fizycznego, dyrektor gimnazjum.
  2913. Zięba Dionizy prof. dr hab. - lekarz weterynarii, nauczyciel akademicki, profesor zwyczajny.
  2914. Zięba Jan mgr - dyrektor, projektant systemów informatycznych.
  2915. Ziobro Kazimierz mgr - dyrektor, teolog, pracownik administracji publicznej.
  2916. Ziobro Zbigniew mgr - prawnik, działacz społeczny, poseł, minister sprawiedliwości.
  2917. Ziołkowski Krzysztof dr - sekretarz naukowy Centrum Badań Kosmicznych Polskiej Akademii Nauk, astronom.
  2918. Ziółkowska Wiesława dr hab. - ekonomista, nauczyciel akademicki, członek rady.
  2919. Złakowski Zenon mgr filol. pol. - pisarz, działacz społeczny i polityczny, dziennikarz.
  2920. Złotowski Kosma mgr - polonista, polityk.
  2921. Zoll Anrzej prof. dr hab. - prawnik, profesor zwyczajny UJ, rzecznik praw obywatelskich.
  2922. Zoll Fryderyk Andrzej dr hab. - kierownik Ośrodka Koordynacyjnego Szkół Praw Obcych.
  2923. Zoll Wiesława - adwokat.
  2924. Zommer Jolanta z d. Kadziak mgr farmacji - harcmistrzyni.
  2925. Zommer Rafał Paweł - nauczyciel historii.
  2926. Zuba Maria inż. - poseł na Sejm RP VI kadencji.
  2927. Zubowski Jan mgr - polityk, nauczyciel, bibliotekarz, poseł na Sejm RP.
  2928. Zubrzycka Anna mgr - etnograf, nauczyciel akademicki, aktorka.
  2929. Zwierzchowski Andrzej Adam mgr inż. arch. - architekt, projektant, menadżer.
  2930. Zwinogrodzka Wanda Jadwiga mgr - z-ca dyrektora Agencji Filmowej TVP ds. artystyczno-literackich, dziennikarz, krytyk literacki.
  2931. Zych Józef dr n. prawn. - prawnik, polityk.
  2932. Zychowicz Zbigniew Stanisław dr n. pol. - senator Rzeczypospolitej Polskiej; zastępca przewodniczącego Komisji Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej.
  2933. Zydroń Teresa mgr - emeryt, artysta plastyk.
  2934. Zysk Zbigniew mgr inż. - właściciel, inż. budownictwa lądowego, rzeczoznawca majątkowy.
  2935. Żabiński Władysław - prezes zarządu.
  2936. Żak Piotr - nauczyciel, poseł.
  2937. Żak Stanisław Józef prof. dr hab. n. humanistycznych - nauczyciel akademicki.
  2938. Żakowski Jacek mgr - dziennikarz.
  2939. Żaliński Antoni mgr wych. fiz. - dyr. Ogniska Pracy Pozaszkolnej na Mokotowie.
  2940. Żaryn Jan Krzysztof dr - gł. specjalista, historyk.
  2941. Żaryn Szczepan - dziennikarz.
  2942. Żdżarski Zygmunt Marek inż. chemii - rencista.
  2943. Żeleński Andrzej prof. dr hab. inż. - prof. nadzw., energetyk, elektrotechnik.
  2944. Żelichowski Stanisław mgr - minister.
  2945. Żenkiewicz Marian prof. dr hab. inż. - wybitny specjalista z zakresu inżynierii materiałowej, 1997-2005 Senator RP.
  2946. Żmija Janusz prof. dr hab. - ekonomista, nauczyciel akademicki, kierownik katedry, rektor.
  2947. Żmijan Stanisław mgr inż. - prezes zarządu, inż. budownictwa drogowego, polityk.
  2948. Żochowska Elżbieta - właściciel własnej praktyki dentystycznej, lek.
  2949. Żochowski Iwo Dominik lek. med. - dyrektor.
  2950. Żółkiewski Jan Stanisław mgr wych. fiz. - trener.
  2951. Żukowski Wojciech Sławomir mgr historii - nauczyciel.
  2952. Żukrowska Katarzyna Ida prof. nadzw. dr hab. n. ekon. - prodziekan ds. naukowych.
  2953. Żurawiecki Jerzy Antoni mgr socjologii - przewodniczący.
  2954. Żurawski Maciej lek. med. - chirurg, ordynator.
  2955. Żurowski Stanisław Roman h. Leliwa mgr etnogr. - wicedyrektor.
  2956. Życzkowski Karol prof. dr hab. - fizyk.
  2957. Życzkowski Stefan - inżynier, menedżer, prezes zarządu.
  2958. Żylicz Maciej prof. - pracownik naukowy.
  2959. Żylicz Tomasz prof. dr hab. - ekonomista, dziekan, nauczyciel akademicki.
  2960. Żyliński Adam mgr administracji - burmistrz.
  2961. Żyła Mieczysław prof. dr hab. - emerytowany pracownik naukowo-dydaktyczny.
  2962. Żynda Lech Andrzej dr n. med. - ordynator, lekarz medycyny.
  2963. Żynda Marek Franciszek mgr - mgr wychowania fizycznego, radny SLD.
  2964. Żyszkiewicz Jerzy - przewodniczący, współwłaściciel.
  2965. Żyszkowska Wiesława dr hab. - geograf, kartograf, nauczyciel akademicki.
  2966. Żyszkowski Jan Feliks mgr - geograf, specjalista kartograf.
  2967. Żytkowski Stanisław mgr - właściciel, adwokat.
  2968. Żyżliński Jerzy prof. dr hab. - kierownik Zakładu Gospodarki Publicznej, ekonomista, nauczyciel akademicki.

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1000.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 02.12.2020.
© 2002-2020 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie