Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1750-1803
&1776 Zaloguj się 1755-1815 |
|
|
Franciszek Antoni Budziszewski na Budziszewicach h. Grzymała, sekretarz [cen] dwór królewski ?1710-
&ca 1740 Magdalena Weronika Suska h. Pomian 1723-1768
& ? ? |
|
|
Jan Kanty Skarzyński h. Bończa, podstoli [maz] Łomża 1738-1806
&1769 Teresa Oborska z Obór h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Józef Oborski psb.20353.7) 1746-1814
&1767 Magdalena Weronika Suska h. Pomian 1723-1768 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1814-1894
&1834 Zaloguj się 1815-1878 |
|
|
Zaloguj się ?1800-
&1833 Zaloguj się ?1800- |
|
|
Zaloguj się ?1780- |
|
|
Zaloguj się 1782-1840 |
|
|
Gabriel Budziszewski na Budziszewicach h. Grzymała, wójt [maz] Łomża ?1750- |
|
|
Paulina Petronella Justyna Budziszewska na Budziszewicach h. Grzymała, (linia: Tomasz Budziszewski 2.626.19) ca 1744- |
|
|
Tekla Skarzyńska h. Bończa, (linia: Tomasz Budziszewski 2.626.19) 1768-1771 |
|
|
Tomasz Adam Jan Skarzyński h. Bończa, (linia: Józef Oborski psb.20353.7) 1772-1836 |
|
|
Onufry Jan Konstanty Cielecki z Cielczy h. Zaremba, (linia: Kazimierz Biernacki 1.943.81) 1784-1852
&1828 Aniela Chybowska ca 1800-1852/
&1810 Małgorzata Maria Glinka z Glinek h. Trzaska, (linia: Michał Karski 9.503.249) ?1800- |
|
|
Feliks Sulikowski ca 1790-
&1817 Ewa Tymowska h. Sas ca 1787- |
|
|
Zaloguj się ca 1783-1847
&ca 1810 Zaloguj się ca 1793- |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Zaloguj się ?1850- |
|
|
Zaloguj się ?1830- |
|
|
Zaloguj się ?1830- |
|
|
Zaloguj się ?1830- |
|
|
Zaloguj się ?1830- |
|
|
Julianna Romana Godlewska 1823-1855 |
|
|
Tomasz Budziszewski na Budziszewicach h. Grzymała, (linia: Tomasz Budziszewski 2.626.19) ca 1797- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksandra Justyna Skarzyńska h. Bończa, artykuł w Nekrologii 1811-1868 |
|
|
Konstanty Cielecki z Cielczy h. Zaremba, okręg węgrowski Tow. Rolniczego ca 1812-1896 |
|
|
Franciszka Anna Cielecka z Cielczy h. Zaremba, (linia: Kazimierz Biernacki 1.943.81) ca 1836-1912 |
|
|
Hipolit Sulikowski ?1820- |
|
|
Zaloguj się ?1830- |
|
|
Zaloguj się 1816- |
|
|
Zaloguj się 1830- |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Hipolita Kuczyńska z Kuczyna h. Ślepowron, artykuł w Nekrologii 1854-1927 |
|
|
Konrad Henryk Budziszewski na Budziszewicach h. Grzymała, artykuł w Nekrologii 1848-1915 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi