Następna ścieżka
|
|
|
|
Zaloguj się, podstoli [lub] Łuków ?1670-
&ca 1730 Zaloguj się ?1710- |
|
|
Jan Kanty Gołuchowski z Gołuchowa h. Leliwa, starosta [str] uciskowskie ?1710-1757
&ca 1750 Magdalena Dobiecka z Dobiecina h. Ossoria ca 1730-
&ca 1750 Zaloguj się ?1730- |
|
|
Teodor Skarbek-Wojczyński na Wodzicznie h. Awdaniec, podkomorzy [raw] Rawa Mazowiecka ca 1720-1798
&ca 1750 Magdalena Dobiecka z Dobiecina h. Ossoria ca 1730- |
|
|
Wojciech W. hr. Suchodolski z Suchodół h. Janina, bohater PSB 1749-1826
&ca 1770 Petronela Suchodolska h. Pobóg 1760-1826 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, podstoli [lub] Łuków ?1750- |
|
|
Zaloguj się, cześnik [smo] Smoleńsk ?1740-/1780 |
|
|
Zaloguj się ?1750- |
|
|
Piotr Celestyn Gołuchowski z Gołuchowa h. Leliwa, cześnik [san] Wiślica 1754-1791 |
|
|
Ignacy Konstanty Skarbek-Wojczyński na Wodzicznie h. Awdaniec, (linia: Bazyli Walicki 5.371.48) 1768-1820 |
|
|
Aleksandra Antonina Tekla hr. Suchodolska z Suchodół h. Janina, artykuł w Nekrologii 1784-1868 |
|
|
Zofia Elżbieta Monika hr. Suchodolska z Suchodół h. Janina, artykuł w Nekrologii 1787-1856 |
|
|
Antoni Karol Helcel h. Sztersztyn, artykuł w Nekrologii ca 1778-1854
&ca 1800 Józefa Sonntag 1788-1831 |
|
|
Zaloguj się 1771-1853
&ca 1800 Zaloguj się 1780-1854 |
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1747-
&1792 Zaloguj się 1772- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1765-1833
&ca 1790 Zaloguj się ?1760- |
|
|
Zaloguj się 1775- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Skarbek-Wojczyński na Wodzicznie h. Awdaniec, (linia: Bazyli Walicki 5.371.48) 1797- |
|
|
Tekla Chudzyńska z Chudzyna h. Cholewa, (linia: Andrzej Puchała le.2980.2.1) ca 1800- |
|
|
Władysław Jan Bielski z Biały i Woli Bielskiej h. Jelita, okręg miechowski Tow. Rolniczego 1810-1881 |
|
|
Anna Brygida Helcel h. Sztersztyn, artykuł w Nekrologii 1817-1893 |
|
|
Zaloguj się, bohater PSB 1808-1870 |
|
|
Zaloguj się 1809-1889 |
|
|
Zaloguj się 1807-/1853 |
|
|
Zaloguj się 1831-1894 |
|
|
Zaloguj się 1814-1890 |
|
|
Zaloguj się 1799-1870/ |
|
|
Zaloguj się 1793-1834..1837 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1820-1883 |
|
|
Zaloguj się 1818- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi