Sejm-Wielki.pl [start]
M.J. Minakowski, Genealogy of the Descendants of the Great Sejm
Zaloguj się contact
Name Surname: 

Miejscowość: Warszawa

Niektóre chrzty, małżeństwa i zgony z miejscowości Warszawa. Dane niekompletne, spis w trakcie tworzenia. Kolorem wyrażona waga koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej).

Okoliczne miejsca: Powstanie Warszawskie (117), Warszawa, par. św. Krzyża (27), Muzeum Więzienia Pawiak (1), Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów na Rakowieckiej (1), Gdański (2), Cytadela Warszawska (1), Stoki Cytadeli Warszawskiej (22), Czerniaków (1), Warszawa Kasprzaka (1), Służew (5), Warszawa Okęcie (1), Tarchomin (3), Bitwa o Olszynkę Grochowską (1), Ząbki (6), Nowodwory (5), Falenty (3), Józefosław (2), Marki (4), Babice Nowe (1), Janczewice (1), Macierzysz (10), Stara Iwiczna (3), Dąbrowa Leśna (1), Rembertów (6), Klaudyn (2), Łomianki (18), Piastów (24), Piaseczno (62), Magdalenka (województwo mazowieckie) (1), Zielonka, pow. wołomiński (3), Okoliczne parafie (niektóre): Warszawa, Cyrkuł I (831), Warszawa, Cyrkuł VII (947), Warszawa, Cyrkuł VI (863), Warszawa, Cyrkuł II (1658), Warszawa, Cyrkuł IV (601), Warszawa, Cyrkuł III (414), Warszawa, par. Wszystkich Świętych (23619), Warszawa, par. św. Barbary (5810), Warszawa, par. Ewangelicko-Augsburska (5114), Warszawa, par. św. Krzyża (20868), Okoliczne cmentarze: Warszawa, dawny cm. Świętokrzyski na Koszykach (św. Barbary) (31), Warszawa, kościół Świętego Krzyża (19), Warszawa, kościół św. Antoniego (oo. Reformatów) (5), Warszawa, Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i św. Józefa Oblubieńca (d. karmelitów bosych) (2), Warszawa, kościół Kapucynów przy ul. Miodowej (13),

Zakres: do 1769 - od 1770 do 1810 - od 1811 do 1824 - od 1825 do 1830 - od 1831 do 1835 - od 1836 do 1838 - od 1839 do 1842 - od 1843 do 1845 - od 1846 do 1848 - od 1849 do 1850 - od 1851 do 1852 - od 1853 do 1854 - od 1855 do 1856 - od 1857 do 1858 - od 1859 do 1861 - od 1862 do 1867 - od 1868 do 1879 - od 1880 do 1887 - od 1888 do 1894 - od 1895 do 1900 - od 1901 do 1906 - od 1907 do 1913 - od 1914 do 1921 - od 1922 do 1928 - od 1929 do 1933 - od 1934 do 1939 - od 1940 do 1944 - od 1945 do 1950 - od 1951 do 1957 - od 1958 do 1964 - od 1965 do 1971 - od 1972 do 1976 - od 1977 do 1982 - od 1983 do 1988 - od 1989 do 1996 - od 1997 do 2005 - od 2006 do 2017 - od 2018

1951

Urodzenia

  1. Małgorzata Józefa Golińska (ID: cz.I001645), 1951– (r.: Kazimierz i Anna Czartoryska)
  2. Maria Emilia Karolina hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004228), 1951– (r.: Kazimierz i Izabella Janecka)
  3. Piotr Romuald Malczewski h. Tarnawa (ID: cz.I037032), 1951– (r.: Stanisław i Zofia Gierycz)
  4. Halina Babiarz (ID: cz.I044149), 1951– (r.: Feliks i Zofia Walewska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Krzysztof Wacław Antoni Hagemejer (ID: mi.785), bohater Wiki 1951– (r.: Włodzimierz i Helena Zagórska)
  8. Hanna Figaszewska (ID: mi.815), 1951–
  9. Piotr Aleksander Kazimierz Naimski (ID: parl.1342), poseł na Sejm III RP 1951– (r.: Krzysztof i Danuta Nogowska)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Anna Dąbrowska (ID: sw.100702), 1951–
  16. Elżbieta Lis (ID: sw.100705), 1951–
  17. Andrzej Komorowski (ID: sw.1021714), 1951–
  18. Krzysztof Mirosław Wójcik (ID: sw.109711), 1951– (r.: Bronisław i Janina Zbrzeźniak)
  19. Józef Czernicki h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.114283), 1951– (r.: Józef i Anna Trzcińska)
  20. Urszula hr. Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty (ID: sw.11607), korespondent M.J.M. 1951– (r.: Jerzy i Anna Jagodzińska)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Marcin Władysław Szczyciński (ID: sw.13210), 1951– (r.: Bohdan i Hanna Sójka)
  25. Wojciech Szymborski h. Ślepowron (ID: sw.14231), 1951– (r.: Zbigniew i Anna Bończa)
  26. Ludwika Borawska h. Bojcza (ID: sw.14232), 1951– (r.: Ludwik i Danuta Rokicka)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Hanna Przybora h. Syrokomla (ID: sw.153923), korespondent M.J.M. 1951– (r.: Lucjan i Janina Gumowska)
  30. Wojciech Kazimierz Szelemetko (ID: sw.177943), korespondent M.J.M. 1951– (r.: Jan i Anna Karpińska)
  31. Hanna Sypniewska (ID: sw.177981), 1951–
  32. Michał Karol Neumann (ID: sw.200789), korespondent M.J.M. 1951– (r.: Janusz i Maria Hiszpańska)
  33. Michał Jan Korwin-Kochanowski z Kochanowa h. Ślepowron (Korwin) (ID: sw.204711), 1951–2019 (r.: Andrzej i Maria Szlenkier)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. Andrzej Tadeusz Sidorowicz (ID: sw.245852), 1951– (r.: Tadeusz i Janina Mroczkowska)
  36. Irena Ołówek (ID: sw.281341), 1951–
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Krzysztof Przyborski (ID: sw.340419), 1951– (r.: Zbigniew i Hanna Suszczewska)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Teresa Jadwiga Anuszewska (ID: sw.45231), 1951– (r.: Janusz i Helena Jaroszyńska)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Piotr Jegliński (ID: sw.5247), bohater Wiki 1951– (r.: Stanisław i Ewa Orzechowska)
  48. Wojciech Bolesław Król (ID: sw.54873), korespondent M.J.M. 1951–2012 (r.: Stefan i Halina Zaremba)
  49. Kinga Elżbieta Jedlińska (ID: sw.614493), 1951–
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Elżbieta Maria Bero (ID: sw.647343), 1951– (r.: Bogdan i Genowefa Żuczkowska)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. Ewa Borkowska (ID: sw.67882), 1951– (r.: Bohdan i Maria Garczyńska)
  54. Janina Teresa Dunin-Szostakowska h. Łabędź (ID: sw.75382), 1951– (r.: Henryk i Maria Karwowska)
  55. Wojciech ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7665), bohater Wiki 1951– (r.: Czesław i Jadwiga Zapolska)
  56. Renata Krawczyk (ID: sw.77760), 1951– (r.: Zbigniew i Maria Wierzbowska)
  57. Anna Maria Milewska (ID: sw.78624), 1951– (r.: Aleksander i Stefania Lech)
  58. Leszek Bolesław Pisański (ID: sw.84470), 1951– (r.: Tadeusz i Krystyna Marchwicka)
  59. Wanda Halina Teresa Ratajczak (ID: sw.84471), korespondent M.J.M. 1951– (r.: Marian i Maria Sarnowska)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Andrzej Jerzy Podrecki (ID: sw.89775), korespondent M.J.M. 1951– (r.: Wacław i Anna Ziętkiewicz)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. Jan Michał hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.134), korespondent M.J.M. 1951– (r.: Antoni i Maria Podhorska)
  65. Ewa Miłobędzka h. Ślepowron (ID: ut.29.1.142), 1951– (r.: Ryszard i Maria Rubik)
  66. Maciej Doruchowski z Doruchowa h. Niesobia (ID: zi.2.40.a1a2), 1951– (r.: Antoni i Irena Działowska)
  67. Agnieszka Elżbieta Chądzyńska h. Ciołek (ID: zi.4.21.a2a1), korespondent M.J.M. 1951– (r.: Stanisław i Helena Malewicz)

Małżeństwa

  1. Jerzy Włodzimierz Adam Jabłoński z Jabłoni h. Jasieńczyk (ID: 8.197.226), poseł na Sejm II RP 1895–1986 × Izabela hr. Potulicka z Więcborga h. Grzymała (ID: dw.65141), 1899–1980
  2. Stanisław Bogusławski h. Ślepowron (ID: cz.I003712), 1922–2006 × Joanna Maria ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003711), 1928–2023
  3. Zdzisław Kubik (ID: cz.I003919), ~1930– × Teresa Maria hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa (ID: cz.I003918), 1929–
  4. Stanisław Wojciech Grabiński z Grabna h. Pomian (ID: cz.I007943), 1923–1981 × Hanna Hipsz (ID: cz.I007948), 1925–2004
  5. Kazimierz Bazyli Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.56160), bohater Kto jest kim 1929–2012 × Konstancja Rostworowska h. Nałęcz (II) (ID: dw.65543), 1924–1995
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Jerzy Dwernicki z Dwernik h. Sas (ID: sw.114577), 1927–2009 × Krystyna Maćkowska (ID: sw.114578), 1927–1991
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Kazimierz Markiewicz (ID: sw.76980), bohater Kto jest kim 1917–1986 × Zofia Bogna ks. Światopełk-Czetwertyńska na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: sw.76979), 1926–

Zgony

  1. Melania Dobiecka z Dobiecina h. Ossoria (ID: 4.484.278), 1865–1951 (r.: Kazimierz i Natalia Rulikowska)
  2. Andrzej Leon Rotwand (ID: cz.I053722), bohater PSB 1878–1951 (r.: Stanisław i Maria Wawelberg)
    → PSB: ROTWAND Andrzej (1878-1951) inżynier, bankowiec, przemysłowiec, kolekcjoner
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Kazimierz Kasperski (ID: psb.11116.1), bohater PSB 1873–1951 (r.: Edward i Joanna Jasieńska)
    → PSB: KASPERSKI Kazimierz (1873-1951) ekonomista
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Wacław Wiktor Lachert (ID: psb.14629.1), bohater PSB 1872–1951 (r.: Wiktor i Józefa Wróblewska)
    → PSB: LACHERT Wacław (1872-1951) przemysłowiec, działacz społeczny
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Józef Rosenzweig (ID: psb.26554.1), bohater PSB 1865–1951 (r.: Michał i Teresa Cielecka)
    → PSB: ROSENZWEIG Józef (1865-1951) muzykolog, literat, prawnik
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. Józef Jabłkowski z Jabłkowa h. Wczele (ID: psb.9277.5), bohater PSB 1862–1951 (r.: Józef i Joanna Garczyńska)
    → PSB: JABŁKOWSKI Józef (1862-1951) kupiec
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. Tadeusz Jan Tołwiński (ID: sw.123530), bohater PSB 1887–1951 (r.: Mikołaj i Jadwiga Brzozowska)
    → PSB: TOŁWIŃSKI Tadeusz (18871951) architekt
  33. Helena Zielińska z Zielonej h. Świnka (ID: sw.127092), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1894–1951 (r.: Jan i Tekla Woś)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. Stanisław Smoleński-Pikul h. Zagłoba (ID: sw.155601), 1897–1951 (r.: Florian i Zuzanna Kobuszewska)
  36. Waleria Dylewska (ID: sw.177639), 1873–1951 (r.: Jan i Anna Frydrysiak)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Zygmunt Edward «Łupaszka» Szendzielarz (ID: sw.252466), bohater PSB 1910–1951 (r.: Karol i Eufrozyna Osiecka)
    → PSB: SZENDZIELARZ Zygmunt (1910-1951) dowódca 5. Wileńskiej Brygady Armii Krajowej
  39. N. Rzepka (ID: sw.279586), 1906–1951
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. Ludwik Jakub Tom (ID: sw.73107), 1886–1951
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Zdzisław Antoni Erazm Rudnicki h. Jastrzębiec (ID: sw.85168), 1897–1951 (r.: Bolesław i Zofia Znaniecka)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. Helena Gołońska h. Jastrzębiec (ID: zi.7.45.a), 1891–1951 (r.: Kazimierz i Waleria Horosiewicz)

1952

Urodzenia

  1. Grzegorz Henryk Roman Przewłocki h. Przestrzał (ID: cz.I001495), 1952– (r.: Jan i Elżbieta Czartoryska)
  2. Wojciech Antoni Jerzy hr. (primog.) Żółtowski z Czacza h. Ogończyk (ID: cz.I004443), 1952– (r.: Jerzy i Teresa Rostworowska)
  3. Małgorzata Maria Nowakowska h. Prus (II) (ID: cz.I028363), 1952– (r.: Zdzisław i Maria Jędrzejowicz)
  4. Stanisław Włodek (ID: cz.I045452), 1952– (r.: Stanisław i Janina Rettinger)
  5. Krzysztof Gan (ID: cz.I054144), 1952– (r.: Roman i Maria Arkuszewska)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Hanna Beata Gronkiewicz (ID: parl.610), poseł na Sejm III RP 1952– (r.: Wojciech i Maria N.)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Jacek Kazimierz Jaxa-Konarski h. Gryf (ID: sw.109453), 1952– (r.: Stanisław i Barbara Orzelska)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Hanna Danuta Chmielewska (ID: sw.173580), 1952– (r.: Marian i Jadwiga Wrochna)
  18. Małgorzata Irena Dąbrowska (ID: sw.180043), 1952– (r.: Jerzy i Jadwiga Milewska)
  19. Elżbieta Maria Rudnicka h. Jastrzębiec (ID: sw.182998), 1952– (r.: Kazimierz i Janina Gołęgowska)
  20. Maria Leszkiewicz-Zienowicz-Olpińska h. Nałęcz (ID: sw.186398), 1952– (r.: Olgierd i Wanda Gutkowska)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. Marta Barbara Ryżewska (ID: sw.200032), 1952–
  23. Witold Ziółkowski (ID: sw.243081), 1952– (r.: Jerzy i Elżbieta Raczyńska)
  24. Marzena Wilamowska (ID: sw.245074), 1952–
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. Ewa Płońska h. Prus (I) (ID: sw.255705), korespondent M.J.M. 1952– (r.: Witold i Halina Tarkowska)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Marek Durski (ID: sw.279533), 1952– (r.: Roman i Magdalena Leska)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Wojciech Stefan Suszczewski h. Bogoria (ID: sw.340422), 1952– (r.: Tadeusz i Wiktoria Brodowska)
  32. Maria Twaróg (ID: sw.349545), 1952– (r.: Józef i Zofia Molenda)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. Piotr Tadeusz Piotrowski (ID: sw.50003), korespondent M.J.M. 1952–2015
  37. Łukasz Konstanty Jarochowski (ID: sw.54785), 1952–
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Szymon Świętorzecki h. Trąby (ID: sw.613909), 1952– (r.: N. i Halina Beuth)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Zdzisław Rau (ID: sw.75383), 1952– (r.: Henryk i Eleonora Kotkowska)
  43. Stefan Czesław Dunin-Szostakowski h. Łabędź (ID: sw.75388), 1952– (r.: Henryk i Maria Karwowska)
  44. Elżbieta Wejs (ID: sw.84473), 1952–
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Piotr Marian Chądzyński h. Ciołek (ID: zi.4.21.a2a2), 1952– (r.: Stanisław i Helena Malewicz)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. Joanna Bettina Perkowicz (ID: zi.5.57.a1a1a), 1952– (r.: Aleksander i Danuta Drobniewska)
  49. Wojciech Roguski h. Ostoja (ID: zi.6.106.b6a1), 1952– (r.: Jan i Cecylia Leikert)
  50. Franciszek Piotr Lutostański h. Jelita (ID: zi.6.84.a3a1), 1952–2018 (r.: Jan i Lucyna Potocka)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Jan Wacław Stanisław Dangel h. Dangiel (ID: cz.I008331), bohater Wiki 1916–1974 × Teresa Maria ks. Drucka-Lubecka h. Druck (ID: psb.15613.5), 1925–2021
  2. Bronisław Franciszek Wójcik (ID: sw.109712), ~1920– × Janina Natalia Zbrzeźniak (ID: sw.109713), 1927–1997
  3. Mieczysław Szyłkiewicz (ID: sw.177619), 1919–2010 × Danuta Turska h. Ślepowron (ID: sw.177620), 1930–2018
  4. Piotr Wójcik (ID: sw.185746), 1917– × Julia Krusenstern (ID: sw.185745), 1920–1985
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Konstancja Korzeniowska (ID: 1.1176.154), 1886–1952 (r.: Jan i Stanisława Kotłubaj)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. Bronisław Edward Florian Sydow (ID: psb.21553.7), bohater PSB 1886–1952 (r.: Józef i Bronisława Pawłowska)
    → PSB: SYDOW Bronisław Edward Florian Józef (1886-1952) handlowiec, chopinolog
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Beniamin «Jerzy Borejsza» Goldberg (ID: psb.26927.4), bohater Wiki 1905–1952 (r.: Abraham i Anna Różańska)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Maria Pawłowicz h. Przyjaciel (odm.) (ID: sw.172169), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1877–1952 (r.: Aleksander i Waleria Meduniecka)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Zofia Dunin-Wąsowicz ze Smogorzowa h. Łabędź (ID: sw.4214), 1873–1952 (r.: Tomasz i Zofia Karnkowska)
  52. Kazimierz Taczanowski h. Jastrzębiec (ID: sw.44797), 1886–1952 (r.: Zygmunt i Franciszka Krzymuska)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. Stanisław Kurowski (ID: sw.52354), 1903–1952
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  70. Zofia Sulikowska h. Sulima (ID: zi.1.189.a4), 1877–1952 (r.: Karol i Aleksandra Krukowiecka)

1953

Urodzenia

  1. Dorota Elżbieta Maria Przewłocka h. Przestrzał (ID: cz.I001496), 1953– (r.: Jan i Elżbieta Czartoryska)
  2. Piotr Pacewicz (ID: cz.I001497), znani dziennikarze 1953– (r.: Wojciech i Jolanta Fikus)
  3. Piotr Szeliga (ID: cz.I001519), 1953– (r.: Jan i Jadwiga Olszewska)
  4. Jerzy Maria Goliński (ID: cz.I001651), 1953– (r.: Kazimierz i Anna Czartoryska)
  5. Elżbieta Maria Zaraś (ID: cz.I001652), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Bolesław i Mieczysława Sokołowska)
  6. Zofia Maria Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: cz.I008104), 1953– (r.: Andrzej i Zofia Tyszkiewicz)
  7. Zbigniew Pruszak-Bieniewski h. Leliwa (ID: cz.I034404), 1953– (r.: Wojciech i Danuta Mackiewicz)
  8. Elżbieta Turczyńska (ID: cz.I048636), 1953– (r.: Kazimierz i Janina Tomalska)
  9. Stanisław Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III) (ID: cz.I048736), 1953–2017 (r.: Stanisław i Zofia Dowgiałło)
  10. Wanda Niegolewska h. Grzymała (ID: dw.60260), 1953– (r.: Andrzej i Halina Gniazdowska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. Tomasz Antoni Wierzejski (ID: sw.113534), bohater Wiki 1953– (r.: Witold i Zofia Piechocka)
  24. Krzysztof Żelazny (ID: sw.116309), 1953–
  25. Maciej Hubert Łubieński z Łubnej h. Pomian (ID: sw.119099), 1953– (r.: Krzysztof i Anna Gwozdowska)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Anna Dembowska (ID: sw.12974), bohater Wiki 1953– (r.: Jan i Hana Rojer)
  30. Tomasz Tomaszewski (ID: sw.132183), bohater Wiki 1953– (r.: Janusz i Jadwiga Nowak)
  31. Andrzej Nowak (ID: sw.145792), bohater Wiki 1953– (r.: Stefan i Irena Lorentz)
  32. Joanna Smoleńska-Pikul h. Zagłoba (ID: sw.153026), 1953– (r.: Wojciech i Jolanta Niemira)
  33. Krzysztof Rudziński (ID: sw.153952), 1953– (r.: Edmund i Jadwiga N.)
  34. Wojciech Leszkiewicz-Zienowicz-Olpiński h. Nałęcz (ID: sw.186399), 1953– (r.: Olgierd i Wanda Gutkowska)
  35. Tomasz Mitraszewski h. Nałęcz (ID: sw.191394), 1953– (r.: Stanisław i Zofia Abramowicz)
  36. Andrzej Pągowski h. Pobóg (ID: sw.197652), znani malarze 1953– (r.: Franciszek i Krystyna Modzelewska)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Maciej Przyborski (ID: sw.340420), 1953– (r.: Zbigniew i Hanna Suszczewska)
  48. Urszula Grzymkowska (ID: sw.340634), 1953–
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. Krystyna Chimczak (ID: sw.349549), 1953– (r.: Eugeniusz i Stanisława N.)
  53. Ewa Danuta Wyłupek (ID: sw.349561), 1953– (r.: Tadeusz i Lucyna Sitek)
  54. Włodzimierz Rogaliński (ID: sw.365588), 1953– (r.: N. i Maria Adamczewska)
  55. Jerzy Tadeusz Ostrowski h. Nieczuja (ID: sw.374246), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Zbigniew i Hanna Kobyłecka)
  56. Piotr Leon Epsztein (ID: sw.39304), 1953– (r.: Tadeusz i Teresa Podhorska)
  57. Weronika Stradomska h. Prus (I) (ID: sw.42615), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Wiesław i Teresa Turczyńska)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. Joanna Zarańska (ID: sw.47644), 1953– (r.: Jan i Anna Skarżyńska)
  60. Teresa Przetakiewicz (ID: sw.53999), 1953–
  61. Małgorzata Meissner (ID: sw.63273), 1953– (r.: Karol i Maria Fedorowicz)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. Paweł Skrzypek (ID: sw.65958), 1953–
  64. Stanisław Klawe (ID: sw.66152), 1953– (r.: Zdzisław i Elżbieta Kossakowska)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. Stanisław Maria ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7674), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Czesław i Jadwiga Zapolska)
  67. Hanna Jankowska h. Nowina (ID: sw.78529), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Stanisław i Hanna Woyzbun)
  68. Piotr Mikliński (ID: sw.85823), 1953– (r.: Jerzy i Antonina Linowska)
  69. Małgorzata Maria «Mao Star» Starowieyska h. Biberstein (ID: sw.87710), bohater Wiki 1953–2006 (r.: Stanisław i Helena Załuska)
  70. Bolesław Ludwik hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.141), 1953– (r.: Antoni i Maria Podhorska)
  71. Ludwik Jerzy hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.179), 1953– (r.: Jerzy i Maria Wyrobisz)
  72. Bolesław Jakubiak (ID: zi.6.40.a2a3), korespondent M.J.M. 1953– (r.: Lech i Maria Grodzicka)

Małżeństwa

  1. Ksawery Mieczysław Karol «Mietek II» Szlenkier (ID: cz.I001289), uczestnik Powstania Warszawskiego 1920– × Maria Alicja Janina Rozmanit h. Leliwa (ID: cz.I001290), 1930–
  2. Krzysztof «Kula» Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: cz.I002463), uczestnik Powstania Warszawskiego 1924–2002 × Teresa Maria hr. Potocka z Chrząstowa h. Pilawa (Złota) (ID: cz.I002462), 1932–
  3. Jerzy Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna (ID: cz.I004562), 1921–2003 × Alina Bukowska h. Jastrzębiec (ID: cz.I004563), 1918–1990
  4. Marek Łatyński h. Prus (I) (ID: dw.65144), bohater Wiki 1930–2003 × Teresa Mieczysława «Michalska» hr. Potulicka z Więcborga h. Grzymała (ID: dw.65145), uczestnik Powstania Warszawskiego 1925–
  5. Stanisław Kostka «Rak» Starowieyski h. Biberstein (ID: psb.31472.7), uczestnik Powstania Warszawskiego 1927–1959 × Helena Teresa hr. Załuska z Iwonicza h. Junosza (ID: cz.I008479), 1928–
  6. Arnold Zygmunt Stanisław Szyfman (ID: psb.34182.1), bohater PSB 1882–1967
    → PSB: SZYFMAN Arnold (1882-1967), dyrektor teatrów
    × Maria Krystyna Broniewska z Biezdziedzy h. Tarnawa (ID: psb.34182.7), 1929–2009
  7. Jerzy Klukowski h. Jasieńczyk (ID: sw.118630), 1922–1978 × Hanna Pomorska h. Trzy Gwiazdy (ID: sw.118631), 1933–2005
  8. Jerzy Grabski z Grabi h. Pomian (ID: sw.168613), 1920–2002 × Władysława Kucharska (ID: sw.168614), 1925–2010
  9. Seweryn Fischer de Keczer-Pálvágás h. wł. (ID: sw.340285), 1926–2005 × Irena Suszczewska h. Bogoria (ID: sw.340284), 1926–
  10. Michał Kulikowski (ID: sw.45940), 1930–1983 × Teresa Anna Stawiska de Godziątowy h. Gozdawa (ID: sw.45939), 1933–
  11. Edward ks. Światopełk-Czetwertyński na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: sw.76977), znani uczeni nauk technicznych 1901–1987 × Celina Kiersnowska (ID: sw.80407), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1890–1986
  12. Henryk Buchowski z Buchowic h. Sas (ID: sw.78640), bohater Kto jest kim 1923–2013 × Teresa Brzozowska h. Korab (ID: sw.128180), 1931–
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. Janina Podgórska (ID: cz.I044139), 1890–1953 (r.: Stanisław i Karolina Tomkiel)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Stanisława Helena Chmielińska de Chmieleń-Orzeszki h. Leszczyc (ID: mi.113), 1884–1953 (r.: Władysław i Jadwiga Śmiodowska)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Elżbieta hr. Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron (ID: psb.12904.11), 1914–1953 (r.: Michał i Elżbieta Bisping)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. Henryk Rzepecki (ID: psb.18097.10), 1895–1953 (r.: Rafał i Helena Kaleńska)
  10. Hanna Ewa Rzepecka (ID: psb.19083.5), bohater PSB 1895–1953 (r.: Kazimierz i Izabela Moszczeńska)
    → PSB: POHOSKA Anna Ewa (1895-1953) historyk, pedagog, docent
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. Tadeusz Marcin Opioła (ID: psb.20839.1), bohater PSB 1887–1953 (r.: Stanisław i Waleria Szozurek)
    → PSB: OPIOŁA Tadeusz Marcin (1887-1953) dziennikarz, działacz społeczny
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. Mściwój Maria Tadeusz Semerau-Siemianowski (ID: psb.28861.1), bohater PSB 1885–1953 (r.: Władysław i Józefa Rojewska)
    → PSB: SEMERAU-SIEMIANOWSKI Mściwój Maria (1885-1953) profesor medycyny
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. Adam Ulrich (ID: sw.42725), 1891–1953
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. Kazimierz Kawiecki h. Wyssogota (ID: sw.463634), 1889–1953 (r.: Ignacy i Marcjanna Koeth)
  45. Wanda Konstancja Sztremer (ID: sw.53197), 1873–1953 (r.: Aleksander i Julia Gzowska)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Tadeusz Rohoziński h. Leliwa (ID: ut.6.2.39), ~1890–1953 (r.: Kazimierz i Wanda Leśniowska)
  52. Kazimierz Wiśniewski (ID: zi.1.184.a5a), bohater Wiki 1895–1953 (r.: Piotr i Józefa Grabowska)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. Stanisław Świda-Polny h. Grabie (odm.) (ID: zi.7.107.a6), 1868–1953 (r.: Wiktor i Maria Dworzecka)

1954

Urodzenia

  1. Joanna Maria Niemojewska z Niemojewa h. Wieruszowa (ID: cz.I001506), 1954– (r.: Sergiusz i Wanda Czartoryska)
  2. Kamila Maria Zaborowska h. Rawicz (ID: cz.I001626), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Edward i Alicja Słowik)
  3. Piotr Jan Nepomucen Wielowieyski z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: cz.I008105), 1954– (r.: Andrzej i Zofia Tyszkiewicz)
  4. Jan Marcin Skórzyński (ID: cz.I008198), internowany Stanu Wojennego 1954– (r.: Zygmunt i Zofia Radziwiłł)
  5. Urszula Kasztalska (ID: cz.I027248), 1954– (r.: Ryszard i Zofia Sokołowska)
  6. Ewa Zofia Falewicz h. Pobóg (ID: cz.I032221), 1954– (r.: Jan i Izabella Plater)
  7. Maria Barbara Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię (ID: cz.I032291), 1954– (r.: Kazimierz i Teresa Rey)
  8. Krystyna Maria hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I039835), 1954– (r.: Andrzej i Róża Radziwiłł)
  9. Hanna Katarzyna Chorzewska h. Awdaniec (ID: cz.I048639), 1954– (r.: Andrzej i Janina Winiarska)
  10. Ludwika Aleksandra Zaorska (ID: cz.I054145), 1954– (r.: Andrzej i Barbara Skrzypińska)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. Paweł Szymański (ID: psb.34287.5), bohater Wiki 1954– (r.: Zdzisław i Wiesława Winkler)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Jakub Ludwik Borawski h. Bojcza (ID: sw.118322), 1954– (r.: Ludwik i Danuta Rokicka)
  25. Krzysztof Komorowski (ID: sw.123436), 1954– (r.: Stanisław i Zofia Miączyńska)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Małgorzata Oryl (ID: sw.13114), 1954– (r.: Stanisław i Teresa Kurzątkowska)
  30. Anna Komorowska (ID: sw.14203), członek SPSW 1954– (r.: Stanisław i Zofia Miączyńska)
  31. Alina Krupska (ID: sw.148829), 1954– (r.: Roman i Janina Wąsowska)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Andrzej Michałowski (ID: sw.177996), 1954– (r.: Ludwik i Józefa Milewska)
  34. Halina Makot (ID: sw.177997), 1954–2013
  35. Zofia Leszkiewicz-Zienowicz-Olpińska h. Nałęcz (ID: sw.186400), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Olgierd i Wanda Gutkowska)
  36. Michał Antoni Lasocki z Lasocina h. Dołęga (ID: sw.1966), 1954– (r.: Krzysztof i Teresa Potocka)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Piotr Kazimierz Rodowicz (ID: sw.246128), 1954– (r.: Władysław i Anna Dembowska)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Edward Paweł Dreszer (ID: sw.305084), 1954– (r.: Henryk i Alicja Cichosz)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. Grzegorz Jacek Fischer de Keczer-Pálvágás h. wł. (ID: sw.340286), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Seweryn i Irena Suszczewska)
  44. Bogusław Kalestyński (ID: sw.340633), 1954– (r.: Bogusław i Cecylia Krasicka)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Sylwia Stradomska h. Prus (I) (ID: sw.42618), 1954– (r.: Wiesław i Teresa Turczyńska)
  48. Krzysztof Wyrzykowski (ID: sw.42877), 1954– (r.: Stanisław i Zofia Patzer)
  49. Jerzy Piwko (ID: sw.48017), 1954–
  50. Stanisław Mirowski h. Niesobia (ID: sw.48295), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Stefan i Irena Tyszkiewicz)
  51. Tomasz Falkowski (ID: sw.48629), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Andrzej i Teresa Zan)
  52. Jan Bogucki (ID: sw.500697), 1954–
  53. Zbigniew Tyliński (ID: sw.501376), 1954– (r.: Antoni i Jadwiga Bieńkowska)
  54. Andrzej Jarosz (ID: sw.52786), 1954– (r.: Kazimierz i Maria Kucharek)
  55. Witold Jerzy Polkowski h. Jastrzębiec (ID: sw.57548), 1954– (r.: Jerzy i Maria Jełowicka)
  56. Barbara Maria Ziontek (ID: sw.59221), 1954– (r.: Zdzisław i Marianna Papaj)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. Mirosława Stefania Święcicka h. Jastrzębiec (ID: sw.71655), 1954– (r.: Stanisław i Krystyna Purtak)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Zbigniew Berko-Haas (ID: sw.78012), 1954– (r.: Władysław i Wanda Jamiołkowska)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. Halina Szlenkier (ID: sw.85947), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Ksawery i Maria Rozmanit)
  64. Maciej Kobyliński z Kobylina h. Prus (II - Wilczekosy) (ID: sw.88864), 1954– (r.: Szymon i Danuta Will)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. Janina Holnicka-Szulc (ID: sw.96475), 1954– (r.: Jan i Barbara Dadacka)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  69. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  70. Wanda Bornus (ID: zi.2.27.b6a2a2), 1954– (r.: Leon i Teresa Żylicz)
  71. Katarzyna Doruchowska z Doruchowa h. Niesobia (ID: zi.2.40.a1a3), 1954– (r.: Antoni i Irena Działowska)
  72. Witold Daniłowicz (ID: zi.4.105.a3a1), 1954– (r.: Leszek i Barbara Przyłęcka)
  73. Paweł Zbigniew Chądzyński h. Ciołek (ID: zi.4.21.a2a3), korespondent M.J.M. 1954– (r.: Stanisław i Helena Malewicz)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Andrzej hr. Broel-Plater z Broelu h. wł. (ID: cz.I004286), uczestnik Powstania Warszawskiego 1931–2003 × Róża Elżbieta Gabriela ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003716), 1934–2009
  2. Jan Nepomucen Sokolnicki z Pigłowic h. Nowina (ID: dw.56154), 1924–1989 × Maria Teresa Dzierżykraj-Morawska z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.56155), 1933–
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. Juliusz Ludwik Zawadzki (ID: sw.121554), 1932– × Alina Zaleska h. Łabędź (ID: sw.121555), 1930–
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. Tadeusz Wolski h. Lis (ID: ut.12.1.44), bohater Kto jest kim 1924–2005 × Anna Helena hr. Branicka z Wilanowa h. Korczak (ID: ut.12.1.43), bohater Wiki 1924–2023
  9. Bogusław Kalestyński (ID: ut.18.1.64), 1929– × Cecylia Elżbieta hr. Krasicka z Siecina h. Rogala (ID: ut.18.1.62), 1924–2023
  10. Stanisław hr. Russocki z Brzezia h. Zadora (ID: ut.30.1.51), bohater Wiki 1930–2002 × Joanna Twarowska h. Pilawa (ID: ut.30.1.52), 1934–
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Józef hr. Gołąbek-Jezierski h. Prus (II) (ID: 9.50.683), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1885–1954 (r.: Stanisław i Wanda Ciecierska)
  3. Józef Adam Karol hr. (primog.) Żółtowski z Kocka h. Ogończyk (ID: cz.I002017), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1875–1954 (r.: Edward i Maria Wodzińska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Jan Paweł Marylski-Łuszczewski h. Ostoja (odm.) (ID: psb.17207.7), bohater Wiki 1893–1954 (r.: Antoni i Wanda Kozakowska)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. Wacława Pelagia Filipina Solbrig (ID: sw.177933), 1880–1954 (r.: Teodor i Zofia Niemirycz)
  51. Oktawia Leśkiewicz (ID: sw.180466), 1883–1954
  52. Stefan Netto (ID: sw.180497), 1895–1954
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. Witold Taczanowski h. Jastrzębiec (ID: sw.32595), 1890–1954 (r.: Julian i Jadwiga Ostrowska)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. Helena Kaleńska-Jaśkiewicz (ID: sw.366733), 1871–1954
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  66. Cecylia Jakubowska (ID: sw.466800), 1883–1954 (r.: Ignacy i Józefa Dylewska)
  67. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  68. Michał Gieysztor h. Giejsztor (ID: sw.50799), bohater Czy wiesz kto to jest 1871–1954 (r.: Emil i Jadwiga Szukszta)
  69. Hanna Kurtz (ID: sw.51890), 1920–1954 (r.: Jan i Helena Marszewska)
  70. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  71. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  72. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  73. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  74. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  75. Leonia Felicja ks. Podhorska h. wł. (ID: ut.6.5.106), 1874–1954 (r.: Leon i Kazimiera Wierzbicka)

1955

Urodzenia

  1. Ewa Szlenkier (ID: cz.I001288), 1955– (r.: Ksawery i Maria Rozmanit)
  2. Dorota Policińska (ID: cz.I001510), 1955– (r.: Edward i Zofia Wrońska)
  3. Karol Krystyn Maria Karski z Kars h. Boleścic (ID: cz.I007103), 1955– (r.: Michał i Barbara Dembińska)
  4. Maria Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: cz.I008106), 1955– (r.: Andrzej i Zofia Tyszkiewicz)
  5. Teresa Maria Kozakiewicz (ID: cz.I013891), 1955–
  6. Sławomir Ratajski (ID: cz.I048743), bohater Wiki 1955– (r.: Leszek i Maria Różańska)
  7. Paweł Maria Guido Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.65527), 1955– (r.: Stanisław i Maria Dembińska)
  8. Marek Jarmułt-Mlicki z Komaszyc h. Dołęga (ID: dw.65594), 1955–1998 (r.: Kazimierz i Wanda Pieńkowska)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. Marcin Andrzej Ożogowski (ID: sw.1011042), 1955–
  19. Agnieszka Tratkiewicz (ID: sw.113119), korespondent M.J.M. 1955– (r.: Eugeniusz i Hanna Sokołowska)
  20. Aleksandra Zawadzka h. Junosza (ID: sw.11997), członek SPSW 1955– (r.: Józef i Teresa Różańska)
  21. Jerzy Zawadzki (ID: sw.121556), 1955–2006 (r.: Juliusz i Alina Zaleska)
  22. Bogumił Luft (ID: sw.122981), bohater Wiki 1955– (r.: Stanisław i Barbara Majewska)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Iwona Małgorzata Dobrogniewa Zawisza-Dowgiałło h. Zadora (ID: sw.125703), korespondent M.J.M. 1955– (r.: Zygmunt i Stanisława Świderska)
  26. Jan Henryk Morawski h. Dąbrowa (ID: sw.126637), 1955– (r.: Henryk i Maria Mieczkowska)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Joanna Oryl (ID: sw.13125), 1955– (r.: Stanisław i Teresa Kurzątkowska)
  30. Małgorzata Pac (ID: sw.14497), 1955– (r.: Krzysztof i Zofia Marchlik)
  31. Irmina Krupska (ID: sw.148835), 1955– (r.: Roman i Janina Wąsowska)
  32. Dariusz Szczypek (ID: sw.148916), 1955–
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Jacek Włodzimierz Sidorski (ID: sw.154852), 1955– (r.: Mikołaj i Mirosława Kowalczyk)
  35. Małgorzata Badowska (ID: sw.177665), 1955– (r.: Jerzy i Maria N.)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Marek Kuś (ID: sw.17882), 1955– (r.: Jan i Barbara Stroińska)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Joanna Jankiewicz (ID: sw.188850), 1955–
  40. Maria Teresa Lasocka z Lasocina h. Dołęga (ID: sw.1973), 1955– (r.: Krzysztof i Teresa Potocka)
  41. Zofia Pągowska h. Pobóg (ID: sw.197653), 1955– (r.: Franciszek i Krystyna Modzelewska)
  42. Paweł Dangel h. Dangiel (ID: sw.21278), bohater Wiki 1955– (r.: Jan i Teresa Lubecka)
  43. Grażyna Gac (ID: sw.242370), 1955–2010 (r.: Janusz i Halina Marszałkowicz)
  44. Jerzy Kuls (ID: sw.30085), korespondent M.J.M. 1955–
  45. Teresa Romańska (ID: sw.30086), 1955–
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Anna Żytko (ID: sw.47618), 1955– (r.: Mieczysław i Helena Widziszewska)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. Andrzej Stanisław Kalicki (ID: sw.53199), 1955–
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. Marek Sieczkowski (ID: sw.61884), 1955–2012 (r.: Ryszard i Elżbieta Taczanowska)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. Ewa Barbara Piskorek (ID: sw.68748), 1955– (r.: Romuald i Alicja Zaborowska)
  56. Tomasz Marian Koziński (ID: sw.69450), bohater Wiki 1955– (r.: Eugeniusz i Jadwiga Przepiórka)
  57. Ewa Krystyna Szybowska (ID: sw.69491), 1955– (r.: Aleksander i Bazylia Olszewska)
  58. Barbara Zofia Piekutowska (ID: sw.751487), 1955– (r.: N. i N. N.)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. Izabela Leśniewska (ID: sw.852950), 1955–
  63. Maria Gralińska (ID: sw.93423), 1955– (r.: Zdzisław i Barbara Czetwertyńska)
  64. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  65. Jerzy Zawadil (ID: sw.9816), 1955– (r.: Jerzy i Helena Szeląg)
  66. Krzysztof Andrzej Zorski (ID: ut.1.1.235), bohater Wiki 1955–2017 (r.: Henryk i Krystyna Turek)
  67. Piotr Jan Ciborowski (ID: zi.3.8.a1a1), 1955– (r.: Janusz i Teresa Bochwic)
  68. Danuta Kowalska (ID: zi.7.116.a1a2), bohater Wiki 1955– (r.: Zbigniew i Zofia de Virion)

Małżeństwa

  1. Krzysztof Dunin-Wąsowicz h. Łabędź (ID: cz.I003697), bohater Wiki 1923–2013 × Maria Teresa Jadwiga ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003696), 1925–2009
  2. Stanisław Mikołaj Janusz ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003700), 1930–2012 × Helena Jerôme (ID: cz.I003701), 1926–2012
  3. Michał Jan Maria hr. (primog.) Czarnecki h. Prus (III) (ID: cz.I017457), 1931–2003 × Aleksandra Korwin-Kamieńska (ID: cz.I017458), 1927–2012
  4. Krzysztof Edwin Sołtyk-Sołtycki (ID: sw.191960), 1931– × Elżbieta Józefa Stężycka (ID: sw.191961), 1932–
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Zdobysław Szczęsny Perzyński (ID: sw.216169), 1911–1984 × Szczęsna Maria Kępińska (ID: sw.216170), 1922–2004

Zgony

  1. Zenon Jan Kanty Koziełł-Poklewski h. wł. (ID: 12.136.209), 1875–1955 (r.: Zenon i Helena Czaplicka)
  2. Maria Wielowieyska z Wielkiej Wsi h. Półkozic (ID: 16.18.478), 1871–1955 (r.: Adam i Maria Błeszyńska)
  3. Wiktor Marian Kazimierz hr. Starzeński h. Lis (ID: cz.I006243), 1891–1955 (r.: Marian i Aleksandra Lasocka)
  4. Stanisław Marian de Rosenwerth h. Rużyczka (ID: cz.I017929), bohater Wiki 1885–1955 (r.: Henryk i Maria Serwińska)
  5. Kazimierz Widawski (ID: cz.I032877), ~1880–1955
  6. Antoni Moszczeński z Moszczonego h. Nałęcz (ID: dw.57867), 1919–1955 (r.: Gustaw i Gabriela Taczanowska)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. Stanisław Adolf Klawe (ID: psb.11601.5), bohater Czy wiesz kto to jest 1880–1955 (r.: Henryk i Emilia Grubert)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. Gustaw Paszkiewicz (ID: psb.21762.1), bohater PSB 1892–1955 (r.: Leonard i Justyna Fabińska)
    → PSB: PASZKIEWICZ Gustaw (1893-1955) oficer, generał dywizji, poseł
  24. Zygmunt Psarski h. Jastrzębiec (ID: psb.24753.16), bohater Wiki 1886–1955 (r.: Władysław i Maria Psarska)
  25. Julia Wyleżyńska h. Trzaska (ID: psb.25003.3), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1882–1955 (r.: Tadeusz i Waleria Zawadzka)
  26. Maciej Stefan Römer h. Laski (ID: psb.26444.1), bohater PSB 1890–1955 (r.: Bronisław i Maria Jundziłł)
    → PSB: ROMER Maciej Stefan (1890-1955) oficer WP, naczelnik wojskowy
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Alina Barbara Ubysz h. Cholewa (ID: sw.108094), 1897–1955 (r.: Ignacy i Julia Zakrzewska)
  38. Jan Nepomucen Tadeusz Bichniewicz h. Pielesz (ID: sw.122077), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1884–1955 (r.: Józef i Karolina Zawisza)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Roman Welman (ID: sw.180031), bohater Czy wiesz kto to jest 1888–1955 (r.: Jan i Maria Janik)
  41. Wacław Cyprian Dunin-Brzeziński h. Łabędź (ID: sw.184795), bohater Czy wiesz kto to jest 1878–1955 (r.: Teofil i Henryka Malecka)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. Władysław Roman Guttner (ID: sw.69361), 1910–1955 (r.: Józef i Olga Fichtner)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. Maria ks. Puzyna h. Oginiec (ID: sw.7698), 1889–1955 (r.: Stanisław i Franciszka Zabiełło)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. Agnieszka Siemaszkiewicz (ID: sw.9733), 1867–1955
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

1956

Urodzenia

  1. Helena Pia Golińska (ID: cz.I001655), 1956– (r.: Kazimierz i Anna Czartoryska)
  2. Jerzy Mikołaj Marcin ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby (ID: cz.I003704), 1956– (r.: Stanisław i Helena Jerôme)
  3. Edward Jerzy hr. Plater-Zyberk z Broelu h. wł. (ID: cz.I004229), 1956–2008 (r.: Kazimierz i Izabella Janecka)
  4. Mikołaj Władysław Wolski h. Lis (ID: cz.I008143), 1956– (r.: Tadeusz i Anna Branicka)
  5. Paweł Dobrzański (ID: cz.I017117), 1956– (r.: Władysław i Róża Korecka)
  6. Piotr hr. (primog.) Czarnecki h. Prus (III) (ID: cz.I017461), 1956– (r.: Michał i Aleksandra Kamieńska)
  7. Robert Rożnowski ze Skoków h. Nowina (ID: cz.I018781), członek SPSW 1956– (r.: Lech i Teresa Piasczyńska)
  8. Stefan Julian Dunin-Wąsowicz h. Łabędź (ID: cz.I031911), 1956– (r.: Krzysztof i Maria Radziwiłł)
  9. Sławomir Tomaszewski (ID: cz.I032304), 1956– (r.: Marian i N. Sakowska)
  10. Rafał Zakrzewski (ID: cz.I048626), bohater Wiki 1956– (r.: Roman i Wiktoria Sakowicz)
  11. Robert Kazimierz Dzierżykraj-Morawski z Chomęcic h. Drogosław (Nałęcz) (ID: dw.56167), członek SPSW 1956– (r.: Franciszek i Elżbieta Wołodkowicz)
  12. Paweł Lucjan Mieczkowski z Nieciszewa h. Bończa (ID: dw.65564), 1956– (r.: Lucjan i Zofia Przybyłowicz)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. Joanna hr. Miączyńska z Miączyna h. Suchekomnaty (ID: sw.11609), korespondent M.J.M. 1956– (r.: Jerzy i Anna Jagodzińska)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Iwona Kędzierska (ID: sw.121557), 1956–1995
  20. Joanna Jarosławska (ID: sw.122982), 1956–
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Alicja Bogusława Szlendak (ID: sw.179869), 1956– (r.: Stanisław i Monika Ziarek)
  26. Paweł Mitraszewski h. Nałęcz (ID: sw.191395), 1956– (r.: Stanisław i Zofia Abramowicz)
  27. Jan Józef Faryna (ID: sw.200031), 1956– (r.: Tadeusz i Maria Kobuszewska)
  28. Piotr Woźniak (ID: sw.201436), członek rządu J. Kaczyńskiego 1956–
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. Andrzej Bieńkowski (ID: sw.254127), 1956– (r.: Ryszard i Tadea Ostrowska)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. Marek Jerzy Podhorski (ID: sw.340628), 1956– (r.: Jerzy i Teresa Seydel)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. Dorota Giebułtowicz (ID: sw.500698), 1956–
  35. Krystyna Tylińska (ID: sw.501380), 1956– (r.: Antoni i Jadwiga Bieńkowska)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. Ewa Janda (ID: sw.52785), 1956– (r.: Witold i Wacława Sadowska)
  38. Anna Koziełł-Poklewska (ID: sw.53198), 1956–2009 (r.: Michał i Krystyna Niziołomska)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Adam Franciszek Kołodziej (ID: sw.61802), 1956– (r.: Leszek i Stefania Kuczman)
  42. Joanna Magdalena Zaleska h. Lubicz (ID: sw.63206), 1956– (r.: Stanisław i Magdalena N.)
  43. Zbigniew Jan Korolkiewicz h. Dąbrowa (ID: sw.63477), 1956–2004 (r.: Olgierd i Aleksandra Byszewska)
  44. Barbara Anna Skorupińska (ID: sw.63478), 1956– (r.: Zbigniew i Lidia Jaczkowska)
  45. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  46. Tomasz Tomaszewski (ID: sw.65918), bohater Wiki 1956– (r.: Bohdan i Ewa Słupnicka)
  47. Alicja Maria Święcicka h. Jastrzębiec (ID: sw.71659), 1956– (r.: Stanisław i Krystyna Purtak)
  48. Kajetan Tadeusz Mellerowicz h. Samson (ID: sw.75369), korespondent M.J.M. 1956– (r.: Wacław i Teresa Wysocka)
  49. Grażyna N. (ID: sw.755993), korespondent M.J.M. 1956– (r.: N. i Krystyna Bernatt)
  50. Marta Osmólska h. Bończa (ID: sw.756022), 1956– (r.: Andrzej i Ewa Zieleniewska)
  51. Beata Ewa Krzyżanowska z Krzyżanowa h. Świnka (ID: sw.8823), 1956– (r.: Jerzy i Wanda Rybarska)
  52. Marcin Zimoch (ID: sw.93337), bohater Wiki 1956– (r.: Jan i Ewa Karsnicki)
  53. Krzysztof Wójcicki (ID: ut.35.1.64), 1956–
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. Tomasz Rostworowski h. Nałęcz (II) (ID: zi.6.113.a4a1), 1956– (r.: Andrzej i Anna Smogulecka)
  56. Maria Magdalena Szweycer h. Zadora (ID: zi.6.85.a3a4), 1956– (r.: Tomasz i Maria Prądzyńska)

Małżeństwa

  1. Jan Kazimierz Michał «Wiewiórka» hr. Starzeński ze Starzeńca h. Lis (ID: cz.I006226), uczestnik Powstania Warszawskiego 1923–2010 × Jolanta hr. Halka-Ledóchowska z Leduchowa h. Szaława (ID: cz.I006227), 1931–2006
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. Andrzej Jarmoliński (ID: sw.114277), 1932– × Maria Czernicka h. Jastrzębiec (odm.) (ID: sw.114276), 1933–2008
  5. Adam Roman Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177773), 1923–2002 × Anna Hirszman (ID: sw.177774), 1926–
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. Stanisław Franciszek Baranowski (ID: sw.74095), 1930–2008 × Aleksandra Rożnowska ze Skoków h. Nowina (ID: sw.73525), 1932–1995
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × Krystyna Godlewska h. Gozdawa (ID: ut.1.1.298), 1936–
  10. Edward Hubert hr. Sumiński z Sumina h. Leszczyc (ID: ut.35.1.52), 1933–2009 × Zofia Ferster (ID: ut.35.1.53), 1935–
  11. Jerzy Marek Butowtt (ID: zi.6.65.a1a2a), 1931– × Róża Maria Karwacka (ID: zi.6.65.a1a2), 1931–

Zgony

  1. Elżbieta Hołyńska z Hołyna h. Klamry (odm.) (ID: 7.796.330), 1897–1956 (r.: Ksawery i Emilia Bloch)
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. Leon hr. (primog.) Żółtowski z Niechanowa h. Ogończyk (ID: cz.I001894), bohater Czy wiesz kto to jest 1877–1956 (r.: Stanisław i Maria Sapieha)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. Bronisław Juliusz Michelis (ID: psb.17901.5), 1900–1956 (r.: Bronisław i Stanisława Wagner)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. Szczepan Eugeniusz Bońkowski h. Brodzic (ID: sw.125192), 1879–1956 (r.: Humilian i Maria Jaroszewska)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  36. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Feliks Chojecki h. Lubicz (ID: sw.20506), 1903–1956 (r.: Dionizy i Wanda Bądarzewska)
  39. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  40. Witold «Ryszard» Gokieli (ID: sw.265858), uczestnik Powstania Warszawskiego 1904–1956 (r.: Szymon i Lucyna Rozenfeld)
  41. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. Jadwiga Netzel (ID: sw.43816), 1894–1956 (r.: Adolf i Helena Dąbrowska)
  44. Adam Tuz (ID: sw.45879), ~1880–1956 (r.: Wawrzyniec i Czesława Oleszkiewicz)
  45. Zofia Rostkowska (ID: sw.50100), 1880–1956 (r.: Feliks i Emilia Kawecka)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. Wanda Kamocka z Kamocina h. Jelita (ID: zi.7.78.a1a), 1892–1956 (r.: Walenty i Seweryna Wołowska)

1957

Urodzenia

  1. Monika Maria Ludwika Żółtowska z Czacza h. Ogończyk (ID: cz.I004444), 1957– (r.: Jerzy i Teresa Rostworowska)
  2. Mariusz Jerzy Ruiz (ID: cz.I009016), 1957– (r.: Jorge i Grażyna Piątkowska)
  3. Magdalena Zofia Felczyńska (ID: cz.I022358), 1957– (r.: Jerzy i Teresa Wichlińska)
  4. Paweł Jan Górski z Falęcina h. Bożawola (ID: cz.I031995), 1957– (r.: Kazimierz i Zofia Lipska)
  5. Dariusz Kołatkowski (ID: cz.I032003), 1957– (r.: Leon i Sabina Wylęgła)
  6. Andrzej Konstanty Falewicz h. Pobóg (ID: cz.I032226), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Jan i Izabella Plater)
  7. Marta Sułowska ze Skołyszyna h. Strzemię (ID: cz.I032303), 1957– (r.: Kazimierz i Teresa Rey)
  8. Wojciech Jakub Jabłoński (ID: cz.I037037), 1957– (r.: Jerzy i Maria Krakowińska)
  9. Ewa Helena Hlibowicka (ID: cz.I037100), 1957– (r.: Stefan i Irena Skuba)
  10. Jacek Wolfram (ID: cz.I048624), 1957– (r.: Tomasz i Maria Sękowska)
  11. Janusz Sękowski z Wojsławia h. Prawdzic (ID: cz.I048644), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Stefan i Aleksandra Diermajer)
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. Mariusz Rożnowski ze Skoków h. Nowina (ID: sw.12454), członek SPSW 1957– (r.: Kazimierz i Hanna Jurczak)
  18. Wanda Buchowska z Buchowic h. Sas (ID: sw.128181), 1957– (r.: Henryk i Teresa Brzozowska)
  19. Maria Buchowska z Buchowic h. Sas (ID: sw.131712), 1957– (r.: Henryk i Teresa Brzozowska)
  20. Jan Dzierżko (ID: sw.148920), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Jan i Ewa Dziuba)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. Jacek Żakowski h. Jastrzębiec (ID: sw.169095), znani dziennikarze 1957– (r.: Wojciech i Anna Zarzecka)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. Andrzej Jan Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177775), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Adam i Anna Hirszman)
  25. Wojciech Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron (ID: sw.177983), 1957– (r.: Stanisław i Janina Kociszewska)
  26. Małgorzata Kwiatkowska (ID: sw.177984), 1957–
  27. Marek Kazimierz Stelmaszak (ID: sw.254882), 1957– (r.: Bronisław i Helena N.)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. Ewa Czarkowska (ID: sw.37304), 1957– (r.: Zbigniew i Aniela N.)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. Danuta Kossakowska (ID: sw.42563), 1957– (r.: Tadeusz i Teresa Szlasa)
  32. Ryszard Marek Koziełł-Poklewski (ID: sw.53202), 1957– (r.: Michał i Krystyna Niziołomska)
  33. Grażyna Kubalska (ID: sw.55751), 1957– (r.: Tadeusz i Helena Wołłowicz)
  34. Karol Bożeniec-Jełowicki h. wł. (ID: sw.57481), 1957– (r.: Marcin i Elżbieta Sukiennik)
  35. Dorota Twardowska ze Skrzypna h. Ogończyk (ID: sw.58744), 1957– (r.: Tadeusz i Anna Dąmbska)
  36. Zbigniew Strzelecki (ID: sw.610347), 1957–
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  39. Maciej Domosławski (ID: sw.751486), 1957–
  40. Dariusz Kańczuga (ID: sw.77803), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Stanisław i Janina Matyjaszcyk)
  41. Anna Pietrusiak (ID: sw.84476), 1957– (r.: Leonard i Danuta Iwańska)
  42. Anna Miklińska (ID: sw.85824), 1957– (r.: Jerzy i Antonina Linowska)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Maksymilian Andrzej Bylicki h. Pobóg (ID: ut.1.1.266), korespondent M.J.M. 1957– (r.: Andrzej i Teresa Zielińska)
  46. Grzegorz hr. Bobrowski ze wsi Bobrowo h. Boleścic (ID: ut.10.1.52), 1957– (r.: Karol i Alicja Szmid)
  47. Jerzy Kazimierz hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza (ID: ut.29.1.147), 1957– (r.: Antoni i Maria Podhorska)
  48. Dorota hr. Sumińska z Sumina h. Leszczyc (ID: ut.35.1.62), bohater Wiki 1957– (r.: Edward i Zofia Ferster)
  49. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Małżeństwa

  1. Krzysztof Hubert Skarzyński h. Bończa (ID: cz.I032655), 1932– × Teresa Piaskowska h. Ostoja (ID: cz.I032654), 1931–2005
  2. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  3. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego) × (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. Jerzy Maria Piotrowski (ID: sw.54031), 1933–2016 × Krystyna Izabella Ostrowska (ID: sw.54032), 1934–
  7. Zdzisław Graliński (ID: sw.80403), 1897–1963 × Barbara ks. Światopełk-Czetwertyńska na Starej Czetwertni h. Pogoń Ruska (ID: sw.80402), 1925–1999
  8. Zbigniew Dobrski z Dobrska h. Jastrzębiec (ID: ut.53.1.41), 1918–1971 × Anna Maria Jadwiga bar. Konopka h. Nowina (odm.) (ID: ut.53.1.40), 1924–2022

Zgony

  1. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  2. Zygmunt Franciszek Niziołomski (ID: cz.I047985), 1894–1957 (r.: Stanisław i Helena Łasiewicka)
  3. Zofia Bojanowska z Bojanowa h. Junosza (ID: dw.43380), 1872–1957 (r.: Kalikst i Maria Mikorska)
  4. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  5. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  6. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  7. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  8. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  9. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  10. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  11. Czesław Romuald Klarner (ID: psb.11591.1), bohater PSB 1872–1957 (r.: Emilian i Konstancja Osmólska)
    → PSB: KLARNER Czesław Romuald (1872-1957) minister przemysłu i handlu
  12. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  13. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  14. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  15. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  16. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  17. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  18. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  19. Stanisława Tarnogórska h. Grzymała (ID: psb.17021.4), 1897–1957 (r.: Marian i Józefa Rozmysłowicz)
  20. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  21. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  22. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  23. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  24. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  25. Jadwiga Gieysztor h. Giejsztor (ID: psb.21969.3), 1893–1957 (r.: Józef i Maria Rudzka)
  26. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  27. Janina Stanisława Opoczyńska (ID: psb.23196.4), 1882–1957 (r.: Bolesław i Feliksa Neyman)
  28. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  29. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  30. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  31. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  32. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  33. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  34. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  35. Zofia Wierzbicka h. Nieczuja (ID: sw.177772), student Uniwersytetu Jagiellońskiego 1886–1957 (r.: Franciszek i Stanisława Jabłońska)
  36. Jerzy Dąbrowski (ID: sw.180041), 1909–1957 (r.: Roman i Stefania Moszyńska)
  37. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  38. Heliodora Maria Apolinara Przechadzka (ID: sw.190208), 1874–1957 (r.: Józef i Kazimiera Bogdańska)
  39. Jerzy «Wiesław» Krafft (ID: sw.196731), uczestnik Powstania Warszawskiego 1896–1957 (r.: Jan i Amanda Kinzel)
  40. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  41. Eugeniusz Suszczewski h. Bogoria (ID: sw.308703), 1884–1957 (r.: Stanisław i Jadwiga Makowiecka)
  42. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  43. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  44. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  45. Stanisław Franciszek Łukasiewicz (ID: sw.402438), bohater Wiki 1904–1957 (r.: Franciszek i Maria Przegalińska)
  46. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  47. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  48. Łucja Zaleska h. Lubicz (ID: sw.466610), 1871–1957 (r.: Władysław i Rozalia Łęgowska)
  49. Janina Łopott-Łopot-Bykowska h. wł. (ID: sw.58609), 1892–1957 (r.: Witold i Anna Szalewicz)
  50. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  51. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  52. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  53. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  54. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  55. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  56. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  57. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  58. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  59. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  60. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  61. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  62. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  63. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)
  64. Zdzisław Dmochowski h. Pobóg (ID: zi.2.102.a4a), 1896–1957 (r.: Zdzisław i Julia Sosnowska)
  65. (Kliknij by się zalogować — wymagany abonament Wielkiej Genealogii Minakowskiego)

Zakres: do 1769 - od 1770 do 1810 - od 1811 do 1824 - od 1825 do 1830 - od 1831 do 1835 - od 1836 do 1838 - od 1839 do 1842 - od 1843 do 1845 - od 1846 do 1848 - od 1849 do 1850 - od 1851 do 1852 - od 1853 do 1854 - od 1855 do 1856 - od 1857 do 1858 - od 1859 do 1861 - od 1862 do 1867 - od 1868 do 1879 - od 1880 do 1887 - od 1888 do 1894 - od 1895 do 1900 - od 1901 do 1906 - od 1907 do 1913 - od 1914 do 1921 - od 1922 do 1928 - od 1929 do 1933 - od 1934 do 1939 - od 1940 do 1944 - od 1945 do 1950 - od 1951 do 1957 - od 1958 do 1964 - od 1965 do 1971 - od 1972 do 1976 - od 1977 do 1982 - od 1983 do 1988 - od 1989 do 1996 - od 1997 do 2005 - od 2006 do 2017 - od 2018


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 21.07.2024.
© 2002-2024 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie