Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, kasztelan [kij] Kijów ?1610-1680
&/1662 Zaloguj się ?1660-1695/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1610- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, cześnik [kij] Kijów ?1640- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1680- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Starzechowska h. Nieczuja 1706-1766 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antoni hr. Krasicki z Siecina h. Rogala, członek Stany Galicyjskie 1736-1800 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Henryk Ludwik Apoloniusz Bogusławski h. Prus (III), okręg radziejowski Tow. Rolniczego 1838-1912
&1861 Paulina Mikorska h. Ostoja, artykuł w Nekrologii ca 1840-1919 |
|
|
Karol Zieliński z Zielonej h. Świnka, podpułkownik armia Królestwa Polskiego 1787-1835
&ca 1800 Elżbieta Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1781-1815
&1821 Helena Ludwika Wołowicz h. Bogoria, artykuł w Nekrologii 1799-1899 |
|
|
Stanisław Wilhelm hr. Siemieński ze Sławczyna h. Dąbrowa 1763-1821
&ca 1800 Elżbieta Potocka z Złotego Potoka h. Pilawa (Złota), (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1781-1815 |
|
|
Katarzyna hr. Krasicka z Siecina h. Rogala 1761-1799 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Władysław Rawita-Ostrowski, artykuł w Nekrologii 1841-1920 |
|
|
Tadea Bogusławska h. Prus (III), artykuł w Nekrologii ca 1868-1921 |
|
|
Janina Bogusławska h. Prus (III), (linia: Felicjan Wierzchlejski le.4051.2.4) ?1880- |
|
|
Gustaw Joachim Zieliński z Zielonej h. Świnka, okręg pułtuski Tow. Rolniczego 1825-1905 |
|
|
Matylda Franciszka Potocka z Gościszki h. Świnka, (linia: Aleksander Lubomirski 15.105.633) 1812- |
|
|
Amelia hr. Siemieńska ze Sławczyna h. Dąbrowa, artykuł w Nekrologii 1802-1893 |
|
|
Aleksander Stadnicki ze Stadnik h. Drużyna, artykuł w Nekrologii 1786-1853 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi