Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
Rewolucja! Mamy tu pierwszy milion Polaków / Top million of Poles are here now!

Osoby w naszej genealogii zasiadające w Sejmie i Senacie II RP, PRL i III RP (lata 1919-2013)

Intensywność czerwonego pola proporcjonalna jest do wagi koligacji danej osoby (wyjaśnione w artykule Mapowanie pozycji społecznej). Analiza wyników przedstawiona jest w artykule Frapująca genealogia posłów i senatorów 1919-2013.

2015- Sejm RP VIII Kadencji

100.0% (470 z 470) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 470)
  1.    Abramowicz Adam (1961-)
  2.    Adamczyk Andrzej (1959-)
  3.    Ajchler Zbigniew (1955-)
  4.    Andruszkiewicz Adam (1990-)
  5.    Andzel Waldemar (1971-)
  6.    Apel Piotr (1984-)
  7.    Arciszewska-Mielewczyk Dorota (1968-)
  8.    Ardanowski Jan Krzysztof (1961-)
  9.    Arent Iwona Ewa (1968-)
  10.    Arndt Paweł (1954-)
  11.    Arłukowicz Bartosz (1971-)
  12.    Ast Marek (1958-)
  13.    Augustyn Urszula (1964-)
  14.    Augustynowska Joanna (1979-)
  15.    Aziewicz Tadeusz (1960-)
  16.    Babalski Zbigniew (1953-)
  17.    Babiarz Piotr Łukasz (1975-)
  18.    Babinetz Piotr (1969-)
  19.    Bakun Wojciech (1981-)
  20.    Bartosik Ryszard (1968-)
  21.    Bartuś Barbara (1967-)
  22.    Baszko Mieczysław Kazimierz (1961-)
  23.    Bańkowski Paweł (1969-)
  24.    Bejda Paweł (1962-)
  25.    Bernacki Włodzimierz (1960-)
  26.    Białkowska Anna (1971-)
  27.    Bielecki Jerzy (1969-)
  28.    Biernacki Marek (1959-)
  29.    Biernat Zbigniew (1963-)
  30.    Bogucki Jacek (1959-)
  31.    Borowczak Jerzy (1957-)
  32.    Borowiak Joanna (1967-)
  33.    Borowiec Agata (1987-)
  34.    Borowska Elżbieta (1988-)
  35.    Borys-Szopa Bożena (1954-)
  36.    Brejza Krzysztof (1983-)
  37.    Brudziński Joachim (1968-)
  38.    Brynkus Józef (1962-)
  39.    Bubula Barbara (1963-)
  40.    Buczak Wojciech (1955-)
  41.    Buda Waldemar (1982-)
  42.    Budka Borys (1978-)
  43.    Bukiewicz Bożenna (1952-)
  44.    Burzyńska Lidia (1964-)
  45.    Błaszczak Mariusz (1969-)
  46.    Błeńska Magdalena (1983-)
  47.    Bąk Dariusz (1958-)
  48.    Chmiel Małgorzata (1953-)
  49.    Chmielowiec Zbigniew (1954-)
  50.    Chrobak Barbara (1965-)
  51.    Chruszcz Sylwester (1972-)
  52.    Chybicka Alicja (1951-)
  53.    Cicholska Anna (1962-)
  54.    Cichoń Janusz (1957-)
  55.    Cieślak Michał (1974-)
  56.    Cieśliński Piotr (1978-)
  57.    Cimoszewicz Tomasz (1979-)
  58.    Cymański Tadeusz (1955-)
  59.    Cyrański Adam (1960-)
  60.    Czabański Krzysztof (1948-)
  61.    Czarnecki Przemysław (1983-)
  62.    Czarnecki Witold (1953-)
  63.    Czartoryski Arkadiusz (1966-)
  64.    Czech Anna (1953-)
  65.    Czernow Zofia (1950-)
  66.    Czerwińska Anita (1970-)
  67.    Czerwiński Andrzej (1954-)
  68.    Czochara Katarzyna (1969-)
  69.    Dobrzyński Leszek (1967-)
  70.    Dolata Zbigniew (1965-)
  71.    Dolniak Barbara (1960-)
  72.    Drozd Ewa (1963-)
  73.    Duda Antoni (1950-)
  74.    Duda Elżbieta (1962-)
  75.    Duda Jan (1960-)
  76.    Dunin Artur (1969-)
  77.    Duszek Marcin (1982-)
  78.    Dworczyk Michał (1975-)
  79.    Dziedziczak Jan (1981-)
  80.    Dzikowski Waldy (1959-)
  81.    Dziuba Tadeusz (1948-)
  82.    Dziuk Barbara (1968-)
  83.    Długi Grzegorz (1955-)
  84.    Fabisiak Joanna (1950-)
  85.    Falfus Jacek (1951-)
  86.    Filipiak Ewa (1957-)
  87.    Frydrych Joanna (1978-)
  88.    Furgo Grzegorz (1957-)
  89.    Gadowski Krzysztof (1962-)
  90.    Gajewska-Płochocka Kinga (1990-)
  91.    Galemba Leszek (1966-)
  92.    Galla Ryszard (1956-)
  93.    Gapińska Elżbieta (1960-)
  94.    Gasiuk-Pihowicz Kamila (1983-)
  95.    Gawlik Zdzisław (1960-)
  96.    Gawron Andrzej (1965-)
  97.    Gawłowski Stanisław (1968-)
  98.    Gelert Elżbieta (1955-)
  99.    Gierada Artur (1979-)
  100.    Giżyński Szymon Stanisław (1956-)
  101.    Glenc Teresa (1958-)
  102.    Gliński Piotr (1954-)
  103.    Golbik Marta (1985-)
  104.    Golińska Małgorzata (1980-)
  105.    Gonciarz Jarosław (1970-)
  106.    Gosiewska Małgorzata (1966-)
  107.    Gosiewski Jerzy (1952-)
  108.    Gowin Jarosław (1961-)
  109.    Gołojuch Kazimierz (1964-)
  110.    Grabarczyk Cezary (1960-)
  111.    Grabiec Jan (1972-)
  112.    Grabowski Paweł (1986-)
  113.    Grupiński Rafał (1952-)
  114.    Gryglas Zbigniew (1965-)
  115.    Gwiazdowski Kazimierz (1962-)
  116.    Głogowski Tomasz (1974-)
  117.    Głuchowski Krzysztof (1956-)
  118.    Głębocki Konrad (1972-)
  119.    Gądek Lidia (1967-)
  120.    Górski Artur (1970-)
  121.    Halicki Andrzej (1961-)
  122.    Hanajczyk Agnieszka (1963-)
  123.    Hałas Teresa (1953-)
  124.    Henczyca Bożena (1976-)
  125.    Hennig-Kloska Paulina (1977-)
  126.    Hibner Jolanta (1951-)
  127.    Hoc Czesław (1954-)
  128.    Hok Marek (1953-)
  129.    Horała Marcin (1981-)
  130.    Hrynkiewicz Józefa (1945-)
  131.    Huskowski Stanisław Tadeusz (1953-)
  132.    Jach Michał (1951-)
  133.    Jachnik Jerzy (1949-)
  134.    Jaki Patryk (1985-)
  135.    Jakubiak Marek (1959-)
  136.    Janczyk Wiesław (1964-)
  137.    Janik Grzegorz (1965-)
  138.    Janyska Maria Małgorzata (1962-)
  139.    Jaros Michał (1981-)
  140.    Jarubas Krystian (1981-)
  141.    Jasiński Wojciech (1948-)
  142.    Jaskóła Tomasz (1974-)
  143.    Jaworski Andrzej (1970-)
  144.    Jurgiel Krzysztof (1953-)
  145.    Jędrysek Mariusz Orion (1962-)
  146.    Józwiak Bartosz (1973-)
  147.    Kaczmarczyk Norbert (1989-)
  148.    Kaczorowska Alicja (1949-)
  149.    Kaczyński Jarosław (1949-)
  150.    Kaleta Piotr (1968-)
  151.    Kamińska Bożena (1965-)
  152.    Kamiński Mariusz (1965-)
  153.    Kamiński Michał Tomasz (1972-)
  154.    Karpiński Włodzimierz Witold (1961-)
  155.    Kasprzak Mieczysław (1953-)
  156.    Kempa Beata (1966-)
  157.    Kidawa-Błońska Małgorzata (1957-)
  158.    Kierwiński Marcin (1976-)
  159.    Kilian Jan (1953-)
  160.    Klawiter Jan (1950-)
  161.    Kloc Izabela (1963-)
  162.    Kluzik-Rostkowska Joanna (1963-)
  163.    Kobylarz Andrzej (1965-)
  164.    Kobyliński Paweł (1982-)
  165.    Kochan Magdalena (1950-)
  166.    Konwiński Zbigniew (1974-)
  167.    Kopacz Ewa (1956-)
  168.    Kopcińska Joanna (1967-)
  169.    Korol Adam (1974-)
  170.    Korzeniowski Leszek (1955-)
  171.    Kosecki Roman Jacek (1966-)
  172.    Kosiniak-Kamysz Władysław (1981-)
  173.    Kossakowski Wojciech (1977-)
  174.    Kostuś Tomasz (1974-)
  175.    Kosztowniak Andrzej (1976-)
  176.    Kotowski Kazimierz (1951-)
  177.    Kowalczyk Henryk (1956-)
  178.    Kownacki Bartosz (1979-)
  179.    Kozanecka Ewa (1974-)
  180.    Kozłowski Jerzy (1962-)
  181.    Kołacz-Leszczyńska Agnieszka (1972-)
  182.    Kołakowski Lech (1963-)
  183.    Kołakowski Robert (1963-)
  184.    Kołodziej Ewa (1978-)
  185.    Kraczkowski Maks (1979-)
  186.    Krajewski Jarosław (1983-)
  187.    Krajewski Wiesław (1964-)
  188.    Krasulski Leonard (1950-)
  189.    Kropiwnicki Robert (1974-)
  190.    Kruk Elżbieta Małgorzata (1959-)
  191.    Krupka Anna (1981-)
  192.    Kryj Andrzej (1960-)
  193.    Krynicka Bernadeta (1970-)
  194.    Krzywonos-Strycharska Henryka (1953-)
  195.    Krząkała Marek (1967-)
  196.    Król Piotr (1974-)
  197.    Król Wojciech (1985-)
  198.    Kubiak Dariusz (1971-)
  199.    Kubów Krzysztof (1984-)
  200.    Kucharski Tomasz (1974-)
  201.    Kuchciński Marek (1955-)
  202.    Kukiz Paweł (1963-)
  203.    Kulesza Jakub (1990-)
  204.    Kurek Józef (1953-)
  205.    Kurzępa Jacek (1961-)
  206.    Kwiecień Anna (1964-)
  207.    Kwitek Marek (1961-)
  208.    Kłopotek Eugeniusz (1953-)
  209.    Kłosowski Sławomir (1964-)
  210.    Lamczyk Stanisław (1957-)
  211.    Lassota Józef (1943-)
  212.    Latos Tomasz (1964-)
  213.    Latosiński Bogdan (1964-)
  214.    Lenartowicz Gabriela (1960-)
  215.    Lenz Tomasz (1968-)
  216.    Leszczyna Izabela (1962-)
  217.    Leśniak Józef (1968-)
  218.    Lichocka Joanna (1969-)
  219.    Lieder Ewa (1968-)
  220.    Lipiec Krzysztof Bogdan (1959-)
  221.    Lipiński Adam (1956-)
  222.    Liroy-Marzec Piotr (1971-)
  223.    Lisiecki Paweł (1978-)
  224.    Lubczyk Radosław (1978-)
  225.    Lubnauer Katarzyna (1969-)
  226.    Machałek Marzena (1960-)
  227.    Maciejewski Andrzej (1969-)
  228.    Maciejewski Krzysztof (1953-)
  229.    Macierewicz Antoni (1948-)
  230.    Malik Ewa (1961-)
  231.    Maliszewski Mirosław (1968-)
  232.    Marchewka Arkadiusz (1986-)
  233.    Masłowska Gabriela (1950-)
  234.    Masłowski Maciej (1984-)
  235.    Materna Jerzy (1956-)
  236.    Mateusiak-Pielucha Beata (1963-)
  237.    Matusiak Grzegorz (1961-)
  238.    Matusiewicz Andrzej (1952-)
  239.    Matuszewski Marek (1959-)
  240.    Matuszny Kazimierz (1960-)
  241.    Mazurek Beata (1967-)
  242.    Małecka-Libera Beata (1954-)
  243.    Małecki Jerzy (1972-)
  244.    Małecki Maciej (1974-)
  245.    Melak Andrzej (1944-)
  246.    Meysztowicz Jerzy (1958-)
  247.    Miazga Mieczysław (1956-)
  248.    Michałek Iwona (1956-)
  249.    Michałkiewicz Krzysztof (1953-)
  250.    Mieszkowski Krzysztof (1956-)
  251.    Milczanowska Anna (1958-)
  252.    Milewski Daniel (1989-)
  253.    Miller Rajmund (1954-)
  254.    Misiło Piotr (1974-)
  255.    Morawiecki Kornel (1941-)
  256.    Mordak Robert (1964-)
  257.    Mosiński Jan (1956-)
  258.    Moskal Kazimierz (1962-)
  259.    Możdżanowska Andżelika (1975-)
  260.    Mroczek Czesław (1964-)
  261.    Mrzygłocka Izabela Katarzyna (1959-)
  262.    Mrówczyński Aleksander (1953-)
  263.    Mucha Joanna (1976-)
  264.    Mularczyk Arkadiusz (1971-)
  265.    Munyama Killion (1961-)
  266.    Murdzek Wojciech (1957-)
  267.    Myrcha Arkadiusz (1984-)
  268.    Młyńczak Aldona (1958-)
  269.    Mężydło Antoni (1954-)
  270.    Naimski Piotr (1951-)
  271.    Nemś Anna (1964-)
  272.    Neumann Sławomir (1968-)
  273.    Niedziela Dorota (1964-)
  274.    Niemczyk Małgorzata (1969-)
  275.    Niesiołowski Stefan (1944-)
  276.    Nitras Sławomir (1973-)
  277.    Nowak Tomasz Piotr (1956-)
  278.    Nykiel Mirosława (1953-)
  279.    Nykiel Włodzimierz (1951-)
  280.    Obrycki Norbert (1972-)
  281.    Okła-Drewnowicz Marzena (1972-)
  282.    Olejniczak Waldemar (1961-)
  283.    Olszewski Paweł (1979-)
  284.    Olszówka Piotr (1981-)
  285.    Opioła Marek (1976-)
  286.    Osos Katarzyna (1980-)
  287.    Ostrowski Krzysztof (1961-)
  288.    Osuch Jacek (1958-)
  289.    Ołdakowski Adam (1955-)
  290.    Paluch Anna (1960-)
  291.    Pampuch Mirosław (1967-)
  292.    Papke Paweł (1977-)
  293.    Parda Błażej (1986-)
  294.    Paszyk Krzysztof (1979-)
  295.    Pasławska Urszula (1977-)
  296.    Paul Jerzy (1972-)
  297.    Pawłowicz Krystyna (1952-)
  298.    Pawłowicz Zbigniew (1943-)
  299.    Petru Ryszard (1972-)
  300.    Piechota Sławomir Jan (1960-)
  301.    Piechowiak Grzegorz (1963-)
  302.    Pietraszewska Danuta (1947-)
  303.    Piontkowski Dariusz (1964-)
  304.    Piotrowicz Stanisław (1952-)
  305.    Piotrowska Teresa (1955-)
  306.    Pięta Stanisław (1971-)
  307.    Plocke Kazimierz (1958-)
  308.    Polaczek Jerzy (1961-)
  309.    Polak Marek (1963-)
  310.    Polak Piotr (1961-)
  311.    Pomaska Agnieszka (1980-)
  312.    Porwich Jarosław (1966-)
  313.    Porzucek Marcin (1984-)
  314.    Protas Jacek (1964-)
  315.    Protasiewicz Jacek (1967-)
  316.    Pszczółkowski Piotr (1970-)
  317.    Puda Grzegorz (1982-)
  318.    Pudłowski Paweł (1972-)
  319.    Pyzik Piotr (1959-)
  320.    Pępek Małgorzata (1961-)
  321.    Raczak Grzegorz (1958-)
  322.    Radziszewska Elżbieta (1958-)
  323.    Rafalska Elżbieta (1955-)
  324.    Raniewicz Grzegorz (1970-)
  325.    Raś Ireneusz (1972-)
  326.    Romecki Stefan (1950-)
  327.    Rosa Monika (1986-)
  328.    Rozpondek Halina (1950-)
  329.    Ruciński Marek (1953-)
  330.    Rusecka Urszula (1966-)
  331.    Ruszczyk Leszek (1959-)
  332.    Rutkowska Dorota (1962-)
  333.    Rutnicki Jakub (1978-)
  334.    Rzepecki Łukasz (1992-)
  335.    Rzońca Bogdan (1961-)
  336.    Rzymkowski Tomasz (1986-)
  337.    Rząsa Marek (1957-)
  338.    Sachajko Jarosław (1971-)
  339.    Sanocki Janusz (1954-)
  340.    Sasin Jacek (1969-)
  341.    Sawicki Marek (1958-)
  342.    Schetyna Grzegorz (1963-)
  343.    Scheuring-Wielgus Joanna (1972-)
  344.    Schmidt Joanna (1978-)
  345.    Schmidt-Rodziewicz Anna (1978-)
  346.    Schreiber Grzegorz (1961-)
  347.    Schreiber Łukasz (1987-)
  348.    Sellin Jarosław (1963-)
  349.    Siarka Edward (1963-)
  350.    Siarkowska Anna Maria (1982-)
  351.    Sibińska Krystyna (1962-)
  352.    Siemoniak Tomasz (1967-)
  353.    Sitarski Krzysztof (1976-)
  354.    Skowrońska Krystyna (1954-)
  355.    Skurkiewicz Wojciech (1969-)
  356.    Skutecki Paweł (1975-)
  357.    Smirnow Andrzej (1938-)
  358.    Smoliński Kazimierz (1955-)
  359.    Sobecka Anna Elżbieta (1951-)
  360.    Sobierajski Czesław (1952-)
  361.    Soboń Artur (1977-)
  362.    Sonik Bogusław (1953-)
  363.    Sosnowski Zbigniew (1963-)
  364.    Sowa Marek (1967-)
  365.    Sośnierz Andrzej (1951-)
  366.    Sprawka Lech (1955-)
  367.    Stachowiak-Różecka Mirosława (1973-)
  368.    Starzycki Dariusz (1973-)
  369.    Stasiński Michał (1968-)
  370.    Stawiarski Bartłomiej (1979-)
  371.    Stawiarski Jarosław (1963-)
  372.    Strzałkowski Stefan (1957-)
  373.    Stępień Elżbieta (1978-)
  374.    Suchoń Mirosław (1976-)
  375.    Suski Marek (1958-)
  376.    Suski Paweł (1964-)
  377.    Szarama Wojciech Piotr (1955-)
  378.    Szałabawka Artur (1967-)
  379.    Szczerba Michał (1977-)
  380.    Szczurek-Żelazko Józefa (1961-)
  381.    Szczypińska Jolanta (1957-)
  382.    Szefernaker Paweł (1987-)
  383.    Szewczak Jan (1953-)
  384.    Szlachetka Jarosław (1983-)
  385.    Szlachta Andrzej (1947-)
  386.    Szramka Paweł (1989-)
  387.    Szulowski Krzysztof (1963-)
  388.    Szumilas Krystyna (1956-)
  389.    Szwed Stanisław (1955-)
  390.    Szydełko Halina (1962-)
  391.    Szydło Beata (1963-)
  392.    Szydłowska Bożena (1951-)
  393.    Szymańska Ewa (1952-)
  394.    Szymański Tomasz (1978-)
  395.    Szynkowski vel Sęk Szymon (1982-)
  396.    Szyszko Jan (1944-)
  397.    Szłapka Adam (1984-)
  398.    Tarczyński Dominik (1979-)
  399.    Tchórzewski Krzysztof (1950-)
  400.    Telus Robert (1969-)
  401.    Terlecki Ryszard (1949-)
  402.    Tobiszowski Grzegorz (1965-)
  403.    Tokarska Genowefa (1949-)
  404.    Tomaszewska Ewa (1947-)
  405.    Tomczak Jacek (1973-)
  406.    Tomczyk Cezary (1984-)
  407.    Tomczykiewicz Tomasz (1961-)
  408.    Truskolaski Krzysztof (1990-)
  409.    Trzaskowski Rafał (1972-)
  410.    Tułajew Sylwester (1981-)
  411.    Tyszka Stanisław (1979-)
  412.    Tyszkiewicz Robert (1963-)
  413.    Urbaniak Jarosław (1966-)
  414.    Uruski Piotr (1976-)
  415.    Uściński Piotr (1977-)
  416.    Wargocka Teresa (1955-)
  417.    Warwas Robert (1976-)
  418.    Warzecha Jan (1959-)
  419.    Wasilewska Anna (1958-)
  420.    Wassermann Małgorzata (1978-)
  421.    Waszczykowski Witold (1957-)
  422.    Weber Rafał (1981-)
  423.    Wielichowska Monika (1973-)
  424.    Wilczyński Ryszard (1960-)
  425.    Wilk Jacek (1974-)
  426.    Wilk Jerzy (1955-)
  427.    Wilk Wojciech (1972-)
  428.    Winnicki Robert (1985-)
  429.    Witczak Mariusz Sebastian (1971-)
  430.    Witek Elżbieta (1957-)
  431.    Wojciechowski Grzegorz Michał (1960-)
  432.    Wojtkiewicz Michał (1946-)
  433.    Woźniak Grzegorz Adam (1968-)
  434.    Woźniak Tadeusz (1960-)
  435.    Wróblewska Kornelia (1982-)
  436.    Wróblewska Krystyna (1963-)
  437.    Wróblewski Bartłomiej (1975-)
  438.    Wypych Małgorzata (1971-)
  439.    Wąsik Maciej (1969-)
  440.    Wójcik Marek (1980-)
  441.    Wójcik Michał (1971-)
  442.    Wójcikowski Rafał (1973-)
  443.    Zagórski Marek (1967-)
  444.    Zalewska Anna (1965-)
  445.    Zaremba Krzysztof Piotr (1972-)
  446.    Zasada Artur (1969-)
  447.    Zawiślak Sławomir (1963-)
  448.    Zbonikowski Łukasz (1978-)
  449.    Zembaczyński Witold (1980-)
  450.    Zembala Marian (1950-)
  451.    Zgorzelski Piotr (1963-)
  452.    Zieliński Jarosław (1960-)
  453.    Ziemniak Wojciech (1956-)
  454.    Ziobro Zbigniew (1970-)
  455.    Ziółkowski Szymon (1976-)
  456.    Zuba Maria (1951-)
  457.    Zubowski Wojciech (1979-)
  458.    Zwiercan Małgorzata (1958-)
  459.    Zyska Ireneusz (1969-)
  460.    Ścigaj Agnieszka (1975-)
  461.    Śledzińska-Katarasińska Iwona (1941-)
  462.    Śniadek Janusz (1955-)
  463.    Świat Jacek (1955-)
  464.    Święcicki Marcin (1947-)
  465.    Łapiński Krzysztof (1978-)
  466.    Ławniczak Tomasz (1961-)
  467.    Łopata Jan (1954-)
  468.    Żalek Jacek (1973-)
  469.    Żmijan Stanisław (1956-)
  470.    Żyżyński Jerzy (1949-)

2015- Senat RP IX Kadencji

100.0% (101 z 101) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 101)
  1.    Ambrozik Rafał (1979-)
  2.    Anders Anna Maria (1950-)
  3.    Augustyn Mieczysław (1955-)
  4.    Bielan Adam (1974-)
  5.    Bierecki Grzegorz (1963-)
  6.    Bobko Aleksander (1960-)
  7.    Bonisławski Ryszard (1947-)
  8.    Bonkowski Waldemar (1959-)
  9.    Borowski Marek (1946-)
  10.    Borusewicz Bogdan (1949-)
  11.    Borys-Damięcka Barbara (1937-)
  12.    Budner Margareta (1975-)
  13.    Błaszczyk Przemysław (1977-)
  14.    Chróścikowski Jerzy Mieczysław (1953-)
  15.    Cichoń Zbigniew (1952-)
  16.    Czarnobaj Leszek (1956-)
  17.    Czelej Grzegorz (1964-)
  18.    Czerwiński Jerzy (1960-)
  19.    Czudowska Dorota (1953-)
  20.    Dobkowski Wiesław (1953-)
  21.    Dobrzyński Jan (1958-)
  22.    Dowhan Robert (1967-)
  23.    Duda Jarosław (1964-)
  24.    Fedorowicz Jerzy Feliks (1947-)
  25.    Florek Piotr (1954-)
  26.    Gaweł Robert (1964-)
  27.    Gawęda Adam (1967-)
  28.    Gogacz Stanisław (1959-)
  29.    Golba Mieczysław (1966-)
  30.    Grabowski Arkadiusz (1974-)
  31.    Grodzki Tomasz (1958-)
  32.    Grubski Maciej (1968-)
  33.    Hamerski Jan (1951-)
  34.    Jackowski Jan Maria (1958-)
  35.    Kamiński Andrzej (1958-)
  36.    Karczewski Stanisław (1955-)
  37.    Kilian Wiesław (1952-)
  38.    Kleina Kazimierz Mariusz (1958-)
  39.    Klich Bogdan (1960-)
  40.    Kobiak Andrzej (1951-)
  41.    Koc Maria (1964-)
  42.    Kogut Stanisław (1953-)
  43.    Komarnicki Władysław (1945-)
  44.    Kopeć Tadeusz (1960-)
  45.    Kopiczko Małgorzata (1967-)
  46.    Kraska Waldemar (1963-)
  47.    Libicki Jan Filip (1971-)
  48.    Majer Ryszard (1971-)
  49.    Mamątow Robert (1957-)
  50.    Martynowski Marek (1970-)
  51.    Mikołajczyk Łukasz (1977-)
  52.    Mioduszewski Andrzej (1955-)
  53.    Misiołek Andrzej (1961-)
  54.    Mróz Krzysztof (1977-)
  55.    Napieralski Grzegorz (1974-)
  56.    Obremski Jarosław (1962-)
  57.    Orzechowska Bogusława (1957-)
  58.    Pająk Andrzej (1955-)
  59.    Paszkowski Bohdan (1965-)
  60.    Pańczyk-Pozdziej Maria (1942-)
  61.    Peczkis Grzegorz (1976-)
  62.    Piecha Wojciech (1958-)
  63.    Piechota Leszek (1958-)
  64.    Pociej Aleksander (1965-)
  65.    Potoczny Michał (1959-)
  66.    Poślednik Marian (1959-)
  67.    Probierz Krystian (1950-)
  68.    Pupa Zdzisław (1960-)
  69.    Pęk Marek (1975-)
  70.    Radziwiłł Konstanty (1958-)
  71.    Rocki Marek (1953-)
  72.    Romańczuk Tadeusz (1957-)
  73.    Rotnicka Jadwiga (1943-)
  74.    Rulewski Jan (1944-)
  75.    Rusiecki Jarosław (1961-)
  76.    Rybicki Sławomir (1960-)
  77.    Ryszka Czesław (1946-)
  78.    Sagatowska Janina (1950-)
  79.    Seweryński Michał (1939-)
  80.    Stanisławek Andrzej (1954-)
  81.    Staroń Lidia (1960-)
  82.    Sztark Grażyna Anna (1954-)
  83.    Szwed Aleksander (1982-)
  84.    Szymański Antoni (1952-)
  85.    Słoń Krzysztof (1964-)
  86.    Sługocki Waldemar (1971-)
  87.    Termiński Przemysław (1971-)
  88.    Wach Piotr (1944-)
  89.    Warzocha Artur (1969-)
  90.    Wcisła Jerzy (1958-)
  91.    Wiatr Kazimierz (1955-)
  92.    Wojtyła Andrzej (1955-)
  93.    Włosowicz Jacek Władysław (1966-)
  94.    Zając Alicja (1953-)
  95.    Zając Józef (1947-)
  96.    Zdrojewska Barbara (1960-)
  97.    Zientarski Piotr (1952-)
  98.    Ślusarz Rafał (1962-)
  99.    Łuczak Maciej (1967-)
  100.    Łyczak Józef (1952-)
  101.    Żaryn Jan (1958-)

2011-2015 Sejm RP VII Kadencji

100.0% (467 z 467) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 467)
  1.    Abramowicz Adam (1961-)
  2.    Achinger Elżbieta (1957-)
  3.    Adamczak Małgorzata (1971-)
  4.    Adamczyk Andrzej (1959-)
  5.    Ajchler Romuald (1949-)
  6.    Aleksandrzak Leszek (1958-)
  7.    Andzel Waldemar (1971-)
  8.    Arciszewska-Mielewczyk Dorota (1968-)
  9.    Ardanowski Jan Krzysztof (1961-)
  10.    Arent Iwona Ewa (1968-)
  11.    Arkit Tadeusz (1955-)
  12.    Arndt Paweł (1954-)
  13.    Arłukowicz Bartosz (1971-)
  14.    Ast Marek (1958-)
  15.    Augustyn Urszula (1964-)
  16.    Aziewicz Tadeusz (1960-)
  17.    Babalski Zbigniew (1953-)
  18.    Babinetz Piotr (1969-)
  19.    Balt Marek (1973-)
  20.    Banaszak Maciej (1975-)
  21.    Barski Dariusz (1968-)
  22.    Bartuś Barbara (1967-)
  23.    Bauć Piotr Paweł (1960-)
  24.    Bańkowska Anna (1946-)
  25.    Bernacki Włodzimierz (1960-)
  26.    Biedroń Robert (1976-)
  27.    Biernacki Marek (1959-)
  28.    Biernat Andrzej (1960-)
  29.    Blanik Leszek (1977-)
  30.    Bobowska Joanna (1967-)
  31.    Bodio Bartłomiej (1972-)
  32.    Bogucki Jacek (1959-)
  33.    Borawski Edmund (1946-)
  34.    Borkowski Jerzy (1957-)
  35.    Borkowski Krzysztof Wawrzyniec (1964-)
  36.    Borowczak Jerzy (1957-)
  37.    Borowiak Łukasz (1975-)
  38.    Bramora Artur (1972-)
  39.    Brejza Krzysztof (1983-)
  40.    Brudziński Joachim (1968-)
  41.    Brzezinka Jacek (1966-)
  42.    Bublewicz Beata (1975-)
  43.    Bubula Barbara (1963-)
  44.    Budka Borys (1978-)
  45.    Budnik Jerzy Feliks (1951-)
  46.    Bukiewicz Bożenna (1952-)
  47.    Bury Jan (1963-)
  48.    Butryn Renata (1959-)
  49.    Buła Andrzej (1965-)
  50.    Błaszczak Mariusz (1969-)
  51.    Bąk Dariusz (1958-)
  52.    Bętkowski Andrzej (1951-)
  53.    Cedzyński Jan (1961-)
  54.    Charłampowicz Jarosław (1969-)
  55.    Chmielowiec Zbigniew (1954-)
  56.    Chmielowski Piotr (1965-)
  57.    Chomycz Małgorzata (1978-)
  58.    Cichoń Janusz (1957-)
  59.    Cieśliński Piotr (1978-)
  60.    Cycoń Marian (1940-)
  61.    Czaplicka Barbara (1948-)
  62.    Czarnecki Witold (1953-)
  63.    Czartoryski Arkadiusz (1966-)
  64.    Czechyra Czesław (1954-)
  65.    Czerniak Jacek (1964-)
  66.    Czernow Zofia (1950-)
  67.    Czerwiński Andrzej (1954-)
  68.    Czesak Edward (1951-)
  69.    Czykwin Eugeniusz (1949-)
  70.    Dera Andrzej Mikołaj (1961-)
  71.    Dobrzyński Leszek (1967-)
  72.    Dolata Zbigniew (1965-)
  73.    Domaracki Marek (1964-)
  74.    Dorn Ludwik (1954-)
  75.    Drozd Ewa (1963-)
  76.    Duda Andrzej (1972-)
  77.    Dunin Artur (1969-)
  78.    Durka Zenon (1958-)
  79.    Dziadzio Dariusz Cezar (1975-)
  80.    Dziedziczak Jan (1981-)
  81.    Dzikowski Waldy (1959-)
  82.    Dziuba Tadeusz (1948-)
  83.    Dzięcioł Janusz (1953-)
  84.    Dąbrowska Alicja (1956-)
  85.    Dąbrowski Andrzej (1972-)
  86.    Dębski Artur (1969-)
  87.    Elsner Wincenty (1955-)
  88.    Fabisiak Joanna (1950-)
  89.    Falfus Jacek (1951-)
  90.    Fedorowicz Jerzy Feliks (1947-)
  91.    Fiedler Arkady (1945-)
  92.    Fotyga Anna (1957-)
  93.    Gadowski Krzysztof (1962-)
  94.    Galla Ryszard (1956-)
  95.    Gapińska Elżbieta (1960-)
  96.    Garbowski Tomasz (1979-)
  97.    Gawłowski Stanisław (1968-)
  98.    Gałażewski Andrzej (1944-)
  99.    Gelert Elżbieta (1955-)
  100.    Gibała Łukasz (1977-)
  101.    Gierada Artur (1979-)
  102.    Girzyński Zbigniew (1973-)
  103.    Giżyński Szymon Stanisław (1956-)
  104.    Gluza Czesław (1956-)
  105.    Godson John Abraham (1970-)
  106.    Golba Mieczysław (1966-)
  107.    Gos Marek (1969-)
  108.    Gosiewska Małgorzata (1966-)
  109.    Gowin Jarosław (1961-)
  110.    Gołojuch Kazimierz (1964-)
  111.    Grabarczyk Cezary (1960-)
  112.    Grad Aleksander (1962-)
  113.    Grad Mariusz (1973-)
  114.    Graś Paweł (1964-)
  115.    Grodzka Anna (1954-)
  116.    Grupiński Rafał (1952-)
  117.    Grzeszczak Eugeniusz Tomasz (1954-)
  118.    Gut-Mostowy Andrzej (1960-)
  119.    Guzowska Iwona (1974-)
  120.    Głogowski Tomasz (1974-)
  121.    Gądek Lidia (1967-)
  122.    Gąsior-Marek Magdalena (1983-)
  123.    Górczyński Artur (1972-)
  124.    Górczyński Jarosław (1971-)
  125.    Górski Artur (1970-)
  126.    Górski Tomasz (1973-)
  127.    Halicki Andrzej (1961-)
  128.    Hall Katarzyna (1957-)
  129.    Hanajczyk Agnieszka (1963-)
  130.    Hetman Krzysztof (1974-)
  131.    Hoc Czesław (1954-)
  132.    Hofman Adam (1980-)
  133.    Hok Marek (1953-)
  134.    Hoppe Teresa (1947-)
  135.    Hrynkiewicz Józefa (1945-)
  136.    Huskowski Stanisław Tadeusz (1953-)
  137.    Iwiński Tadeusz (1944-)
  138.    Jach Michał (1951-)
  139.    Jackiewicz Dawid (1973-)
  140.    Jagiełło Jarosław Tomasz (1971-)
  141.    Jaki Patryk (1985-)
  142.    Janczyk Wiesław (1964-)
  143.    Janik Grzegorz (1965-)
  144.    Janyska Maria Małgorzata (1962-)
  145.    Jarmuziewicz Tadeusz (1957-)
  146.    Jaros Michał (1981-)
  147.    Jarubas Adam (1974-)
  148.    Jasiński Wojciech (1948-)
  149.    Jastrzębski Leszek (1976-)
  150.    Jaworski Andrzej (1970-)
  151.    Joński Dariusz (1979-)
  152.    Jurgiel Krzysztof (1953-)
  153.    Jędrysek Mariusz Orion (1962-)
  154.    Kabaciński Michał (1988-)
  155.    Kaczmarek Tomasz (1976-)
  156.    Kaczor Roman (1956-)
  157.    Kaczyński Jarosław (1949-)
  158.    Kalemba Stanisław (1947-)
  159.    Kalisz Ryszard (1957-)
  160.    Kamińska Bożena (1965-)
  161.    Kamiński Mariusz (1965-)
  162.    Kamiński Mariusz Antoni (1978-)
  163.    Kamiński Tomasz (1979-)
  164.    Kania Andrzej (1963-)
  165.    Karpiński Włodzimierz Witold (1961-)
  166.    Kasprzak Mieczysław (1953-)
  167.    Katulski Jarosław (1961-)
  168.    Kaźmierczak Jan (1950-)
  169.    Kempa Beata (1966-)
  170.    Kidawa-Błońska Małgorzata (1957-)
  171.    Kierwiński Marcin (1976-)
  172.    Klepacz Witold (1953-)
  173.    Kloc Izabela (1963-)
  174.    Kluzik-Rostkowska Joanna (1963-)
  175.    Kmiecik Henryk (1953-)
  176.    Kochan Magdalena (1950-)
  177.    Kolenda-Łabuś Brygida (1950-)
  178.    Konwiński Zbigniew (1974-)
  179.    Kopacz Ewa (1956-)
  180.    Kopaczewska Domicela (1958-)
  181.    Kopyciński Sławomir (1975-)
  182.    Korzeniowski Leszek (1955-)
  183.    Kosecki Roman Jacek (1966-)
  184.    Kotliński Roman (1967-)
  185.    Kowalczyk Henryk (1956-)
  186.    Kowalski Sławomir (1961-)
  187.    Kownacki Bartosz (1979-)
  188.    Kozaczyński Jacek (1968-)
  189.    Kozdroń Jerzy (1950-)
  190.    Kozłowska Iwona (1963-)
  191.    Kozłowska-Rajewicz Agnieszka (1969-)
  192.    Koźlakiewicz Mirosław (1957-)
  193.    Kołacz-Leszczyńska Agnieszka (1972-)
  194.    Kołakowski Lech (1963-)
  195.    Kołakowski Robert (1963-)
  196.    Kołodziej Ewa (1978-)
  197.    Kraczkowski Maks (1979-)
  198.    Krajewska Ligia (1949-)
  199.    Krasulski Leonard (1950-)
  200.    Kropiwnicki Robert (1974-)
  201.    Kruk Elżbieta Małgorzata (1959-)
  202.    Krupa Łukasz (1981-)
  203.    Krząkała Marek (1967-)
  204.    Kucharski Cezary (1972-)
  205.    Kuchciński Marek (1955-)
  206.    Kudrycka Barbara (1956-)
  207.    Kulesza Tomasz (1959-)
  208.    Kuźmiuk Zbigniew (1956-)
  209.    Kwiatkowski Adam (1972-)
  210.    Kwiatkowski Jacek (1970-)
  211.    Kwiatkowski Krzysztof (1971-)
  212.    Kłopotek Eugeniusz (1953-)
  213.    Kłosin Krystyna (1954-)
  214.    Kłosowski Krzysztof (1975-)
  215.    Kłosowski Sławomir (1964-)
  216.    Kępiński Adam (1975-)
  217.    Lamczyk Stanisław (1957-)
  218.    Lassota Józef (1943-)
  219.    Latos Tomasz (1964-)
  220.    Lenz Tomasz (1968-)
  221.    Leszczyna Izabela (1962-)
  222.    Lewandowski Andrzej (1954-)
  223.    Lipiec Krzysztof Bogdan (1959-)
  224.    Lipiński Adam (1956-)
  225.    Litwiński Arkadiusz (1970-)
  226.    Machałek Marzena (1960-)
  227.    Macierewicz Antoni (1948-)
  228.    Makowski Tomasz (1973-)
  229.    Malik Ewa (1961-)
  230.    Maliszewski Mirosław (1968-)
  231.    Marcinkiewicz Małgorzata (1962-)
  232.    Marczułajtis-Walczak Jagna (1978-)
  233.    Mastalerek Marcin (1984-)
  234.    Masłowska Gabriela (1950-)
  235.    Materna Jerzy (1956-)
  236.    Matusiak Grzegorz (1961-)
  237.    Matusik-Lipiec Katarzyna (1975-)
  238.    Matuszczak Zbigniew (1962-)
  239.    Matuszewski Marek (1959-)
  240.    Mazurek Beata (1967-)
  241.    Małecka-Libera Beata (1954-)
  242.    Małecki Maciej (1974-)
  243.    Michałkiewicz Krzysztof (1953-)
  244.    Miller Leszek (1946-)
  245.    Miller Rajmund (1954-)
  246.    Miodowicz Konstanty (1951-)
  247.    Moskal Kazimierz (1962-)
  248.    Mroczek Czesław (1964-)
  249.    Mroczek Maciej (1973-)
  250.    Mrzygłocka Izabela Katarzyna (1959-)
  251.    Mucha Joanna (1976-)
  252.    Mularczyk Arkadiusz (1971-)
  253.    Munyama Killion (1961-)
  254.    Mężydło Antoni (1954-)
  255.    Naimski Piotr (1951-)
  256.    Najder Jacek (1978-)
  257.    Napieralski Grzegorz (1974-)
  258.    Nemś Anna (1964-)
  259.    Neumann Sławomir (1968-)
  260.    Niedziela Dorota (1964-)
  261.    Niemczyk Małgorzata (1969-)
  262.    Niesiołowski Stefan (1944-)
  263.    Nowak Maria Teresa (1950-)
  264.    Nowak Sławomir (1974-)
  265.    Nowak Tomasz Piotr (1956-)
  266.    Nowicka Wanda (1956-)
  267.    Nykiel Mirosława (1953-)
  268.    Okrągły Janina (1955-)
  269.    Okła-Drewnowicz Marzena (1972-)
  270.    Olechowska Alicja (1956-)
  271.    Olejniczak Cezary (1972-)
  272.    Olszewski Paweł (1979-)
  273.    Opioła Marek (1976-)
  274.    Orzechowski Andrzej (1962-)
  275.    Orzechowski Maciej (1971-)
  276.    Ostrowski Artur (1968-)
  277.    Osuch Jacek (1958-)
  278.    Ozga Krystyna (1944-)
  279.    Oświęcimski Konstanty (1964-)
  280.    Ożóg Stanisław (1953-)
  281.    Pacelt Zbigniew (1951-)
  282.    Pacholski Michał Tomasz (1985-)
  283.    Pahl Witold (1961-)
  284.    Palikot Janusz (1964-)
  285.    Paluch Anna (1960-)
  286.    Papke Paweł (1977-)
  287.    Pawlak Mirosław (1942-)
  288.    Pawlak Waldemar (1959-)
  289.    Pawłowicz Krystyna (1952-)
  290.    Penkalski Wojciech (1974-)
  291.    Piechociński Janusz (1960-)
  292.    Piechota Sławomir Jan (1960-)
  293.    Pierzchała Elżbieta Apolonia (1954-)
  294.    Pietraszewska Danuta (1947-)
  295.    Pietrzczyk Lucjan Marek (1960-)
  296.    Piontkowski Dariusz (1964-)
  297.    Piotrowicz Stanisław (1952-)
  298.    Piotrowska Teresa (1955-)
  299.    Pitera Julia (1953-)
  300.    Piątak Andrzej (1969-)
  301.    Pięta Jarosław (1964-)
  302.    Pięta Stanisław (1971-)
  303.    Plocke Kazimierz (1958-)
  304.    Plura Marek (1970-)
  305.    Pluta Mirosław (1960-)
  306.    Polaczek Jerzy (1961-)
  307.    Polak Marek (1963-)
  308.    Polak Piotr (1961-)
  309.    Pomaska Agnieszka (1980-)
  310.    Popiołek Krzysztof (1956-)
  311.    Popiołek Zofia (1952-)
  312.    Poznański Marek (1984-)
  313.    Poślednia Krystyna (1957-)
  314.    Prządka Stanisława (1943-)
  315.    Pyzik Piotr (1959-)
  316.    Pępek Małgorzata (1961-)
  317.    Racki Józef (1943-)
  318.    Raczkowski Damian (1975-)
  319.    Radziszewska Elżbieta (1958-)
  320.    Rafalska Elżbieta (1955-)
  321.    Raniewicz Grzegorz (1970-)
  322.    Raś Ireneusz (1972-)
  323.    Rogacki Adam (1976-)
  324.    Rojek Józef (1950-)
  325.    Romanek Andrzej (1967-)
  326.    Rosati Dariusz (1946-)
  327.    Rozenek Andrzej (1969-)
  328.    Rozpondek Halina (1950-)
  329.    Rusiecki Jarosław (1961-)
  330.    Rutkowska Dorota (1962-)
  331.    Rutnicki Jakub (1978-)
  332.    Rybakowicz Adam (1984-)
  333.    Rybicki Sławomir (1960-)
  334.    Ryfiński Armand Kamil (1974-)
  335.    Rynasiewicz Zbigniew (1963-)
  336.    Rzońca Bogdan (1961-)
  337.    Rząsa Marek (1957-)
  338.    Rębek Jerzy (1960-)
  339.    Sadurska Małgorzata (1975-)
  340.    Sajak Paweł (1977-)
  341.    Sasin Jacek (1969-)
  342.    Sawicki Marek (1958-)
  343.    Saługa Wojciech Paweł (1969-)
  344.    Schetyna Grzegorz (1963-)
  345.    Schreiber Grzegorz (1961-)
  346.    Sekuła-Szmajdzińska Małgorzata (1956-)
  347.    Seliga Dariusz (1969-)
  348.    Sellin Jarosław (1963-)
  349.    Siarka Edward (1963-)
  350.    Sibińska Krystyna (1962-)
  351.    Siedlaczek Henryk (1956-)
  352.    Sikorski Radosław (1963-)
  353.    Skowrońska Krystyna (1954-)
  354.    Smolarz Henryk (1969-)
  355.    Smolarz Tomasz (1966-)
  356.    Sobecka Anna Elżbieta (1951-)
  357.    Sosnowski Zbigniew (1963-)
  358.    Sprawka Lech (1955-)
  359.    Staroń Lidia (1960-)
  360.    Stefaniuk Franciszek Jerzy (1944-)
  361.    Stolarski Marek (1963-)
  362.    Strzałkowski Stefan (1957-)
  363.    Suchowiejko Wiesław (1957-)
  364.    Suski Marek (1958-)
  365.    Suski Paweł (1964-)
  366.    Sycz Miron (1960-)
  367.    Szarama Wojciech Piotr (1955-)
  368.    Szałamacha Paweł (1969-)
  369.    Szczerba Michał (1977-)
  370.    Szczerski Krzysztof (1973-)
  371.    Szczypińska Jolanta (1957-)
  372.    Szejnfeld Adam Stanisław (1958-)
  373.    Szeliga Piotr (1977-)
  374.    Szlachta Andrzej (1947-)
  375.    Szmit Jerzy (1960-)
  376.    Sztolcman Grzegorz (1962-)
  377.    Sztorc Andrzej (1953-)
  378.    Szulc Jakub (1973-)
  379.    Szumilas Krystyna (1956-)
  380.    Szwed Stanisław (1955-)
  381.    Szydło Beata (1963-)
  382.    Szydłowska Bożena (1951-)
  383.    Szymański Tomasz (1978-)
  384.    Szymiec-Raczyńska Halina (1949-)
  385.    Szyszko Jan (1944-)
  386.    Sławiak Bożena (1948-)
  387.    Sługocki Waldemar (1971-)
  388.    Tchórzewski Krzysztof (1950-)
  389.    Telus Robert (1969-)
  390.    Terlecki Ryszard (1949-)
  391.    Tobiszowski Grzegorz (1965-)
  392.    Tokarska Genowefa (1949-)
  393.    Tomaszewski Jan (1948-)
  394.    Tomaszewski Tadeusz (1959-)
  395.    Tomański Piotr (1969-)
  396.    Tomczak Jacek (1973-)
  397.    Tomczyk Cezary (1984-)
  398.    Tomczykiewicz Tomasz (1961-)
  399.    Trybuś Aleksandra (1967-)
  400.    Tusk Donald (1957-)
  401.    Tyszkiewicz Robert (1963-)
  402.    Ujazdowski Kazimierz Michał (1964-)
  403.    Vincent-Rostowski Jan (1951-)
  404.    Walkowski Piotr (1963-)
  405.    Wardzała Robert (1975-)
  406.    Warzecha Jan (1959-)
  407.    Waszczykowski Witold (1957-)
  408.    Wenderlich Jerzy (1954-)
  409.    Wielichowska Monika (1973-)
  410.    Wipler Przemysław (1978-)
  411.    Witczak Mariusz Sebastian (1971-)
  412.    Witek Elżbieta (1957-)
  413.    Witko Marcin (1971-)
  414.    Witkowski Radosław (1974-)
  415.    Wiśniewska Jadwiga (1963-)
  416.    Wojnarowski Norbert (1976-)
  417.    Wojtkiewicz Michał (1946-)
  418.    Wojtkowski Marek (1968-)
  419.    Wolak Ewa (1960-)
  420.    Wontor Bogusław (1967-)
  421.    Woźniak Grzegorz Adam (1968-)
  422.    Woźniak Tadeusz (1960-)
  423.    Wróbel Marzena Dorota (1963-)
  424.    Wydrzyński Maciej (1974-)
  425.    Wziątek Stanisław (1959-)
  426.    Włodkowski Zbigniew (1961-)
  427.    Wójcik Marek (1980-)
  428.    Zaborowski Zbyszek (1958-)
  429.    Zakrzewska Jadwiga (1950-)
  430.    Zalewska Anna (1965-)
  431.    Zaremba Renata (1967-)
  432.    Zawadzki Ryszard (1951-)
  433.    Zawiślak Sławomir (1963-)
  434.    Zbonikowski Łukasz (1978-)
  435.    Zbrzyzny Ryszard (1955-)
  436.    Zdrojewski Bogdan (1957-)
  437.    Zgorzelski Piotr (1963-)
  438.    Zieliński Jarosław (1960-)
  439.    Zieliński Maciej (1971-)
  440.    Ziemniak Wojciech (1956-)
  441.    Ziobro Jan (1989-)
  442.    Ziobro Kazimierz (1949-)
  443.    Ziętek Jerzy (1956-)
  444.    Zuba Maria (1951-)
  445.    Zubowski Wojciech (1979-)
  446.    Zych Józef (1938-)
  447.    Złotowski Kosma (1964-)
  448.    van der Coghen Piotr (1953-)
  449.    Śledzińska-Katarasińska Iwona (1941-)
  450.    Śniadek Janusz (1955-)
  451.    Świat Jacek (1955-)
  452.    Święcicki Marcin (1947-)
  453.    Święczkowski Bogdan (1970-)
  454.    Łapiński Marek (1971-)
  455.    Łatas Marek Jerzy (1960-)
  456.    Ławrynowicz Zofia (1964-)
  457.    Łopata Jan (1954-)
  458.    Łopiński Maciej (1947-)
  459.    Łuczak Mieczysław Marcin (1955-)
  460.    Łybacka Krystyna (1946-)
  461.    Żaczek Jarosław (1967-)
  462.    Żalek Jacek (1973-)
  463.    Żelichowski Stanisław (1944-)
  464.    Żmijan Stanisław (1956-)
  465.    Żmuda-Trzebiatowska Ewa (1956-)
  466.    Żyliński Adam Jacek (1958-)
  467.    Żyżyński Jerzy (1949-)

2011- Senat RP VIII Kadencji

100.0% (102 z 102) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 102)
  1.    Abgarowicz Łukasz Maria (1949-)
  2.    Aksamit Anna (1952-)
  3.    Arłukowicz Tadeusz (1964-)
  4.    Augustyn Mieczysław (1955-)
  5.    Bierecki Grzegorz (1963-)
  6.    Bieńkowska Elżbieta (1964-)
  7.    Bonisławski Ryszard (1947-)
  8.    Borowski Marek (1946-)
  9.    Borusewicz Bogdan (1949-)
  10.    Borys-Damięcka Barbara (1937-)
  11.    Błaszczyk Przemysław (1977-)
  12.    Chróścikowski Jerzy Mieczysław (1953-)
  13.    Chybicka Alicja (1951-)
  14.    Cimoszewicz Włodzimierz (1950-)
  15.    Cioch Henryk (1951-)
  16.    Czarnobaj Leszek (1956-)
  17.    Czelej Grzegorz (1964-)
  18.    Czudowska Dorota (1953-)
  19.    Dobkowski Wiesław (1953-)
  20.    Dowhan Robert (1967-)
  21.    Duda Jarosław (1964-)
  22.    Gil Mieczysław (1944-)
  23.    Gintowt-Dziewałtowski Witold (1949-)
  24.    Gogacz Stanisław (1959-)
  25.    Gorczyca Stanisław (1958-)
  26.    Gosiewska Beata (1971-)
  27.    Grubski Maciej (1968-)
  28.    Gruszczyński Piotr (1958-)
  29.    Grzyb Andrzej (1952-)
  30.    Górecki Ryszard (1951-)
  31.    Górski Henryk (1949-)
  32.    Hatka Helena (1956-)
  33.    Hodorowicz Stanisław (1941-)
  34.    Iwan Stanisław (1949-)
  35.    Jackowski Jan Maria (1958-)
  36.    Jaworski Kazimierz (1956-)
  37.    Jurcewicz Stanisław (1961-)
  38.    Karczewski Stanisław (1955-)
  39.    Kilian Wiesław (1952-)
  40.    Kleina Kazimierz Mariusz (1958-)
  41.    Klich Bogdan (1960-)
  42.    Klima Maciej (1959-)
  43.    Knosala Ryszard (1949-)
  44.    Kobiak Andrzej (1951-)
  45.    Koc Maria (1964-)
  46.    Kogut Stanisław (1953-)
  47.    Konopka Marek (1961-)
  48.    Kopeć Tadeusz (1960-)
  49.    Kraska Waldemar (1963-)
  50.    Kutz Kazimierz (1929-)
  51.    Lasecki Jarosław (1961-)
  52.    Libicki Jan Filip (1971-)
  53.    Mamątow Robert (1957-)
  54.    Martynowski Marek (1970-)
  55.    Matusiewicz Andrzej (1952-)
  56.    Meres Zbigniew (1952-)
  57.    Michalski Jan (1962-)
  58.    Misiołek Andrzej (1961-)
  59.    Motyczka Antoni (1941-2013)
  60.    Możdżanowska Andżelika (1975-)
  61.    Muchacki Rafał (1955-)
  62.    Niewiarowski Ireneusz (1953-)
  63.    Obremski Jarosław (1962-)
  64.    Obrycki Norbert (1972-)
  65.    Ortyl Władysław (1954-)
  66.    Owczarek Andrzej (1950-)
  67.    Pająk Andrzej (1955-)
  68.    Paszkowski Bohdan (1965-)
  69.    Pańczyk-Pozdziej Maria (1942-)
  70.    Person Andrzej (1951-)
  71.    Piecha Bolesław (1954-)
  72.    Piechota Leszek (1958-)
  73.    Pinior Józef (1955-)
  74.    Pociej Aleksander (1965-)
  75.    Poślednik Marian (1959-)
  76.    Preiss Sławomir (1952-)
  77.    Pęk Bogdan (1953-)
  78.    Rocki Marek (1953-)
  79.    Rotnicka Jadwiga (1943-)
  80.    Rulewski Jan (1944-)
  81.    Sagatowska Janina (1950-)
  82.    Sepioł Janusz (1955-)
  83.    Seweryński Michał (1939-)
  84.    Sitarz Witold (1945-)
  85.    Skurkiewicz Wojciech (1969-)
  86.    Szewiński Andrzej (1970-)
  87.    Sztark Grażyna Anna (1954-)
  88.    Słoń Krzysztof (1964-)
  89.    Wach Piotr (1944-)
  90.    Wiatr Kazimierz (1955-)
  91.    Wittbrodt Edmund Kazimierz (1947-)
  92.    Wojciechowski Grzegorz Michał (1960-)
  93.    Wojtczak Michał (1954-)
  94.    Wyrowiński Jan (1947-)
  95.    Zaborowski Roman (1956-)
  96.    Zając Alicja (1953-)
  97.    Zając Józef (1947-)
  98.    Zdziebło Adam (1974-)
  99.    Zientarski Piotr (1952-)
  100.    Ziółkowski Marek (1949-)
  101.    Śmigielski Bogusław (1958-)
  102.    Świeykowski Aleksander (1948-)

2007-2011 Sejm RP VI Kadencji

100.0% (482 z 482) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 482)
  1.    Abramowicz Adam (1961-)
  2.    Adamczyk Andrzej (1959-)
  3.    Ajchler Romuald (1949-)
  4.    Aleksandrzak Leszek (1958-)
  5.    Andzel Waldemar (1971-)
  6.    Arent Iwona Ewa (1968-)
  7.    Arkit Tadeusz (1955-)
  8.    Arndt Paweł (1954-)
  9.    Arłukowicz Bartosz (1971-)
  10.    Ast Marek (1958-)
  11.    Augustyn Urszula (1964-)
  12.    Aziewicz Tadeusz (1960-)
  13.    Babalski Zbigniew (1953-)
  14.    Babinetz Piotr (1969-)
  15.    Balicki Marek (1953-)
  16.    Bartuś Barbara (1967-)
  17.    Bańkowska Anna (1946-)
  18.    Biernacki Marek (1959-)
  19.    Biernat Andrzej (1960-)
  20.    Bogucki Jacek (1959-)
  21.    Bojko Bogdan (1959-)
  22.    Borkowski Krzysztof Wawrzyniec (1964-)
  23.    Borowczak Jerzy (1957-)
  24.    Borowiak Łukasz (1975-)
  25.    Borowski Marek (1946-)
  26.    Brejza Krzysztof (1983-)
  27.    Brodniak Roman (1968-)
  28.    Brudziński Joachim (1968-)
  29.    Brzezinka Jacek (1966-)
  30.    Bublewicz Beata (1975-)
  31.    Budnik Jerzy Feliks (1951-)
  32.    Bukiewicz Bożenna (1952-)
  33.    Bury Jan (1942-)
  34.    Bury Jan (1963-)
  35.    Butryn Renata (1959-)
  36.    Buła Andrzej (1965-)
  37.    Błaszczak Mariusz (1969-)
  38.    Błochowiak Anita (1973-)
  39.    Błądek Antoni (1947-)
  40.    Bąk Dariusz (1958-)
  41.    Bętkowski Andrzej (1951-)
  42.    Cebula Marek (1965-)
  43.    Celiński Andrzej (1950-)
  44.    Chlebowski Zbigniew (1964-)
  45.    Chmielewski Stanisław Marcin (1958-)
  46.    Chmielowiec Zbigniew (1954-)
  47.    Chwierut Janusz (1965-)
  48.    Chłopek Aleksander (1946-)
  49.    Cichoń Janusz (1957-)
  50.    Cieślik Leszek (1955-)
  51.    Cieśliński Piotr (1978-)
  52.    Cybulski Piotr (1955-)
  53.    Cymański Tadeusz (1955-)
  54.    Czaplicka Barbara (1948-)
  55.    Czarnecki Witold (1953-)
  56.    Czartoryski Arkadiusz (1966-)
  57.    Czechyra Czesław (1954-)
  58.    Czerwiński Andrzej (1954-)
  59.    Czesak Edward (1951-)
  60.    Czucha Zdzisław (1959-)
  61.    Czuma Andrzej (1938-)
  62.    Czykwin Eugeniusz (1949-)
  63.    Deptuła Leszek (1953-2010)
  64.    Dera Andrzej Mikołaj (1961-)
  65.    Dolata Zbigniew (1965-)
  66.    Dolniak Grzegorz (1960-2010)
  67.    Dorn Ludwik (1954-)
  68.    Drab Marzenna (1956-)
  69.    Drozd Ewa (1963-)
  70.    Drzewiecki Mirosław Michał (1956-)
  71.    Dudziński Tomasz Mirosław (1973-)
  72.    Dunin Artur (1969-)
  73.    Durka Zenon (1958-)
  74.    Dutka Bronisław (1957-)
  75.    Dziedziczak Jan (1981-)
  76.    Dzikowski Waldy (1959-)
  77.    Dzięcioł Janusz (1953-)
  78.    Dąbkowska-Cichocka Lena (1973-)
  79.    Dąbrowska Alicja (1956-)
  80.    Fabisiak Joanna (1950-)
  81.    Falfus Jacek (1951-)
  82.    Fedorowicz Jerzy Feliks (1947-)
  83.    Fiedler Arkady (1945-)
  84.    Filar Marian (1942-)
  85.    Gadowski Krzysztof (1962-)
  86.    Galla Ryszard (1956-)
  87.    Garbowski Tomasz (1979-)
  88.    Gawłowski Stanisław (1968-)
  89.    Gawęda Adam (1967-)
  90.    Gałażewski Andrzej (1944-)
  91.    Gibała Łukasz (1977-)
  92.    Gierada Artur (1979-)
  93.    Gilowska Zyta (1949-)
  94.    Gintowt-Dziewałtowski Witold (1949-)
  95.    Girzyński Zbigniew (1973-)
  96.    Giżyński Szymon Stanisław (1956-)
  97.    Godson John Abraham (1970-)
  98.    Golba Mieczysław (1966-)
  99.    Goliński Marian Tomasz (1949-2009)
  100.    Gosiewski Jerzy (1952-)
  101.    Gosiewski Przemysław Edgar (1964-2010)
  102.    Gowin Jarosław (1961-)
  103.    Gołojuch Kazimierz (1964-)
  104.    Gołębiewski Henryk (1942-)
  105.    Grabarczyk Cezary (1960-)
  106.    Grabicka Krystyna (1949-)
  107.    Grad Aleksander (1962-)
  108.    Grad Mariusz (1973-)
  109.    Graś Paweł (1964-)
  110.    Grupiński Rafał (1952-)
  111.    Grzegorek Krzysztof (1961-)
  112.    Grzeszczak Eugeniusz Tomasz (1954-)
  113.    Grzyb Andrzej (1956-)
  114.    Gut-Mostowy Andrzej (1960-)
  115.    Guzowska Iwona (1974-)
  116.    Gwiazdowski Kazimierz (1962-)
  117.    Głogowski Tomasz (1974-)
  118.    Gąsior-Marek Magdalena (1983-)
  119.    Gęsicka Grażyna (1951-2010)
  120.    Górski Artur (1970-)
  121.    Górski Tomasz (1973-)
  122.    Halicki Andrzej (1961-)
  123.    Hanajczyk Agnieszka (1963-)
  124.    Hibner Jolanta (1951-)
  125.    Hoc Czesław (1954-)
  126.    Hofman Adam (1980-)
  127.    Huskowski Stanisław Tadeusz (1953-)
  128.    Iwiński Tadeusz (1944-)
  129.    Jackiewicz Dawid (1973-)
  130.    Jagiełło Jarosław Tomasz (1971-)
  131.    Jakubiak Elżbieta (1966-)
  132.    Janczyk Wiesław (1964-)
  133.    Janik Grzegorz (1965-)
  134.    Janowska Zdzisława (1940-)
  135.    Jarmuziewicz Tadeusz (1957-)
  136.    Jaros Michał (1981-)
  137.    Jaruga-Nowacka Izabela (1950-2010)
  138.    Jasiński Wojciech (1948-)
  139.    Jastrzębski Leszek (1976-)
  140.    Jaworski Andrzej (1970-)
  141.    Jazłowiecka Danuta (1957-)
  142.    Jurgiel Krzysztof (1953-)
  143.    Kaczanowski Dariusz (1971-)
  144.    Kaczor Roman (1956-)
  145.    Kaczyński Jarosław (1949-)
  146.    Kalemba Stanisław (1947-)
  147.    Kalinowski Jarosław (1962-)
  148.    Kalisz Ryszard (1957-)
  149.    Kamiński Jan (1955-)
  150.    Kamiński Mariusz Antoni (1978-)
  151.    Kamiński Tomasz (1979-)
  152.    Kania Andrzej (1963-)
  153.    Karasiewicz Lucjan (1979-)
  154.    Karpiniuk Sebastian (1972-2010)
  155.    Karpiński Grzegorz (1976-)
  156.    Karpiński Włodzimierz Witold (1961-)
  157.    Karski Karol (1966-)
  158.    Kasprzak Mieczysław (1953-)
  159.    Katulski Jarosław (1961-)
  160.    Kaźmierczak Jan (1950-)
  161.    Kempa Beata (1966-)
  162.    Kidawa-Błońska Małgorzata (1957-)
  163.    Kierzkowska Ewa (1964-)
  164.    Klepacz Witold (1953-)
  165.    Klim Józef Piotr (1960-)
  166.    Kloc Izabela (1963-)
  167.    Kluzik-Rostkowska Joanna (1963-)
  168.    Kochan Magdalena (1950-)
  169.    Kochan Witold (1956-)
  170.    Kochanowski Jan (1949-)
  171.    Komorowski Bronisław (1952-)
  172.    Komołowski Longin (1948-)
  173.    Konwiński Zbigniew (1974-)
  174.    Kopacz Ewa (1956-)
  175.    Kopaczewska Domicela (1958-)
  176.    Kopeć Tadeusz (1960-)
  177.    Kopyciński Sławomir (1975-)
  178.    Korzeniowski Leszek (1955-)
  179.    Kosecki Roman Jacek (1966-)
  180.    Kotkowska Bożena (1964-)
  181.    Kowal Paweł (1975-)
  182.    Kowalczyk Henryk (1956-)
  183.    Kowalski Bogusław (1964-)
  184.    Kozaczyński Jacek (1968-)
  185.    Kozak Zbigniew (1961-)
  186.    Kozdroń Jerzy (1950-)
  187.    Kozłowska-Rajewicz Agnieszka (1969-)
  188.    Koźlakiewicz Mirosław (1957-)
  189.    Kołakowski Lech (1963-)
  190.    Kołakowski Robert (1963-)
  191.    Kraczkowski Maks (1979-)
  192.    Krasoń Janusz (1956-)
  193.    Krasulski Leonard (1950-)
  194.    Kropiwnicki Robert (1974-)
  195.    Kruk Elżbieta Małgorzata (1959-)
  196.    Krupa Adam (1954-)
  197.    Krupa Jacek (1955-)
  198.    Krzywicki Piotr (1964-2009)
  199.    Krzyśków Adam (1960-)
  200.    Krząkała Marek (1967-)
  201.    Kuchciński Marek (1955-)
  202.    Kula Włodzimierz (1966-)
  203.    Kulas Jan (1957-)
  204.    Kulesza Tomasz (1959-)
  205.    Kuriata Jan (1958-)
  206.    Kurski Jacek (1966-)
  207.    Kutz Kazimierz (1929-)
  208.    Kwitek Marek (1961-)
  209.    Kłopotek Eugeniusz (1953-)
  210.    Kłosin Krystyna (1954-)
  211.    Kłosowski Sławomir (1964-)
  212.    Lamczyk Stanisław (1957-)
  213.    Latos Tomasz (1964-)
  214.    Lenz Tomasz (1968-)
  215.    Leszczyna Izabela (1962-)
  216.    Lipiec Krzysztof Bogdan (1959-)
  217.    Lipiński Adam (1956-)
  218.    Lipiński Dariusz (1955-)
  219.    Lis Bogdan J. (1952-)
  220.    Lisek Krzysztof (1967-)
  221.    Litwiński Arkadiusz (1970-)
  222.    Machałek Marzena (1960-)
  223.    Maciejewski Krzysztof (1953-)
  224.    Macierewicz Antoni (1948-)
  225.    Malik Ewa (1961-)
  226.    Maliszewski Mirosław (1968-)
  227.    Marcinkiewicz Michał (1984-)
  228.    Marianowska Barbara (1947-2012)
  229.    Martyniuk Wacław (1949-)
  230.    Masłowska Gabriela (1950-)
  231.    Masłowska Mirosława (1943-)
  232.    Materna Jerzy (1956-)
  233.    Matusik-Lipiec Katarzyna (1975-)
  234.    Matuszczak Zbigniew (1962-)
  235.    Matuszewski Marek (1959-)
  236.    Matuszny Kazimierz (1960-)
  237.    Matwiejuk Jarosław (1968-)
  238.    Matyjaszczyk Krzysztof (1974-)
  239.    Mazurek Beata (1967-)
  240.    Małecka-Libera Beata (1954-)
  241.    Michałkiewicz Krzysztof (1953-)
  242.    Mikulicz Janusz (1951-)
  243.    Milcarz Henryk (1950-)
  244.    Miodowicz Konstanty (1951-)
  245.    Mojzesowicz Wojciech (1954-)
  246.    Moskal Kazimierz (1962-)
  247.    Motowidło Tadeusz (1952-)
  248.    Mroczek Czesław (1964-)
  249.    Mrzygłocka Izabela Katarzyna (1959-)
  250.    Mucha Joanna (1976-)
  251.    Mularczyk Arkadiusz (1971-)
  252.    Musiał Jan Antoni (1948-)
  253.    Młyńczak Aldona (1958-)
  254.    Mężydło Antoni (1954-)
  255.    Naguszewski Tadeusz (1954-)
  256.    Namyślak Witold (1959-)
  257.    Napieralski Grzegorz (1974-)
  258.    Natalli-Świat Aleksandra (1959-2010)
  259.    Neumann Sławomir (1968-)
  260.    Niesiołowski Stefan (1944-)
  261.    Nitras Sławomir (1973-)
  262.    Nowak Maria Teresa (1950-)
  263.    Nowak Sławomir (1974-)
  264.    Nowak Tomasz Piotr (1956-)
  265.    Nowakowski Andrzej (1971-)
  266.    Nykiel Mirosława (1953-)
  267.    Okrągły Janina (1955-)
  268.    Okła-Drewnowicz Marzena (1972-)
  269.    Olas Stanisław (1937-2012)
  270.    Olechowska Alicja (1956-)
  271.    Olejniczak Danuta (1952-)
  272.    Olejniczak Wojciech (1974-)
  273.    Olszewski Paweł (1979-)
  274.    Opioła Marek (1976-)
  275.    Orzechowski Andrzej (1962-)
  276.    Orzechowski Maciej (1971-)
  277.    Ostrowski Artur (1968-)
  278.    Osuch Jacek (1958-)
  279.    Oświęcimski Konstanty (1964-)
  280.    Ołdakowski Jan (1972-)
  281.    Ożóg Stanisław (1953-)
  282.    Pacelt Zbigniew (1951-)
  283.    Pahl Witold (1961-)
  284.    Pająk Andrzej (1955-)
  285.    Palikot Janusz (1964-)
  286.    Paluch Anna (1960-)
  287.    Pawlak Mirosław (1942-)
  288.    Pawlak Waldemar (1959-)
  289.    Pałys Andrzej (1957-)
  290.    Piecha Bolesław (1954-)
  291.    Piechociński Janusz (1960-)
  292.    Piechota Sławomir Jan (1960-)
  293.    Pierzchała Elżbieta Apolonia (1954-)
  294.    Pietraszewska Danuta (1947-)
  295.    Pilch Jacek (1974-)
  296.    Piotrowska Teresa (1955-)
  297.    Pisalski Grzegorz (1970-)
  298.    Pitera Julia (1953-)
  299.    Pięta Jarosław (1964-)
  300.    Pięta Stanisław (1971-)
  301.    Plocke Kazimierz (1958-)
  302.    Plura Marek (1970-)
  303.    Pluta Mirosław (1960-)
  304.    Polaczek Jerzy (1961-)
  305.    Polak Marek (1963-)
  306.    Polak Piotr (1961-)
  307.    Pomajda Wojciech (1968-)
  308.    Pomaska Agnieszka (1980-)
  309.    Poncyljusz Paweł (1969-)
  310.    Popiołek Krzysztof (1956-)
  311.    Preiss Sławomir (1952-)
  312.    Prządka Stanisława (1943-)
  313.    Putra Krzysztof (1957-2010)
  314.    Płażyński Maciej (1958-2010)
  315.    Raba Norbert (1973-)
  316.    Racki Józef (1943-)
  317.    Raczkowski Damian (1975-)
  318.    Radziszewska Elżbieta (1958-)
  319.    Rafalska Elżbieta (1955-)
  320.    Rakoczy Stanisław (1958-)
  321.    Raniewicz Grzegorz (1970-)
  322.    Raś Ireneusz (1972-)
  323.    Religa Jan (1945-)
  324.    Religa Zbigniew (1938-2009)
  325.    Rogacki Adam (1976-)
  326.    Rojek Józef (1950-)
  327.    Rokita-Arnold Nelli (1957-)
  328.    Ross Tadeusz (1938-)
  329.    Roszak Grzegorz (1955-)
  330.    Rozpondek Halina (1950-)
  331.    Rusiecki Jarosław (1961-)
  332.    Rutkowska Dorota (1962-)
  333.    Rutnicki Jakub (1978-)
  334.    Rybicki Arkadiusz (1953-2010)
  335.    Rybicki Sławomir (1960-)
  336.    Rydzoń Stanisław (1950-)
  337.    Rynasiewicz Zbigniew (1963-)
  338.    Ryszka Andrzej (1953-)
  339.    Rzymełka Jan (1952-)
  340.    Rząsa Marek (1957-)
  341.    Rębek Jerzy (1960-)
  342.    Sadurska Małgorzata (1975-)
  343.    Sawicki Marek (1958-)
  344.    Saługa Wojciech Paweł (1969-)
  345.    Schetyna Grzegorz (1963-)
  346.    Sekuła Mirosław (1955-)
  347.    Seliga Dariusz (1969-)
  348.    Sellin Jarosław (1963-)
  349.    Senyszyn Joanna (1949-)
  350.    Siarka Edward (1963-)
  351.    Siedlaczek Henryk (1956-)
  352.    Sierakowska Izabella (1946-)
  353.    Sikora Anna (1966-)
  354.    Sikorski Radosław (1963-)
  355.    Sitarz Witold (1945-)
  356.    Skorupa Aleksander (1955-)
  357.    Skowrońska Krystyna (1954-)
  358.    Skrzydlewska Joanna (1977-)
  359.    Smirnow Andrzej (1938-)
  360.    Smolarz Tomasz (1966-)
  361.    Sobecka Anna Elżbieta (1951-)
  362.    Sośnierz Andrzej (1951-)
  363.    Sońta Krzysztof (1968-)
  364.    Sprawka Lech (1955-)
  365.    Stanke Piotr (1957-)
  366.    Staroń Lidia (1960-)
  367.    Stawiarski Jarosław (1963-)
  368.    Stec Stanisław (1941-)
  369.    Stefaniuk Franciszek Jerzy (1944-)
  370.    Streker-Dembińska Elżbieta (1954-)
  371.    Struzik Adam Krzysztof (1957-)
  372.    Strzałkowski Stefan (1957-)
  373.    Stuligrosz Michał (1950-)
  374.    Suchowiejko Wiesław (1957-)
  375.    Suski Marek (1958-)
  376.    Suski Paweł (1964-)
  377.    Sycz Miron (1960-)
  378.    Szarama Wojciech Piotr (1955-)
  379.    Szczepański Wiesław Andrzej (1960-)
  380.    Szczerba Michał (1977-)
  381.    Szczygło Aleksander Marek (1963-2010)
  382.    Szczypińska Jolanta (1957-)
  383.    Szejnfeld Adam Stanisław (1958-)
  384.    Szlachta Andrzej (1947-)
  385.    Szmajdziński Jerzy (1952-2010)
  386.    Sztolcman Grzegorz (1962-)
  387.    Sztorc Andrzej (1953-)
  388.    Szulc Jakub (1973-)
  389.    Szumilas Krystyna (1956-)
  390.    Szwed Stanisław (1955-)
  391.    Szydło Beata (1963-)
  392.    Szydłowska Bożena (1951-)
  393.    Szymanek-Deresz Jolanta (1954-2010)
  394.    Szyszko Jan (1944-)
  395.    Sławecki Tadeusz (1957-)
  396.    Sławiak Bożena (1948-)
  397.    Tchórzewski Krzysztof (1950-)
  398.    Telus Robert (1969-)
  399.    Terlecki Ryszard (1949-)
  400.    Tobiszowski Grzegorz (1965-)
  401.    Tomaka Jan Walenty (1949-)
  402.    Tomaszak-Zesiuk Irena (1954-)
  403.    Tomaszewski Tadeusz (1959-)
  404.    Tomański Piotr (1969-)
  405.    Tomczak Jacek (1973-)
  406.    Tomczyk Cezary (1984-)
  407.    Tomczykiewicz Tomasz (1961-)
  408.    Tusk Donald (1957-)
  409.    Tusk Łukasz (1985-)
  410.    Tyszkiewicz Krzysztof (1980-)
  411.    Tyszkiewicz Robert (1963-)
  412.    Ujazdowski Kazimierz Michał (1964-)
  413.    Urban Cezary (1963-)
  414.    Urbaniak Jarosław (1966-)
  415.    Walkowiak Andrzej (1961-)
  416.    Walkowski Piotr (1963-)
  417.    Wargocka Teresa (1955-)
  418.    Warzecha Jan (1959-)
  419.    Wassermann Zbigniew (1949-2010)
  420.    Waśko Piotr (1961-)
  421.    Wałęsa Jarosław (1976-)
  422.    Wenderlich Jerzy (1954-)
  423.    Widacki Jan (1948-)
  424.    Wielichowska Monika (1973-)
  425.    Wikiński Marek (1966-)
  426.    Wilk Wojciech (1972-)
  427.    Witaszczyk Stanisław (1954-)
  428.    Witek Elżbieta (1957-)
  429.    Witkowski Radosław (1974-)
  430.    Wiśniewska Jadwiga (1963-)
  431.    Wiązowski Waldemar Bogdan (1944-)
  432.    Woda Wiesław (1946-2010)
  433.    Wojnarowski Norbert (1976-)
  434.    Wojtas Edward (1955-2010)
  435.    Wojtkiewicz Michał (1946-)
  436.    Wojtkowski Marek (1968-)
  437.    Wolak Ewa (1960-)
  438.    Wontor Bogusław (1967-)
  439.    Woźniak Tadeusz (1960-)
  440.    Wrona Waldemar (1966-)
  441.    Wróbel Marzena Dorota (1963-)
  442.    Wykręt Adam (1945-)
  443.    Wziątek Stanisław (1959-)
  444.    Węgrzyn Robert (1968-)
  445.    Wójcik Marek (1980-)
  446.    Zacharewicz Jacek (1964-)
  447.    Zając Stanisław (1949-2010)
  448.    Zakrzewska Jadwiga (1950-)
  449.    Zalewska Anna (1939-2004)
  450.    Zalewska Anna (1965-)
  451.    Zalewski Paweł (1964-)
  452.    Zaremba Renata (1967-)
  453.    Zawadzki Ryszard (1951-)
  454.    Zawiślak Sławomir (1963-)
  455.    Zawiła Marcin (1958-)
  456.    Zbonikowski Łukasz (1978-)
  457.    Zbrzyzny Ryszard (1955-)
  458.    Zdanowska Hanna (1959-)
  459.    Zdrojewski Bogdan (1957-)
  460.    Zemke Janusz (1949-)
  461.    Zielińska-Głębocka Anna (1949-)
  462.    Zieliński Jarosław (1960-)
  463.    Zieliński Marek (1952-)
  464.    Ziemniak Wojciech (1956-)
  465.    Ziobro Zbigniew (1970-)
  466.    Ziętek Jerzy (1956-)
  467.    Zuba Maria (1951-)
  468.    Zych Józef (1938-)
  469.    van der Coghen Piotr (1953-)
  470.    Śledzińska-Katarasińska Iwona (1941-)
  471.    Łatas Marek Jerzy (1960-)
  472.    Łopata Jan (1954-)
  473.    Łoś Andrzej (1954-)
  474.    Łuczak Mieczysław Marcin (1955-)
  475.    Łukacijewska Elżbieta (1966-)
  476.    Łybacka Krystyna (1946-)
  477.    Żaczek Jarosław (1967-)
  478.    Żalek Jacek (1973-)
  479.    Żmijan Stanisław (1956-)
  480.    Żukowski Wojciech (1964-)
  481.    Żyliński Adam Jacek (1958-)
  482.    Ćwierz Andrzej (1947-)

2007-2011 Senat RP VII Kadencji

100.0% (102 z 102) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 102)
  1.    Abgarowicz Łukasz Maria (1949-)
  2.    Adamczak Małgorzata (1971-)
  3.    Andrzejewski Piotr Łukasz Juliusz (1942-)
  4.    Arciszewska-Mielewczyk Dorota (1968-)
  5.    Augustyn Mieczysław (1955-)
  6.    Banaś Grzegorz (1960-)
  7.    Bender Ryszard Janusz (1932-)
  8.    Bergier Józef (1952-)
  9.    Bisztyga Stanisław (1951-)
  10.    Bochenek Krystyna Maria (1953-2010)
  11.    Borusewicz Bogdan (1949-)
  12.    Borys-Damięcka Barbara (1937-)
  13.    Błaszczyk Przemysław (1977-)
  14.    Chróścikowski Jerzy Mieczysław (1953-)
  15.    Cichosz Lucjan (1950-)
  16.    Cichoń Zbigniew (1952-)
  17.    Cimoszewicz Włodzimierz (1950-)
  18.    Czelej Grzegorz (1964-)
  19.    Dajczak Władysław (1959-)
  20.    Dobkowski Wiesław (1953-)
  21.    Dobrzyński Jan (1958-)
  22.    Duda Jarosław (1964-)
  23.    Fetlińska Janina (1952-2010)
  24.    Gogacz Stanisław (1959-)
  25.    Gorczyca Stanisław (1958-)
  26.    Grubski Maciej (1968-)
  27.    Gruszczyński Piotr (1958-)
  28.    Gruszka Tadeusz (1961-)
  29.    Grzyb Andrzej (1952-)
  30.    Głowski Piotr (1967-)
  31.    Górecki Ryszard (1951-)
  32.    Górski Henryk (1949-)
  33.    Idczak Witold (1969-)
  34.    Iwan Stanisław (1949-)
  35.    Jaworski Kazimierz (1956-)
  36.    Jurcewicz Stanisław (1961-)
  37.    Kaleta Piotr (1968-)
  38.    Karczewski Stanisław (1955-)
  39.    Kieres Leon (1948-)
  40.    Kleina Kazimierz Mariusz (1958-)
  41.    Klima Maciej (1959-)
  42.    Klimowicz Paweł (1968-)
  43.    Knosala Ryszard (1949-)
  44.    Kogut Stanisław (1953-)
  45.    Konopka Marek (1961-)
  46.    Korfanty Bronisław Jan (1952-)
  47.    Kowalski Sławomir (1961-)
  48.    Krajczy Norbert (1950-)
  49.    Kraska Waldemar (1963-)
  50.    Kwiatkowski Krzysztof (1971-)
  51.    Ludwiczuk Roman (1957-)
  52.    Majkowski Krzysztof (1957-)
  53.    Massalski Adam (1942-)
  54.    Mazurkiewicz Andrzej Tadeusz (1963-2008)
  55.    Meres Zbigniew (1952-)
  56.    Misiak Tomasz (1973-)
  57.    Misiołek Andrzej (1961-)
  58.    Motyczka Antoni (1941-2013)
  59.    Muchacki Rafał (1955-)
  60.    Niewiarowski Ireneusz (1953-)
  61.    Okła Michał (1953-)
  62.    Olech Jan (1951-)
  63.    Ortyl Władysław (1954-)
  64.    Owczarek Andrzej (1950-)
  65.    Paszkowski Bohdan (1965-)
  66.    Pawłowicz Zbigniew (1943-)
  67.    Pańczyk-Pozdziej Maria (1942-)
  68.    Person Andrzej (1951-)
  69.    Piechniczek Antoni (1942-)
  70.    Piechota Leszek (1958-)
  71.    Piesiewicz Krzysztof Marek (1945-)
  72.    Piotrowicz Stanisław (1952-)
  73.    Pupa Zdzisław (1960-)
  74.    Rachoń Janusz (1946-)
  75.    Rocki Marek (1953-)
  76.    Romaszewski Zbigniew (1940-)
  77.    Rotnicka Jadwiga (1943-)
  78.    Rulewski Jan (1944-)
  79.    Ryszka Czesław (1946-)
  80.    Sadowski Sławomir (1948-)
  81.    Sepioł Janusz (1955-)
  82.    Sidorowicz Władysław (1945-)
  83.    Skorupa Tadeusz Wojciech (1959-)
  84.    Skurkiewicz Wojciech (1969-)
  85.    Smulewicz Eryk Stanisław (1973-)
  86.    Swakoń Jacek (1963-)
  87.    Szaleniec Zbigniew (1954-)
  88.    Szewiński Andrzej (1970-)
  89.    Sztark Grażyna Anna (1954-)
  90.    Trzciński Marek (1958-)
  91.    Wach Piotr (1944-)
  92.    Wiatr Kazimierz (1955-)
  93.    Witczak Mariusz Sebastian (1971-)
  94.    Wittbrodt Edmund Kazimierz (1947-)
  95.    Wojciechowski Grzegorz Michał (1960-)
  96.    Wojtczak Michał (1954-)
  97.    Woźniak Henryk Maciej (1957-)
  98.    Wyrowiński Jan (1947-)
  99.    Zając Alicja (1953-)
  100.    Zaremba Krzysztof Piotr (1972-)
  101.    Zientarski Piotr (1952-)
  102.    Ziółkowski Marek (1949-)

2005-2007 Sejm RP V Kadencji

100.0% (477 z 477) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 477)
  1.    Abgarowicz Łukasz Maria (1949-)
  2.    Adamczyk Andrzej (1959-)
  3.    Ambroziewicz Robert (1969-)
  4.    Andrejuk Przemysław (1977-)
  5.    Andzel Waldemar (1971-)
  6.    Arent Iwona Ewa (1968-)
  7.    Arndt Paweł (1954-)
  8.    Ast Marek (1958-)
  9.    Aszkiełowicz Mieczysław (1957-)
  10.    Augustyn Urszula (1964-)
  11.    Aziewicz Tadeusz (1960-)
  12.    Bartyzel Małgorzata Maria (1955-)
  13.    Bałażak Witold (1964-)
  14.    Bednarek Jan (1955-)
  15.    Beger Renata (1958-)
  16.    Berger Józef (1948-)
  17.    Bestry Jan (1954-)
  18.    Bielecki Jerzy (1969-)
  19.    Biernacki Marek (1959-)
  20.    Biernat Andrzej (1960-)
  21.    Bogucki Jacek (1959-)
  22.    Bojko Bogdan (1959-)
  23.    Borawski Edmund (1946-)
  24.    Borysiuk Bolesław (1948-)
  25.    Bosak Bogusław (1968-)
  26.    Bosak Krzysztof (1982-)
  27.    Brudziński Joachim (1968-)
  28.    Bublewicz Beata (1975-)
  29.    Bubula Barbara (1963-)
  30.    Budner Alfred (1950-)
  31.    Budnik Jerzy Feliks (1951-)
  32.    Bukiewicz Bożenna (1952-)
  33.    Bury Jan (1963-)
  34.    Błochowiak Anita (1973-)
  35.    Ceglecka-Zielonka Teresa (1957-)
  36.    Cepil Józef (1960-)
  37.    Chlebowski Zbigniew (1964-)
  38.    Chmielewski Stanisław Marcin (1958-)
  39.    Chmielowiec Zbigniew (1954-)
  40.    Chrapkiewicz Daniela (1948-)
  41.    Chrzanowski Kazimierz (1951-)
  42.    Chwierut Janusz (1965-)
  43.    Chłopek Aleksander (1946-)
  44.    Ciemniak Grażyna Jolanta (1948-)
  45.    Ciągło Edward (1953-)
  46.    Costa Hubert (1953-)
  47.    Cybulski Piotr (1955-)
  48.    Cymański Tadeusz (1955-)
  49.    Czarnecki Krzysztof (1957-)
  50.    Czarnecki Witold (1953-)
  51.    Czartoryski Arkadiusz (1966-)
  52.    Czepe Roman (1956-)
  53.    Czerwiński Andrzej (1954-)
  54.    Czesak Edward (1951-)
  55.    Czuma Andrzej (1938-)
  56.    Czykwin Eugeniusz (1949-)
  57.    Daszyk Marian (1961-)
  58.    Dera Andrzej Mikołaj (1961-)
  59.    Dobrosz Janusz (1954-)
  60.    Dobrzyński Leszek (1967-)
  61.    Dolata Zbigniew (1965-)
  62.    Dolniak Grzegorz (1960-2010)
  63.    Dorn Ludwik (1954-)
  64.    Drzewiecki Mirosław Michał (1956-)
  65.    Duda Jarosław (1964-)
  66.    Dudziński Tomasz Mirosław (1973-)
  67.    Dutka Bronisław (1957-)
  68.    Dzikowski Waldy (1959-)
  69.    Dębicki Tadeusz (1945-)
  70.    Fabisiak Joanna (1950-)
  71.    Falfus Jacek (1951-)
  72.    Fedorowicz Andrzej (1950-)
  73.    Fedorowicz Jerzy Feliks (1947-)
  74.    Fiedler Arkady (1945-)
  75.    Fiedorowicz Czesław (1958-)
  76.    Filipek Krzysztof (1961-)
  77.    Foltyn-Kubicka Hanna (1950-)
  78.    Gadowski Krzysztof (1962-)
  79.    Gadzinowski Piotr (1957-)
  80.    Gajewska Karolina (1972-)
  81.    Galla Ryszard (1956-)
  82.    Garbowski Tomasz (1979-)
  83.    Gawłowski Stanisław (1968-)
  84.    Gałażewski Andrzej (1944-)
  85.    Giertych Roman (1971-)
  86.    Gintowt-Dziewałtowski Witold (1949-)
  87.    Girzyński Zbigniew (1973-)
  88.    Giżyński Szymon Stanisław (1956-)
  89.    Golba Mieczysław (1966-)
  90.    Goliński Marian Tomasz (1949-2009)
  91.    Gorczyca Stanisław (1958-)
  92.    Gosiewska Małgorzata (1966-)
  93.    Gosiewski Jerzy (1952-)
  94.    Gosiewski Przemysław Edgar (1964-2010)
  95.    Gołojuch Kazimierz (1964-)
  96.    Gołębiewski Henryk (1942-)
  97.    Grabarczyk Cezary (1960-)
  98.    Grabczan Zofia (1962-)
  99.    Grad Aleksander (1962-)
  100.    Graś Paweł (1964-)
  101.    Gronkiewicz-Waltz Hanna (1952-)
  102.    Grupiński Rafał (1952-)
  103.    Grzegorek Krzysztof (1961-)
  104.    Grzesik Andrzej (1967-)
  105.    Grzeszczak Eugeniusz Tomasz (1954-)
  106.    Grzyb Andrzej (1956-)
  107.    Gut Alina (1938-)
  108.    Gut-Mostowy Andrzej (1960-)
  109.    Gwiazdowski Kazimierz (1962-)
  110.    Głogowski Tomasz (1974-)
  111.    Górski Artur (1970-)
  112.    Górski Tomasz (1973-)
  113.    Halicki Andrzej (1961-)
  114.    Hatka Witold (1939-2010)
  115.    Hibner Jolanta (1951-)
  116.    Hoc Czesław (1954-)
  117.    Hofman Adam (1980-)
  118.    Hojarska Danuta (1960-)
  119.    Huskowski Stanisław Tadeusz (1953-)
  120.    Iwiński Tadeusz (1944-)
  121.    Jach Michał (1951-)
  122.    Jackiewicz Dawid (1973-)
  123.    Jagiełło Jarosław Tomasz (1971-)
  124.    Janik Ewa Maria (1948-)
  125.    Janik Grzegorz (1965-)
  126.    Jankowska Elżbieta (1952-)
  127.    Jarmuziewicz Tadeusz (1957-)
  128.    Jarota Jan (1953-)
  129.    Jaruga-Nowacka Izabela (1950-2010)
  130.    Jasiński Wojciech (1948-)
  131.    Jazłowiecka Danuta (1957-)
  132.    Jeneralski Sławomir (1961-)
  133.    Jurek Marek (1960-)
  134.    Jurgiel Krzysztof (1953-)
  135.    Jędrusik Wiesław (1945-)
  136.    Jędrych Jędrzej (1967-)
  137.    Kaczyński Jarosław (1949-)
  138.    Kaczyński Ryszard (1954-)
  139.    Kalemba Stanisław (1947-)
  140.    Kalinowski Jarosław (1962-)
  141.    Kalisz Ryszard (1957-)
  142.    Kamiński Mariusz (1965-)
  143.    Karasiewicz Lucjan (1979-)
  144.    Karpiniuk Sebastian (1972-2010)
  145.    Karpiński Włodzimierz Witold (1961-)
  146.    Karski Karol (1966-)
  147.    Kasprzak Mieczysław (1953-)
  148.    Kawa Marek (1975-)
  149.    Kempa Beata (1966-)
  150.    Kidawa-Błońska Małgorzata (1957-)
  151.    Kiedos Edward Józef (1961-)
  152.    Kilian Wiesław (1952-)
  153.    Kleina Kazimierz Mariusz (1958-)
  154.    Klepacz Witold (1953-)
  155.    Klim Józef Piotr (1960-)
  156.    Kloc Izabela (1963-)
  157.    Knosala Ryszard (1949-)
  158.    Kochan Magdalena (1950-)
  159.    Kochanowski Jan (1949-)
  160.    Komorowski Bronisław (1952-)
  161.    Kopacz Ewa (1956-)
  162.    Kopaczewska Domicela (1958-)
  163.    Kopeć Tadeusz (1960-)
  164.    Korzeniowski Leszek (1955-)
  165.    Kosecki Roman Jacek (1966-)
  166.    Kotlinowski Marek (1956-)
  167.    Kowal Paweł (1975-)
  168.    Kowalczyk Henryk (1956-)
  169.    Kowalski Bogusław (1964-)
  170.    Kozak Zbigniew (1961-)
  171.    Kozdroń Jerzy (1950-)
  172.    Kościelniak Jacek (1963-)
  173.    Koźlakiewicz Mirosław (1957-)
  174.    Kołacz Grzegorz (1966-)
  175.    Kołakowski Lech (1963-)
  176.    Kołakowski Robert (1963-)
  177.    Kołodziej Janusz (1959-)
  178.    Kraczkowski Maks (1979-)
  179.    Krajewski Mirosław (1946-)
  180.    Krasoń Janusz (1956-)
  181.    Krasulski Leonard (1950-)
  182.    Kroll Henryk (1949-)
  183.    Kruk Elżbieta Małgorzata (1959-)
  184.    Krupa Jacek (1955-)
  185.    Krzywicki Piotr (1964-2009)
  186.    Kuchciński Marek (1955-)
  187.    Kulesza Tomasz (1959-)
  188.    Kurczuk Grzegorz (1949-)
  189.    Kuropatwiński Lech (1947-)
  190.    Kurski Jacek (1966-)
  191.    Kłeczek Dariusz Antoni (1957-)
  192.    Kłopotek Andrzej (1959-)
  193.    Kłosowski Sławomir (1964-)
  194.    Lamczyk Stanisław (1957-)
  195.    Latos Tomasz (1964-)
  196.    Lenz Tomasz (1968-)
  197.    Lepper Andrzej (1954-2011)
  198.    Lewandowska Sandra (1977-)
  199.    Libicki Jan Filip (1971-)
  200.    Lipiec Krzysztof Bogdan (1959-)
  201.    Lipiński Adam (1956-)
  202.    Lipiński Dariusz (1955-)
  203.    Lisek Krzysztof (1967-)
  204.    Liss Andrzej (1950-)
  205.    Litwin Czesław (1955-)
  206.    Litwiński Arkadiusz (1970-)
  207.    Lysko Alojzy (1942-)
  208.    Machałek Marzena (1960-)
  209.    Maciejewski Krzysztof (1953-)
  210.    Madziarczyk Tadeusz (1961-)
  211.    Maksymiuk Janusz (1947-)
  212.    Malik Ewa (1961-)
  213.    Maliszewski Mirosław (1968-)
  214.    Maniura Edward (1960-)
  215.    Marcinkiewicz Kazimierz (1959-)
  216.    Marianowska Barbara (1947-2012)
  217.    Markowiak Andrzej (1951-)
  218.    Markowski Tomasz (1968-)
  219.    Martyniuk Wacław (1949-)
  220.    Masin Arnold (1977-)
  221.    Masłowska Gabriela (1950-)
  222.    Masłowska Mirosława (1943-)
  223.    Materna Jerzy (1956-)
  224.    Matuszewski Marek (1959-)
  225.    Matuszny Kazimierz (1960-)
  226.    Mazurek Beata (1967-)
  227.    Małecka-Libera Beata (1954-)
  228.    Mańka Andrzej (1967-)
  229.    Michałkiewicz Krzysztof (1953-)
  230.    Mikuła Krzysztof (1974-)
  231.    Milcarz Henryk (1950-)
  232.    Miodowicz Konstanty (1951-)
  233.    Misztal Piotr (1965-)
  234.    Mojzesowicz Wojciech (1954-)
  235.    Molka Halina (1953-)
  236.    Moric Rajmund (1944-)
  237.    Moskal Kazimierz (1962-)
  238.    Motowidło Tadeusz (1952-)
  239.    Mroczek Czesław (1964-)
  240.    Mrzygłocka Izabela Katarzyna (1959-)
  241.    Muchacki Rafał (1955-)
  242.    Mularczyk Arkadiusz (1971-)
  243.    Murias Halina (1955-)
  244.    Murzyn Leszek (1960-)
  245.    Młynarczyk Henryk (1955-)
  246.    Młyńczak Aldona (1958-)
  247.    Mężydło Antoni (1954-)
  248.    Napieralski Grzegorz (1974-)
  249.    Natalli-Świat Aleksandra (1959-2010)
  250.    Nitras Sławomir (1973-)
  251.    Nowak Maria Teresa (1950-)
  252.    Nowak Sławomir (1974-)
  253.    Nowak Tomasz Piotr (1956-)
  254.    Nowakowski Waldemar (1950-)
  255.    Okularczyk Stanisława Anna (1943-)
  256.    Olechowska Alicja (1956-)
  257.    Olejniczak Wojciech (1974-)
  258.    Olejnik Małgorzata (1966-)
  259.    Olendzka Halina (1945-)
  260.    Olszewski Dariusz (1967-)
  261.    Olszewski Paweł (1979-)
  262.    Opioła Marek (1976-)
  263.    Orzechowski Mirosław (1957-)
  264.    Ostrowska Małgorzata (1958-)
  265.    Ostrowski Artur (1968-)
  266.    Ozga Krystyna (1944-)
  267.    Ośko Edward (1957-)
  268.    Ołdakowski Adam (1955-)
  269.    Ołdakowski Jan (1972-)
  270.    Ożóg Stanisław (1953-)
  271.    Pacelt Zbigniew (1951-)
  272.    Paduch Marzena (1965-)
  273.    Pakuła-Sacharczuk Anna (1956-)
  274.    Palikot Janusz (1964-)
  275.    Paluch Anna (1960-)
  276.    Pantera Robert (1960-)
  277.    Papież Stanisław (1965-)
  278.    Parda Radosław (1979-)
  279.    Pasło-Wiśniewska Maria (1959-)
  280.    Pawlak Mirosław (1942-)
  281.    Pawlak Waldemar (1959-)
  282.    Pawłowiec Daniel (1978-)
  283.    Pawłowski Sylwester (1958-)
  284.    Pawłowski Szymon (1978-)
  285.    Pałys Andrzej (1957-)
  286.    Picheta Wojciech Zbigniew (1968-)
  287.    Piecha Bolesław (1954-)
  288.    Piechota Jacek (1959-)
  289.    Piechota Sławomir Jan (1960-)
  290.    Piekarska Katarzyna Maria (1967-)
  291.    Pierzchała Elżbieta Apolonia (1954-)
  292.    Pietraszewska Danuta (1947-)
  293.    Pilarz Józef (1956-2008)
  294.    Piosik Stanisław (1946-)
  295.    Piotrowska Teresa (1955-)
  296.    Piskorski Mateusz (1977-)
  297.    Pitera Julia (1953-)
  298.    Piłka Marian (1954-)
  299.    Pięta Stanisław (1971-)
  300.    Plawgo Tadeusz (1964-)
  301.    Plocke Kazimierz (1958-)
  302.    Podraza Zbigniew Marian (1953-)
  303.    Polaczek Jerzy (1961-)
  304.    Polak Marek (1963-)
  305.    Pomajda Wojciech (1968-)
  306.    Poncyljusz Paweł (1969-)
  307.    Prządka Stanisława (1943-)
  308.    Ptak Bernard (1954-)
  309.    Puza Adam (1951-)
  310.    Raczkowski Damian (1975-)
  311.    Radziszewska Elżbieta (1958-)
  312.    Ratajczak Elżbieta (1946-)
  313.    Raś Ireneusz (1972-)
  314.    Rochnowska Renata (1949-)
  315.    Rogacki Adam (1976-)
  316.    Rojek Józef (1950-)
  317.    Rokita Jan (1959-)
  318.    Roman Giovanni (1961-)
  319.    Romaniuk Wojciech (1970-)
  320.    Rozpondek Halina (1950-)
  321.    Ruciński Andrzej (1958-)
  322.    Rusiecki Jarosław (1961-)
  323.    Rutnicki Jakub (1978-)
  324.    Rybicki Arkadiusz (1953-2010)
  325.    Rybicki Sławomir (1960-)
  326.    Rydzoń Stanisław (1950-)
  327.    Rynasiewicz Zbigniew (1963-)
  328.    Ryniak Monika (1960-)
  329.    Rzymełka Jan (1952-)
  330.    Sadurska Małgorzata (1975-)
  331.    Sawicka Beata Dorota (1964-)
  332.    Sawicki Marek (1958-)
  333.    Saługa Wojciech Paweł (1969-)
  334.    Schetyna Grzegorz (1963-)
  335.    Seliga Dariusz (1969-)
  336.    Sellin Jarosław (1963-)
  337.    Senyszyn Joanna (1949-)
  338.    Siarka Edward (1963-)
  339.    Siedlaczek Henryk (1956-)
  340.    Sikora Krzysztof (1959-)
  341.    Skomra Szczepan (1949-)
  342.    Skowrońska Krystyna (1954-)
  343.    Skrzydlewska Joanna (1977-)
  344.    Skwierczyński Grzegorz (1974-)
  345.    Smirnow Andrzej (1938-)
  346.    Smolarz Henryk (1969-)
  347.    Sobczak Bogusław (1979-)
  348.    Sobecka Anna Elżbieta (1951-)
  349.    Sopliński Aleksander (1942-)
  350.    Sosnowski Antoni (1946-)
  351.    Sosnowski Zbigniew (1963-)
  352.    Sowińska Ewa (1944-)
  353.    Sośnierz Andrzej (1951-)
  354.    Starosta Waldemar (1961-)
  355.    Staroń Lidia (1960-)
  356.    Stawiarski Jarosław (1963-)
  357.    Stec Stanisław (1941-)
  358.    Stefaniuk Franciszek Jerzy (1944-)
  359.    Stryjska Małgorzata (1953-)
  360.    Strzaliński Marek (1947-)
  361.    Strąk Robert (1967-)
  362.    Stuligrosz Michał (1950-)
  363.    Stępień Władysław (1946-)
  364.    Stępień Włodzimierz (1952-)
  365.    Stępkowski Józef (1970-)
  366.    Surmacz Marek (1955-)
  367.    Suski Marek (1958-)
  368.    Sułek Leszek (1954-)
  369.    Szadny Waldemar (1961-)
  370.    Szarama Wojciech Piotr (1955-)
  371.    Szczepański Wiesław Andrzej (1960-)
  372.    Szczygło Aleksander Marek (1963-2010)
  373.    Szczypińska Jolanta (1957-)
  374.    Szczypiński Tomasz (1953-)
  375.    Szejnfeld Adam Stanisław (1958-)
  376.    Szlachta Andrzej (1947-)
  377.    Szmajdziński Jerzy (1952-2010)
  378.    Szrajber Bartłomiej (1954-)
  379.    Szulc Jakub (1973-)
  380.    Szumilas Krystyna (1956-)
  381.    Szwarc Jan (1946-)
  382.    Szwed Stanisław (1955-)
  383.    Szydło Beata (1963-)
  384.    Szyga Krzysztof (1966-)
  385.    Szymanek-Deresz Jolanta (1954-2010)
  386.    Szymańczyk Lech (1949-)
  387.    Szyszko Jan (1944-)
  388.    Sławecki Tadeusz (1957-)
  389.    Tchórzewski Krzysztof (1950-)
  390.    Tober Michał (1975-)
  391.    Tobiszowski Grzegorz (1965-)
  392.    Tomaka Jan Walenty (1949-)
  393.    Tomaszewski Tadeusz (1959-)
  394.    Tomczak Jacek (1973-)
  395.    Tomczykiewicz Tomasz (1961-)
  396.    Tusk Donald (1957-)
  397.    Tyszkiewicz Robert (1963-)
  398.    Tyszko Grażyna (1949-)
  399.    Ujazdowski Kazimierz Michał (1964-)
  400.    Urbaniak Jarosław (1966-)
  401.    Walkiewicz Mieczysław (1949-)
  402.    Walkowiak Andrzej (1961-)
  403.    Wasilewska-Kita Regina (1951-)
  404.    Wassermann Zbigniew (1949-2010)
  405.    Wawryniewicz Ryszard (1962-)
  406.    Wałęsa Jarosław (1976-)
  407.    Wenderlich Jerzy (1954-)
  408.    Wiechecki Rafał (1978-)
  409.    Wierzejski Wojciech (1976-)
  410.    Wikiński Marek (1966-)
  411.    Wilk Wojciech (1972-)
  412.    Wita Tadeusz (1958-)
  413.    Witek Elżbieta (1957-)
  414.    Wiśniewska Jadwiga (1963-)
  415.    Wiśniewska Lucyna (1955-)
  416.    Wiśniewski Sylwester (1959-)
  417.    Wiśniowska Elżbieta (1975-)
  418.    Wiśniowska Genowefa (1949-)
  419.    Wiązowski Waldemar Bogdan (1944-)
  420.    Więckowska Ewa (1958-)
  421.    Woda Wiesław (1946-2010)
  422.    Wojciechowicz Jacek (1963-)
  423.    Wojtera Marek (1963-)
  424.    Wojtkiewicz Michał (1946-)
  425.    Wolak Ewa (1960-)
  426.    Wontor Bogusław (1967-)
  427.    Woszczerowicz Lech (1940-)
  428.    Woźniak Tadeusz (1960-)
  429.    Woźny Grzegorz Marian (1946-)
  430.    Wrzodak Zygmunt (1959-)
  431.    Wróbel Marzena Dorota (1963-)
  432.    Wycisło Eugeniusz (1948-)
  433.    Wyrowiński Jan (1947-)
  434.    Wziątek Stanisław (1959-)
  435.    Włodkowski Zbigniew (1961-)
  436.    Wójcik Janusz Marek (1953-)
  437.    Wójcik Marek (1980-)
  438.    Wójcik Michał (1971-)
  439.    Zaborowski Zbyszek (1958-)
  440.    Zadora Stanisław (1949-)
  441.    Zając Stanisław (1949-2010)
  442.    Zakrzewska Jadwiga (1950-)
  443.    Zalewski Paweł (1964-)
  444.    Zaremba Krzysztof Piotr (1972-)
  445.    Zawisza Artur (1969-)
  446.    Zawisza Jerzy (1943-)
  447.    Zawiślak Sławomir (1963-)
  448.    Zbonikowski Łukasz (1978-)
  449.    Zbrzyzny Ryszard (1955-)
  450.    Zbyrowska Maria (1956-)
  451.    Zdrojewski Bogdan (1957-)
  452.    Zemke Janusz (1949-)
  453.    Zielińska-Głębocka Anna (1949-)
  454.    Zieliński Jarosław (1960-)
  455.    Ziemniak Wojciech (1956-)
  456.    Ziobro Zbigniew (1970-)
  457.    Zuba Maria (1951-)
  458.    Zubowski Jan (1957-)
  459.    Zych Józef (1938-)
  460.    Śledzińska-Katarasińska Iwona (1941-)
  461.    Ślusarczyk Piotr (1979-)
  462.    Śpiewak Paweł (1951-)
  463.    Świątkowski Maciej (1950-)
  464.    Łatas Marek Jerzy (1960-)
  465.    Łopata Jan (1954-)
  466.    Łuczak Krystian (1949-)
  467.    Łuczak Mieczysław Marcin (1955-)
  468.    Łukacijewska Elżbieta (1966-)
  469.    Łybacka Krystyna (1946-)
  470.    Łyżwińska Wanda (1953-)
  471.    Łyżwiński Stanisław (1954-)
  472.    Łączny Jan (1950-)
  473.    Żaczek Jarosław (1967-)
  474.    Żelichowski Stanisław (1944-)
  475.    Żmijan Stanisław (1956-)
  476.    Żyszkiewicz Jerzy (1950-)
  477.    Ćwierz Andrzej (1947-)

2005-2007 Senat RP VI Kadencji

100.0% (100 z 100) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 100)
  1.    Adamczak Mirosław Jan (1954-)
  2.    Adamczyk Franciszek (1952-)
  3.    Alexandrowicz Przemysław (1961-)
  4.    Andrzejewski Piotr Łukasz Juliusz (1942-)
  5.    Arciszewska-Mielewczyk Dorota (1968-)
  6.    Augustyn Mieczysław (1955-)
  7.    Bachalski Dariusz Jacek (1963-)
  8.    Bender Ryszard Janusz (1932-)
  9.    Bentkowski Aleksander (1941-)
  10.    Berent Przemysław (1962-)
  11.    Biela Adam (1947-)
  12.    Bochenek Krystyna Maria (1953-2010)
  13.    Boroń Piotr Marian (1962-)
  14.    Borusewicz Bogdan (1949-)
  15.    Budner Margareta (1975-)
  16.    Chmielewski Jarosław Marian (1971-)
  17.    Chróścikowski Jerzy Mieczysław (1953-)
  18.    Ciecierski Ryszard (1942-)
  19.    Cugowski Krzysztof Piotr (1950-)
  20.    Fetlińska Janina (1952-2010)
  21.    Gacek Urszula (1963-)
  22.    Gałkowski Janusz (1961-)
  23.    Gelert Elżbieta (1955-)
  24.    Gowin Jarosław (1961-)
  25.    Gołaś Andrzej Maria (1946-)
  26.    Górecki Dariusz (1946-)
  27.    Górecki Ryszard (1951-)
  28.    Górski Henryk (1949-)
  29.    Jaroch Andrzej (1948-)
  30.    Karczewski Stanisław (1955-)
  31.    Kawecki Andrzej Jerzy (1944-)
  32.    Kogut Stanisław (1953-)
  33.    Korfanty Bronisław Jan (1952-)
  34.    Kraska Waldemar (1963-)
  35.    Kubiak Janusz (1961-)
  36.    Kurska Anna Maria (1929-)
  37.    Kutz Kazimierz (1929-)
  38.    Lasecki Jarosław (1961-)
  39.    Legutko Ryszard (1949-)
  40.    Lewandowski Tadeusz Stefan (1944-)
  41.    Lisiecki Bogdan (1962-)
  42.    Ludwiczuk Roman (1957-)
  43.    Massalski Adam (1942-)
  44.    Maziarz Mieczysław (1949-)
  45.    Mazurkiewicz Andrzej Tadeusz (1963-2008)
  46.    Maćkała Tadeusz (1962-)
  47.    Mańkut Władysław (1947-)
  48.    Michalak Paweł (1951-)
  49.    Misiak Tomasz (1973-)
  50.    Miłek Marian (1945-)
  51.    Motyczka Antoni (1941-2013)
  52.    Niesiołowski Stefan (1944-)
  53.    Nykiel Mirosława (1953-)
  54.    Okła Michał (1953-)
  55.    Ortyl Władysław (1954-)
  56.    Owczarek Andrzej (1950-)
  57.    Pańczyk-Pozdziej Maria (1942-)
  58.    Person Andrzej (1951-)
  59.    Piesiewicz Krzysztof Marek (1945-)
  60.    Podkański Lesław Paweł (1956-)
  61.    Putra Krzysztof (1957-2010)
  62.    Płażyński Maciej (1958-2010)
  63.    Rafalska Elżbieta (1955-)
  64.    Rau Zbigniew Włodzimierz (1955-)
  65.    Rocki Marek (1953-)
  66.    Romaszewski Zbigniew (1940-)
  67.    Rudnicka Jadwiga (1931-)
  68.    Rybka Czesław (1957-)
  69.    Ryszka Czesław (1946-)
  70.    Sadowski Sławomir (1948-)
  71.    Sauk Jacek (1944-)
  72.    Sidorowicz Władysław (1945-)
  73.    Sikorski Radosław (1963-)
  74.    Smoktunowicz Robert Maciej (1962-)
  75.    Szafraniec Jan (1939-)
  76.    Szaleniec Zbigniew (1954-)
  77.    Szmit Jerzy (1960-)
  78.    Szymański Antoni (1952-)
  79.    Szymura Jerzy (1949-)
  80.    Szyszka Mieczysław (1961-)
  81.    Tomaszewska Ewa (1947-)
  82.    Trybuła Zbigniew (1957-)
  83.    Wach Piotr (1944-)
  84.    Waszkowiak Marek (1954-)
  85.    Wiatr Kazimierz (1955-)
  86.    Wierzbicki Roman (1937-)
  87.    Witczak Mariusz Sebastian (1971-)
  88.    Wittbrodt Edmund Kazimierz (1947-)
  89.    Więcławska-Sauk Elżbieta (1947-)
  90.    Wojtczak Michał (1954-)
  91.    Włosowicz Jacek Władysław (1966-)
  92.    Zalewski Ludwik (1954-)
  93.    Zientarski Piotr (1952-)
  94.    Ziółkowski Marek (1949-)
  95.    Złotowski Kosma (1964-)
  96.    Ślusarz Rafał (1962-)
  97.    Łuczycki Andrzej (1952-)
  98.    Łyczak Józef (1952-)
  99.    Łyczywek Włodzimierz (1945-)
  100.    Żelichowski Czesław (1960-)

2001-2005 Sejm RP IV Kadencji

100.0% (490 z 490) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 490)
  1.    Abgarowicz Łukasz Maria (1949-)
  2.    Ajchler Romuald (1949-)
  3.    Antochowski Jan (1953-)
  4.    Arciszewska-Mielewczyk Dorota (1968-)
  5.    Aszkiełowicz Mieczysław (1957-)
  6.    Aumiller Andrzej (1947-)
  7.    Bachalski Dariusz Jacek (1963-)
  8.    Badach Tadeusz (1947-)
  9.    Balazs Artur (1952-)
  10.    Balcerowski Tadeusz (1933-)
  11.    Banach Jolanta (1958-)
  12.    Banaś Magdalena (1973-)
  13.    Basta Renata (1948-)
  14.    Baszczyński Krzysztof (1953-)
  15.    Bańkowska Anna (1946-)
  16.    Beger Renata (1958-)
  17.    Bielan Adam (1974-)
  18.    Blida Barbara (1949-2007)
  19.    Bolek Elżbieta (1956-)
  20.    Bonda Ryszard (1960-)
  21.    Borawski Edmund (1946-)
  22.    Borczyk Waldemar (1960-)
  23.    Borowski Marek (1946-)
  24.    Borucka-Cieślewicz Anna (1941-)
  25.    Borzuchowski Wojciech (1961-)
  26.    Brachmański Andrzej (1958-)
  27.    Bratkowski Arkadiusz (1959-)
  28.    Brzostowski Edward (1935-)
  29.    Budner Alfred (1950-)
  30.    Budnik Jerzy Feliks (1951-)
  31.    Bugaj Leszek (1947-2009)
  32.    Bujak Bogdan (1954-)
  33.    Bujak Bolesław (1957-)
  34.    Bury Jan (1963-)
  35.    Byra Jan (1958-)
  36.    Błaszczyk Bogdan (1947-)
  37.    Błochowiak Anita (1973-)
  38.    Błońska-Fajfrowska Barbara (1949-)
  39.    Celiński Andrzej (1950-)
  40.    Cepil Józef (1960-)
  41.    Chaładaj Jan (1952-)
  42.    Chlebowski Zbigniew (1964-)
  43.    Chodynicki Ryszard (1947-)
  44.    Chojnacki Jan (1947-)
  45.    Chrzanowski Kazimierz (1951-)
  46.    Chrzanowski Zbigniew (1963-)
  47.    Ciborowska Danuta (1947-)
  48.    Ciemniak Grażyna Jolanta (1948-)
  49.    Ciesielski Wiesław (1953-)
  50.    Cieślak Bronisław (1943-)
  51.    Cieślak Czesław (1946-)
  52.    Cimoszewicz Włodzimierz (1950-)
  53.    Ciruk Barbara (1956-)
  54.    Curyło Marian (1956-)
  55.    Cymański Tadeusz (1955-)
  56.    Czechowski Włodzimierz (1933-)
  57.    Czepułkowski Jerzy (1952-)
  58.    Czerniawski Mieczysław (1948-)
  59.    Czerwiński Andrzej (1954-)
  60.    Czerwiński Jerzy (1960-)
  61.    Czuż Aleksander (1936-)
  62.    Czykwin Eugeniusz (1949-)
  63.    Dankowski Bronisław (1944-)
  64.    Deptuła Zbigniew (1962-)
  65.    Derech-Krzycki Jakub (1970-)
  66.    Derwich Bogdan (1946-)
  67.    Diakonow Andrzej (1950-)
  68.    Dobrosz Janusz (1954-)
  69.    Dolniak Grzegorz (1960-2010)
  70.    Domaradzki Wojciech (1966-)
  71.    Dorn Ludwik (1954-)
  72.    Drzewiecki Mirosław Michał (1956-)
  73.    Duda Jarosław (1964-)
  74.    Dulias Stanisław (1939-)
  75.    Dutka Bronisław (1957-)
  76.    Dyduch Marek (1957-)
  77.    Dziewulski Jerzy (1943-)
  78.    Dziewulski Zbigniew (1957-)
  79.    Dzikowski Waldy (1959-)
  80.    Dziuba Maria (1945-)
  81.    Długoborski Wojciech (1954-)
  82.    Długosz Henryk (1961-)
  83.    Falfus Jacek (1951-)
  84.    Fedorowicz Andrzej (1950-)
  85.    Ferenc Tadeusz (1940-)
  86.    Figlus Michał (1953-)
  87.    Filek Anna (1933-)
  88.    Filipek Krzysztof (1961-)
  89.    Firak Witold (1963-)
  90.    Florek Sebastian (1971-)
  91.    Fogler Marta (1959-)
  92.    Fortuna Józef (1952-)
  93.    Franczak Franciszek (1951-)
  94.    Gadzinowski Piotr (1957-)
  95.    Gajda Tadeusz (1954-)
  96.    Gajecka-Bożek Maria (1946-)
  97.    Gawłowski Andrzej (1955-)
  98.    Gałażewski Andrzej (1944-)
  99.    Giertych Maciej (1936-)
  100.    Giertych Roman (1971-)
  101.    Gilowska Zyta (1949-)
  102.    Gintowt-Dziewałtowski Witold (1949-)
  103.    Giżyński Szymon Stanisław (1956-)
  104.    Gorczyca Stanisław (1958-)
  105.    Gosiewski Przemysław Edgar (1964-2010)
  106.    Gołaś Andrzej Maria (1946-)
  107.    Grabarczyk Cezary (1960-)
  108.    Grabicka Krystyna (1949-)
  109.    Grabowska Danuta (1942-)
  110.    Grabowski Dariusz (1950-)
  111.    Grabowski Mariusz Krzysztof (1966-)
  112.    Grad Aleksander (1962-)
  113.    Gramała Aleksandra (1970-)
  114.    Graś Paweł (1964-)
  115.    Grobel-Proszowska Joanna (1949-)
  116.    Gruszka Grzegorz (1962-)
  117.    Gruszka Józef (1947-)
  118.    Grzebisz-Nowicka Zofia (1938-)
  119.    Grzesik Andrzej (1967-)
  120.    Grzyb Andrzej (1956-)
  121.    Gucwińska Hanna (1932-)
  122.    Gudzowski Stanisław (1954-)
  123.    Głowa Józef (1953-)
  124.    Głębocki Stanisław (1952-)
  125.    Górna-Kubacka Anna (1945-)
  126.    Górniak Grzegorz (1959-)
  127.    Hatka Witold (1939-2010)
  128.    Hausner Jerzy (1949-)
  129.    Hayn Ryszard (1944-)
  130.    Herman Krystyna (1951-)
  131.    Hertel Jerzy (1955-)
  132.    Hojarska Danuta (1960-)
  133.    Hyla-Makowska Barbara (1946-)
  134.    Iwiński Tadeusz (1944-)
  135.    Jacyna-Onyszkiewicz Zbigniew (1944-)
  136.    Jagieliński Roman (1947-)
  137.    Jagiełło Andrzej (1944-)
  138.    Jakubowska Aleksandra (1954-)
  139.    Janas Stanisław (1953-)
  140.    Janicki Marian (1954-)
  141.    Janik Ewa (1947-)
  142.    Janik Ewa Maria (1948-)
  143.    Janik Krzysztof (1950-)
  144.    Jankowska Elżbieta (1952-)
  145.    Jankowski Zdzisław (1943-)
  146.    Janowski Gabriel (1947-)
  147.    Janowski Zbigniew (1955-)
  148.    Jarmoliński Stanisław (1944-)
  149.    Jarmuziewicz Tadeusz (1957-)
  150.    Jaruga-Nowacka Izabela (1950-2010)
  151.    Jasiński Wojciech (1948-)
  152.    Jaskiernia Jerzy (1950-)
  153.    Jasztal Teresa (1940-)
  154.    Jedoń Mieczysław (1943-)
  155.    Jurek Marek (1960-)
  156.    Jurgiel Krzysztof (1953-)
  157.    Jędrusik Wiesław (1945-)
  158.    Kaczmarek Michał (1949-)
  159.    Kaczmarek Wiesław (1958-)
  160.    Kaczyński Jarosław (1949-)
  161.    Kaczyński Lech (1949-2010)
  162.    Kalemba Stanisław (1947-)
  163.    Kaleniecki Tadeusz (1949-)
  164.    Kalinowski Jarosław (1962-)
  165.    Kalinowski Stanisław (1945-)
  166.    Kalisz Ryszard (1957-)
  167.    Kamiński Mariusz (1965-)
  168.    Kamiński Michał Tomasz (1972-)
  169.    Kaniewski Zbigniew (1948-)
  170.    Kantor Ewa (1956-)
  171.    Kasprzak Mieczysław (1953-)
  172.    Kasprzyk Jacek (1960-)
  173.    Kasznia Arkadiusz (1973-)
  174.    Kawa Marian (1955-)
  175.    Kałamaga Zdzisław (1956-)
  176.    Kizińska Bożena (1949-)
  177.    Klich Bogdan (1960-)
  178.    Klimek Jan (1952-)
  179.    Klukowski Wacław (1966-)
  180.    Knapik Jan (1951-2012)
  181.    Kobielusz Antoni (1947-)
  182.    Kochanowski Jan (1949-)
  183.    Komorowski Bronisław (1952-)
  184.    Komorowski Zbigniew Zygmunt (1944-)
  185.    Kopacz Ewa (1956-)
  186.    Kopczyński Bohdan (1935-)
  187.    Kopeć Stanisław (1947-)
  188.    Korzeniowski Leszek (1955-)
  189.    Kotlinowski Marek (1956-)
  190.    Kowalik Jacek (1961-)
  191.    Kowalska Bronisława (1955-)
  192.    Kozłowska Bożena (1956-)
  193.    Kozłowski Piotr (1961-)
  194.    Krajewski Mirosław (1946-)
  195.    Kralkowska Ewa (1941-)
  196.    Krasicka-Domka Zofia (1934-)
  197.    Krasoń Janusz (1956-)
  198.    Kroll Henryk (1949-)
  199.    Kruk Elżbieta Małgorzata (1959-)
  200.    Krupa Urszula (1949-)
  201.    Krutczenko Zbigniew (1941-)
  202.    Krutul Piotr (1960-)
  203.    Krzywicki Piotr (1964-2009)
  204.    Krzyworzeka Józef (1952-)
  205.    Kubica Józef (1944-)
  206.    Kubik Jan (1944-)
  207.    Kuchciński Marek (1955-)
  208.    Kulej Jerzy (1940-2012)
  209.    Kurczuk Grzegorz (1949-)
  210.    Kuropatwiński Lech (1947-)
  211.    Kurpiewski Stanisław (1955-)
  212.    Kuźmiuk Zbigniew (1956-)
  213.    Kwaśniewska Dorota (1970-)
  214.    Kwiatkowski Marian (1946-)
  215.    Kłopotek Eugeniusz (1953-)
  216.    Kątna Mirosława (1949-)
  217.    Kędra Ryszard (1952-)
  218.    Kędziak Tadeusz (1959-)
  219.    Laskowski Józef (1955-)
  220.    Lepper Andrzej (1954-2011)
  221.    Lewandowski Bogdan (1946-)
  222.    Lewandowski Janusz (1951-)
  223.    Lewczuk Henryk (1923-2009)
  224.    Liberadzki Bogusław (1948-)
  225.    Libicki Marcin (1939-)
  226.    Lipiński Adam (1956-)
  227.    Lis Alicja (1947-)
  228.    Lisak Janusz (1955-)
  229.    Liss Andrzej (1950-)
  230.    Luśnia Robert (1962-)
  231.    Macierewicz Antoni (1948-)
  232.    Mamiński Tomasz (1943-)
  233.    Maniura Edward (1960-)
  234.    Maraszek Ryszard (1947-)
  235.    Marcinkiewicz Kazimierz (1959-)
  236.    Marczewski Marian (1948-)
  237.    Marianowska Barbara (1947-2012)
  238.    Markiewicz Adam (1944-)
  239.    Markowiak Andrzej (1951-)
  240.    Markowski Tomasz (1968-)
  241.    Martyniuk Wacław (1949-)
  242.    Marzec Czesław (1946-)
  243.    Masłowska Gabriela (1950-)
  244.    Mateja Piotr (1949-)
  245.    Małachowski Aleksander (1924-2004)
  246.    Maćkała Tadeusz (1962-)
  247.    Mańka Andrzej (1967-)
  248.    Michalak Aldona (1955-)
  249.    Michalski Jerzy (1954-)
  250.    Mierzejewska Hanna (1950-)
  251.    Miller Leszek (1946-)
  252.    Miodowicz Konstanty (1951-)
  253.    Mioduszewski Józef (1937-)
  254.    Mojzesowicz Wojciech (1954-)
  255.    Motowidło Tadeusz (1952-)
  256.    Murias Halina (1955-)
  257.    Murynowicz Alicja (1957-)
  258.    Murzyn Leszek (1960-)
  259.    Musiał Zbigniew (1954-)
  260.    Muszyński Marek (1947-)
  261.    Myler Tadeusz (1949-)
  262.    Młynarczyk Jerzy (1931-)
  263.    Mężydło Antoni (1954-)
  264.    Müller Jerzy (1946-)
  265.    Namysło Andrzej (1945-)
  266.    Napieralski Grzegorz (1974-)
  267.    Nałęcz Tomasz (1949-)
  268.    Niewiarowski Ireneusz (1953-)
  269.    Nikolski Lech (1955-)
  270.    Nowacka Irena Maria (1950-)
  271.    Nowak Maria Teresa (1950-)
  272.    Nowak Ryszard (1962-)
  273.    Nowak Stefan (1939-)
  274.    Nowak Sławomir (1974-)
  275.    Nowak Zbigniew (1963-)
  276.    Nowiak Joanna (1970-)
  277.    Nowicki Józef (1944-)
  278.    Nowina-Konopka Halina (1938-)
  279.    Okoński Wiesław (1950-)
  280.    Oksiuta Krzysztof (1961-)
  281.    Olechowska Alicja (1956-)
  282.    Olejniczak Wojciech (1974-)
  283.    Oleksy Józef (1946-)
  284.    Olewiński Marek (1947-2005)
  285.    Olszewski Jan (1930-)
  286.    Orkisz Jan (1954-)
  287.    Osik Wiktor (1947-)
  288.    Ostrowska Małgorzata (1958-)
  289.    Ostrowski Henryk (1960-)
  290.    Otręba Andrzej (1949-)
  291.    Owoc Alfred (1955-)
  292.    Ozga Krystyna (1944-)
  293.    Ołdakowski Adam (1955-)
  294.    Papież Stanisław (1965-)
  295.    Parchański Tadeusz (1947-)
  296.    Pasternak Agnieszka (1972-)
  297.    Paturalska Grażyna (1957-)
  298.    Pawlak Mirosław (1942-)
  299.    Pawlak Waldemar (1959-)
  300.    Paździor Helmut (1940-)
  301.    Piecha Bolesław (1954-)
  302.    Piechociński Janusz (1960-)
  303.    Piechota Jacek (1959-)
  304.    Piekarska Katarzyna Maria (1967-)
  305.    Piela-Mielczarek Elżbieta (1947-)
  306.    Pietrzyk Kazimierz (1942-)
  307.    Pijanowska Grażyna (1952-)
  308.    Pilarczyk Józef Jerzy (1949-)
  309.    Piosik Stanisław (1946-)
  310.    Piotrowska Teresa (1955-)
  311.    Piskorski Paweł (1968-)
  312.    Piłat Andrzej (1945-)
  313.    Piłka Marian (1954-)
  314.    Plocke Kazimierz (1958-)
  315.    Podkański Zdzisław (1949-)
  316.    Podraza Zbigniew Marian (1953-)
  317.    Pogoda Czesław (1952-)
  318.    Pojda Ryszard (1947-)
  319.    Pol Marek (1953-)
  320.    Polaczek Jerzy (1961-)
  321.    Polak Danuta (1945-)
  322.    Polański Tadeusz (1943-)
  323.    Poncyljusz Paweł (1969-)
  324.    Poniźnik Olgierd (1954-)
  325.    Potulski Franciszek (1943-)
  326.    Potępa Maria (1948-)
  327.    Protasiewicz Jacek (1967-)
  328.    Prządka Stanisława (1943-)
  329.    Pusz Sylwia (1972-)
  330.    Płażyński Maciej (1958-2010)
  331.    Płonka Edward (1950-)
  332.    Pęczak Andrzej (1951-)
  333.    Pęk Bogdan (1953-)
  334.    Pękała Jerzy (1958-)
  335.    Radziszewska Elżbieta (1958-)
  336.    Rak Władysław (1954-)
  337.    Ratajczak Elżbieta (1946-)
  338.    Ratman Zygmunt (1942-)
  339.    Rochnowska Renata (1949-)
  340.    Rohde Małgorzata (1962-)
  341.    Rokita Jan (1959-)
  342.    Romero Elżbieta (1952-2011)
  343.    Rutkowski Krzysztof (1960-)
  344.    Rybicki Sławomir (1960-)
  345.    Rydzoń Stanisław (1950-)
  346.    Rzymełka Jan (1952-)
  347.    Różański Andrzej (1958-)
  348.    Samborski Leszek (1955-)
  349.    Samborski Tadeusz (1945-)
  350.    Sas Kazimierz (1947-)
  351.    Sauk Jacek (1944-)
  352.    Sawicki Marek (1958-)
  353.    Schetyna Grzegorz (1963-)
  354.    Senyszyn Joanna (1949-)
  355.    Siekierski Czesław (1952-)
  356.    Siemiątkowski Zbigniew (1957-)
  357.    Sierakowska Izabella (1946-)
  358.    Sieńko Jan (1947-)
  359.    Skomra Szczepan (1949-)
  360.    Skowrońska Krystyna (1954-)
  361.    Skowyra Józef (1941-)
  362.    Skrzyński Andrzej (1945-2011)
  363.    Skutecki Józef (1953-)
  364.    Smolana Piotr (1958-)
  365.    Smoleń Robert (1964-)
  366.    Sobecka Anna Elżbieta (1951-)
  367.    Sobotka Zbigniew (1952-)
  368.    Sokołowska Mariola (1963-)
  369.    Sosnowska Joanna (1968-)
  370.    Sosnowski Adam (1947-)
  371.    Sosnowski Zbigniew (1963-)
  372.    Sowińska Ewa (1944-)
  373.    Stachowicz Edmund (1948-)
  374.    Stanibuła Ryszard (1950-)
  375.    Stasiewski Józef (1951-2003)
  376.    Stec Stanisław (1941-)
  377.    Stefaniuk Franciszek Jerzy (1944-)
  378.    Stryjak Cezary (1964-)
  379.    Stryjewski Antoni Stanisław (1958-)
  380.    Stryjska Małgorzata (1953-)
  381.    Strąk Robert (1967-)
  382.    Stuligrosz Michał (1950-)
  383.    Stępień Marian (1957-)
  384.    Stępień Władysław (1946-)
  385.    Suchecki Benedykt (1945-)
  386.    Suski Marek (1958-)
  387.    Sułek Leszek (1947-)
  388.    Szarama Wojciech Piotr (1955-)
  389.    Szarawarski Andrzej (1948-)
  390.    Szczepańczyk Józef (1954-)
  391.    Szczygło Aleksander Marek (1963-2010)
  392.    Szczypińska Jolanta (1957-)
  393.    Szczypiński Tomasz (1953-)
  394.    Szejnfeld Adam Stanisław (1958-)
  395.    Szkop Władysław (1944-)
  396.    Szmajdziński Jerzy (1952-2010)
  397.    Szparaga Elżbieta (1950-)
  398.    Szrajber Bartłomiej (1954-)
  399.    Szteliga Jerzy (1953-)
  400.    Sztwiertnia Jan (1942-)
  401.    Szukała Tadeusz (1948-)
  402.    Szumilas Krystyna (1956-)
  403.    Szumska Gertruda (1941-)
  404.    Szustak Halina (1945-)
  405.    Szwarc Jan (1946-)
  406.    Szymański Jan (1953-)
  407.    Szymański Zygmunt Jerzy (1956-)
  408.    Szynalska Renata (1969-)
  409.    Szyszkowski Stanisław (1963-)
  410.    Talaga Halina (1948-)
  411.    Tober Michał (1975-)
  412.    Tomaka Jan Walenty (1949-)
  413.    Tomala Józef (1959-)
  414.    Tomaszewski Tadeusz (1959-)
  415.    Tomczak Witold (1957-)
  416.    Tomczyk Ryszard (1959-)
  417.    Tomczykiewicz Tomasz (1961-)
  418.    Towalewska Bogusława (1958-)
  419.    Tuderek Grzegorz (1938-)
  420.    Turkiewicz Michał (1956-)
  421.    Tusk Donald (1957-)
  422.    Tyma Zenon (1952-)
  423.    Ujazdowski Kazimierz Michał (1964-)
  424.    Ulicki Ryszard (1943-)
  425.    Umiński Andrzej (1956-)
  426.    Urban Tadeusz (1964-)
  427.    Wagner Marek (1946-)
  428.    Walendziak Wiesław (1962-)
  429.    Wassermann Zbigniew (1949-2010)
  430.    Wenderlich Jerzy (1954-)
  431.    Wesołowski Marian (1949-)
  432.    Widuch Marek (1975-)
  433.    Widz Marian (1965-)
  434.    Wikiński Marek (1966-)
  435.    Wilczyńska Zofia (1942-)
  436.    Winiarczyk-Kossakowska Małgorzata (1961-)
  437.    Witaszek Zbigniew (1942-)
  438.    Wiśniowiecka Maria (1945-)
  439.    Wiśniowska Genowefa (1949-)
  440.    Więcławska-Sauk Elżbieta (1947-)
  441.    Wnuk Marcin (1949-2010)
  442.    Woda Wiesław (1946-2010)
  443.    Wojciechowicz Jacek (1963-)
  444.    Wojciechowski Janusz (1954-)
  445.    Wojtalik Edward (1948-)
  446.    Wojtkowiak Tadeusz (1952-)
  447.    Wojtyła Andrzej (1955-)
  448.    Wontor Bogusław (1967-)
  449.    Woś Adam (1955-)
  450.    Woźny Grzegorz Marian (1946-)
  451.    Wołowicz Franciszek (1953-)
  452.    Wrzodak Zygmunt (1959-)
  453.    Wycisło Eugeniusz (1948-)
  454.    Wójcik Kazimierz (1953-)
  455.    Zaborowski Zbyszek (1958-)
  456.    Zadora Stanisław (1949-)
  457.    Zagórny Rafał (1964-)
  458.    Zagórski Marek (1967-)
  459.    Zając Andrzej (1949-)
  460.    Zaremba Krzysztof Piotr (1972-)
  461.    Zarzycki Kazimierz (1939-)
  462.    Zarzycki Wojciech Szczęsny (1942-)
  463.    Zawisza Artur (1969-)
  464.    Zaworski Jan (1951-)
  465.    Zbrzyzny Ryszard (1955-)
  466.    Zbyrowska Maria (1956-)
  467.    Zdrojewski Bogdan (1957-)
  468.    Zdrojewski Jacek (1949-)
  469.    Zemke Janusz (1949-)
  470.    Zieliński Jarosław (1960-)
  471.    Zieliński Leszek (1956-)
  472.    Zielonka Lech (1955-)
  473.    Ziobro Zbigniew (1970-)
  474.    Zych Józef (1938-)
  475.    Śledzińska-Katarasińska Iwona (1941-)
  476.    Śleziak Czesław (1952-)
  477.    Świętochowski Leszek (1955-)
  478.    Łapiński Mariusz (1957-)
  479.    Łopuszański Jan (1955-)
  480.    Łuczak Krystian (1949-)
  481.    Łukacijewska Elżbieta (1966-)
  482.    Łuszczyńska Aleksandra (1943-)
  483.    Łybacka Krystyna (1946-)
  484.    Łyżwińska Wanda (1953-)
  485.    Łyżwiński Stanisław (1954-)
  486.    Łączny Jan (1950-)
  487.    Żelichowski Stanisław (1944-)
  488.    Żmijan Stanisław (1956-)
  489.    Żyliński Marek (1952-)
  490.    Żywiec Józef (1953-2003)

2001-2005 Senat RP V Kadencji

100.0% (110 z 110) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 110)
  1.    Adamski Jerzy (1951-)
  2.    Anulewicz Andrzej (1948-)
  3.    Bachleda-Księdzularz Franciszek (1947-)
  4.    Balicki Marek (1953-)
  5.    Bargieł Janusz Lucjan (1958-)
  6.    Bartos Tadeusz (1937-2012)
  7.    Berny Maria (1932-)
  8.    Biela Adam (1947-)
  9.    Bielawski Janusz Stefan (1928-)
  10.    Bień January Bronisław (1943-)
  11.    Bobrowski Franciszek Bogdan (1950-)
  12.    Bochenek Krystyna Maria (1953-2010)
  13.    Borkowski Krzysztof Wawrzyniec (1964-)
  14.    Bułka Władysław (1936-)
  15.    Christowa Czesława (1945-)
  16.    Chronowski Andrzej (1961-)
  17.    Cieślak Jerzy Edmund (1941-2004)
  18.    Cybulski Zygmunt Alojzy (1935-)
  19.    Czaja Gerard (1940-)
  20.    Danielak Jolanta Ryszarda (1954-)
  21.    Doktorowicz Krystyna (1955-)
  22.    Drożdż Kazimierz (1936-)
  23.    Drzęźla Bernard (1941-2006)
  24.    Dzido Henryk (1941-)
  25.    Dziemdziela Józef (1952-)
  26.    Ferenc Genowefa Maria (1949-)
  27.    Gierek Adam (1938-)
  28.    Gołąbek Zbigniew (1952-)
  29.    Gołębiewski Henryk (1942-)
  30.    Grabowska Genowefa (1944-)
  31.    Graczyński Adam (1939-2004)
  32.    Gładkowski Witold Feliks (1942-2006)
  33.    Huskowski Stanisław Tadeusz (1953-)
  34.    Izdebski Sławomir (1971-)
  35.    Jaeschke Andrzej (1953-)
  36.    Jamróz Adam (1945-)
  37.    Janowska Zdzisława (1940-)
  38.    Janowski Mieczysław Edmund (1947-)
  39.    Jarmużek Zdzisław (1934-2012)
  40.    Jarzembowski Ryszard (1945-)
  41.    Jaworski Kazimierz (1956-)
  42.    Jurgiel Krzysztof (1953-)
  43.    Kempka Dorota Maria (1935-)
  44.    Klepacz Apolonia (1952-)
  45.    Konieczny Janusz (1942-)
  46.    Koszada Aleksandra (1949-)
  47.    Kozłowski Marian (1936-)
  48.    Kruszewski Zbigniew Paweł (1949-)
  49.    Krzyżanowska Olga Teresa (1929-)
  50.    Kulak Zbigniew Jerzy (1953-)
  51.    Kurska Anna Maria (1929-)
  52.    Kurzępa Irena (1947-)
  53.    Kutz Kazimierz (1929-)
  54.    Lato Grzegorz (1950-)
  55.    Lewicki Marian Piotr (1951-)
  56.    Lipowski Grzegorz Marek (1936-)
  57.    Liszcz Teresa (1945-)
  58.    Litwiniec Bogusław (1931-)
  59.    Lorenz Janusz Józef (1942-)
  60.    Lubiński Mirosław (1962-)
  61.    Markowski Jerzy (1949-)
  62.    Matusiak Ryszard (1953-)
  63.    Matuszak Grzegorz Jan (1941-)
  64.    Mańkut Władysław (1947-)
  65.    Mietła Mieczysław (1947-)
  66.    Mąsior Bogusław (1947-)
  67.    Nicieja Stanisław (1948-)
  68.    Niski Grzegorz Andrzej (1949-)
  69.    Noga Marian (1946-)
  70.    Pastusiak Longin Hieronim (1935-)
  71.    Pawełek Kazimierz (1936-)
  72.    Pawłowski Wojciech Jerzy (1941-2012)
  73.    Pieniążek Jerzy (1957-)
  74.    Piesiewicz Krzysztof Marek (1945-)
  75.    Pietrzak Wiesław Michał (1941-)
  76.    Piwoński Zbyszko (1929-)
  77.    Plewa Sergiusz (1940-)
  78.    Podgórski Bogdan Leszek (1950-)
  79.    Podkański Lesław Paweł (1956-)
  80.    Popiołek Jolanta (1947-)
  81.    Religa Zbigniew (1938-2009)
  82.    Romaszewski Zbigniew (1940-)
  83.    Rzemykowski Tadeusz (1946-)
  84.    Sadowska Wiesława Regina (1947-)
  85.    Sagatowska Janina (1950-)
  86.    Saługa Wojciech Paweł (1969-)
  87.    Serocka Ewa Aleksandra (1940-)
  88.    Sienkiewicz Krystyna Helena (1941-)
  89.    Simonides Dorota Elżbieta (1928-)
  90.    Skrzypek-Mrowiec Zofia Maria (1946-)
  91.    Smoktunowicz Robert Maciej (1962-)
  92.    Smorawiński Jerzy Kazimierz (1942-)
  93.    Spychalski Andrzej Kazimierz (1948-)
  94.    Staniszewska Grażyna Ewa (1949-)
  95.    Stokłosa Henryk Tadeusz (1949-)
  96.    Stradomska Alicja (1955-)
  97.    Streker-Dembińska Elżbieta (1954-)
  98.    Suchański Jerzy Zdzisław (1949-)
  99.    Szafraniec Jan (1939-)
  100.    Sztorc Józef (1950-)
  101.    Szydłowski Krzysztof (1968-)
  102.    Szyszkowska Maria (1937-)
  103.    Sławiński Ryszard Józef (1943-)
  104.    Wielowieyski Andrzej Jan (1927-)
  105.    Wittbrodt Edmund Kazimierz (1947-)
  106.    Wnuk Tadeusz (1945-)
  107.    Zychowicz Zbigniew Stanisław (1953-)
  108.    Ścierski Klemens (1939-)
  109.    Łęcki Włodzimierz (1937-)
  110.    Żenkiewicz Marian (1945-)

1997-2001 Sejm RP III Kadencji

100.0% (482 z 482) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 482)
  1.    Adamczyk Franciszek (1952-)
  2.    Adamska-Wedler Elżbieta (1968-)
  3.    Adamski Władysław (1963-)
  4.    Ajchler Romuald (1949-)
  5.    Ambroziak Mariusz (1969-)
  6.    Anusz Andrzej (1965-)
  7.    Anuszkiewicz Krzysztof (1962-)
  8.    Arciszewska-Mielewczyk Dorota (1968-)
  9.    Arkuszewski Wojciech (1948-)
  10.    Arndt Paweł (1954-)
  11.    Balazs Artur (1952-)
  12.    Balcerowicz Leszek (1947-)
  13.    Banach Jolanta (1958-)
  14.    Barczyk Kazimierz (1950-)
  15.    Bartosz Waldemar Józef (1954-)
  16.    Barys Elżbieta (1947-)
  17.    Barzowski Jerzy (1951-)
  18.    Baszczyński Krzysztof (1953-)
  19.    Bańkowska Anna (1946-)
  20.    Bentkowski Aleksander (1941-)
  21.    Berdychowski Zygmunt (1960-)
  22.    Bergier Józef (1952-)
  23.    Biela Adam (1947-)
  24.    Bielan Adam (1974-)
  25.    Bielecki Czesław (1948-)
  26.    Biernacki Marek (1959-)
  27.    Biliński Tadeusz (1932-)
  28.    Blecharczyk Marian (1959-)
  29.    Blida Barbara (1949-2007)
  30.    Bondyra Ryszard (1956-1998)
  31.    Borowczak Jerzy (1957-)
  32.    Borowski Bogumił Andrzej (1943-)
  33.    Borowski Marek (1946-)
  34.    Borusewicz Bogdan (1949-)
  35.    Brachmański Andrzej (1958-)
  36.    Braun Juliusz (1948-)
  37.    Brejza Ryszard (1958-)
  38.    Bryłowski Paweł (1949-)
  39.    Brzeski Andrzej (1953-)
  40.    Brzeski Janusz (1955-)
  41.    Brzózka Stanisław (1952-)
  42.    Budnik Jerzy Feliks (1951-)
  43.    Bujak Bogdan (1954-)
  44.    Buzek Jerzy (1940-)
  45.    Bułka Władysław (1936-)
  46.    Byra Jan (1958-)
  47.    Błaszczyk Józef (1945-)
  48.    Cegielska Franciszka (1946-2000)
  49.    Cencek Krystyna (1951-)
  50.    Chmielewski Jan (1951-)
  51.    Chojnacki Jan (1947-)
  52.    Chrzanowski Andrzej (1948-)
  53.    Chrzanowski Kazimierz (1951-)
  54.    Chrzanowski Zbigniew (1963-)
  55.    Ciborowska Danuta (1947-)
  56.    Ciemniewski Jerzy (1939-)
  57.    Ciesielski Wiesław (1953-)
  58.    Cieślak Bronisław (1943-)
  59.    Cieślak Czesław (1946-)
  60.    Cimoszewicz Włodzimierz (1950-)
  61.    Cycoń Marian (1940-)
  62.    Cygonik Grzegorz (1969-)
  63.    Cymański Tadeusz (1955-)
  64.    Czarnecki Ryszard (1963-)
  65.    Czech Mirosław (1962-)
  66.    Czepułkowski Jerzy (1952-)
  67.    Czerniawski Mieczysław (1948-)
  68.    Dankowski Bronisław (1944-)
  69.    Daszkiewicz Edward (1944-)
  70.    Dembiński Marian (1947-)
  71.    Denysiuk Zdzisław (1956-)
  72.    Deręgowski Witold (1934-)
  73.    Dobrosz Janusz (1954-)
  74.    Dorn Ludwik (1954-)
  75.    Drzewiecki Mirosław Michał (1956-)
  76.    Dyduch Marek (1957-)
  77.    Dykty Henryk (1956-)
  78.    Dziamski Leszek Franciszek (1942-)
  79.    Działocha Kazimierz (1932-)
  80.    Działoszyński Karol (1956-)
  81.    Dzielski Kazimierz (1954-)
  82.    Dziewulski Jerzy (1943-)
  83.    Długosz Henryk (1961-)
  84.    Dąbrowski Józef (1949-)
  85.    Eysmont Zbigniew (1949-)
  86.    Fabisiak Joanna (1950-)
  87.    Fiedorowicz Czesław (1958-)
  88.    Filek Anna (1933-)
  89.    Firak Witold (1963-)
  90.    Folwarczny Andrzej (1970-)
  91.    Frank Wojciech (1962-)
  92.    Frasyniuk Władysław (1954-)
  93.    Freyberg Ewa (1944-)
  94.    Frączek Barbara (1941-)
  95.    Gadzinowski Piotr (1957-)
  96.    Gajda Tadeusz (1954-)
  97.    Gajecka-Bożek Maria (1946-)
  98.    Gargaś Andrzej (1957-)
  99.    Gawlik Radosław (1957-)
  100.    Geremek Bronisław (1932-2008)
  101.    Giedrojć Roman (1950-)
  102.    Gintowt-Dziewałtowski Witold (1949-)
  103.    Godzik Jerzy (1955-)
  104.    Goliński Marian Tomasz (1949-2009)
  105.    Goryszewski Henryk (1941-)
  106.    Grabowska Danuta (1942-)
  107.    Grabowski Dariusz (1950-)
  108.    Grabowski Mariusz Krzysztof (1966-)
  109.    Graś Paweł (1964-)
  110.    Gruszka Grzegorz (1962-)
  111.    Gruszka Józef (1947-)
  112.    Grzebisz-Nowicka Zofia (1938-)
  113.    Grzonkowski Stanisław Marian (1955-)
  114.    Gwiżdż Jerzy (1954-)
  115.    Głowacki Stanisław (1956-)
  116.    Góralska Helena (1947-2004)
  117.    Górny Józef (1949-)
  118.    Hall Aleksander (1953-)
  119.    Hausner Wojciech (1957-)
  120.    Hayn Ryszard (1944-)
  121.    Herman Krystyna (1951-)
  122.    Hyla-Makowska Barbara (1946-)
  123.    Ikonowicz Piotr (1956-)
  124.    Imiołczyk Barbara (1951-)
  125.    Iwanicki Stanisław (1951-)
  126.    Iwiński Tadeusz (1944-)
  127.    Jackowski Jan Maria (1958-)
  128.    Jacków Mieczysław Piotr (1954-)
  129.    Jagieliński Roman (1947-)
  130.    Jakubowska Aleksandra (1954-)
  131.    Janas Stanisław (1953-)
  132.    Janas Zbigniew (1953-)
  133.    Janiak Kazimierz (1959-)
  134.    Janik Ewa Maria (1948-)
  135.    Janik Krzysztof (1950-)
  136.    Janiszewski Jacek (1960-)
  137.    Janiszewski Michał (1954-)
  138.    Jankiewicz Paweł (1951-)
  139.    Jankowski Jerzy (1953-)
  140.    Jankowski Maciej (1945-)
  141.    Jankowski Maciej Stanisław (1946-)
  142.    Janowski Gabriel (1947-)
  143.    Janowski Zbigniew (1955-)
  144.    Jarmuziewicz Tadeusz (1957-)
  145.    Jaros Paweł (1961-)
  146.    Jaskiernia Jerzy (1950-)
  147.    Jaszewski Marian (1962-)
  148.    Jasztal Teresa (1940-)
  149.    Jedoń Mieczysław (1943-)
  150.    Jurgiel Krzysztof (1953-)
  151.    Jurgielaniec Seweryn (1938-2012)
  152.    Juśko Marian (1942-)
  153.    Jędrzejczak Tadeusz (1955-)
  154.    Kaczmarek Michał (1949-)
  155.    Kaczmarek Seweryn (1947-)
  156.    Kaczmarek Wiesław (1958-)
  157.    Kaczyński Jarosław (1949-)
  158.    Kaczyński Marek (1963-)
  159.    Kalemba Stanisław (1947-)
  160.    Kaleta Józef (1925-2007)
  161.    Kalinowski Jarosław (1962-)
  162.    Kamiński Krzysztof (1957-)
  163.    Kamiński Mariusz (1965-)
  164.    Kamiński Michał Tomasz (1972-)
  165.    Kaniewski Zbigniew (1948-)
  166.    Kapera Kazimierz (1942-)
  167.    Karwowski Tomasz (1960-)
  168.    Kasprzyk Jacek (1960-)
  169.    Kałamaga Zdzisław (1956-)
  170.    Kielian Władysław (1952-)
  171.    Kiełbowicz Wiesław (1954-)
  172.    Kilian Tadeusz (1945-)
  173.    Kisieliński Jan (1956-)
  174.    Klimek Jan (1952-)
  175.    Kobielusz Antoni (1947-)
  176.    Kobylińska Zdzisława (1965-)
  177.    Kochanowski Jan (1949-)
  178.    Kolasiński Marek (1953-)
  179.    Komorowski Bronisław (1952-)
  180.    Komołowski Longin (1948-)
  181.    Konarski Włodzimierz (1939-)
  182.    Kopeć Stanisław (1947-)
  183.    Koralewski Jerzy (1939-)
  184.    Korpak Józef (1961-)
  185.    Kowalska Bronisława (1955-)
  186.    Kozioł Andrzej (1952-)
  187.    Koźlakiewicz Mirosław (1957-)
  188.    Kracik Stanisław (1950-)
  189.    Krasicka-Domka Zofia (1934-)
  190.    Kraus Janina (1952-)
  191.    Kroll Henryk (1949-)
  192.    Kropiwnicki Jerzy (1945-)
  193.    Krutul Piotr (1960-)
  194.    Krzaklewski Marian (1950-)
  195.    Krzyżanowska Olga Teresa (1929-)
  196.    Król Jan (1950-)
  197.    Kubiak Dariusz (1961-)
  198.    Kufel Zenon (1951-)
  199.    Kukliński Mirosław (1959-)
  200.    Kulas Jan (1957-)
  201.    Kurczuk Grzegorz (1949-)
  202.    Kuroń Jacek (1934-2004)
  203.    Kłak Krzysztof (1966-)
  204.    Kłopotek Eugeniusz (1953-)
  205.    Kędra Ryszard (1952-)
  206.    Langowska Grażyna (1946-2009)
  207.    Lassota Józef (1943-)
  208.    Lemański Janusz (1950-)
  209.    Leraczyk Zbigniew (1948-)
  210.    Lewandowski Bogdan (1946-)
  211.    Lewandowski Janusz (1951-)
  212.    Lewandowski Marek (1948-)
  213.    Lewandowski Piotr (1947-)
  214.    Lewandowski Tadeusz Bernard (1951-)
  215.    Liberadzki Bogusław (1948-)
  216.    Libicki Marcin (1939-)
  217.    Lipowicz Irena Ewa (1953-)
  218.    Liszcz Teresa (1945-)
  219.    Lityński Jan (1946-)
  220.    Machnik Zygmunt (1947-)
  221.    Macierewicz Antoni (1948-)
  222.    Macner Stefan (1934-2006)
  223.    Madej Jerzy Stanisław (1935-)
  224.    Majewski Wit (1943-)
  225.    Manicki Maciej (1954-)
  226.    Maniura Edward (1960-)
  227.    Marcinkiewicz Kazimierz (1959-)
  228.    Marczewski Marian (1948-)
  229.    Markiewicz Marek (1952-)
  230.    Martyniuk Wacław (1949-)
  231.    Masternak Stanisław (1946-)
  232.    Matusiak Ryszard (1953-)
  233.    Matyjek Tadeusz (1935-)
  234.    Mazowiecki Tadeusz (1927-)
  235.    Mazurkiewicz Marek (1931-)
  236.    Maćkała Tadeusz (1962-)
  237.    Mańkowska Ewa (1951-)
  238.    Miller Leszek (1946-)
  239.    Milner Kazimierz (1942-2008)
  240.    Miodowicz Konstanty (1951-)
  241.    Mioduszewski Józef (1937-)
  242.    Miszczuk Piotr (1953-2006)
  243.    Misztal Stanisław (1953-)
  244.    Mozolewski Józef (1955-)
  245.    Mroziński Zbigniew (1945-)
  246.    Murynowicz Alicja (1957-)
  247.    Nawara Marek (1956-2011)
  248.    Nieduszyński Witold (1950-)
  249.    Niemiec Szymon (1957-)
  250.    Niesiołowski Stefan (1944-)
  251.    Niewiarowski Ireneusz (1953-)
  252.    Nikolski Lech (1955-)
  253.    Nowacka Irena Maria (1950-)
  254.    Nowaczyk Wojciech (1941-)
  255.    Nowak Kazimierz (1952-1998)
  256.    Nowicki Józef (1944-)
  257.    Nowina-Konopka Halina (1938-)
  258.    Nowina-Konopka Piotr (1949-)
  259.    Nowok Paweł (1942-)
  260.    Nycz Kazimierz (1949-)
  261.    Okońska-Zaremba Małgorzata (1966-)
  262.    Oksiuta Krzysztof (1961-)
  263.    Olak Wacław (1927-)
  264.    Oleksy Józef (1946-)
  265.    Olewiński Marek (1947-2005)
  266.    Olszewski Andrzej (1931-)
  267.    Olszewski Jan (1930-)
  268.    Olszewski Mariusz (1969-)
  269.    Onyszkiewicz Janusz (1937-)
  270.    Opala Grzegorz (1942-)
  271.    Oraniec Jan (1954-)
  272.    Osiatyński Jerzy Epaminondas (1941-)
  273.    Osik Wiktor (1947-)
  274.    Osnowski Andrzej (1948-)
  275.    Ostrowska Małgorzata (1958-)
  276.    Ostrowski Ryszard Andrzej (1958-)
  277.    Otręba Andrzej (1949-)
  278.    Owoc Alfred (1955-)
  279.    Pasternak Agnieszka (1972-)
  280.    Pastusiak Longin Hieronim (1935-)
  281.    Paszczyk Stanisław (1940-2008)
  282.    Pawlak Mirosław (1942-)
  283.    Pawlak Stanisław (1952-)
  284.    Pawlak Waldemar (1959-)
  285.    Pawlus Tadeusz (1957-)
  286.    Pawłowska Regina (1945-)
  287.    Pawłowski Waldemar (1948-)
  288.    Paździor Helmut (1940-)
  289.    Pałubicki Janusz (1948-)
  290.    Piechota Jacek (1959-)
  291.    Piechowiak Grzegorz (1963-)
  292.    Piekarska Katarzyna Maria (1967-)
  293.    Piela-Mielczarek Elżbieta (1947-)
  294.    Pietrewicz Mirosław (1941-)
  295.    Pilarczyk Józef Jerzy (1949-)
  296.    Pilniakowski Stanisław (1944-)
  297.    Piotrowicz Marek (1962-)
  298.    Piotrowski Leszek (1938-2010)
  299.    Piskorski Paweł (1968-)
  300.    Piłat Andrzej (1945-)
  301.    Piłka Marian (1954-)
  302.    Piątkowski Jan (1935-)
  303.    Plewa Sergiusz (1940-)
  304.    Podkański Lesław Paweł (1956-)
  305.    Podkański Zdzisław (1949-)
  306.    Podsiadło Mirosław (1925-2004)
  307.    Pogoda Czesław (1952-)
  308.    Polaczek Jerzy (1961-)
  309.    Poręba Maciej (1951-)
  310.    Potocki Andrzej (1964-)
  311.    Potulski Franciszek (1943-)
  312.    Poznański Kazimierz (1962-)
  313.    Poślednik Marian (1959-)
  314.    Pupa Zdzisław (1960-)
  315.    Pusz Sylwia (1972-)
  316.    Puzyna Włodzimierz (1947-)
  317.    Płażyński Maciej (1958-2010)
  318.    Pęczak Andrzej (1951-)
  319.    Pęk Bogdan (1953-)
  320.    Radziszewska Elżbieta (1958-)
  321.    Rak Władysław (1954-)
  322.    Ratman Zygmunt (1942-)
  323.    Rejczak Jan (1946-)
  324.    Rokita Jan (1959-)
  325.    Rudnicki Maciej (1970-)
  326.    Rulewski Jan (1944-)
  327.    Rutkowski Roman (1959-)
  328.    Rybicki Jacek (1959-)
  329.    Rynasiewicz Zbigniew (1963-)
  330.    Ryszka Czesław (1946-)
  331.    Rzymełka Jan (1952-)
  332.    Sas Kazimierz (1947-)
  333.    Sawicki Marek (1958-)
  334.    Schetyna Grzegorz (1963-)
  335.    Schreiber Grzegorz (1961-)
  336.    Sekuła Mirosław (1955-)
  337.    Senkowski Zbigniew (1955-)
  338.    Siekierski Czesław (1952-)
  339.    Siemiątkowski Zbigniew (1957-)
  340.    Sierakowska Izabella (1946-)
  341.    Sieńko Jan (1947-)
  342.    Sikora Waldemar Mieczysław (1945-)
  343.    Sikorska-Trela Ewa (1943-)
  344.    Skomra Szczepan (1949-)
  345.    Skorulski Andrzej (1942-)
  346.    Skrzypek Władysław Józef (1941-)
  347.    Smereczyńska Maria Władysława (1954-)
  348.    Smirnow Andrzej (1938-)
  349.    Smolarek Ryszard (1952-)
  350.    Smoliński Andrzej (1951-)
  351.    Sobecka Anna Elżbieta (1951-)
  352.    Sobierajski Czesław (1952-)
  353.    Sobotka Zbigniew (1952-)
  354.    Sosnowska Joanna (1968-)
  355.    Sołtyk Grażyna (1948-)
  356.    Sołtysiewicz Marian (1959-)
  357.    Sroczyński Roman (1945-)
  358.    Sroka Edmund (1947-)
  359.    Stanibuła Ryszard (1950-)
  360.    Staniszewska Grażyna Ewa (1949-)
  361.    Staręga-Piasek Joanna (1939-)
  362.    Stec Stanisław (1941-)
  363.    Stefaniuk Franciszek Jerzy (1944-)
  364.    Steinhoff Janusz (1946-)
  365.    Stolzman Maria (1929-2010)
  366.    Stryjak Cezary (1964-)
  367.    Styczeń Mirosław Andrzej (1953-)
  368.    Stępień Władysław (1946-)
  369.    Suchocka Hanna (1946-)
  370.    Swakoń Jacek (1963-)
  371.    Swoszowski Mirosław (1956-)
  372.    Syczewski Jan (1937-)
  373.    Syryjczyk Tadeusz (1948-)
  374.    Szarawarski Andrzej (1948-)
  375.    Szczepański Wiesław Andrzej (1960-)
  376.    Szczot Jacek (1965-)
  377.    Szczygielski Kazimierz (1946-)
  378.    Szczygieł Mieczysław (1949-)
  379.    Szejnfeld Adam Stanisław (1958-)
  380.    Szelwicki Franciszek (1941-)
  381.    Szeremietiew Romuald (1945-)
  382.    Szewc Leszek (1957-)
  383.    Szkaradek Andrzej (1948-)
  384.    Szkop Władysław (1944-)
  385.    Szmajdziński Jerzy (1952-2010)
  386.    Szparaga Elżbieta (1950-)
  387.    Szteliga Jerzy (1953-)
  388.    Szwed Stanisław (1955-)
  389.    Szweda Bernard (1951-)
  390.    Szweda Wiesław (1954-)
  391.    Szymańczyk Lech (1949-)
  392.    Szymański Antoni (1952-)
  393.    Szymański Jan (1953-)
  394.    Szymański Zbigniew (1938-2005)
  395.    Szynalska Renata (1969-)
  396.    Szyszko Tomasz (1960-)
  397.    Słomka Adam (1964-)
  398.    Słomski Andrzej (1958-)
  399.    Tchórzewski Krzysztof (1950-)
  400.    Tomaszewska Ewa (1947-)
  401.    Tomaszewski Tadeusz (1959-)
  402.    Tomczak Witold (1957-)
  403.    Tuderek Grzegorz (1938-)
  404.    Tuszyński Zdzisław (1938-)
  405.    Tworkowski Jacek (1953-)
  406.    Tyczka Antoni (1952-)
  407.    Ujazdowski Kazimierz Michał (1964-)
  408.    Ulicki Ryszard (1943-)
  409.    Umiński Andrzej (1956-)
  410.    Urbańczyk Andrzej (1946-2001)
  411.    Wachowska Urszula (1938-2007)
  412.    Wagner Marek (1946-)
  413.    Walczyńska-Rechmal Maria (1946-)
  414.    Walendziak Wiesław (1962-)
  415.    Walendzik Grzegorz (1955-)
  416.    Waniek Danuta (1946-)
  417.    Wasiński Włodzimierz (1953-)
  418.    Wawak Zbigniew (1967-)
  419.    Wawryniewicz Ryszard (1962-)
  420.    Wende Edward Joachim (1936-2002)
  421.    Wenderlich Jerzy (1954-)
  422.    Wełnicki Tomasz (1957-2011)
  423.    Wiaderny Józef (1943-2000)
  424.    Wiatr Jerzy (1931-)
  425.    Widzyk Jerzy (1959-)
  426.    Wielowieyski Andrzej Jan (1927-)
  427.    Wierchowicz Jerzy (1951-)
  428.    Wikiński Marek (1966-)
  429.    Wilczyńska Zofia (1942-)
  430.    Wiązowski Waldemar Bogdan (1944-)
  431.    Woda Wiesław (1946-2010)
  432.    Wojtczak Michał (1954-)
  433.    Wojtyła Andrzej (1955-)
  434.    Woźnicki Andrzej Maciej (1941-)
  435.    Woźny Grzegorz Marian (1946-)
  436.    Wrona Tadeusz (1951-)
  437.    Wujec Henryk (1941-)
  438.    Wyrowiński Jan (1947-)
  439.    Włodarczyk Wojciech (1949-)
  440.    Wądołowski Stanisław (1938-)
  441.    Wędrychowicz Adam (1937-)
  442.    Wójcik Dariusz (1961-)
  443.    Wójcik Marek Jan (1954-)
  444.    Wójcik Piotr (1963-)
  445.    Wójcik Tomasz Feliks (1945-)
  446.    Zaborowski Zbyszek (1958-)
  447.    Zaciura Jan (1934-2009)
  448.    Zając Andrzej (1949-)
  449.    Zając Jerzy Grzegorz (1947-)
  450.    Zając Stanisław (1949-2010)
  451.    Zakrzewska Jadwiga (1950-)
  452.    Zakrzewski Andrzej (1941-2000)
  453.    Zakrzewski Jerzy (1945-)
  454.    Zalewska Anna (1939-2004)
  455.    Zapałowski Andrzej (1966-)
  456.    Zarzycki Wojciech Szczęsny (1942-)
  457.    Zarębski Zbigniew (1957-)
  458.    Zawiła Marcin (1958-)
  459.    Zbrzyzny Ryszard (1955-)
  460.    Zemke Janusz (1949-)
  461.    Zieliński Marek (1952-)
  462.    Zieliński Tadeusz Jacek (1966-2003)
  463.    Zych Józef (1938-)
  464.    Złotowski Kosma (1964-)
  465.    Śledzińska-Katarasińska Iwona (1941-)
  466.    Śleziak Czesław (1952-)
  467.    Śmieja Krzysztof (1957-)
  468.    Śnieżek Adam (1951-)
  469.    Świętochowski Leszek (1955-)
  470.    Łopuszański Jan (1955-)
  471.    Łoziński Adam (1953-)
  472.    Łuczak Aleksander (1943-)
  473.    Łużniak Karol (1950-)
  474.    Łybacka Krystyna (1946-)
  475.    Łączkowski Paweł (1942-)
  476.    Żak Piotr (1957-)
  477.    Żelazowski Andrzej (1944-)
  478.    Żelichowski Stanisław (1944-)
  479.    Żurek Bogdan (1956-1999)
  480.    Żyliński Adam Jacek (1958-)
  481.    Żymełka Zygmunt (1933-)
  482.    Żółtowska Maria (1948-2011)

1997-2001 Senat RP IV Kadencji

100.0% (105 z 105) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 105)
  1.    Abramski Paweł Stanisław (1947-)
  2.    Adamski Jerzy (1951-)
  3.    Andrzejewski Piotr Łukasz Juliusz (1942-)
  4.    Antoszewski Zbigniew Edward (1944-)
  5.    Bachleda-Księdzularz Franciszek (1947-)
  6.    Baranowski Jerzy Józef (1947-2010)
  7.    Bartoszewski Władysław (1922-)
  8.    Bielawski Janusz Stefan (1928-)
  9.    Bogucka-Skowrońska Anna Teresa (1942-)
  10.    Borcz Jerzy (1955-)
  11.    Chełkowski August (1927-1999)
  12.    Chodkowski Jan (1938-)
  13.    Chojnowski Jan (1943-)
  14.    Chronowski Andrzej (1961-)
  15.    Chrzanowski Wiesław Marian (1923-2012)
  16.    Chróścikowski Jerzy Mieczysław (1953-)
  17.    Cichosz Marian (1954-)
  18.    Cieśla Stanisław (1945-)
  19.    Cieślak Jerzy Edmund (1941-2004)
  20.    Cimanowski Jan (1937-)
  21.    Czuba Krystyna Bożena (1937-)
  22.    Czudowska Dorota (1953-)
  23.    Danielak Jolanta Ryszarda (1954-)
  24.    Drożdż Kazimierz (1936-)
  25.    Ferenc Genowefa Maria (1949-)
  26.    Feszler Lech Zbigniew (1946-)
  27.    Frączek Józef (1952-)
  28.    Gibuła Ryszard Stanisław (1956-)
  29.    Glapiński Adam (1950-)
  30.    Gogacz Stanisław (1959-)
  31.    Gołąbek Zbigniew (1952-)
  32.    Graczyński Adam (1939-2004)
  33.    Grześkowiak Alicja (1941-)
  34.    Głuchowski Krzysztof (1956-)
  35.    Janowski Mieczysław Edmund (1947-)
  36.    Jarmużek Zdzisław (1934-2012)
  37.    Jarosz Stanisław (1961-)
  38.    Jarzembowski Ryszard (1945-)
  39.    Jurczak Stefan Stanisław (1938-2012)
  40.    Jurczyk Marian (1935-)
  41.    Kempka Dorota Maria (1935-)
  42.    Kieres Leon (1948-)
  43.    Kleina Kazimierz Mariusz (1958-)
  44.    Konarski Stefan (1945-)
  45.    Kopacz Tadeusz Jan (1952-2012)
  46.    Kopaczewski Jerzy Franciszek (1945-)
  47.    Kowalski Witold Andrzej (1963-)
  48.    Kozłowski Krzysztof Jan (1931-2013)
  49.    Kruk Wojciech (1947-)
  50.    Kruszewski Zbigniew Paweł (1949-)
  51.    Krzak Andrzej (1941-)
  52.    Kuczyński Józef Kazimierz (1931-2005)
  53.    Kulak Zbigniew Jerzy (1953-)
  54.    Kutz Kazimierz (1929-)
  55.    Kłeczek Dariusz Antoni (1957-)
  56.    Lewandowski Tadeusz Stefan (1944-)
  57.    Lipiec Krzysztof Bogdan (1959-)
  58.    Lipowski Grzegorz Marek (1936-)
  59.    Litwiniec Bogusław (1931-)
  60.    Lorenz Janusz Józef (1942-)
  61.    Majdański Stanisław Józef (1949-)
  62.    Majka Krzysztof Ignacy (1949-)
  63.    Marczuk Stanisław Marian (1935-)
  64.    Markowski Jerzy (1949-)
  65.    Maszkiewicz Zdzisław (1950-)
  66.    Masłowski Jerzy (1955-)
  67.    Mazurkiewicz Andrzej Tadeusz (1963-2008)
  68.    Michaś Ireneusz (1938-)
  69.    Michałowski Tomasz Edward (1960-)
  70.    Mokrzycki Jerzy Władysław (1942-2005)
  71.    Noga Marian (1946-)
  72.    Okrzesik Janusz Władysław (1964-)
  73.    Ostoja-Owsiany Andrzej (1931-2008)
  74.    Pieniążek Jerzy (1957-)
  75.    Piesiewicz Krzysztof Marek (1945-)
  76.    Pietrzak Wiesław Michał (1941-)
  77.    Piwoński Zbyszko (1929-)
  78.    Płonka Elżbieta (1951-)
  79.    Romaszewski Zbigniew (1940-)
  80.    Ropelewski Zygmunt Szczepan (1942-)
  81.    Rychliczek Adam (1960-)
  82.    Rzemykowski Tadeusz (1946-)
  83.    Sagatowska Janina (1950-)
  84.    Sauk Jacek (1944-)
  85.    Sikora Andrzej Jan (1946-)
  86.    Simonides Dorota Elżbieta (1928-)
  87.    Skrzypczak Roman (1950-)
  88.    Smorawiński Jerzy Kazimierz (1942-)
  89.    Stokarska Jadwiga (1948-)
  90.    Stokłosa Henryk Tadeusz (1949-)
  91.    Struzik Adam Krzysztof (1957-)
  92.    Suchański Jerzy Zdzisław (1949-)
  93.    Sławiński Ryszard Józef (1943-)
  94.    Tomaszek Bogdan Stanisław (1954-)
  95.    Tusk Donald (1957-)
  96.    Tyrna Marcin Paweł (1945-)
  97.    Urniaż-Grabowska Ligia Teresa (1937-)
  98.    Waszkowiak Marek (1954-)
  99.    Willenberg Sławomir Jan (1945-)
  100.    Wittbrodt Edmund Kazimierz (1947-)
  101.    Zarzycki Ireneusz Andrzej (1950-)
  102.    Zdrojewski Bogdan (1957-)
  103.    Zychowicz Zbigniew Stanisław (1953-)
  104.    Świątkowski Maciej (1950-)
  105.    Żenkiewicz Marian (1945-)

1993-1997 Sejm RP II Kadencji

100.0% (474 z 474) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 474)
  1.    Adamski Kazimierz (1937-)
  2.    Adamski Władysław (1963-)
  3.    Ajchler Romuald (1949-)
  4.    Andrykiewicz Jan (1953-)
  5.    Andryszak Aleksander (1955-2009)
  6.    Arkuszewski Wojciech (1948-)
  7.    Aszyk Piotr (1960-)
  8.    Aumiller Andrzej (1947-)
  9.    Bajołek Andrzej (1945-)
  10.    Balicki Marek (1953-)
  11.    Banach Jolanta (1958-)
  12.    Bartoszek Stanisław (1947-)
  13.    Bartoszewicz Zygmunt (1936-2010)
  14.    Baszczyński Krzysztof (1953-)
  15.    Bańkowska Anna (1946-)
  16.    Bentkowski Aleksander (1941-)
  17.    Biliński Tadeusz (1932-)
  18.    Blida Barbara (1949-2007)
  19.    Bober Andrzej (1950-)
  20.    Bogdan Henryk (1944-)
  21.    Bogusławski Włodzimierz (1947-)
  22.    Bomba Zbigniew (1944-)
  23.    Bondyra Ryszard (1956-1998)
  24.    Borek Roman Edward (1963-)
  25.    Borkowski Jan (1952-)
  26.    Borowik Wojciech (1956-)
  27.    Borowski Marek (1946-)
  28.    Borusewicz Bogdan (1949-)
  29.    Brachmański Andrzej (1958-)
  30.    Braun Juliusz (1948-)
  31.    Brzeziński Krzysztof (1952-)
  32.    Buczkowski Piotr (1950-2003)
  33.    Budkiewicz Jan (1934-)
  34.    Budnik Krzysztof (1960-)
  35.    Bugaj Leszek (1947-2009)
  36.    Bugaj Ryszard (1944-)
  37.    Bujak Bogdan (1954-)
  38.    Bujak Zbigniew (1954-)
  39.    Burski Ryszard (1954-)
  40.    Bury Jan (1963-)
  41.    Bułka Władysław (1936-)
  42.    Byra Jan (1958-)
  43.    Błasiak Wojciech (1952-)
  44.    Błoch Jadwiga (1957-)
  45.    Błądek Lidia (1956-)
  46.    Celiński Andrzej (1950-)
  47.    Ceranka Stefan (1934-2009)
  48.    Chojnacki Jan (1947-)
  49.    Chojnacki Piotr Antoni (1945-)
  50.    Choryngiewicz Henryk (1940-)
  51.    Chwat Leszek (1957-)
  52.    Ciborowska Danuta (1947-)
  53.    Cichosz Janusz (1929-)
  54.    Ciecióra Jacek (1956-)
  55.    Ciemniewski Jerzy (1939-)
  56.    Ciesielski Stanisław (1958-)
  57.    Ciesielski Wiesław (1953-)
  58.    Cieślak Czesław (1946-)
  59.    Cimoszewicz Włodzimierz (1950-)
  60.    Cybulski Zygmunt Alojzy (1935-)
  61.    Cygonik Grzegorz (1969-)
  62.    Czajczyński Stanisław (1949-)
  63.    Czajka Andrzej (1961-)
  64.    Czarnecki Piotr (1956-)
  65.    Czech Mirosław (1962-)
  66.    Czernecki Andrzej (1939-2012)
  67.    Czernek Joachim (1948-)
  68.    Czerniawski Mieczysław (1948-)
  69.    Dancewicz Dorota (1938-)
  70.    Dejmek Kazimierz (1924-2002)
  71.    Deręgowski Witold (1934-)
  72.    Dmochowska Maria (1930-)
  73.    Dobosz Teresa (1945-)
  74.    Dobrosz Janusz (1954-)
  75.    Dobrowolski Waldemar (1958-)
  76.    Dobroński Adam (1943-)
  77.    Domagalski Alfred (1945-)
  78.    Dołowy Krzysztof (1949-)
  79.    Dyduch Marek (1957-)
  80.    Dyrda Henryk (1956-)
  81.    Działoszyński Karol (1956-)
  82.    Dzienisiewicz Stanisław (1954-2005)
  83.    Dziewulski Jerzy (1943-)
  84.    Eysymontt Jerzy (1937-2005)
  85.    Fal Stanisław (1954-)
  86.    Faszyński Ryszard (1960-)
  87.    Fiedorowicz Czesław (1958-)
  88.    Figura Grzegorz (1957-)
  89.    Firak Witold (1963-)
  90.    Frasyniuk Władysław (1954-)
  91.    Gaberle Andrzej (1937-2012)
  92.    Gajda Tadeusz (1954-)
  93.    Galek Zbigniew (1947-2008)
  94.    Gawin Tadeusz (1951-)
  95.    Gawlik Radosław (1957-)
  96.    Geremek Bronisław (1932-2008)
  97.    Gietek Tomasz (1949-)
  98.    Gliniecki Lubomir (1957-)
  99.    Gnat Edward (1940-)
  100.    Gorzelańczyk Zbigniew (1944-1996)
  101.    Gołaś Andrzej (1942-)
  102.    Gołębiewski Wiesław (1950-)
  103.    Goć Tadeusz (1950-)
  104.    Grabałowski Wojciech (1945-)
  105.    Grabek Józef (1947-)
  106.    Grabowska Danuta (1942-)
  107.    Grela Leon (1944-)
  108.    Grott Janusz (1944-)
  109.    Gruszka Grzegorz (1962-)
  110.    Gruszka Józef (1947-)
  111.    Grzebisz-Nowicka Zofia (1938-)
  112.    Grzyb Andrzej (1956-)
  113.    Gwiżdż Jerzy (1954-)
  114.    Gąsienica-Makowski Andrzej (1952-)
  115.    Gąsienica-Łuszczek Tadeusz (1934-)
  116.    Gąsiorczyk Alojzy (1945-)
  117.    Góralska Helena (1947-2004)
  118.    Hajduk Henryk (1953-)
  119.    Halber Adam (1948-)
  120.    Herudziński Bolesław (1942-)
  121.    Hyla-Makowska Barbara (1946-)
  122.    Ikonowicz Piotr (1956-)
  123.    Imiołczyk Barbara (1951-)
  124.    Iwaniec Kazimierz (1936-1995)
  125.    Iwiński Tadeusz (1944-)
  126.    Jagieliński Roman (1947-)
  127.    Jakubczyk Zygmunt (1950-)
  128.    Janas Stanisław (1953-)
  129.    Janas Zbigniew (1953-)
  130.    Janik Krzysztof (1950-)
  131.    Jankowski Jerzy (1953-)
  132.    Janowski Zbigniew (1955-)
  133.    Januła Eugeniusz (1948-)
  134.    Jaruga-Nowacka Izabela (1950-2010)
  135.    Jasiński Władysław (1944-)
  136.    Jaskiernia Jerzy (1950-)
  137.    Jasztal Teresa (1940-)
  138.    Jedoń Mieczysław (1943-)
  139.    Jedynak Tadeusz (1949-)
  140.    Jurecki Ignacy (1947-2012)
  141.    Jurek Janusz (1946-)
  142.    Jurgielaniec Seweryn (1938-2012)
  143.    Jędrzejczak Tadeusz (1955-)
  144.    Kaczmarek Bogusław (1957-)
  145.    Kaczmarek Wiesław (1958-)
  146.    Kaczmarzyk Grzegorz (1963-)
  147.    Kado Jerzy (1941-)
  148.    Kalbarczyk Ryszard (1945-2001)
  149.    Kalemba Stanisław (1947-)
  150.    Kaleta Józef (1925-2007)
  151.    Kalinowski Jarosław (1962-)
  152.    Kalisz Józef (1947-)
  153.    Kamiński Krzysztof (1957-)
  154.    Kaniewski Zbigniew (1948-)
  155.    Karpiński Sergiusz (1952-)
  156.    Kasprzak Mieczysław (1953-)
  157.    Kasprzyk Jacek (1960-)
  158.    Kasprzyk Paweł (1948-)
  159.    Kaźmierczak Andrzej (1961-)
  160.    Kiełczewski Leszek (1942-)
  161.    Kisielewski Henryk (1955-)
  162.    Kisieliński Jan (1956-)
  163.    Kobielusz Antoni (1947-)
  164.    Kocjan Jacek (1955-)
  165.    Komornicki Jan (1943-)
  166.    Komorowski Bronisław (1952-)
  167.    Konarski Włodzimierz (1939-)
  168.    Kopczyk Jan (1954-)
  169.    Kopeć Stanisław (1947-)
  170.    Koralewski Jerzy (1939-)
  171.    Korczak Marian (1930-1994)
  172.    Kossakowski Jerzy (1952-)
  173.    Kossakowski Wiesław (1957-)
  174.    Kotowicz Grażyna (1952-)
  175.    Kowalczyk Michał (1937-)
  176.    Kowalczyk Stanisław (1942-)
  177.    Kowalczyk Tadeusz Józef (1949-)
  178.    Kowalczyk Tadeusz s.Piotra (1952-1997)
  179.    Kowalik Jan (1948-)
  180.    Kowalska Bronisława (1955-)
  181.    Kowolik Stanisław (1953-)
  182.    Koza Janusz (1962-)
  183.    Kozłowski Piotr (1955-)
  184.    Kościelny Robert (1961-)
  185.    Kołodziej Ryszard (1948-2011)
  186.    Kracik Stanisław (1950-)
  187.    Krajewski Mieczysław (1932-2010)
  188.    Kraus Janina (1952-)
  189.    Krawczuk Aleksander (1922-)
  190.    Kroll Henryk (1949-)
  191.    Krysiewicz Bogdan (1946-)
  192.    Krzyżanowska Olga Teresa (1929-)
  193.    Król Jan (1950-)
  194.    Król Krzysztof (1963-)
  195.    Król Marian (1939-)
  196.    Kubik Jan (1944-)
  197.    Kufel Zenon (1951-)
  198.    Kujawa Ryszard (1932-2012)
  199.    Kurnatowska Maria (1945-2009)
  200.    Kuroń Jacek (1934-2004)
  201.    Kurzawa Jarosław (1956-)
  202.    Kurzbauer Roman (1941-)
  203.    Kusior Stanisław (1955-)
  204.    Kwaśniewski Aleksander (1954-)
  205.    Labuda Barbara (1946-)
  206.    Laga Krzysztof (1962-)
  207.    Lamentowicz Wojciech (1946-)
  208.    Lemański Janusz (1950-)
  209.    Lewandowski Marek (1948-)
  210.    Lewicka-Łęgowska Ewa (1952-2008)
  211.    Licnerska Halina (1952-1994)
  212.    Lipowicz Irena Ewa (1953-)
  213.    Lipski Andrzej (1954-1996)
  214.    Lityński Jan (1946-)
  215.    Luks Krzysztof (1946-)
  216.    Machnio Bolesław (1919-2000)
  217.    Machowski Andrzej (1955-)
  218.    Madzia Tadeusz (1933-)
  219.    Majewski Wit (1943-)
  220.    Maksymiuk Janusz (1947-)
  221.    Malinowski Andrzej (1947-)
  222.    Malinowski Janusz (1950-)
  223.    Maliszewski Stanisław (1941-)
  224.    Manicki Maciej (1954-)
  225.    Marciniak Grzegorz (1953-)
  226.    Marciniak Piotr (1949-)
  227.    Marczewski Marian (1948-)
  228.    Marczewski Sławomir (1950-)
  229.    Martyniuk Wacław (1949-)
  230.    Masternak Stanisław (1946-)
  231.    Matyjek Tadeusz (1935-)
  232.    Mazowiecki Tadeusz (1927-)
  233.    Mazurkiewicz Marek (1931-)
  234.    Małachowska Aleksandra (1950-)
  235.    Małachowski Aleksander (1924-2004)
  236.    Małachowski Mirosław (1943-)
  237.    Maćkowiak Janusz (1950-)
  238.    Medwid Władysław (1945-)
  239.    Micewski Andrzej (1926-2004)
  240.    Michalik Józef (1954-)
  241.    Michalski Marian (1936-)
  242.    Michna Waldemar (1929-2013)
  243.    Mierzwa Zbigniew (1955-)
  244.    Milewski Zdobysław (1956-)
  245.    Miller Leszek (1946-)
  246.    Milner Kazimierz (1942-2008)
  247.    Mioduszewski Józef (1937-)
  248.    Miżejewski Cezary (1964-)
  249.    Moczulski Leszek (1930-)
  250.    Modzelewski Kazimierz (1934-2011)
  251.    Moszyński Tadeusz (1948-2006)
  252.    Murynowicz Alicja (1957-)
  253.    Musielak Kazimierz (1935-)
  254.    Mączewski Jan (1943-)
  255.    Mączka Zbigniew (1954-)
  256.    Napierała Konrad (1957-)
  257.    Nałęcz Tomasz (1949-)
  258.    Niemcewicz Janusz (1949-)
  259.    Nieporęt Włodzimierz (1944-2006)
  260.    Nowacka Irena Maria (1950-)
  261.    Nowaczyk Wojciech (1941-)
  262.    Nowak Kazimierz (1952-1998)
  263.    Nowak Ryszard (1953-)
  264.    Nowakowska Maria (1954-)
  265.    Nowakowski Sławomir (1942-)
  266.    Nowicki Józef (1944-)
  267.    Nowicki Roman (1936-)
  268.    Nowina-Konopka Piotr (1949-)
  269.    Nycz Kazimierz (1949-)
  270.    Okoński Jan (1953-)
  271.    Oleksy Józef (1946-)
  272.    Olewiński Marek (1947-2005)
  273.    Olszewska Maria (1948-1995)
  274.    Olszewski Andrzej (1931-)
  275.    Olszewski Ryszard (1951-)
  276.    Olszowski Jan (1947-)
  277.    Onyszkiewicz Janusz (1937-)
  278.    Opęchowski Wiesław (1949-)
  279.    Osiatyński Jerzy Epaminondas (1941-)
  280.    Ostoja-Owsiany Andrzej (1931-2008)
  281.    Ostrowska Małgorzata (1958-)
  282.    Ozga Krystyna (1944-)
  283.    Pająk Urszula (1950-)
  284.    Panek Jerzy (1946-)
  285.    Paniec Henryk (1937-)
  286.    Pankanin Piotr Jerzy (1948-)
  287.    Pasoń Stanisław (1960-)
  288.    Passendorfer Jerzy (1923-2003)
  289.    Pastusiak Longin Hieronim (1935-)
  290.    Paszczyk Stanisław (1940-2008)
  291.    Pawlak Mirosław (1942-)
  292.    Pawlak Stanisław (1952-)
  293.    Pawlak Waldemar (1959-)
  294.    Pawlicki Jacek (1963-)
  295.    Pawłowska Regina (1945-)
  296.    Paździor Helmut (1940-)
  297.    Petryna Irena (1950-)
  298.    Piechociński Janusz (1960-)
  299.    Piechota Jacek (1959-)
  300.    Piekarska Katarzyna Maria (1967-)
  301.    Piela-Mielczarek Elżbieta (1947-)
  302.    Pieniądz Jan (1941-)
  303.    Pietrzyk Lucyna (1956-)
  304.    Pietrzykowski Zbigniew (1934-)
  305.    Pilarczyk Józef Jerzy (1949-)
  306.    Piotrowski Andrzej (1946-)
  307.    Piotrowski Marian (1939-)
  308.    Pisarek Zdzisław (1953-)
  309.    Pistelok Jerzy (1953-)
  310.    Piątkowski Wiesław (1932-)
  311.    Plewa Sergiusz (1940-)
  312.    Podkański Lesław Paweł (1956-)
  313.    Podkański Zdzisław (1949-)
  314.    Pogoda Czesław (1952-)
  315.    Pol Marek (1953-)
  316.    Polak Danuta (1945-)
  317.    Polański Tadeusz (1943-)
  318.    Polmański Piotr (1954-)
  319.    Pomirski Miron (1941-2009)
  320.    Popenda Krzysztof (1958-)
  321.    Potocki Andrzej (1964-)
  322.    Potulski Franciszek (1943-)
  323.    Puzyna Włodzimierz (1947-)
  324.    Pęk Bogdan (1953-)
  325.    Półćwiartek Ignacy (1947-)
  326.    Rogowski Stanisław (1946-)
  327.    Rojszyk Marek (1966-)
  328.    Rokicki Andrzej (1954-)
  329.    Rokita Jan (1959-)
  330.    Rulewski Jan (1944-)
  331.    Rusznica Stanisław (1947-)
  332.    Rychliczek Adam (1960-)
  333.    Rytych Grzegorz (1947-)
  334.    Saar Paweł (1935-)
  335.    Sabat Tadeusz (1951-)
  336.    Samborski Tadeusz (1945-)
  337.    Sas Kazimierz (1947-)
  338.    Sawicki Marek (1958-)
  339.    Sekuła Ireneusz (1943-2000)
  340.    Serafin Władysław (1950-)
  341.    Setnik Ryszard (1948-)
  342.    Siedlarek Artur (1966-)
  343.    Siedlecki Henryk (1943-)
  344.    Siemiątkowski Zbigniew (1957-)
  345.    Sienkiewicz Krystyna Helena (1941-)
  346.    Sierakowska Izabella (1946-)
  347.    Sitek Włodzimierz (1947-2004)
  348.    Siwiec Marek Maciej (1955-)
  349.    Skomra Szczepan (1949-)
  350.    Skowrońska-Łuczyńska Anna (1942-)
  351.    Skrobisz Jan (1946-)
  352.    Skrzyński Andrzej (1945-2011)
  353.    Skubis Ireneusz (1946-)
  354.    Smolarek Ryszard (1952-)
  355.    Smykowski Leszek (1958-)
  356.    Smółko Artur (1967-)
  357.    Sobotka Zbigniew (1952-)
  358.    Sokołowska Wanda (1940-1994)
  359.    Soska Jacek (1954-)
  360.    Spychalska Ewa (1949-)
  361.    Stanibuła Ryszard (1950-)
  362.    Staniszewska Grażyna Ewa (1949-)
  363.    Starownik Marian (1954-)
  364.    Staręga-Piasek Joanna (1939-)
  365.    Stasiak Stanisław (1934-)
  366.    Stasiak Wiesław (1945-)
  367.    Stec Stanisław (1941-)
  368.    Stefaniuk Franciszek Jerzy (1944-)
  369.    Stolzman Maria (1929-2010)
  370.    Strąk Michał (1944-)
  371.    Stępień Władysław (1946-)
  372.    Suchocka Hanna (1946-)
  373.    Suszczewicz Zygmunt (1944-2012)
  374.    Syryjczyk Tadeusz (1948-)
  375.    Sytek Tadeusz (1946-)
  376.    Szafruga-Sypniewska Joanna (1959-)
  377.    Szarawarski Andrzej (1948-)
  378.    Szatkowski Sławomir (1944-2009)
  379.    Szczepaniak Jan (1936-2006)
  380.    Szczepański Wiesław Andrzej (1960-)
  381.    Szczygielski Kazimierz (1946-)
  382.    Szczypiński Zbigniew (1939-)
  383.    Szczęsny Adam (1943-2010)
  384.    Szkop Władysław (1944-)
  385.    Szmajdziński Jerzy (1952-2010)
  386.    Szteliga Jerzy (1953-)
  387.    Szweda Bernard (1951-)
  388.    Szweda Wiesław (1954-)
  389.    Szyc Hans (1941-)
  390.    Szymańczyk Lech (1949-)
  391.    Szymański Jan (1953-)
  392.    Szymański Janusz (1958-)
  393.    Szymański Krzysztof (1954-)
  394.    Szynalska Renata (1969-)
  395.    Sławecki Tadeusz (1957-)
  396.    Słomka Adam (1964-)
  397.    Słomski Andrzej (1958-)
  398.    Tarczyński Antoni Jan (1953-)
  399.    Taylor Jacek (1939-)
  400.    Tomaszewski Tadeusz (1959-)
  401.    Tomaszewski Władysław (1939-)
  402.    Trawicki Krzysztof (1955-)
  403.    Trzcińska-Fajfrowska Maria (1937-1994)
  404.    Turko Ludwik (1944-)
  405.    Tuszyński Zdzisław (1938-)
  406.    Uczkiewicz Jacek (1950-)
  407.    Ulicki Ryszard (1943-)
  408.    Urbanowicz Anna (1942-)
  409.    Urbańczyk Andrzej (1946-2001)
  410.    Vieth Jacek (1940-)
  411.    Walczyńska-Rechmal Maria (1946-)
  412.    Waniek Danuta (1946-)
  413.    Wenderlich Jerzy (1954-)
  414.    Wiatr Jerzy (1931-)
  415.    Wiecheć Krzysztof (1950-)
  416.    Wieczorek Zbigniew (1961-)
  417.    Wielgus Marek (1950-1996)
  418.    Wielowieyski Andrzej Jan (1927-)
  419.    Wierchowicz Jerzy (1951-)
  420.    Wierzbicki Janusz (1947-)
  421.    Wilczyńska Zofia (1942-)
  422.    Wilk Kazimierz (1957-)
  423.    Winiarczyk-Kossakowska Małgorzata (1961-)
  424.    Wiśniewski Andrzej (1953-)
  425.    Wiśniewski Stanisław (1934-2001)
  426.    Wojciechowski Janusz (1954-)
  427.    Wolfram Krzysztof (1946-)
  428.    Wołek Jan (1928-2010)
  429.    Wrona Władysław (1940-)
  430.    Wujec Henryk (1941-)
  431.    Wuttke Jerzy (1945-)
  432.    Wyrowiński Jan (1947-)
  433.    Wójcik Dariusz (1961-)
  434.    Wójcik Gwidon (1962-)
  435.    Wójcik Stanisław (1947-)
  436.    Wójcik Wiesław Piotr (1948-)
  437.    Zaborowski Jan (1959-)
  438.    Zaborowski Zbyszek (1958-)
  439.    Zaciura Jan (1934-2009)
  440.    Zając Ryszard (1959-)
  441.    Zając Tadeusz (1950-)
  442.    Zajączkowska Maria (1939-)
  443.    Zakrzewski Jerzy (1945-)
  444.    Zalewska Anna (1939-2004)
  445.    Zarzycki Wojciech Szczęsny (1942-)
  446.    Zawiła Marcin (1958-)
  447.    Zbrzyzny Ryszard (1955-)
  448.    Zdrada Jerzy (1936-)
  449.    Zegar Józef (1940-)
  450.    Zemke Janusz (1949-)
  451.    Zieliński Leszek (1956-)
  452.    Zieliński Marek (1952-)
  453.    Zieliński Tadeusz Jacek (1966-2003)
  454.    Ziółkowska Wiesława (1950-)
  455.    Zych Józef (1938-)
  456.    Zysk Zbigniew (1950-)
  457.    Ścierski Klemens (1939-)
  458.    Śledzińska-Katarasińska Iwona (1941-)
  459.    Ślesak Janusz Andrzej (1947-)
  460.    Śleziak Czesław (1952-)
  461.    Śmietanko Andrzej (1955-)
  462.    Świerczyńska Beata (1960-)
  463.    Świrepo Jan (1941-)
  464.    Święcicki Marcin (1947-)
  465.    Święs Władysław (1938-)
  466.    Łochowski Józef (1941-)
  467.    Łuczak Aleksander (1943-)
  468.    Łybacka Krystyna (1946-)
  469.    Żabiński Władysław (1942-)
  470.    Żbikowski Władysław (1955-)
  471.    Żelazowski Andrzej (1944-)
  472.    Żelichowski Stanisław (1944-)
  473.    Żenkiewicz Marian (1945-)
  474.    Żochowski Ryszard Jacek (1941-1997)

1993-1997 Senat RP III Kadencji

100.0% (104 z 104) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 104)
  1.    Adamczuk Tomasz (1953-1993)
  2.    Adamiak Jan (1948-)
  3.    Adamski Jerzy (1951-)
  4.    Andrzejewski Piotr Łukasz Juliusz (1942-)
  5.    Antonowicz Jan (1956-)
  6.    Bachleda-Księdzularz Franciszek (1947-)
  7.    Balazs Artur (1952-)
  8.    Bartodziej Gerhard (1941-)
  9.    Berny Maria (1932-)
  10.    Biliński Mieczysław (1928-)
  11.    Borkowski Krzysztof Wawrzyniec (1964-)
  12.    Ceberek Stanisław (1927-2009)
  13.    Chełkowski August (1927-1999)
  14.    Chorąży Jerzy (1949-2002)
  15.    Chronowski Andrzej (1961-)
  16.    Ciemniak Grażyna Jolanta (1948-)
  17.    Cieślak Jerzy Edmund (1941-2004)
  18.    Czarny Ryszard Michał (1949-)
  19.    Czerwiński Lech (?-)
  20.    Daraż Adam Andrzej (1953-2008)
  21.    Derkacz Jerzy (1950-)
  22.    Działocha Kazimierz (1932-)
  23.    Engling Bodo Jan (1944-)
  24.    Frączek Józef (1952-)
  25.    Gajewski Sylwester (1950-)
  26.    Gawronik Aleksander (1948-)
  27.    Gibuła Ryszard Stanisław (1956-)
  28.    Graboś Witold Szczepan (1952-)
  29.    Grzeszczak Eugeniusz Tomasz (1954-)
  30.    Grześkowiak Alicja (1941-)
  31.    Jankiewicz Paweł (1951-)
  32.    Jankowski Romuald (1934-1994)
  33.    Janowska Zdzisława (1940-)
  34.    Jarmużek Zdzisław (1934-2012)
  35.    Jarzembowski Ryszard (1945-)
  36.    Jurczak Stefan Stanisław (1938-2012)
  37.    Kanicki Henryk (?-)
  38.    Karaś Roman (1953-)
  39.    Karbowski Jan Ryszard (1943-)
  40.    Kempka Dorota Maria (1935-)
  41.    Kienig Edward (1936-)
  42.    Kieszkowski Zdzisław (1937-)
  43.    Kochanowski Stanisław (1951-)
  44.    Komorowski Zbigniew Zygmunt (1944-)
  45.    Kopaczewski Jerzy Franciszek (1945-)
  46.    Kozłowski Krzysztof Jan (1931-2013)
  47.    Krakowski Czesław Jacenty (1950-)
  48.    Kruk Wojciech (1947-)
  49.    Krupa Henryk (1935-2003)
  50.    Kucharski Stanisław (1932-)
  51.    Kuczyński Józef Kazimierz (1931-2005)
  52.    Kulak Zbigniew Jerzy (1953-)
  53.    Kuratowska Zofia (1931-1999)
  54.    Kurczuk Grzegorz (1949-)
  55.    Kustrzeba Wanda Alicja (1946-)
  56.    Kwiatkowski Marian (1946-)
  57.    Lackorzyński Leszek Juliusz (1941-)
  58.    Lipczak Władysław Piotr (1947-2001)
  59.    Maciołek Henryk (1930-)
  60.    Madej Jerzy Stanisław (1935-)
  61.    Makarewicz Henryk (1952-)
  62.    Matecki Wojciech (1941-)
  63.    Michaś Ireneusz (1938-)
  64.    Minda Marek Stanisław (1950-)
  65.    Miszczuk Piotr (1953-2006)
  66.    Mulak Jan (1914-2005)
  67.    Mąsior Bogusław (1947-)
  68.    Nowak Zenon (1949-2002)
  69.    Ochwat Ryszard (1951-)
  70.    Okrzesik Janusz Władysław (1964-)
  71.    Olejnicka-Górczewska Anna (1952-)
  72.    Olszewski Wincenty (1934-)
  73.    Orzechowski Jan (1929-1998)
  74.    Pastuszka Stefan Józef (1940-)
  75.    Patyk Eugeniusz (1937-)
  76.    Piwoński Zbyszko (1929-)
  77.    Protasowicki Mieczysław (1943-)
  78.    Religa Zbigniew (1938-2009)
  79.    Rewaj Tadeusz Mieczysław (1931-)
  80.    Romaszewski Zbigniew (1940-)
  81.    Romańczuk Tomasz (1933-2005)
  82.    Rot Henryk (1926-1995)
  83.    Rzemykowski Tadeusz (1946-)
  84.    Sikorski Stanisław Paweł (1949-)
  85.    Simonides Dorota Elżbieta (1928-)
  86.    Solska Elżbieta (1954-)
  87.    Stokarska Jadwiga (1948-)
  88.    Stokłosa Henryk Tadeusz (1949-)
  89.    Strażewicz Wacław Jan (1952-)
  90.    Struzik Adam Krzysztof (1957-)
  91.    Stypuła Jan (1931-2001)
  92.    Stępień Piotr Paweł (1941-)
  93.    Szczepański Andrzej (1947-)
  94.    Szwonder Rajmund Henryk (1943-2008)
  95.    Sęk Jan (1948-)
  96.    Tyrna Marcin Paweł (1945-)
  97.    Woś Adam (1955-)
  98.    Woźny Grzegorz Marian (1946-)
  99.    Wyględowski Mieczysław (1933-)
  100.    Włodyka Mieczysław (1949-)
  101.    Zarzycki Ireneusz Andrzej (1950-)
  102.    Łopatkowa Maria (1927-)
  103.    Łękawa Barbara Maria (1941-)
  104.    Żołyniak Ryszrad (1945-)

1991-1993 Sejm RP I Kadencji

100.0% (464 z 464) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 464)
  1.    Abramski Paweł Stanisław (1947-)
  2.    Adamczyk Zbigniew (1951-)
  3.    Adamowicz Andrzej (1947-)
  4.    Adamski Władysław (1963-)
  5.    Aleksandrowicz Eugeniusz (1949-)
  6.    Andrysiak Andrzej (1939-)
  7.    Andrzejczak Andrzej (1960-)
  8.    Andrzejewski Roman (1931-2012)
  9.    Anusz Andrzej (1965-)
  10.    Arendarski Andrzej (1949-)
  11.    Arkuszewski Wojciech (1948-)
  12.    Aszyk Piotr (1960-)
  13.    Bajor Bronisława (1939-)
  14.    Bajołek Andrzej (1945-)
  15.    Balazs Artur (1952-)
  16.    Balicki Marek (1953-)
  17.    Baran Stanisław (1947-)
  18.    Baraniecki Andrzej (1934-2003)
  19.    Barciński Piotr (1941-)
  20.    Barczyk Kazimierz (1950-)
  21.    Bartosz Ryszard (1953-)
  22.    Bartosz Waldemar Józef (1954-)
  23.    Bartoszcze Roman (1946-)
  24.    Barucka Maria (1939-)
  25.    Bastek Erhard (1943-)
  26.    Bazała Teresa (1955-)
  27.    Bańkowska Anna (1946-)
  28.    Bańkowski Tomasz (1947-)
  29.    Bentkowski Aleksander (1941-)
  30.    Berak Jadwiga (1945-)
  31.    Berdychowski Zygmunt (1960-)
  32.    Białobrzewski Witold (1931-)
  33.    Biały Leszek (1940-)
  34.    Bielecki Jan Krzysztof (1951-)
  35.    Bielewicz Antoni (1946-)
  36.    Bień Tadeusz (1944-)
  37.    Biliński Tadeusz (1932-)
  38.    Blajerski Włodzimierz (1950-)
  39.    Blida Barbara (1949-2007)
  40.    Boba Bogumiła (1945-)
  41.    Bober Andrzej (1950-)
  42.    Bocheń Irmindo (1948-)
  43.    Boguski Dariusz (1958-)
  44.    Bogusz Ryszard (1954-)
  45.    Boni Michał (1954-)
  46.    Boral Marek (1947-2004)
  47.    Borowski Andrzej (1950-)
  48.    Borowski Marek (1946-)
  49.    Borusewicz Bogdan (1949-)
  50.    Brach Tomasz (1959-)
  51.    Braun Juliusz (1948-)
  52.    Brylka Georg (1929-)
  53.    Brzycki Zbigniew (1923-)
  54.    Bubel Leszek (1957-)
  55.    Bugaj Leszek (1947-2009)
  56.    Bugaj Ryszard (1944-)
  57.    Bujak Jacek (1945-)
  58.    Bujak Zbigniew (1954-)
  59.    Bury Jan (1963-)
  60.    Błaszczeć Józef (1947-)
  61.    Błażejczyk Krzysztof (1962-)
  62.    Bąk Henryk (1930-1998)
  63.    Bąk Józef (1946-)
  64.    Chabiński Sławomir (1957-)
  65.    Chałoński Michał (1943-)
  66.    Chełstowski Kazimierz (1937-)
  67.    Chmiel Andrzej (1964-)
  68.    Choina Bogusław (1950-)
  69.    Choiński Janusz (1954-)
  70.    Chrzanowski Wiesław Marian (1923-2012)
  71.    Ciemniewski Jerzy (1939-)
  72.    Cimoszewicz Włodzimierz (1950-)
  73.    Cinal Józef (1936-)
  74.    Czajka Antoni (1929-)
  75.    Czarnecki Piotr (1956-)
  76.    Czarnecki Ryszard (1963-)
  77.    Czechoński Stanisław (1944-)
  78.    Czernecki Andrzej (1939-2012)
  79.    Czykwin Eugeniusz (1949-)
  80.    Czyż Barbara (1947-)
  81.    Dmochowska Maria (1930-)
  82.    Domański Zdzisław (1943-)
  83.    Domin Marek (1963-)
  84.    Drzewiecki Mirosław Michał (1956-)
  85.    Dubiella Zdzisław (1938-)
  86.    Dudkiewicz Anna (1948-)
  87.    Dutka Bronisław (1957-)
  88.    Dyka Zbigniew (1928-)
  89.    Dzierżyński Antoni (1942-)
  90.    Dziewulski Jerzy (1943-)
  91.    Dziubek Marek (1959-)
  92.    Dąbrowski Marek (1951-)
  93.    Eysmont Zbigniew (1949-)
  94.    Eysymontt Jerzy (1937-2005)
  95.    Fabian Jan (1938-)
  96.    Flak Edward (1948-)
  97.    Fogler Piotr (1953-)
  98.    Frasyniuk Władysław (1954-)
  99.    Frost Zbigniew (1956-)
  100.    Frączek Barbara (1941-)
  101.    Frączek Józef (1952-)
  102.    Furtak Antoni (1944-)
  103.    Gadomski Witold (1953-)
  104.    Gaj Bożena (1951-)
  105.    Gajda Tadeusz (1954-)
  106.    Galek Zbigniew (1947-2008)
  107.    Gawlik Radosław (1957-)
  108.    Geremek Bronisław (1932-2008)
  109.    Gil Mieczysław (1944-)
  110.    Glapiński Adam (1950-)
  111.    Godlewski Tadeusz (1937-)
  112.    Golba Leszek (1959-)
  113.    Goryszewski Henryk (1941-)
  114.    Gorzelańczyk Zbigniew (1944-1996)
  115.    Grabowski Mariusz Krzysztof (1966-)
  116.    Gutowski Józef (1942-)
  117.    Gąsienica-Makowski Andrzej (1952-)
  118.    Góralska Helena (1947-2004)
  119.    Górczyk Tadeusz (1961-)
  120.    Halber Adam (1948-)
  121.    Hall Aleksander (1953-)
  122.    Handzlik Stanisław (1943-)
  123.    Hardej Sławomir (1956-)
  124.    Hardy Andrzej (1942-)
  125.    Hennelowa Józefa (1925-)
  126.    Hermanowicz Józef (1929-)
  127.    Hniedziewicz Stanisław (1943-)
  128.    Holc Tomasz (1947-)
  129.    Hrybacz Jerzy (1927-)
  130.    Ibisz Krzysztof (1965-)
  131.    Iwaniec Kazimierz (1936-1995)
  132.    Iwiński Tadeusz (1944-)
  133.    Jagieliński Roman (1947-)
  134.    Janas Zbigniew (1953-)
  135.    Janiszewski Michał (1954-)
  136.    Jankowski Jerzy (1953-)
  137.    Janowski Gabriel (1947-)
  138.    Janowski Wiesław (1956-)
  139.    Janowski Zbigniew (1955-)
  140.    Jaskiernia Jerzy (1950-)
  141.    Jastrzębski Ryszard (1956-)
  142.    Jedoń Mieczysław (1943-)
  143.    Jedynak Tadeusz (1949-)
  144.    Jurek Marek (1960-)
  145.    Jędryka Waldemar (1950-)
  146.    Jędrzejczak Tadeusz (1955-)
  147.    Kaczmarek Filip (1966-)
  148.    Kaczmarek Wiesław (1958-)
  149.    Kaczyński Jarosław (1949-)
  150.    Kaczyński Lech (1949-2010)
  151.    Kalemba Stanisław (1947-)
  152.    Kaleta Józef (1925-2007)
  153.    Kamiński Krzysztof (1957-)
  154.    Kania Józef (1948-2010)
  155.    Kaniewski Zbigniew (1948-)
  156.    Karwowski Tomasz (1960-)
  157.    Kazimierski Grzegorz (1958-)
  158.    Kern Andrzej (1937-2007)
  159.    Kielek Eugeniusz (1940-)
  160.    Kisiliczyk Jan (1955-)
  161.    Klata Henryk (1942-)
  162.    Klimczak Feliks (1949-)
  163.    Klisiewicz Wiesław (1950-)
  164.    Knysok Anna (1951-)
  165.    Kocjan Stanisław (1942-)
  166.    Koczwara Marek (1953-)
  167.    Komorowski Bronisław (1952-)
  168.    Kopania Jerzy (1945-)
  169.    Korwin-Mikke Janusz (1942-)
  170.    Kost Antoni (1934-)
  171.    Kostarczyk Andrzej (1946-)
  172.    Kotlarski Paweł (1961-)
  173.    Kowalczyk Józef (1948-2000)
  174.    Kowalczyk Paweł (1938-)
  175.    Kowalczyk Tadeusz s.Franciszka (1933-)
  176.    Kowalczyk Tadeusz s.Piotra (1952-1997)
  177.    Kowalczyk Zofia (1945-)
  178.    Kowalik Jan (1948-)
  179.    Koza Janusz (1962-)
  180.    Kozak Brunon (1936-)
  181.    Kozakiewicz Mikołaj (1923-1998)
  182.    Kozłowski Marian (1936-)
  183.    Kośla Zbigniew (1947-2006)
  184.    Kołodziej Bartłomiej A. (1954-2011)
  185.    Kołodziejczyk Dariusz (1967-)
  186.    Krasowski Edmund (1955-)
  187.    Kraus Janina (1952-)
  188.    Krawczuk Aleksander (1922-)
  189.    Kroll Henryk (1949-)
  190.    Kropiwnicki Jerzy (1945-)
  191.    Krutul Piotr (1960-)
  192.    Krzyżanowska Olga Teresa (1929-)
  193.    Król Jan (1950-)
  194.    Król Krzysztof (1963-)
  195.    Król Stefan (1953-)
  196.    Kufel Zygmunt (1947-2011)
  197.    Kulas Jan (1957-)
  198.    Kurczewski Jacek (1943-)
  199.    Kuroń Jacek (1934-2004)
  200.    Kwaśniewski Aleksander (1954-)
  201.    Kwiatkowski Wojciech (1937-)
  202.    Kłoczko Marek (1951-)
  203.    Kępka Marian (1938-1992)
  204.    Labuda Barbara (1946-)
  205.    Lasocki Tadeusz (1950-)
  206.    Lasota Marek (1960-)
  207.    Lech Zbigniew (1946-)
  208.    Lewandowski Janusz (1951-)
  209.    Lewandowski Mirosław (1961-)
  210.    Lewandowski Tadeusz Stefan (1944-)
  211.    Libicki Marcin (1939-)
  212.    Lipiński Adam (1956-)
  213.    Lipowicz Irena Ewa (1953-)
  214.    Liszcz Teresa (1945-)
  215.    Lityński Jan (1946-)
  216.    Liwak Władysław (1942-)
  217.    Macierewicz Antoni (1948-)
  218.    Majewski Jan (1942-)
  219.    Majewski Wit (1943-)
  220.    Maksymiuk Janusz (1947-)
  221.    Manicki Maciej (1954-)
  222.    Marasek Mariusz (1959-)
  223.    Markiewicz Marek (1952-)
  224.    Martyniuk Wacław (1949-)
  225.    Matuszczak Adam (1941-1995)
  226.    Matyjek Jerzy (1926-)
  227.    Maziarski Jacek (1937-2009)
  228.    Mazowiecki Tadeusz (1927-)
  229.    Mazurkiewicz Andrzej Tadeusz (1963-2008)
  230.    Mazurkiewicz Marek (1931-)
  231.    Małachowski Aleksander (1924-2004)
  232.    Mażewski Lech (1955-)
  233.    Maćkowiak Janusz (1950-)
  234.    Meisel Józef (1935-)
  235.    Merkel Jacek (1954-)
  236.    Michalak Elżbieta (1958-)
  237.    Michalak Jerzy (1948-)
  238.    Michalak Zenon (1956-)
  239.    Michalik Marek (1960-)
  240.    Mierzwa Zbigniew (1955-)
  241.    Miller Leszek (1946-)
  242.    Mizikowski Jan (1931-1999)
  243.    Mochnaczewski Piotr (1965-)
  244.    Moczulski Leszek (1930-)
  245.    Modzelewski Waldemar (1967-)
  246.    Mogiła-Lisowski Zygmunt (1928-)
  247.    Mojzesowicz Wojciech (1954-)
  248.    Moszczyński Marek (1962-)
  249.    Muller Edward (1958-)
  250.    Musioł Paweł (1944-)
  251.    Muszyński Marek (1947-)
  252.    Niczyperowicz Jerzy (1936-1996)
  253.    Niesiołowski Stefan (1944-)
  254.    Niewiarowski Ireneusz (1953-)
  255.    Niewiarowski Wacław (1942-2007)
  256.    Nowacka Irena Maria (1950-)
  257.    Nowak Czesław (1938-)
  258.    Nowak Kazimierz (1952-1998)
  259.    Nowina-Konopka Halina (1938-)
  260.    Nowina-Konopka Piotr (1949-)
  261.    Oleksy Józef (1946-)
  262.    Olszewski Jan (1930-)
  263.    Onyszkiewicz Janusz (1937-)
  264.    Opilo Henryk (1952-)
  265.    Orzeł Józef (1946-)
  266.    Orłowski Jerzy (1938-)
  267.    Osiatyński Jerzy Epaminondas (1941-)
  268.    Pamuła Jan (1951-)
  269.    Panek Sławomir (1944-)
  270.    Pastusiak Longin Hieronim (1935-)
  271.    Pastuszewski Stefan (1949-)
  272.    Pawelec Józef (1934-)
  273.    Pawlak Józef (1949-2012)
  274.    Pawlak Mieczysław (1941-)
  275.    Pawlak Waldemar (1959-)
  276.    Pawłowski Andrzej (1956-)
  277.    Paździor Helmut (1940-)
  278.    Pelc Waldemar (1956-)
  279.    Piasecki Cezary (1953-)
  280.    Piechociński Janusz (1960-)
  281.    Piechota Jacek (1959-)
  282.    Piechowicz Adam (1963-)
  283.    Pieczka Feliks (1935-)
  284.    Pietrzyk Alojzy (1951-)
  285.    Pietrzyk Katarzyna (1966-)
  286.    Pilarczyk Józef Jerzy (1949-)
  287.    Pilarski Bohdan (1931-)
  288.    Piskorski Jan (1957-)
  289.    Piskorski Paweł (1968-)
  290.    Piłka Marian (1954-)
  291.    Piątkowski Jan (1935-)
  292.    Pokrywka Tadeusz (1947-)
  293.    Polczyński Waldemar (1954-)
  294.    Polmański Piotr (1954-)
  295.    Popenda Krzysztof (1958-)
  296.    Potocki Andrzej (1964-)
  297.    Pruchno-Wróblewski Lech (1939-2005)
  298.    Przybyłowicz Marcin (1938-2001)
  299.    Putra Krzysztof (1957-2010)
  300.    Puzyna Włodzimierz (1947-)
  301.    Pycak Wincenty (1944-)
  302.    Pęgiel Wojciech (1955-2005)
  303.    Pękała Kazimierz (1941-)
  304.    Raiter Władysław (1947-)
  305.    Raj Andrzej (1950-)
  306.    Rakoczy Stanisław (1948-)
  307.    Reichelt Władysław (1950-)
  308.    Rewiński Janusz (1949-)
  309.    Rogucki Sławomir (1965-)
  310.    Rokita Jan (1959-)
  311.    Rospara Henryk (1930-2004)
  312.    Rostek Kazimierz (1945-)
  313.    Rudnicka Jadwiga (1931-)
  314.    Rulewski Jan (1944-)
  315.    Rychlik Andrzej (1955-)
  316.    Rzepka Edward (1947-)
  317.    Rzymełka Jan (1952-)
  318.    Różycka Barbara (1946-2009)
  319.    Saletra Wojciech (1955-)
  320.    Samborski Marek (1959-)
  321.    Schreiber Grzegorz (1961-)
  322.    Seferowicz Elżbieta (1935-)
  323.    Sekuła Ireneusz (1943-2000)
  324.    Sengebusch Adam (1969-)
  325.    Serafin Władysław (1950-)
  326.    Setnik Ryszard (1948-)
  327.    Siedlecki Henryk (1943-)
  328.    Sielańczyk Andrzej (1950-)
  329.    Siemiątkowski Zbigniew (1957-)
  330.    Sienkiewicz Stanisław (1951-2003)
  331.    Sierakowska Izabella (1946-)
  332.    Sikora Waldemar Mieczysław (1945-)
  333.    Sikora Wanda (1938-)
  334.    Siwek Sławomir (1950-)
  335.    Siwiec Marek (1964-)
  336.    Siwiec Marek Maciej (1955-)
  337.    Skorecki Zbigniew (1954-)
  338.    Smirnow Andrzej (1938-)
  339.    Smolarek Ryszard (1952-)
  340.    Sobański Stanisław (1951-)
  341.    Sobierajski Czesław (1952-)
  342.    Sobotka Zbigniew (1952-)
  343.    Sokołowska Wanda (1940-1994)
  344.    Soska Jacek (1954-)
  345.    Sośnicki Mirosław (1953-)
  346.    Sońta Dariusz (1965-)
  347.    Spychalska Ewa (1949-)
  348.    Srebro Maciej (1966-)
  349.    Staniszewska Grażyna Ewa (1949-)
  350.    Staniuk Władysław (1934-)
  351.    Starownik Marian (1954-)
  352.    Staręga-Piasek Joanna (1939-)
  353.    Stańdo Stanisław (1945-)
  354.    Stefaniuk Franciszek Jerzy (1944-)
  355.    Steinhoff Janusz (1946-)
  356.    Sterkowicz Czesław (1936-)
  357.    Strzelecki Henryk (1921-)
  358.    Strębska Halina (1949-)
  359.    Suchocka Hanna (1946-)
  360.    Suchora Henryk (1951-)
  361.    Sumara Włodzimierz (1946-2010)
  362.    Synowiec Jerzy (1946-)
  363.    Syryjczyk Tadeusz (1948-)
  364.    Sytek Przemysław (1959-)
  365.    Sytek Tadeusz (1946-)
  366.    Szablewski Alojzy (1925-)
  367.    Szafraniec Herbert (1941-2013)
  368.    Szarawarski Andrzej (1948-)
  369.    Szatkowski Sławomir (1944-2009)
  370.    Szańkowski Stefan (1955-)
  371.    Szczepaniak Jan (1936-2006)
  372.    Szczepuła Tomasz (1956-)
  373.    Szczygielski Kazimierz (1946-)
  374.    Szmajdziński Jerzy (1952-2010)
  375.    Szreder Bogumił (1956-2003)
  376.    Szymańczak Tadeusz (1952-)
  377.    Szymański Janusz (1958-)
  378.    Szyszko Tomasz (1960-)
  379.    Słomka Adam (1964-)
  380.    Taylor Jacek (1939-)
  381.    Tchórzewski Krzysztof (1950-)
  382.    Terlecki Andrzej (1952-2012)
  383.    Then Artur (1966-)
  384.    Tokarczuk Antoni (1951-)
  385.    Tokarzewski Michał (1957-)
  386.    Tromski Robert (1948-)
  387.    Turczyński Jacek (1964-)
  388.    Turko Ludwik (1944-)
  389.    Tusk Donald (1957-)
  390.    Tuszyński Zdzisław (1938-)
  391.    Twaróg Bolesław (1948-)
  392.    Tyrakowski Antoni (1953-)
  393.    Tyszkiewicz Andrzej (1949-)
  394.    Ujazdowski Kazimierz Michał (1964-)
  395.    Ulatowski Jarosław (1958-)
  396.    Ulicki Ryszard (1943-)
  397.    Urbaniak Cezary (1954-)
  398.    Urbanowicz Anna (1942-)
  399.    Urbański Andrzej (1954-)
  400.    Usakiewicz Aleksander (1943-)
  401.    Walerych Piotr (1958-)
  402.    Waniek Danuta (1946-)
  403.    Wardacki Wojciech (1960-)
  404.    Wartak Jarosław (1962-)
  405.    Wesołowski Mariusz (1950-)
  406.    Wiatr Jerzy (1931-)
  407.    Wielowieyski Andrzej Jan (1927-)
  408.    Wiertek Włodzimierz (1948-)
  409.    Wierzbicka Danuta (1930-)
  410.    Wierzbicki Roman (1937-)
  411.    Wilk Kazimierz (1957-)
  412.    Witt Zenon (1931-)
  413.    Wojtyła Andrzej (1955-)
  414.    Woroszczak Józef (1940-)
  415.    Woźniak Jarosław (1964-)
  416.    Wrona Władysław (1940-)
  417.    Wujec Henryk (1941-)
  418.    Wyrowiński Jan (1947-)
  419.    Włodarczyk Wojciech (1949-)
  420.    Wądołowski Stanisław (1938-)
  421.    Wąsik Stanisław (1940-)
  422.    Węglarz Stanisław (1948-2005)
  423.    Węgłowski Stanisław (1938-1997)
  424.    Wójcik Dariusz (1961-)
  425.    Wójcik Gwidon (1962-)
  426.    Wójcik Piotr (1963-)
  427.    Wójcik Tadeusz (1944-)
  428.    Wójcik Wiesław (1953-)
  429.    Zając Stanisław (1949-2010)
  430.    Zajączkowska Maria (1939-)
  431.    Zakrzewska Iwona (1958-)
  432.    Zakrzewski Andrzej (1950-1996)
  433.    Zalewski Maciej (1956-)
  434.    Zalewski Paweł (1964-)
  435.    Zarzycki Wojciech Szczęsny (1942-)
  436.    Zarębski Andrzej (1957-)
  437.    Zdrada Jerzy (1936-)
  438.    Zemke Janusz (1949-)
  439.    Zieliński Marek (1952-)
  440.    Ziemiński Adam (1956-)
  441.    Ziółkowska Wiesława (1950-)
  442.    Zych Bogumił (1959-)
  443.    Zych Józef (1938-)
  444.    Zylber Jan (1936-1997)
  445.    Śledzińska-Katarasińska Iwona (1941-)
  446.    Śleziak Czesław (1952-)
  447.    Świtka Jan (1936-)
  448.    Świtoń Kazimierz (1931-)
  449.    Ładosz Zbigniew (1939-)
  450.    Łenyk Zygmunt (1950-)
  451.    Łochowski Józef (1941-)
  452.    Łopuszański Jan (1955-)
  453.    Łuczak Aleksander (1943-)
  454.    Łukasiewicz Bogdan (1950-)
  455.    Łukomski Adam (1943-2011)
  456.    Łybacka Krystyna (1946-)
  457.    Łączkowski Paweł (1942-)
  458.    Żabiński Krzysztof (1953-)
  459.    Żabiński Władysław (1942-)
  460.    Żelichowski Stanisław (1944-)
  461.    Żenkiewicz Marian (1945-)
  462.    Żochowski Ryszard Jacek (1941-1997)
  463.    Żurowski Stanisław (1943-)
  464.    Żółtowska Maria (1948-2011)

1991-1993 Senat RP II Kadencji

100.0% (100 z 100) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 100)
  1.    Andrzejewski Piotr Łukasz Juliusz (1942-)
  2.    Antonowicz Jan (1956-)
  3.    Baranowski Janusz (1943-)
  4.    Barańczak Jarosław (1951-)
  5.    Bartnik Wacław (1943-)
  6.    Bartodziej Gerhard (1941-)
  7.    Bałtakis Jadwiga (1925-)
  8.    Bender Ryszard Janusz (1932-)
  9.    Bogucka-Skowrońska Anna Teresa (1942-)
  10.    Bohdanowicz Waldemar (1941-)
  11.    Borzyszkowski Józef (1946-)
  12.    Brzozowski Tadeusz (1957-)
  13.    Błaszczak Zbigniew (1926-)
  14.    Celiński Andrzej (1950-)
  15.    Chełkowski August (1927-1999)
  16.    Chmura Jerzy (1925-)
  17.    Chodkowski Jan (1938-)
  18.    Chojnacki Piotr Antoni (1945-)
  19.    Choroszucha Ireneusz Adam (1943-)
  20.    Czapski Andrzej Antoni (1954-)
  21.    Czarnobilski Zdzisław (1934-)
  22.    Czarnocki Henryk Franciszek (1952-)
  23.    Czemplik Marek Jan (1958-)
  24.    Draus Jan Maria (1952-)
  25.    Dziekan Eugeniusz Janusz (1931-)
  26.    Filipkowski Zbigniew Jan (1952-)
  27.    Findeisen Władysław (1926-)
  28.    Gajewski Sylwester (1950-)
  29.    Gościej Janina Jolanta (1942-)
  30.    Grzeszczak Eugeniusz Tomasz (1954-)
  31.    Grześkowiak Alicja (1941-)
  32.    Hałasa Józef Marian (1928-)
  33.    Horodecki Krzysztof (1953-)
  34.    Hortmanowicz Zygmunt (1938-)
  35.    Jagiełło Edmund (1946-)
  36.    Jagodziński Tomasz (1958-)
  37.    Jarzembowski Ryszard (1945-)
  38.    Jesionek Jan Anzelm Marian (1925-2008)
  39.    Jurczak Stefan Stanisław (1938-2012)
  40.    Juros Paweł Józef (1928-1997)
  41.    Juszkiewicz Ryszard (1928-)
  42.    Kamiński Jerzy Piotr (1926-2003)
  43.    Kamiński Tadeusz (1950-)
  44.    Kaźmierowski Andrzej Michał (1940-1995)
  45.    Komorowski Zbigniew Zygmunt (1944-)
  46.    Kopaczewski Jerzy Franciszek (1945-)
  47.    Kostka Stanisław (1925-2003)
  48.    Kozłowski Krzysztof Jan (1931-2013)
  49.    Kralczyński Andrzej Henryk (1943-)
  50.    Kruk Wojciech (1947-)
  51.    Kuczyński Józef Kazimierz (1931-2005)
  52.    Kuratowska Zofia (1931-1999)
  53.    Kępa Jerzy Edward (1942-)
  54.    Lewoc Leszek (1959-)
  55.    Madej Jerzy Stanisław (1935-)
  56.    Makarewicz Henryk (1952-)
  57.    Maliński Edmund Jerzy (1949-)
  58.    Mazurek Janusz Andrzej (1943-)
  59.    Musiał Jan Antoni (1948-)
  60.    Pankanin Piotr Jerzy (1948-)
  61.    Pawlik Eugeniusz Andrzej (1953-)
  62.    Pawłowski Krzysztof Paweł (1946-)
  63.    Perzanowski Wiesław Andrzej (1951-)
  64.    Piesiak Andrzej Marian (1954-)
  65.    Piesiewicz Krzysztof Marek (1945-)
  66.    Pieńkowska Alina (1952-2002)
  67.    Piotrowski Leszek (1938-2010)
  68.    Piotrowski Walerian Jan (1927-)
  69.    Poniatowski Kazimierz (1950-)
  70.    Połomski Franciszek (1934-)
  71.    Pusz Zbigniew Antoni (1949-)
  72.    Rejniewicz Marian Stanisław (1920-1995)
  73.    Romaszewski Zbigniew (1940-)
  74.    Rossa Henryk (1943-)
  75.    Rupacz Michał (1949-)
  76.    Rysak Elżbieta Bogumiła (1948-)
  77.    Rzeźniczak Andrzej (1947-2010)
  78.    Simonides Dorota Elżbieta (1928-)
  79.    Skupiński Adam (1923-2012)
  80.    Stasiak Wiktor (1961-)
  81.    Stokłosa Henryk Tadeusz (1949-)
  82.    Struzik Adam Krzysztof (1957-)
  83.    Stępień Jerzy Adam (1946-)
  84.    Szafraniec Jan (1939-)
  85.    Szudejko Bolesław (1938-)
  86.    Szymanowski Andrzej Bolesław (1938-1995)
  87.    Tukałło Konstanty (1929-)
  88.    Tyc Andrzej (1942-)
  89.    Wende Edward Joachim (1936-2002)
  90.    Wilkowski Eugeniusz (1955-)
  91.    Woźnica Janusz Józef (1949-)
  92.    Wyględowski Mieczysław (1933-)
  93.    Wysoczański Jan (1949-)
  94.    Włodyka Mieczysław (1949-)
  95.    Węgrzyn Zygmunt Stanisław (1927-1997)
  96.    Wójcik Wiesław Piotr (1948-)
  97.    Zamoyski Jan Tomasz (1912-2002)
  98.    Ślisz Józef (1934-2001)
  99.    Śnieżko Stefan (1936-)
  100.    Żak Stanisław Józef (1932-)

1989-1991 Sejm PRL X Kadencji („Kontraktowy”)

100.0% (460 z 460) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 460)
  1.    Ambroziak Jacek Włodzimierz (1941-)
  2.    Andrzejewski Jacek Zbigniew (1953-)
  3.    Arendarski Andrzej Jan (1949-)
  4.    Aumiller Andrzej (1947-)
  5.    Babiński Stanisław (1937-)
  6.    Babul Adam (1955-)
  7.    Badach Tadeusz Tomasz (1947-)
  8.    Bajołek Andrzej Feliks (1945-)
  9.    Bąk Józef (1946-)
  10.    Balazs Artur Krzysztof (1952-)
  11.    Balicki Szczepan Stanisław (1929-)
  12.    Balik Zbigniew (1935-)
  13.    Bańkowska Anna Danuta (1946-)
  14.    Barańczak Jarosław Marian (1951-)
  15.    Barański Zdzisław Stanisław (1922-1997)
  16.    Bartnicki Jerzy (1951-)
  17.    Bartosik Marek Wiesław (1941-)
  18.    Bartosz Ryszard Władysław (1953-)
  19.    Bartoszcze Roman Bolesław (1946-)
  20.    Baścik Edward (1948-)
  21.    Bednarkiewicz Maciej Józef (1940-)
  22.    Bentkowski Aleksander (1941-)
  23.    Bernacki Ludwik Jan (1937-)
  24.    Beszta-Borowski Jan (1936-)
  25.    Bibrzycki Stanisław (1954-)
  26.    Bielecki Jan Krzysztof (1951-)
  27.    Bielecki Krzysztof Bronisław (1952-)
  28.    Bielewicz Alfred (1941-)
  29.    Bieliński Stefan (1946-)
  30.    Bień Tadeusz Włodzimierz (1944-)
  31.    Bieńkowska Alicja Anna (1934-)
  32.    Biliński Tadeusz Czesław (1932-)
  33.    Błachnio Jan Ryszard (1944-)
  34.    Błaszczyk Janusz Wawrzyniec (1943-)
  35.    Błaszczyk Józef (1929-)
  36.    Błaszczyk Kazimierz (1935-)
  37.    Blida Barbara (1949-2007)
  38.    Błoch Andrzej (1938-)
  39.    Bobak Zbigniew Bronisław (1931-)
  40.    Bocheń Irmindo Tadeusz (1948-)
  41.    Bogusz Józef Edmund (1956-)
  42.    Bondarewski Andrzej Mieczysław (1938-2011)
  43.    Boral Marek Tadeusz (1947-)
  44.    Borawska Marianna (1937-)
  45.    Borowski Andrzej (1950-)
  46.    Bożek Stanisław (1946-)
  47.    Bratkowski Andrzej Wojciech (1936-)
  48.    Braun Juliusz Jan (1948-)
  49.    Brodecki Adam Jan (1949-)
  50.    Brudniak Mieczysław Andrzej (1954-)
  51.    Brzeziński Eugeniusz (1939-)
  52.    Brzozowska Anna Elżbieta (1969-)
  53.    Brzuzy Ryszard (1961-)
  54.    Bugaj Ryszard (1944-)
  55.    Bujak Jacek (1945-)
  56.    Bukała Aniela (1943-)
  57.    Bukowska Anna Teresa (1937-)
  58.    Burski Andrzej (1939-)
  59.    Byliński Janusz Józef (1952-)
  60.    Caputa Michał Adam (1927-)
  61.    Chałoński Michał Hubert (1943-)
  62.    Chmielarski Wiesław (1937-)
  63.    Chmielewski Henryk Mikołaj (1934-)
  64.    Chojecki Lucjan Feliks (1946-)
  65.    Chojnacka Irena Stanisława (1943-)
  66.    Choszczewski Jan Bogdan (1944-)
  67.    Chrupek Paweł Maria (1955-)
  68.    Chrzanowski Witold (1959-)
  69.    Cieśla Stanisław (1945-)
  70.    Cimoszewicz Włodzimierz (1950-)
  71.    Czaja Jan (1945-)
  72.    Czarnik-Sojka Teresa Maria (1932-)
  73.    Czarnobilski Zdzisław Adam (1934-)
  74.    Czenczek Maria (1952-)
  75.    Czereyski Krzysztof Janusz (1938-)
  76.    Czerniawski Mieczysław Leon (1948-)
  77.    Czerwiński Kazimierz (1946-)
  78.    Czerwiński Leszek (1939-)
  79.    Czerwiński Marian Janusz (1940-)
  80.    Czeżyk Ignacy Tadeusz (1944-)
  81.    Czupała-Hołoga Stefania Janina (1938-)
  82.    Czykwin Eugeniusz (1949-)
  83.    Czypionka Sebastian (1944-)
  84.    Czyż Barbara (1947-)
  85.    Dąbrowski Stanisław Zbigniew (1947-)
  86.    Dalgiewicz Jan Zdzisław (1942-)
  87.    Dankowska Adela (1935-)
  88.    Derwich Bogdan (1946-)
  89.    Dłużniewski Jerzy (1945-)
  90.    Dmochowska Maria (1930-)
  91.    Dobielińska-Eliszewska Teresa Katarzyna (1941-)
  92.    Dobrosz Janusz (1954-)
  93.    Dojka Marian (1945-)
  94.    Domański Zdzisław Kazimierz (1943-)
  95.    Dominiak Wawrzyniec (1932-)
  96.    Dowgiałło Krzysztof (1938-)
  97.    Dowgwiłłowicz Jerzy Wacław (1947-)
  98.    Drela Zbigniew (1931-)
  99.    Duda Stanisław (1945-)
  100.    Dudkiewicz Anna Teresa (1948-)
  101.    Dudziak Jan Alfred (1930-)
  102.    Dyner Jerzy Mieczysław (1951-)
  103.    Dynowska Anna (1956-)
  104.    Dyrak Ryszard (1950-)
  105.    Dys-Kulerski Wiktor Witysław (1935-)
  106.    Dziuba Tadeusz Antoni (1948-)
  107.    Dziubek Marek Józef (1959-)
  108.    Ejsmont Krystyna Stefania (1934-)
  109.    Fiszbach Tadeusz Rudolf (1935-)
  110.    Furtak Antoni Jan (1944-)
  111.    Gabrielski Stanisław (1944-)
  112.    Gabryszewski Andrzej (1940-)
  113.    Gabryś Herbert Leopold (1942-)
  114.    Gajda Jerzy (1946-)
  115.    Gajewicz Józef (1944-)
  116.    Gajewski Ryszard (1947-)
  117.    Gałeczka Stanisław (1933-)
  118.    Gaweł Mieczysław (1947-)
  119.    Gawlik Radosław (1957-)
  120.    Gawski Ziemowit Dionizy (1949-)
  121.    Gębicki Stefan Wincenty (1938-)
  122.    Geremek Bronisław (1932-2008)
  123.    Gil Irena Urszula (1931-)
  124.    Gil Jerzy Zenon (1953-)
  125.    Gil Mieczysław Władysław (1944-)
  126.    Glapiński Andrzej Jerzy (1944-)
  127.    Głuchowski Bohdan Marian (1946-)
  128.    Goczoł Jan Ignacy (1934-)
  129.    Gołaczyński Jerzy Michał (1935-)
  130.    Gomola Maria Marta (1941-)
  131.    Górski Michał (1939-)
  132.    Goździkiewicz Ludomir Karol (1935-)
  133.    Grabarkiewicz Mirosława Kazimiera (1944-)
  134.    Grabowiecki Adam (1963-)
  135.    Grabowska Danuta Maria (1942-)
  136.    Greń Roman (1937-)
  137.    Grobel-Proszowska Joanna Irena (1949-)
  138.    Grugel Zbigniew Józef (1953-)
  139.    Gryczewski Wojciech Jan (1934-)
  140.    Grzebyk Krzysztof (1957-)
  141.    Grzęda Krystyna Wanda (1940-)
  142.    Grzyb Andrzej (1956-)
  143.    Grzywacz Waldemar Henryk (1932-)
  144.    Guenther Ignacy Marian (1937-)
  145.    Gutowski Józef (1942-)
  146.    Helak Ryszard Kazimierz (1940-)
  147.    Hennelowa Józefa Maria (1925-)
  148.    Hopfer Jerzy (1946-)
  149.    Horoszkiewicz Edward (1938-)
  150.    Iwan Ryszard Józef (1955-)
  151.    Jagiełło Edmund (1946-)
  152.    Janas Zbigniew (1953-)
  153.    Janasek Henryk (1952-)
  154.    Janicki Czesław Andrzej (1926-)
  155.    Janicki Marian Józef (1954-)
  156.    Janicki Wojciech Maria (1933-)
  157.    Jankowski Ryszard (1941-)
  158.    Janowski Jan Stanisław (1928-1998)
  159.    Jarosz Urszula Wanda (1946-)
  160.    Jasiński Stanisław (1953-)
  161.    Jastrzębski Ryszard (1956-)
  162.    Jaworski Kazimierz Wiesław (1940-)
  163.    Jemioło Tadeusz (1940-)
  164.    Jeż Marian (1941-)
  165.    Józefiak Jerzy Marian (1937-)
  166.    Jungiewicz Józef (1936-)
  167.    Jurek Marek (1960-)
  168.    Jurewicz Aleksander (1940-)
  169.    Jużykiewicz Henryk (1937-)
  170.    Kaczmarek Henryk (1942-)
  171.    Kaczmarek Wiesław Władysław (1958-)
  172.    Kamiński Zbigniew Kazimierz (1939-)
  173.    Kapsa Jarosław Leszek (1958-)
  174.    Karczewski Zygmunt Adam (1952-)
  175.    Karpacz Jerzy Stanisław (1946-)
  176.    Kasprzak Bernard (1950-)
  177.    Kasprzyk Jacek Franciszek (1960-)
  178.    Kastelik Czesław (1939-)
  179.    Kaszubski Tadeusz (1927-)
  180.    Kawałko Zbigniew Michał (1940-)
  181.    Kawecki Czesław Marian (1941-)
  182.    Kędzierska-Truszczyńska Dobrochna (1947-)
  183.    Kędzierski Marian (1939-)
  184.    Kempka Dorota Maria (1935-)
  185.    Kern Andrzej Piotr (1937-)
  186.    Kieć Franciszek (1926-)
  187.    Kiermaszek-Lamla Wiesława (1935-)
  188.    Kijonka Tadeusz Bolesław (1936-)
  189.    Kisiliczyk Jan Wacław (1955-)
  190.    Knoppek Jan (1939-)
  191.    Knysok Anna Maria (1951-)
  192.    Kołodziej Ryszard (1948-)
  193.    Kołodziejczyk Piotr Franciszek (1939-)
  194.    Komar Henryk (1940-)
  195.    Komornicki Krzysztof Władysław (1942-)
  196.    Komorowski Waldemar January (1940-)
  197.    Kondracki Wiesław (1938-)
  198.    Konopka Andrzej (1935-)
  199.    Kopański Sławomir Marian (1939-)
  200.    Kopczyński Bohdan (1935-)
  201.    Koralewski Jerzy Jan (1939-)
  202.    Kornasiewicz Alicja Józefa (1951-)
  203.    Kosiński Czesław (1940-)
  204.    Kosmalski Andrzej (1950-)
  205.    Kosowski Ryszard (1952-)
  206.    Kostrzewa Zbigniew Józef (1934-)
  207.    Kościelniak Jan (1936-)
  208.    Kowal Marian (1946-)
  209.    Kowalczyk Józef Karol (1948-)
  210.    Kowalczyk Tadeusz (1933-)
  211.    Kowalik Jan (1948-)
  212.    Kowalski Wiesław (1947-)
  213.    Kozaczko Lech Władysław (1934-)
  214.    Kozakiewicz Mikołaj (1923-1998)
  215.    Kozłowski Stefan (1928-)
  216.    Krajewski Włodzimierz (1936-)
  217.    Krasnodębski Karol Szymon (1929-)
  218.    Krasowski Edmund Marek (1955-)
  219.    Kraszewski Ryszard (1937-)
  220.    Krauz Stanisława (1947-)
  221.    Król Jan Władysław (1950-)
  222.    Król Marek (1953-)
  223.    Krzekotowski Jacek Stanisław (1940-)
  224.    Krzyżanowska Olga (1929-)
  225.    Krzyżanowski Władysław (1942-)
  226.    Kuc Bożenna Marianna (1939-)
  227.    Kułaga Zenon (1940-)
  228.    Kuligowski Jan Felicjan (1936-)
  229.    Kurek Michał (1944-)
  230.    Kuroń Jacek Jan (1934-)
  231.    Kurzajewski Czesław Kazimierz (1944-)
  232.    Kuś Janina Kazimiera (1942-)
  233.    Kwietniewska Anna Jolanta (1939-)
  234.    Labuda Barbara (1946-)
  235.    Łączkowski Paweł Julian (1942-)
  236.    Langowska Grażyna Mirosława (1946-)
  237.    Łapicki Andrzej (1924-)
  238.    Lech Lesław (1947-)
  239.    Lech Zbigniew Mirosław (1946-)
  240.    Lenz Piotr Paweł (1940-2006)
  241.    Leszczyński Wincenty (1936-)
  242.    Leśniewski Witold (1948-)
  243.    Liszcz Teresa (1945-)
  244.    Lityński Jan (1946-)
  245.    Liwak Władysław (1942-)
  246.    Łochowski Józef (1941-)
  247.    Łopuszański Jan Edward (1955-)
  248.    Lubieniecki Józef (1950-)
  249.    Lubowska Iwona Barbara (1941-)
  250.    Łuczak Aleksander Piotr (1943-)
  251.    Łukasiewicz Bogdan (1950-)
  252.    Łupina Zygmunt Władysław (1929-)
  253.    Lysek Norbert (1940-)
  254.    Mackiewicz Zbigniew Władysław (1947-)
  255.    Maćkowiak Janusz Florian (1950-)
  256.    Majdański Stanisław (1949-)
  257.    Małachowski Aleksander (1924-)
  258.    Malczewska Teresa (1943-)
  259.    Mańka Tadeusz (1944-)
  260.    Marchlik Tadeusz (1946-)
  261.    Masarczyk Joachim (1938-)
  262.    Matusiak Romualda Czesława (1942)
  263.    Matuszczak Adam Jerzy (1941-)
  264.    Mazan Stanisław (1940-)
  265.    Mazur Stanisław Bonifacy (1940-)
  266.    Merkel Jacek (1954-)
  267.    Michalak Henryk Stanisław (1947-)
  268.    Michnik Adam (1946-)
  269.    Mierzwa Zbigniew (1955-)
  270.    Miłkowski Andrzej Stanisław (1939-)
  271.    Mitura Adam (1922-)
  272.    Mleczko Stefan Franciszek (1957-)
  273.    Modrzejewski Jerzy Hubert (1942-)
  274.    Modzelewski Kazimierz Edward (1934-)
  275.    Mojzesowicz Wojciech (1954-)
  276.    Mokry Włodzimierz (1949-)
  277.    Müller Edward Ryszard (1958-)
  278.    Ney Roman (1931-)
  279.    Niegosz Roman Karol (1950-)
  280.    Niesiołowski Stefan Konstanty (1944-)
  281.    Norbert Roman (1939-)
  282.    Nowacki Tadeusz Franciszek (1951-)
  283.    Nowak Czesław (1938-)
  284.    Nowak Edward Edmund (1950-)
  285.    Nowakowski Jerzy Piotr (1936-)
  286.    Nowakowski Mirosław Stanisław (1927-)
  287.    Okrzesik Janusz (1964-)
  288.    Oleksy Józef (1946-)
  289.    Onyszkiewicz Janusz (1937-)
  290.    Orzechowski Marian Odon (1931-)
  291.    Orzeł Jerzy Marian (1953-)
  292.    Osiatyński Jerzy Epaminondas (1941-)
  293.    Osiński Bohdan Wacław (1925-)
  294.    Osiński Jerzy Zdzisław (1936-)
  295.    Ostapiuk Seweryn (1945-)
  296.    Padykuła Stanisław Jan (1946-)
  297.    Pałka Bogusław (1950-)
  298.    Pańko Walerian Janusz (1941-)
  299.    Paprzycki Lech Krzysztof (1947-)
  300.    Pawlak Waldemar (1959-)
  301.    Pidek Ryszard (1946-)
  302.    Piechota Jacek Jan (1959-)
  303.    Pieniążek Antoni Kazimierz (1959-)
  304.    Pięta Ireneusz (1941-)
  305.    Pietkiewicz Jerzy (1947-)
  306.    Pigoń Zenon (1940-)
  307.    Pilarczyk Józef Jerzy (1949-)
  308.    Pilarski Bohdan (1931-)
  309.    Piszel Andrzej Justyn (1948-)
  310.    Pogonowska-Jucha Emilia Janina (1939-2004)
  311.    Pol Marek Ludwik (1953-)
  312.    Polak Wojciech Sylwester (1945-)
  313.    Polmański Piotr Marek (1954-)
  314.    Półtorak Maciej Andrzej (1950-)
  315.    Pomirski Miron Andrzej (1941-)
  316.    Popiela Stanisława (1941-)
  317.    Popis Marian (1953-)
  318.    Putra Krzysztof Jakub (1957-)
  319.    Puzewicz Zbigniew (1930-)
  320.    Rajtar Jan Stanisław (1939-)
  321.    Robakowski Czesław Bogdan (1949-)
  322.    Rogiński Paweł (1940-)
  323.    Rogowski Stanisław (1946-)
  324.    Rokita Jan Maria (1959-)
  325.    Romańczuk Tomasz (1933-2005)
  326.    Rosiak Jerzy (1946-)
  327.    Rostek Kazimierz Andrzej (1945-)
  328.    Rozwandowicz Jerzy (1947-)
  329.    Rożek Janusz Henryk (1921-)
  330.    Rudnicki Zbigniew (1928-2000)
  331.    Rusakiewicz Marek (1964-)
  332.    Rusecki Jerzy (1940-)
  333.    Rusnarczyk Franciszek (1944-)
  334.    Rusznica Jan (1929-)
  335.    Rutkowski Marek (1954-)
  336.    Ryder Stefan (1947-)
  337.    Rzepka Edward (1947-)
  338.    Rzymełka Jan Antoni (1952-)
  339.    Sak Franciszek (1940-2002)
  340.    Sałata Józef (1934-)
  341.    Seferowicz Elżbieta Maria (1935-)
  342.    Sekuła Ireneusz Ludwik (1943-)
  343.    Serafin Władysław (1950-)
  344.    Sidor Andrzej Wojciech (1933-)
  345.    Sielicka-Gracka Maria Teresa (1937-)
  346.    Siemieniuk Aleksy (1939-)
  347.    Sienkiewicz Henryk Adam (1931-)
  348.    Sierakowska Izabella Antonina (1946-)
  349.    Sierżant Tadeusz (1946-)
  350.    Sikora Andrzej Jan (1946-)
  351.    Skalski Władysław Józef (1941-)
  352.    Skowroński Czesław Wacław (1951-)
  353.    Skubis Ireneusz (1946-)
  354.    Slezak Jerzy Wiktor (1939-)
  355.    Smolarek Ryszard (1952-)
  356.    Sobierajski Czesław Stanisław (1952-)
  357.    Sobieszczański Stefan Bogusław (1933-)
  358.    Sobotka Zbigniew Jerzy (1952-)
  359.    Sokołowska Wanda Zofia (1940-)
  360.    Solarewicz Wojciech (1953-)
  361.    Sołtyk Grażyna Ewa (1941-)
  362.    Soska Jacek (1954-)
  363.    Sroczyński Jan Władysław (1921-)
  364.    Staniszewska Grażyna Ewa (1949-)
  365.    Starczynowski Józef (1930-)
  366.    Starownik Marian Roman (1954-)
  367.    Stasiak Stanisław (1934-)
  368.    Stefaniuk Franciszek Jerzy (1944-)
  369.    Steinhoff Janusz Wojciech (1946-)
  370.    Stępniak Maria (1949-)
  371.    Stolzman Maria Joanna (1929-)
  372.    Strózik Stanisław (1937-)
  373.    Suchocka Hanna (1946-)
  374.    Suchodolski Bolesław (1944-)
  375.    Suchodolski Stanisław (1939-)
  376.    Susek Jerzy Józef (1947-)
  377.    Suskiewicz Halina Elżbieta (1937-)
  378.    Sytek Tadeusz (1946-)
  379.    Szarmach Henryk Jakub (1924-)
  380.    Szatybełko Marian (1928-)
  381.    Szczygieł Bogdan Marek (1956-)
  382.    Szczygielski Jan (1943-)
  383.    Szkutnik Bolesław (1942-)
  384.    Szlachta Jan (1940-)
  385.    Szreder Bogumił Edward (1956-)
  386.    Szwed Ryszard (1939-)
  387.    Szymanderski Jacek (1945-)
  388.    Szymańska-Kwiatkowska Anna (1946-)
  389.    Szymański Janusz Henryk (1958-)
  390.    Szymański Krzysztof (1952-)
  391.    Szymański Leonard Józef Jan (1939-)
  392.    Szymborski Janusz (1945-)
  393.    Ścieszko Tadeusz (1940-)
  394.    Śliwa Lucjan (1940-)
  395.    Święcicki Marcin (1947-)
  396.    Świtka Jan Eugeniusz (1936-)
  397.    Tokarz Waldemar Feliks (1948-)
  398.    Tomkiewicz Stanisław (1945-)
  399.    Trelka Tadeusz (1946-)
  400.    Trzciński Janusz (1942-)
  401.    Twaróg Bolesław (1948-)
  402.    Ujas Eugeniusz (1936-)
  403.    Ujazdowski Kazimierz Mieczysław (1934-)
  404.    Urbanowicz Anna Maria (1942-)
  405.    Urbańska Bożenna Maria (1938-)
  406.    Wanot Stefan (1941-)
  407.    Warjan Jan Marian (1957-)
  408.    Wąs Bogusław (1952-)
  409.    Wawrzyniak Alfred (1933-)
  410.    Węgłowski Stanisław (1938-)
  411.    Węgrzyn Małgorzata Antonina (1945-)
  412.    Wiąckowski Stanisław Kazimierz (1929-)
  413.    Wiatr Sławomir Zdziasław (1953-)
  414.    Wieczorkiewicz Andrzej Stanisław (1942-)
  415.    Wiertek Włodzimierz (1948-)
  416.    Wilczyńska Zofia (1942-)
  417.    Wilk Bronisław (1948-)
  418.    Witt Zenon Włodzimierz (1931-)
  419.    Wlekliński Józef (1929-)
  420.    Wnuk Jan (1938-)
  421.    Woda Wiesław (1946-)
  422.    Wojciechowski Ryszard (1931-)
  423.    Wójcik Józef (1929-)
  424.    Wojtczak Michał Bernard (1956-)
  425.    Wolnik Wilhelm (1935-)
  426.    Woźniak Kazimierz (1933-)
  427.    Woźniak Teresa Halina (1941-)
  428.    Wróbel Jan Józef (1937-)
  429.    Wujec Henryk (1941-)
  430.    Wuttke Jerzy Józef (1945-)
  431.    Wybrański Andrzej Wiesław (1943-)
  432.    Wyrowiński Jan (1947-)
  433.    Zając Jan (1934-)
  434.    Zajączkowski Wiesław Marian (1944-)
  435.    Zalewska Teresa Anna (1942-)
  436.    Zambrzycki Zdzisław (1935-)
  437.    Zarzycki Wojciech Szczęsny (1942-)
  438.    Zawadzki Marian Wawrzyn (1933-)
  439.    Zawiślak Andrzej Marek (1937-)
  440.    Zbylut Michał (1934-)
  441.    Zdrada Jerzy (1936-)
  442.    Zegar Józef Stanisław (1940-)
  443.    Zemke Janusz Władysław (1949-)
  444.    Zieliński Adam (1931-)
  445.    Zieliński Ryszard (1926-)
  446.    Zieliński Ryszard Jan (1935-)
  447.    Ziemba Bonawentura Józef (1935-)
  448.    Zimnicki Adam (1932-)
  449.    Zimowski Jerzy Marian (1941-)
  450.    Ziółkowska Wiesława Joanna (1950-)
  451.    Złakowski Zenon (1942-)
  452.    Zych Bogumił Zygmunt (1959-)
  453.    Zych Józef (1938-)
  454.    Żabiński Krzysztof Jan (1953-)
  455.    Żabiński Władysław (1942-)
  456.    Żelazny Antoni Maciej (1937-)
  457.    Żenkiewicz Marian (1945-)
  458.    Żukowski Jan (1946-)
  459.    Żurawiecki Jerzy Antoni (1953-)
  460.    Żurowski Stanisław (1943-)

1989-1991 Senat RP I Kadencji

100.0% (103 z 103) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 103)
  1.    Andrzejewski Piotr Łukasz Juliusz (1942-)
  2.    Bembiński Stefan (1917-1998)
  3.    Bernatowicz Stanisław (1910-2005)
  4.    Białkowski Grzegorz (1932-1989)
  5.    Bilicki Edmund (1928-)
  6.    Bogucka-Skowrońska Anna Teresa (1942-)
  7.    Bojarski Włodzimierz W. (1930-)
  8.    Borowski Antoni H. (1936-)
  9.    Brzeziński Kazimierz (1942-)
  10.    Celiński Andrzej (1950-)
  11.    Chełkowski August (1927-1999)
  12.    Chodkowski Jan (1938-)
  13.    Chrobak Stanisław (1950-2006)
  14.    Ciesielski Roman (1924-2004)
  15.    Cwojdzińska Gabriela T. (1928-)
  16.    Czapski Andrzej Antoni (1954-)
  17.    Dembiński Stanisław (1933-)
  18.    Dietl Jerzy J. (1927-)
  19.    Duda Roman (1935-)
  20.    Fenrych Andrzej (1922-2008)
  21.    Findeisen Władysław (1926-)
  22.    Fleszar Bolesław (1933-)
  23.    Ganowicz Ryszard (1931-1998)
  24.    Grześkowiak Alicja (1941-)
  25.    Grządzielski Henryk (1954-)
  26.    Góralczyk Józef A. (1924-2006)
  27.    Hejmanowska Stefania (1937-)
  28.    Hoffmann Stanisław A. (1949-)
  29.    Holoubek Gustaw (1923-2008)
  30.    Janowski Gabriel (1947-)
  31.    Juszkiewicz Ryszard (1928-)
  32.    Jutrzenka-Trzebiatowski Antoni (1938-)
  33.    Józefiak Cezary B. (1932-2007)
  34.    Kaczyński Jarosław (1949-)
  35.    Kaczyński Lech (1949-2010)
  36.    Kaliciński Andrzej S. (1922-2002)
  37.    Kozioł Lech (1939-)
  38.    Kozłowski Jan (1929-1996)
  39.    Kozłowski Krzysztof Jan (1931-2013)
  40.    Kołodziej Bartłomiej A. (1954-2011)
  41.    Kralczyński Andrzej Henryk (1943-)
  42.    Kruk Erwin (1941-)
  43.    Krzanowski Maciej (1930-)
  44.    Kuratowska Zofia (1931-1999)
  45.    Kłoczowski Jerzy (1924-)
  46.    Kłopotowski Tadeusz (1928-2003)
  47.    Lipiec Edward (1936-)
  48.    Lipko Wiesław A. (1927-2005)
  49.    Lipski Jan Józef (1926-1991)
  50.    Lis Bogdan J. (1952-)
  51.    Machalski Andrzej (1942-)
  52.    Madej Jerzy Stanisław (1935-)
  53.    Modzelewski Karol (1937-)
  54.    Musiał Jan Antoni (1948-)
  55.    Niewiarowski Ireneusz (1953-)
  56.    Nowicki Zdzisław (1951-2006)
  57.    Obertaniec Stanisław (1948-)
  58.    Osmańczyk Edmund J. (1913-1989)
  59.    Papużyński Władysław (1930-)
  60.    Paszyński Aleksander (1928-2001)
  61.    Pawłowski Krzysztof Paweł (1946-)
  62.    Piesiak Andrzej Marian (1954-)
  63.    Pietrzak Jerzy K. (1942-)
  64.    Piotrowski Leszek (1938-2010)
  65.    Piotrowski Walerian Jan (1927-)
  66.    Pszczółkowski Benedykt (1951-)
  67.    Pyziołek Edward (1939-)
  68.    Radziwiłł Anna M. (1939-2009)
  69.    Regulski Jerzy J. (1924-)
  70.    Reiff Ryszard (1923-2007)
  71.    Rokicki Zbigniew A. (1947-)
  72.    Romaszewski Zbigniew (1940-)
  73.    Rozmarynowicz Andrzej (1923-1999)
  74.    Simonides Dorota Elżbieta (1928-)
  75.    Sobieski Franciszek T. (1928-)
  76.    Stanowski Adam (1927-1990)
  77.    Stelmachowski Andrzej S. (1925-2009)
  78.    Stokłosa Henryk Tadeusz (1949-)
  79.    Stomma Stanisław (1908-2005)
  80.    Stępień Jerzy Adam (1946-)
  81.    Stępniak Henryk (1951-1999)
  82.    Szczepkowski Andrzej (1923-1997)
  83.    Szczypiorski Andrzej (1928-2000)
  84.    Tarnowski Mieczysław (1945-1991)
  85.    Tokarczuk Antoni (1951-)
  86.    Tomaszewicz Andrzej (1943-)
  87.    Trochimiuk Mieczysław (1936-)
  88.    Trzeciakowski Witold (1926-2004)
  89.    Ulma Tadeusz (1923-1996)
  90.    Ustasiak Mieczysław (1936-)
  91.    Wajda Andrzej (1926-)
  92.    Wende Edward Joachim (1936-2002)
  93.    Wielowieyski Andrzej Jan (1927-)
  94.    Wilk Henryk Z. (1930-2002)
  95.    Wilkowski Eugeniusz (1955-)
  96.    Woźnica Janusz Józef (1949-)
  97.    Zaskórski Tadeusz (1924-2006)
  98.    Zieliński Tadeusz Jacek (1966-2003)
  99.    Ziółkowski Janusz A. (1924-2000)
  100.    Ślisz Józef (1934-2001)
  101.    Żak Stanisław Józef (1932-)
  102.    Żurawski Antoni (1934-1993)
  103.    Żytkowski Stanisław (1948-)

1985-1989 Sejm PRL IX Kadencji

100.0% (460 z 460) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 460)
  1.    Adamaszek Antoni (1934-)
  2.    Adamczuk Tomasz Lucjan (1953-1993)
  3.    Aleksiewicz Norbert Antoni (1948-1994)
  4.    Ambroży Krzysztof Piotr (1958-)
  5.    Andraszak Andrzej (1945-2006)
  6.    Andrzejewski Florian Stanisław (1946-)
  7.    Antonowicz Jacek Tadeusz (1933-)
  8.    Auderska Halina Maria (1904-2000)
  9.    Bajda Edward (1932-)
  10.    Balicki Zdzisław Franciszek (1930-1995)
  11.    Banaś Adam Bartłomiej (1951-)
  12.    Bandurka Mieczysław Piotr (1927-2003)
  13.    Baran Czesław (1937-)
  14.    Baranik Stanisław Jan (1936-1988)
  15.    Barańska Liliana Teresa (1955-)
  16.    Barański Zdzisław Stanisław (1922-1997)
  17.    Barcikowski Kazimierz (1927-2007)
  18.    Barecki Józef (1926-1999)
  19.    Bartkowiak Zenon Stanisław (1929-)
  20.    Bartkowski Julian Stanisław (1954-)
  21.    Bartosiewicz Zofia Marianna (1945-)
  22.    Baryła Józef (1924-)
  23.    Bejger Stanisław (1929-)
  24.    Bender Ryszard Janusz (1932-)
  25.    Białecki Zbigniew Andrzej (1933-1990)
  26.    Biedrzycka Jadwiga Halina (1945-)
  27.    Biernacka Grażyna Janina (1952-)
  28.    Biliński Tadeusz Czesław (1932-)
  29.    Biskupski Stefan (1934-)
  30.    Błachnio Jan Ryszard (1944-)
  31.    Boboryk Krystyna Marta (1922-)
  32.    Boroń Edward (1942-)
  33.    Borowczyk Mieczysław (1937-)
  34.    Bracławska-Rewera Alicja (1943-)
  35.    Braś Jan Antoni (1943-2006)
  36.    Bryl Alojzy Jan (1946-)
  37.    Budzisz Jerzy Jan (1935-)
  38.    Budzyński Wojciech Bernard (1940-)
  39.    Bugański Jacek Marian (1955-2007)
  40.    Burcon Czesława (1937-)
  41.    Buszka Franciszek Antoni (1940-)
  42.    Buziewicz Mieczysław Michał (1943-2007)
  43.    Celiński Ryszard (1936-)
  44.    Chodkowska Helena (1947-2006)
  45.    Chojecki Edward (1926-)
  46.    Chojnacki Jerzy (1927-)
  47.    Chudy Jan (1933-2009)
  48.    Ciborowski Adolf (1919-1987)
  49.    Cierniak Marian (1946-)
  50.    Ciupa Lech Wojciech (1940-)
  51.    Cupisz Kazimierz Józef (1943-)
  52.    Czaja Zofia (1935-)
  53.    Czapiewski Jan (1934-)
  54.    Czechowicz Tadeusz (1935-)
  55.    Czubak Krystyna Anna (1933-)
  56.    Czykwin Eugeniusz (1949-)
  57.    Czyrek Józef (1928-)
  58.    Czyż Ryszard Grzegorz (1939-)
  59.    Dąbal Franciszek Tomasz (1920-1989)
  60.    Dąbrowski Czesław Zdzisław (1932-)
  61.    Dębowski Zdzisław (1956-)
  62.    Dec Edward (1942-)
  63.    Dembkowski Jan Jerzy (1946-)
  64.    Derda Stanisław (1944-)
  65.    Dereń Edward (1939-)
  66.    Dobielińska-Eliszewska Teresa Katarzyna (1941-)
  67.    Dobraczyński Jan (1910-1994)
  68.    Doktór Bolesław (1929-)
  69.    Dramiński Zenon (1934-)
  70.    Duda Danuta Maria (1937-)
  71.    Dudek Wacław (1938-)
  72.    Dumała Józef (1949-)
  73.    Dyrszka Stanisław Marcin (1932-)
  74.    Dzięgiel Edward (1925-)
  75.    Dziuban Antonina Helena (1952-)
  76.    Fabian Władysław (1933-)
  77.    Fabisiak Stanisława (1933-)
  78.    Faracik Andrzej Wojciech (1947-)
  79.    Ferensztajn Bogumił (1934-1996)
  80.    Figiel Marian Ireneusz (1940-)
  81.    First Jan Józef (1939-)
  82.    Fogielman Zdzisław Michał (1934-)
  83.    Foks Antoni (1943-)
  84.    Frącki Mieczysław Eugeniusz (1937-)
  85.    Franczak Anna (1935-)
  86.    Frątczak Kazimierz (1933­)
  87.    Gabryś Gerard Leon (1933-)
  88.    Gacek Elżbieta Łucja (1938-)
  89.    Gajewicz Józef (1944-)
  90.    Gałęziowski Andrzej (1939-)
  91.    Galus Helena (1949-)
  92.    Garbaj Wacław (1946-)
  93.    Garwolińska Urszula (1936-)
  94.    Gawłowski Andrzej Wojciech (1948-)
  95.    Gburek Zbigniew (1934-)
  96.    Gertych Zbigniew (1922-2008)
  97.    Gessler Zbigniew (1921-2004)
  98.    Giecewicz-Pilarska Stanisława (1935-)
  99.    Gierowski Józef Andrzej (1922-2006)
  100.    Giezek Aleksander Ignacy (1938-)
  101.    Gnat Edward (1940-)
  102.    Gnoińska Zdzisława (1936-)
  103.    Goczoł Jan Ignacy (1934-)
  104.    Godlewski Wojciech (1948-)
  105.    Goliński Jerzy Paweł (1932-)
  106.    Golis Jerzy Włodzimierz (1945-)
  107.    Gorywoda Manfred (1942-)
  108.    Góźdź Wiesława Maria (1958-)
  109.    Gregorewicz Teresa Zofia (1953-)
  110.    Greguła Stefan (1929-)
  111.    Gren Genowefa (1946-)
  112.    Grencel Henryk Franciszek (1932-)
  113.    Gruber Karol (1928-)
  114.    Gruchalski Jerzy Bogusław (1936-)
  115.    Grzybowski Kazimierz (1929-)
  116.    Grzywaczewska Danuta Anna (1933-)
  117.    Grzywaczewski Waldemar (1955-)
  118.    Gucwa Stanisław Jan (1919-1994)
  119.    Gulij Antoni (1937-2009)
  120.    Guz Franciszek (1936-)
  121.    Gwiżdż Wiesław (1934-2008)
  122.    Habczyk Stanisław (1942-)
  123.    Hadraszek Daniela Irena (1936-)
  124.    Hager-Małecka Bożena Maria (1921-)
  125.    Heba Adam (1938-)
  126.    Hensel Witold (1917-2008)
  127.    Hrabia Bolesława (1933-)
  128.    Jabłoński Henryk (1909-2003)
  129.    Jachimowska Krystyna Anna (1946-)
  130.    Jaczek Franciszek (1940-)
  131.    Jagielski Marek (1952-)
  132.    Jagodziński Henryk Maciej (1940-)
  133.    Jałtuszewski Krzysztof (1941-)
  134.    Janczyszyn Ludwik (1923-1994)
  135.    Jandy-Jendrośka Krystyna (1921-1995)
  136.    Janecki Władysław Leszek (1934-)
  137.    Janicki Kazimierz (1932-1987)
  138.    Janik Kazimierz (1936-)
  139.    Janowski Jan Stanisław (1928-1998)
  140.    Janus Grażyna Maria (1959-)
  141.    Jarczyk Helena Gertruda (1936-)
  142.    Jarosz Maria (1952-)
  143.    Jaruzelski Wojciech (1923-)
  144.    Jasiński Antoni (1927-2006)
  145.    Jaskiernia Jerzy (1950-)
  146.    Jezierski Kazimierz Jan (1946-)
  147.    Jonkisz Władysław (1939-)
  148.    Jurgielewicz Helena (1949-)
  149.    Jurys Janusz (1952-)
  150.    Juzala Danuta (1937-)
  151.    Jużykiewicz Henryk (1937-)
  152.    Kabat Marek Romuald (1931-)
  153.    Kaczmarek Jan (1920-2011)
  154.    Kaczor Zofia (1938-)
  155.    Kamieniarz Stanisław (1939-)
  156.    Kania Stanisław (1927-)
  157.    Karp Franciszek (1933-)
  158.    Kawalerowicz Jerzy (1922-2007)
  159.    Kędzierska Anna (1940-)
  160.    Kielan Stanisław (1939-)
  161.    Kiełb Józef (1931--1987)
  162.    Kijonka Tadeusz Bolesław (1936-)
  163.    Kiszczak Czesław (1925-)
  164.    Kiszka Józef Roman (1952-)
  165.    Kledzik Wanda Bronisława (1946-)
  166.    Klekowski Eugeniusz Tadeusz (1953-)
  167.    Klimczak Władysław (1955-)
  168.    Kluska Adam (1936-)
  169.    Koba Stanisław (1928-)
  170.    Koczur Włodzimierz Maciej (1942-)
  171.    Kołodziej Emil (1917-)
  172.    Kołodziejuk Włodzimierz (1937-)
  173.    Komender Zenon (1923-1993)
  174.    Konieczny Marian Adam (1930-)
  175.    Koput Maria (1942-)
  176.    Korpała Janina (1936-)
  177.    Korzeński Krzysztof Tadeusz (1945-)
  178.    Kosmala Jerzy Władysław (1958-)
  179.    Kostarczyk Zygmunt (1915-)
  180.    Kostrzewski Jan Karol (1915-2005)
  181.    Kot Eugeniusz (1927-2010)
  182.    Kotarski Bogdan Andrzej (1956-)
  183.    Kowalczyk Anna (1938-)
  184.    Kowalczyk Edward (1924-2000)
  185.    Kowalski Józef (1941-)
  186.    Kozakiewicz Mikołaj (1923-1998)
  187.    Kozicka Lidia Maria (1949-)
  188.    Kozioł Józef (1939-)
  189.    Kozub Kazimierz (1935-)
  190.    Krajewski Włodzimierz (1936-)
  191.    Król Marian (1939-)
  192.    Królewski Bogdan (1944-)
  193.    Królik Stanisław (1927-)
  194.    Królikiewicz Czesław (1922-)
  195.    Krzemińska Krystyna Maria (1922-)
  196.    Kubicki Zygmunt Michał (1938-)
  197.    Kubik Danuta Aniela (1934-)
  198.    Kubik Zbigniew (1953-)
  199.    Kuc Bożenna Marianna (1939-)
  200.    Kucapski Mieczysław (1939-)
  201.    Kuczmowski Józef (1928-)
  202.    Kukułka Józef (1929-2004)
  203.    Kulik Maria (1938-)
  204.    Kurek Zofia (1951-)
  205.    Kuśmierek Genowefa (1942-)
  206.    Kwiatkowska Daniela Henryka (1933-)
  207.    Lampka Walter (1937-)
  208.    Łapiński Zygmunt (1941-)
  209.    Laskowski Jan (1935-)
  210.    Legatowicz Aleksander (1923-2009)
  211.    Lemiesz Stanisław Wincenty (1940-)
  212.    Leś Roman Józef (1924-1988)
  213.    Leśniak Władysław (1929-)
  214.    Lewandowski Tadeusz Marceli (1934-1996)
  215.    Lewandowski Wincenty Janusz (1937-)
  216.    Leyk Wiktor Marek (1951-)
  217.    Lipski Witold Bartłomiej (1925-1998)
  218.    Łodykowski Tadeusz Piotr (1928-2006)
  219.    Łozowicki Longin (1926-)
  220.    Lubczyński Maciej Grzegorz (1939-)
  221.    Łucek Stanisław (1922-)
  222.    Ludwiczak Dominik (1939-)
  223.    Łukasiewicz Ryszard (1944-)
  224.    Łukasik Edward (1926-)
  225.    Lutomski Jerzy (1931-2003)
  226.    Łużna Wanda (1945-)
  227.    Machul Zbigniew (1953-)
  228.    Macikowski Stanisław (1954-)
  229.    Maciszewski Jarema (1930-2006)
  230.    Maćkowiak Walenty Leon (1929-)
  231.    Majewski Stanisław Konstanty (1939-)
  232.    Majzel Barbara (1936-)
  233.    Maksymiuk Krzysztof Jan (1935-)
  234.    Malczewska Teresa (1943-)
  235.    Malinowska Stanisława (1945-)
  236.    Malinowski Eugeniusz (1948-)
  237.    Malinowski Roman (1935-)
  238.    Manowiec Bolesław (1941-)
  239.    Markowicz Michał (1927-)
  240.    Mastalerz Halina (1950-)
  241.    Matlak Władysław (1949-)
  242.    Matusiak Jan (1938-)
  243.    Matusiak Romualda Czesława (1942)
  244.    Matuszewski Stanisław (1946-1987)
  245.    Matyńkowska Józefa Aleksandra (1937-)
  246.    Mazur Stanisław Bonifacy (1940-)
  247.    Mazurek Mieczysław Jan (1939-)
  248.    Męclewski Edmund (1913-1992)
  249.    Menczewicz Roman (1957-)
  250.    Messner Zbigniew (1929-)
  251.    Michałek Rudolf (1941-)
  252.    Michalik Klemens (1930-)
  253.    Mieloch Jan (1930-)
  254.    Milenuszkin Walenty Zygmunt (1921-1989)
  255.    Miodowicz Alfred (1929-)
  256.    Miszak Anatoliusz Józef (1940-)
  257.    Miśkiewicz Stanisław Kazimierz (1942-)
  258.    Mitoraj Andrzej (1949-)
  259.    Młyńczak Tadeusz Witold (1934-)
  260.    Modzelewski Kazimierz Edward (1934-)
  261.    Morawski Kazimierz Bazyli (1929-2012)
  262.    Moric Rajmund (1944-)
  263.    Moskal Edward (1956-)
  264.    Moskal Maria Felicja (1950-)
  265.    Możejko Helena (1943-)
  266.    Mrowiński Włodzimierz (1956-)
  267.    Mróz Eugeniusz (1934-)
  268.    Mrozik Lucyna (1949-)
  269.    Mularski Czesław Kazimierz (1942-)
  270.    Muranko Danuta (1960-)
  271.    Musiał Marian (1948-)
  272.    Musiał Wojciech Wacław (1934-)
  273.    Myślik Tadeusz Michał (1928-2011)
  274.    Nadowski Wiesław Józef (1925-)
  275.    Najsznerski Ryszard Bolesław (1933-)
  276.    Nałęcz Maciej (1922-2009)
  277.    Nawłoka Jan Michał (1947-)
  278.    Nawrocki Jerzy (1926-1990)
  279.    Nawrot Zenon (1932-)
  280.    Nazaruk Janusz (1948-)
  281.    Neneman Włodzimierz (1936-)
  282.    Niepokulczycka Małgorzata Weronika (1944-)
  283.    Nowacki Tadeusz Franciszek (1951-)
  284.    Nowakowska Jadwiga (1940-)
  285.    Nowakowski Roman (1955-)
  286.    Nowel Stanisław (1946-)
  287.    Nowicki Alojzy Stanisław (1941-)
  288.    Ochendowski Eugeniusz (1925-)
  289.    Ogara Władysław Józef (1931-)
  290.    Olbryt Zygmunt Jan (1952-)
  291.    Olesiak Kazimierz (1937-)
  292.    Olewińska Halina Elżbieta (1951-)
  293.    Opałko Stanisław (1911-1993)
  294.    Orlacz Gertruda (1934-2008)
  295.    Orzechowski Kazimierz Ignacy (1923-2009)
  296.    Osika Mieczysław (1951-)
  297.    Ostrowska Franciszka (1933-)
  298.    Ozdowski Jerzy (1925-1994)
  299.    Ozga-Michalski Józef (1919-2002)
  300.    Paca Stanisława Maria (1942-)
  301.    Paczkowski Zbigniew Władysław (1933-)
  302.    Palmowska Józefa Janina (1934-)
  303.    Partyła Stanisław Piotr (1945-)
  304.    Paszek Kazimierz (1926-2004)
  305.    Paszkowski Roman Wincenty (1914-1998)
  306.    Patycki Władysław (1937-)
  307.    Pawlak Wiktor (1914-2005)
  308.    Pawlikowska Danuta Bogusława (1962-)
  309.    Piechota Jacek Jan (1959-)
  310.    Piłat Kazimierz (1935-2007)
  311.    Pillardy Roman Edward (1940-)
  312.    Pogonowska-Jucha Emilia Janina (1939-2004)
  313.    Polańska Barbara Feliksa (1938-)
  314.    Polok Andrzej (1955-)
  315.    Popiela Stanisława (1941-)
  316.    Porębski Tadeusz (1931-2001)
  317.    Porycka Helena (1925-)
  318.    Powąska Janina (1953-)
  319.    Prus Bogdan Sylwester (1931-)
  320.    Prusinowska Elżbieta Maria (1947-)
  321.    Pruszkowski Zbigniew (1938-)
  322.    Pryszcz Jan (1938-)
  323.    Przygodzki Henryk (1935-)
  324.    Puzewicz Zbigniew (1930-)
  325.    Rakowski Mieczysław Franciszek (1926-2008)
  326.    Rok Stanisław (1935-)
  327.    Romańczuk Tomasz (1933-2005)
  328.    Rostkowski Tadeusz (1935-)
  329.    Rurański Roman Czesław (1931-)
  330.    Rutkowska Elżbieta Jadwiga (1948-)
  331.    Ryczaj Tadeusz (1931-2010)
  332.    Rynkiewicz Edmund (1935-)
  333.    Sadowski Mirosław (1935-)
  334.    Samborski Antoni (1952-)
  335.    Satanowski Robert (1918-1997)
  336.    Sawicki Władysław (1920-)
  337.    Secomski Kazimierz (1910-2002)
  338.    Seidler Grzegorz Leopold (1913-2004)
  339.    Sendlewski Jerzy (1937-)
  340.    Serafin Józef (1921-)
  341.    Serwiński Mieczysław (1918-1999)
  342.    Sidor Andrzej Wojciech (1933-)
  343.    Siekierski Albin Franciszek (1920-1989)
  344.    Siemion Juliusz Wojciech (1928-2010)
  345.    Siwicki Florian (1925-2013)
  346.    Skakuj Zdzisław (1932-)
  347.    Skalski Jerzy (1925-2010)
  348.    Skoczylas Edmund (1932-)
  349.    Skrzetuski Jan (1924-)
  350.    Skrzypek Marianna (1943-1989)
  351.    Skwarka Henryk Andrzej (1953-)
  352.    Słowik Stanisław (1940-)
  353.    Smętek Jan Tadeusz (1941-2012)
  354.    Smuda Kazimierz Ignacy (1939-)
  355.    Smuszkiewicz Radosław Marek (1955-)
  356.    Snaza Bożena Maria (1951-)
  357.    Socha Franciszek (1925-2010)
  358.    Socha Marian (1929-)
  359.    Sochaj Stanisław (1935-)
  360.    Sokołowski Marian (1939-)
  361.    Sowa Zbigniew (1955-)
  362.    Stachura Mieczysław Antoni (1925-2008)
  363.    Stadniczeńko Tadeusz Kazimierz (1926-)
  364.    Stadnik Adam Tadeusz (1945-)
  365.    Staruch Anna Jadwiga (1932-)
  366.    Stasiak Stanisław (1934-)
  367.    Stefański Piotr Wilhelm (1931-)
  368.    Stempień Krzysztof Witold (1952-)
  369.    Stepaniuk Bronisław (1931-)
  370.    Stępień Lucjan (1920-)
  371.    Struwe Elżbieta (1953-)
  372.    Strużek Bolesław (1920-2007)
  373.    Suchecki Józef (1945-)
  374.    Suchodolski Bogdan (1903-1992)
  375.    Surowiec Jerzy (1944-)
  376.    Surowiec Zygmunt (1920-2008)
  377.    Swęd Marian Józef (1926-)
  378.    Swinarski Henryk (1931-)
  379.    Szablak Henryk (1939-)
  380.    Szadurska Irena (1936-)
  381.    Szark Kazimiera (1932-)
  382.    Szarmach Henryk Jakub (1924-)
  383.    Szatybełko Marian (1928-)
  384.    Szawiec Józef (1948-2010)
  385.    Szczerbal Jan (1933-)
  386.    Szczerbowicz-Wieczór Jan Maria (1936-)
  387.    Szczęśniak Alojzy (1940-)
  388.    Szczygielska Irena (1951-)
  389.    Szelachowski Tadeusz (1932-)
  390.    Szewczak Krzysztof Henryk (1941-)
  391.    Szmajdziński Jerzy Andrzej (1952-2010)
  392.    Szostek Mieczysław (1933-)
  393.    Szparago Teresa Jadwiga (1936-)
  394.    Szpringer Andrzej Michał (1941-)
  395.    Sztorc Kazimierz (1939-)
  396.    Szunke Ryszard (1934-)
  397.    Szurkowski Ryszard Jan (1946-)
  398.    Szurmiej Szymon (1923-)
  399.    Szykowna Józefa Maria (1930-)
  400.    Szymański Edward Stanisław (1936-)
  401.    Szymański Paweł Bonifacy (1948-)
  402.    Szymański Władysław Stanisław (1941-)
  403.    Szymborski Janusz (1945-)
  404.    Ściańska Mirosława (1962-)
  405.    Świątek Adam Andrzej (1952-)
  406.    Tarkowski Zdzisław (1932-)
  407.    Tomaszewski Mieczysław Józef (1935-)
  408.    Tomczewski Ryszard (1938-)
  409.    Toporek Stanisław Longin (1942-)
  410.    Trela Jerzy Józef (1942-)
  411.    Trochim Marek Jerzy (1954-)
  412.    Trzaskalski Andrzej Karol (1946-)
  413.    Trzebiatowski Feliks (1933-)
  414.    Trzeciak Ryszard (1957-)
  415.    Twardoch Antoni Józef (1943-)
  416.    Urban Stanisław Ludwik (1943-)
  417.    Urbańska Bożenna Maria (1938-)
  418.    Uziębło Jerzy Zygmunt (1942-)
  419.    Waleczek Jan (1932-2012)
  420.    Wall Ignacy (1926-)
  421.    Waśniowski Wojciech Jan (1955-)
  422.    Wawrzyniak Alfred (1933-)
  423.    Wawrzynowicz Krystyna Maria (1940-)
  424.    Wcisło Emilia (1942-)
  425.    Widera Bernard Jan (1946-)
  426.    Więcław Józef Jan (1953-)
  427.    Wieczorek Marek (1929-2005)
  428.    Wielechowicz Lucyna Marianna (1934-)
  429.    Wiertek Włodzimierz (1948-)
  430.    Wilczek Jan Emil (1938-)
  431.    Wilk Jerzy (1933-)
  432.    Winek Marian Józef (1936-)
  433.    Witkowska Zofia (1948-)
  434.    Witkowski Czesław (1934-)
  435.    Wojciak Jerzy (1942-)
  436.    Wojciechowski Wacław Jerzy (1947-)
  437.    Wójcik Eugeniusz Wojciech (1946-)
  438.    Wójcik Józef (1929-)
  439.    Wojna Ryszard Henryk (1920-2003)
  440.    Wojtal Henryk (1939-)
  441.    Wojtasiak Czesław (1940-)
  442.    Wolf Cezary Bogumił (1934-)
  443.    Wosiński Ryszard Władysław (1946-)
  444.    Woźniak Marian Konrad (1936-1996)
  445.    Wróbel Jadwiga (1939-)
  446.    Wrzesień Ireneusz (1942-)
  447.    Wyglenda Andrzej (1941-)
  448.    Zabielski Piotr Władysław (1959-)
  449.    Zakrocka Elżbieta (1949-)
  450.    Zakrzewski Witold Stefan (1918-1992)
  451.    Załuska Zdzisław Kazimierz (1930-)
  452.    Zawadzki Sylwester (1921-1999)
  453.    Zięba Stanisław (1933-)
  454.    Zielińska-Zarzycka Krystyna (1924-2007)
  455.    Zieliński Zbigniew (1928-)
  456.    Ziemian Aleksander Zdzisław (1933-)
  457.    Żelichowski Stanisław (1944-)
  458.    Żmudziński Zenon (1937-)
  459.    Żukrowski Wojciech (1916-2000)
  460.    Żymankowski Józef (1946-)

1980-1985 Sejm PRL VIII Kadencji

100.0% (505 z 505) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 505)
  1.    Adamiak Stanisław (1932-)
  2.    Adamska Wanda (1944-)
  3.    Adamski Izydor (1937-1983)
  4.    Antczak Bronisław (1928-1981)
  5.    Antonowicz Leonarda Maria (1946-)
  6.    Artyszuk Czesław (1952-)
  7.    Auderska Halina Maria (1904-2000)
  8.    Auleytner Wacław (1919-)
  9.    Babiuch Edward (1927-)
  10.    Bajda Edward (1932-)
  11.    Bala Szymon Mirosław (1927-)
  12.    Balcer Łukasz Wojciech (1935-)
  13.    Banasik Janina Anna (1936-)
  14.    Bańkowski Józef (1926-)
  15.    Baranik Stanisław Jan (1936-1988)
  16.    Barcikowski Kazimierz (1927-2007)
  17.    Barecki Józef (1926-1999)
  18.    Baska Wiesław (1937-)
  19.    Becelewska Jadwiga (1930-)
  20.    Bernat Anna (1939-)
  21.    Berutowicz Włodzimierz Józef (1914-2004)
  22.    Białecki Zbigniew Andrzej (1933-1990)
  23.    Białecki Zbigniew Julian (1925-)
  24.    Bialic Eugeniusz (1924-1983)
  25.    Biernat Jadwiga Barbara (1936-)
  26.    Biskupski Stefan (1934-)
  27.    Blaszyński Hieronim Henryk (1930-)
  28.    Bohr Ryszard Józef (1926-1987)
  29.    Bojarski Jan Jerzy (1922-)
  30.    Bołoczko Stefan (1935-2006)
  31.    Bończak Andrzej Arnold (1945-)
  32.    Borkowski Andrzej Dominik (1932-)
  33.    Borucka Gertruda (1930-)
  34.    Braś Jan Antoni (1943-2006)
  35.    Bruzda Stefania Maria (1925-2010)
  36.    Brych Janusz (1929-2011)
  37.    Bryk Ryszard (1931-)
  38.    Bryl Alojzy Jan (1946-)
  39.    Buchała Rudolf (1927-2010)
  40.    Budzanowska Maria Teresa (1930-1988)
  41.    Budzisz Helena (1952-)
  42.    Bukowski Jerzy (1902-1982)
  43.    Bukowski Romuald (1928-1992)
  44.    Buśko Hanna Maria (1938-)
  45.    Buziński Józef (1923-1987)
  46.    Cabaj Władysław (1916-1991)
  47.    Cebula Józef (1938-)
  48.    Cegielski Longin (1920-1987)
  49.    Chałabis Marianna Teresa (1948-)
  50.    Chodyła Zbigniew (1937-)
  51.    Choma Stanisław (1944-)
  52.    Chromy Kazimierz (1936-)
  53.    Chudy Zenon Klaudiusz (1933-)
  54.    Cichocka Jadwiga (1914-2008)
  55.    Ciechan Stanisław (1932-)
  56.    Cieplińska Danuta Marianna (1938-)
  57.    Cieślik Stanisław (1932-)
  58.    Ciosek Stanisław (1939-)
  59.    Ciszewska Maria (1934-)
  60.    Cupisz Kazimierz Józef (1943-)
  61.    Czapiewski Jan (1934-)
  62.    Czarnecka Gertruda (1939-)
  63.    Czechowska Kazimiera (1927-)
  64.    Czepiel Eugeniusz (1929-)
  65.    Czerniej Stanisław (1922-)
  66.    Czernik Apolonia Marta (1947-)
  67.    Czernik Wiesław Adam (1947-)
  68.    Czerwik Gustaw (1948-)
  69.    Czeszejko-Sochacki Zdzisław (1927-2002)
  70.    Czuliński Eugeniusz (1923-2000)
  71.    Czyżewski Wacław (1931-)
  72.    Dąbal Franciszek Tomasz (1920-1989)
  73.    Dąbek Paweł (1908-1987)
  74.    Dąbrowa Krystyn Wiktor (1934-)
  75.    Dąbrowski Zbigniew Jan (1931-1983)
  76.    Daniszewska Halina (1931-)
  77.    Dembiński Czesław Ignacy (1937-)
  78.    Derejski Mieczysław (1916-)
  79.    Dietrich Wanda (1946-)
  80.    Dihm Jan (1937-)
  81.    Doktór Bolesław (1929-)
  82.    Drapich Wit (1924-1992)
  83.    Drewniowski Zdzisław (1929-)
  84.    Droszcz Bogusław (1921-)
  85.    Drożdż Ludwik (1918-)
  86.    Duda Dorota (1937-)
  87.    Duda Edward (1922-1993)
  88.    Dukielska Krystyna (1946-)
  89.    Dulska Maria (1934-)
  90.    Dziedzic Stefan Jerzy (1927-2006)
  91.    Dzięgiel Edward (1925-)
  92.    Dziopak Ryszard (1929-1999)
  93.    Fajęcki Jan Paweł (1922-)
  94.    Faron Stanisław Józef (1943-)
  95.    Faska Marceli Jan (1928-)
  96.    Fiszbach Tadeusz Rudolf (1935-)
  97.    Fiuk Stefan (1927-)
  98.    Fogielman Zdzisław Michał (1934-)
  99.    Fortuna Kazimierz (1943-)
  100.    Frąc Henryka (1924-2009)
  101.    Frątczak Kazimierz (1933­)
  102.    Fuszara Adam (1950-)
  103.    Gabrielski Stanisław (1944-)
  104.    Gadomski Witold Stanisław (1940-)
  105.    Gaertig Stanisław (1928-)
  106.    Gajda Tadeusz (1933-)
  107.    Galbierz-Krośniak Franciszka (1928-)
  108.    Gałecki Stanisław (1932-1988)
  109.    Gałek Bolesław (1934-)
  110.    Galus Helena (1949-)
  111.    Gawdulska Barbara (1957-)
  112.    Gawlik Maria (1957-)
  113.    Gawłowski Andrzej Wojciech (1948-)
  114.    Gawroński Bogdan (1928-2004)
  115.    Gębala Stanisław (1935-)
  116.    Gębczyk Władysław (1929-1982)
  117.    Gertych Zbigniew (1922-2008)
  118.    Gertz Aleksander Jan (1928-)
  119.    Gesing Franciszek (1904-1982)
  120.    Gierek Edward (1913-2001)
  121.    Giżycka-Koprowska Jadwiga (1943-)
  122.    Głowacki Zbigniew Jan (1931-)
  123.    Gmur Leon (1933-)
  124.    Gołaczyński Jerzy Michał (1935-)
  125.    Góral Roman Tadeusz (1925-1989)
  126.    Górniak Józef (1926-)
  127.    Gralewicz Jerzy (1948-2010)
  128.    Grencel Henryk Franciszek (1932-)
  129.    Grobelny Lech Józef (1936-)
  130.    Grochmalicki Jerzy Jan (1934-)
  131.    Grodziński Stefan (1932-)
  132.    Grolewski Franciszek (1919-1988)
  133.    Gruber Karol (1928-)
  134.    Gruca Wiktor (1934-)
  135.    Grudzień Marian (1931-1983)
  136.    Grudzień Zdzisław (1924-1982)
  137.    Grygiel Józef (1928-)
  138.    Gryszka Józef (1946-)
  139.    Grzebisz-Nowicka Zofia (1938-)
  140.    Grzybczak Jerzy (1936-1988)
  141.    Gucwa Stanisław Jan (1919-1994)
  142.    Gulij Antoni (1937-2009)
  143.    Gwizdała Ryszard Waldemar (1943-)
  144.    Haensel Józef Mieczysław (1924-)
  145.    Hager-Małecka Bożena Maria (1921-)
  146.    Hajduk Ryszard (1920-1982)
  147.    Haładaj Tadeusz (1941-)
  148.    Harasim Edward (1936-)
  149.    Hebda Mieczysław (1921-)
  150.    Holoubek Gustaw Teofil (1923-2008)
  151.    Hosiawa Krystyna (1947-)
  152.    Hundt Bolesław Wacław (1951-)
  153.    Jabłońska Krystyna (1933-)
  154.    Jabłoński Henryk (1909-2003)
  155.    Jabrzyk Władysława (1929-)
  156.    Jackiewicz-Kozanecka Lidia Anna (1933-)
  157.    Jagiełowicz-Gawle Helena (1934-)
  158.    Jagielski Mieczysław (1924-1997)
  159.    Jakubczak Marian (1928-)
  160.    Janczyszyn Ludwik (1923-1994)
  161.    Jandy-Jendrośka Krystyna (1921-1995)
  162.    Janiak Kazimierz (1924-1986)
  163.    Janik Władysław (1921-)
  164.    Jankowski Witold (1919-2000)
  165.    Janowski Jan Stanisław (1928-1998)
  166.    Jaroszewicz Piotr (1909-1992)
  167.    Jaruzelski Wojciech (1923-)
  168.    Jędo Józef (1948-1984)
  169.    Jędrzejewski Zygmunt (1932-)
  170.    Jesionowski Wincenty (1926-1983)
  171.    Jezierski Kazimierz Jan (1946-)
  172.    Jonkisz Władysław (1939-)
  173.    Jóźwiak Jerzy (1937-)
  174.    Jusis Zdzisław (1932-2012)
  175.    Juszkiewicz Władysław (1928-)
  176.    Juśkiewicz Tadeusz (1939-1985)
  177.    Juzek Rudolf (1921-1981)
  178.    Kaczorowski Jan (1934-)
  179.    Kałasa Tadeusz Marian (1917-)
  180.    Kalicka Irena (1936-)
  181.    Kalisz Zofia (1937-)
  182.    Kamieniarz Stanisław (1939-)
  183.    Kamiński Czesław (1937-1982)
  184.    Kamiński Jan (1922-)
  185.    Kandefer Władysław Andrzej (1939-)
  186.    Kania Stanisław (1927-)
  187.    Kapitan Bolesław (1932-)
  188.    Karasek Marian (1930-)
  189.    Karchuć Zygmunt (1937-)
  190.    Karkoszka Alojzy (1929-2001)
  191.    Karolak Roman (1917-)
  192.    Kaźmierczak Jerzy (1940-)
  193.    Kempara Eugenia (1929-)
  194.    Kętrzyński Wojciech (1918-1983)
  195.    Kiełczyńska Jadwiga (1950-)
  196.    Kijowski Józef (1923-1983)
  197.    Klafkowski Alfons (1912-1992)
  198.    Klasek Eryk Adolf (1939-)
  199.    Kledecki Zbigniew Stanisław (1921-)
  200.    Klęk Kazimierz (1940-)
  201.    Klofik Tadeusz (1922-)
  202.    Kłossowska Janina (1942-)
  203.    Kolat Józef (1935-)
  204.    Koleśnik Irena (1938-)
  205.    Kołodziej Emil (1917-)
  206.    Kołodziej Henryka Barbara (1939-)
  207.    Kołodziejczyk Walenty (1918-)
  208.    Komender Zenon (1923-1993)
  209.    Komorowski Zenon (1929-)
  210.    Konieczny Jan (1932-)
  211.    Konieczny Jan Stanisław (1950-)
  212.    Konieczny Marian Adam (1930-)
  213.    Kopański Artur Juliusz (1930-2003)
  214.    Kopera Stanisław (1927-)
  215.    Koperski Bolesław (1921-)
  216.    Koperski Ryszard (1926-)
  217.    Korus Edward (1926-1983)
  218.    Korzonek Jerzy (1928-2007)
  219.    Korzycki Antoni (1904-1990)
  220.    Kostecki Henryk Jan (1930-1999)
  221.    Koszarowski Tadeusz (1915-2002)
  222.    Kotarba Leon (1924-)
  223.    Kowalczyk Stanisław (1924-1998)
  224.    Kowalska Jadwiga Kazimiera (1943-)
  225.    Kowalski Alfred (1931-?)
  226.    Kozdra Władysław (1920-1986)
  227.    Koziej-Żukowa Barbara (1925-2003)
  228.    Koźniewska Halina Gabryela (1920-1999)
  229.    Krakówko Czesław (1938-)
  230.    Krotiuk Józef (1924-1986)
  231.    Kruczek Władysław (1910-2003)
  232.    Kruk Władysław Jan (1931-1996)
  233.    Krzemień Barbara Ewa (1949-)
  234.    Krzemiński Feliks Piotr (1925-)
  235.    Kubit Jan (1933-)
  236.    Kukuryka Stanisław Edward (1928-2010)
  237.    Kulesza Stanisław (1928-1997)
  238.    Kulińska Dobromiła (1934-)
  239.    Kupiec Władysław (1927-1999)
  240.    Kupka Leonard (1926-)
  241.    Kuranda Zenona Teofila (1939-)
  242.    Kurnatowska Helena Floriana (1929-)
  243.    Kurowski Zdzisław (1937-)
  244.    Kurzawińska Jadwiga Maria (1940-)
  245.    Kus Bernard (1934-)
  246.    Kusz Stefan (1948-)
  247.    Kwiatkowska Daniela Henryka (1933-)
  248.    Kwiatkowska Marianna (1939-)
  249.    Kwiatkowski Jerzy (1941-)
  250.    Kwietniewski Czesław (1931-)
  251.    Łabuś Ryszard Walerian (1928-1996)
  252.    Langner Alojzy (1939-)
  253.    Łapiński Zygmunt (1941-)
  254.    Łapuć Maria (1948-)
  255.    Laskowski Lesław (1936-)
  256.    Legomski Zdzisław (1927-)
  257.    Łęgowska Janina (1929-)
  258.    Lehmann Anna Cecylia (1932-)
  259.    Lembas Jan (1914-2000)
  260.    Lesińska Felicjanna (1923-2012)
  261.    Leś Jan (1918-)
  262.    Lipińska Irena (1930-2011)
  263.    Lipowicz Roman (1929-)
  264.    Lipski Witold Bartłomiej (1925-1998)
  265.    Listewnik Edmund (1925-)
  266.    Liszka Marian Józef (1938-)
  267.    Łodykowski Tadeusz Piotr (1928-2006)
  268.    Łokkaj Jadwiga Brygida (1920-2008)
  269.    Łopatka Adam (1928-2003)
  270.    Lubiejewski Tadeusz Henryk (1938-)
  271.    Łubiński Mieczysław (1921-2004)
  272.    Luciński Zdzisław (1929-)
  273.    Łukaszek Ferdynand (1921-)
  274.    Łukaszewicz Jerzy (1931-1983)
  275.    Lutomski Jerzy (1931-2003)
  276.    Łużna Wanda (1945-)
  277.    Łysak Bogdan (1936-)
  278.    Maciejewska Bożena Kazimiera (1942-)
  279.    Maciejewski Stanisław (1923-)
  280.    Maciszewski Jarema (1930-2006)
  281.    Mądry Czesław Kazimierz (1942-)
  282.    Maj Tadeusz (1924-)
  283.    Majchrzak Józef (1923-)
  284.    Majzel Barbara (1936-)
  285.    Mąka Eugeniusz (1943-)
  286.    Małcużyński Karol (1922-1984)
  287.    Malec Jan (1923-1983)
  288.    Malicki Zdzisław (1928-)
  289.    Malinowski Roman (1935-)
  290.    Malon Edmund (1929-2009)
  291.    Markowicz Michał (1927-)
  292.    Markowski Stefan (1938-)
  293.    Marszałek-Młyńczyk Krystyna Teresa (1930-2007)
  294.    Masny Józef (1930-2003)
  295.    Mastalerczyk Jerzy (1924-)
  296.    Maszczyk Danuta Teresa (1946-1990)
  297.    Matyńkowska Józefa Aleksandra (1937-)
  298.    Mazur Krystyna Marianna (1951-)
  299.    Maźnicki Ludwik (1931-)
  300.    Męcik Kazimierz (1929-)
  301.    Męclewski Edmund (1913-1992)
  302.    Mełgieś Jan (1910-)
  303.    Melich Alojzy Paweł (1918-2006)
  304.    Mianowska Danuta Krystyna (1948-)
  305.    Michalik Klemens (1930-)
  306.    Michalska Teresa (1947-)
  307.    Michna Waldemar Czesław (1929-)
  308.    Minkisiewicz-Latecka Halina (1925-)
  309.    Młyńczak Tadeusz Witold (1934-)
  310.    Moderacka Cecylia (1921-)
  311.    Morawska Jolanta (1950-)
  312.    Morawski Kazimierz Bazyli (1929-2012)
  313.    Mroczka Zofia (1934-)
  314.    Mucha Józef Marek (1948-)
  315.    Mularczyk Alfreda (1937-)
  316.    Najsznerski Ryszard Bolesław (1933-)
  317.    Nawrocki Jerzy (1926-1990)
  318.    Nawrot Zenon (1932-)
  319.    Niedzielski Edmund (1925-1983)
  320.    Nowak Franciszek (1915-2003)
  321.    Nowak Karol (1942-)
  322.    Obidoska Władysława (1932-)
  323.    Oborzyński Andrzej (1948-)
  324.    Odrzywolski Franciszek (1941-)
  325.    Olecki Stanisław (1929-)
  326.    Olejnik Zofia Stanisława (1937-)
  327.    Oleśkiewicz Marianna (1947-)
  328.    Oliwa Włodzimierz Józef (1924-1989)
  329.    Olszewski Tadeusz (1935-)
  330.    Orlof Tadeusz Bronisław (1926-)
  331.    Orłowska Józefa (1951-)
  332.    Orzechowski Henryk (1946-)
  333.    Orzechowski Kazimierz Ignacy (1923-2009)
  334.    Osmańczyk Edmund Jan (1913-1989)
  335.    Owsianik Bronisław (1922-)
  336.    Ozdowski Jerzy (1925-1994)
  337.    Ozga-Michalski Józef (1919-2002)
  338.    Oziębło Piotr Ksawery (1945-)
  339.    Paca Stanisława Maria (1942-)
  340.    Paluch Czesław (1931-)
  341.    Papiewska Wacława (1942-)
  342.    Pasternak Irena Marianna (1933-)
  343.    Pasternak Walerian (1930-)
  344.    Pietraszkiewicz Teresa (1947-)
  345.    Pilecki Zdzisław (1941-)
  346.    Pińkowski Józef (1929-2000)
  347.    Piotrowski Henryk Piotr (1930-)
  348.    Piszczek Adolf (1937-)
  349.    Pizoń Tadeusz Szczepan (1950-)
  350.    Pławska Anna (1931-)
  351.    Płażewska Urszula (1936-)
  352.    Plezia Kazimiera (1932-)
  353.    Połowniak Antoni (1928-)
  354.    Porębski Tadeusz (1931-2001)
  355.    Porycka Helena (1925-)
  356.    Poznański Stefan (1922-1982)
  357.    Prokopiak Janusz Maciej (1933-)
  358.    Prus Maria Wanda (1952-)
  359.    Pruszkowski Zbigniew (1938-)
  360.    Przymanowski Janusz (1922-1998)
  361.    Pukorski Zdzisław Franciszek (1933-)
  362.    Pyka Tadeusz (1930-2009)
  363.    Rafalski Henryk (1925-)
  364.    Rakowski Mieczysław Franciszek (1926-2008)
  365.    Ramian Jacek (1950-)
  366.    Rapacewicz Henryk (1926-1991)
  367.    Reiff Ryszard (1923-2007)
  368.    Rejman Genowefa (1925-2011)
  369.    Rek Pelagia (1935-)
  370.    Rewińska Olga (1923-)
  371.    Róg-Świostek Mieczysław (1919-2000)
  372.    Rokoszewski Kazimierz Waldemar (1923-2005)
  373.    Rostkowski Tadeusz (1935-)
  374.    Rostworowski Stanisław Jan (1934-)
  375.    Rośkiewicz Bernard (1920-)
  376.    Różański Józef Andrzej (1931-)
  377.    Rudnicki Zbigniew (1928-2000)
  378.    Rurański Roman Czesław (1931-)
  379.    Rutkowska Elżbieta Jadwiga (1948-)
  380.    Rytych Barbara Zofia (1935-)
  381.    Rzepiela Mieczysław Bolesław (1919-)
  382.    Saczuk Witold (1942-)
  383.    Sadura Tadeusz Juliusz (1936-)
  384.    Sadurski Franciszek (1911-2000)
  385.    Samborski Antoni (1952-)
  386.    Sarnik-Konieczna Maria (1941-)
  387.    Sawajner Józef (1921-1989)
  388.    Sawczuk Włodzimierz (1925-2010)
  389.    Sawko Ryszard (1922-1985)
  390.    Secomski Kazimierz (1910-2002)
  391.    Serafin Danuta (1938-)
  392.    Serafin Józef (1921-)
  393.    Serwicki Stanisław (1924-)
  394.    Serwiński Mieczysław (1918-1999)
  395.    Seta Antoni (1930-)
  396.    Sielańczuk Franciszek Wincenty (1909-1992)
  397.    Sienkiewicz Halina (1940-)
  398.    Sikorski Zdzisław Jan (1931-)
  399.    Simonides Dorota Elżbieta (1928-)
  400.    Siwicki Florian (1925-2013)
  401.    Skalski Mirosław (1941-)
  402.    Skibniewska Halina (1921-2011)
  403.    Składowski Stanisław (1939-)
  404.    Skoczylas Edmund (1932-)
  405.    Skórzewski Piotr Stanisław (1927-)
  406.    Słomiński Jan (1915-)
  407.    Słomski Jan Wojciech (1924-)
  408.    Słowek Czesław (1921-2011)
  409.    Słuszczak Józef (1938-1987)
  410.    Smolicz-Pytlik Agnieszka (1941-)
  411.    Smuda Kazimierz Ignacy (1939-)
  412.    Smyczyński Jerzy (1923-1990)
  413.    Socha Ryszard (1929-1995)
  414.    Sokołowska Krystyna (1947-)
  415.    Sokołowski Marian (1939-)
  416.    Sroczyńska Irena (1925-)
  417.    Stachoń Roman (1912-1987)
  418.    Stachura Mieczysław Antoni (1925-2008)
  419.    Stadniczeńko Tadeusz Kazimierz (1926-)
  420.    Staniewska Marianna (1947-)
  421.    Stasiak Ludomir (1919-2001)
  422.    Stasiak Tadeusz (1927-)
  423.    Stawski Henryk Tadeusz (1925-1998)
  424.    Stefanowicz Janusz Juliusz (1932-1998)
  425.    Stefański Piotr Wilhelm (1931-)
  426.    Strużek Bolesław (1920-2007)
  427.    Strzyżewska Marianna (1931-)
  428.    Styranowski Szczepan (1923-)
  429.    Suchocka Hanna (1946-)
  430.    Sudyka Zdzisława (1921-2002)
  431.    Surowiec Zygmunt (1920-2008)
  432.    Szafrański Henryk (1905-1992)
  433.    Szczepańska Janina (1924-)
  434.    Szczepański Jan (1913-2004)
  435.    Szczepański Maciej (1928-)
  436.    Szewczyk Wilhelm (1916-1991)
  437.    Szpaliński Waldemar Karol (1929-)
  438.    Szulc Barbara (1946-)
  439.    Szulc Zenon (1929-)
  440.    Szydlak Jan (1925-1997)
  441.    Szymanek Jerzy (1937-)
  442.    Szymański Edward Stanisław (1936-)
  443.    Śliwa Gustaw Michał (1924-2005)
  444.    Świderski Henryk (1931-)
  445.    Talewski Jakub (1915-)
  446.    Tarnawa Mieczysław (1940-)
  447.    Tekliński Franciszek Albin (1926-)
  448.    Tomal Zdzisław (1921-1984)
  449.    Tomiak Felicja (1941-)
  450.    Trębaczkiewicz Krzysztof Ludwik (1939-)
  451.    Trojanowski Stanisław (1944-)
  452.    Tumułka Barbara Krystyna (1937-)
  453.    Urbaniec Alfred (1926-)
  454.    Urbanowicz Józef (1916-1989)
  455.    Urbański Tadeusz Stanisław (1935-)
  456.    Utracki Bogusław (1928-)
  457.    Użycki Józef (1932-)
  458.    Waleczek Jan (1932-2012)
  459.    Walerczyk Bogdan Marian (1933-1998)
  460.    Wall Ignacy (1926-)
  461.    Waszczuk Jerzy Andrzej (1937-)
  462.    Wawrzeń Stanisław (1933-)
  463.    Wawrzynowicz Krystyna Maria (1940-)
  464.    Węglarzy Karol (1941-)
  465.    Werblan Andrzej (1924-)
  466.    Wesołowski Antoni (1916-2007)
  467.    Widera Bernard Jan (1946-)
  468.    Więcek Bronisław (1925-)
  469.    Wilczek Jan Emil (1938-)
  470.    Wilk Zdzisław (1932-)
  471.    Wiśniewska Alina Elżbieta (1945-)
  472.    Wiśniewski Edward (1928-)
  473.    Wiśniewski Henryk Piotr (1925-)
  474.    Wojciechowski Jerzy (1932-2003)
  475.    Wojna Ryszard Henryk (1920-2003)
  476.    Wojnowski Edmund Franciszek (1932-)
  477.    Wojtala Józef (1927-)
  478.    Wojtaszek Emil Jan (1927-)
  479.    Wojtecki Jerzy Stanisław (1929-1998)
  480.    Wołowiec Lidia Emilia (1933-)
  481.    Woźniak Maria (1947-)
  482.    Woźniczka Tadeusz (1936-)
  483.    Wróblewski Zenon (1920-)
  484.    Wroński Stanisław (1916-2003)
  485.    Wrzaszczyk Tadeusz Włodzimierz (1932-2002)
  486.    Wrzyszcz Maria Małgorzata (1945-)
  487.    Wydrzyński Zdzisław (1930-1988)
  488.    Zabłocki Janusz Zbigniew (1926-)
  489.    Zabłotny Zdzisław Józef (1930-2010)
  490.    Zakrzewski Witold Stefan (1918-1992)
  491.    Zasada Jerzy (1927-2006)
  492.    Zawadzki Sylwester (1921-1999)
  493.    Zdonek Kazimierz (1930-)
  494.    Zgłobicki Edward (1933-1996)
  495.    Zieliński Zbigniew (1928-)
  496.    Zieliński Zbigniew Józef (1926-?)
  497.    Ziętek Jerzy (1901-1985)
  498.    Ziętek Mieczysław (1921-)
  499.    Zygmanowski Jerzy Wacław (1930-)
  500.    Żabiński Andrzej (1938-1988)
  501.    Żandarowski Zdzisław (1929-1994)
  502.    Żelazny Władysław (1925-)
  503.    Żołnierczyk Marian Zbigniew (1940-)
  504.    Żukrowski Wojciech (1916-2000)
  505.    Żymankowski Józef (1946-)

1976-1980 Sejm PRL VII Kadencji

100.0% (475 z 475) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 475)
  1.    Adamczak Stefania (1931-)
  2.    Adamiak Stanisław (1932-)
  3.    Adamski Izydor (1937-1983)
  4.    Andrejczyn Barbara Emilia (1933-)
  5.    Antczak Bronisław (1928-1981)
  6.    Antoszewski Stanisław (1923-)
  7.    Arndt Zygmunt (1934-)
  8.    Auleytner Wacław (1919-)
  9.    Babiuch Edward (1927-)
  10.    Bafia Jerzy (1926-1991)
  11.    Bąkowski Wiesław Antoni (1939-1979)
  12.    Balawajder Kazimierz (1931-1979)
  13.    Balicki Zdzisław Franciszek (1930-1995)
  14.    Banasik Janina Anna (1936-)
  15.    Barabasz Feliks (1919-1982)
  16.    Barcikowski Kazimierz (1927-2007)
  17.    Barecki Józef (1926-1999)
  18.    Bareła Józef (1911-)
  19.    Bartosz Danuta Marianna (1932-)
  20.    Becelewska Jadwiga (1930-)
  21.    Bender Ryszard Janusz (1932-)
  22.    Białecki Zbigniew Andrzej (1933-1990)
  23.    Białecki Zbigniew Julian (1925-)
  24.    Biernat Jadwiga Barbara (1936-)
  25.    Biłko Alojzy (1923-)
  26.    Blaszyński Hieronim Henryk (1930-)
  27.    Bondarewski Andrzej Mieczysław (1938-2011)
  28.    Bruzda Stefania Maria (1925-2010)
  29.    Brych Janusz (1929-2011)
  30.    Brzeski Stanisław (1940-)
  31.    Buć Jerzy Bronisław (1934-)
  32.    Budzanowska Maria Teresa (1930-1988)
  33.    Bukowski Jerzy (1902-1982)
  34.    Bursiewicz Helena (1933-1978)
  35.    Burski Czesław Stanisław (1919-1976)
  36.    Buziński Józef (1923-1987)
  37.    Cabaj Władysław (1916-1991)
  38.    Całużyński Stefan Antoni (1928-)
  39.    Cegielski Longin (1920-1987)
  40.    Celiński Stanisław (1919-)
  41.    Chojnacki Hubert Jan (1920-)
  42.    Choma Stanisław (1944-)
  43.    Choroś Stefan (1923-)
  44.    Chudy Zenon Klaudiusz (1933-)
  45.    Cichocka Jadwiga (1914-2008)
  46.    Cieniewski Bronisław (1931-)
  47.    Cieślak Marian (1932-)
  48.    Cieślik Stanisław (1932-)
  49.    Ciosek Stanisław (1939-)
  50.    Ciszczoń Zofia (1932-)
  51.    Cybulska Zofia (1932-)
  52.    Czajkowski Zbigniew (1923-)
  53.    Czarnecki Alojzy (1912-1987)
  54.    Czechowska Kazimiera (1927-)
  55.    Czepan Anna Bronisława (1952-)
  56.    Czerniej Stanisław (1922-)
  57.    Czeszko Bohdan Władysław (1923-1988)
  58.    Czyżewski Wacław (1931-)
  59.    Dąbal Franciszek Tomasz (1920-1989)
  60.    Dąbek Paweł (1908-1987)
  61.    Darzyński Jan (1934-)
  62.    Dębicka Barbara (1939-)
  63.    Derejski Mieczysław (1916-)
  64.    Dmochowski Mariusz (1930-1992)
  65.    Dobisiak Kazimierz Jan (1941-)
  66.    Drapich Wit (1924-1992)
  67.    Drewniowski Zdzisław (1929-)
  68.    Droszcz Bogusław (1921-)
  69.    Drożdż Ludwik (1918-)
  70.    Drzewiecki Józef (1923-)
  71.    Duda Edward (1922-1993)
  72.    Dymała Jadwiga (1934-)
  73.    Dzierwa Franciszek Henryk (1937-)
  74.    Dziopak Ryszard (1929-1999)
  75.    Faber Alojzy (1919-)
  76.    Faska Marceli Jan (1928-)
  77.    Fiszbach Tadeusz Rudolf (1935-)
  78.    Fortuna Kazimierz (1943-)
  79.    Frąc Henryka (1924-2009)
  80.    Franiak Krystyna Maria (1948-)
  81.    Frelek Ryszard (1929-2007)
  82.    Furmanek Mieczysław (1937-)
  83.    Fuszara Adam (1950-)
  84.    Gabrielski Stanisław (1944-)
  85.    Gaertig Stanisław (1928-)
  86.    Gajdek Aleksander Henryk (1933-)
  87.    Gałaj Dyzma Kazimierz (1915-2000)
  88.    Galusik Kazimierz (1933-)
  89.    Gąsiorek Tadeusz (1939-)
  90.    Gębala Stanisław (1935-)
  91.    Gertz Aleksander Jan (1928-)
  92.    Gesing Franciszek (1904-1982)
  93.    Gierek Edward (1913-2001)
  94.    Giżycka-Koprowska Jadwiga (1943-)
  95.    Głąb Regina (1931-)
  96.    Głodowski Edward (1921-)
  97.    Gołacki Zbigniew (1941-)
  98.    Golonka Jan (1928-1979)
  99.    Gołyska Alicja (1941-)
  100.    Góral Roman Tadeusz (1925-1989)
  101.    Goszyc Walter (1931-)
  102.    Grabski Tadeusz (1929-1998)
  103.    Gralewicz Jerzy (1948-2010)
  104.    Grendys Michał (1912-1987)
  105.    Grochal Eugeniusz (1920-2011)
  106.    Grochmalicki Jerzy Jan (1934-)
  107.    Grochowska Bronisława Helena (1947-)
  108.    Grolewski Franciszek (1919-1988)
  109.    Grudzień Zdzisław (1924-1982)
  110.    Grygiel Józef (1928-)
  111.    Grzegorczyk Kazimiera (1933-)
  112.    Grzybczak Jerzy (1936-1988)
  113.    Gucwa Stanisław Jan (1919-1994)
  114.    Gwiaździńska Otylia (1929-)
  115.    Hager-Małecka Bożena Maria (1921-)
  116.    Hajduk Ryszard (1920-1982)
  117.    Hałas Henryk (1922-1980)
  118.    Harasim Edward (1936-)
  119.    Hebda Mieczysław (1921-)
  120.    Holoubek Gustaw Teofil (1923-2008)
  121.    Hołuj Tadeusz (1916-1985)
  122.    Iwaszkiewicz Jarosław Leon (1894-1980)
  123.    Jabłoński Henryk (1909-2003)
  124.    Jagiełowicz-Gawle Helena (1934-)
  125.    Jagielski Mieczysław (1924-1997)
  126.    Jakubczak Marian (1928-)
  127.    Jakubowicz Adolf (1931-1982)
  128.    Janczak Leon (1922-2009)
  129.    Janczyszyn Ludwik (1923-1994)
  130.    Jandy-Jendrośka Krystyna (1921-1995)
  131.    Janiak Franciszek (1919-)
  132.    Jankowski Witold (1919-2000)
  133.    Janowski Jan Stanisław (1928-1998)
  134.    Januzik Zygmunt (1922-1976)
  135.    Jaremek Edward (1933-)
  136.    Jaros Witold (1942-?)
  137.    Jarosiński Witold (1909-1993)
  138.    Jaroszewicz Czesław (1931-?)
  139.    Jaroszewicz Piotr (1909-1992)
  140.    Jaruzelski Wojciech (1923-)
  141.    Jonkisz Władysław (1939-)
  142.    Jóźwiak Jerzy (1937-)
  143.    Jurkiewicz Bronisław (1929-)
  144.    Juszkiewicz Władysław (1928-)
  145.    Kaim Franciszek (1919-1996)
  146.    Kaliski Sylwester Damazy (1925-1978)
  147.    Kamieniarz Stanisław (1939-)
  148.    Kamińska Stefania (1939-)
  149.    Kamiński Jan (1922-)
  150.    Kania Stanisław (1927-)
  151.    Kardaszewski Bolesław (1931-2000)
  152.    Karkoszka Alojzy (1929-2001)
  153.    Karolak Roman (1917-)
  154.    Kasiński Idzi Jan (1936-2008)
  155.    Kawski Wacław Michał (1920-1979)
  156.    Kazimierczak Jan (1910-2011)
  157.    Kaźmierczak Jerzy (1940-)
  158.    Kędziora Jan (1916-)
  159.    Kempara Eugenia (1929-)
  160.    Kępa Józef (1928-1998)
  161.    Kiełcz Anna (1928-)
  162.    Kijowski Józef (1923-1983)
  163.    Kiliś Halina (1929-)
  164.    Kinecki Wiktor Zdzisław (1929-)
  165.    Kirsch Stanisława (1920-)
  166.    Kisielewicz Maria Teresa (1949-?)
  167.    Klasek Eryk Adolf (1939-)
  168.    Kledecki Zbigniew Stanisław (1921-)
  169.    Klofik Tadeusz (1922-)
  170.    Kłonica Leon (1929-)
  171.    Klupś Kazimierz (1932-)
  172.    Kocańda Genowefa (1927-)
  173.    Kocemba Janina (1930-)
  174.    Kochanowska Anna (1922-)
  175.    Kolanowski Michał (1936-)
  176.    Kołodziej Emil (1917-)
  177.    Kołodziejczyk Walenty (1918-)
  178.    Kołodziejski Józef (1920-)
  179.    Komender Zenon (1923-1993)
  180.    Komorowski Zenon (1929-)
  181.    Kondak Edward (1929-)
  182.    Konieczny Jan (1932-)
  183.    Konieczny Marian (1937-)
  184.    Kopaczyk Henryk (1930-?)
  185.    Koperski Bolesław (1921-)
  186.    Kopystyński Stanisław Kazimierz (1923-?)
  187.    Korzycki Antoni (1904-1990)
  188.    Kostecki Henryk Jan (1930-1999)
  189.    Koszalski Jan (1936-?)
  190.    Kotarba Leon (1924-)
  191.    Kotlicka Maria Teresa (1938-)
  192.    Kowalczyk Stanisław (1918-)
  193.    Kowalczyk Stanisław (1924-1998)
  194.    Kowalik Adam (1933-)
  195.    Kowalski Alfred (1931-?)
  196.    Kowalski Józef (1925-)
  197.    Kozdra Władysław (1920-1986)
  198.    Koziej-Żukowa Barbara (1925-2003)
  199.    Kozłowicz Urszula Krystyna (1950-?)
  200.    Koźniewska Halina Gabryela (1920-1999)
  201.    Krakowiak Henryka (1936-?)
  202.    Kraśko Wincenty (1916-1976)
  203.    Kruczek Władysław (1910-2003)
  204.    Krzemień Stanisław Piotr (1919-?)
  205.    Krzysztoforski Zbigniew (1920-1977)
  206.    Kubacka Maria Marta (1943-?)
  207.    Kubalewski Jerzy (1930-1996)
  208.    Kubit Jan (1933-)
  209.    Kuć Adam (1927-)
  210.    Kukuryka Stanisław Edward (1928-2010)
  211.    Kula Henryk (1949-?)
  212.    Kulesza Stanisław (1928-1997)
  213.    Kulińska Dobromiła (1934-)
  214.    Kułtuniak Jerzy (1930-?)
  215.    Kuranda Zenona Teofila (1939-)
  216.    Kuraś Kazimierz (1926-)
  217.    Kurkowiak Benedykt (1937-?)
  218.    Kurnatowska Helena Floriana (1929-)
  219.    Kurowski Zdzisław (1937-)
  220.    Kus Bernard (1934-)
  221.    Kusiak Jerzy (1921-)
  222.    Kuszaj Małgorzata Maria (?-?)
  223.    Kwakszyc Jan (1921-)
  224.    Kwaśniewicz Michał (1920-)
  225.    Kwiatkowska Ewa Zofia (1930-?)
  226.    Kwiatkowski Jerzy (1941-)
  227.    Kwieciński Zdzisław (1925-)
  228.    Łabuś Ryszard Walerian (1928-1996)
  229.    Ładyńska Zofia (1927-)
  230.    Lassota Witold (1916-2004)
  231.    Lebiedzińska-Torbus Teresa (1934-1991)
  232.    Lech-Skubińska Jadwiga Halina (1924-)
  233.    Legomski Zdzisław (1927-)
  234.    Łęgowik Zofia Wiesława (1929-)
  235.    Leś Jan (1918-)
  236.    Liberadzka Daniela Teresa (1935-)
  237.    Lipski Witold Bartłomiej (1925-1998)
  238.    Listewnik Edmund (1925-)
  239.    Liszka Marian Józef (1938-)
  240.    Łokkaj Jadwiga Brygida (1920-2008)
  241.    Łopatka Adam (1928-2003)
  242.    Łopatko Maria (1927-)
  243.    Lorentz Maria (1930-)
  244.    Łubieński Konstanty (1910-1977)
  245.    Luciński Zdzisław (1929-)
  246.    Łukaszek Ferdynand (1921-)
  247.    Łukaszewicz Jerzy (1931-1983)
  248.    Luty Stanisław (1922-?)
  249.    Łysak Bogdan (1936-)
  250.    Mach Stanisław Franciszek (1938-)
  251.    Maciak Jerzy Jan (1932-?)
  252.    Maciejewski Stanisław (1923-)
  253.    Maciszewski Jarema (1930-2006)
  254.    Mądry Czesław Kazimierz (1942-)
  255.    Maj Tadeusz (1924-)
  256.    Majchrzak Józef (1923-)
  257.    Majkut Maciej (1946-)
  258.    Małcużyński Karol (1922-1984)
  259.    Malec Jan (1923-1983)
  260.    Malicki Zdzisław (1928-)
  261.    Malinowska Jadwiga (1942-?)
  262.    Malinowski Jan (1940-)
  263.    Malinowski Roman (1935-)
  264.    Małkowska Eugenia Maria (1946-?)
  265.    Marchewka Józef (1923-)
  266.    Marszałek-Młyńczyk Krystyna Teresa (1930-2007)
  267.    Martin Mirosław (1931-)
  268.    Marynowicz Mieczysław (1926-1991)
  269.    Maszczyk Danuta Teresa (1946-1990)
  270.    Matera Marian (1937-)
  271.    Matlęga Stefan (1924-)
  272.    Mazurkiewicz Ludmiła Elżbieta (1928-1997)
  273.    Maźnicki Ludwik (1931-)
  274.    Męcik Kazimierz (1929-)
  275.    Męclewski Edmund (1913-1992)
  276.    Medeński Mieczysław (1930-)
  277.    Melich Alojzy Paweł (1918-2006)
  278.    Mendalka Jan (1922-)
  279.    Michalewska Maria (1935-?)
  280.    Michniewicz Marian (1922-2008)
  281.    Mielcarek Eugeniusz Stanisław (1941-)
  282.    Mięsowicz Marian (1907-1992)
  283.    Mieszkowska Ludwika (1921-)
  284.    Milczarek Maria (1929-2011)
  285.    Misiaszek Stefan (1904-1988)
  286.    Młynarczyk Janina (1935-?)
  287.    Młyńczak Tadeusz Witold (1934-)
  288.    Moczar Mieczysław (1913-1986)
  289.    Moderacka Cecylia (1921-)
  290.    Morawiec Teresa (1937-)
  291.    Morawska Jolanta (1950-)
  292.    Morawski Kazimierz Bazyli (1929-2012)
  293.    Motyka Lucjan (1915-2006)
  294.    Możdżyński Witold Jerzy (1946-?)
  295.    Mroczka Zofia (1934-)
  296.    Mróz Wiesław Jan (1936-)
  297.    Myszka Marian (1929-)
  298.    Najdowski Zygmunt Józef (1932-1998)
  299.    Najsznerski Ryszard Bolesław (1933-)
  300.    Nawrocki Jerzy (1926-1990)
  301.    Nawrot Marianna Jolanta (1953-?)
  302.    Niemiec Władysław (1924-?)
  303.    Niewiadomski Jan (1933-)
  304.    Nowak Franciszek (1915-2003)
  305.    Obuchowski Eugeniusz (1933-?)
  306.    Ochota Władysław (1937-)
  307.    Odrzywolski Franciszek (1941-)
  308.    Ojczyk Adolf Andrzej (1937-?)
  309.    Olczyk Maria (1943-?)
  310.    Oleksin Roman Grzegorz (1934-)
  311.    Oliwa Włodzimierz Józef (1924-1989)
  312.    Olszewski Kazimierz (1917-)
  313.    Olszowski Stefan Michał (1931-)
  314.    Ordon Marek Stanisław (1947-?)
  315.    Orlof Tadeusz Bronisław (1926-)
  316.    Oryl Stefania Barbara (1925-?)
  317.    Orzechowski Henryk (1946-)
  318.    Osmańczyk Edmund Jan (1913-1989)
  319.    Owsianik Bronisław (1922-)
  320.    Ozdowski Jerzy (1925-1994)
  321.    Ozga-Michalski Józef (1919-2002)
  322.    Pacer Maria Magdalena (1939-?)
  323.    Pachnowska Stefania Rozalia (1923-2005)
  324.    Patalas Bronisława (1930-?)
  325.    Pawlak Jan (1922-?)
  326.    Piasecki Bolesław (1915-1979)
  327.    Pihan Władysław (1925-2011)
  328.    Pikul Piotr (1924-)
  329.    Pińkowski Józef (1929-2000)
  330.    Piotrowski Jerzy (1928-1986)
  331.    Piskorz-Nałęcki Jerzy Wojciech (1930-)
  332.    Plasota Jan (1930-)
  333.    Plezia Kazimiera (1932-)
  334.    Podlewska Danuta Maria (1946-?)
  335.    Połaska Zuzanna (1923-)
  336.    Połowniak Antoni (1928-)
  337.    Poznański Stefan (1922-1982)
  338.    Prokopiak Janusz Maciej (1933-)
  339.    Pyka Tadeusz (1930-2009)
  340.    Raczkowski Zygmunt Jerzy (1925-?)
  341.    Rafalski Henryk (1925-)
  342.    Rakowski Mieczysław Franciszek (1926-2008)
  343.    Raszkowski Kazimierz (1928-)
  344.    Riemen Maria (1937-)
  345.    Róg-Świostek Mieczysław (1919-2000)
  346.    Rokoszewski Kazimierz Waldemar (1923-2005)
  347.    Rostworowski Stanisław Jan (1934-)
  348.    Rośkiewicz Bernard (1920-)
  349.    Roziewicz Stanisław (1935-)
  350.    Różański Józef Andrzej (1931-)
  351.    Rudnicki Zbigniew (1928-2000)
  352.    Rukściński Zygmunt (1909-)
  353.    Rurański Roman Czesław (1931-)
  354.    Rutkowski Roman (1923-)
  355.    Rzepiela Mieczysław Bolesław (1919-)
  356.    Sadowski Wiesław (1922-2010)
  357.    Sadurski Franciszek (1911-2000)
  358.    Sawajner Józef (1921-1989)
  359.    Sawczuk Włodzimierz (1925-2010)
  360.    Schmidt Aleksander (1919-)
  361.    Seta Antoni (1930-)
  362.    Siedlewski Zdzisław (1921-1977)
  363.    Sielańczuk Franciszek Wincenty (1909-1992)
  364.    Sieradzki Edward (1913-)
  365.    Siwicki Florian (1925-2013)
  366.    Siwiec Irena (1929-?)
  367.    Skibniewska Halina (1921-2011)
  368.    Składowski Stanisław (1939-)
  369.    Skóra Jadwiga (1927-?)
  370.    Skorupa Zdzisław (1940-?)
  371.    Skórzewski Piotr Stanisław (1927-)
  372.    Skwirzyński Tadeusz Michał (1923-1995)
  373.    Słomski Jan Wojciech (1924-)
  374.    Słowek Czesław (1921-2011)
  375.    Smyczyński Jerzy (1923-1990)
  376.    Sobieraj Adolf Kazimierz (1946-?)
  377.    Socha Ryszard (1929-1995)
  378.    Soja Jan Paweł (1931-?)
  379.    Sokołowska Bronisława Maria (1937-)
  380.    Solecki Mieczysław (1931-?)
  381.    Sroczyńska Irena (1925-)
  382.    Stachoń Roman (1912-1987)
  383.    Stachura Aleksandra Maria (1929-?)
  384.    Stadniczeńko Tadeusz Kazimierz (1926-)
  385.    Stasiak Ludomir (1919-2001)
  386.    Stasiak Tadeusz (1927-)
  387.    Stawski Henryk Tadeusz (1925-1998)
  388.    Stefański Piotr Wilhelm (1931-)
  389.    Strużek Bolesław (1920-2007)
  390.    Surma Barbara (1936-?)
  391.    Surowiec Zygmunt (1920-2008)
  392.    Szafrański Henryk (1905-1992)
  393.    Szałajda Maria (1939-?)
  394.    Szczepanik Czesław (1937-?)
  395.    Szczepańska Janina (1924-)
  396.    Szczepański Jan (1913-2004)
  397.    Szczepański Maciej (1928-)
  398.    Szczupak Janina Barbara (1938-?)
  399.    Szewczyk Wilhelm (1916-1991)
  400.    Sznajder Stanisław (1916-1978)
  401.    Szwarnowiecka Maria (1941-)
  402.    Szydlak Jan (1925-1997)
  403.    Szymanek Jerzy (1937-)
  404.    Szymański Edward Stanisław (1936-)
  405.    Szymczak Wacław (1928-1978)
  406.    Szyszko Ewelina (1918-2002)
  407.    Śliwa Gustaw Michał (1924-2005)
  408.    Świderska Stanisława (1920-)
  409.    Świderski Henryk (1931-)
  410.    Talewski Jakub (1915-)
  411.    Tarnawa Mieczysław (1940-)
  412.    Tejchma Józef (1927-)
  413.    Tekliński Franciszek Albin (1926-)
  414.    Tobolski Marian (1931-?)
  415.    Tochowicz Andrzej Jan (1947-?)
  416.    Tomal Zdzisław (1921-1984)
  417.    Trębaczkiewicz Krzysztof Ludwik (1939-)
  418.    Trojanowski Stanisław (1944-)
  419.    Trybus Władysław (1920-)
  420.    Tumułka Barbara Krystyna (1937-)
  421.    Urbanowicz Józef (1916-1989)
  422.    Wachowski Stanisław (1932-?)
  423.    Waleczek Jan (1932-2012)
  424.    Waszczuk Jerzy Andrzej (1937-)
  425.    Waśniowska Janina (1920-?)
  426.    Wawrzeńczyk Alicja Stanisława (1930-?)
  427.    Werblan Andrzej (1924-)
  428.    Weresa Czesław (1926-1979)
  429.    Wesołowski Antoni (1916-2007)
  430.    Wesołowski Zdzisław (1942-?)
  431.    Więcek Bronisław (1925-)
  432.    Więckowski Józef (1928-1984)
  433.    Wilczyński Czesław (1929-)
  434.    Wiśniewski Edward (1928-)
  435.    Wiśniewski Henryk Piotr (1925-)
  436.    Wituła Stanisław (1932-?)
  437.    Wituski Tadeusz (1912-?)
  438.    Włodarczyk Stanisław (1919-)
  439.    Wojciechowski Jerzy (1932-2003)
  440.    Wójcik Ryszard Michał (1931-1977)
  441.    Wojna Ryszard Henryk (1920-2003)
  442.    Wojna Tadeusz Franciszek (1926-?)
  443.    Wojtecki Jerzy Stanisław (1929-1998)
  444.    Wojtera Czesław (1949-)
  445.    Wojtkowiak Władysław (1922-?)
  446.    Wojtkowska Józefa (1924-?)
  447.    Wojtkowski Tadeusz (1944-?)
  448.    Wołowiec Lidia Emilia (1933-)
  449.    Wróbel Stanisław (1917-)
  450.    Wróblewska Henryka (1927-?)
  451.    Wroński Stanisław (1916-2003)
  452.    Wrzaszczyk Tadeusz Włodzimierz (1932-2002)
  453.    Wrzyszcz Maria Małgorzata (1945-)
  454.    Wydrzyński Zdzisław (1930-1988)
  455.    Zabłocki Janusz Zbigniew (1926-)
  456.    Zając Aleksander (1927-?)
  457.    Załuski Zbigniew (1926-1978)
  458.    Zarajczyk Aleksander Antoni (1925-1979)
  459.    Zarzycka Adela (1925-?)
  460.    Zasada Jerzy (1927-2006)
  461.    Zawadzki Sylwester (1921-1999)
  462.    Zawodziński Stefan (1928-2012)
  463.    Zgłobicki Edward (1933-1996)
  464.    Zieliński Zbigniew Józef (1926-?)
  465.    Ziętek Jerzy (1901-1985)
  466.    Ziętek Mieczysław (1921-)
  467.    Zydek Andrzej (1926-)
  468.    Zygmanowski Jerzy Wacław (1930-)
  469.    Żabiński Andrzej (1938-1988)
  470.    Żaczek Krystyna (1935-)
  471.    Żandarowski Zdzisław (1929-1994)
  472.    Żelazny Władysław (1925-)
  473.    Żołnierczyk Marian Zbigniew (1940-)
  474.    Żukrowski Wojciech (1916-2000)
  475.    Żurek Mirosław (1919-)

1972-1976 Sejm PRL VI Kadencji

100.0% (466 z 466) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 466)
  1.    Antczak Maria (1927-)
  2.    Antoszewski Stanisław (1923-)
  3.    Arciszewska Maria (1921-)
  4.    Auleytner Wacław (1919-)
  5.    Babiuch Edward (1927-)
  6.    Bafia Jerzy (1926-1991)
  7.    Bajor Franciszek (1921-)
  8.    Balicki Zdzisław Franciszek (1930-1995)
  9.    Barabasz Feliks (1919-1982)
  10.    Barcikowski Kazimierz (1927-2007)
  11.    Bartosiewicz Danuta (1933-)
  12.    Bedenak Feliks (1933-)
  13.    Bejm Tadeusz (1929-1988)
  14.    Bełdycki Stefan (1917-)
  15.    Benesz Andrzej (1918-1976)
  16.    Białek Stanisława (1930-)
  17.    Biernacki Janusz (1923-1979)
  18.    Binek Maria (1934-)
  19.    Błachut Franciszek (1925-)
  20.    Błaszyk Krystyna (1925-)
  21.    Bochenek Tadeusz (1913-)
  22.    Boroń Sabina (1921-)
  23.    Borowy Bronisław (1912-)
  24.    Boryczka Zygmunt (1935-)
  25.    Brach Aleksander (1938-)
  26.    Brodzki Władysław (1913-2009)
  27.    Brych Janusz (1929-2011)
  28.    Bukowski Jerzy (1902-1982)
  29.    Burek Hieronim (1930-)
  30.    Burian Franciszek (1919-1987)
  31.    Bury Bronisław (1923-2011)
  32.    Buziński Józef (1923-1987)
  33.    Cabaj Władysław (1916-1991)
  34.    Całużyński Stefan Antoni (1928-)
  35.    Cegielski Longin (1920-1987)
  36.    Chodzyńska Kazimiera (1928-)
  37.    Chrostek Edward (1936-)
  38.    Cieniewski Bronisław (1931-)
  39.    Ciosek Stanisław (1939-)
  40.    Cybulska Zofia (1932-)
  41.    Cygan Michał (1928-)
  42.    Czapla Jan (1925-2008)
  43.    Czarnecki Alojzy (1912-1987)
  44.    Czarnecki Kazimierz (1923-)
  45.    Czeszko Bohdan Władysław (1923-1988)
  46.    Czuba Roman (1928-2001)
  47.    Czudowski Stanisław (1919-)
  48.    Czwojdrak Tadeusz (1924-2000)
  49.    Dąbal Franciszek Tomasz (1920-1989)
  50.    Dąbek Paweł (1908-1987)
  51.    Darzyński Jan (1934-)
  52.    Daszkiewicz Weronika (1935-)
  53.    de Fiumel Henryk (1925-1986)
  54.    Dmochowski Mariusz (1930-1992)
  55.    Domiński Jerzy (1912-)
  56.    Drożdż Ludwik (1918-)
  57.    Drzewiecki Józef (1923-)
  58.    Duda Edward (1922-1993)
  59.    Dychtowicz Zenon (1933-)
  60.    Dylak Bolesław (1925-2009)
  61.    Dymała Jadwiga (1934-)
  62.    Dziadek Ignacy (1931-)
  63.    Dziopak Ryszard (1929-1999)
  64.    Fajkowski Józef (1927-)
  65.    Filipczak Gabriel Stanisław (1938-)
  66.    Filipowicz Zygmunt (1907-1984)
  67.    Fleming Janina (1925-)
  68.    Frelek Ryszard (1929-2007)
  69.    Furgał Stanisław (1917-)
  70.    Furmanek Mieczysław (1937-)
  71.    Gajdek Aleksander Henryk (1933-)
  72.    Gajecka Maria (1922-1991)
  73.    Gałaj Dyzma Kazimierz (1915-2000)
  74.    Garlicki Jan (1914-1989)
  75.    Gąsiorek Tadeusz (1939-)
  76.    Gąsiorowska Maria (1945-)
  77.    Gaweł Władysław (1926-)
  78.    Gawłowski Marian (1923-)
  79.    Gesing Franciszek (1904-1982)
  80.    Gierek Edward (1913-2001)
  81.    Gilewska Maria Leokadia (1925-)
  82.    Głodowski Edward (1921-)
  83.    Gołacki Zbigniew (1941-)
  84.    Golaś Zygfryd (1925-)
  85.    Górski Artur (1913-)
  86.    Górski Marian (1910-1982)
  87.    Górtowski Gabriel (1913-)
  88.    Gotowiec Marian (1913-1973)
  89.    Gowik Norbert (1938-)
  90.    Granica Adam (1928-)
  91.    Gregorczyk Zenobia (1945-)
  92.    Grendys Michał (1912-1987)
  93.    Grochal Eugeniusz (1920-2011)
  94.    Groszkowski Janusz (1898-1984)
  95.    Grudzień Zdzisław (1924-1982)
  96.    Gruszczyński Jan (1925-)
  97.    Grzelka Maria (1923-)
  98.    Grześkowiak Jadwiga (1922-)
  99.    Gucwa Stanisław Jan (1919-1994)
  100.    Hagmajer Jerzy (1913-1998)
  101.    Haładaj Tadeusz (1941-)
  102.    Hałas Henryk (1922-1980)
  103.    Halicki Kazimierz (1919-1977)
  104.    Hebda Mieczysław (1921-)
  105.    Hołuj Tadeusz (1916-1985)
  106.    Huszcza Zygmunt (1917-2006)
  107.    Ignar Stefan (1908-1992)
  108.    Iwaszkiewicz Jarosław Leon (1894-1980)
  109.    Jabłoński Henryk (1909-2003)
  110.    Jagielski Mieczysław (1924-1997)
  111.    Jąkalski Tadeusz (1916-)
  112.    Jakubiec Stefan (1930-)
  113.    Jakubowicz Adolf (1931-1982)
  114.    Janczak Leon (1922-2009)
  115.    Janczura Jan (1924-1984)
  116.    Jańczyk Hieronim (1924-?)
  117.    Janczyszyn Ludwik (1923-1994)
  118.    Janik Władysław (1920-)
  119.    Jankowski Jan (1926-)
  120.    Jankowski Witold (1919-2000)
  121.    Januzik Zygmunt (1922-1976)
  122.    Jaremek Edward (1933-)
  123.    Jarnecka Aleksandra (1931-)
  124.    Jaromin Bronisław (1928-)
  125.    Jarosik Ludwik (1930-)
  126.    Jarosiński Witold (1909-1993)
  127.    Jaroszewicz Piotr (1909-1992)
  128.    Jaruzelski Wojciech (1923-)
  129.    Jednaki Józef (1925-)
  130.    Jenek Mirosława (1944-)
  131.    Jungling Bruno (1928-)
  132.    Jurkiewicz Bronisław (1929-)
  133.    Kabat Marek Romuald (1931-)
  134.    Kaczmarek Jan (1920-2011)
  135.    Kaczmarek Jerzy (1942-)
  136.    Kaczor Mieczysław (1909-)
  137.    Kaim Franciszek (1919-1996)
  138.    Kąkol Monika (1924-)
  139.    Kaliski Sylwester Damazy (1925-1978)
  140.    Kamiński Jan (1922-)
  141.    Kania Stanisław (1927-)
  142.    Kardyś Józef (1929-2011)
  143.    Karna Stanisława (1946-)
  144.    Karpiuk Piotr (1930-2011)
  145.    Kasprzyk Adam (1927-)
  146.    Kędziora Jan (1916-)
  147.    Kępa Józef (1928-1998)
  148.    Kiełbowicz Rudolf (1921-)
  149.    Kiełcz Anna (1928-)
  150.    Kijowski Józef (1923-1983)
  151.    Kiliś Halina (1929-)
  152.    Kirsch Stanisława (1920-)
  153.    Klafkowski Alfons (1912-1992)
  154.    Klasa Józef (1931-)
  155.    Klecha Jan (1910-1977)
  156.    Klimowicz Mieczysław (1919-2008)
  157.    Knapik Bronisław (1923-)
  158.    Kocańda Genowefa (1927-)
  159.    Kocemba Janina (1930-)
  160.    Kochanowska Anna (1922-)
  161.    Kociemski Franciszek (1916-)
  162.    Kolanowski Michał (1936-)
  163.    Kołdej Marian (1939-)
  164.    Kołodziej Emil (1917-)
  165.    Kołodziejczyk Walenty (1918-)
  166.    Kołodziejski Józef (1920-)
  167.    Komender Zenon (1923-1993)
  168.    Komsta Tadeusz (1932-)
  169.    Kończal Czesław (1924-1978)
  170.    Kondak Edward (1929-)
  171.    Konieczny Józef (1914-)
  172.    Kopeć Zygmunt (1924-)
  173.    Koperski Bolesław (1921-)
  174.    Koral Wacław (1918-)
  175.    Korotyński Henryk (1913-1986)
  176.    Korzycki Antoni (1904-1990)
  177.    Kosowska Stanisława (1931-)
  178.    Kotarska Czesława (1924-)
  179.    Kotlicka Maria Teresa (1938-)
  180.    Kowalczyk Stanisław (1924-1998)
  181.    Kowalski Stanisław (1928-)
  182.    Koziej-Żukowa Barbara (1925-2003)
  183.    Kozioł Stanisław (1911-)
  184.    Kozłowska Alojza (1927-)
  185.    Kozubski Wacław (1913-)
  186.    Koźniewska Halina Gabryela (1920-1999)
  187.    Kraśko Wincenty (1916-1976)
  188.    Krawczyc Tytus Arkadiusz (1930-)
  189.    Krengelewski Franciszek (1911-)
  190.    Król Jan (1937-)
  191.    Królikowski Jerzy (1915-)
  192.    Kruczek Władysław (1910-2003)
  193.    Kruszka Józefa Janina (1923-2010)
  194.    Kruszyńska Daniela (1926-)
  195.    Krysiak Zdzisław Józef (1930-)
  196.    Krzysztoforski Zbigniew (1920-1977)
  197.    Kubalewski Jerzy (1930-1996)
  198.    Kuć Adam (1927-)
  199.    Kujda Stanisław (1915-2004)
  200.    Kulba Stanisław (1932-)
  201.    Kulesza Zenon (1922-)
  202.    Kuliberda Janina (1923-)
  203.    Kuraś Kazimierz (1926-)
  204.    Kurowski Zdzisław (1937-)
  205.    Kus Bernard (1934-)
  206.    Kuziński Stanisław (1923-2012)
  207.    Kwakszyc Jan (1921-)
  208.    Kwaśniewicz Michał (1920-)
  209.    Kwaśniewski Tadeusz (1913-1999)
  210.    Kwieciński Zdzisław (1925-)
  211.    Łabędzki Zenon (1927-1986)
  212.    Łabędź Edward (1925-)
  213.    Ładyńska Zofia (1927-)
  214.    Łapeta Zdzisław (1934-?)
  215.    Łasisz Witold (1926-)
  216.    Lassota Witold (1916-2004)
  217.    Łaszewicz Arkadiusz (1916-1985)
  218.    Lebiedzińska-Torbus Teresa (1934-1991)
  219.    Łęgowik Zofia Wiesława (1929-)
  220.    Lehmann Edmund (1935-)
  221.    Lenczewski Stanisław (1917-1986)
  222.    Leś Jan (1918-)
  223.    Lewandowski Tadeusz (1930-)
  224.    Lewocik Stanisław (1937-)
  225.    Liberadzka Daniela Teresa (1935-)
  226.    Liedtke Franciszek (1919-)
  227.    Lipski Jan (1935-)
  228.    Lipski Witold Bartłomiej (1925-1998)
  229.    Łoch Eugenia (1926-)
  230.    Łopatko Maria (1927-)
  231.    Lorens Jerzy (1920-)
  232.    Łoś Jerzy (1928-)
  233.    Łubieński Konstanty (1910-1977)
  234.    Lubiński Witold (1931-)
  235.    Łukaszewicz Jerzy (1931-1983)
  236.    Łukaszewicz Witold (1911-1975)
  237.    Maciejewska Regina (1934-)
  238.    Maciołek Henryk (1930-)
  239.    Maciszewski Jarema (1930-2006)
  240.    Maćkowski Roman Marian (1939-)
  241.    Majchrzak Józef (1923-)
  242.    Majewski Jerzy (1925-)
  243.    Majkut Maciej (1946-)
  244.    Makowska Janina (1923-)
  245.    Malina Józef (1931-)
  246.    Malinowski Jan (1940-)
  247.    Malinowski Władysław (1922-1998)
  248.    Marchewka Józef (1923-)
  249.    Marczyk Jan (1919-)
  250.    Mariański Jan (1930-2008)
  251.    Marszałek-Młyńczyk Krystyna Teresa (1930-2007)
  252.    Martin Mirosław (1931-)
  253.    Marynowicz Mieczysław (1926-1991)
  254.    Marzec Mieczysław Jan (1929-)
  255.    Matera Marian (1937-)
  256.    Matlęga Stefan (1924-)
  257.    Mazelon Piotr (1907-)
  258.    Mazurkiewicz Eugeniusz (1928-2011)
  259.    Męclewski Edmund (1913-1992)
  260.    Męczykowski Zenon (1931-)
  261.    Medeński Mieczysław (1930-)
  262.    Melich Alojzy Paweł (1918-2006)
  263.    Mendalka Jan (1922-)
  264.    Mendel Jan (1933-)
  265.    Michalik Franciszek (1914-)
  266.    Miczajka Bronisław (1925-)
  267.    Mięsowicz Marian (1907-1992)
  268.    Mieszkowska Ludwika (1921-)
  269.    Mikołajczyk Emanuel (1931-)
  270.    Milczarek Maria (1929-2011)
  271.    Misiaszek Stefan (1904-1988)
  272.    Mitręga Jan (1917-2007)
  273.    Młyńczak Tadeusz Witold (1934-)
  274.    Moczar Mieczysław (1913-1986)
  275.    Mojkowski Stanisław (1911-1978)
  276.    Morawiec Teresa (1937-)
  277.    Moskwa Zygmunt (1908-1975)
  278.    Mroczek Jan (1917-)
  279.    Mróz Wiesław Jan (1936-)
  280.    Muszyński Jerzy (1920-1989)
  281.    Myszka Marian (1929-)
  282.    Myślik Tadeusz Michał (1928-2011)
  283.    Nadratowski Zbigniew (1928-2007)
  284.    Nagórzański Józef (1912-1978)
  285.    Najsznerski Ryszard Bolesław (1933-)
  286.    Napora Zygmunt (1927-)
  287.    Nawrocki Jerzy (1926-1990)
  288.    Nieroba Gerard (1940-)
  289.    Niewiadomski Jan (1933-)
  290.    Nowaczyk Bolesław (1924-)
  291.    Nowak Franciszek (1915-2003)
  292.    Nowak Zdzisław (1932-)
  293.    Nowiński Stanisław (1936-)
  294.    Ociepka Jerzy (1927-)
  295.    Ociepka Wiesław (1922-1973)
  296.    Ojczyk Adolf Andrzej (1937-?)
  297.    Olszowski Stefan Michał (1931-)
  298.    Orłowski Jerzy (1934-)
  299.    Osmańczyk Edmund Jan (1913-1989)
  300.    Owsianik Bronisław (1922-)
  301.    Ozga-Michalski Józef (1919-2002)
  302.    Pacia Eugeniusz (1928-)
  303.    Pająk Pelagia (1931-)
  304.    Parol Adam (1936-)
  305.    Paszkowski Antoni (1920-)
  306.    Paśko Antoni (1912-2001)
  307.    Pawelec Stanisława (1939-)
  308.    Pawlik Zdzisław (1933-)
  309.    Pawłowski Henryk (1946-)
  310.    Pękala Jerzy (1929-)
  311.    Piasecki Bolesław (1915-1979)
  312.    Pieniak Stanisław (1932-)
  313.    Pikul Piotr (1924-)
  314.    Pińkowski Józef (1929-2000)
  315.    Piotrowski Jerzy (1928-1986)
  316.    Piotrowski Kazimierz (1925-)
  317.    Piskorz-Nałęcki Jerzy Wojciech (1930-)
  318.    Plasota Jan (1930-)
  319.    Poch Aleksandra (1932-)
  320.    Pogonowski Zygmunt (1914-1995)
  321.    Połaska Zuzanna (1923-)
  322.    Popiela Marian (1924-2011)
  323.    Popiołek Władysław (1925-)
  324.    Poprawa Bogdan (1935-2011)
  325.    Przydatek Alfred (1925-)
  326.    Przyłuski Józef (1938-)
  327.    Pychyński Lucjan (1935-)
  328.    Pyka Tadeusz (1930-2009)
  329.    Rachel Czesław (1908-1977)
  330.    Rachowski Jerzy (1930-)
  331.    Raczkowski Zygmunt Jerzy (1925-?)
  332.    Rafalski Henryk (1925-)
  333.    Rak Zdzisław (1928-)
  334.    Rakowski Bolesław (1922-)
  335.    Rakowski Mieczysław Franciszek (1926-2008)
  336.    Raszkowski Kazimierz (1928-)
  337.    Rędzikowski Marian (1930-)
  338.    Riemen Maria (1937-)
  339.    Rodzik Józef (1923-1975)
  340.    Róg-Świostek Mieczysław (1919-2000)
  341.    Rojek Józef (1934-)
  342.    Rokoszewski Kazimierz Waldemar (1923-2005)
  343.    Rospęk Józef (1945-)
  344.    Rostworowski Stanisław Jan (1934-)
  345.    Rośkiewicz Bernard (1920-)
  346.    Rózga Wacław (1911-1982)
  347.    Roziewicz Stanisław (1935-)
  348.    Rozmuszcz Natalia (1934-)
  349.    Rudolf Tadeusz (1926-)
  350.    Rukściński Zygmunt (1909-)
  351.    Rutkowski Roman (1923-)
  352.    Rzepiela Mieczysław Bolesław (1919-)
  353.    Sadowski Wiesław (1922-2010)
  354.    Sapierzyński Józef (1923-)
  355.    Sawajner Józef (1921-1989)
  356.    Sawicki Jan Kazimierz (1931-)
  357.    Schmidt Aleksander (1919-)
  358.    Serwiński Mieczysław (1918-1999)
  359.    Seta Antoni (1930-)
  360.    Siebielec Jerzy (1923-)
  361.    Sielańczuk Franciszek Wincenty (1909-1992)
  362.    Sieradzki Edward (1913-)
  363.    Skibniewska Halina (1921-2011)
  364.    Skowron Jan (1945-)
  365.    Skowroński Józef (1912-)
  366.    Skrobisz Henryk (1923-2011)
  367.    Skubała Teresa (1928-)
  368.    Skwirzyński Tadeusz Michał (1923-1995)
  369.    Sochan Stanisław (1910-)
  370.    Sokołowska Bronisława Maria (1937-)
  371.    Sokorski Włodzimierz (1908-1999)
  372.    Soluch Zdzisław (1922-)
  373.    Spyt Józef (1930-)
  374.    Sroczyńska Irena (1925-)
  375.    Stachoń Roman (1912-1987)
  376.    Stadniczeńko Tadeusz Kazimierz (1926-)
  377.    Starościak Jerzy (1914-1974)
  378.    Starzec Feliks (1920-1974)
  379.    Stasiak Ludomir (1919-2001)
  380.    Staszczyk Tadeusz (1919-)
  381.    Stawski Henryk Tadeusz (1925-1998)
  382.    Stefanik Henryk (1924-)
  383.    Stefański Piotr Wilhelm (1931-)
  384.    Stomma Stanisław (1908-2005)
  385.    Stopiński Romuald (1917-)
  386.    Strużek Bolesław (1920-2007)
  387.    Strycharski Leszek (1925-)
  388.    Strzyszcz Ignacy (1937-)
  389.    Surowiec Zygmunt (1920-2008)
  390.    Szafrański Henryk (1905-1992)
  391.    Szambelan Barbara (1935-)
  392.    Szczepaniak Stanisław (1919-)
  393.    Szczepańska Janina (1924-)
  394.    Szczepański Jan (1913-2004)
  395.    Szczepański Maciej (1928-)
  396.    Szczepański Władysław (1926-)
  397.    Szczerbal Franciszek (1914-1981)
  398.    Szczęśniak Monika (1932-)
  399.    Szewczyk Wilhelm (1916-1991)
  400.    Szkop Zdzisław (1939-)
  401.    Szkraba Stanisław (1928-)
  402.    Szlachcic Franciszek (1920-1990)
  403.    Sznajder Stanisław (1916-1978)
  404.    Szteliga Janina (1935-)
  405.    Szubar Andrzej (1919-1988)
  406.    Szuniewicz Józef (1918-?)
  407.    Szura Rudolf (1908-1986)
  408.    Szwarnowiecka Maria (1941-)
  409.    Szydlak Jan (1925-1997)
  410.    Szydłowski Leopold Tomasz (1922-2008)
  411.    Szymanek Jerzy (1937-)
  412.    Szymański Jan (1932-)
  413.    Szyr Eugeniusz (1915-2000)
  414.    Szyszko Ewelina (1918-2002)
  415.    Świderska Stanisława (1920-)
  416.    Tejchma Józef (1927-)
  417.    Tomal Zdzisław (1921-1984)
  418.    Tomaszewski Stanisław (1925-)
  419.    Trejgis Michał (1920-)
  420.    Trybus Władysław (1920-)
  421.    Ukleja Jan (1916-)
  422.    Umiński Leon (1933-)
  423.    Urbanowicz Józef (1916-1989)
  424.    Waligórski Bogdan Kazimierz (1944-)
  425.    Wasik Ryszard (1931-)
  426.    Wasilewski Andrzej (1919-1989)
  427.    Waśniowska Janina (1920-?)
  428.    Wawro Kazimiera (1926-)
  429.    Werblan Andrzej (1924-)
  430.    Wichłacz Florian (1908-1984)
  431.    Wiesiołek Edward (1929-)
  432.    Wilczyński Czesław (1929-)
  433.    Wilk Roman (1919-)
  434.    Wiśniewski Edward (1928-)
  435.    Witkowski Józef (1929-)
  436.    Włodarczyk Stanisław (1919-)
  437.    Wojciechowska Barbara (1940-)
  438.    Wojciechowski Jan (1909-)
  439.    Wójcik Janusz Stanisław (1935-2009)
  440.    Wojno Jan (1935-)
  441.    Wojtala Józef (1927-)
  442.    Wojtczak Anna (1935-)
  443.    Wojtera Czesław (1949-)
  444.    Wróbel Stanisław (1917-)
  445.    Wroński Stanisław (1916-2003)
  446.    Wyrozębska Maria (1925-2012)
  447.    Zabłocki Janusz Zbigniew (1926-)
  448.    Zadykowicz Władysław (1937-)
  449.    Załuski Zbigniew (1926-1978)
  450.    Zapart Czesław (1919-)
  451.    Zapiórkowski Tadeusz (1917-)
  452.    Zaradzki Antoni (1920-)
  453.    Zarzycka Adela (1925-?)
  454.    Zasada Jerzy (1927-2006)
  455.    Zawadzki Sylwester (1921-1999)
  456.    Zenderowski Zygmunt (1921-)
  457.    Zielińska Halina (1928-)
  458.    Zieliński Henryk (1925-2012)
  459.    Ziętek Jerzy (1901-1985)
  460.    Zydek Andrzej (1926-)
  461.    Zygadło Bolesław (1931-)
  462.    Żabiński Andrzej (1938-1988)
  463.    Żak Wacław (1923-)
  464.    Żandarowski Zdzisław (1929-1994)
  465.    Żukrowski Wojciech (1916-2000)
  466.    Żurek Mirosław (1919-)

1969-1972 Sejm PRL V Kadencji

100.0% (466 z 466) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 466)
  1.    Adamiec Michał (1924-2007)
  2.    Adamowicz Lucyna (1940-)
  3.    Adamuszek Witold (1916-)
  4.    Anasiewicz Krystyna (1935-?)
  5.    Arciszewska Maria (1921-)
  6.    Arkuszyński Mieczysław (1928-?)
  7.    Augustyn Maria (1910-)
  8.    Babiuch Edward (1927-)
  9.    Balicki Zdzisław Franciszek (1930-1995)
  10.    Banach Kazimierz (1904-1985)
  11.    Baran Irena (1933-?)
  12.    Barcikowski Kazimierz (1927-2007)
  13.    Bartosiewicz Ryszard (1924-1998)
  14.    Bejma Regina (1922-?)
  15.    Benesz Andrzej (1918-1976)
  16.    Bezler Józef (1923-)
  17.    Białkowski Tadeusz (1920-2010)
  18.    Biernacki Janusz (1923-1979)
  19.    Blachura Mieczysław (1917-)
  20.    Błachut Franciszek (1925-)
  21.    Błajszczak Eugenia (1911-?)
  22.    Błaszyk Krystyna (1925-)
  23.    Bławat Roman (1936-?)
  24.    Blinowski Franciszek (1907-1997)
  25.    Bogucki Antoni (1923-1991)
  26.    Bogus Franciszek (1927-?)
  27.    Borkowska Zyta Maria (1936-?)
  28.    Borodzik Andrzej (1930-)
  29.    Boroń Sabina (1921-)
  30.    Bortnowski Zbigniew (1934-?)
  31.    Brach Aleksander (1938-)
  32.    Budzik Władysław (1914-?)
  33.    Budzynowski Leon (1922-?)
  34.    Bury Bronisław (1923-2011)
  35.    Bykowski Władysław (1930-?)
  36.    Cabaj Władysław (1916-1991)
  37.    Cap Kazimierz (1927-?)
  38.    Ceberek Stanisław (1927-2009)
  39.    Chabin Andrzej (1937-)
  40.    Chudziński Antoni (1914-)
  41.    Cieniewski Bronisław (1931-)
  42.    Cinal Józef (1936-)
  43.    Ciupiński Józef (1927-)
  44.    Cwyl Grzegorz (1921-?)
  45.    Cyrankiewicz Józef (1911-1989)
  46.    Czapski Józef (1907-1987)
  47.    Czarnecki Alojzy (1912-1987)
  48.    Czechowska Krystyna (1932-)
  49.    Czeszko Bohdan Władysław (1923-1988)
  50.    Czudowski Stanisław (1919-)
  51.    Dąbal Franciszek Tomasz (1920-1989)
  52.    Dąbek Paweł (1908-1987)
  53.    Dąbrowski Konstanty (1906-1975)
  54.    Dąbrowski Konstanty (1911-?)
  55.    Dąbska Helena (1922-)
  56.    Daniel Antoni (1920-?)
  57.    Dębowski Stanisław (1935-?)
  58.    Dechnik Józef (1910-1983)
  59.    Dembowski Henryk (1931-?)
  60.    Depa Franciszek (1909-1982)
  61.    Dolata Pelagia (1919-)
  62.    Domagała Czesław (1911-1998)
  63.    Domiński Jerzy (1912-)
  64.    Dormowicz Maria (1927-?)
  65.    Dowmanowicz Barbara (1934-?)
  66.    Dubis Jan (1925-?)
  67.    Duda Edward (1922-1993)
  68.    Dudulski Kazimierz (1947-?)
  69.    Dusza Czesław (1926-?)
  70.    Dydek Zbigniew (1923-1991)
  71.    Filipowicz Zygmunt (1907-1984)
  72.    Frankowski Jan (1912-1976)
  73.    Frąszczak Józef (1917-?)
  74.    Furgał Stanisław (1917-)
  75.    Gaczyński Jan (1915-?)
  76.    Gajecka Maria (1922-1991)
  77.    Gajewski Mieczysław (1920-?)
  78.    Gajewski Piotr (1902-1975)
  79.    Gałaj Dyzma Kazimierz (1915-2000)
  80.    Gałka Władysław (1932-)
  81.    Gawlik Władysław (1924-)
  82.    Gębka Piotr (1925-1984)
  83.    Gerhard Jan (1921-1971)
  84.    Gesing Franciszek (1904-1982)
  85.    Gierek Edward (1913-2001)
  86.    Ginter Franciszek (1920-?)
  87.    Gomoła Zdzisław (1918-1977)
  88.    Gomułka Władysław (1905-1982)
  89.    Góra Stanisław (1908-?)
  90.    Górski Artur (1913-)
  91.    Grad Mieczysław (1920-1984)
  92.    Graliński Edward (1910-1989)
  93.    Granica Adam (1928-)
  94.    Gregorek Bolesław (1927-?)
  95.    Grendys Michał (1912-1987)
  96.    Grochal Eugeniusz (1920-2011)
  97.    Grudzień Zdzisław (1924-1982)
  98.    Gruszecka Stefania (1918-)
  99.    Gruszkiewicz Barbara (1932-)
  100.    Grzbiela Jan (1902-1989)
  101.    Grzelka Maria (1923-)
  102.    Gucwa Stanisław Jan (1919-1994)
  103.    Gut Józef (1930-?)
  104.    Gutowski Tadeusz (1918-?)
  105.    Guzek Władysław (1913-?)
  106.    Gwiazda-Pietrasz Henryka (1928-)
  107.    Haase Maria (1924-1999)
  108.    Hagmajer Jerzy (1913-1998)
  109.    Hajduk Ryszard (1920-1982)
  110.    Hałas Henryk (1922-1980)
  111.    Hebda Mieczysław (1921-)
  112.    Heliński Henryk (1932-?)
  113.    Horodecki Julian (1907-1969)
  114.    Huszcza Zygmunt (1917-2006)
  115.    Hutek Zygmunt (1936-?)
  116.    Ignar Stefan (1908-1992)
  117.    Ilczuk Tadeusz (1909-2006)
  118.    Iskra Tadeusz (1920-?)
  119.    Iwaszkiewicz Bolesław (1900-1983)
  120.    Iwaszkiewicz Jarosław Leon (1894-1980)
  121.    Jabłoński Henryk (1909-2003)
  122.    Jagielski Mieczysław (1924-1997)
  123.    Jagodziński Wacław (1938-)
  124.    Janczura Jan (1924-1984)
  125.    Janczyk Tadeusz (1904-1990)
  126.    Janik Władysław (1920-)
  127.    Jankowski Witold (1919-2000)
  128.    Jarosik Ludwik (1930-)
  129.    Jarosiński Witold (1909-1993)
  130.    Jaroszewicz Piotr (1909-1992)
  131.    Jaruzelski Wojciech (1923-)
  132.    Jastrzębski Julian (1920-?)
  133.    Jaszczuk Bolesław Borys (1913-1990)
  134.    Jędras Stanisław (1909-1997)
  135.    Jędrychowski Stefan (1910-1996)
  136.    Jędryszczak Stefan (1922-1975)
  137.    Jeziorski Franciszek (1914-1987)
  138.    Jodłowski Stanisław (1902-1979)
  139.    Juchnicki Stanisław (1909-?)
  140.    Juźków Bronisław (1914-?)
  141.    Kabat Marek Romuald (1931-)
  142.    Kaczmarek Roman (1912-1985)
  143.    Kaczor Jan (1908-1988)
  144.    Kaczor Mieczysław (1909-)
  145.    Kądziołka Władysław (1925-)
  146.    Kalita Jan (1924-?)
  147.    Kałwak Bronisław (1930-)
  148.    Kapczyński Czesław (1924-)
  149.    Karpińska Halina (1925-)
  150.    Kasperek Maria (1934-?)
  151.    Kasperski Witold (1909-1975)
  152.    Kasprzyk Adam (1927-)
  153.    Kawałek Bronisław (1912-)
  154.    Kępa Józef (1928-1998)
  155.    Kępiński Jerzy (1922-)
  156.    Kępiński Józef Jan (1917-1981)
  157.    Kirsch Stanisława (1920-)
  158.    Klamra Władysław (1923-?)
  159.    Klecha Jan (1910-1977)
  160.    Kleczaj Jan (1936-?)
  161.    Klimaszewski Mieczysław Marian (1908-1995)
  162.    Kliszko Zenon (1908-1989)
  163.    Kociołek Stanisław (1933-)
  164.    Kogut Tadeusz (1925-?)
  165.    Kokocińska Otylia (1923-)
  166.    Kolarz Teofil (1919-2012)
  167.    Kołder Jan (1920-?)
  168.    Kołodziej Emil (1917-)
  169.    Kołodziejczyk Alina (1942-?)
  170.    Komender Zenon (1923-1993)
  171.    Konkolewski Ignacy (1914-1975)
  172.    Kopeć Stefan (1912-?)
  173.    Kopeć Zygmunt (1924-)
  174.    Koral Wacław (1918-)
  175.    Korczyński Grzegorz (1915-1971)
  176.    Korotyński Henryk (1913-1986)
  177.    Korzycki Antoni (1904-1990)
  178.    Kostrzewa Roch (1919-?)
  179.    Kot Józef (1919-?)
  180.    Kowalczyk Edward (1924-2000)
  181.    Kowalczyk Stanisław (1924-1998)
  182.    Kowalski Stanisław (1928-)
  183.    Kozdra Władysław (1920-1986)
  184.    Koziej-Żukowa Barbara (1925-2003)
  185.    Kozioł Stanisław (1911-)
  186.    Kozubski Wacław (1913-)
  187.    Koźniewska Halina Gabryela (1920-1999)
  188.    Krasnodębska Regina (1929-?)
  189.    Krassowska-Jodłowska Eugenia (1910-1986)
  190.    Kraśko Wincenty (1916-1976)
  191.    Kruczek Władysław (1910-2003)
  192.    Krysiak Zdzisław Józef (1930-)
  193.    Krzysztoforski Zbigniew (1920-1977)
  194.    Kuberska Alicja (1938-?)
  195.    Kubicka Janina (1924-?)
  196.    Kubicki Marian Aleksander (1908-1972)
  197.    Kujda Stanisław (1915-2004)
  198.    Kulas Jan (1908-?)
  199.    Kulba Stanisław (1932-)
  200.    Kulczyński Stanisław Leon (1895-1975)
  201.    Kulesza Józef (1919-1985)
  202.    Kuligowski Antoni (1910-1992)
  203.    Kunys Leon (1912-1991)
  204.    Kuraś Kazimierz (1926-)
  205.    Kurowska Kamila (1928-?)
  206.    Kurowski Zdzisław (1937-)
  207.    Kuszyk Władysław (1912-?)
  208.    Kuziński Stanisław (1923-2012)
  209.    Kwaśniewski Tadeusz (1913-1999)
  210.    Kwiatkowski Edward (1926-1976)
  211.    Kwieciński Zdzisław (1925-)
  212.    Łach Józef (1926-1980)
  213.    Łaciak Józef (1913-?)
  214.    Łasisz Witold (1926-)
  215.    Lassota Witold (1916-2004)
  216.    Łaszewicz Arkadiusz (1916-1985)
  217.    Latała Stanisława (1918-?)
  218.    Lechowicz Włodzimierz (1911-1986)
  219.    Łęgowik Zofia Wiesława (1929-)
  220.    Lendzion Leon (1918-2005)
  221.    Lewandowska Irena (1916-?)
  222.    Lewandowski Edmund (1929-?)
  223.    Lewko Antoni (1911-?)
  224.    Lipka Maria (1910-?)
  225.    Loga-Sowiński Ignacy (1914-1992)
  226.    Łopatyński Igor (1927-?)
  227.    Lorentz Maria (1930-)
  228.    Łubieński Konstanty (1910-1977)
  229.    Łukaszewicz Witold (1911-1975)
  230.    Lutomski Janusz (1939-?)
  231.    Luty Bronisław (1909-?)
  232.    Maceczek Ludwik (1920-?)
  233.    Machejek Władysław (1920-1991)
  234.    Macichowski Józef (1906-1978)
  235.    Maciejczyk Władysław (1931-?)
  236.    Maciszewski Jarema (1930-2006)
  237.    Madaj Feliks (1926-?)
  238.    Majchrzak Józef (1923-)
  239.    Majewski Jerzy (1925-)
  240.    Makowski Janusz (1912-1972)
  241.    Makowski Tadeusz (1920-)
  242.    Malcharek Marta (1924-?)
  243.    Malewski Juliusz (1899-1981)
  244.    Malinowski Franciszek (1908-?)
  245.    Malinowski Tomasz (1921-2013)
  246.    Maliszewski Marian (1932-?)
  247.    Marciniak Feliks (1916-?)
  248.    Marszałek-Młyńczyk Krystyna Teresa (1930-2007)
  249.    Marszalik Władysław (1923-?)
  250.    Marzec Mieczysław Jan (1929-)
  251.    Marzec Władysław (1918-?)
  252.    Matusiak Stanisław (1922-?)
  253.    Matyjas Edmund (1930-)
  254.    Mazelon Piotr (1907-)
  255.    Mazowiecki Tadeusz (1927-)
  256.    Mazurkiewicz Eugeniusz (1928-2011)
  257.    Medeński Mieczysław (1930-)
  258.    Michałek Tadeusz (1933-?)
  259.    Miczajka Bronisław (1925-)
  260.    Mikłaszewicz Eugenia (1919-2003)
  261.    Milczarek Maria (1929-2011)
  262.    Miśkiewicz Marian (1921-1995)
  263.    Mitręga Jan (1917-2007)
  264.    Mleczko Franciszek (1905-1990)
  265.    Młyńczak Tadeusz Witold (1934-)
  266.    Moczar Mieczysław (1913-1986)
  267.    Modzelewski Stefan (1937-?)
  268.    Mojkowski Stanisław (1911-1978)
  269.    Mońka Wacław Władysław (1905-1981)
  270.    Moskwa Zygmunt (1908-1975)
  271.    Motyka Lucjan (1915-2006)
  272.    Mroczek Jan (1917-)
  273.    Mrowiec Antoni (1908-1982)
  274.    Murawski Franciszek (1905-1980)
  275.    Muszyński Jerzy (1920-1989)
  276.    Myślik Tadeusz Michał (1928-2011)
  277.    Nagórzański Józef (1912-1978)
  278.    Napora Zygmunt (1927-)
  279.    Natorska Barbara (1931-2010)
  280.    Niedźwiecki Franciszek (1919-2011)
  281.    Nikowski Edmund (1915-1989)
  282.    Noga Józef (1914-?)
  283.    Nowak Aleksy (1921-?)
  284.    Nowak Zdzisław (1932-)
  285.    Nowak Zenon (1905-1980)
  286.    Nowakowski Piotr (1930-?)
  287.    Nowicka Maria Grażyna (1933-?)
  288.    Nowiński Stanisław (1936-)
  289.    Obolewicz Wiktor (1919-?)
  290.    Ochab Stanisław (1909-)
  291.    Ociepka Jerzy (1927-)
  292.    Okwieka Hubert (1924-?)
  293.    Olszewski Jerzy (1921-1981)
  294.    Olszowski Stefan Michał (1931-)
  295.    Olszyński Józef (1913-1977)
  296.    Onysk Wiesław (1936-?)
  297.    Oracki Leszek (1932-?)
  298.    Osmańczyk Edmund Jan (1913-1989)
  299.    Ostapczuk Bronisław (1923-)
  300.    Ostręga Mirosław (1935-?)
  301.    Owsianik Bronisław (1922-)
  302.    Ozga-Michalski Józef (1919-2002)
  303.    Pająk Pelagia (1931-)
  304.    Paryzek Irena (1931-?)
  305.    Paryżak Zofia (1920-2011)
  306.    Pastusiak Stefan (1920-?)
  307.    Paszkowski Antoni (1920-)
  308.    Patyra Joanna Bożenna (1930-?)
  309.    Pawlik Zdzisław (1933-)
  310.    Pawlikowska Regina (1941-?)
  311.    Pawłowski Stanisław (1910-1992)
  312.    Pecyna Walenty (1930-?)
  313.    Pędziwiatr Edmund (1925-?)
  314.    Piasecki Bolesław (1915-1979)
  315.    Pieniak Stanisław (1932-)
  316.    Pieńko Edmund (1933-?)
  317.    Piłatowski Władysław (1925-2007)
  318.    Pińkowski Józef (1929-2000)
  319.    Pławski Tadeusz (1922-?)
  320.    Plebankiewicz Marian (1935-?)
  321.    Poczęsny Stanisław (1922-?)
  322.    Podedworny Bolesław (1898-1972)
  323.    Pohl Henryk (1923-?)
  324.    Połeć Mieczysław (1910-?)
  325.    Polnar Michał (1922-?)
  326.    Polski Jan (1920-)
  327.    Poniatowska Anna (1926-2008)
  328.    Popiołek Władysław (1925-)
  329.    Pospieszyński Ryszard Jan (1925-?)
  330.    Potoczek Alfred (1929-2010)
  331.    Prusiński Kazimierz (1923-?)
  332.    Pryma Jerzy (1909-?)
  333.    Przydatek Alfred (1925-)
  334.    Puch Władysław (1920-?)
  335.    Rachel Czesław (1908-1977)
  336.    Raczkowski Jan (1922-2003)
  337.    Rembisz Urszula (1939-?)
  338.    Resich Zbigniew (1915-1989)
  339.    Róg-Świostek Mieczysław (1919-2000)
  340.    Romanowski Stanisław (1922-)
  341.    Rośkiewicz Bernard (1920-)
  342.    Rozmiarek Aleksander (1913-1995)
  343.    Różańska Wiktoria (1927-?)
  344.    Rudolf Tadeusz (1926-)
  345.    Rukściński Zygmunt (1909-)
  346.    Rumiński Bolesław (1907-1971)
  347.    Rusin Bartłomiej (1910-?)
  348.    Rutkowski Henryk (1914-?)
  349.    Ryznar Jan (1920-)
  350.    Rzepecka Teresa (1932-?)
  351.    Sadowski Czesław (1923-?)
  352.    Sadowski Wiesław (1922-2010)
  353.    Sadurski Franciszek (1911-2000)
  354.    Sawajner Józef (1921-1989)
  355.    Sawicki Jan Kazimierz (1931-)
  356.    Schmidt Aleksander (1919-)
  357.    Serwicki Stefan (1920-1970)
  358.    Siebielec Jerzy (1923-)
  359.    Sierka Henryk (1909-?)
  360.    Sitek Tadeusz (1918-1987)
  361.    Skibniewska Halina (1921-2011)
  362.    Skolicki Zbigniew (1908-1971)
  363.    Skrobisz Henryk (1923-2011)
  364.    Skulimowski Wacław (1919-?)
  365.    Słobodzian Jan (1913-)
  366.    Smoleński Dionizy (1902-1984)
  367.    Sochan Stanisław (1910-)
  368.    Sokorski Włodzimierz (1908-1999)
  369.    Specjał Michał (1902-?)
  370.    Spychalski Józef (1916-1996)
  371.    Spychalski Marian (1906-1980)
  372.    Sroczyńska Irena (1925-)
  373.    Stachoń Roman (1912-1987)
  374.    Stachowiak Władysław (1922-?)
  375.    Stadniczeńko Tadeusz Kazimierz (1926-)
  376.    Staliński Janusz (1916-1985)
  377.    Starewicz Artur (1917-)
  378.    Starzec Feliks (1920-1974)
  379.    Stasiak Ludomir (1919-2001)
  380.    Stępień Helena (1928-?)
  381.    Stolarek Piotr (1908-1976)
  382.    Stomma Stanisław (1908-2005)
  383.    Strycharski Leszek (1925-)
  384.    Strzelecki Ryszard (1907-1988)
  385.    Studziński Zdzisław (1922-1976)
  386.    Sulima Stanisław (1918-?)
  387.    Sulski Hilary (1910-1992)
  388.    Surowiec Zygmunt (1920-2008)
  389.    Swarcewicz Adolf (1924-?)
  390.    Sypniewski Czesław (1918-?)
  391.    Szafrański Henryk (1905-1992)
  392.    Szajna Bronisław (1922-?)
  393.    Szambelan Barbara (1935-)
  394.    Szczepański Maciej (1928-)
  395.    Szczepański Władysław (1926-)
  396.    Szczerbaciuk Janina (1933-?)
  397.    Szczerbal Franciszek (1914-1981)
  398.    Szewczyk Bronisław (1923-?)
  399.    Szewczyk Wilhelm (1916-1991)
  400.    Sztachelski Jerzy (1911-1975)
  401.    Szubar Andrzej (1919-1988)
  402.    Szura Rudolf (1908-1986)
  403.    Szydlak Jan (1925-1997)
  404.    Szymanek Mieczysław (1916-?)
  405.    Szymański Tadeusz (1914-?)
  406.    Szyndlar Stanisław (1922-?)
  407.    Świderska Stanisława (1920-)
  408.    Tejchma Józef (1927-)
  409.    Toczek Tadeusz (1922-2011)
  410.    Tomal Zdzisław (1921-1984)
  411.    Tomaszewski Stanisław (1925-)
  412.    Tomczyk Zofia (1920-)
  413.    Tomkowski Mieczysław (1926-?)
  414.    Trąmpczyński Witold (1909-1982)
  415.    Trętowski Mieczysław (1919-)
  416.    Trybus Władysław (1920-)
  417.    Trześniak Mieczysław (1915-1994)
  418.    Tuka Marian (1931-?)
  419.    Tułodziecki Wacław (1904-1985)
  420.    Turski Stanisław (1902-?)
  421.    Ujma Edmund (1913-1981)
  422.    Urbaniec Marian (1922-?)
  423.    Urbanowicz Józef (1916-1989)
  424.    Wachowicz Franciszek (1916-1988)
  425.    Walaszek Antoni (1923-)
  426.    Walczak Marian (1923-?)
  427.    Walendowski Stanisław (1926-1975)
  428.    Walicka Helena (1935-?)
  429.    Waniołka Franciszek (1912-1971)
  430.    Warzecha Fryderyk (1935-?)
  431.    Wąsicki Jan (1921-1995)
  432.    Wasilkowski Jan (1898-1977)
  433.    Wende Jan Karol (1910-1986)
  434.    Werblan Andrzej (1924-)
  435.    Werner Jerzy (1909-1977)
  436.    Wichłacz Florian (1908-1984)
  437.    Wiśniewski Tadeusz (1913-)
  438.    Wiśniowski Władysław (1922-1997)
  439.    Wlekły Józef (1930-?)
  440.    Włodarczyk Stanisław (1919-)
  441.    Wojciechowski Jan (1909-)
  442.    Wojtala Józef (1927-)
  443.    Wójtowicz Stanisław (1908-)
  444.    Wróbel Stanisław (1917-)
  445.    Wróbel Wiktor (1907-)
  446.    Wróblewski Edward (1906-?)
  447.    Wróblewski Władysław (1927-?)
  448.    Wroniak Józef (1915-1986)
  449.    Wroński Stanisław (1916-2003)
  450.    Wycech Czesław (1899-1977)
  451.    Zabłocki Janusz Zbigniew (1926-)
  452.    Zajfert Wanda Janina (1937-?)
  453.    Zajkowski Józef (1924-?)
  454.    Zakrzewska Aniela (1924-?)
  455.    Załuski Zbigniew (1926-1978)
  456.    Zapart Czesław (1919-)
  457.    Zaradzki Antoni (1920-)
  458.    Zaremba Maria (1913-?)
  459.    Zbruk Janina (1921-?)
  460.    Zieliński Henryk (1925-2012)
  461.    Ziętek Jerzy (1901-1985)
  462.    Zuj Józef (1920-?)
  463.    Zyzik Wiktor (1907-?)
  464.    Żabiński Andrzej (1938-1988)
  465.    Żak Wacław (1923-)
  466.    Żurek Mirosław (1919-)

1965-1969 Sejm PRL IV Kadencji

100.0% (460 z 460) w tym w Potomkach Sejmu Wlk. 0.0% (0 z 460)
  1.    Adamiec Władysław (1921-)
  2.    Adamowicz Lucyna (1940-)
  3.    Adamuszek Witold (1916-)
  4.    Albrecht Jerzy (1914-1992)
  5.    Aleksiejczuk Wincenty (1922-)
  6.    Augustyn Maria (1910-)
  7.    Balicki Zdzisław Franciszek (1930-1995)
  8.    Baliński Stanisław (1932-)
  9.    Banach Kazimierz (1904-1985)
  10.    Baran Irena (1933-?)
  11.    Barańska Ksawera (1918-?)
  12.    Barcikowski Kazimierz (1927-2007)
  13.    Bartosiewicz Ryszard (1924-1998)
  14.    Basza Bronisław (1922-)
  15.    Bednarek Bolesław (1926-?)
  16.    Benesz Andrzej (1918-1976)
  17.    Bezler Józef (1923-)
  18.    Bielawski Karol (1923-)
  19.    Bieńczak Ryszard (1932-)
  20.    Bieńkowski Władysław (1906-1991)
  21.    Biernacka Krystyna (1924-)
  22.    Bies Franciszek (1908-1969)
  23.    Blachura Mieczysław (1917-)
  24.    Błajszczak Eugenia (1911-?)
  25.    Błasikiewicz Czesław (1907-1972)
  26.    Blat Jan (1930-)
  27.    Blinowski Franciszek (1907-1997)
  28.    Bodalski Mieczysław (1918-1978)
  29.    Bogus Franciszek (1927-?)
  30.    Borkowska Teodozja (1935-)
  31.    Borodzik Andrzej (1930-)
  32.    Brudziński Leon (1918-?)
  33.    Budzik Władysław (1914-?)
  34.    Budzynowski Leon (1922-?)
  35.    Bukowski Jerzy (1902-1982)
  36.    Burski Czesław Stanisław (1919-1976)
  37.    Byczkowski Antoni (1929-)
  38.    Cabaj Władysław (1916-1991)
  39.    Ceberek Stanisław (1927-2009)
  40.    Cegłowski Zdzisław (1923-1968)
  41.    Chajn Leon (1910-1983)
  42.    Chudziński Antoni (1914-)
  43.    Cieślak Stanisław (1910-1980)
  44.    Ciężarek Marcin (1914-2010)
  45.    Ciupiński Józef (1927-)
  46.    Cwyl Grzegorz (1921-?)
  47.    Cyrankiewicz Józef (1911-1989)
  48.    Czapski Józef (1907-1987)
  49.    Czarnecki Alojzy (1912-1987)
  50.    Czechowska Krystyna (1932-)
  51.    Czerniakiewicz Stefan (1936-)
  52.    Czeszko Bohdan Władysław (1923-1988)
  53.    Dąb-Kocioł Jan (1898-1976)
  54.    Dąbal Franciszek Tomasz (1920-1989)
  55.    Dąbek Paweł (1908-1987)
  56.    Dąbrowska Maria (1906-?)
  57.    Dąbrowski Konstanty (1906-1975)
  58.    Dąbska Helena (1922-)
  59.    Daniel Antoni (1920-?)
  60.    Dębski Feliks (1916-)
  61.    Dechnik Józef (1910-1983)
  62.    Dejewski Stanisław (1905-)
  63.    Depa Franciszek (1909-1982)
  64.    Dolata Pelagia (1919-)
  65.    Domagała Czesław (1911-1998)
  66.    Domiński Jerzy (1912-)
  67.    Drewka Zdzisław (1923-?)
  68.    Drobner Bolesław (1883-1968)
  69.    Drzewiecki Bronisław (1907-1985)
  70.    Dubiel Magdalena (1914-)
  71.    Dubiel Paweł Mikołaj (1902-1980)
  72.    Dubis Jan (1925-?)
  73.    Duda Edward (1922-1993)
  74.    Dybaś Stanisław (1925-?)
  75.    Dziedzic Szymon (1917-1992)
  76.    Dziemba Jan (1924-?)
  77.    Filipowicz Zygmunt (1907-1984)
  78.    Fiutowski Feliks (1903-1982)
  79.    Franczyk Wincenty (1901-)
  80.    Frankowski Jan (1912-1976)
  81.    Frąszczak Józef (1917-?)
  82.    Fronc Antoni (1909-)
  83.    Gajewski Mieczysław (1920-?)
  84.    Gajewski Piotr (1902-1975)
  85.    Gałaj Dyzma Kazimierz (1915-2000)
  86.    Gałązka Jan (1912-)
  87.    Gałka Władysław (1932-)
  88.    Gąsiorkiewicz Teresa (1930-?)
  89.    Gawlik Władysław (1924-)
  90.    Gębka Piotr (1925-1984)
  91.    Gede Tadeusz (1911-1982)
  92.    Gesing Franciszek (1904-1982)
  93.    Gierek Edward (1913-2001)
  94.    Ginter Franciszek (1920-?)
  95.    Głowacki Kazimierz (1919-)
  96.    Godlewski Stefan (1923-)
  97.    Gołda Henryk (1920-?)
  98.    Golińska Henryka (1927-)
  99.    Gomoła Zdzisław (1918-1977)
  100.    Gomułka Władysław (1905-1982)
  101.    Grad Mieczysław (1920-1984)
  102.    Graliński Edward (1910-1989)
  103.    Gregorek Bolesław (1927-?)
  104.    Grendys Michał (1912-1987)
  105.    Grochal Eugeniusz (1920-2011)
  106.    Grochalski Franciszek (1912-1967)
  107.    Grochowski Franciszek (1905-?)
  108.    Grudzień Zdzisław (1924-1982)
  109.    Gruszkiewicz Barbara (1932-)
  110.    Grzebisz-Nowicka Zofia (1938-)
  111.    Grzecznarowski Józef (1884-1976)
  112.    Grzywiński Stanisław (1902-1987)
  113.    Gucwa Stanisław Jan (1919-1994)
  114.    Gutowski Tadeusz (1918-?)
  115.    Gwiazda-Pietrasz Henryka (1928-)
  116.    Hagmajer Jerzy (1913-1998)
  117.    Hajduk Ryszard (1920-1982)
  118.    Hałas Henryk (1922-1980)
  119.    Hasiak Stanisław (1926-?)
  120.    Hebda Mieczysław (1921-)
  121.    Heidner Stanisław (1933-?)
  122.    Horodecki Julian (1907-1969)
  123.    Ignar Stefan (1908-1992)
  124.    Ilczuk Tadeusz (1909-2006)
  125.    Iwaszkiewicz Bolesław (1900-1983)
  126.    Iwaszkiewicz Jarosław Leon (1894-1980)
  127.    Izydorczyk Jan (1900-1974)
  128.    Jabłoński Henryk (1909-2003)
  129.    Jagielski Mieczysław (1924-1997)
  130.    Jagodziński Wacław (1938-)
  131.    Jakszewicz Franciszek (1900-1968)
  132.    Janczyk Tadeusz (1904-1990)
  133.    Janiszewska Irena (1914-?)
  134.    Janiszewska Jadwiga (1933-?)
  135.    Janiurek Włodzimierz (1924-2011)
  136.    Jankowski Antoni (1919-2004)
  137.    Janus Henryk (1910-1966)
  138.    Jarosiński Witold (1909-1993)
  139.    Jaroszewicz Piotr (1909-1992)
  140.    Jaruzelski Wojciech (1923-)
  141.    Jaszczuk Bolesław Borys (1913-1990)
  142.    Jaworski Marian (1912-1967)
  143.    Jędras Stanisław (1909-1997)
  144.    Jędruch Tadeusz (1913-?)
  145.    Jędrychowski Stefan (1910-1996)
  146.    Jędryszczak Stefan (1922-1975)
  147.    Jeziorski Franciszek (1914-1987)
  148.    Jeżewska Emilia (1918-?)
  149.    Jodłowski Stanisław (1902-1979)
  150.    Juchnicki Stanisław (1909-?)
  151.    Juźków Bronisław (1914-?)
  152.    Kaczmarek Roman (1912-1985)
  153.    Kaczor Jan (1908-1988)
  154.    Kądziołka Władysław (1925-)
  155.    Kaliszewski Stanisław (1907-1983)
  156.    Kałwak Bronisław (1930-)
  157.    Kandzierski Kazimierz (1924-)
  158.    Kaniuga Kazimierz (1919-1976)
  159.    Karpińska Halina (1925-)
  160.    Kasiak Jan (1929-)
  161.    Kasman Leon (1905-1984)
  162.    Kasperski Witold (1909-1975)
  163.    Kaszewski Józef (1908-1986)
  164.    Kawałek Bronisław (1912-)
  165.    Kępiński Jerzy (1922-)
  166.    Kiełczewski Wacław (1896-1975)
  167.    Klecha Jan (1910-1977)
  168.    Kleczaj Jan (1936-?)
  169.    Klimaszewski Mieczysław Marian (1908-1995)
  170.    Kliszko Zenon (1908-1989)
  171.    Knapik Józef (1920-1999)
  172.    Kociołek Stanisław (1933-)
  173.    Kołder Jan (1920-?)
  174.    Konarska Jadwiga (1919-?)
  175.    Konkolewski Ignacy (1914-1975)
  176.    Kopecki Kazimierz (1904-1984)
  177.    Koraszewski Jacek (1908-1969)
  178.    Korczyński Grzegorz (1915-1971)
  179. &nb