Sejm-Wielki.PL [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego kontakt
Nazwiska: A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż    Imię Nazwisko: 
Znani: literaci, malarze, architekci, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, przedsiębiorcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Najbardziej znani dziennikarze
w Genealogii potomków Sejmu Wielkiego (sejm-wielki.pl)
i Wielkiej Genealogii Minakowskiego (wielcy.pl)

Genealogia potomków Sejmu Wielkiego to baza potomków posłów i senatorów Sejmu Wielkiego (Czteroletniego) i ich rodzeństwa wraz z małżonkami i teściami tych osób.
Wielka genealogia Minakowskiego to baza prawie pół miliona osób z elit polskich wszystkich czasów, które są powiązane nieprzerwanym łańcuchem powiązań rodzinnych z Adamem Mickiewiczem.
Pierwsza z tych baz jest ogólnie dostępna, druga dostępna jest na CD oraz online na www.wielcy.pl w subskrypcji (49 zł rocznie). CD oraz subskrypcję online można wykupić na stronie www.przodkowie.com.

  1. Atlas Janusz (1949-2010) (Pot. S.W.)
    1. Baczyński Jerzy (1950-) (Pot. S.W.)
      1. Bnińska Maria (1965-) (Pot. S.W.)
        1. Bober Andrzej (1936-) (Pot. S.W.)
          1. Bobiński Krzysztof (1949-)
            1. Bochwic Teresa (1947-)
              1. Boniecki Adam (1934-) (Pot. S.W.)
                1. Braun Juliusz (1948-)
                  1. Cieński Jan (1965-) (Pot. S.W.)
                    1. Fikus Dariusz (1932-1996)
                      1. Fredro-Boniecki Tadeusz (1943-) (Pot. S.W.)
                        1. Giller Agaton (1831-1887)
                          1. Halik Tony (1921-1998)
                            1. Hennelowa Józefa (1925-)
                              1. Iłowiecki Maciej (1935-) (Pot. S.W.)
                                1. Iwicki Andrzej (1947-) (Pot. S.W.)
                                  1. Jackowski Jan (1958-) (Pot. S.W.)
                                    1. Jasieński Ksawery (1931-) (Pot. S.W.)
                                      1. Jeziorański Zdzisław "Jan Nowak" (1914-2005)
                                        1. Kaczyński Jarosław (1949-) (Pot. S.W.)
                                          1. Kalabiński Jacek (1938-1998)
                                            1. Kasman Leon (1905-1984)
                                              1. Kiciński Bruno (1797-1844) (Pot. S.W.)
                                                1. Kisielewski Stefan (1911-1991)
                                                  1. Kozłowski Krzysztof (1931-2013)
                                                    1. Krajewski Andrzej (1949-) (Pot. S.W.)
                                                      1. Latała Jan (1978-)
                                                        1. Leski Krzysztof (1959-)
                                                          1. Lis-Smoktunowicz Hanna (1970-)
                                                            1. Lis Tomasz (1966-)
                                                              1. Lisicki Paweł (1966-)
                                                                1. Lizut Mikołaj (1973-)
                                                                  1. Luft Monika (1964-)
                                                                    1. Łoś Piotr (1970-) (Pot. S.W.)
                                                                      1. Łubieński Tomasz (1938-) (Pot. S.W.)
                                                                        1. Madeyski Jerzy (1931-2005) (Pot. S.W.)
                                                                          1. Małachowski Aleksander (1924-2004) (Pot. S.W.)
                                                                            1. Małcużyński Karol (1922-1984)
                                                                              1. Mann Wojciech (1948-)
                                                                                1. Mazowiecki Tadeusz (1927-2013)
                                                                                  1. Mazowiecki Wojciech (1957-)
                                                                                    1. Michnik Adam (1946-)
                                                                                      1. Miodek Jan (1946-) (Pot. S.W.)
                                                                                        1. Młynarska Agata (1965-) (Pot. S.W.)
                                                                                          1. Nowicki "Wicherek" Czesław
                                                                                            1. Nowina-Konopka Ewa (1970-) (Pot. S.W.)
                                                                                              1. Orłoś Maciej (1960-)
                                                                                                1. Osęka Andrzej (1932-)
                                                                                                  1. Pacewicz Piotr (1953-) (Pot. S.W.)
                                                                                                    1. Pijanowski Wojciech (1951-)
                                                                                                      1. Podemski Stanisław (1929-2011)
                                                                                                        1. Przełomiec Maria (1957-) (Pot. S.W.)
                                                                                                          1. Rakowiecki Jacek (1958-) (Pot. S.W.)
                                                                                                            1. Romaszewska-Guzy Agnieszka (1962-)
                                                                                                              1. Rusin Kinga (1971-)
                                                                                                                1. Skowroński Krzysztof (1965-) (Pot. S.W.)
                                                                                                                  1. Slaski Juliusz (1920-1990) (Pot. S.W.)
                                                                                                                    1. Starzewski Rudolf (1870-1920)
                                                                                                                      1. Sumiński Michał (1915-2011)
                                                                                                                        1. Szczuka Kazimiera (1966-)
                                                                                                                          1. Szostkiewicz Adam
                                                                                                                            1. Szułdrzyński Michał (1980-) (Pot. S.W.)
                                                                                                                              1. Toeplitz Krzysztof (1933-2010)
                                                                                                                                1. Tomaszewski Bohdan (1921-) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                  1. Turnau Jan (1933-) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                    1. Turowicz Jerzy (1912-1999)
                                                                                                                                      1. Wańkowicz Melchior (1892-1974) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                        1. Wielowieyska Dominika (1968-) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                          1. Wierzbicki Piotr (1935-)
                                                                                                                                            1. Woyciechowski Andrzej (1946-1995) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                              1. Woźniakowski Jacek (1920-2012) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                1. Wrabec Paweł (1965-)
                                                                                                                                                  1. Wybranowski Wojciech (1973-) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                    1. Zaremba Piotr (1963-)
                                                                                                                                                      1. Żakowski Jacek (1957-)

                                                                                                                                                        1. Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej prawie 700.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
                                                                                                                                                          Baza jest uzupełniana codziennie
                                                                                                                                                          — bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


                                                                                                                                                          Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

                                                                                                                                                          Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

                                                                                                                                                          Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 26.03.2017.
                                                                                                                                                          © 2002-2014 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie