Sejm-Wielki.PL [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego kontakt
Nazwiska: A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż    Imię Nazwisko: 
Znani: literaci, malarze, architekci, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, przedsiębiorcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Najbardziej znani aktorzy
w Genealogii potomków Sejmu Wielkiego (sejm-wielki.pl)
i Wielkiej Genealogii Minakowskiego (wielcy.pl)

Genealogia potomków Sejmu Wielkiego to baza potomków posłów i senatorów Sejmu Wielkiego (Czteroletniego) i ich rodzeństwa wraz z małżonkami i teściami tych osób.
Wielka genealogia Minakowskiego to baza prawie pół miliona osób z elit polskich wszystkich czasów, które są powiązane nieprzerwanym łańcuchem powiązań rodzinnych z Adamem Mickiewiczem.
Pierwsza z tych baz jest ogólnie dostępna, druga dostępna jest na CD oraz online na www.wielcy.pl w subskrypcji (49 zł rocznie). CD oraz subskrypcję online można wykupić na stronie www.przodkowie.com.

  1. Bachleda-Curuś Alicja (1983-)
    1. Bagiński Adolf (1900-1975)
      1. Braunek Małgorzata (1947-2014) (Pot. S.W.)
        1. Buzek Agata (1976-) (Pot. S.W.)
          1. Chamiec Krzysztof (1930-2001)
            1. Chmurkowski Feliks (1896-1971)
              1. Cybulski Zbigniew (1927-1967) (Pot. S.W.)
                1. Czartoryska Anna (1984-) (Pot. S.W.)
                  1. Ćwiklińska Mieczysława (1879-1972)
                    1. Damięcki Damian (1941-)
                      1. Daukszewicz Krzysztof (1947-) (Pot. S.W.)
                        1. Dziewoński Edward (1916-2002)
                          1. Englert Jan (1943-) (Pot. S.W.)
                            1. Fedorowicz Jacek (1937-)
                              1. Ferency Adam (1951-)
                                1. Fitkau-Perepeczko Agnieszka (1942-)
                                  1. Giełgud Arthur (1904-2000) (Pot. S.W.)
                                    1. Grabowski Andrzej (1952-) (Pot. S.W.)
                                      1. Grabowski Mikołaj (1946-)
                                        1. Halama Loda (1911-1996) (Pot. S.W.)
                                          1. Hanin Ryszarda (1919-1994)
                                            1. Herdegen Leszek (1929-1980)
                                              1. Janda Krystyna (1952-)
                                                1. Jędrusik Kalina (1931-1991)
                                                  1. Kelly Grace (1929-1982)
                                                    1. Kobuszewski Jan (1934-)
                                                      1. Kołbasiuk Krzysztof (1952-2006)
                                                        1. Komar Władysław (1940-1998) (Pot. S.W.)
                                                          1. Komorowska Maja (1937-) (Pot. S.W.)
                                                            1. Łobodziński Filip (1959-)
                                                              1. Modrzejewska Helena (1840-1909) (Pot. S.W.)
                                                                1. Negri Pola (1894-1987) (Pot. S.W.)
                                                                  1. Olbrychski Daniel(1945-0) (1945-) (Pot. S.W.)
                                                                    1. Osterwa Juliusz (1885-1947) (Pot. S.W.)
                                                                      1. Perepeczko Marek (1942-2005)
                                                                        1. Piasecki Krzysztof (1949-) (Pot. S.W.)
                                                                          1. Przybylska Anna (1978-)
                                                                            1. Schwarzenegger Arnold (1947-)
                                                                              1. Seweryn Andrzej (1946-)
                                                                                1. Smosarska Jadwiga (1898-1971)
                                                                                  1. Solski Ludwik (1855-1954)
                                                                                    1. Stalińska Dorota (1953-)
                                                                                      1. Stanisławski Jan Tadeusz (1936-2007)
                                                                                        1. Strasburger Karol (1947-) (Pot. S.W.)
                                                                                          1. Suzin Jan (1930-2012)
                                                                                            1. Sym Igo (1896-1941) (Pot. S.W.)
                                                                                              1. Szczepkowska Joanna (1953-)
                                                                                                1. Szczepkowski Andrzej (1923-1997)
                                                                                                  1. Tyszkiewicz Beata (1938-) (Pot. S.W.)
                                                                                                    1. Wawrzecki Paweł (1950-)
                                                                                                      1. Zamachowski Zbigniew (1961-)
                                                                                                        1. Zapasiewicz Zbigniew (1934-2009) (Pot. S.W.)
                                                                                                          1. Zborowski Wiktor (1951-)
                                                                                                            1. Zimińska-Sygietyńska Mira (1901-1997)
                                                                                                              1. Żmuda-Trzebiatowska Marta (1984-)

                                                                                                                1. Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej prawie 700.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
                                                                                                                  Baza jest uzupełniana codziennie
                                                                                                                  — bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


                                                                                                                  Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

                                                                                                                  Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

                                                                                                                  Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 26.02.2017.
                                                                                                                  © 2002-2014 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie