Sejm-Wielki.PL [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego kontakt
Nazwiska: A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż    Imię Nazwisko: 
Znani: literaci, malarze, architekci, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, przedsiębiorcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Najbardziej znani uczeni nauk medycznych
w Genealogii potomków Sejmu Wielkiego (sejm-wielki.pl)
i Wielkiej Genealogii Minakowskiego (wielcy.pl)

Genealogia potomków Sejmu Wielkiego to baza potomków posłów i senatorów Sejmu Wielkiego (Czteroletniego) i ich rodzeństwa wraz z małżonkami i teściami tych osób.
Wielka genealogia Minakowskiego to baza prawie pół miliona osób z elit polskich wszystkich czasów, które są powiązane nieprzerwanym łańcuchem powiązań rodzinnych z Adamem Mickiewiczem.
Pierwsza z tych baz jest ogólnie dostępna, druga dostępna jest na CD oraz online na www.wielcy.pl w subskrypcji (49 zł rocznie). CD oraz subskrypcję online można wykupić na stronie www.przodkowie.com.

  1. Baranowski Ignacy (1833-1919)
    1. Biegański Władysław (1857-1917)
      1. Biernacki Andrzej (1903-1963) (Pot. S.W.)
        1. Biesiadecki Alfred (1839-1889)
          1. Brokman Henryk (1886-1976)
            1. Browicz Tadeusz (1847-1928)
              1. Brudziński Józef (1874-1917)
                1. Bylicki Władysław (1846-1931)
                  1. Chłapowski Franciszek (1846-1923) (Pot. S.W.)
                    1. Chodźko Witold (1875-1954)
                      1. Ciechanowski Stanisław (1869-1945)
                        1. Czarnecki Edward (1892-1970)
                          1. Czarnocki Wilhelm (1886-1963)
                            1. Czyżewicz Adam (1877-1962)
                              1. Dietl Józef (1804-1878)
                                1. Dmochowski Zdzisław (1864-1924) (Pot. S.W.)
                                  1. Dobrzycki Henryk (1841-1914)
                                    1. Dunin Teodor (1854-1909)
                                      1. Dzierzgowski Szymon (1866-1928)
                                        1. Eisenberg Filip (1876-1942)
                                          1. Erlich Marta (1878-1963)
                                            1. Flatau Edward (1868-1932)
                                              1. Franke Marian (1877-1944)
                                                1. Giedroyć Dowmont (1860-1944)
                                                  1. Gluziński Władysław (1856-1935) (Pot. S.W.)
                                                    1. Groër Franciszek (1887-1965)
                                                      1. Gromadzki Henryk (1886-1952)
                                                        1. Heryng Teodor (1847-1925)
                                                          1. Hirszfeld Ludwik (1884-1954)
                                                            1. Hornowski Józef Stanisław (1874-1923) (Pot. S.W.)
                                                              1. Hoyer Henryk Fryderyk (1834-1907)
                                                                1. Jakowski Stefan (1857-1921) (Pot. S.W.)
                                                                  1. Januszkiewicz Aleksander (1872-1955)
                                                                    1. Jasiński Władysław (1916-1989)
                                                                      1. Jonscher Karol (1889-1955)
                                                                        1. Jurasz Antoni (1882-1961)
                                                                          1. Kadyi Henryk (1851-1912)
                                                                            1. Kamocki Walenty (1858-1923) (Pot. S.W.)
                                                                              1. Kapuściński Witold (1882-1951) (Pot. S.W.)
                                                                                1. Karwacki Leon (1871-1942)
                                                                                  1. Klecki Karol (1866-1931)
                                                                                    1. Kosiński Julian (1833-1914) (Pot. S.W.)
                                                                                      1. Koskowski Włodzimierz (1893-1965)
                                                                                        1. Kossakowski Jan (1900-1979) (Pot. S.W.)
                                                                                          1. Kostanecki Kazimierz (1863-1940)
                                                                                            1. Koźniewski Tadeusz (1880-1921)
                                                                                              1. Kryński Leon (1866-1937)
                                                                                                1. Krzyształowicz Franciszek (1868-1931)
                                                                                                  1. Kwaśnicki August (1839-1931)
                                                                                                    1. Laskowski Józef (1900-1970)
                                                                                                      1. Lauber Jan (1876-1952)
                                                                                                        1. Legeżyński Stanisław (1895-1970)
                                                                                                          1. Lenartowicz Jan (1877-1959)
                                                                                                            1. Loth Edward (1884-1944)
                                                                                                              1. Melanowski Władysław (1888-1974)
                                                                                                                1. Michałowicz Mieczysław (1874-1965)
                                                                                                                  1. Michejda Kornel (1887-1960)
                                                                                                                    1. Modrakowski Jerzy (1875-1945)
                                                                                                                      1. Moraczewski Wacław (1867-1950)
                                                                                                                        1. Neugebauer Franciszek (1856-1914)
                                                                                                                          1. Nitsch Roman (1873-1943)
                                                                                                                            1. Noiszewski Kazimierz (1859-1930)
                                                                                                                              1. Nowakowski Bruno (1890-1966)
                                                                                                                                1. Nusbaum Henryk (1849-1937)
                                                                                                                                  1. Olbrycht Jan (1886-1968)
                                                                                                                                    1. Opoczyński Kazimierz (1877-1963)
                                                                                                                                      1. Orłowski Stanisław (1868-1923)
                                                                                                                                        1. Orzechowski Kazimierz (1878-1942)
                                                                                                                                          1. Ostrowski Władysław (1897-1949)
                                                                                                                                            1. Oszacki Aleksander (1883-1945) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                              1. Oszacki Jan (1915-1982) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                1. Padlewski Leon (1870-1943)
                                                                                                                                                  1. Paszkiewicz Ludwik (1878-1967)
                                                                                                                                                    1. Pawiński Józef (1851-1925)
                                                                                                                                                      1. Pieńkowski Stefan (1885-1940)
                                                                                                                                                        1. Piotrowski Gustaw (1833-1884)
                                                                                                                                                          1. Pruszyński Jan (1861-1918)
                                                                                                                                                            1. Przesmycki Feliks (1892-1974)
                                                                                                                                                              1. Przewoski Edward (1849-1925)
                                                                                                                                                                1. Reicher Michał (1888-1973)
                                                                                                                                                                  1. Rejchman Mikołaj (1851-1918) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                    1. Rose Maksymilian (1883-1937)
                                                                                                                                                                      1. Rowiński Ksawery (1904-1983)
                                                                                                                                                                        1. Rzętkowski Kazimierz (1870-1924)
                                                                                                                                                                          1. Sabat Bronisław (1871-1953)
                                                                                                                                                                            1. Sawicki Bronisław (1860-1931)
                                                                                                                                                                              1. Schramm Hilary (1857-1940)
                                                                                                                                                                                1. Semerau-Siemianowski Mściwój (1885-1953) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                  1. Serkowski Stanisław (1872-1936) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                    1. Sokołowski Alfred (1849-1924)
                                                                                                                                                                                      1. Sterling Seweryn (1864-1932)
                                                                                                                                                                                        1. Supniewski Janusz (1899-1964)
                                                                                                                                                                                          1. Szczepski Olech (1914-1980)
                                                                                                                                                                                            1. Szenajch Władysław (1879-1964)
                                                                                                                                                                                              1. Szmurło Jan (1867-1952)
                                                                                                                                                                                                1. Szumowski Władysław (1875-1954)
                                                                                                                                                                                                  1. Szymanowski Zygmunt (1873-1956)
                                                                                                                                                                                                    1. Teichmann Ludwik (1823-1895)
                                                                                                                                                                                                      1. Wachholz Leon (1867-1942)
                                                                                                                                                                                                        1. Walawski Julian (1898-1975)
                                                                                                                                                                                                          1. Weigl Rudolf (1883-1957)
                                                                                                                                                                                                            1. Wrzosek Adam (1875-1965)
                                                                                                                                                                                                              1. Zaorski Jan (1887-1956)
                                                                                                                                                                                                                1. Zembrzuski Ludwik (1871-1962)
                                                                                                                                                                                                                  1. Ziembicki Witold (1874-1950)

                                                                                                                                                                                                                    1. Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej prawie 700.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
                                                                                                                                                                                                                      Baza jest uzupełniana codziennie
                                                                                                                                                                                                                      — bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


                                                                                                                                                                                                                      Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

                                                                                                                                                                                                                      Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

                                                                                                                                                                                                                      Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 27.05.2017.
                                                                                                                                                                                                                      © 2002-2014 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie