Sejm-Wielki.PL [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego kontakt
Nazwiska: A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż    Imię Nazwisko: 
Znani: literaci, malarze, architekci, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, przedsiębiorcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Najbardziej znani wojskowi
w Genealogii potomków Sejmu Wielkiego (sejm-wielki.pl)
i Wielkiej Genealogii Minakowskiego (wielcy.pl)

Genealogia potomków Sejmu Wielkiego to baza potomków posłów i senatorów Sejmu Wielkiego (Czteroletniego) i ich rodzeństwa wraz z małżonkami i teściami tych osób.
Wielka genealogia Minakowskiego to baza prawie pół miliona osób z elit polskich wszystkich czasów, które są powiązane nieprzerwanym łańcuchem powiązań rodzinnych z Adamem Mickiewiczem.
Pierwsza z tych baz jest ogólnie dostępna, druga dostępna jest na CD oraz online na www.wielcy.pl w subskrypcji (49 zł rocznie). CD oraz subskrypcję online można wykupić na stronie www.przodkowie.com.

  1. Anders Władysław (1892-1970) (Pot. S.W.)
    1. Arciszewski Krzysztof (1592-1656)
      1. Bem Józef (1794-1850)
        1. Chłapowski Dezydery (1790-1879) (Pot. S.W.)
          1. Chłopicki Józef (1771-1854)
            1. Chodkiewicz Jan Karol (1560-1621)
              1. Czarniecki Stefan (1599-1665)
                1. Dąb-Biernacki Stefan (1890-1959) (Pot. S.W.)
                  1. Dąbrowski Jan Henryk (1755-1818) (Pot. S.W.)
                    1. Dembiński Henryk (1791-1864) (Pot. S.W.)
                      1. Giełgud Antoni (1792-1831) (Pot. S.W.)
                        1. Haller Józef (1873-1960)
                          1. Haller Stanisław (1872-1940)
                            1. Hauke Maurycy (1775-1830)
                              1. Heydenreich Michał (1831-1886)
                                1. Hubal-Dobrzański Henryk (1897-1940) (Pot. S.W.)
                                  1. Jasiński Jakub (1761-1794)
                                    1. Kicki Ludwik (1791-1831) (Pot. S.W.)
                                      1. Kiliński Jan (1760-1819)
                                        1. Kleeberg Franciszek (1888-1941) (Pot. S.W.)
                                          1. Kniaziewicz Karol (1762-1842)
                                            1. Komornicki Stanisław (1924-2010) (Pot. S.W.)
                                              1. Komorowski Tadeusz Bór (1895-1966) (Pot. S.W.)
                                                1. Kościuszko Andrzej Tadeusz (1746-1817)
                                                  1. Kozietulski Jan (1778-1821) (Pot. S.W.)
                                                    1. Krzyżanowski Włodzimierz (1824-1887) (Pot. S.W.)
                                                      1. Lamezan-Salins Robert (1869-1930) (Pot. S.W.)
                                                        1. Langiewicz Marian (1827-1887)
                                                          1. Latinik Franciszek Ksawery (1864-1949)
                                                            1. Lee Robert E. (1807-1870)
                                                              1. Maczek Stanisław (1892-1994)
                                                                1. Madaliński Antoni (1739-1804) (Pot. S.W.)
                                                                  1. Mallet Jan Chrzciciel (1777-1846) (Pot. S.W.)
                                                                    1. Mierosławski Ludwik (1814-1878)
                                                                      1. Modelski Izydor (1888-1962)
                                                                        1. Okulicki Leopold (1898-1946)
                                                                          1. Plater Emilia (1806-1831)
                                                                            1. Poniatowski Józef (1763-1813) (Pot. S.W.)
                                                                              1. Prądzyński Ignacy (1792-1850)
                                                                                1. Pułaski Kazimierz (1745-1779)
                                                                                  1. Rokossowski Konstanty (1896-1968)
                                                                                    1. Rowecki Stefan (1895-1944) (Pot. S.W.)
                                                                                      1. Rozwadowski Tadeusz (1866-1928) (Pot. S.W.)
                                                                                        1. Rydz-Śmigły Edward (1886-1941)
                                                                                          1. Schenk Graf von Stauffenberg Claus (1907-1944)
                                                                                            1. Sikorski Władysław (1881-1943)
                                                                                              1. Sobieski Jan III (1629-1696)
                                                                                                1. Sosabowski Stanisław (1892-1967) (Pot. S.W.)
                                                                                                  1. Sosnkowski Kazimierz (1885-1969)
                                                                                                    1. Sowiński Józef (1777-1831)
                                                                                                      1. Szendzielarz „Łupaszka” Zbigniew (1910-1951) (Pot. S.W.)
                                                                                                        1. Świerczewski Karol (1897-1947)
                                                                                                          1. Traugutt Romuald (1826-1864)
                                                                                                            1. Wołodyjowski Michał (1620-1672)
                                                                                                              1. Wysocki Piotr (1797-1875)
                                                                                                                1. Zamoyski Jan (1542-1605)
                                                                                                                  1. Zawadzki Tadeusz (1921-1943) (Pot. S.W.)
                                                                                                                    1. Zawisza Czarny z Garbowa (-1428)
                                                                                                                      1. Żółkiewski Stanisław (1547-1620)

                                                                                                                        1. Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej prawie 700.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
                                                                                                                          Baza jest uzupełniana codziennie
                                                                                                                          — bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


                                                                                                                          Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

                                                                                                                          Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

                                                                                                                          Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 23.05.2017.
                                                                                                                          © 2002-2014 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie