Sejm-Wielki.PL [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego kontakt
Nazwiska: A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U V W X Y Z Ż    Imię Nazwisko: 
Znani: literaci, malarze, architekci, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, przedsiębiorcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Najbardziej znani uczeni nauk społecznych
w Genealogii potomków Sejmu Wielkiego (sejm-wielki.pl)
i Wielkiej Genealogii Minakowskiego (wielcy.pl)

Genealogia potomków Sejmu Wielkiego to baza potomków posłów i senatorów Sejmu Wielkiego (Czteroletniego) i ich rodzeństwa wraz z małżonkami i teściami tych osób.
Wielka genealogia Minakowskiego to baza prawie pół miliona osób z elit polskich wszystkich czasów, które są powiązane nieprzerwanym łańcuchem powiązań rodzinnych z Adamem Mickiewiczem.
Pierwsza z tych baz jest ogólnie dostępna, druga dostępna jest na CD oraz online na www.wielcy.pl w subskrypcji (49 zł rocznie). CD oraz subskrypcję online można wykupić na stronie www.przodkowie.com.

  1. Abraham Władysław (1860-1941)
    1. Ajdukiewicz Kazimierz (1890-1963)
      1. Appel Karol (1857-1930)
        1. Arnold Stanisław (1895-1973) (Pot. S.W.)
          1. Baranowski Ignacy (1879-1917)
            1. Baudouin de Courtenay Jan (1845-1929) (Pot. S.W.)
              1. Benni Tytus (1877-1935)
                1. Berezowski Cezary (1898-1970)
                  1. Bernacki Ludwik (1882-1939)
                    1. Białecki Antoni (1836-1912)
                      1. Białkowski Leon (1885-1952)
                        1. Bielowski August (1806-1876)
                          1. Bieńkowski Piotr (1865-1925) (Pot. S.W.)
                            1. Biliński Leon (1846-1923)
                              1. Birkenmajer Aleksander (1890-1967)
                                1. Birkenmajer Ludwik (1855-1929)
                                  1. Błachowski Stefan (1889-1962)
                                    1. Bobrzyński Michał (1849-1935) (Pot. S.W.)
                                      1. Bogusławski Edward (1848-1917)
                                        1. Bołoz-Antoniewicz Jan (1858-1922)
                                          1. Bujak Franciszek (1875-1953)
                                            1. Burzyński Piotr (1819-1879)
                                              1. Bystroń Jan (1860-1902)
                                                1. Bystroń Jan (1892-1964)
                                                  1. Celichowski Zygmunt (1845-1923)
                                                    1. Chlebowski Bronisław (1846-1918) (Pot. S.W.)
                                                      1. Chłędowski Kazimierz (1843-1920)
                                                        1. Chmielowski Piotr (1848-1904) (Pot. S.W.)
                                                          1. Chodyński Stanisław (1836-1919)
                                                            1. Chrzanowski Ignacy (1866-1940) (Pot. S.W.)
                                                              1. Cieszkowski August (1814-1895) (Pot. S.W.)
                                                                1. Cybichowski Zygmunt (1879-1946)
                                                                  1. Czachowski Kazimierz (1890-1948)
                                                                    1. Czapliński Władysław (1905-1981) (Pot. S.W.)
                                                                      1. Czarnowski Stefan (1879-1937) (Pot. S.W.)
                                                                        1. Czermak Wiktor (1863-1913)
                                                                          1. Ćwikliński Ludwik (1853-1942)
                                                                            1. Danielewicz Adam (1846-1935)
                                                                              1. Danysz Antoni (1853-1925)
                                                                                1. Dąbrowska Maria (1889-1965)
                                                                                  1. Dembiński Bronisław (1858-1939) (Pot. S.W.)
                                                                                    1. Domaszewski Jan (1848-1915)
                                                                                      1. Doroszewski Witold (1899-1976)
                                                                                        1. Dunajewski Julian (1821-1907) (Pot. S.W.)
                                                                                          1. Dunin Katol (1850-1917)
                                                                                            1. Dyboski Roman (1883-1945)
                                                                                              1. Dydyński Teodor (1836-1921)
                                                                                                1. Dzieduszycki Maurycy (1813-1877) (Pot. S.W.)
                                                                                                  1. Dzieduszycki Wojciech (1848-1909) (Pot. S.W.)
                                                                                                    1. Ehrenkreutz Stefan (1880-1945)
                                                                                                      1. Elzenberg Henryk (1887-1967)
                                                                                                        1. Estreicher Karol (1827-1908)
                                                                                                          1. Estreicher Stanisław (1869-1939) (Pot. S.W.)
                                                                                                            1. Faleński Felicjan (1824-1910) (Pot. S.W.)
                                                                                                              1. Fierich Franciszek (1860-1928)
                                                                                                                1. Fijałek Jan (1864-1936)
                                                                                                                  1. Folkierski Władysław (1890-1961)
                                                                                                                    1. Fredro Aleksander (1793-1876) (Pot. S.W.)
                                                                                                                      1. Galle Henryk (1872-1948)
                                                                                                                        1. Gawroński Andrzej (1885-1927)
                                                                                                                          1. Gąsiorowski Stanisław (1897-1962)
                                                                                                                            1. Geblewicz Eugeniusz (1904-1974)
                                                                                                                              1. Gembarzewski Bronisław (1872-1941)
                                                                                                                                1. Gloger Zygmunt (1845-1910) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                  1. Godlewski Michał (1872-1956) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                    1. Gostomski Walery (1854-1915) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                      1. Grabowski Edward (1849-1912)
                                                                                                                                        1. Grabski Stanisław (1871-1949)
                                                                                                                                          1. Grzybowski Konstanty (1901-1970)
                                                                                                                                            1. Gubrynowicz Bronisław (1870-1933)
                                                                                                                                              1. Gwiazdomorski Jan (1899-1977) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                1. Halecki Oskar (1891-1973)
                                                                                                                                                  1. Handelsman Marceli (1882-1945)
                                                                                                                                                    1. Hartleb Jan (1886-1951)
                                                                                                                                                      1. Herbst Stanisław (1907-1973)
                                                                                                                                                        1. Holewiński Władysław (1834-1919)
                                                                                                                                                          1. Ingarden Roman (1893-1970)
                                                                                                                                                            1. Jabłonowski Aleksander (1829-1913)
                                                                                                                                                              1. Jabłonowski Władysław (1865-1956) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                1. Jabłoński Witold (1901-1957) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                  1. Jaworski Władysław (1865-1930)
                                                                                                                                                                    1. Kalina Antoni (1846-1906) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                      1. Kalinka Walerian (1826-1886)
                                                                                                                                                                        1. Kamieniecki Witold (1883-1964)
                                                                                                                                                                          1. Karłowicz Jan (1836-1903)
                                                                                                                                                                            1. Kasparek Franciszek (1844-1903)
                                                                                                                                                                              1. Kaszewski Kazimierz (1825-1910)
                                                                                                                                                                                1. Kętrzyński Wojciech (1838-1918)
                                                                                                                                                                                  1. Kleczyński Józef (1841-1900)
                                                                                                                                                                                    1. Klemensiewicz Zenon (1891-1969)
                                                                                                                                                                                      1. Klinger Witold (1875-1962) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                        1. Kochanowski Jan (1869-1949) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                          1. Kolankowski Ludwik (1882-1956)
                                                                                                                                                                                            1. Komarnicki Wacław (1891-1954)
                                                                                                                                                                                              1. Komornicki Stefan (1887-1942) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                1. Koneczna Halina (1899-1961)
                                                                                                                                                                                                  1. Konic Henryk (1860-1934)
                                                                                                                                                                                                    1. Konopczyński Władysław (1880-1952)
                                                                                                                                                                                                      1. Korzeniowski Józef (1863-1921)
                                                                                                                                                                                                        1. Korzon Tadeusz (1839-1918)
                                                                                                                                                                                                          1. Koschembahr-Łyskowski Ignacy (1864-1945)
                                                                                                                                                                                                            1. Kosiński Kazimierz (1886-1970)
                                                                                                                                                                                                              1. Kostanecki Antoni (1866-1941)
                                                                                                                                                                                                                1. Kotarbiński Tadeusz (1886-1981) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                  1. Kozłowski Leon (1892-1944)
                                                                                                                                                                                                                    1. Koźmian Stanisław (1811-1885)
                                                                                                                                                                                                                      1. Krasiński Adam (1810-1891)
                                                                                                                                                                                                                        1. Krasiński Adam (1870-1909) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                          1. Krasiński Edward (1870-1940) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                            1. Kraushar Aleksander (1843-1931)
                                                                                                                                                                                                                              1. Kremer Józef (1806-1875)
                                                                                                                                                                                                                                1. Kridl Manfred (1882-1957)
                                                                                                                                                                                                                                  1. Kruczkiewicz Bronisław (1849-1918) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                    1. Kryński Adam (1844-1932)
                                                                                                                                                                                                                                      1. Kryński Mirosław (1886-1917)
                                                                                                                                                                                                                                        1. Krzemiński Stanisław (1839-1912)
                                                                                                                                                                                                                                          1. Krzymuski Edmund (1851-1928)
                                                                                                                                                                                                                                            1. Krzywicki Ludwik (1859-1941)
                                                                                                                                                                                                                                              1. Krzyżanowski Adam (1873-1963)
                                                                                                                                                                                                                                                1. Krzyżanowski Julian (1892-1976)
                                                                                                                                                                                                                                                  1. Krzyżanowski Stanisław (1865-1917)
                                                                                                                                                                                                                                                    1. Kubala Ludwik (1838-1918)
                                                                                                                                                                                                                                                      1. Kucharzewski Feliks (1849-1935) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                        1. Kucharzewski Jan (1876-1952)
                                                                                                                                                                                                                                                          1. Kukiel Marian (1885-1973)
                                                                                                                                                                                                                                                            1. Kumaniecki Kazimierz (1905-1977)
                                                                                                                                                                                                                                                              1. Kutrzeba Stanisław (1876-1946)
                                                                                                                                                                                                                                                                1. Kwiatkowski Eugeniusz (1888-1974) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Lanckoroński Karol (1848-1933) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Lednicki Wacław (1891-1967) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Lehr-Spławiński Tadeusz (1891-1965) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Lepszy Kazimierz (1904-1964)
                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Lepszy Leonard (1856-1938)
                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Lewak Adam (1891-1963)
                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Lewicki Anatol (1841-1899)
                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Lisicki Henryk (1839-1899)
                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Liske Ksawery (1839-1891)
                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Lisowski Zygmunt (1880-1955)
                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Longchamps de Bérier Roman (1883-1941)
                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Loret Maciej (1880-1949)
                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Lubomirski Jan (1826-1908) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Lubowicki Jerzy (1898-1964)
                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Lutosławski Wincenty (1863-1954)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Lutostański Karol (1880-1939)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Łaguna Stosław (1833-1900)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Łempicki Zygmunt (1886-1943)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Łepkowski Józef (1826-1894) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Łodyński Marian (1884-1972)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Łopaciński Hieronim (1860-1906)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Łoś Jan (1860-1928)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Łoziński Bronisław (1848-1911)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Łoziński Władysław (1843-1913)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Łuszczkiewicz Władysław (1828-1900)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Majewski Erazm (1858-1922)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Makowiecki Tadeusz (1900-1952)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Maleczyński Karol (1897-1968)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Malinowski Bronisław (1884-1942)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Malinowski Franciszek (1808-1881)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Malinowski Lucjan (1839-1898)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Małecki Antoni (1821-1913) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Mann Maurycy (1880-1932)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Manteuffel Jerzy (1900-1954)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Manteuffel Tadeusz (1902-1970)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Mańkowski Tadeusz (1878-1956) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Matuszewski Ignacy (1858-1919)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Maykowska Maria (1892-1967)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Mecherzyński Karol (1800-1881)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Michalski Jan (1876-1950)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Miklaszewski Walenty (1839-1924)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Mikucki Sylwiusz (1898-1983)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Mikulski Tadeusz (1909-1958)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Milewski Józef (1859-1916) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Milewski Tadeusz (1906-1966) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Młynarski Feliks (1884-1972)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Mogilnicki Aleksander (1875-1956)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Moldenhawer Aleksander (1840-1909) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Morawski Józef (1888-1939) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Morawski Kazimierz (1852-1925) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Moszyński Kazimierz (1887-1959)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Mościcki Henryk (1881-1952)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Muczkowski Józef (1860-1943)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Mycielski Jerzy (1856-1928) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Nawroczyński Bogdan (1882-1974)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Nitsch Kazimierz (1874-1958)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Ochenkowski Władysław (1840-1908)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Ochimowski Feliks (1848-1932)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Ossowska Maria (1896-1974)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Ossowski Stanisław (1897-1963)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Otrębski Jan (1889-1971)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Pagaczewski Julian (1874-1940)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Papée Fryderyk (1856-1940) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Parandowski Jan (1895-1978)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Parczewski Alfons (1849-1933) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Paszkiewicz Henryk (1897-1979)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Pawiński Adolf (1840-1896)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Pawlikowski Jan Gwalbert (1860-1939) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Pawłowski Bronisław (1883-1962)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Petrażycki Leon (1867-1931)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Piekarski Kazimierz (1893-1944) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Pilat Roman (1846-1906)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Pilat Tadeusz (1844-1923)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Piniński Leon (1857-1938) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Piotrowicz Ludwik (1886-1957)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Piwarski Kazimierz (1903-1968)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Plenkiewicz Roman (1833-1910)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Pociecha Władysław (1893-1958)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Polkowski Ignacy (1833-1888)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Poniatowski Stanisław (1884-1945)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Porębowicz Edward (1862-1937)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Potkański Karol (1861-1907)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Potocki Józef (1862-1922) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Pruszkowski Józef (1837-1925)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Pułaski Franciszek (1875-1956) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Radzimiński-Luba Zygmunt (1843-1929) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Radziszewski Henryk (1873-1923)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Rauszer Zdzisław (1877-1952)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Rembowski Aleksander (1847-1906)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Rowiński Michał (1860-1925)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Rozwadowski Jan (1867-1935)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Rubczyński Witold (1864-1938)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Rulikowski Mieczysław (1881-1951) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Rutkowski Jan (1886-1949)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Rybarski Roman (1887-1942)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Sawicka Stanisława (1895-1982)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Sawicki Jakub (1899-1979)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Schayer Stanisław (1899-1941)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Semkowicz Aleksander (1850-1923)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Semkowicz Władysław (1878-1949)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Siemieński Józef (1882-1941) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Siemieński Lucjan Hipolit (1807-1877) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Sienkiewicz Henryk (1846-1916) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Sinko Tadeusz (1877-1966) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Skałkowski Adam (1877-1951) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Słoński Stanisław (1879-1959)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Smoleński Władysław (1851-1926)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Smolikowski Seweryn (1850-1920)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Smolka Stanisław (1854-1924)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Sobieski Wacław (1872-1935)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Sokołowski Marian (1839-1911)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Spasowicz Włodzimierz (1829-1906)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Stadnicki Kazimierz (1808-1886)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Staff Leopold (1878-1957)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Starzyński Stanisław (1853-1935)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Stebelski Adam (1894-1969)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Stieber Zdzisław (1903-1980)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Strasburger Edward (1882-1923) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Stronczyński Kazimierz (1809-1896)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Suligowski Adolf (1849-1932)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Supiński Józef (1804-1893)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Szeruda Jan (1889-1962)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Szlagowski Antoni (1864-1956)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Szober Stanisław (1879-1938)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Szujski Józef (1835-1883)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Szulc Stefan (1881-1956)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Szuman Stefan (1889-1972)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Szweykowski Zygmunt (1894-1978)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Szyjkowski Marian (1883-1952) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Święcicki Julian (1848-1932)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Tarnowski Stanisław (1837-1917) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Tatarkiewicz Władysław (1886-1980) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Taubenschlag Rafał (1881-1958)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Taylor Edward (1884-1964) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Till Ernest (1846-1926)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Tokarz Wacław (1873-1937)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Tomkowicz Stanisław (1850-1933) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Twardowski Kazimierz (1866-1938)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Tymieniecki Kazimierz (1887-1968)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Ujejski Józef (1883-1937)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Ulanowski Bolesław (1860-1919)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Vetulani Adam (1901-1976)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Walicki Michał (1904-1966)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Węclewski Zygmunt (1824-1887) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Wierzbowski Teodor (1853-1923)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Willman-Grabowska Helena (1870-1957)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Windakiewicz Stanisław (1863-1943)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Wisłocki Władysław (1841-1900)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Wojciechowski Konstanty (1872-1924)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Wojciechowski Zygmunt (1900-1955)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Wójcicki Kazimierz (1876-1938) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Wróblewski Stanisław (1868-1938)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Wyka Kazimierz (1910-1975)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Zakrzewski Wincenty (1844-1918) (Pot. S.W.)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Zaleski Stefan (1888-1959)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Załęski Witold (1836-1908)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          1. Zawodziński Karol (1890-1949)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            1. Zdziechowski Marian (1861-1938)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              1. Zieleńczyk Adam (1880-1943)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                1. Znamierowski Czesław (1888-1967)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  1. Znaniecki Florian (1882-1958)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    1. Zoll Fryderyk (1834-1917)
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      1. Zoll Fryderyk (1865-1948)

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        1. Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej prawie 700.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Baza jest uzupełniana codziennie
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          — bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 28.04.2017.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          © 2002-2014 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie