Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
Znani: literaci, malarze, architekci, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, przedsiębiorcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Najbardziej znani uczeni nauk społecznych
w Genealogii potomków Sejmu Wielkiego (sejm-wielki.pl)
i Wielkiej Genealogii Minakowskiego (wielcy.pl)

Genealogia potomków Sejmu Wielkiego to baza potomków posłów i senatorów Sejmu Wielkiego (Czteroletniego) i ich rodzeństwa wraz z małżonkami i teściami tych osób.
Wielka genealogia Minakowskiego to baza prawie pół miliona osób z elit polskich wszystkich czasów, które są powiązane nieprzerwanym łańcuchem powiązań rodzinnych z Adamem Mickiewiczem.
Pierwsza z tych baz jest ogólnie dostępna, druga dostępna jest na CD oraz online na www.wielcy.pl w subskrypcji (49 zł rocznie). CD oraz subskrypcję online można wykupić na stronie www.przodkowie.com.

  1. Abraham Władysław (1860-1941)
  2. Ajdukiewicz Kazimierz (1890-1963)
  3. Appel Karol (1857-1930)
  4. Arnold Stanisław (1895-1973) (Pot. S.W.)
  5. Baranowski Ignacy (1879-1917)
  6. Baudouin de Courtenay Jan (1845-1929) (Pot. S.W.)
  7. Benni Tytus (1877-1935)
  8. Berezowski Cezary (1898-1970)
  9. Bernacki Ludwik (1882-1939)
  10. Białecki Antoni (1836-1912)
  11. Białkowski Leon (1885-1952)
  12. Bielowski August (1806-1876)
  13. Bieńkowski Piotr (1865-1925) (Pot. S.W.)
  14. Biliński Leon (1846-1923)
  15. Birkenmajer Aleksander (1890-1967)
  16. Birkenmajer Ludwik (1855-1929)
  17. Błachowski Stefan (1889-1962)
  18. Bobrzyński Michał (1849-1935) (Pot. S.W.)
  19. Bogusławski Edward (1848-1917)
  20. Bołoz-Antoniewicz Jan (1858-1922)
  21. Bujak Franciszek (1875-1953)
  22. Burzyński Piotr (1819-1879)
  23. Bystroń Jan (1860-1902)
  24. Bystroń Jan (1892-1964)
  25. Celichowski Zygmunt (1845-1923)
  26. Chlebowski Bronisław (1846-1918) (Pot. S.W.)
  27. Chłędowski Kazimierz (1843-1920)
  28. Chmielowski Piotr (1848-1904) (Pot. S.W.)
  29. Chodyński Stanisław (1836-1919)
  30. Chrzanowski Ignacy (1866-1940) (Pot. S.W.)
  31. Cieszkowski August (1814-1895) (Pot. S.W.)
  32. Cybichowski Zygmunt (1879-1946)
  33. Czachowski Kazimierz (1890-1948)
  34. Czapliński Władysław (1905-1981) (Pot. S.W.)
  35. Czarnowski Stefan (1879-1937) (Pot. S.W.)
  36. Czermak Wiktor (1863-1913)
  37. Ćwikliński Ludwik (1853-1942)
  38. Danielewicz Adam (1846-1935)
  39. Danysz Antoni (1853-1925)
  40. Dąbrowska Maria (1889-1965)
  41. Dembiński Bronisław (1858-1939) (Pot. S.W.)
  42. Domaszewski Jan (1848-1915)
  43. Doroszewski Witold (1899-1976)
  44. Dunajewski Julian (1821-1907) (Pot. S.W.)
  45. Dunin Katol (1850-1917)
  46. Dyboski Roman (1883-1945)
  47. Dydyński Teodor (1836-1921)
  48. Dzieduszycki Maurycy (1813-1877) (Pot. S.W.)
  49. Dzieduszycki Wojciech (1848-1909) (Pot. S.W.)
  50. Ehrenkreutz Stefan (1880-1945)
  51. Elzenberg Henryk (1887-1967)
  52. Erzepki Bolesław (1852-1932)
  53. Estreicher Karol (1827-1908)
  54. Estreicher Stanisław (1869-1939) (Pot. S.W.)
  55. Faleński Felicjan (1824-1910) (Pot. S.W.)
  56. Fierich Franciszek (1860-1928)
  57. Fijałek Jan (1864-1936)
  58. Folkierski Władysław (1890-1961)
  59. Fredro Aleksander (1793-1876) (Pot. S.W.)
  60. Galle Henryk (1872-1948)
  61. Gawroński Andrzej (1885-1927)
  62. Gąsiorowska Natalia (1881-1964)
  63. Gąsiorowski Stanisław (1897-1962)
  64. Geblewicz Eugeniusz (1904-1974)
  65. Gembarzewski Bronisław (1872-1941)
  66. Gloger Zygmunt (1845-1910) (Pot. S.W.)
  67. Godlewski Michał (1872-1956) (Pot. S.W.)
  68. Gostomski Walery (1854-1915) (Pot. S.W.)
  69. Grabowski Edward (1849-1912)
  70. Grabski Stanisław (1871-1949)
  71. Grzybowski Konstanty (1901-1970)
  72. Gubrynowicz Bronisław (1870-1933)
  73. Gwiazdomorski Jan (1899-1977) (Pot. S.W.)
  74. Halecki Oskar (1891-1973)
  75. Handelsman Marceli (1882-1945)
  76. Hartleb Jan (1886-1951)
  77. Herbst Stanisław (1907-1973)
  78. Hirschberg Aleksander (1847-1907)
  79. Holewiński Władysław (1834-1919)
  80. Ingarden Roman (1893-1970)
  81. Jabłonowski Aleksander (1829-1913)
  82. Jabłonowski Władysław (1865-1956) (Pot. S.W.)
  83. Jabłoński Witold (1901-1957) (Pot. S.W.)
  84. Jaworski Władysław (1865-1930)
  85. Kalina Antoni (1846-1906) (Pot. S.W.)
  86. Kalinka Walerian (1826-1886)
  87. Kamieniecki Witold (1883-1964) (Pot. S.W.)
  88. Karłowicz Jan (1836-1903)
  89. Kasparek Franciszek (1844-1903)
  90. Kaszewski Kazimierz (1825-1910)
  91. Kętrzyński Wojciech (1838-1918)
  92. Kleczkowski Adam (1883-1949)
  93. Kleczyński Józef (1841-1900)
  94. Klemensiewicz Zenon (1891-1969)
  95. Klinger Witold (1875-1962) (Pot. S.W.)
  96. Kochanowski Jan (1869-1949) (Pot. S.W.)
  97. Kolankowski Ludwik (1882-1956)
  98. Komarnicki Wacław (1891-1954)
  99. Komornicki Stefan (1887-1942) (Pot. S.W.)
  100. Koneczna Halina (1899-1961)
  101. Konic Henryk (1860-1934)
  102. Konopczyński Władysław (1880-1952)
  103. Kopera Feliks (1871-1952)
  104. Korbut Gabriel (1862-1936)
  105. Korzeniowski Józef (1863-1921)
  106. Korzon Tadeusz (1839-1918)
  107. Koschembahr-Łyskowski Ignacy (1864-1945)
  108. Kosiński Kazimierz (1886-1970)
  109. Kostanecki Antoni (1866-1941)
  110. Kotarbiński Tadeusz (1886-1981) (Pot. S.W.)
  111. Kozłowski Leon (1892-1944)
  112. Koźmian Stanisław (1811-1885)
  113. Krasiński Adam (1810-1891)
  114. Krasiński Adam (1870-1909) (Pot. S.W.)
  115. Krasiński Edward (1870-1940) (Pot. S.W.)
  116. Kraushar Aleksander (1843-1931)
  117. Kremer Józef (1806-1875)
  118. Kridl Manfred (1882-1957)
  119. Kruczkiewicz Bronisław (1849-1918) (Pot. S.W.)
  120. Kryński Adam (1844-1932)
  121. Kryński Mirosław (1886-1917)
  122. Krzeczkowski Konstanty (1879-1939)
  123. Krzemiński Stanisław (1839-1912)
  124. Krzymuski Edmund (1851-1928)
  125. Krzywicki Ludwik (1859-1941)
  126. Krzyżanowski Adam (1873-1963)
  127. Krzyżanowski Julian (1892-1976)
  128. Krzyżanowski Stanisław (1865-1917)
  129. Kubala Ludwik (1838-1918)
  130. Kucharzewski Feliks (1849-1935) (Pot. S.W.)
  131. Kucharzewski Jan (1876-1952)
  132. Kukiel Marian (1885-1973)
  133. Kumaniecki Kazimierz (1905-1977)
  134. Kutrzeba Stanisław (1876-1946)
  135. Kwiatkowski Eugeniusz (1888-1974) (Pot. S.W.)
  136. Lanckoroński Karol (1848-1933) (Pot. S.W.)
  137. Lednicki Wacław (1891-1967) (Pot. S.W.)
  138. Lehr-Spławiński Tadeusz (1891-1965) (Pot. S.W.)
  139. Lepszy Kazimierz (1904-1964)
  140. Lepszy Leonard (1856-1938)
  141. Lewak Adam (1891-1963)
  142. Lewicki Anatol (1841-1899)
  143. Lisicki Henryk (1839-1899)
  144. Liske Ksawery (1839-1891)
  145. Lisowski Zygmunt (1880-1955)
  146. Longchamps de Bérier Roman (1883-1941)
  147. Loret Maciej (1880-1949)
  148. Lubomirski Jan (1826-1908) (Pot. S.W.)
  149. Lubowicki Jerzy (1898-1964)
  150. Lutosławski Wincenty (1863-1954)
  151. Lutostański Karol (1880-1939)
  152. Łaguna Stosław (1833-1900)
  153. Łempicki Zygmunt (1886-1943)
  154. Łepkowski Józef (1826-1894) (Pot. S.W.)
  155. Łodyński Marian (1884-1972) (Pot. S.W.)
  156. Łopaciński Hieronim (1860-1906)
  157. Łoś Jan (1860-1928)
  158. Łoziński Bronisław (1848-1911)
  159. Łoziński Władysław (1843-1913)
  160. Łuszczkiewicz Władysław (1828-1900)
  161. Majewski Erazm (1858-1922)
  162. Makowiecki Tadeusz (1900-1952)
  163. Maleczyński Karol (1897-1968)
  164. Malinowski Bronisław (1884-1942)
  165. Malinowski Franciszek (1808-1881)
  166. Malinowski Lucjan (1839-1898)
  167. Małecki Antoni (1821-1913) (Pot. S.W.)
  168. Mann Maurycy (1880-1932)
  169. Manteuffel Jerzy (1900-1954)
  170. Manteuffel Tadeusz (1902-1970)
  171. Mańkowski Tadeusz (1878-1956) (Pot. S.W.)
  172. Matuszewski Ignacy (1858-1919)
  173. Maykowska Maria (1892-1967)
  174. Mecherzyński Karol (1800-1881)
  175. Michalski Jan (1876-1950)
  176. Miklaszewski Walenty (1839-1924)
  177. Mikucki Sylwiusz (1898-1983)
  178. Mikulski Tadeusz (1909-1958)
  179. Milewski Józef (1859-1916) (Pot. S.W.)
  180. Milewski Tadeusz (1906-1966) (Pot. S.W.)
  181. Młynarski Feliks (1884-1972)
  182. Mogilnicki Aleksander (1875-1956)
  183. Moldenhawer Aleksander (1840-1909) (Pot. S.W.)
  184. Morawski Józef (1888-1939) (Pot. S.W.)
  185. Morawski Kazimierz (1852-1925) (Pot. S.W.)
  186. Moszyński Kazimierz (1887-1959)
  187. Mościcki Henryk (1881-1952)
  188. Muczkowski Józef (1860-1943)
  189. Mycielski Jerzy (1856-1928) (Pot. S.W.)
  190. Nawroczyński Bogdan (1882-1974)
  191. Nitsch Kazimierz (1874-1958) (Pot. S.W.)
  192. Ochenkowski Władysław (1840-1908)
  193. Ochimowski Feliks (1848-1932)
  194. Ossowska Maria (1896-1974)
  195. Ossowski Stanisław (1897-1963)
  196. Otrębski Jan (1889-1971)
  197. Pagaczewski Julian (1874-1940)
  198. Papée Fryderyk (1856-1940) (Pot. S.W.)
  199. Parandowski Jan (1895-1978)
  200. Parczewski Alfons (1849-1933) (Pot. S.W.)
  201. Paszkiewicz Henryk (1897-1979)
  202. Pawiński Adolf (1840-1896)
  203. Pawlikowski Jan Gwalbert (1860-1939) (Pot. S.W.)
  204. Pawłowski Bronisław (1883-1962)
  205. Petrażycki Leon (1867-1931)
  206. Piekarski Kazimierz (1893-1944) (Pot. S.W.)
  207. Pilat Roman (1846-1906)
  208. Pilat Tadeusz (1844-1923)
  209. Piniński Leon (1857-1938) (Pot. S.W.)
  210. Piotrowicz Ludwik (1886-1957)
  211. Piwarski Kazimierz (1903-1968)
  212. Plenkiewicz Roman (1833-1910)
  213. Pociecha Władysław (1893-1958)
  214. Polkowski Ignacy (1833-1888)
  215. Poniatowski Stanisław (1884-1945)
  216. Porębowicz Edward (1862-1937)
  217. Potkański Karol (1861-1907)
  218. Potocki Józef (1862-1922) (Pot. S.W.)
  219. Pruszkowski Józef (1837-1925)
  220. Pułaski Franciszek (1875-1956) (Pot. S.W.)
  221. Radzimiński-Luba Zygmunt (1843-1929) (Pot. S.W.)
  222. Radziszewski Henryk (1873-1923)
  223. Rauszer Zdzisław (1877-1952)
  224. Rembowski Aleksander (1847-1906)
  225. Rowiński Michał (1860-1925)
  226. Rozwadowski Jan (1867-1935)
  227. Rubczyński Witold (1864-1938)
  228. Rulikowski Mieczysław (1881-1951) (Pot. S.W.)
  229. Rutkowski Jan (1886-1949)
  230. Rybarski Roman (1887-1942)
  231. Sawicka Stanisława (1895-1982)
  232. Sawicki Jakub (1899-1979)
  233. Schayer Stanisław (1899-1941)
  234. Semkowicz Aleksander (1850-1923)
  235. Semkowicz Władysław (1878-1949)
  236. Siemieński Józef (1882-1941) (Pot. S.W.)
  237. Siemieński Lucjan Hipolit (1807-1877) (Pot. S.W.)
  238. Sienkiewicz Henryk (1846-1916) (Pot. S.W.)
  239. Sinko Tadeusz (1877-1966) (Pot. S.W.)
  240. Skałkowski Adam (1877-1951) (Pot. S.W.)
  241. Słoński Stanisław (1879-1959)
  242. Smoleński Władysław (1851-1926)
  243. Smolikowski Seweryn (1850-1920)
  244. Smolka Stanisław (1854-1924)
  245. Sobieski Wacław (1872-1935)
  246. Sokołowski Marian (1839-1911)
  247. Spasowicz Włodzimierz (1829-1906)
  248. Stadnicki Kazimierz (1808-1886)
  249. Staff Leopold (1878-1957)
  250. Starzyński Stanisław (1853-1935)
  251. Stebelski Adam (1894-1969)
  252. Stieber Zdzisław (1903-1980)
  253. Strasburger Edward (1882-1923) (Pot. S.W.)
  254. Stronczyński Kazimierz (1809-1896)
  255. Struve Henryk (1840-1912)
  256. Suligowski Adolf (1849-1932)
  257. Supiński Józef (1804-1893)
  258. Szeruda Jan (1889-1962)
  259. Szlagowski Antoni (1864-1956)
  260. Szober Stanisław (1879-1938)
  261. Szujski Józef (1835-1883)
  262. Szulc Stefan (1881-1956)
  263. Szuman Stefan (1889-1972)
  264. Szweykowski Zygmunt (1894-1978)
  265. Szyjkowski Marian (1883-1952) (Pot. S.W.)
  266. Święcicki Julian (1848-1932)
  267. Tarnowski Stanisław (1837-1917) (Pot. S.W.)
  268. Tatarkiewicz Władysław (1886-1980) (Pot. S.W.)
  269. Taubenschlag Rafał (1881-1958)
  270. Taylor Edward (1884-1964) (Pot. S.W.)
  271. Till Ernest (1846-1926)
  272. Tokarz Wacław (1873-1937)
  273. Tomkowicz Stanisław (1850-1933) (Pot. S.W.)
  274. Twardowski Kazimierz (1866-1938)
  275. Tymieniecki Kazimierz (1887-1968)
  276. Ujejski Józef (1883-1937)
  277. Ulanowski Bolesław (1860-1919)
  278. Vetulani Adam (1901-1976)
  279. Walicki Michał (1904-1966)
  280. Węclewski Zygmunt (1824-1887) (Pot. S.W.)
  281. Wierzbowski Teodor (1853-1923)
  282. Willman-Grabowska Helena (1870-1957)
  283. Windakiewicz Stanisław (1863-1943)
  284. Wisłocki Władysław (1841-1900)
  285. Wojciechowski Konstanty (1872-1924)
  286. Wojciechowski Zygmunt (1900-1955)
  287. Wójcicki Kazimierz (1876-1938) (Pot. S.W.)
  288. Wróblewski Stanisław (1868-1938)
  289. Wyka Kazimierz (1910-1975)
  290. Zakrzewski Wincenty (1844-1918) (Pot. S.W.)
  291. Zaleski Stefan (1888-1959)
  292. Załęski Witold (1836-1908)
  293. Zawodziński Karol (1890-1949)
  294. Zdziechowski Marian (1861-1938)
  295. Zieleńczyk Adam (1880-1943)
  296. Znamierowski Czesław (1888-1967)
  297. Znaniecki Florian (1882-1958)
  298. Zoll Fryderyk (1834-1917)
  299. Zoll Fryderyk (1865-1948)

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 23.10.2017.
© 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie