Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
Znani: literaci, malarze, architekci, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, przedsiębiorcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Najbardziej znani uczeni nauk społecznych
w Genealogii potomków Sejmu Wielkiego (sejm-wielki.pl)
i Wielkiej Genealogii Minakowskiego (wielcy.pl)

Genealogia potomków Sejmu Wielkiego to baza potomków posłów i senatorów Sejmu Wielkiego (Czteroletniego) i ich rodzeństwa wraz z małżonkami i teściami tych osób.
Wielka genealogia Minakowskiego to baza prawie pół miliona osób z elit polskich wszystkich czasów, które są powiązane nieprzerwanym łańcuchem powiązań rodzinnych z Adamem Mickiewiczem.
Pierwsza z tych baz jest ogólnie dostępna, druga dostępna jest na CD oraz online na www.wielcy.pl w subskrypcji (49 zł rocznie). CD oraz subskrypcję online można wykupić na stronie www.przodkowie.com.

  1. Abraham Władysław (1860-1941)
  2. Ajdukiewicz Kazimierz (1890-1963)
  3. Appel Karol (1857-1930)
  4. Arnold Stanisław (1895-1973) (Pot. S.W.)
  5. Baranowski Ignacy (1879-1917)
  6. Baudouin de Courtenay Jan (1845-1929) (Pot. S.W.)
  7. Benni Tytus (1877-1935)
  8. Berezowski Cezary (1898-1970)
  9. Bernacki Ludwik (1882-1939)
  10. Białecki Antoni (1836-1912)
  11. Białkowski Leon (1885-1952)
  12. Bielowski August (1806-1876)
  13. Bieńkowski Piotr (1865-1925) (Pot. S.W.)
  14. Biliński Leon (1846-1923)
  15. Birkenmajer Aleksander (1890-1967)
  16. Birkenmajer Ludwik (1855-1929)
  17. Błachowski Stefan (1889-1962)
  18. Bobrzyński Michał (1849-1935) (Pot. S.W.)
  19. Bogusławski Edward (1848-1917)
  20. Bołoz-Antoniewicz Jan (1858-1922)
  21. Bujak Franciszek (1875-1953)
  22. Burzyński Piotr (1819-1879)
  23. Bystroń Jan (1860-1902)
  24. Bystroń Jan (1892-1964)
  25. Celichowski Zygmunt (1845-1923)
  26. Chlebowski Bronisław (1846-1918) (Pot. S.W.)
  27. Chłędowski Kazimierz (1843-1920)
  28. Chmielowski Piotr (1848-1904) (Pot. S.W.)
  29. Chodyński Stanisław (1836-1919)
  30. Chrzanowski Ignacy (1866-1940) (Pot. S.W.)
  31. Cieszkowski August (1814-1895) (Pot. S.W.)
  32. Cybichowski Zygmunt (1879-1946)
  33. Czachowski Kazimierz (1890-1948)
  34. Czapliński Władysław (1905-1981) (Pot. S.W.)
  35. Czarnowski Stefan (1879-1937) (Pot. S.W.)
  36. Czermak Wiktor (1863-1913)
  37. Ćwikliński Ludwik (1853-1942)
  38. Danielewicz Adam (1846-1935)
  39. Danysz Antoni (1853-1925)
  40. Dąbrowska Maria (1889-1965)
  41. Dembiński Bronisław (1858-1939) (Pot. S.W.)
  42. Domaszewski Jan (1848-1915)
  43. Doroszewski Witold (1899-1976)
  44. Dunajewski Julian (1821-1907) (Pot. S.W.)
  45. Dunin Katol (1850-1917)
  46. Dyboski Roman (1883-1945)
  47. Dydyński Teodor (1836-1921)
  48. Dzieduszycki Maurycy (1813-1877) (Pot. S.W.)
  49. Dzieduszycki Wojciech (1848-1909) (Pot. S.W.)
  50. Ehrenkreutz Stefan (1880-1945)
  51. Elzenberg Henryk (1887-1967)
  52. Erzepki Bolesław (1852-1932)
  53. Estreicher Karol (1827-1908)
  54. Estreicher Stanisław (1869-1939) (Pot. S.W.)
  55. Faleński Felicjan (1824-1910) (Pot. S.W.)
  56. Fierich Franciszek (1860-1928)
  57. Fijałek Jan (1864-1936)
  58. Folkierski Władysław (1890-1961)
  59. Fredro Aleksander (1793-1876) (Pot. S.W.)
  60. Galle Henryk (1872-1948)
  61. Gawroński Andrzej (1885-1927)
  62. Gąsiorowski Stanisław (1897-1962)
  63. Geblewicz Eugeniusz (1904-1974)
  64. Gembarzewski Bronisław (1872-1941)
  65. Gloger Zygmunt (1845-1910) (Pot. S.W.)
  66. Godlewski Michał (1872-1956) (Pot. S.W.)
  67. Gostomski Walery (1854-1915) (Pot. S.W.)
  68. Grabowski Edward (1849-1912)
  69. Grabski Stanisław (1871-1949)
  70. Grzybowski Konstanty (1901-1970)
  71. Gubrynowicz Bronisław (1870-1933)
  72. Gwiazdomorski Jan (1899-1977) (Pot. S.W.)
  73. Halecki Oskar (1891-1973)
  74. Handelsman Marceli (1882-1945)
  75. Hartleb Jan (1886-1951)
  76. Herbst Stanisław (1907-1973)
  77. Hirschberg Aleksander (1847-1907)
  78. Holewiński Władysław (1834-1919)
  79. Ingarden Roman (1893-1970)
  80. Jabłonowski Aleksander (1829-1913)
  81. Jabłonowski Władysław (1865-1956) (Pot. S.W.)
  82. Jabłoński Witold (1901-1957) (Pot. S.W.)
  83. Jaworski Władysław (1865-1930)
  84. Kalina Antoni (1846-1906) (Pot. S.W.)
  85. Kalinka Walerian (1826-1886)
  86. Kamieniecki Witold (1883-1964) (Pot. S.W.)
  87. Karłowicz Jan (1836-1903)
  88. Kasparek Franciszek (1844-1903)
  89. Kaszewski Kazimierz (1825-1910)
  90. Kętrzyński Wojciech (1838-1918)
  91. Kleczkowski Adam (1883-1949)
  92. Kleczyński Józef (1841-1900)
  93. Klemensiewicz Zenon (1891-1969)
  94. Klinger Witold (1875-1962) (Pot. S.W.)
  95. Kochanowski Jan (1869-1949) (Pot. S.W.)
  96. Kolankowski Ludwik (1882-1956)
  97. Komarnicki Wacław (1891-1954)
  98. Komornicki Stefan (1887-1942) (Pot. S.W.)
  99. Koneczna Halina (1899-1961)
  100. Konic Henryk (1860-1934)
  101. Konopczyński Władysław (1880-1952)
  102. Korzeniowski Józef (1863-1921)
  103. Korzon Tadeusz (1839-1918)
  104. Koschembahr-Łyskowski Ignacy (1864-1945)
  105. Kosiński Kazimierz (1886-1970)
  106. Kostanecki Antoni (1866-1941)
  107. Kotarbiński Tadeusz (1886-1981) (Pot. S.W.)
  108. Kozłowski Leon (1892-1944)
  109. Koźmian Stanisław (1811-1885)
  110. Krasiński Adam (1810-1891)
  111. Krasiński Adam (1870-1909) (Pot. S.W.)
  112. Krasiński Edward (1870-1940) (Pot. S.W.)
  113. Kraushar Aleksander (1843-1931)
  114. Kremer Józef (1806-1875)
  115. Kridl Manfred (1882-1957)
  116. Kruczkiewicz Bronisław (1849-1918) (Pot. S.W.)
  117. Kryński Adam (1844-1932)
  118. Kryński Mirosław (1886-1917)
  119. Krzeczkowski Konstanty (1879-1939)
  120. Krzemiński Stanisław (1839-1912)
  121. Krzymuski Edmund (1851-1928)
  122. Krzywicki Ludwik (1859-1941)
  123. Krzyżanowski Adam (1873-1963)
  124. Krzyżanowski Julian (1892-1976)
  125. Krzyżanowski Stanisław (1865-1917)
  126. Kubala Ludwik (1838-1918)
  127. Kucharzewski Feliks (1849-1935) (Pot. S.W.)
  128. Kucharzewski Jan (1876-1952)
  129. Kukiel Marian (1885-1973)
  130. Kumaniecki Kazimierz (1905-1977)
  131. Kutrzeba Stanisław (1876-1946)
  132. Kwiatkowski Eugeniusz (1888-1974) (Pot. S.W.)
  133. Lanckoroński Karol (1848-1933) (Pot. S.W.)
  134. Lednicki Wacław (1891-1967) (Pot. S.W.)
  135. Lehr-Spławiński Tadeusz (1891-1965) (Pot. S.W.)
  136. Lepszy Kazimierz (1904-1964)
  137. Lepszy Leonard (1856-1938)
  138. Lewak Adam (1891-1963)
  139. Lewicki Anatol (1841-1899)
  140. Lisicki Henryk (1839-1899)
  141. Liske Ksawery (1839-1891)
  142. Lisowski Zygmunt (1880-1955)
  143. Longchamps de Bérier Roman (1883-1941)
  144. Loret Maciej (1880-1949)
  145. Lubomirski Jan (1826-1908) (Pot. S.W.)
  146. Lubowicki Jerzy (1898-1964)
  147. Lutosławski Wincenty (1863-1954)
  148. Lutostański Karol (1880-1939)
  149. Łaguna Stosław (1833-1900)
  150. Łempicki Zygmunt (1886-1943)
  151. Łepkowski Józef (1826-1894) (Pot. S.W.)
  152. Łodyński Marian (1884-1972) (Pot. S.W.)
  153. Łopaciński Hieronim (1860-1906)
  154. Łoś Jan (1860-1928)
  155. Łoziński Bronisław (1848-1911)
  156. Łoziński Władysław (1843-1913)
  157. Łuszczkiewicz Władysław (1828-1900)
  158. Majewski Erazm (1858-1922)
  159. Makowiecki Tadeusz (1900-1952)
  160. Maleczyński Karol (1897-1968)
  161. Malinowski Bronisław (1884-1942)
  162. Malinowski Franciszek (1808-1881)
  163. Malinowski Lucjan (1839-1898)
  164. Małecki Antoni (1821-1913) (Pot. S.W.)
  165. Mann Maurycy (1880-1932)
  166. Manteuffel Jerzy (1900-1954)
  167. Manteuffel Tadeusz (1902-1970)
  168. Mańkowski Tadeusz (1878-1956) (Pot. S.W.)
  169. Matuszewski Ignacy (1858-1919)
  170. Maykowska Maria (1892-1967)
  171. Mecherzyński Karol (1800-1881)
  172. Michalski Jan (1876-1950)
  173. Miklaszewski Walenty (1839-1924)
  174. Mikucki Sylwiusz (1898-1983)
  175. Mikulski Tadeusz (1909-1958)
  176. Milewski Józef (1859-1916) (Pot. S.W.)
  177. Milewski Tadeusz (1906-1966) (Pot. S.W.)
  178. Młynarski Feliks (1884-1972)
  179. Mogilnicki Aleksander (1875-1956)
  180. Moldenhawer Aleksander (1840-1909) (Pot. S.W.)
  181. Morawski Józef (1888-1939) (Pot. S.W.)
  182. Morawski Kazimierz (1852-1925) (Pot. S.W.)
  183. Moszyński Kazimierz (1887-1959)
  184. Mościcki Henryk (1881-1952)
  185. Muczkowski Józef (1860-1943)
  186. Mycielski Jerzy (1856-1928) (Pot. S.W.)
  187. Nawroczyński Bogdan (1882-1974)
  188. Nitsch Kazimierz (1874-1958)
  189. Ochenkowski Władysław (1840-1908)
  190. Ochimowski Feliks (1848-1932)
  191. Ossowska Maria (1896-1974)
  192. Ossowski Stanisław (1897-1963)
  193. Otrębski Jan (1889-1971)
  194. Pagaczewski Julian (1874-1940)
  195. Papée Fryderyk (1856-1940) (Pot. S.W.)
  196. Parandowski Jan (1895-1978)
  197. Parczewski Alfons (1849-1933) (Pot. S.W.)
  198. Paszkiewicz Henryk (1897-1979)
  199. Pawiński Adolf (1840-1896)
  200. Pawlikowski Jan Gwalbert (1860-1939) (Pot. S.W.)
  201. Pawłowski Bronisław (1883-1962)
  202. Petrażycki Leon (1867-1931)
  203. Piekarski Kazimierz (1893-1944) (Pot. S.W.)
  204. Pilat Roman (1846-1906)
  205. Pilat Tadeusz (1844-1923)
  206. Piniński Leon (1857-1938) (Pot. S.W.)
  207. Piotrowicz Ludwik (1886-1957)
  208. Piwarski Kazimierz (1903-1968)
  209. Plenkiewicz Roman (1833-1910)
  210. Pociecha Władysław (1893-1958)
  211. Polkowski Ignacy (1833-1888)
  212. Poniatowski Stanisław (1884-1945)
  213. Porębowicz Edward (1862-1937)
  214. Potkański Karol (1861-1907)
  215. Potocki Józef (1862-1922) (Pot. S.W.)
  216. Pruszkowski Józef (1837-1925)
  217. Pułaski Franciszek (1875-1956) (Pot. S.W.)
  218. Radzimiński-Luba Zygmunt (1843-1929) (Pot. S.W.)
  219. Radziszewski Henryk (1873-1923)
  220. Rauszer Zdzisław (1877-1952)
  221. Rembowski Aleksander (1847-1906)
  222. Rowiński Michał (1860-1925)
  223. Rozwadowski Jan (1867-1935)
  224. Rubczyński Witold (1864-1938)
  225. Rulikowski Mieczysław (1881-1951) (Pot. S.W.)
  226. Rutkowski Jan (1886-1949)
  227. Rybarski Roman (1887-1942)
  228. Sawicka Stanisława (1895-1982)
  229. Sawicki Jakub (1899-1979)
  230. Schayer Stanisław (1899-1941)
  231. Semkowicz Aleksander (1850-1923)
  232. Semkowicz Władysław (1878-1949)
  233. Siemieński Józef (1882-1941) (Pot. S.W.)
  234. Siemieński Lucjan Hipolit (1807-1877) (Pot. S.W.)
  235. Sienkiewicz Henryk (1846-1916) (Pot. S.W.)
  236. Sinko Tadeusz (1877-1966) (Pot. S.W.)
  237. Skałkowski Adam (1877-1951) (Pot. S.W.)
  238. Słoński Stanisław (1879-1959)
  239. Smoleński Władysław (1851-1926)
  240. Smolikowski Seweryn (1850-1920)
  241. Smolka Stanisław (1854-1924)
  242. Sobieski Wacław (1872-1935)
  243. Sokołowski Marian (1839-1911)
  244. Spasowicz Włodzimierz (1829-1906)
  245. Stadnicki Kazimierz (1808-1886)
  246. Staff Leopold (1878-1957)
  247. Starzyński Stanisław (1853-1935)
  248. Stebelski Adam (1894-1969)
  249. Stieber Zdzisław (1903-1980)
  250. Strasburger Edward (1882-1923) (Pot. S.W.)
  251. Stronczyński Kazimierz (1809-1896)
  252. Struve Henryk (1840-1912)
  253. Suligowski Adolf (1849-1932)
  254. Supiński Józef (1804-1893)
  255. Szeruda Jan (1889-1962)
  256. Szlagowski Antoni (1864-1956)
  257. Szober Stanisław (1879-1938)
  258. Szujski Józef (1835-1883)
  259. Szulc Stefan (1881-1956)
  260. Szuman Stefan (1889-1972)
  261. Szweykowski Zygmunt (1894-1978)
  262. Szyjkowski Marian (1883-1952) (Pot. S.W.)
  263. Święcicki Julian (1848-1932)
  264. Tarnowski Stanisław (1837-1917) (Pot. S.W.)
  265. Tatarkiewicz Władysław (1886-1980) (Pot. S.W.)
  266. Taubenschlag Rafał (1881-1958)
  267. Taylor Edward (1884-1964) (Pot. S.W.)
  268. Till Ernest (1846-1926)
  269. Tokarz Wacław (1873-1937)
  270. Tomkowicz Stanisław (1850-1933) (Pot. S.W.)
  271. Twardowski Kazimierz (1866-1938)
  272. Tymieniecki Kazimierz (1887-1968)
  273. Ujejski Józef (1883-1937)
  274. Ulanowski Bolesław (1860-1919)
  275. Vetulani Adam (1901-1976)
  276. Walicki Michał (1904-1966)
  277. Węclewski Zygmunt (1824-1887) (Pot. S.W.)
  278. Wierzbowski Teodor (1853-1923)
  279. Willman-Grabowska Helena (1870-1957)
  280. Windakiewicz Stanisław (1863-1943)
  281. Wisłocki Władysław (1841-1900)
  282. Wojciechowski Konstanty (1872-1924)
  283. Wojciechowski Zygmunt (1900-1955)
  284. Wójcicki Kazimierz (1876-1938) (Pot. S.W.)
  285. Wróblewski Stanisław (1868-1938)
  286. Wyka Kazimierz (1910-1975)
  287. Zakrzewski Wincenty (1844-1918) (Pot. S.W.)
  288. Zaleski Stefan (1888-1959)
  289. Załęski Witold (1836-1908)
  290. Zawodziński Karol (1890-1949)
  291. Zdziechowski Marian (1861-1938)
  292. Zieleńczyk Adam (1880-1943)
  293. Znamierowski Czesław (1888-1967)
  294. Znaniecki Florian (1882-1958)
  295. Zoll Fryderyk (1834-1917)
  296. Zoll Fryderyk (1865-1948)

Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 750.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 24.08.2017.
© 2002-2017 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie