Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1700-
&ca 1720 Zaloguj się, horodniczy [tro] Upita ?1700- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tadeusz Monwid-Białozor h. Wieniawa, ciwun [zmu] Tendziagoła ?1730-
&ca 1760 Róża Gorska z Góry h. Nałęcz, (linia: Stanisław Gorski 6.607a.580) ca 1745- |
|
|
Józef Monwid-Białozor h. Wieniawa, skarbnik [tro] Upita ?1740- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józef Monwid-Białozor h. Wieniawa, bohater PSB 1768-1845 |
|
|
Antonina Monwid-Białozor h. Wieniawa, (linia: Stanisław Gorski 6.607a.580) 1776-1852 |
|
|
Kazimierz Monwid-Białozor h. Wieniawa, strażnik [zmu] Rosienie ?1760- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paulina Monwid-Białłozor h. Wieniawa, (linia: Stanisław Gorski 6.607a.580) 1821-1881 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paweł Piotr Juliusz Kończa h. wł. (Powała), artykuł w Nekrologii 1845-1917 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Kończa h. wł. (Powała), (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) 1876-1941 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Włodzimierz Daniewski h. Prus (II), (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1902-1998
&1932 Stefania Piotrowska h. Ślepowron, (linia: Mikołaj Jasieński 8.529.74) 1911-2003 |
|
|
Jacek Januszewski h. Dąbrowa 1902-1986
&1936 Helena Ostromęcka h. Pomian 1911-2010 |
|
|
Kazimierz Jeleński h. wł. (Wręby), (linia: Franciszek Mielżyński dw.21793) 1903-1943 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Robert Andrzej Daniewski h. Prus (II), korespondent M.J.M. 1937 |
|
|
Marek Daniewski h. Prus (II), (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1940-2003 |
|
|
Danuta Januszewska h. Dąbrowa 1939 |
|
|
Magdalena Januszewska h. Dąbrowa 1942 |
|
|
Andrzej Jeleński h. wł. (Wręby), korespondent M.J.M. 1932 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Barbara Daniewska h. Prus (II), (linia: Aleksander Morski lu.34750) 1977 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Tietz, (linia: Aleksander Morski lu.34750) 2003 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi