Następna ścieżka
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1765-1835
&ca 1804 Zaloguj się 1784-1845 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, okręg ostrołęcki Tow. Rolniczego 1822-1907
&1853 Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1832-1888 |
|
|
Zaloguj się ?1810-
&1839 Zaloguj się ?1810-1905 |
|
|
Zaloguj się, oficer Powstania Listopadowego 1796-
&ca 1820 Zaloguj się ca 1804- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1808-1855 |
|
|
Zaloguj się 1814- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1855-1936 |
|
|
Zaloguj się 1865- |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1852-1930 |
|
|
Zaloguj się ca 1847- |
|
|
Zaloguj się ?1830- |
|
|
Zaloguj się 1827- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1828- |
|
|
Klementyna Kornela Ubysz h. Cholewa ca 1840- |
|
|
Gustaw Taczanowski h. Jastrzębiec, (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1846-1902
&1874 Wanda Kręska h. Nadelwicz 1850-1889 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1879-1968 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1850-1931 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1850-
&1884 Zaloguj się ?1850- |
|
|
Zaloguj się 1857- |
|
|
Aleksander Paweł Hyżycki, artykuł w Nekrologii 1859-1927 |
|
|
Irena Wanda Taczanowska h. Jastrzębiec, (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1878- |
|
|
Gustaw Emanuel Taczanowski h. Jastrzębiec, (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1881- |
|
|
Czesław Psarski h. Jastrzębiec, (linia: Aleksander Zieliński 12.120.288) ?1880-
&1911 Janina Rakowiecka h. Rola ca 1892- |
|
|
Jan Szczęsny Ołdakowski h. Gozdawa 1883-1965
&1910 Konstancja Maria Tekla Fudakowska h. Dołęga, artykuł w Nekrologii 1886-1933 |
|
|
Zaloguj się 1907-1973 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1914-2007 |
|
|
Zaloguj się 1900-1985 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1890- |
|
|
Zaloguj się ?1890- |
|
|
|
|
|
Helena Taczanowska h. Jastrzębiec, (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1914 |
|
|
Witold «Korycki» Psarski h. Jastrzębiec, uczestnik Powstania Warszawskiego 1914-1985 |
|
|
Jan Nepomucen Psarski h. Jastrzębiec, (linia: Aleksander Zieliński 12.120.288) 1911-1959 |
|
|
Barbara Maria Marcelina Ołdakowska h. Gozdawa, (linia: Franciszek Mikorski dw.26376) 1912 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi