Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antoni Dezydery Biesiekierski z Biesiekierza h. Pomian, bohater PSB 1743-1818
&1777 Aniela Zboińska z Ossówki h. Ogończyk, (linia: Franciszek Zboiński 6.802.100) ?1750-1787
&ca 1790 Anna Aniela Dąmbska z Dąbia h. Godziemba, (linia: Jan Mier 5.396.279) ?1800-1831 |
|
|
Karol Dąmbski z Dąbia h. Godziemba, wojewodzic [sie] Sieradz ?1730-1787
&ca 1760 Katarzyna Humańska z Humanki h. Jastrzębiec ?1740-1812 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludwik hr. Grabowski z Grabówki h. Oksza, oficer Powstania Listopadowego 1809-1881
&ca 1850 Kamila hr. Ostroróg z Ostroroga h. Nałęcz, artykuł w Nekrologii 1832-1913
&1833 Laura Eleonora Byszewska z Drozdowa h. Jastrzębiec, artykuł w Nekrologii ca 1810-1858 |
|
|
Kajetan Nakwaski z Nakwasina h. Prus (II) ?1790-1831
&ca 1810 Marianna Sulińska ?1800- |
|
|
Wincenty Bonawentura Biesiekierski z Biesiekierza h. Pomian, okręg radziejowski Tow. Rolniczego 1797-1863 |
|
|
Honorata Biesiekierska z Biesiekierza h. Pomian, (linia: Antoni Biesiekierski 1.962.85) ca 1785-1806 |
|
|
Klemens Dąmbski z Dąbia h. Godziemba 1774-1810 |
|
|
Roch Dąmbski z Dąbia h. Godziemba 1775-1818 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mieczysław Lenkiewicz-Ipohorski h. Kotwicz, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) ?1870-
&ca 1890 Romana Lewandowska ?1870- |
|
|
Adam hr. Grabowski z Grabówki h. Oksza, artykuł w Nekrologii 1838-1914 |
|
|
Maria hr. Grabowska z Grabówki h. Oksza, artykuł w Nekrologii 1860-1915 |
|
|
Józef Nereusz Filip Nakwaski z Nakwasina h. Prus (II), okręg płocki Tow. Rolniczego 1826-1886 |
|
|
Kasylda Nakwaska z Nakwasina h. Prus (II) ?1830-1891 |
|
|
Wiktor Biesiekierski z Biesiekierza h. Pomian, okręg opoczyński Tow. Rolniczego 1838-1885 |
|
|
|
|
|
Feliks de Valois Józef Dąmbski z Dąbia h. Godziemba 1805-1885 |
|
|
Zaloguj się ca 1801-1851
&1823 Zaloguj się ca 1796- |
|
|
Zaloguj się ca 1802-
&1825 Zaloguj się ca 1806-
&1834 Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1815-1887 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Mieczysław Lenkiewicz-Ipohorski h. Kotwicz, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) ?1900- |
|
|
Helena Lenkiewicz-Ipohorska h. Kotwicz, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) ca 1900-1970 |
|
|
Witold hr. Grabowski z Grabówki h. Oksza, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1881-1979 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1840- |
|
|
Zaloguj się 1832- |
|
|
Zaloguj się 1835- |
|
|
Zaloguj się ?1830- |
|
|
Zaloguj się 1826- |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi