Następna ścieżka
|
|
|
|
Karol Chłapowski z Chłapowa h. Dryja, podkomorzy [cen] dwór królewski ca 1733-1783
&1761 Krystyna Zbijewska h. Rola ?1730-1771 |
|
|
Konstanty Bniński z Łodzi h. Łodzia, bohater PSB 1730-1810
&/1757 Brygida Załuska h. Junosza ?1730-1770 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1765-1821 |
|
|
Maciej Chłapowski z Chłapowa h. Dryja, podkomorzy [cen] dwór królewski 1771-1834 |
|
|
Wiktoria Bnińska z Łodzi h. Łodzia, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) ?1750-1806 |
|
|
Nepomucena Bnińska z Łodzi h. Łodzia, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) 1754-1817 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1817-1880 |
|
|
Florentyna Izabela Antoni Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, artykuł w Nekrologii 1795-1873 |
|
|
Anna Sierakowska h. Ogończyk, (linia: Konstanty Bniński 1.1122.184) ca 1788-1859 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1825-1898 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1855-1889 |
|
|
Antoni hr. (primog.) Czarnecki h. Prus (III), artykuł w Nekrologii 1821-1886 |
|
|
Aniela Józefa Tekla hr. Ponińska z Wrześni h. Łodzia, artykuł w Nekrologii 1828-1875 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi