Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Ślaski ze Slasów h. Ślasa, starosta [kra] Bochnia ?1710-1771
&ca 1740 Ludwina Szembek ze Słupowa h. wł., (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) ?1720-1766 |
|
|
Mikołaj Jaksa-Bąkowski z Zaborowa h. Gryf, podczaszy [maz] Ciechanów ?1700-
&ca 1730 Zofia Zajączkowska ?1700- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Jasiński ?1750-
&ca 1780 Marianna Moszczyńska ?1760- |
|
|
Anna Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) ?1740- |
|
|
Apolonia Ślaska ze Slasów h. Ślasa, (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) ?1750- |
|
|
Michał Jaksa Jaksa-Bąkowski z Zaborowa h. Gryf, stolnik [san] Radom ?1740-1793 |
|
|
Jan Felicyan Jaksa-Bąkowski z Zaborowa h. Gryf, cześnik [mal] Malbork 1734- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1760-
&ca 1780 Zaloguj się ?1750- |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
Zaloguj się ?1800-
&ca 1830 Zaloguj się ?1810- |
|
|
Zaloguj się ?1800- |
|
|
Józef Jasiński, artykuł w Nekrologii ca 1785-1855 |
|
|
Monika Chomętowska h. Lis, (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) ?1780- |
|
|
|
|
|
Jan Jaksa-Bąkowski z Zaborowa h. Gryf ?1770- |
|
|
Marianna Marcjanna Bartochowska z Bartochowa h. Rola, (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1787-1810
&1810 Bogumił Teofil Wierzchleyski z Gaszyna h. Berszten (II) ca 1781-1855 |
|
|
Zaloguj się ca 1765-1835
&ca 1804 Zaloguj się 1784-1845 |
|
|
Zaloguj się ?1770-
&ca 1800 Zaloguj się ?1780- |
|
|
Zaloguj się ?1780- |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Zaloguj się ?1830- |
|
|
Zaloguj się ?1830- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Józefa Wierzchleyska z Gaszyna h. Berszten (II), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1816-1886 |
|
|
Zaloguj się 1814- |
|
|
Zaloguj się 1808-1855 |
|
|
Zaloguj się ca 1816-1892 |
|
|
Zaloguj się ?1810- |
|
|
Zaloguj się ca 1816-1862 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gustaw Taczanowski h. Jastrzębiec, (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1846-1902 |
|
|
Klementyna Kornela Ubysz h. Cholewa ca 1840- |
|
|
Zaloguj się 1852- |
|
|
Zaloguj się 1843- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Irena Wanda Taczanowska h. Jastrzębiec, (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1878- |
|
|
Aleksander Paweł Hyżycki, artykuł w Nekrologii 1859-1927 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi