Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józef Kajetan Dunin-Karwicki z Piotrkowa h. Łabędź, bohater PSB ?1700-1784
&ca 1750 Helena Szembek ze Słupowa h. wł., (linia: Krzysztof Szembek dw.16616) ?1720- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Szczęsny Stanisław Feliks Potocki z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), bohater PSB 1751-1805
&1774 Józefa Amelia Wandalin-Mniszech z Wielkich Kończyc h. Kończyc, bohater PSB 1752-1798 |
|
|
Marcin Leonard Świeykowski z Kołodna h. Trzaska, bohater PSB ca 1721-1793
&ca 1740 Justyna Joanna Orłowska z Orłowa h. Lubicz, (linia: Jan Orłowski lu.20329) ?1740-ca 1769 |
|
|
Izabela Dunin-Karwicka z Piotrkowa h. Łabędź, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) ?1760-1822/ |
|
|
Anna Dunin-Karwicka z Piotrkowa h. Łabędź, (linia: Jan Karwicki 9.522.594) 1756-1807 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ludwika Zofia Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), artykuł w Nekrologii 1779-1850 |
|
|
Oktawia Potocka z Podhajec h. Pilawa (Srebrna), (linia: Szczęsny Potocki 11.1.1140) 1786-1842 |
|
|
Jan Nepomucen Świeykowski z Kołodna h. Trzaska, bohater PSB ca 1762-1837 |
|
|
Antoni Onufry Alojzy Libiszowski z Libiszowa h. Wieniawa, oficer Powstania Listopadowego 1786-1852 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pelagia hr. Korwin-Kossakowska z Kossaków h. Ślepowron, artykuł w Nekrologii 1797-1881 |
|
|
|
|
|
Antoni Libiszowski z Libiszowa h. Wieniawa, artykuł w Nekrologii ca 1840-1922 |
|
|
Adam Jerzy Aleksander Zygmunt Sławoszewski 1839-
&ca 1870 Eleonora Niemirerzycka ?1850- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1830-
&1858 Zaloguj się ?1830- |
|
|
Aleksander Bower-St. Clair de Saint Clair, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1836-1880 |
|
|
|
|
|
Kazimiera Libiszowska z Libiszowa h. Wieniawa, artykuł w Nekrologii ca 1877-1928 |
|
|
Aleksander Marian Bazyli Sławoszewski z Nowosiółek na Wołyniu, artykuł w Nekrologii ca 1874-1929 |
|
|
Zaloguj się ca 1881- |
|
|
Zaloguj się 1900- |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1850- |
|
|
Zaloguj się ?1850- |
|
|
Pelagia Bower-St. Clair de Saint Clair, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1873-1963 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cecylia Jakubowska 1883-1954 |
|
|
Zofia Franciszka Kessel, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1902-1990 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrzej Jakubowski 1923-2010 |
|
|
Zofia Teresa Migdalska, (linia: Antoni Kossakowski 11.434.121) 1928-1984 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi