Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, bohater Wiki 1612-1685
& ? ? |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1640-1699 |
|
|
Zaloguj się ?1640- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Piotr Celestyn Dunin ze Skrzynna h. Łabędź, podczaszy [lec] Brzeziny ?1710-
&1751 Anna Derszniak z Rokitnicy h. Korczak ?1700- |
|
|
Jan Dobiecki z Dobiecina h. Ossoria, sędzia grodzki [san] Opoczno 1720-
&ca 1710 Anna Derszniak z Rokitnicy h. Korczak ?1700- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1680-1727 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1760-
&ca 1780 Zaloguj się ?1760- |
|
|
Rupert Dunin ze Skrzynna h. Łabędź, chorąży [lec] Brzeziny ca 1750- |
|
|
Konstancja Dobiecka z Dobiecina h. Ossoria ?1720- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1700-1771
&1726 Zaloguj się 1706-1777 |
|
|
Zaloguj się 1712-1800 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1786- |
|
|
Stanisław Jakub Droszewski z Droszewa h. Wczele ?1800- |
|
|
Placyda Dunin ze Skrzynna h. Łabędź, (linia: Bazyli Walicki 5.371.48) ca 1784-1869 |
|
|
Marianna Grotowska z Grotowic h. Rawicz, (linia: Grzegorz Grotowski 7.223.174) ?1750-1831 |
|
|
Seweryn Beydo-Rzewuski h. Krzywda, bohater PSB 1743-1811
&1782 Konstancja Małgorzata ks. Lubomirska z Lubomierza h. Drużyna, bohater Wiki 1761-1840 |
|
|
Maria Anna Teresa ks. Liechtenstein 1738-1814 |
|
|
Zaloguj się, bohater Wiki 1726-1781 |
|
|
Zaloguj się, bohater Wiki 1733-1809 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, urzędnik Królestwa Polskiego ca 1820- |
|
|
Piotr Celestyn Droszewski z Droszewa h. Wczele, bohater PSB 1831-1868 |
|
|
Karolina Załuska h. Junosza, (linia: Bazyli Walicki 5.371.48) ?1830- |
|
|
Klementyna Kozietulska z Kozietuł h. Awdaniec, artykuł w Nekrologii 1780-1862 |
|
|
Wacław Seweryn «Emir» Beydo-Rzewuski h. Krzywda, bohater PSB 1784-1831 |
|
|
Izabela Beydo-Rzewuska h. Krzywda, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1795-1818 |
|
|
Ferdynand Ernest Gabriel Waldstein-Wartenberg 1762-1823 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1861- |
|
|
|
|
|
Józefa Walicka z Walisk h. Łada, artykuł w Nekrologii 1808-1880 |
|
|
Stanisław «Emir» Beydo-Rzewuski h. Krzywda, bohater PSB 1806-1831 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi