Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, sędzia ziemski [plo] Płock ?1410-
&ca 1420 Zaloguj się ?1410- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1450- |
|
|
Zaloguj się ?1430- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1530- |
|
|
Zaloguj się ?1520- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, podwojewodzi [maz] Warszawa ?1560- |
|
|
Zaloguj się ?1550- |
|
|
Zaloguj się ?1540- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1590- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1640-
&ca 1650 Zaloguj się, podstoli [pdl] Drohiczyn ?1640- |
|
|
Zaloguj się, łowczy [pdl] Podlasie ?1640- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1670-1741 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ignacy Wybranowski z Wybranowa h. Poraj, konsyliarz Konfederacji Targowickiej ?1760-
&ca 1770 Joanna Jastrzębska h. Ślepowron ?1800- |
|
|
Wojciech Łaźniński h. Jelita ?1720-
&ca 1780 Dominika Niemirycz h. Klamry, (linia: Ignacy Krzucki 13.40.16) ?1750-1806 |
|
|
Mikołaj Józef Kuczyński z Kuczyna h. Ślepowron, podstoli [pdl] Drohiczyn 1703-1755 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Michał Wybranowski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Ignacy Wybranowski sw.15190) 1830-1830 |
|
|
Józef Pantaleon Wybranowski z Wybranowa h. Poraj, (linia: Ignacy Wybranowski sw.15190) ca 1773-1834 |
|
|
Apolonia Antonina Łaźnińska h. Jelita, (linia: Ignacy Krzucki 13.40.16) ?1780- |
|
|
Pelagia Łaźnińska h. Jelita, (linia: Ignacy Krzucki 13.40.16) 1783-1817 |
|
|
Józef Kuczyński z Kuczyna h. Ślepowron, starosta [str] jadowskie ca 1738-1813 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józef Wawrzyniec de Sauvé h. wł., okręg łosicki Tow. Rolniczego 1822-1889
&1851 Leonia Wścieklica z Załuża v. Bałuża, Białunina v. Białynina i Wście h. Strzemię, artykuł w Nekrologii ca 1831-1866 |
|
|
Helena Wybranowska z Wybranowa h. Poraj, (linia: Andrzej Puchała le.2980.2.1) ?1810- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1855-1940 |
|
|
Pelagia de Sauvé h. wł. ?1860- |
|
|
Józef Marek Tymoteusz Głogowski z Głogowca h. Grzymała, (linia: Andrzej Puchała le.2980.2.1) ?1850- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi