Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, bohater PSB 1654-1726
&ca 1680 Zaloguj się ?1690-1724/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Łubieński z Łubnej h. Pomian, cześnik [sie] Szadek ?1710-1752/
&/1727 Anna Sczaniecka ?1710- |
|
|
Augustyn Gąsiorowski z Gąsiorowa h. Ślepowron, kasztelan [ino] Bydgoszcz ?1690-1752 |
|
|
Monika Gąsiorowska z Gąsiorowa h. Ślepowron ?1690- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1735-1767 |
|
|
Michał Łubieński z Łubnej h. Pomian, szambelan [cen] dwór królewski ?1740- |
|
|
Zaloguj się ?1740-1785/ |
|
|
Maciej Leon Sobolewski z Piętek h. Ślepowron, bohater PSB 1724-1804 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antoni Łaszewski z Łaszewa h. Szeliga, pułkownik armia Królestwa Polskiego ca 1751-1828 |
|
|
|
|
|
Monika Sobolewska z Piętek h. Ślepowron, bohater Wiki ?1770-1829 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1790-
&ca 1820 Zaloguj się ?1800- |
|
|
|
|
|
Cecylia Łaszewska z Łaszewa h. Szeliga ca 1796- |
|
|
|
|
|
Maksymilian Grabowski z Grabówki h. Oksza, okręg siedlecki Tow. Rolniczego 1797-1868 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
Zaloguj się ?1820-
&ca 1850 Zaloguj się ?1830- |
|
|
Zaloguj się ?1830-
&1858 Zaloguj się ?1830- |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1831-1857 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1824-1848 |
|
|
Tadeusz Franciszek Rutkowski h. Bończa, urzędnik Królestwa Polskiego ca 1800-1853 |
|
|
Ludwika Karolina Leokadia Arendt h. Puchacz, (linia: Ludwik Kamieński 9.345.35) 1819-1842 |
|
|
|
|
|
Emilia Grabowska z Grabówki h. Oksza, artykuł w Nekrologii 1844-1908 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
Zaloguj się ca 1852-1884 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1858-1917 |
|
|
Zaloguj się ca 1864- |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1866-1930
&1895 Zaloguj się ca 1859-1896 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1857-1918 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jan Adolf Maksymilian hr. Potworowski z Sienna h. Dębno, (linia: Adam Szydłowski 13.214.551) 1866-1942 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1892-1936 |
|
|
Zaloguj się ?1890- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi