Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Kostka Ursyn-Pruszyński z Pruszyna h. Rawicz, senator I RP ?1720-1796
&ca 1740 Róża Stempkowska na Nieświeżu h. Suchekomnaty ?1720- |
|
|
|
|
|
Jerzy Józef Matuszewicz h. Łabędź ?1680-
&1709 Teresa Kempska z Kempy h. Boleścic 1681- |
|
|
Mikołaj Józef Kuczyński z Kuczyna h. Ślepowron, podstoli [pdl] Drohiczyn 1703-1755
&1729 Ludwika ks. Szuyska h. Pogoń Ruska ?1700-1765 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Klara Urszula Ursyn-Pruszyńska z Pruszyna h. Rawicz, (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) 1751-1816 |
|
|
Katarzyna Ursyn-Pruszyńska z Pruszyna h. Rawicz, (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) ca 1746-1837 |
|
|
Remigian Bożeniec-Jełowicki h. wł., chorąży [wol] Łuck ca 1719-1788
&ca 1750 Franciszka Grocholska z Grabowa h. Syrokomla, (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1735-1805 |
|
|
Zaloguj się ?1720- |
|
|
Józef Matuszewicz h. Łabędź, bohater PSB 1718-1770 |
|
|
Konstancja Kuczyńska z Kuczyna h. Ślepowron, (linia: Ignacy Kuczyński 13.214.513) 1736-1763 |
|
|
Wiktoryn Adam Kuczyński z Kuczyna h. Ślepowron, bohater PSB 1731-1803 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ignacy Kasper Gotfryd Bożeniec-Jełowicki h. wł., (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) ca 1792-1868 |
|
|
Marianna Małachowska h. Gryf, (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) 1776-1829 |
|
|
Tomasz Bożeniec-Jełowicki h. wł., (linia: Franciszek Grocholski 7.114.150) 1760-1829/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1789-1847
&1805 Zaloguj się 1790-1870 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Henryk Tomasz Aleksander Bożeniec-Jełowicki h. wł., (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) 1835-1903 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, głowa w spisie ludn. Krakowa 1829- |
|
|
Zaloguj się 1836- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Stefania Bożeniec-Jełowicka h. wł., (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) 1860-ca 1930 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, głowa w spisie ludn. Krakowa 1868- |
|
|
Menasse Tigner 1878-1929/
&1906 Laura Goldwasser 1881-1950/ |
|
|
Halina Reutt, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) 1900-1954 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1904-1947/ |
|
|
Zaloguj się 1907-1947/ |
|
|
Aleksander Tigner 1915 |
|
|
Maria Wyrzyńska, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) ?1920 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi