Następna ścieżka
|
Zaloguj się ?1780-
&ca 1800 Zaloguj się ?1790- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Mateusz Ślaski ze Slasów h. Ślasa, (linia: August Kicki 10.16.41) 1778-1849
&ca 1810 Helena Kunegunda Kruszyńska z Kruszyna h. Prawdzic 1786-1863 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1830-
&ca 1860 Zaloguj się ?1840- |
|
|
Zaloguj się ?1800-
&ca 1820 Zaloguj się ?1790- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zofia Ślaska ze Slasów h. Ślasa, artykuł w Nekrologii 1812-1893
&ca 1840 Teodor Donimirski z Buchwałdu h. Brochwicz, bohater PSB 1809-1884 |
|
|
Ludwik Romuald Slaski ze Slasów h. Ślasa, bohater PSB 1818-1898
&1843 Helena Biernawska h. Korczak, artykuł w Nekrologii 1825-1885 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1860- |
|
|
Zaloguj się ?1830-1863
&ca 1850 Zaloguj się 1826-1882 |
|
|
Zaloguj się, poseł na Sejm Krajowy Galicji 1837-1905
&1868 Karolina Anna Weryha-Darowska z Darowa h. Ślepowron, artykuł w Nekrologii 1852-1931 |
|
|
N. N. ?1860-
& Karolina Anna Weryha-Darowska z Darowa h. Ślepowron, artykuł w Nekrologii 1852-1931 |
|
|
Antoni Donimirski z Buchwałdu h. Brochwicz, bohater PSB 1846-1912
&ca 1880 Eugenia Benisławska z Benisławia h. Pobóg ?1850- |
|
|
Maria Ślaska ze Slasów h. Ślasa, artykuł w Nekrologii 1845-1888
&ca 1860 Władysław Włodek h. Prawdzic, artykuł w Nekrologii 1841-1880 |
|
|
Józef Antoni Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron, okręg przasnyski Tow. Rolniczego 1820-1907
&1849 Katarzyna Konrada Łebkowska h. Dąbrowa, artykuł w Nekrologii 1827-1906 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Władysław Jakub Józef Komorowski z Komorowa h. Łabędź, artykuł w Nekrologii 1857-1928 |
|
|
Maria Marcelina Karolina hr. Dzieduszycka z Dzieduszyc h. Sas 1870-1944 |
|
|
Jan Choiński-Dzieduszycki, porucznik PSP-RAF 1890-1971 |
|
|
Maria Taida Donimirska z Buchwałdu h. Brochwicz, (linia: August Kicki 10.16.41) 1884-1972 |
|
|
Maria Helena Włodek h. Prawdzic, (linia: August Kicki 10.16.41) 1874-1962 |
|
|
Michał Hipolit Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron 1862-1940 |
|
|
Jakub Tymoteusz Milewski de Milewo-Gawary h. Ślepowron, artykuł w Nekrologii 1854-1935
&1888 Jadwiga Chełchowska z Chełch h. Lubicz, bohater Wiki 1868-1943 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1863-1922
&1889 Zaloguj się ca 1869-1941 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1897-1944 |
|
|
Zaloguj się 1906-1980 |
|
|
Zaloguj się 1912-1989 |
|
|
Zaloguj się ?1920 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi