Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baltazar Oborski z Obór h. Pierzchała (Kolumna), bohater PSB 1700-1768
&ca 1730 Teresa Szydłowska ?1710- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1750-
&ca 1780 Zaloguj się ?1760- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Józef Oborski z Obór h. Pierzchała (Kolumna), bohater PSB 1737-1805 |
|
|
Teresa Oborska z Obór h. Pierzchała (Kolumna), (linia: Józef Oborski psb.20353.7) 1746-1814 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1790-
&1822 Zaloguj się ?1790-1855 |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Zaloguj się ?1790- |
|
|
Zaloguj się ca 1798- |
|
|
Franciszek Eustachy Serafin Górski h. Bożawola, artykuł w Nekrologii ca 1778-1846
&1812 Maria Barbara Wasilewska h. Drzewica, artykuł w Nekrologii 1791-1853 |
|
|
Zofia hr. Potocka h. Pilawa (Złota), bohater PSB ca 1782-1857
&ca 1800 Wincenty Szczęsny Feliks Czosnowski z Czosnowa h. Pierzchała (Kolumna), rotmistrz kawaleria narodowa ca 1755-1825 |
|
|
Aleksander Antoni Oborski z Obór h. Pierzchała (Kolumna), bohater PSB 1778-1841 |
|
|
Tomasz Adam Jan Skarzyński h. Bończa, (linia: Józef Oborski psb.20353.7) 1772-1836 |
|
|
Onufry Jan Konstanty Cielecki z Cielczy h. Zaremba, (linia: Kazimierz Biernacki 1.943.81) 1784-1852
&1828 Aniela Chybowska ca 1800-1852/
&1810 Małgorzata Maria Glinka z Glinek h. Trzaska, (linia: Michał Karski 9.503.249) ?1800- |
|
|
Teofil Niemyski ?1820-1894
&ca 1830 Marianna Grzechmil ?1810- |
|
|
Zaloguj się 1829-1888 |
|
|
Zaloguj się 1834- |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Zaloguj się ca 1837- |
|
|
Zaloguj się ca 1836- |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1812-1880 |
|
|
Laura Górska h. Bożawola 1815- |
|
|
Janusz Czosnowski z Czosnowa h. Pierzchała (Kolumna), oficer Powstania Listopadowego ca 1806- |
|
|
Izabela Marianna Skarzyńska h. Bończa, (linia: Józef Oborski psb.20353.7) 1814-1870/ |
|
|
Ignacy Cielecki z Cielczy h. Zaremba, artykuł w Nekrologii ca 1813-1884 |
|
|
Maksymilian Maciej Cielecki z Cielczy h. Zaremba, okręg szadkowski Tow. Rolniczego 1828-1891 |
|
|
Józefa Niemyska, artykuł w Nekrologii ca 1838-1909 |
|
|
Zaloguj się ca 1850-1892 |
|
|
Zaloguj się 1861-1895 |
|
|
Zaloguj się 1876- |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1880- |
|
|
Zaloguj się ca 1888- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi