Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Franciszek Michał ks. Woroniecki h. Korybut 1714-
&ca 1740 Elżbieta Hatowska z Hatowic h. Łabędź ?1710- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Konstancja ks. Woroniecka h. Korybut 1744-1796 |
|
|
Elżbieta ks. Woroniecka h. Korybut 1746- |
|
|
Józef hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), hr. [tytuł] nadany ?1750-1820
&1779 Katarzyna Sztermer ?1740- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aniela Szydłowska h. Lubicz, (linia: Symeon Szydłowski 6.721.325) ?1760-1805 |
|
|
Jan Duklan Jabłonowski z Jabłonowa h. Prus (III), członek Stany Galicyjskie ?1780- |
|
|
Marianna Joanna? hr. Korwin-Krasińska z Krasnego h. Ślepowron (Korwin) ?1800- |
|
|
August hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), urzędnik Królestwa Polskiego 1797-1857 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1770-
&ca 1800 Zaloguj się ?1780- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hieronim Karol Kazimierz Gostomski z Gostomi h. Nałęcz, okręg czerski Tow. Rolniczego 1800-1862 |
|
|
|
|
|
Ludwik Józef Adam hr. Korwin-Krasiński z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), bohater PSB 1833-1895 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1807-1876 |
|
|
Zaloguj się ca 1808- |
|
|
Marceli Chodecki, urzędnik Królestwa Polskiego ca 1805-
&1851 Emilia Jaworska h. Sas, artykuł w Nekrologii ca 1831-1895
&1843 Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1816-1849 |
|
|
Hieronim Józef Stanisław Gostomski z Gostomi h. Nałęcz, artykuł w Nekrologii 1845-1879 |
|
|
|
|
|
Ludwika Maria hr. Korwin-Krasińska z Krasnego h. Ślepowron (Korwin), (linia: Adam Krasiński 12.273.885) 1883-1958 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1834-1879 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1833-1885 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1843-1910 |
|
|
Władysław Chodecki ?1870- |
|
|
Zofia Stanisława Gostomska z Gostomi h. Nałęcz, (linia: Symeon Szydłowski 6.721.325) ?1880- |
|
|
|
|
|
Małgorzata Izabela Maria ks. Czartoryska na Klewaniu i Żukowie h. Pogoń Litewska, artykuł w Nekrologii 1902-1929 |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1862-1863 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Antoine Marie Joseph ks. Bourbon-Sycylijski, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1929-2019 |
|
|
Carl Johan Creutz ?1940
&ca 1970 Kristin Kemmer ?1940 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Annuciata Urraca ks. Bourbon-Sycylijska, (linia: Adam Czartoryski 3.662.329) 1973 |
|
|
Fredrik Johan Creutz 1971 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi