Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Antoni hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa, kasztelan [zmu] Żmudź 1727-1801
&ca 1760 Ewa Anna Monwid-Białozor z Mątwic h. Wieniawa ?1740- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kajetan Ignacy Roch hr. Werszowiec-Rey z Nagłowic h. Oksza, hr. [tytuł] nadany 1771-1822
&1800 Katarzyna hr. Potocka h. Pilawa (Złota), bohater Wiki 1781-1834 |
|
|
Jerzy hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa, członek Zgrom. Przyj. Konstytucji 1768-1831 |
|
|
Eleonora hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa, (linia: Jerzy Tyszkiewicz 15.105.954) ?1770- |
|
|
Tadeusz Szemiot 1774-1835
&ca 1790 Aniela Koszczyc h. Poraj 1776-1829 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Władysław Celestyn Apolonia hr. Werszowiec-Rey z Przecławia h. Oksza, (linia: Piotr Potocki dw.15031) 1817-1887 |
|
|
Felicjanna hr. Werszowiec-Rey z Przecławia h. Oksza, artykuł w Nekrologii 1807-1860 |
|
|
Jerzy Henryk Tadeusz hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa, artykuł w Nekrologii 1797-1862 |
|
|
Jan Giełgud h. wł., oficer Powstania Listopadowego 1794-1877 |
|
|
Kunegunda Szemiot 1800-1879 |
|
|
Elwira Szemiot, artykuł w Nekrologii 1820-1893 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julian Leon Kamiński h. Lew, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) ?1830-
&ca 1860 Antonina Gniewosz z Olexowa h. Rawicz 1827- |
|
|
Emma hr. Werszowiec-Rey z Przecławia h. Oksza, (linia: Piotr Potocki dw.15031) 1840-1922 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1844-1933 |
|
|
Zaloguj się ca 1818-
&1859 Zaloguj się ca 1840- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Eugenia Maria Kamińska h. Lew, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1865- |
|
|
Bolesław Stanisław Kamiński h. Lew, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1863- |
|
|
Jadwiga Julia Ochocka h. wł., (linia: Piotr Potocki dw.15031) 1862- |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1880- |
|
|
Zaloguj się ca 1862- |
|
|
Zaloguj się ?1870- |
|
|
Zaloguj się ?1850-
&ca 1880 Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ?1860-1919 |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Bogumiła Słonecka, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) ?1890- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1890- |
|
|
Zaloguj się 1898-1982 |
|
|
Zaloguj się ?1890- |
|
|
Zaloguj się ?1890- |
|
|
Zaloguj się ?1890- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi