Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, starosta [maz] Ostrów Mazowiecka ?1490-
&ca 1500 Zaloguj się ?1500- |
|
|
Zaloguj się, bohater PSB ?1490-1565
&ca 1520 Zaloguj się ?1500- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1520-
&ca 1550 Zaloguj się ?1530- |
|
|
Zaloguj się ?1530-
&ca 1570 Zaloguj się, podstoli [maz] Ciechanów ?1540- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, bohater PSB ?1570-1626
&ca 1600 Zaloguj się ?1580- |
|
|
Zaloguj się ?1570- |
|
|
Zaloguj się ?1510- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1610-1668/
&ca 1630 Zaloguj się, kasztelan [sie] Rozprza 1610-1652 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, starosta [str] wągłczewskie 1638-1704
&/1667 Zaloguj się ?1640-1704/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, administrator poborów [sie] Sieradz ?1670-1710
&ca 1700 Zaloguj się ?1670-/1719 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1700-/1764
&/1721 Zaloguj się, stolnik [rus] Trembowla ?1700- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikołaj Taczanowski h. Jastrzębiec ?1730-1795
&ca 1760 Pelagia Bylina-Szczytnicka h. Belina ?1740- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domicela Taczanowska h. Jastrzębiec ca 1782-1843
&ca 1800 Franciszek Taczanowski h. Jastrzębiec ?1790-1820 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emanuel Taczanowski h. Jastrzębiec, okręg wieluński Tow. Rolniczego ca 1802-1865
&ca 1830 Józefa Wierzchleyska z Gaszyna h. Berszten (II), (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1816-1886 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ca 1816-1888
&1852 Zaloguj się ca 1825-1903 |
|
|
Zaloguj się ?1840-
&1871 Zaloguj się ?1840- |
|
|
Władysław Wincenty Leon Hyżycki 1821-
&1856 Klementyna Kornela Ubysz h. Cholewa ca 1840- |
|
|
Gustaw Taczanowski h. Jastrzębiec, (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1846-1902
&1874 Wanda Kręska h. Nadelwicz 1850-1889 |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1870- |
|
|
Zaloguj się ?1870- |
|
|
Zaloguj się ?1860- |
|
|
Zaloguj się ?1870- |
|
|
Zaloguj się 1872- |
|
|
Aleksander Paweł Hyżycki, artykuł w Nekrologii 1859-1927 |
|
|
Irena Wanda Taczanowska h. Jastrzębiec, (linia: Bogumił Walewski lu.4607) 1878- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi