Sejm-Wielki.pl [start] M.J. Minakowski, Genealogia potomków Sejmu Wielkiego Zaloguj się kontakt
   Imię Nazwisko: 
^^

//
  Zaloguj się, stolnik [ino] Dobrzyń 1665-1723
&1689 Zaloguj się 1672-1735
                                                             
  |                                                              
 



                     
  |     |                                                              
  Zaloguj się 1691-1752     Zaloguj się, sędzia kapturowy [ino] Dobrzyń 1697                                                              
  |     |                                                              
  Zaloguj się 1725-1796     Zaloguj się 1750     Walenty Hlebicki-Józefowicz h. Leliwa, burgrabia [plo] Płock 1755-1839
&1790 Julianna Komorowska z Ogorzelic 1760
                                                 
  |     |     |                                                  
  |     |    



             
  |     |     |     |                                      
  Zaloguj się 1763-1766     Zaloguj się, okręg opoczyński Tow. Rolniczego 1793     Zaloguj się 1797-1870     Ignacy Hlebicki-Józefowicz h. Leliwa 1811-1869     Franciszek Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa 1768
&1800 Joanna Marianna Łepkowska 1770
    Zaloguj się, sędzia pokoju okręgu [lec] Łęczyca 1769
&1800 Zaloguj się, ma nekrolog w Kur. Warsz. 1784-1848
                         
        |     |     |     |     |                          
   



    |     |     |          
              |     |     |                          
          |    



   



     
              |     |     |     |     |              
              Antonina Hlebicka-Józefowicz h. Leliwa, (linia: Piotr Sumiński 7.796.341) 1830-1887     Napoleon Benedykt Bagniewski z Bagniewa h. Bawola Głowa 1810-1849     Zaloguj się, urzędnik Królestwa Polskiego 1807-1842     Zaloguj się 1809-1842     Delfina Bagniewska z Bagniewa h. Bawola Głowa 1810-1848     Kajetan Sieroszewski z Sieroszewic h. Nabram (Waldorf), (linia: Antoni Sieroszewski le.3326.2.2) 1784-1862
&1819 Eleonora Jaskłowska 1797
    Tomasz Komorowski h. Ostoja, urzędnik Królestwa Polskiego 1789-1868
&1828 Krystyna Julia Spangenberg 1809-1879
 
              |     |     |     |     |     |     |  
     



   



    |     |     |  
                          |     |     |  
                    |    



   



 
                                |     |     |     |     |  
                                Anna Józefa Maria Sachowicz 1842     Tomasz Franciszek Sieroszewski z Sieroszewic h. Nabram (Waldorf), (linia: Antoni Sieroszewski le.3326.2.2) 1820-1865     Florentyna Sieroszewska z Sieroszewic h. Nabram (Waldorf), (linia: Antoni Sieroszewski le.3326.2.2) 1839-1868     Adam Euzebiusz Komorowski h. Ostoja 1828-1876     Zaloguj się 1842-1909  
                                |     |     |     |     |  
           



   



    |  
                                            |  
                                                  Zaloguj się 1870  
                                                  |  
                                                              Zaloguj się, bohater PSB 1891-1914  

>>

*) przy datach „z grubsza” lub „ca” oznacza, że szukamy informacji o dacie, a w celu zapełnienia pustego miejsca wpisujemy datę orientacyjną z dokładnością do pokolenia (+/- 50 lat)

Page displayed by GeneWeb 6.05 Copyright © 1998-2007 INRIA - DOC


Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 870.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!


Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.

Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy, politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL, uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi

Cytuj: Marek Jerzy Minakowski, Wielka genealogia Minakowskiego (Wielcy.pl), wydanie z 16.07.2019.
© 2002-2018 Dr Minakowski Publikacje Elektroniczne — Regulamin, polityka prywatności i cookie
IP: 18.209.104.7