Następna ścieżka
|
Aleksander de Talleyrand-Perigord 1813-1894
&ca 1840 Walentyna de Sainte-Aldegonde 1820-1891 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1810-
&1835 Zaloguj się ?1810- |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
Elżbieta de Talleyrand-Perigord 1844-1880
&1863 Hans Eduard Karl hr. von Oppersdorff 1832-1877 |
|
|
Klementyna Maria Wilhelmina de Talleyrand-Perigord 1841-1881
&1860 Aleksander Stanisław Brunon hr. (primog.) Orłowski z Orłowa h. Lubicz, hr. (primog.) [tytuł] nadany 1817-1893 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1828-1908
&ca 1850 Zaloguj się ?1830-1922 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1820-
&ca 1850 Zaloguj się ?1830- |
|
|
Zaloguj się ca 1851-1910
&1879 Zaloguj się ca 1850- |
|
|
Zaloguj się ?1830- |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
Jan Hans Georg hr. von Oppersdorff 1866-1948
&1895 Dorota Leontyna ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1871-1947 |
|
|
Mieczysław Leon Stefan hr. (primog.) Orłowski z Orłowa h. Lubicz, artykuł w Nekrologii 1865-1929
&1892 Mabel Stevens 1872-1959 |
|
|
Kazimierz Marian Stebelski 1863-1940
&1890 Maria Julia Skowrońska ca 1869-1952 |
|
|
Zaloguj się 1865-1941
&1887 Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1857-1907 |
|
|
Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1856-1917
&1880 Zaloguj się, artykuł w Nekrologii 1855-1889
&1890 Zaloguj się, artykuł w Nekrologii ca 1865-1918 |
|
|
Zaloguj się ?1830-
&1862 Zaloguj się ?1840- |
|
|
Zaloguj się ?1860-
&1886 Zaloguj się ?1860- |
|
|
Zaloguj się ?1870- |
|
|
Zaloguj się ?1880- |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hedwig Caroline Maria hr. von Oppersdorff, (linia: Antoni Jabłonowski 8.192.168) 1904-1980
&1928 Franciszek Ksawery Xaver ks. Drucki-Lubecki h. Druck, (linia: Aleksander Brzostowski 2.503.82) 1898-1960 |
|
|
Elżbieta Magdalena Orłowska z Orłowa h. Lubicz, (linia: Jan Orłowski lu.20329) 1911 |
|
|
Henryk Zbigniew Stebelski 1904-1979 |
|
|
Zaloguj się 1890-1986 |
|
|
Zaloguj się 1898-1944 |
|
|
Zaloguj się ca 1880-1960 |
|
|
Zaloguj się ca 1870-1952 |
|
|
Zaloguj się ?1880- |
|
|
Zaloguj się ?1880- |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maria Imakulata Dorota «Doda» ks. Drucka-Lubecka h. Druck, (linia: Aleksander Brzostowski 2.503.82) 1930-2006
&1960 Francis Colt de Wolf 1925-1994 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Francis «III» de Wolf, (linia: Aleksander Brzostowski 2.503.82) ?1970 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi