Następna ścieżka
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się, bohater PSB ?1620-1674
&/1661 Zaloguj się ?1630-1691/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się ?1660-1724/ |
|
|
Zaloguj się, podstoli [cen_lit] Litwa ?1660-/1709 |
|
|
Zaloguj się ?1670- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Franciszek Bożeniec-Jełowicki h. wł., starosta [str] nowosielskie 1699-1748
&1729 Elżbieta Wybranowska z Wybranowa h. Poraj 1698-1774 |
|
|
Józef Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów, stolnik [kij] Kijów ?1690-1743
&ca 1710 Domicela ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska ?1690- |
|
|
Zaloguj się, podstoli [wol] Wołyń ?1690-
&ca 1700 Domicela ks. Światopełk-Czetwertyńska na Nowej Czetwertni h. Pogoń Ruska ?1690- |
|
|
Zaloguj się ?1660- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stanisław Bożeniec-Jełowicki h. wł., bohater PSB 1742-1811 |
|
|
Zofia Bożeniec-Jełowicka h. wł. 1730-1763/ |
|
|
Konstanty Olizar-Wołczkiewicz h. Chorągwie Kmitów, bohater PSB 1729-1804 |
|
|
Zaloguj się ?1720- |
|
|
Zaloguj się ?1710-1749 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1810-1871
&1830 Zaloguj się 1810-1872 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Ignacy Kasper Gotfryd Bożeniec-Jełowicki h. wł., (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) ca 1792-1868 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1844- |
|
|
Zaloguj się 1833-1889 |
|
|
Zaloguj się ?1820-
&ca 1850 Zaloguj się ?1820- |
|
|
Henryk Tomasz Aleksander Bożeniec-Jełowicki h. wł., (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) 1835-1903 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1860- |
|
|
Zaloguj się ca 1858- |
|
|
Zaloguj się 1855..1856- |
|
|
Stefania Bożeniec-Jełowicka h. wł., (linia: Stanisław Pruszyński lu.29961) 1860-ca 1930 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Goldwasser 1881-1950/ |
|
|
Halina Reutt, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) 1900-1954 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksander Tigner 1915 |
|
|
Maria Wyrzyńska, (linia: Jan Jeleński 8.679.84) ?1920 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Baza danych na stronach www.sejm-wielki.pl to drobny wycinek Wielkiej genealogii Minakowskiego, sięgającej średniowiecza, zawierającej ponad 1.200.000 osób nawzajem skoligaconych, w tym znaczną część sławnych Polaków wszystkich epok; więcej na ten temat na Wielcy.pl .
Baza jest uzupełniana codziennie
— bardzo proszę o nadysłanie uzupełnień na adres mj@minakowski.pl . Z góry dziękuję!
Serwisowi Sejm-Wielki.pl patronuje Stowarzyszenie Potomków Sejmu Wielkiego, działające pod patronatem Marszałka Sejmu RP.
Znani: literaci, malarze, muzycy, aktorzy, dziennikarze, odkrywcy, historycy, wojskowi, filozofowie, ludzie Kościoła, prawnicy,
politycy: przedrozbiorowi, dziewiętnastowieczni, przedwojenni, powojenni, współcześni, parlamentarzyści II i III RP oraz PRL,
uczeni (członkowie akademii nauk): nauk społecznych, nauk biologicznych, nauk ścisłych, nauk technicznych, nauk rolniczo-leśnych, nauk medycznych, nauk o ziemi