Bogusław Żółtowski h. Ogończyk 1693-1768
|
|
Ludwika Chłapowska z Chłapowa h. Dryja 1713-1796
|
|
Zaloguj się, wojski [poz] Wschowa 1708-1788
|
|
Zaloguj się 1719-1754
|
|
Roch Zbijewski h. Rola, łowczy [poz] Poznań ?1720-1778
|
|
Hiacynta Skaławska z Rogaczewa h. Nałęcz ?1720-
|
|
Zygmunt Nieżychowski h. Pomian, cześnik [kra] Zator ca 1715-1785
|
|
Jadwiga Sczaniecka h. Ossoria, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) ca 1745-1773
|
|
Jan Antoni Czarnecki h. Prus (III), bohater PSB 1700-1773
|
|
Felicjanna Felicyana Czosnowska z Czosnowa h. Pierzchała (Kolumna) ?1720-
|
|
Konstanty Kwilecki z Kwilcza h. Byliny (odm.), bohater PSB 1713-1786
|
|
Jadwiga Ponińska h. Łodzia ?1730-1768
|
|
Karol Chłapowski z Chłapowa h. Dryja, podkomorzy [cen] dwór królewski ca 1733-1783
|
|
Krystyna Zbijewska h. Rola ?1730-1771
|
|
Stanisław Rogaliński z Dzwonowa h. Łodzia, bohater PSB ca 1733-1785
|
|
Teresa Katarzyna Julianna Wyssogota-Zakrzewska h. Wyskota ca 1749-1804
|
|
Zaloguj się ?1680-
|
|
Zaloguj się ?1690-
|
|
Krzysztof Stanisław Godlewski z Godlewa h. Gozdawa, bohater PSB ?1690-1738
|
|
Julia Oborska h. Pierzchała (Roch) ?1690-/1773
|
|
Zaloguj się, starosta [str] niehorowskie ?1700-
|
|
Zaloguj się ?1710-1767
|
|
|
|
Teodor hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa, podstoli [bku] Brześć Kujawski 1695-1748
|
|
Helena Bykowska h. Chorągwie ?1700-1748
|
|
Feliks Piotrowicz h. Leliwa ?1710-
|
|
Eufrozyna Zabiełło h. Topór ?1710-
|
|
Antoni Józef Dowojna-Sołłohub h. Prawdzic, bohater PSB ?1710-1759
|
|
Brygida Petronela ks. Radziwiłł na Nieświeżu h. Trąby 1727-1773
|
|
Ignacy Potocki h. Pilawa (Złota), generał lejtnant wojsko koronne ca 1715-1765
|
|
Zaloguj się 1737-1756
|
|
Zaloguj się, bohater PSB 1676-1757
|
|
Zaloguj się ?1690-
|
|
Zaloguj się ?1670-
|
|
Zaloguj się ?1680-
|
|
|
|
|
|
Zaloguj się 1708-1770
|
|
Zaloguj się ?1720-
|
|
Jakub Orański ?1690-
|
|
Konstancja de Sztrunk ?1700-
|
|
|
|
|
|
|
|
Marcin Ciechanowiecki z Ciechanowca h. Dąbrowa ?1720-
|
|
Robert Brzostowski z Brzostowa h. Strzemię, bohater PSB 1748-
|
|
Anna Jadwiga hr. Plater z Broelu h. wł., (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) 1750-
|
|
Józef Antoni Tadeusz Hołyński z Hołyna h. Klamry, starosta [str] klimowieckie ?1730-
|
|
Petronela Żukowska ?1710-
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
Józef Tyburcy Żółtowski h. Ogończyk 1742-1810
|
|
Aniela Bieczyńska z Łodzi h. Łodzia 1746-
|
|
Wincenty Ignacy Izydor Zbijewski h. Rola, podstoli [poz] Wschowa 1746-1827
|
|
Ewa Nieżychowska h. Pomian, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1768-1842
|
|
Antoni Czarnecki h. Prus (III), krajczy [cen_kor] Korona 1756-1845
|
|
Barbara Maria Laura Kwilecka z Kwilcza h. Byliny (odm.), (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) ca 1767-1834
|
|
Maciej Chłapowski z Chłapowa h. Dryja, podkomorzy [cen] dwór królewski 1771-1834
|
|
Donata Dorota Rogalińska z Dzwonowa h. Łodzia 1776-1841
|
|
Karol Wodziński h. Jastrzębiec, starosta [maz] Ostrów Mazowiecka 1738-1813
|
|
Antonina Godlewska z Godlewa h. Gozdawa ?1730-
|
|
Zaloguj się, członek Stany Galicyjskie ?1730-
|
|
Zaloguj się 1762-
|
|
Stanisław Antoni hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa, kasztelan [zmu] Żmudź 1727-1801
|
|
Ludwika Piotrowicz h. Leliwa (odm.) ?1740-
|
|
Jerzy Dowojna-Sołłohub h. Prawdzic, konsyliarz [cen] Rada Nieustająca 1751-1777
|
|
Marianna Potocka h. Pilawa (Złota) 1754-1782
|
|
Wilhelm Jan Plater z Broelu h. wł., sędzia grodzki [inf] Inflanty 1715-1769
|
|
Petronela Nagurska h. Ostoja ?1720-1790
|
|
Stefan Giedrojć h. wł. ?1730-
|
|
Maria Kicka h. Gozdawa ?1740-
|
|
Zaloguj się, marszałek regionalny Konfederacji Targowickiej ?1750-
|
|
Zaloguj się ?1740-
|
|
|
|
|
|
|
|
Ignacy Ciechanowiecki z Ciechanowca h. Dąbrowa ?1760-
|
|
Kordula Brzostowska z Brzostowa h. Strzemię, (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) ?1780-
|
|
Michał Hołyński z Hołyna h. Klamry, marszałek szlachty gubernii [pdo] Mohylew ?1760-
|
|
Teresa Ciechanowiecka h. Dąbrowa ?1770-
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
Jan Gaudenty Walenty hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk, hr. (primog.) [tytuł] nadany 1778-1854
|
|
Józefa Zbijewska h. Rola, (linia: Bogusław Sczaniecki 12.200.207) 1787-1846
|
|
Marceli hr. (primog.) Czarnecki h. Prus (III), hr. (primog.) [tytuł] nadany 1793-1868
|
|
Florentyna Izabela Antoni Chłapowska z Chłapowa h. Dryja, artykuł w Nekrologii 1795-1873
|
|
Gabriel Wodziński h. Jastrzębiec 1774-1830
|
|
Julia Kietlińska z Kietlina h. Odrowąż ?1790-
|
|
Tadeusz hr. Tyszkiewicz-Łohojski h. Leliwa, artykuł w Nekrologii 1774-1852
|
|
Józefa Anna Maria Dowojna-Sołohub h. Prawdzic, artykuł w Nekrologii 1777-1828
|
|
Jerzy hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., hr. [tytuł] nadany 1756-1836
|
|
Karolina Giedrojć h. wł. ?1760-
|
|
Wilhelm de Raes h. wł. ?1790-1852
|
|
Antonina Chlewińska h. Radwan ?1790-
|
|
Stanisław Sołtan h. wł. ?1790-1864
|
|
Jula Słuczanowska ?1790-
|
|
Jan Ciechanowiecki z Ciechanowca h. Dąbrowa, (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) ?1790-
|
|
Klotylda Hołyńska z Hołyna h. Klamry, artykuł w Nekrologii ?1790-1870
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Adam hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk, artykuł w Nekrologii 1814-1880
|
|
Celina Czarnecka h. Prus (III), artykuł w Nekrologii 1826-1896
|
|
Karol Wiktor Wodziński h. Jastrzębiec, student Uniwersytetu Warszawskiego 1803-1858
|
|
Józefa hr. Tyszkiewicz-Łohojska h. Leliwa, artykuł w Nekrologii 1824-1900
|
|
Franciszek Stefan Józef hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Józef Plater lu.22129) 1798-1867
|
|
Kazimiera Kolowrat de Raes h. de Raes 1820-1893
|
|
Jan Sołtan h. wł., artykuł w Nekrologii ?1830-1884
|
|
Konstancja Ciechanowiecka z Ciechanowca h. Dąbrowa, artykuł w Nekrologii ca 1837-1909
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
Edward hr. (primog.) Żółtowski h. Ogończyk, hr. (primog.) [tytuł] nadany 1848-1931
|
|
Maria «Naniusia» Wodzińska h. Jastrzębiec, artykuł w Nekrologii 1854-1889
|
|
Wilhelm Karol Lucjan hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Józef Plater lu.22129) 1850-1911
|
|
Felicja Maria Pereswiet-Sołtan h. wł., (linia: Kazimierz Plater 2.34.22) 1861-1956
|
| |
|
| |
|
| |
|
| |
|
|
|
|
|
|
|
| |
|
| |
Edward Franciszek Marian hr. (primog.) Żółtowski ze Słupów h. Ogończyk, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1879-1960
|
|
Irena hr. Broel-Plater z Broelu h. wł., (linia: Józef Plater lu.22129) 1887-1967
|
| |
|
| |
|
|
|
| |
Zofia Żółtowska ze Słupów h. Ogończyk, (linia: Adam Kwilecki 13.565.83) 1912-1912
|